Daniel Jeleniewski

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
kdsz
Trener
Posty: 3296
Rejestracja: 1 kwietnia 2003, o 02:47

Daniel Jeleniewski

#1 Postautor: kdsz » 21 kwietnia 2005, o 13:32

Zakładam temat o Danielu bo jeszcze takowego nie widziałem. Są tematy o Piszczu, Kępie, a nawet Pulpecie, więc topic o Jeleniu na pewno się przyda, tym bardziej, że jest w tym roku jednym z liderów Motoru.

Daniel jako jeden z niewielu naszych zawodników rzeczywiście solidnie przygotował się do tego sezonu, zarówno pod względem fizycznym jak i sprzętowym. Pierwszy rok w gronie seniorów jest jak na razie najlepszy w Jego karierze. Z zadań jakie przed nim stawiamy, wywiązuje się doskonale i z zawodnika typowanego na klasycznego żużlowca drugiej linii, Daniel przeistoczył się w jednego z krajowych liderów. Nie jestem rzecz jasna tak naiwny, by wierzyć, że w każdym meczu będzie trzaskał dwucyfrówki, jednak jestem naprawdę zbudowany postawą Jelenia w tym sezonie. Mam nadzieję, że nie spocznie na laurach
W. Komarnicki: "Absolutnie usprawiedliwiam prezesa Andrzeja Ruskę i Krystynę Kloc"

Remek
Posty: 5
Rejestracja: 15 kwietnia 2005, o 19:21

#2 Postautor: Remek » 21 kwietnia 2005, o 13:41

Nie zaliczam się do tych, których zaskakuje to co Daniel prezentuje w tym sezonie.Ostatni mecz w ubiegłym roku pokazał, że jeśli Jeleń się przyłoży to stać go na naprawdę dobre wyniki. A widać że chłopakowi zależy na tym aby pokazać się z jak najlepszej strony i że przykłada się do tego co robi a to procentuje tym co obecnie możemy ogladać i mam nadzieje że Daniel będzie wciąż zaskakiwał tych którzy nie bardzo w niego wierzyli :D

meesha
Trener
Posty: 7574
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#3 Postautor: meesha » 21 kwietnia 2005, o 13:42

Widzę, że jak na razie tylko jedna osoba jest zaskoczona dobrą postawą Daniela w tym roku, czyżby to był nasz kolega z Warszawy, o nicku zaczynającym się na literkę L :?: :wink: :wink:
Ja również - jak kdsz - nie mam pewności, że Jeleń będzie trzaskał nie wiadomo ile punktów, ale jak na razie jest najrówniej jeźdżącym zawodnikiem Motoru i jednocześnie wywiązuje się w co najmniej 100% ze stawianych przed nim zadań. Oby tak dalej :!: Myślę, że na 6-8 punktów Daniela możemy liczyć w każdym meczu

EDIT:
Widzę, że już dwa głosy na "TAK" więc pierwsze zdanie się już zdezaktualizowało :wink:
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

sebastianov

#4 Postautor: sebastianov » 21 kwietnia 2005, o 14:21

Daniel jest w tym sezonie dobrym zawodnikiem... moim zdaniem zaczą jeździć dobrze pod koniec tamtego sezonu. jestem z niego zadowolony..pozdro

Awatar użytkownika
Fork
Zawodowiec
Posty: 1217
Rejestracja: 13 marca 2005, o 11:40
Lokalizacja: Koziego Grodu

#5 Postautor: Fork » 21 kwietnia 2005, o 14:32

NIE PRZECIETNE UMIEJETNOSCI + DOBRE PRZYGOTOWANIE DO SZEZONU + TRAFIONY SPRZET +CHEC WALKI Z KAZDYM ZAWODNIKIEM = DANIEL JELENIWESKI :d

Susic
Junior
Posty: 364
Rejestracja: 10 marca 2005, o 10:12
Lokalizacja: Lublin/Warszawa

#6 Postautor: Susic » 21 kwietnia 2005, o 14:41

Z Rzeszowem i w Krośnie nic specjalnego nie pokazał, z Grudziadzem juz było bardzo dobrze.
Jeśli porównywać jego postawę w stosunku do pozostałych zawodników naszej drużyny - jestem mile zaskoczony.
Jeśli porównamy jego wyniki z poprzednim sezonem - zaskoczenie jest mniejsze, ale jest na plus.
Jeśli dalej będzie przywoził 8-10 pkt. u siebie i 6-8 na wyjeździe - bedę zadowolony. Przed sezonem zakładałem, że bedzie walczył o miejsce w składzie z Mordelem... a tu taka niespodzianka.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13185
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

#7 Postautor: Gelo » 21 kwietnia 2005, o 14:47

Dla mnie Jeleń jak Jeleń - dobre starty, zero walki na trasie. Wypada lepiej niż w ubiegłym roku, bo jego koledzy są słabsi, a nie on lepszy. To tyle.

