5 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
5 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
Falubaz Zielona Góra - KS Toruń - 6.05
Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa - 6.05
Unia Tarnów - Sparta Wrocław - 6.05
GKM Grudziądz - Stal Gorzów - 4.05
Lokomotiv Daugavpils - Motor Lublin - 6.05
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk - 6.05
Wanda Kraków - Polonia Piła - 6.05
Start Gniezno - Orzeł Łódź - 6.05
Unia-Kolejarz Rawicz - PSŻ Poznań - 5.05
Kolejarz Opole - KSM Krosno - 6.05
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Polonia Bydgoszcz - 6.05
Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa - 6.05
Unia Tarnów - Sparta Wrocław - 6.05
GKM Grudziądz - Stal Gorzów - 4.05
Lokomotiv Daugavpils - Motor Lublin - 6.05
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk - 6.05
Wanda Kraków - Polonia Piła - 6.05
Start Gniezno - Orzeł Łódź - 6.05
Unia-Kolejarz Rawicz - PSŻ Poznań - 5.05
Kolejarz Opole - KSM Krosno - 6.05
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Polonia Bydgoszcz - 6.05
Re: 5 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
Falubaz Zielona Góra - KS Toruń +10
Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa +14
Unia Tarnów - Sparta Wrocław -6
GKM Grudziądz - Stal Gorzów -12
Lokomotiv Daugavpils - Motor Lublin -4
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +12
Wanda Kraków - Polonia Piła -14
Start Gniezno - Orzeł Łódź +6
Unia-Kolejarz Rawicz - PSŻ Poznań +8
Kolejarz Opole - KSM Krosno -2
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Polonia Bydgoszcz +16
Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa +14
Unia Tarnów - Sparta Wrocław -6
GKM Grudziądz - Stal Gorzów -12
Lokomotiv Daugavpils - Motor Lublin -4
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +12
Wanda Kraków - Polonia Piła -14
Start Gniezno - Orzeł Łódź +6
Unia-Kolejarz Rawicz - PSŻ Poznań +8
Kolejarz Opole - KSM Krosno -2
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Polonia Bydgoszcz +16
- _piotrusss
- Kadrowicz
- Posty: 1655
- Rejestracja: 15 stycznia 2004, o 20:11
- Lokalizacja: Lublin
Re: 5 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#7
Falubaz Zielona Góra - KS Toruń +8
Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa +12
Unia Tarnów - Sparta Wrocław 0
GKM Grudziądz - Stal Gorzów -8
Lokomotiv Daugavpils - Motor Lublin -6
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +10
Wanda Kraków - Polonia Piła -10
Start Gniezno - Orzeł Łódź +2
Unia-Kolejarz Rawicz - PSŻ Poznań +8
Kolejarz Opole - KSM Krosno +8
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Polonia Bydgoszcz +26
Falubaz Zielona Góra - KS Toruń +8
Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa +12
Unia Tarnów - Sparta Wrocław 0
GKM Grudziądz - Stal Gorzów -8
Lokomotiv Daugavpils - Motor Lublin -6
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +10
Wanda Kraków - Polonia Piła -10
Start Gniezno - Orzeł Łódź +2
Unia-Kolejarz Rawicz - PSŻ Poznań +8
Kolejarz Opole - KSM Krosno +8
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Polonia Bydgoszcz +26
Zrobił wilk elektrownię, lecz by prąd uzyskać
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski
-
- Senior
- Posty: 755
- Rejestracja: 10 sierpnia 2003, o 20:23
- Lokalizacja: Lublin
- Kontakt:
Re: 5 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
Falubaz Zielona Góra - KS Toruń +6
Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa +10
Unia Tarnów - Sparta Wrocław +4
GKM Grudziądz - Stal Gorzów -8
Lokomotiv Daugavpils - Motor Lublin -4
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +10
Wanda Kraków - Polonia Piła -16
Start Gniezno - Orzeł Łódź -6
Unia-Kolejarz Rawicz - PSŻ Poznań +8
Kolejarz Opole - KSM Krosno +12
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Polonia Bydgoszcz +22
Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa +10
Unia Tarnów - Sparta Wrocław +4
GKM Grudziądz - Stal Gorzów -8
Lokomotiv Daugavpils - Motor Lublin -4
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +10
Wanda Kraków - Polonia Piła -16
Start Gniezno - Orzeł Łódź -6
