Występy byłych zawodników lubelskiego klubu

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7443
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Występy byłych zawodników lubelskiego klubu

#1 Postautor: Cooper » 19 kwietnia 2005, o 00:53

Nie znalazlem tematu obejmujacego to zagadnienie, wiec zakladam. Jesli takowy jednak istnieje-zamknac i skasowac :D

Nie ukrywam, ze do zalozenia tego tematu sklonila mnie, nie waham sie uzyc tego slowa, rewelacyjna postawa Seby Truminskiego. Pierwszy mecz, na wyjedzie z Grudziadzem 14 punktow, teraz 13 z Rzeszowem, objedzal nie byle kogo. Owszem, zaraz pojawia sie glosy, ze Seba to startowiec itd. (w meczu z Rzeszowem wygral start nawet z Maxem, pozniej ten go jednak objechal), jednak samymi startami sie meczy nie wygrywa... Jestem naprawde pod ogromnym wrazeniem startow (jak do tej pory) Seby.

Drugim "ciekawym" obiektem jest ten, przed ktorego sprowadzeniem do naszego klubu obronil nas jakis cud (o nazwie Rusko) i dzieki temu nie wdepnelismy w jeszcze wieksza kupe niz teraz. Mowa oczywiscie o El Dario, milosniku koni i busow, takze hobbyscie zuzlowym. Pierwszy mecz-jeszcze jako tako, zrobil na super znanym sobie torze tyle punktow, co drugoligowiec Pietraszko. Jednak, ku mojej osobistej satysfakcji jako autorowi hasla o wdeptywaniu w kupe i przerznieciu ligi (haslo sie sprawdza jak najbardziej w obydwu aspektach!), w nastepnych meczach forma pana Darka, zwanego pieszczotliwie Rybka, wrocila do normalnego poziomu. Przyzwoity wystep z Rybnikiem, wrecz rewelacyjny z Opolem. Tylko patrzec, jak sie znowu na kogos obrazi i zaszyje znow na swym ranczo.

Z pozostalych "Lubelakow" sa jeszcze miedzy innymi Knapp, Staszek, a takze obcokrajowcy. Jest o czym podyskutowac, zwlaszcza, ze czesc z nich otarla sie (podobno) o nasz sklad w tym sezonie.

P.S. Z pelnym szacunkiem i bez zadnych zlosliwosci, bylbym rad, gdyby w temacie Darka Sledzia wypowiedzieli sie panowie Gelo, Dudi i lucki73 (choc lucki moze lepiej nie, bo mi sie nie chce czytac postow na pol strony), jesli sie nie myle przed sezonem goracy oredownicy sprowadzenia Sledzia na lidera zespolu. Od siebie dodam, ze smiem twierdzic, iz w obecnej sytuacji Sledz przegrywalby u nas walke o sklad nawet z Frankiem, chociazby z tego wzgledu, ze sprzet mialby ze 3 razy gorszy niz ten zakupiony przez Marne Folie.
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Siwek Patataj

#2 Postautor: Siwek Patataj » 19 kwietnia 2005, o 01:59

...
Ostatnio zmieniony 12 sierpnia 2005, o 07:28 przez Siwek Patataj, łącznie zmieniany 1 raz.

Ziutek

Re: Występy byłych zawodników lubelskiego klubu.

#3 Postautor: Ziutek » 19 kwietnia 2005, o 13:11

[quote="Cooper"]Nie znalazlem tematu obejmujacego to zagadnienie, wiec zakladam. Jesli takowy jednak istnieje-zamknac i skasowac :D

Nie ukrywam, ze do zalozenia tego tematu sklonila mnie, nie waham sie uzyc tego slowa, rewelacyjna postawa Seby Truminskiego. Pierwszy mecz, na wyjedzie z Grudziadzem 14 punktow, teraz 13 z Rzeszowem, objedzal nie byle kogo. Owszem, zaraz pojawia sie glosy, ze Seba to startowiec itd. (w meczu z Rzeszowem wygral start nawet z Maxem, pozniej ten go jednak objechal), jednak samymi startami sie meczy nie wygrywa... Jestem naprawde pod ogromnym wrazeniem startow (jak do tej pory) Seby.

jeśli seba tak jezdzi to wielkie brawa dla niego!!

Awatar użytkownika
Fork
Zawodowiec
Posty: 1217
Rejestracja: 13 marca 2005, o 11:40
Lokalizacja: Koziego Grodu

#4 Postautor: Fork » 19 kwietnia 2005, o 19:43

to ze Seba jest waleczny kazdy lubelski kibic wie. A jesli do tego dolaczyc sprzet tuningowany przez Kaspera i wyplaty w swoim terminie to sie = SEBASTIAN TRUMINSKI - MASZYNKA DO ROBIENIA PUNKTOW !!!

