Wybieramy projekt koszulki-runda finałowa ;-)
-
sledzio
- m.a.c.i.e.k.s
- Junior
- Posty: 363
- Wiek: 37
- Rejestracja: 5 marca 2004, o 16:16
- Lokalizacja: Lublin
-
Speedway-Mati
- Zawodowiec
- Posty: 1240
- Rejestracja: 19 stycznia 2006, o 08:53
- Lokalizacja: Lublin
mikas pisze:Mam chwilowo problemyz dostępem do komputera, do tego coś mi odrzuca maile do tej firmy Regio, ale postaram sie wszystko jak najszybciej dowiedzieć.
Mam nadzieje że sms doszedł a jak nie to PW obczaj tam masz wszystkie dane
Cod o mojego projektu to sie ciesze że doszełd do finału ... chciałem pomóc a jak komuś sie nie podoba to nie
A tak serio to jakby nie te szablony ich bo maszyny tak przygotowane to bym wymodził coś innego ale osobiście uważam że koszulki robią wypasne więc sie bede trzymał ich projektów
AGENCIK pisze:(...)1 chyba by sie zlała z masą ludzi na stadionie a chodzi chyba o to by wyrózniać sie z tłumu
Skomentuje to tylko tak
No i dodam że dziwne że u naj jak jeden koleś siedzi na zapchanym stadionie w takiej koszulce to go spokojnie widać ... o młynie nie wspomne
Pozdrawiam

PROSTACY'05 ~ Ultra Brigade
NSN
pysio pisze:Bkapusta zgoda wyrazasz swoje zdanie ale w jakim celu przeciez autor i tak nic juz nie moze zmienic a jak bys powiedział wczesniej ktos moze by ulepszył swoj projekt!!
Wyrazam w takim celu zeby ludzie na ten projekt nie glosowali, chyba logiczne
Wiec o co wam chodzi?
Póki stać mnie będę szalał,
I zdrowia nie żałował,
Każda dama ma cenę,
Trzeba po prostu pytać,
A nie czaić się z kwiatami.
I zdrowia nie żałował,
Każda dama ma cenę,
Trzeba po prostu pytać,
A nie czaić się z kwiatami.