Unia-Kolejarz Rawicz - PSŻ Poznań +8
Kolejarz Opole - KSM Krosno +12
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Polonia Bydgoszcz +22
Re: 5 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#4
Falubaz Zielona Góra - KS Toruń +2
Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa +16
Unia Tarnów - Sparta Wrocław +10
GKM Grudziądz - Stal Gorzów -10
Lokomotiv Daugavpils - Motor Lublin -4
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +14
Wanda Kraków - Polonia Piła -18
Start Gniezno - Orzeł Łódź +6
Unia-Kolejarz Rawicz - PSŻ Poznań +10
Kolejarz Opole - KSM Krosno +12
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Polonia Bydgoszcz +22
Falubaz Zielona Góra - KS Toruń +2
Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa +16
Unia Tarnów - Sparta Wrocław +10
GKM Grudziądz - Stal Gorzów -10
Lokomotiv Daugavpils - Motor Lublin -4
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +14
Wanda Kraków - Polonia Piła -18
Start Gniezno - Orzeł Łódź +6
Unia-Kolejarz Rawicz - PSŻ Poznań +10
Kolejarz Opole - KSM Krosno +12
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Polonia Bydgoszcz +22
-
- Zawodowiec
- Posty: 1498
- Rejestracja: 31 marca 2003, o 15:33
- Lokalizacja: Warszawa/Lublin
- Kontakt:
Re: 5 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
Falubaz Zielona Góra - KS Toruń +4
Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa +14
Unia Tarnów - Sparta Wrocław -8
GKM Grudziądz - Stal Gorzów +2
Lokomotiv Daugavpils - Motor Lublin -4
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +12
Wanda Kraków - Polonia Piła -10
Start Gniezno - Orzeł Łódź +4
Unia-Kolejarz Rawicz - PSŻ Poznań +14
Kolejarz Opole - KSM Krosno +10
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Polonia Bydgoszcz +30
Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa +14
Unia Tarnów - Sparta Wrocław -8
GKM Grudziądz - Stal Gorzów +2
Lokomotiv Daugavpils - Motor Lublin -4
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +12
Wanda Kraków - Polonia Piła -10
Start Gniezno - Orzeł Łódź +4
Unia-Kolejarz Rawicz - PSŻ Poznań +14
Kolejarz Opole - KSM Krosno +10
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Polonia Bydgoszcz +30
"Bo serce bije mocniej niż pięści..." - Motor 1950 Lublin
Pozdrawiam - Apocalips
Pozdrawiam - Apocalips
Re: 5 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
Falubaz Zielona Góra - KS Toruń +8
Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa +14
Unia Tarnów - Sparta Wrocław -8
GKM Grudziądz - Stal Gorzów +8
Lokomotiv Daugavpils - Motor Lublin +8
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +8
Wanda Kraków - Polonia Piła -8
Start Gniezno - Orzeł Łódź +6
Unia-Kolejarz Rawicz - PSŻ Poznań +20
Kolejarz Opole - KSM Krosno +14
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Polonia Bydgoszcz +30
Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa +14
Unia Tarnów - Sparta Wrocław -8
GKM Grudziądz - Stal Gorzów +8
Lokomotiv Daugavpils - Motor Lublin +8
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +8
Wanda Kraków - Polonia Piła -8
Start Gniezno - Orzeł Łódź +6
Unia-Kolejarz Rawicz - PSŻ Poznań +20
Kolejarz Opole - KSM Krosno +14
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Polonia Bydgoszcz +30
Re: 5 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
Falubaz Zielona Góra - KS Toruń +10
Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa +12
Unia Tarnów - Sparta Wrocław +2
GKM Grudziądz - Stal Gorzów +4
Lokomotiv Daugavpils - Motor Lublin -6
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +10
Wanda Kraków - Polonia Piła -14
Start Gniezno - Orzeł Łódź +4
Unia-Kolejarz Rawicz - PSŻ Poznań +20
Kolejarz Opole - KSM Krosno +14
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Polonia Bydgoszcz +30
Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa +12
Unia Tarnów - Sparta Wrocław +2
GKM Grudziądz - Stal Gorzów +4
Lokomotiv Daugavpils - Motor Lublin -6
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +10
Wanda Kraków - Polonia Piła -14
Start Gniezno - Orzeł Łódź +4
Unia-Kolejarz Rawicz - PSŻ Poznań +20
