Wydarzenia w Polsce i na swiecie

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Cooper
Trener

Re: Wydarzenia w Polsce i na swiecie

#426 Postautor: Cooper » 7 lutego 2024, o 09:21

ehh, nie zależy mi, żeby bronić tu kogokolwiek, ale Sierocki nie został zwolniony co więcej dostał autorski program w TVP (tyle, że nie będzie go w Teleexpresie). Z tą liczbą ministrów etc. też już gdzieś było, że to nie jest rekord. No ale to detale.

Z atomu i CPK nikt się nie wycofuje, nawet Lasek wczoraj powiedział, że CPK jest już za bardzo zaawansowane.

Co do systemu prawnego to widać jak na dłoni w jakim okresie nastąpiła "dobra zmiana", chyba nigdy w historii nie było tak, żeby autorytet trybunału czy sądu najwyższego był tak niski (niezależnie od upolitycznienia i kto rządził). Zawdzięczamy to Ziobrze i Dudzie. I to problem na długie lata.

A co do upolitycznienia - dopóki Orleny itd. są państwowe to będą upolitycznione, bo Polacy alergicznie reagują na prywatyzację, a politycy nie chcą się pozbywać takich konfitur (no chyba, że chodzi o prywatyzację Lotosu przez partię, która jest przeciwna wyprzedaży majątku narodowego,a potem opyla go za bezcen, to wtedy można, jak najbardziej).
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener

#427 Postautor: kibicLBN » 7 lutego 2024, o 11:13

Sposób w jaki przeprowadzono fuzję Lotosu to zbrodnia gospodarcza.
Pierwsi psuć trybunał zaczęli platformiarze, PiS rozwalił go całkowicie.
Z resztą się zgadzam.
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Awatar użytkownika
tezetomaniak
Trener

#428 Postautor: tezetomaniak » 8 lutego 2024, o 16:43

kibicLBN pisze:Przyznam szczerze, że nie spodziewałem się cudów, a z obietnic się śmiałem.

Na razie dotrzymują słowa. Niestety np. 800+ płynie szerokim strumieniem i "nic co dane nie zostanie odebrane". Szkoda.