Strona 1 z 2

SWC 02.-07.08 Eastbourne, Poole

: 31 lipca 2004, o 23:59
autor: kdsz
Juz w poniedzialek rozpoczyna sie Druzynowy Puchar Swiata. Przypominam, ze na skutek rezygnacji naszych lokalnych gwiazdeczek [Protasiewicz, Jagus, Ulamek, Chrzanowski], pojedziemy do Angli w bardzo odmlodzonym skladzie. Obok doswiadczonych T.Golloba i G.Walaska, Polske bedÄ… reprezentowac: J.Hampel, J.Kolodziej, K.Kasprzak a kolejny junior, M.Rempala, bedzie rezerwowym [mam nadzieje, ze nikogo nie pominalem].

W polfinale w Eastbourne rywalami naszych bedzie W.Brytania, Szwecja [z Karlssonem] i Wegry [ze Stefanim]. Do finalu wchodzi tylko zwyciezca zawodow a dwie kolejne druzyny jadÄ… w barazu, z ktorego awans do sobotniego finalu w Poole zapewni sobie najlepsza dwojka.

Jak widzicie szanse naszej druzyny? Jak podoba Wam sie sklad, kogo nie powinno byc, a kogo zabraklo? I oczywiscie jak oceniacie zachowanie wyzej wymienionych gwiazd, ktore odmowily udzialu w zawodach, podajac mniej lub bardziej interesujace powody?

: 1 sierpnia 2004, o 08:26
autor: Gość
Ja obstawiam, że wygrają jednak Szwedzi,a my powalczymy z Anglikami o wejście do baraży.
W nich o awans powinno byc łatwiej, jednak najpierw trzeba do nich awansować...
Na medal nawet nie liczę, jednak awans do ścisłego finału jest jak najbardziej w naszym zasięgu !!!

PS. Co do tych frajerów co nie chcą jeździć to szkoda gadać...
Widać jak wszystkim zależy na reprezentowaniu barw krajowych...
BYŁO WZIĄŚĆ KNAPPA :D

: 1 sierpnia 2004, o 08:39
autor: Przemas
Wydaje mi sie że powinniśmy wejść do finału z baraży ,Szwecja jest poza naszym zasięgiem a Anglicy na wlasnym torze też raczej nie dadzą sie wyprzedzić :?

A i tak najlepsze są Włochy :P pocichu licze że bedzie to czarny kon zawodów :o

: 1 sierpnia 2004, o 11:28
autor: Erwin
Miejsce w barażu mamy raczej zagwarantowane, bo wątpię żeby Węgrzy mogli nam zagrozić, sądzę, że Anglkia i Szwecja są poza naszym zasięgiem, 3 miejsce "naszych" w tych zawodach jest chyba najbardziej prawdopodobne. Co do zawodników, którzy odmówili nie wiem nawet jak się ustosunkować, może mieli prawdziwe powody a może i nie, fakt faktem że nie będą reprezentować Polski w tym turnieju, a wyszło jeszcze lepiej bo pojadą młodzi utalentowani zawodnicy, jestem ciekaw jak się spiszą w tym turnieju, szczególnie Marcin Rempała (jeśli dostanie szanse), który chyba jeszcze nie występował na torach angielskich. Szykują się ciekawe zawody, dobrze, że canal transmituje, będzie mozna wszystko obejrzeć.

: 1 sierpnia 2004, o 13:21
autor: Geest
a sa jeszcze jakies programiki dekodujace canal+ na tunerach tv?
co zas sie tyczy tematu, to uwazam, ze fajnie iz Polacy jada w takim skladzie. moze z tego byc pozytek w przyszlosci, a poza tym wystawienie nieobliczalnej druzyny sprawi, ze zawody beda chyba bardziej interesujace...