Awatar użytkownika
Fork
Zawodowiec
Posty: 1217
Rejestracja: 13 marca 2005, o 11:40
Lokalizacja: Koziego Grodu

#8 Postautor: Fork » 21 kwietnia 2005, o 14:48

Susic pisze: Przed sezonem zakładałem, że bedzie walczył o miejsce w składzie z Mordelem... a tu taka niespodzianka.

A no jest niespodzianka bo Jurek jest w Szwajcarii i nie ma na czym jezdzic. Tak wiec miejsce w skladzie ma z gory zapewnione :D (tak jak zreszta M.F)
ale tak jak wczesniej pisalem podoba mi sie postawa Daniela i oby tak dalej :wink:

Awatar użytkownika
maestro76
Zawodowiec
Posty: 1107
Rejestracja: 23 listopada 2003, o 16:56
Lokalizacja: Åšwidnik

#9 Postautor: maestro76 » 21 kwietnia 2005, o 14:52

postawa jelenia to spore zaskoczenie-bylem przekonany ze jako senior to za wiele nie zwojuje-a tu w meczu z gtz gdyby nie defekt i pulpet 14 pkt!jak nic,pozatym podoba mi sie ze chlopak mysli na torze-a tego nie wielu potrafi polaczyc z odkrecaniem manetki

obawiam sie tylko sodówy
never ride faster than your angel can fly

Awatar użytkownika
DonKamizi
Senior
Posty: 629
Rejestracja: 2 czerwca 2003, o 15:57
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#10 Postautor: DonKamizi » 21 kwietnia 2005, o 15:09

Gelo pisze:Dla mnie Jeleń jak Jeleń - dobre starty, zero walki na trasie. Wypada lepiej niż w ubiegłym roku, bo jego koledzy są słabsi, a nie on lepszy. To tyle.


A bieg 14 w Krośnie :?: :?: Cały czas atakował Wilka i akcja po dużym się udała...Tylko, że później ten sam błąd co zawsze i przegrana przed sama metą.
Powiadają "Jedna jaskółka wiosny nie czyni" ale jest jednak lepiej niż w latach ubiegłych.No i punktuje od początku sezonu :twisted: :twisted:
Perła ponad wszystko :) :)
Pozdrowienia dla Krzyżaków
GG 4113059


http://www.otwieramy.pl/?p=89413

Awatar użytkownika
papi
Trener
Posty: 4106
Rejestracja: 10 marca 2005, o 08:39
Lokalizacja: Lublin

#11 Postautor: papi » 21 kwietnia 2005, o 15:23

ja jestem troche zaskoczony, choc zawsze byl ambitny, ale w tym sezonie pokazuje, ze zuzel jest tym z czym Daniel wiąze nadzieje na przyszlosc. Nie mówie ze spodziewalem sie Mordela w skladzie lecz od Daniela oczekiwalem okolo 6-7 punktow, jak narazie jest sporo lepiej i mam nadzieje ze tak bedzie jak najdluzej. W porownaniu z poprzednim sezonem ma lepsze starty i jezdzi troche odwazniej, choc rzeczywiscie walka na dystansie jeszcze nie jest jego mocna stroną. Jednak z takim zaangazowaniem jak teraz to i ten element moze niedlugo poprawic :wink:

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7218
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

#12 Postautor: istred » 21 kwietnia 2005, o 15:26

Gelo pisze:Dla mnie Jeleń jak Jeleń - dobre starty, zero walki na trasie. Wypada lepiej niż w ubiegłym roku, bo jego koledzy są słabsi, a nie on lepszy. To tyle.
Możesz napisać mi kto według Ciebie potrafi walczyć na dystansie ? Na forum już spotkałem się z opiniami, że nie potrafią wyprzedzić na dystansie: Piszcz, Staszek, Jeleń, Stachyra, Śledź... Pietraszko w tym sezonie też jeszcze nikogo na dystansie nie wyprzedził. No i przede wszystkim Trumna.
Ostatnio zmieniony 21 kwietnia 2005, o 15:28 przez istred, łącznie zmieniany 1 raz.

Gość

#14 Postautor: Gość » 21 kwietnia 2005, o 16:53

Mnie tam nie zadziwił.Wiedziałem , że będzie tak śmigał jak trzaskał same dwucyfrówki jako junior pod koniec sezonu.

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6067
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

#15 Postautor: grzesieck » 21 kwietnia 2005, o 17:57

Ferjan pisze:Mnie tam nie zadziwił.Wiedziałem , że będzie tak śmigał jak trzaskał same dwucyfrówki jako junior pod koniec sezonu.


noooo, normalnie ponizej "dychy" to on od sierpnia nie schodzil :lol:
METHANOL ADVENTURE TEAM

Awatar użytkownika
sadychor
Kadrowicz
Posty: 1798
Rejestracja: 12 kwietnia 2005, o 16:16

#16 Postautor: sadychor » 21 kwietnia 2005, o 17:59

A ja nie sądziłem że będzie jednym z tych którzy ciągną wynik za "uszy".