Piotrbaz

#5 Postautor: Piotrbaz » 20 kwietnia 2005, o 17:50

wystarczy porownac ze trumna z rzeszowem zrobil 13 ptk a nasz najlepszy zawodnik adaśko 10..... :arrow:

zastanawiam sie czy na pewno trumiński chcial duzo kasy.. bo dam sobie usiac reke ze on nie postawil takich warunkó naszemu klubowi by ten nie mogl spełnic jego oczekiwan.. ale tz lublin nie spełnia oczekiwan kibiców wiec siwek won... takie jest moje zdanie

Awatar użytkownika
Carew
Szkółkowicz
Posty: 183
Rejestracja: 30 maja 2004, o 23:50
Lokalizacja: Lublin

#6 Postautor: Carew » 20 kwietnia 2005, o 18:24

Trumna bardzo przyzwoicie jeździ w Opolu, nawet w przegranych meczach jest najleszym zawodnikiem w swojej drużynie.
Poniżej 12 pkt jeszcze nie mial czego nie można powiedziec chodzby o naszym obco.
Ciekwawe czy faktycznie Trumna był nie do zatrzymania, czy to tylko wina zarządu i pana J.S, bo nie wierzę że aż tak dużo żądał Sebek aby go nie zatrzymać.
----- FORZA JUVE -----

Awatar użytkownika
volf
Posty: 108
Rejestracja: 10 marca 2005, o 11:45

#7 Postautor: volf » 20 kwietnia 2005, o 18:44

Ludzie!!! Poczytajcie posty na temat Truminskiego z okresu transferowego to będziecie wiedzieć dlaczego Trumna nie jeżdzi W TŻ Lublin.Co do jego jazdy - refleks,szybki czas rekcji przy starcie na pewno ma, ale żeby na dystansie kogoś wyprzedził to rzadko mu sie zdarzało.A może w końcu wziął sie do roboty plus dobry sprzęt od Kaspera.

auganoff
Szkółkowicz
Posty: 235
Rejestracja: 20 kwietnia 2005, o 19:04
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#8 Postautor: auganoff » 20 kwietnia 2005, o 21:01

volf pisze:Ludzie!!! Poczytajcie posty na temat Truminskiego z okresu transferowego to będziecie wiedzieć dlaczego Trumna nie jeżdzi W TŻ Lublin.Co do jego jazdy - refleks,szybki czas rekcji przy starcie na pewno ma, ale żeby na dystansie kogoś wyprzedził to rzadko mu sie zdarzało.A może w końcu wziął sie do roboty plus dobry sprzęt od Kaspera.


Bez przesady, w 2002 w ostatnim meczu sezonu ze Świętochłowicami w jednym z biegów jak burza :lol: przedarł się z 3 pozycji na drugą! Bez znaczenia wydaje się fakt, że Kowolik (a może to był Chiński?) zakopał się głęboko pod bandą :lol: :lol: :lol:
Ale w tym sezonie rewelka, nie da się ukryć.

Awatar użytkownika
bkapusta
Trener
Posty: 2778
Rejestracja: 24 listopada 2002, o 11:06
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#9 Postautor: bkapusta » 20 kwietnia 2005, o 21:09

Z calo odpowiedzialnoscia oswiadzcam, iz z dzika radoscia zamienil bym Frankowa i Jensena na Truminskiego i Staszka. Raz ze wynik bylby lepszy dwa ze swoich milo sie oglada. Sklad zlozony z wychodwankow... Poza Pietraszka. Sledzia natomiast nie kopnol bym w dupe. Raz ze nas wystawil dwa dobrze wiemy ze tego zawodnika stac na czyste komplety w I lidze a rozmienil sie na drobne.
Póki stać mnie będę szalał,
I zdrowia nie żałował,
Każda dama ma cenę,
Trzeba po prostu pytać,
A nie czaić się z kwiatami.

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7443
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

#10 Postautor: Cooper » 20 kwietnia 2005, o 23:15

lucki'emu zwracam (odnosnie Sledzia) honor, coz ludzka pamiec zawodna jest. Natomiast pewien zyczliwy forumowicz doniosl mi uprzejmie, ze wielkim oredownikiem sprowadzenia El Dario byl nie kto inny, jak Bimmer :twisted:
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Awatar użytkownika
bkapusta
Trener
Posty: 2778
Rejestracja: 24 listopada 2002, o 11:06
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#11 Postautor: bkapusta » 20 kwietnia 2005, o 23:31

Cooper pisze:lucki'emu zwracam (odnosnie Sledzia) honor, coz ludzka pamiec zawodna jest. Natomiast pewien zyczliwy forumowicz doniosl mi uprzejmie, ze wielkim oredownikiem sprowadzenia El Dario byl nie kto inny, jak Bimmer :twisted:


I chyba jeszcze Gelo.
Póki stać mnie będę szalał,
I zdrowia nie żałował,
Każda dama ma cenę,
Trzeba po prostu pytać,
A nie czaić się z kwiatami.

