Strona 1 z 18

TÅ» Motor Lublin 60:30 KSÅ» Krosno - 9 kwietnia 2006 !!

: 16 marca 2006, o 15:16
autor: Apocalips
Do rozpoczęcia ligii meczem z KSŻ pozostało trochę ponad 3 tygodnie. Za oknem zima w pełni. Czy uda się rozegrać pierwszą kolejkę w terminie ? W jakim składzie pojedzie Motor ? Jaki będzie wynik inauguracyjnego meczu ? Napewno na te pytania łatwiej będzie odpowiedzieć po pierwszych treningach, sparingach ale co szkodzi poteoretyzować :) Więc może zacznę jako pierwszy.

Motor widziałbym w następującym składzie:

1.G.Knapp
2.A.Shields
3.B.Brhel
4.J.Rempała
5.P.Åšwist
6.L.Tomicek
7.A.Messing
8.D.Jeleniewski

Mimo że jedziemy u siebie przeciwko Krosnu, to uważam, że nie ma co odpuszczać i trzeba jechać w jak najlepszym składzie z dwójką zagranicznych juniorów. Maciek i Karol mają jeszcze czas, żeby się rozjeździć. Jeśli wszyscy pojechaliby tak jak się od nich oczekuje to wynik obstawiam w granicach 54:36. W Krośnie przed meczem bojowe nastroje. Nawet przebąkują coś o zwycięstwie. A więc... Zapraszam do dyskusji, chyba już pora :)

: 16 marca 2006, o 15:20
autor: kdsz
A propos zagranicznych juniorów - Lubos Tomicek najwyraźniej wybiera się na spotkanie z Krosnem KLIK

: 16 marca 2006, o 16:08
autor: wojteko
to mnie sie podoba najbardziej :wink: :D :D :D
Obrazek

: 16 marca 2006, o 16:30
autor: luCas
Trudno jest na dzien dzisiejszy prorokowac sklad, w zwiazku z tym ze praktycznie nikt z naszych krajowych gwiazdorow nie jezdzil, wstrzymalbym sie od takiego rozplanowania par. Ciekawy jetsem jak wypadna sparringi (czy wogole wypadna :roll: ), potem bedzie mozna powiedziec cos wiecej. Jednak patrzac na sklady obydwu druzyn, z calym szacunkiem dla druzyny z Krosna, stac ich na max 35 pkt, przy sprzyjajacych wiatrach i zalozeniu ze jedziemy bez Louisa.

: 16 marca 2006, o 17:24
autor: DonKamizi
http://www.lubostomicek.com/results.html

Trzeba go tylko szybko uświadomić, że mecz jedziemy w Lublinie :lol: Bo ze strony wynika coś innego :wink:

: 16 marca 2006, o 17:49
autor: bkapusta
Ja widze to tak:

1.Swist
2.Rempala
3.Knapp
4.Shields
5.Brhel
6.Tomicek
7.Michaluk
8.Jeleniewski

Nie ma sensu na mecz sciagac 2 obcokrajowcow - juniorow. Trzeba sobie powiedziec mecz powinnismy wygrac i to bez problemu. Nie ma sensu obstawiac meczu Mesingiem i Tomickiem. Bo kiedy jesli nie w takich meczach ma miec szanse Michaluk? Zdaje sobie sprawe, ze przed mackiem dluga droga, ale calkiem realne jest, ze okaze sie lepszy od Tomicka.

Louis jak wiadomo nie pojedzie w tym meczu. W rezerwie zostaje 'Floppy' Norris, ale moim zdaniem powinien pojechac tylko jesli forma ktoregos z Polakow w sparingach bedzie tragiczna.

Aha obstawiam 55:35.

: 16 marca 2006, o 18:02
autor: hayabusarider
Ch.Louis to barszcz,początek sezonu i już nie udany!!!.
Będzie ciężko

: 16 marca 2006, o 18:06
autor: bkapusta
hayabusarider pisze:Ch.Louis to barszcz,początek sezonu i już nie udany!!!.
Będzie ciężko


Ciezko powiedziec cos po jednym sparingu.

Fakt poszlo mu targicznie, dal ciala na calej lini. No ale nie oszukujmy sie, nie zapomnial jak sie jezdzi. Moze probelmy ze sprzetem, moze to, moze tamto. Dzis jego kolejny wystep. Jak znow zacieniuje bedzie to sygnal, ze cos sie dzieje niedobrego.

: 16 marca 2006, o 18:58
autor: hayabusarider
Dzisiaj okaże się czy był to przypadek,
czy to obraz jego formy w tym sezonie.
Pewne jest że w anglii to on musi się starać z jazdą bo szansy nie będą mu dawać przez cały sezon

: 16 marca 2006, o 19:16
autor: bkapusta
hayabusarider pisze:Dzisiaj okaże się czy był to przypadek,
czy to obraz jego formy w tym sezonie.
Pewne jest że w anglii to on musi się starać z jazdą bo szansy nie będą mu dawać przez cały sezon


Beda beda. Wkoncu to klub Lousow a Cris jest tam menadzerem ;-)

: 16 marca 2006, o 19:20
autor: wojtas
hayabusarider pisze:Ch.Louis to barszcz,początek sezonu i już nie udany!!!.
Będzie ciężko


Rozpoznawanie formy zawodnika po jednym meczu to tak jak rozpoznawanie kobiety po jednym razie :D
Bez przesady z tymi opiniami po czterech wyscigach, jest marzec, ma jeszcze troche czasu.