: 2 sierpnia 2004, o 15:24
autor: Krychs
Co do składu to chyba najlepszy skład na jaki nas w tej chwili stać. Mieszanka młodości z rutyną. Może coś z tego wyjdzie :) Oby awans do finału.
Dzisiaj będzie bardzo ciężko wygrać ze Szwedami ale drugie miejsce i awans po turnieju barażowym leży w naszym zasięgu.
Jedno małe ale jeśli chodzi o skład nasuwa się jednak. Dlaczego trener nie powołał Darka Śledzia? Przecież zna on doskonale angielskie tory (skądinąd Jaguś nie zna) :D

: 2 sierpnia 2004, o 23:21
autor: Snys
Nasi bez sensacji....trzecie miejsce....ale Karlsson to jednak "MISZCZ" 8) 13 punktow...szacuneczek

WIELKA BRYTANIA 58
1. Mark Loram 15 (3,3,3,3,3)
2. David Norris 11 (2,u/w,3,3,3)
3. Joe Screen 9 (2,2,2,1,2)
4. Scott Nicholls 13 (2,2,3,3,3)
5. Lee Richardson 10 (2,3,2,1,2)
WĘGRY 6
1. Norbert Magosi 1 (0,1,w,0,0)
2. Sandor Tihanyi 0 (0,0,0,0,0)
3. Attila Stefani 3 (0,1,1,-,0)
4. Laszlo Szatmari 2 (0,0,u/w,1,1,u)
5. Szabolcs Vida 1 (1,u,0,0,0)
SZWECJA 50
1. Andreas Jonsson 14 (2,3,4,2,3)
2. Tony Rickardsson 11 (3,w,3,3,2)
3. Mikael Max 7 (1,1,2,2,1)
4. Peter Karlsson 13 (3,2,2,3,3)
5. Antonio Lindbaeck 5 (T,3,u/w,d,2)
POLSKA 39
1. Tomasz Gollob 14 (1,3,6,2,2)
2. Jarosław Hampel 10 (1,2,1,2,2,1)
3. Grzegorz Walasek 6 (3,1,1,T,1)
4. Janusz Kołodziej 5 (1,2,1,-,1)
5. Krzysztof Kasprzak 5 (3,1,u/w,1,w/2min)


4. Karlsson, Nicholls, Kołodziej, Szatmari
6. Loram, Karlsson, Walasek, Vida
12. Norris, Karlsson, Stefani, Kasprzak
20. Karlsson, Gollob, Richardson, Tihanyj
23. Karlsson, Screen, Hampel, Magosi

: 2 sierpnia 2004, o 23:22
autor: Krychs
No i Polacy nie popisali siÄ™ :(
9 oczek, przy 50 Szwedów i 59 Anglików. Nie wygląda to najlepiej. O medal, ba o awans do finału będzie bardzo cięzko...

: 2 sierpnia 2004, o 23:28
autor: Snys
Krychs pisze:No i Polacy nie popisali siÄ™ :(
9 oczek,


Az tak zle to nie bylo :lol:

: 2 sierpnia 2004, o 23:36
autor: Krychs
Snys pisze:
Krychs pisze:No i Polacy nie popisali siÄ™ :(
9 oczek,


Az tak zle to nie bylo :lol:


Z tych emocji zjadłem gdzieś trójke :D

: 3 sierpnia 2004, o 10:45
autor: m.a.c.i.e.k.s
no ja szczerze liczyłem na 45 najmniej!!
Brawa dla karlssona no i dla stefaniego :lol:


ZAWSZE WIERNI I ODDANI Z ZYGMUNTOWSKICH ŻUŻLA FANI!!!

: 3 sierpnia 2004, o 12:37
autor: istred
Snys pisze:3. Attila Stefani 3 (0,1,1,-,0)

: 3 sierpnia 2004, o 13:18
autor: KubuÅ›
Wpowiedz Polakow po wczorajszych zawodach z http://www.sportowefakty.pl

Tomasz Gollob (kapitan, 14 punktów w 5 biegach): - "Nie startowałem w Anglii już od dość dawna, dlatego zabrało mi to trochę czasu, by zorientować się jak trzeba jechać w Eastbourne. To bardzo specyficzny tor. Tylko nie zrozumcie mnie źle, tor był bardzo dobrze przygotowany, jednak na zawodników czekają jego sekrety. Drużyna Wielkiej Brytanii była dziś bardziej zorganizowana i pokazała klasę." - powiedział kapitan reprezentacji Polski.