Awatar użytkownika
MarianJ
Posty: 51
Rejestracja: 3 lutego 2004, o 13:55
Lokalizacja: Bychawa

#12 Postautor: MarianJ » 21 kwietnia 2005, o 19:22

Dawid Stachyra w dzisiajszych eliminacjach do młodzieżowych mistrzostw świata juniorów:
1. Krzysztof Kasprzak (3,3,3,1,3) 13
2. Adrian Miedziński (2,3,3,2,3) 13
3. Dawid Stachyra (3,3,1,2,2) 11
4. Patryk Pawlaszczyk (3,2,2,2,2) 11
5. Janusz Kołodziej (3,2,2,d,3) 10
6. Mateusz Szczepaniak (2,2,2,3,1) 10
7. Michał Rajkowski (2,w,1,3,3) 9
8. Zbigniew Suchecki (1,2,3,1,1) 8
TeŻet z LUBLINA NAJLEPSZA W POLSCE DRUŻYNA!!!!!!!!!

...........................GG#1009468

Dudi
Junior
Posty: 349
Rejestracja: 29 października 2004, o 09:28

#13 Postautor: Dudi » 21 kwietnia 2005, o 19:22

No, koniec świata blisko...David awansował do finału i to z 3 miejsca...

Awatar użytkownika
bartosch
Kadrowicz
Posty: 1552
Rejestracja: 27 marca 2003, o 15:43
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#14 Postautor: bartosch » 21 kwietnia 2005, o 19:25

dwa polfinaly i az 5 kontuzjowanych zawodnikow... niezla corrida ale tak to juz jest na zawodach mlodziezowych...
carpe diem!

Awatar użytkownika
Drabol
Szkółkowicz
Posty: 279
Rejestracja: 21 grudnia 2003, o 18:17
Lokalizacja: Wroclaw / Danmark
Kontakt:

#15 Postautor: Drabol » 21 kwietnia 2005, o 19:59

Nie pisz słowa o kontuzjach, rewelacyjny Jurga połamał nam Jamrożego... apropo to ja doliczyłem się 6 kontuzji -

Marek Cieślewicz - obojczyk
Mateusz Jurga - połamany (nie podali co)
Ronnie Jamroży - połamany (jak wyżej)
Marcin Jędrzejewski - nie podali, ale mocno oberwał
Marcin Nowaczyk - nadgarstek
Michał Rajkowski - świeca i karetka...

Roztrzygnięcia nie jednokrotnie zaskakujące (wynik Klechy).
Er det mine chrome hearts? Den prestige jeg har?
der gør du ser på mig, som det genere dig.
Er det hvor jeg fra, der gør det så bizart?
Hans Andersen Racing Official Webiste -> http://www.Hans-Andersen.pl

Awatar użytkownika
bartosch
Kadrowicz
Posty: 1552
Rejestracja: 27 marca 2003, o 15:43
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#16 Postautor: bartosch » 21 kwietnia 2005, o 20:04

Drabol pisze:Michał Rajkowski - świeca i karetka...

Rajkowski sie pozbieral i zdolal awansowac.
carpe diem!

Awatar użytkownika
kdsz
Trener
Posty: 3296
Rejestracja: 1 kwietnia 2003, o 02:47

#17 Postautor: kdsz » 21 kwietnia 2005, o 20:13

MarianJ pisze:3. Dawid Stachyra (3,3,1,2,2) 11
Wiele razy pisałem, że trzeba było chłopaka zatrzymać :? Wiele razy pisałem też, że Franek powinien wylecieć na zbity pysk, a Jensen będzie miał problem z robieniem 10 punktów w 6 startach. A na dokładkę jako jeden z pierwszych sugerowałem, by zainteresowano się Adamem Pietraszką, bo może to być strzał w dziesiątkę. Dzis mam drobną satysfakcję, ale też jest mi przykro, że jedynie ostatni z moich postulatow stał się ciałem........
W. Komarnicki: "Absolutnie usprawiedliwiam prezesa Andrzeja Ruskę i Krystynę Kloc"

Siwek Patataj

#18 Postautor: Siwek Patataj » 21 kwietnia 2005, o 20:18

...
Ostatnio zmieniony 12 sierpnia 2005, o 07:28 przez Siwek Patataj, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kdsz
Trener
Posty: 3296
Rejestracja: 1 kwietnia 2003, o 02:47

