Seba Truminski

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 15823
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

#51 Postautor: Gelo » 17 października 2004, o 17:42

Geest pisze:a moze w parkingu dopiero tuz przed biegiem dowiedzial sie, ze jedzie. jesli by tak bylo, to nie dziwota ze sie wnerwil.

Jezeli tak było, to kiedy wprowadza się taktyczną, bierze sie cztery minuty i po sprawie

maloh
Szkółkowicz
Posty: 157
Rejestracja: 15 maja 2004, o 15:34

#52 Postautor: maloh » 17 października 2004, o 18:03

laryyyy pisze:hehehe....ale z was komercyjni kibice....jak qrwa jedzie to klepiemy po głowce a jak spierdolił mecz to juz go chcecie wieszac..


dokładnie !
u was zawodnik jest tak dobry jak jego ostatni mecz
Frankowa chcieliście zostawiać na następny sezon bo może sie rozjedzie w przyszłym roku, a też już go wieszają inni

Awatar użytkownika
boxing
Trener
Posty: 2048
Rejestracja: 9 sierpnia 2004, o 22:15
Lokalizacja: Lublin

#53 Postautor: boxing » 17 października 2004, o 18:20

Ja bym z Seby nie rezygnowal. Niech solidnie przepracuje okres przygotowawczy i KONIECZNIE popracuje z psychologiem. Jezeli bedzie mial szybki sprzet - to bedzie bardzo mocnym punktem druzyny. Niewiele pojezdzil w tym sezonie ale pokazal, ze potrafi wystrzelic ze startu i wygrywac biegi. Wygrana ze Swistem w Zielonce to nie byle co - pewnie, ze nie mozna krytykowac zawodnika po jednym slabym biegu ani wpadac w hurra-optymizm po jednej wygranej, ale Trumna potencjal jednak ma - przede wszystkim startowy. Golota tez sie wzbranial od psychologa po porazce z Lennoxem Lewisem, a potem zebral niewiele gorzej od Tysona; mysle jednak, ze klub (dyrektor, trener) moze na swoim zawodniku wymoc konsultacje psychologiczne powiedzmy jako warunek podpisania kontraktu. A zerwanie tasmy...coz chyba jednak nie taka wielka sprawa mam nadzieje, ze nie pobiegl jednak do nikogo z piesciami jak to drzewiej bywalo. Moze to nawet swiadczyc o jakiejs (wprawdzie nie do konca) sportowej zlosci zawodnika (oprocz tego ze na 100% swiadczy o braku umiejetnosci panowania nad emocjami). Podsumowujac: Seba przez cala zime na zmiane psycholog/silownia/biegi kondycyjne a na wiosne dobrze przygotowac sprzet i ...po zwyciestwa w lidze! Pozdrawiam :D
Mini-zuzel w Lublinie i mamy co roku swojego Hliba a moze nawet Jonssona!

Zyga
Posty: 3
Rejestracja: 17 października 2004, o 18:26