Jarosław Hampel (9 punktów w 6 biegach): - "W takim momencie jak ten, żałuje tego iż zdecydowałem się zrezygnować z ligi angielskiej. Nie mogłem znaleźć dziś formy w Eastbourne. Musimy jechać dużo lepiej w następnym starcie by dostać się do finału. Gratulacje dla gospodarzy dzisiejszych zawodów, zasłużyli na wygraną." - podsumował w wypowiedzi dla Speedwayworld.tv młody zawodnik z Wrocławia.


Krzysztof Kasprzak (5 punktów w 5 biegach): - "Zapłaciliśmy cenę za to iż jesteśmy taką młodą drużyną. Tylko Tomasz Gollob zaprezentował dziś dobrą formę."


Andrzej Koselski (trener): To nie jest tragedia. Moja drużyna miała pewne problemy z torem w Eastbourne. Ekipa Szwecji także nie wszystkie biegi kończyła w pełnym składzie. Czasem taki dodatkowy start w barażu powoduje, iż drużyna przed finałem jest mocniejsza."

: 5 sierpnia 2004, o 16:49
autor: Krychs
No i dzisiaj o 20.15 mamy baraż o finał DPŚ.

Jak sądzicie czy Polacy mają szansę na finał?

Wg mnie przygoda z Pucharem Świata skończy się na dzisiejszym barażu. Po obejrzeniu pierwszego półfinału z udziałem Polaków jestem pesymistą :(

Obym się mylił oczywiście!

: 5 sierpnia 2004, o 19:39
autor: Apocalips
Prorok jaki czy co :?: :lol: :wink:

: 5 sierpnia 2004, o 23:08
autor: Gosia
Paweł będe się od dzisiaj z Tobą konsultować przed obstawianiem zakładów :)
Pozdrawiam

: 5 sierpnia 2004, o 23:20
autor: mOrphe
No to co sie dzialo dzisiaj w barazu, to czegos takiego juz dawno na torach zuzlowych nie widzialem. Po prostu rewelacja! I ten JOKER dla Australii w ostatnim biegu... brawo dla Tomka za nerwy, a w zasadzie to brawo dla calej druzyny!! Swietnie Hampel, Kolodziej (rewelacyjny jego ostatni bieg), bardzo dobre Kasprzak no i swoje 5 oczek dolozy Grzesiu Walasek, ktory po dobrym poczatku, troche sie pogubil, ale i tak walczyl jak lew.

No i po stronie Szwecji... Peter po prostu lepiej nie mogl!! Raz tylko z Adamsem przegral i zkims jeszcze, a tak... brak mi slow. 13 punktow w 5 startach w takiej obsadzie to po prostu klasa sama dla siebie! Swietnie, ze TZ ma go w skladzie, oby zostal na nastepny sezon z taka jazda!!

Szwecja 49
Polska 43
Australia 42 JOKER
Czechy... nie pamietam, ale cos w przedziale 15-20 JOKER

Ufff co za emocje :) - oby final w Sobote taki sam, tyle ze z jeszcze lepszym Happy Endem dla Polakow :)

: 6 sierpnia 2004, o 00:17
autor: Cinek
W STS-ie mozna było obstawiac półfinaly i dzisiejszy baraż :)
A finał tez bedzie pewnie w ich ofercie :D


Powodzenia w obstawianiu

: 6 sierpnia 2004, o 00:30
autor: Gosia
a gdzie mozna obstawiac to zagram przed finalem.

A to u was nie ma czegoś takiego jak zakłady bukmacherskie??? Bo u nas na sląsku jest :D Pozdrawiam

: 6 sierpnia 2004, o 01:15
autor: Gosia
A tego to ja juz nie wiem przejdz siÄ™ po Lublinie i poszukaj 8)