Kolejarz Opole - KSM Krosno +14
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Polonia Bydgoszcz +30
Re: 5 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#8
Falubaz Zielona Góra - KS Toruń +2
Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa 0
Unia Tarnów - Sparta Wrocław -4
GKM Grudziądz - Stal Gorzów -4
Lokomotiv Daugavpils - Motor Lublin -4
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +6
Wanda Kraków - Polonia Piła -10
Start Gniezno - Orzeł Łódź -4
Unia-Kolejarz Rawicz - PSŻ Poznań +10
Kolejarz Opole - KSM Krosno +10
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Polonia Bydgoszcz +30
Falubaz Zielona Góra - KS Toruń +2
Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa 0
Unia Tarnów - Sparta Wrocław -4
GKM Grudziądz - Stal Gorzów -4
Lokomotiv Daugavpils - Motor Lublin -4
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +6
Wanda Kraków - Polonia Piła -10
Start Gniezno - Orzeł Łódź -4
Unia-Kolejarz Rawicz - PSŻ Poznań +10
Kolejarz Opole - KSM Krosno +10
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Polonia Bydgoszcz +30
Re: 5 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
Falubaz Zielona Góra - KS Toruń +6
Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa +12
Unia Tarnów - Sparta Wrocław -8
GKM Grudziądz - Stal Gorzów +4
Lokomotiv Daugavpils - Motor Lublin -6
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +14
Wanda Kraków - Polonia Piła -20
Start Gniezno - Orzeł Łódź +4
Unia-Kolejarz Rawicz - PSŻ Poznań +4
Kolejarz Opole - KSM Krosno +20
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Polonia Bydgoszcz +30
Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa +12
Unia Tarnów - Sparta Wrocław -8
GKM Grudziądz - Stal Gorzów +4
Lokomotiv Daugavpils - Motor Lublin -6
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +14
Wanda Kraków - Polonia Piła -20
Start Gniezno - Orzeł Łódź +4
Unia-Kolejarz Rawicz - PSŻ Poznań +4
Kolejarz Opole - KSM Krosno +20
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Polonia Bydgoszcz +30
Re: 5 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#15
Falubaz Zielona Góra - KS Toruń - +6
Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa - 0
Unia Tarnów - Sparta Wrocław - +4
GKM Grudziądz - Stal Gorzów - -4
Lokomotiv Daugavpils - Motor Lublin - -6
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk - +10
Wanda Kraków - Polonia Piła - -2
Start Gniezno - Orzeł Łódź - +2
Unia-Kolejarz Rawicz - PSŻ Poznań - +6
Kolejarz Opole - KSM Krosno - +16
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Polonia Bydgoszcz - +24
Falubaz Zielona Góra - KS Toruń - +6
Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa - 0
Unia Tarnów - Sparta Wrocław - +4
GKM Grudziądz - Stal Gorzów - -4
Lokomotiv Daugavpils - Motor Lublin - -6
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk - +10
Wanda Kraków - Polonia Piła - -2
Start Gniezno - Orzeł Łódź - +2
Unia-Kolejarz Rawicz - PSŻ Poznań - +6
Kolejarz Opole - KSM Krosno - +16
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Polonia Bydgoszcz - +24
Re: 5 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#13
Falubaz Zielona Góra - KS Toruń +6
Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa +14
Unia Tarnów - Sparta Wrocław -8
GKM Grudziądz - Stal Gorzów +4
Lokomotiv Daugavpils - Motor Lublin -4
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +10
Wanda Kraków - Polonia Piła -16
Start Gniezno - Orzeł Łódź +4
Unia-Kolejarz Rawicz - PSŻ Poznań +10
Kolejarz Opole - KSM Krosno +14
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Polonia Bydgoszcz +32
Falubaz Zielona Góra - KS Toruń +6
Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa +14
Unia Tarnów - Sparta Wrocław -8
GKM Grudziądz - Stal Gorzów +4
Lokomotiv Daugavpils - Motor Lublin -4
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +10
Wanda Kraków - Polonia Piła -16
Start Gniezno - Orzeł Łódź +4
Unia-Kolejarz Rawicz - PSŻ Poznań +10
Kolejarz Opole - KSM Krosno +14
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Polonia Bydgoszcz +32
"Hans Nielsen, niczym taka dobra kwoka, czuwająca nad swym kurczęciem."