#19 Postautor: kdsz » 21 kwietnia 2005, o 20:28

Mam dokładnie takie samo zdanie. Cały czas uparcie jednak twierdzę, że wypuszczenie Dawida to największa transferowa porażka tej zimy. Ze Stachyrą w składzie pewnie mielibysmy przynajmniej 1 punkt więcej i pewny bonus w dwumeczu z Krosnem
W. Komarnicki: "Absolutnie usprawiedliwiam prezesa Andrzeja Ruskę i Krystynę Kloc"

Awatar użytkownika
papi
Trener
Posty: 4105
Rejestracja: 10 marca 2005, o 08:39
Lokalizacja: Lublin

#20 Postautor: papi » 21 kwietnia 2005, o 20:37

ja od poczatku bylem przeciwny odejsciu Stachyry i dalej jestem. Też mysle ze to chyba nawet najwieksza strata, bo przy takim juniorze, ktory ma troche objezdzenia to i Kacper moglby sie czegos nauczyc, natomiast od Krzyska to raczej niewiele, raczej w drugą strone :( . Wcale nie uwazam zeby mial dzis dzien konia, pamietam jakies zawody mlodziezowe, 2 albo nawet i 3 lata temu, kiedy Dawid po kontuzji zdobyl 12 punktow, mimo iz obsada chyba taka slaba nie byla. Wtedy pomyslalem ze ten gosc ma duzy talent, i zobaczymy jak to bedzie dalej :roll:

go!
Trener
Posty: 3761
Rejestracja: 7 lipca 2003, o 10:23

#21 Postautor: go! » 22 kwietnia 2005, o 08:09

papi pisze: Też mysle ze to chyba nawet najwieksza strata, bo przy takim juniorze, ktory ma troche objezdzenia to i Kacper moglby sie czegos nauczyc, natomiast od Krzyska to raczej niewiele, raczej w drugą strone :(


Chyba o Krzyśku Wronie mówisz, bo Dominiczak jest jednak nieco lepszy od Kacpra. A Stachyrka to nie taki talent znowu, ojciec żużel młodemu naukowcowi pasem przez dupę chyba nałożył i niewiele się już w niej zmieści...

Awatar użytkownika
papi
Trener
Posty: 4105
Rejestracja: 10 marca 2005, o 08:39
Lokalizacja: Lublin

#22 Postautor: papi » 22 kwietnia 2005, o 15:03

go! pisze:
papi pisze: Też mysle ze to chyba nawet najwieksza strata, bo przy takim juniorze, ktory ma troche objezdzenia to i Kacper moglby sie czegos nauczyc, natomiast od Krzyska to raczej niewiele, raczej w drugą strone :(


Chyba o Krzyśku Wronie mówisz, bo Dominiczak jest jednak nieco lepszy od Kacpra. A Stachyrka to nie taki talent znowu, ojciec żużel młodemu naukowcowi pasem przez dupę chyba nałożył i niewiele się już w niej zmieści...

wystep w Krośnie i porazka z Bębnem, na pewno chwaly Kacprowi nie przynosi, ale ostatni mecz pokazal, ze chyba jednak jest lepszy od Krzyska, przynajmniej w Lublinie, bo na wyjazdach jeszcze brak mu doswiadczenia :( .

Siwek Patataj

#23 Postautor: Siwek Patataj » 22 kwietnia 2005, o 15:24

...
Ostatnio zmieniony 12 sierpnia 2005, o 07:29 przez Siwek Patataj, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Drabol
Szkółkowicz
Posty: 279
Rejestracja: 21 grudnia 2003, o 18:17
Lokalizacja: Wroclaw / Danmark
Kontakt:

#24 Postautor: Drabol » 22 kwietnia 2005, o 19:24

Blisko sensacji w Gorzowie!! Tylko 46:44 dla Stali!

Paweł Staszek - (3,1,2,3,3,0) - 12 pt.
Grzegorz Knapp - (1,1,2,2) - 6 pt.

Staszek słaby...

Rewelacja zawodów - Charlie Gjeede... 16 punktów. Niech mnie ktoś uszczypnie ;/ (3,3,1,3,3,3). Mówiłem że młodzi lepsi? To nie, bo Jensen będzie rewelacją...

To tak w skrócie ;)
Er det mine chrome hearts? Den prestige jeg har?
der gør du ser på mig, som det genere dig.
Er det hvor jeg fra, der gør det så bizart?
Hans Andersen Racing Official Webiste -> http://www.Hans-Andersen.pl

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7443
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

#25 Postautor: Cooper » 22 kwietnia 2005, o 19:27

meczu rzecz jasna nie widzialem, ale czy mozna powiedziec, ze Staszek slaby? 12pkt/6 startow, to niezle, 3 wygrane biegi. jesli ktos slaby, to juz bardziej Knapp chyba...
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)