: 16 marca 2006, o 19:23
autor: bkapusta
wojtas pisze:
hayabusarider pisze:Ch.Louis to barszcz,początek sezonu i już nie udany!!!.
Będzie ciężko


Rozpoznawanie formy zawodnika po jednym meczu to tak jak rozpoznawanie kobiety po jednym razie :D
Bez przesady z tymi opiniami po czterech wyscigach, jest marzec, ma jeszcze troche czasu.


O przepraszam co innego ocenic kobiete po spotkaniu 1 na 1 niz zawodnika po wyniku jednego meczu. Ma sie wiecej danych ;-) A tak znamy tylko wynik, wiec nie mamy zadnych danych. ;-)

: 16 marca 2006, o 19:24
autor: Dj_Korgi
Ch.Louis to barszcz,początek sezonu i już nie udany!!!.
Zejdź z niego - to początek sezonu , trzeba się rozjeździć a tu już wielką tragedie robisz to tyle w stosunku do Louisa.

Czy uda się rozegrać pierwszą kolejkę w terminie ?

Miejmy nadziejÄ™

W jakim składzie pojedzie Motor ?

1 Knapp
2 Åšwist
3 Rempała
4 Brhel
5 Shields
6 Tomicek
7 Michaluk
8 Jeleniewski

Jaki będzie wynik inauguracyjnego meczu ?

Obstawiam skromnie - 52 : 38

: 16 marca 2006, o 19:31
autor: wojtas
bkapusta pisze:O przepraszam co innego ocenic kobiete po spotkaniu 1 na 1 niz zawodnika po wyniku jednego meczu. Ma sie wiecej danych ;-) A tak znamy tylko wynik, wiec nie mamy zadnych danych. ;-)


I tu i tu tylko pozory :wink: :lol: Chociaz przy kobiecie masz przynajmniej dane wizualne :lol: tu sie musze zgodzic... :wink:

A tak na serio to nie znamy przeciez okolicznosci tamtego meczu, rozne rzeczy sie czasem na zuzlu dzieja, takze jezdzenie po zawodniku po jednym meczu, ktorego nie bylo sie swiadkiem to spore przegiecie.

: 16 marca 2006, o 19:34
autor: ___Marta___
ja myśle że powinniśmy jechać tak Knapp Jeleniewski Świst Rempała Norris Polak Messing co Wy na to?

: 16 marca 2006, o 19:37
autor: bkapusta
___Marta___ pisze:ja myśle że powinniśmy jechać tak Knapp Jeleniewski Świst Rempała Norris Polak Messing co Wy na to?

E Jelen zdecydowanie pod 8, wynik nie bedzie zalezal od niego, a jak bedzie mozliwosc pojedzie w jakims biegu/biegach. Nalezy pamietac, ze jednak wynik jest najwazniejszy.

Pozatym pojedzie napewno Tomicek. Wiec Messing odpada IMO.

Do Norrisa nie mam przekonania i wolal bym Shieldsa ale to juz tylko moje wlasne widzimisie.

: 16 marca 2006, o 21:01
autor: ___Marta___
a ajkie masz przekonanie do shieldsa?? :shock:

: 16 marca 2006, o 21:03
autor: ___Marta___
Ja uważam że u nas obcokrajowcy nie pociągną

: 16 marca 2006, o 21:07
autor: bkapusta
___Marta___ pisze:a ajkie masz przekonanie do shieldsa?? :shock:


No wsumie to takie moje widzimisie. Moze oparte na tym, ze Norris probowal juz zuzla w Polsce i mu nie szlo? Pozatym poprostu Adam wydaje mi sie sympatyczniejszy. ;-)

: 16 marca 2006, o 21:14
autor: Cooper
___Marta___ pisze:Ja uważam że u nas obcokrajowcy nie pociągną


Na szczescie oni nie sa od ciagniecia tylko od jezdzenia i robienia punktow :wink:

: 16 marca 2006, o 21:31
autor: Prymus
___Marta___ pisze:Ja uważam że u nas obcokrajowcy nie pociągną


lol :lol:

: 16 marca 2006, o 21:54
autor: kilar
Franka chyba cos pociaglo kiedys :lol:

: 16 marca 2006, o 22:03
autor: sledzio
Meczyk już niedługo , trudno powiedzieć jaki wynik będzie ale stawiam 51 - 39 !

: 16 marca 2006, o 22:14
autor: Torsen
Cooper pisze:
___Marta___ pisze:Ja uważam że u nas obcokrajowcy nie pociągną

Na szczescie oni nie sa od ciagniecia tylko od jezdzenia i robienia punktow :wink:

Jak zatem interpretować Twoją sygnaturkę? Przypomnę, że reklamujesz się w niej jako "Czarujący Oraz Ogromnie Pociągający" :lol: