Ostrzeżenia, bany i nagany :)

Wiadomość
Autor
go!
Trener
Posty: 3762
Rejestracja: 7 lipca 2003, o 10:23

Ostrzeżenia, bany i nagany :)

#1 Postautor: go! » 5 maja 2005, o 08:24

Chciałem o coś zapytać, pozostając w temacie....
Przykład Kyniaka skłonił mnie do założenia tematu i zadania pytania adminom i moderatorom naszych myśli. Czy jeśli plotka za którą dajecie ostrzeżenie okaże się prawdą to cofniecie takowe? Jakby nie było, przestała by plotką być a newsem by się stała

Shack
Administrator
Posty: 1827
Rejestracja: 10 sierpnia 2002, o 20:45
Lokalizacja: Lublin

#2 Postautor: Shack » 5 maja 2005, o 08:32

Oczywiscie, jeśli okaże się, że wtedy kiedy podawał tą plotke do wiadomości była nie plotka tylko prawda :twisted:

[ Dodano: 05 Maj 2005 09:33 am ]
A temat nadaje sie do działu "Uwagi do forum"

go!
Trener
Posty: 3762
Rejestracja: 7 lipca 2003, o 10:23

#3 Postautor: go! » 5 maja 2005, o 08:47

Shack pisze:A temat nadaje sie do działu "Uwagi do forum"


Nie przyuważyłem - jasne - przerzuć

A wracając do tematu to nie fair. Jeśli ktoś bałachy puszcza to OK, ale jeśli jego info jest prawdziwe, to niby czemu ostrzeżenie. Dlatego że pierwszy od ciebie o tym się dowiedział? Wychodzi na to,że z każdym newsem trzeba czekać aż Gawrzyk napisze na oficjalnej stronie, bo do tego momentu wszystko jest plotką... No powiedz sam...

Shack
Administrator
Posty: 1827
Rejestracja: 10 sierpnia 2002, o 20:45
Lokalizacja: Lublin

#4 Postautor: Shack » 5 maja 2005, o 08:59

go! pisze:A wracając do tematu to nie fair. Jeśli ktoś bałachy puszcza to OK, ale jeśli jego info jest prawdziwe, to niby czemu ostrzeżenie. Dlatego że pierwszy od ciebie o tym się dowiedział? Wychodzi na to,że z każdym newsem trzeba czekać aż Gawrzyk napisze na oficjalnej stronie, bo do tego momentu wszystko jest plotką... No powiedz sam...


Dokładnie tak jak mówisz, newsy na głownej stronie pojawiają sie w ciagu 10 minut od tego typu wydarzenia. Wiec jesli nie ma newsa znaczy ze jest to plotka albo jeszcze plotka

go!
Trener
Posty: 3762
Rejestracja: 7 lipca 2003, o 10:23

#5 Postautor: go! » 5 maja 2005, o 09:21

kwestia nomenklatury...

Nie będę się spierał o szczególy. Dla mnie tam prawda to prawda a fałsz to fałsz i bez znaczenia kiedy sie kto o tym dowie a kto i kiedy opublikuje.
Tyle że Kyniak napisał "zasilił naszą drużynę " a może to dopiero w fazie projektów lub planów (bo nie wiem) więc się nieco pospieszył lub antycypował może? :wink:

Pozdr. go!

Awatar użytkownika
InDorka
Zawodowiec
Posty: 1134
Rejestracja: 25 kwietnia 2004, o 11:26
Lokalizacja: Lublin

#6 Postautor: InDorka » 5 maja 2005, o 10:31

Ogladajac czerwone kreseczki......coraz bardziej boje sie odezwać..;)chodzę pod ścianami,i chyba stanęłam w rozwoju.Nie wiem co wolno,a co trzeba.Brzydkich słów nie uzywam z zasady,nie antycypuję ( dzięki go! - zerknęłam do słownika i wiem co znaczy łacińskie "anticipare".....:) dzieki za powiększenie mojego zasobu słow) Chętnie zajrzałabym do jakiegoś regulaminu (nawet jesli jest to nie wiem gdzie go szukać) zanim dostanę pierwszy czerwony "odcinek"ostrzezenia.



......... :D .........

Awatar użytkownika
InDorka
Zawodowiec
Posty: 1134
Rejestracja: 25 kwietnia 2004, o 11:26
Lokalizacja: Lublin

#8 Postautor: InDorka » 5 maja 2005, o 10:50

DZIĘKI,zrozumiałam ,a przynajmniej przyjęłam do wiadomości.Najtrudniejszy wydaje mi sie pierwszy punkt,bo nawet zerkając wstecz..........nie zawsze tytuł jest pełnym odzwierciedleniem tematu,ale postaram sie ....:)



......... :D .........

Awatar użytkownika
Łoptymista
Trener
Posty: 3790
Rejestracja: 15 kwietnia 2003, o 08:22
Lokalizacja: Lublin

#9 Postautor: Łoptymista » 5 maja 2005, o 13:31

Gawrzyk pisze:Pospieszył się i przez to oszukał ludzi. Umowa z Łyko nie zostało podpisana do dziś do godziny 10:33. I nie przesadzaj, że ja jestem największym cenzorem. Jeśli umowa zostałaby podpisana, nie byłoby informacji na stronie, a kyniak napisał na forum, daje Ci słowo, że nikt o ostrzeżenach nawet by niepowiedział.
Jakieś zasady muszą panować.
A nie ma ich wiele, najwazniejsze to:
1. nie zakladac nowych tematow jesli to co chce sie napisac mozna dodac w juz istniejacyuch
2. pisac prawde. pamietajac ze za plotki i oskarzenia bezpodstawne mozna poniesc mozna odpowiedzialnosc
3. nie obrazac innych uzytkownikow.


To może zamiast dawać kartki czerwone lepiej doprecyzować wiadomości? Sam piszesz, że nie została do dziś godz... podpisana. To kurna nie można napisać, że "Kyniak głupoty piszesz, nie podpsialiśmy z nim, a tylko rozmawiamy"? To jest klub żużlowy czy jakaś ściśle tajna operacja szpiegowska.
Mam, zapewne błędne, wrażenie, że Kyniak został ukarany nie za to co napisał, ale za formę w jakiej to sprzedał - co tu dużo kryć dla klubu mocno uszczypliwą.

A co do obrażania ludzi to się zgadzam. To nie powinno mieć miejsca. i proszę to karać na maksa

Awatar użytkownika
Saint
Zawodowiec
Posty: 1292
Rejestracja: 24 czerwca 2004, o 12:38
Lokalizacja: LUBLIN/Warszawa

#11 Postautor: Saint » 5 maja 2005, o 15:42

Gawrzyk pisze:Póki miałem siły i wierzyłem w to, że można cokolwiek w ten sposób wytłumaczyć to to robiłem. trzeba by utworzyc w klubie komorke ds zwalczania plotek. ale jak mozesz zauwazyc to walka z wiatrakami...

Już wcześniej pisałem ... niektóre plotki i domysły powoduje brak informacji albo informacja niepełna..... Nawet twój ostatni post ze zdjęciem Kesslera.. żadnej informacji a obok siedzi gość z Zielonej... ale zdjęcie jest zrobione raczej przez Ciebie - inaczej byś go nie zamieszczał... Wiadomo już, że Kesslerem interesuje się i Zielonka i TŻ. Więc w jakim celu to zdjęcie i dodatkowo bez najmniejszej nawet informacji??? Nie dziw się, że później rodzą się plotki...
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Cz@rek
Trener
Posty: 2828
Rejestracja: 16 maja 2004, o 15:17
Lokalizacja: lublin

#12 Postautor: Cz@rek » 5 maja 2005, o 21:35

A z tą prawdą to też bywa różnie,ale zasadniczo są 3 rodzaje prawd:
Święta prawda,też prawda i g... prawda :P :wink:

PS: Ale z tym Łyko to jednak jest coś na rzeczy. Skoro ponoć był na ostatnim treningu,
to chyba jednak nie przejazdem. :?:

Awatar użytkownika
Kyniak
Posty: 69
Rejestracja: 5 kwietnia 2004, o 17:44
Lokalizacja: Lubelak

#13 Postautor: Kyniak » 5 maja 2005, o 23:25

Po ostrzeżeniach przejrzałem na oczy , teraz widzę starania osób związanych z klubem , zacząłem inaczej postrzegać sponsora strategicznego . Na łamach tego forum chciałbym przeprosić publicznie dyrektora Jarosława za wszystkie moje posty, te napisane i te które zalęgły się w mej głowie skierowane pod jego adresem , kierownika drużyny Gawrzyka oraz fotografa klubowego Shacka . Teraz z klawiatury mojej nic więcej was nie doleci , gdyż wszyscy mamy na celu dobro Naszego klubu . Tak trzymać pamiętajmy o jednym - sukces ma wielu ojców.
PS. Może do Niklasa K. dzwonić z zastrzeżonego numeru ( to raczej nie Opole szponci) ale trzeba próbować bo cóż jest warta umowa jednostronnie podpisana.
Trzymamy kciuki za dyrektora i kierownika Gawrzyka. Pozdr
Obrazek

go!
Trener
Posty: 3762
Rejestracja: 7 lipca 2003, o 10:23

#15 Postautor: go! » 6 maja 2005, o 08:19

Ja mam zapytanie w temacie.
Czy ostrzeżenia sie kasuja po roku jak na policji punkty ? :wink:
Chyba nie mogą tak wisieć dożywotnio, bo to wcześniej czy później każdemu się może coś głupiego wyrwać, np. po pijaku.

Pozdrowienia. go!

Shack
Administrator
Posty: 1827
Rejestracja: 10 sierpnia 2002, o 20:45
Lokalizacja: Lublin

#16 Postautor: Shack » 6 maja 2005, o 09:15

go! pisze:Ja mam zapytanie w temacie.
Czy ostrzeżenia sie kasuja po roku jak na policji punkty ? :wink:
Chyba nie mogą tak wisieć dożywotnio, bo to wcześniej czy później każdemu się może coś głupiego wyrwać, np. po pijaku.

Pozdrowienia. go!


masz racje, rok to dobra data na anulowania :) juz wprowadzam do systemu

Awatar użytkownika
Kyniak
Posty: 69
Rejestracja: 5 kwietnia 2004, o 17:44
Lokalizacja: Lubelak

#17 Postautor: Kyniak » 7 maja 2005, o 12:30

Do wszystkich którzy czepiali się Dyra i Gawrzyka lub dopiero mają zamiar. Dajcie spokojnie bez dodatkowych nerwów i stresów im pracować , nie każdy klub ma tak skrąpy budżet ( z gówna bata nie ukręcisz) , wielu by załamało ręce i odeszło z podkulonym ogonem , a oni jakoś to ciągną, nawet jak się trafił zły tryb (jensen) w pieczołowicie budowanej machinie potrafili go wymienić (zakontraktować) drugiego obco (nowy exportowy) no plus świeża młoda krew Kamil Łyko ( za którego dostałem ostrzeżenie - jakbym taśmy dotknął przed startem).
Także my kibice zajmijmy się gorącym i głośnym dopingiem i czekajmy cierpliwie na dobre wyniki drużyny . Pozdr
Obrazek

Shack
Administrator
Posty: 1827
Rejestracja: 10 sierpnia 2002, o 20:45
Lokalizacja: Lublin

#18 Postautor: Shack » 7 maja 2005, o 15:14

Drugi raz to juz nawet nie jest smieszne.

wojteko
Senior
Posty: 828
Rejestracja: 11 lutego 2004, o 20:17

#19 Postautor: wojteko » 7 maja 2005, o 17:11

Shack pisze:Drugi raz to juz nawet nie jest smieszne.


Teraz to ja tu czegos nierozumiem :cry: wytykac bledy jest oczywiscie zle :!:
trzymac strone klubu i popierac dzialania takie jakie sa .....tez zle :!: to o co tak naprawde chodzi :?: prosze o jasne wytlumaczenie mojej niewiedzy pzdr

Awatar użytkownika
RadeKas
Trener
Posty: 4864
Rejestracja: 5 listopada 2003, o 19:06
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#20 Postautor: RadeKas » 7 maja 2005, o 17:17

To proste. Shack uwaza, ze Kyniak ironizuje. A czy robi tak na prawde? Tego dowiemy sie w nastepnym odcinku :roll:.

Awatar użytkownika
Kyniak
Posty: 69
Rejestracja: 5 kwietnia 2004, o 17:44
Lokalizacja: Lubelak

#21 Postautor: Kyniak » 7 maja 2005, o 21:30

Koniec serialu , kolega Shack myśli iż ja wierny kibic drużyny ironizuję , ale spadły mi klapki z oczu jak zrywka z gogli i widzę naprawdę widzę co robi Nasz Dyrektor Jarosław , jak musi się gimnastykować przy pustej kasie . Dwa mniemam iż dobre transfery , jest to prawdziwy majstersztyk w jego i jak myśle w kierownika Pawła wykonaniu . Więc proponuję po wygranej w Opolu zaśpiewać Jarosławowi i Pawłowi gromkie sto lat , a jako jeden z pierwszych wyciągnę na zgodę swą dłoń. Szczególnie za starania ściągnięcia do Nas Klingberga ( liczne telefony do tego frajera który pewnie pojeździ w mojrzeszowie , w Krośnie lub w Opolu) oraz za experyment z Kamilem Łyko ( o którym pisałem i popełniłem falstart , gdyż wiedziałem iż nasz klub już zaparafował umowę , Maślanka również , a jeszcze formalność z wawy nie przyszła).
Zobaczymy jak nowi zaczną punktować - niech wiara w dalsze zwycięstwa doda naszym skrzydeł i wiary w swe możliwości.Pozdr
Obrazek

Awatar użytkownika
Lublin_Fan
Zawodowiec
Posty: 1369
Rejestracja: 26 sierpnia 2002, o 18:10
Lokalizacja: Lublin

#22 Postautor: Lublin_Fan » 14 maja 2005, o 11:11

I Kyniak też????? A ja myslałem, że Ty jesteś niereformowalny :lol:


Pozdr.

Awatar użytkownika
Cz@rek
Trener
Posty: 2828
Rejestracja: 16 maja 2004, o 15:17
Lokalizacja: lublin

#23 Postautor: Cz@rek » 20 stycznia 2007, o 12:07

A może by załozyc jakąś listę osób zbanowanych lub z naganą :idea: :?:
Bo czasem trudno się zorientować kto znikną z forum z "przyczyn naturalnych" a kto z innych przyczyn.Lista nagan byłaby za to ostrzezeniem komu "znikniecie" 8) grozi.

PS:Gdzie się podział Regdal :?: 8)

Awatar użytkownika
ziomal
Posty: 145
Rejestracja: 8 października 2006, o 09:42
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#24 Postautor: ziomal » 20 stycznia 2007, o 16:44

popieram twój pomysł
a ponadto myśle że powinno być ilość ostrzeżeń pod nickiem i ilością postów

Awatar użytkownika
Łoptymista
Trener
Posty: 3790
Rejestracja: 15 kwietnia 2003, o 08:22
Lokalizacja: Lublin

#25 Postautor: Łoptymista » 25 kwietnia 2007, o 11:57

Czy jataman22 (i jego wczesniejsze wersje 20 i 21) ma bana?

Jesli tak to za co? i czy istnieje mozliwosc zdjecia tej niesprawiedliwej kary??