Na forum już spotkałem się z opiniami, że nie potrafią wyprzedzić na dystansie: Piszcz, Staszek, Jeleń, Stachyra, Śledź... Pietraszko w tym sezonie też jeszcze nikogo na dystansie nie wyprzedził. No i przede wszystkim Trumna.


Istred,pamiętasz który to napisał że Piszcz nie umie wyprzedzać?

Ania
Posty: 39
Rejestracja: 2 października 2004, o 08:36
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#17 Postautor: Ania » 21 kwietnia 2005, o 18:39

Daniel już pod koniec zeszłego sezonu był w niezłej formie... więc do przewidzenia było że będzie jednym z lepszych zawodników w drużynie...
teraz pokaże wszystkim którzy spisali go na straty ile na prawdę jest wart...

kylong
Junior
Posty: 387
Rejestracja: 25 października 2004, o 20:08
Kontakt:

#18 Postautor: kylong » 21 kwietnia 2005, o 19:16

no tak pod koniec sezonu daniel prezentował formę w granicach 6-8 pkt średnio na mecz

ale teraz po przejściu do seniorów ma zdobycz nie licząc krosna ok.10pkt
a więc troszkę się poprawił

dla mnie osobiście jest to zaskoczenie
Nie odnajdzie więcej nas ta druga liga...!

Zaratustra
Kadrowicz
Posty: 1523
Rejestracja: 10 marca 2005, o 10:24
Lokalizacja: Lublin

#19 Postautor: Zaratustra » 21 kwietnia 2005, o 19:36

Jeleń pokazuje to na co go stać . Starty miał poprawne już w poprzednim roku , ale słabł bardzo na dystansie . Teraz widać , ze z tym już nie ma problemu . ( Pewien bardzo sceptycznie nastawiony do niego , jak i jego umiejętności Pan z tego forum :wink: pisał , że nic nie da dobre przygotowanie fizyczne Daniela , bo i tak będzie przywoził zera. Jak bardzo się mylił każdy widzi :) ) Sprzęt póki co też ładnie jedzie. Na pewno jednak nie należy od Jeleniewskiego oczekiwać w tym sezonie samych dwucyfrówek . Ogólnie jestem zbudowany jego postawą , a w tak płynnym przejściu Jelenia z wieku juniora do seniora , pomógł również słabszy ( niestety ) skład naszego zespołu w tym sezonie, pozdr.

Awatar użytkownika
Kyniak
Posty: 69
Rejestracja: 5 kwietnia 2004, o 17:44
Lokalizacja: Lubelak

#20 Postautor: Kyniak » 21 kwietnia 2005, o 19:42

To było do przewidzenia , będzie jeszcze lepiej. Solidnie przepracowana zima ,jazda na crossie oraz chęć osiągnięcia sukcesu wpłynęły na formę Daniela. Pozostaje mu życzyć samych sukcesów i dwucyfrówek.Pozdr
Obrazek

Awatar użytkownika
MarianJ
Posty: 51
Rejestracja: 3 lutego 2004, o 13:55
Lokalizacja: Bychawa

#21 Postautor: MarianJ » 21 kwietnia 2005, o 19:53

Przez dwa ostatnie sezony Jelien dawał d..y na początlu sezonu,normalnienie miał siły,brak nondycji i techniki...im więcej meczów szło mu lepiej.Teraz stał się cud i od początku sezonu jest oki...oby tak dalej...
TeŻet z LUBLINA NAJLEPSZA W POLSCE DRUŻYNA!!!!!!!!!

...........................GG#1009468

Gość

#22 Postautor: Gość » 21 kwietnia 2005, o 19:57

Pozostaje mu życzyć samych trójek :wink:

sebek

#23 Postautor: sebek » 21 kwietnia 2005, o 20:13

Moim skromnym zdaniem Daniel będzie o wiele lepszym seniorem niż juniorem . Jako junior nieosiągną znaczących sukcesów, a myslę jak się przyłoży to sprawi nam może miła niespodziankę , być może i w tym roku , np. srebrny kask.

Awatar użytkownika
kdsz
Trener
Posty: 3296
Rejestracja: 1 kwietnia 2003, o 02:47

#25 Postautor: kdsz » 21 kwietnia 2005, o 20:16

sebek pisze:sprawi nam może miła niespodziankę , być może i w tym roku , np. srebrny kask.
No, gdyby wystąpił w tych zawodach to byłaby super niespodzianka :lol:
W. Komarnicki: "Absolutnie usprawiedliwiam prezesa Andrzeja Ruskę i Krystynę Kloc"