Re: 5 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#18
Falubaz Zielona Góra - KS Toruń +4
Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa +10
Unia Tarnów - Sparta Wrocław +6
GKM Grudziądz - Stal Gorzów +4
Lokomotiv Daugavpils - Motor Lublin -4
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +10
Wanda Kraków - Polonia Piła -14
Start Gniezno - Orzeł Łódź +12
Unia-Kolejarz Rawicz - PSŻ Poznań +18
Kolejarz Opole - KSM Krosno +18
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Polonia Bydgoszcz +30
Falubaz Zielona Góra - KS Toruń +4
Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa +10
Unia Tarnów - Sparta Wrocław +6
GKM Grudziądz - Stal Gorzów +4
Lokomotiv Daugavpils - Motor Lublin -4
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +10
Wanda Kraków - Polonia Piła -14
Start Gniezno - Orzeł Łódź +12
Unia-Kolejarz Rawicz - PSŻ Poznań +18
Kolejarz Opole - KSM Krosno +18
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Polonia Bydgoszcz +30
Re: 5 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#6
Falubaz Zielona Góra - KS Toruń -2
Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa +10
Unia Tarnów - Sparta Wrocław -14
GKM Grudziądz - Stal Gorzów +2
Lokomotiv Daugavpils - Motor Lublin -2
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +12
Wanda Kraków - Polonia Piła -20
Start Gniezno - Orzeł Łódź +8
Unia-Kolejarz Rawicz - PSŻ Poznań +10
Kolejarz Opole - KSM Krosno +14
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Polonia Bydgoszcz +28
Falubaz Zielona Góra - KS Toruń -2
Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa +10
Unia Tarnów - Sparta Wrocław -14
GKM Grudziądz - Stal Gorzów +2
Lokomotiv Daugavpils - Motor Lublin -2
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +12
Wanda Kraków - Polonia Piła -20
Start Gniezno - Orzeł Łódź +8
Unia-Kolejarz Rawicz - PSŻ Poznań +10
Kolejarz Opole - KSM Krosno +14
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Polonia Bydgoszcz +28
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!
Re: 5 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#24
Falubaz Zielona Góra - KS Toruń +4
Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa +12
Unia Tarnów - Sparta Wrocław -6
GKM Grudziądz - Stal Gorzów +4
Lokomotiv Daugavpils - Motor Lublin -2
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +10
Wanda Kraków - Polonia Piła -22
Start Gniezno - Orzeł Łódź +6
Unia-Kolejarz Rawicz - PSŻ Poznań +8
Kolejarz Opole - KSM Krosno +18
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Polonia Bydgoszcz +34
Falubaz Zielona Góra - KS Toruń +4
Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa +12
Unia Tarnów - Sparta Wrocław -6
GKM Grudziądz - Stal Gorzów +4
Lokomotiv Daugavpils - Motor Lublin -2
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +10
Wanda Kraków - Polonia Piła -22
Start Gniezno - Orzeł Łódź +6
Unia-Kolejarz Rawicz - PSŻ Poznań +8
Kolejarz Opole - KSM Krosno +18
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Polonia Bydgoszcz +34
Re: 5 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#21
Falubaz Zielona Góra - KS Toruń +8
Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa +12
Unia Tarnów - Sparta Wrocław -10
GKM Grudziądz - Stal Gorzów +4
Lokomotiv Daugavpils - Motor Lublin -10
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +10
Wanda Kraków - Polonia Piła -14
Start Gniezno - Orzeł Łódź -4
Unia-Kolejarz Rawicz - PSŻ Poznań +16
Kolejarz Opole - KSM Krosno +8
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Polonia Bydgoszcz +36
Falubaz Zielona Góra - KS Toruń +8
Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa +12
Unia Tarnów - Sparta Wrocław -10
GKM Grudziądz - Stal Gorzów +4
Lokomotiv Daugavpils - Motor Lublin -10
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +10
Wanda Kraków - Polonia Piła -14
Start Gniezno - Orzeł Łódź -4
Unia-Kolejarz Rawicz - PSŻ Poznań +16
Kolejarz Opole - KSM Krosno +8
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Polonia Bydgoszcz +36
never ride faster than your angel can fly
Re: 5 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#16
Falubaz Zielona Góra - KS Toruń +6
Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa +10
Unia Tarnów - Sparta Wrocław -10
GKM Grudziądz - Stal Gorzów +2
Lokomotiv Daugavpils - Motor Lublin 0
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +12
Wanda Kraków - Polonia Piła -14
Start Gniezno - Orzeł Łódź +2
Unia-Kolejarz Rawicz - PSŻ Poznań +8
Kolejarz Opole - KSM Krosno +12
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Polonia Bydgoszcz +32
Falubaz Zielona Góra - KS Toruń +6
Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa +10
Unia Tarnów - Sparta Wrocław -10
GKM Grudziądz - Stal Gorzów +2
Lokomotiv Daugavpils - Motor Lublin 0
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +12
Wanda Kraków - Polonia Piła -14
Start Gniezno - Orzeł Łódź +2
Unia-Kolejarz Rawicz - PSŻ Poznań +8
Kolejarz Opole - KSM Krosno +12
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Polonia Bydgoszcz +32
Motor mocny
- m.a.c.i.e.k.s
- Junior
- Posty: 345
- Wiek: 35
- Rejestracja: 5 marca 2004, o 16:16
- Lokalizacja: Lublin
Re: 5 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#1
Gkm Grudziadz - Stal Gorzów +4
Gkm Grudziadz - Stal Gorzów +4
- m.a.c.i.e.k.s
- Junior
- Posty: 345
- Wiek: 35
- Rejestracja: 5 marca 2004, o 16:16
- Lokalizacja: Lublin
Re: 5 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#1
Falubaz Zielona Góra - KS Toruń +12
Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa +8
Unia Tarnów - Sparta Wrocław -6
Lokomotiv Daugavpils - Motor Lublin -10
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +8
Wanda Kraków - Polonia Piła -12
Start Gniezno - Orzeł Łódź +6
Kolejarz Opole - KSM Krosno +10
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Polonia Bydgoszcz +26
Falubaz Zielona Góra - KS Toruń +12
Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa +8
Unia Tarnów - Sparta Wrocław -6
Lokomotiv Daugavpils - Motor Lublin -10
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +8
Wanda Kraków - Polonia Piła -12
Start Gniezno - Orzeł Łódź +6
Kolejarz Opole - KSM Krosno +10
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Polonia Bydgoszcz +26
Re: 5 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#20
Falubaz Zielona Góra - KS Toruń +6
Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa +8
Unia Tarnów - Sparta Wrocław 0
Lokomotiv Daugavpils - Motor Lublin +6
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +16
Start Gniezno - Orzeł Łódź -2
Kolejarz Opole - KSM Krosno +16
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Polonia Bydgoszcz +34
Falubaz Zielona Góra - KS Toruń +6
Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa +8
Unia Tarnów - Sparta Wrocław 0
Lokomotiv Daugavpils - Motor Lublin +6
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +16
Start Gniezno - Orzeł Łódź -2
Kolejarz Opole - KSM Krosno +16
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Polonia Bydgoszcz +34
Re: 5 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
Falubaz Zielona Góra - KS Toruń +6
Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa +12
Unia Tarnów - Sparta Wrocław -8
GKM Grudziądz - Stal Gorzów
Lokomotiv Daugavpils - Motor Lublin -4
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +8
Wanda Kraków - Polonia Piła -10
Start Gniezno - Orzeł Łódź +6
Unia-Kolejarz Rawicz - PSŻ Poznań
Kolejarz Opole - KSM Krosno +16
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Polonia Bydgoszcz +30
Unia Leszno - Włókniarz Częstochowa +12
Unia Tarnów - Sparta Wrocław -8
GKM Grudziądz - Stal Gorzów
Lokomotiv Daugavpils - Motor Lublin -4
ROW Rybnik - Wybrzeże Gdańsk +8
Wanda Kraków - Polonia Piła -10
Start Gniezno - Orzeł Łódź +6
Unia-Kolejarz Rawicz - PSŻ Poznań
Kolejarz Opole - KSM Krosno +16
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Polonia Bydgoszcz +30