Żużel w TV

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Czarek
Trener
Posty: 5251
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Żużel w TVP

#1 Postautor: Czarek » 27 maja 2004, o 07:32

MAXIIMUS pisze:OTO WIADOMOŚĆ, KTÓRĄ WYSYŁAM DO WSZYSTKICH KIBICÓW ŻUŻLA W CAŁEJ POLSCE CHCEMY ZORGANIZOWAĆ ZBIÓRKĘ PODPISÓW I WYSTOSOWAĆ PETYCJE TO TELEWIZJI PUBLICZNEJ W SPRAWIE TRANSMISJI I RETRANSMISJI SPOTKAŃ ZUZLOWYCH CZY TO INDYWIDUALNYCH CZY DRUŻYNOWYCH. PROSZĘ O ODPOWIEDZI I PYTANIA Z WASZYCH MIAST
OTO MÓJ E-MAIL mailto:MAXII11@interia.pl moje nazwisko Rafał.


To chyba na przyszły sezon, bo w tym już wszystko jest zaklepane.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
Maxx
Trener
Posty: 2961
Rejestracja: 7 października 2002, o 14:34
Lokalizacja: Lublin

#2 Postautor: Maxx » 27 maja 2004, o 08:11

Inicjatywa jak najbardziej słuszna, tym bardziej, że Canal + prawa do transmitowania GP ma do końca 2004 roku. Ciekawe co dalej?

Awatar użytkownika
ozzyman
Posty: 139
Rejestracja: 15 czerwca 2003, o 08:54
Lokalizacja: Lublin

#3 Postautor: ozzyman » 27 maja 2004, o 09:27

Pomysł mi się również bardzo podoba,ale wątpię aby cokolwiek przyniósł.Telewizja publiczna już od kliku lat jest totalnym ignorantem sportu żużlowego.W tym roku wzorem poprzednich lat nie ma nawet retransmisji z zawodów GP.W sumie to nawet trochę zrozumiałe bo kasa poszła na relację z mistrzostw Europy w piłce nożnej i z olimpiady w Atenach.Chyba, że szefem działu sportowego zostanie jakiś wielki fan speedwaya to się może coś zmieni.Dobrze, że przynajmniej mamy regularne relacje z Memoriału red.Ciszewskiego, ale to chyba ze względu na pamięć o zmarłym, a nie z powodu wielkiej miłości do żużla sterników TVP.

Awatar użytkownika
Przemas
Szkółkowicz
Posty: 155
Rejestracja: 11 grudnia 2003, o 13:36
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#4 Postautor: Przemas » 27 maja 2004, o 09:34

Spoko dobry pomysł ale czy to coś da :? warto sprubować!! :)

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7218
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

#5 Postautor: istred » 27 maja 2004, o 10:06

Pilka ma taka przewage nad zuzlem, ze ludze w calej Polsce sie nia interesuja, a ze nie chodza na stadiony to juz zasluga opinii i "kibiców".
Zuzel jest dosc regionalnym sportem, w Warszawie - miescie ktore ma ponad 1,5 mln mieszkancow tak malo osob na zawody zuzlowe. Podobnie inne wieksze miasta: Poznan, Szczecin, Katowice ... Tam nie ma takiego zainteresowania zuzlem jak w Bydgoszczy, Rybniku, Tarnowie itd... czyli w mniejszych miastach (czywiscie sa wyjatki). Poza tym jak juz napisalem w samej Wawie nie jest to popularny sport i panowie z TVP nie chca inwestowac w cos czego prawdopodobnie nie znaja, albo znaja bardzo slabo. Zuzel na pewno nie znajdzie dobrego czasu antenowego w programach 1 czy 2. Jesli juz to okolo polnocy, chociaz wtedy tez maja stosunkowo duza ogladalnosc (w porownaniu do innych stacji o tej porze).
Bardziej realne wydaje mi sie puszczanie zuzla w telewizjach regionalnych, nawet w tamtym sezonie obejrzalem godzinna relacje z meczu w Lublinie (nie pamietam juz jakiego, ale na poczatku sezonu) i wydaje mi sie ze moze to byc jeden z programow zbierajacych duza widownie. Dalo by to bardzo korzystne skutki: jeszcze wieksze rozpowszechnienie zuzla w regionie, a co za tym idzie wieksze zainteresowanie sponsorow itd. Podobnie moglo by byc w pozostalych regionach. Pojedynki pierwszoligowcow najczesciej sa bardzo emocjonujace bo i liga jest dosc wyrownana i widzowie mogli by obejrzec barzo ciekawe widowiska. Same kluby powinny mocno starac sie zeby mecze byly pokazywane w jakiejkolwiek TV bo to wlasnie jest najwiekszy interes !
Mysle ze to rozwiazanie z TV RegionalnÄ… jest mozliwe i nad tym trzeba sie powazniej zastanowic, bo transmisje w TVP bez wzgledu na pore wydaja mi sie malo realne.

Awatar użytkownika
Talib
Zawodowiec
Posty: 1189
Rejestracja: 6 sierpnia 2003, o 15:28
Lokalizacja: Łódź

#6 Postautor: Talib » 27 maja 2004, o 10:23

Chciałem tylko od siebie dodać, że Polsat ocenia oglądalność meczów ekstraligi w bądź co bądź ogólnodostępnym kanale (TV Puls) i kodowanym (Polsat Sport) na ok. 350 tysięcy widzów. Oglądalność zawodów cyklu GP byłaby na pewno wyższa, ale nie sądzę, żeby ta różnica przekroczyła 30-40%. Wątpię czy TVP byłaby zainteresowana taką oglądalnością dodatkowo biorąc pod uwagę pewnie dosyć wysoką cenę jaką zaproponuje BSI.

meesha
Trener
Posty: 7574
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#7 Postautor: meesha » 27 maja 2004, o 10:35

No nie wiem czy TV Puls jest ogólnodostępna, bo ja jej nie odbieram... A myślę, że oglądalność meczów byłaby wyższa, gdyby wszystkie mecze danej kolejki nie odbywały się tego samego dnia. Przecież w niedzielę po południu kibic żużla jest na stadionie a nie przed telewizorem. Może by wzorem ligi piłkarskiej przenieść po jednym meczu z każdej kolejki na sobotę. Wtedy możnaby obejrzeć jakiś fajny mecz w telewizorni w sobotę, a w niedzielę na stadion. Chociaż mówiąc szczerze sam nie wiem czy to by wypaliło :?

Awatar użytkownika
Talib
Zawodowiec
Posty: 1189
Rejestracja: 6 sierpnia 2003, o 15:28
Lokalizacja: Łódź

#8 Postautor: Talib » 27 maja 2004, o 10:47

meesha napisał:

"No nie wiem czy TV Puls jest ogólnodostępna, bo ja jej nie odbieram... "

Powinienem napisać niekodowana, albo nie płatna. Wiem, że z odbiorem TV Puls są rzeczywiście problemy.

"A myślę, że oglądalność meczów byłaby wyższa, gdyby wszystkie mecze danej kolejki nie odbywały się tego samego dnia. "

Była taka propozycja, ale Polsat zgasił ją stwierdzeniem, że koszty organizacji transmisji dwóch meczów przekraczają opłacalność samej transmisji :shock: ! Czyli wypada, że prawdziwie duże zyski są dopiero podczas transmisji 0 meczów :) .

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7218
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

#9 Postautor: istred » 27 maja 2004, o 10:49

meesha pisze:No nie wiem czy TV Puls jest ogólnodostępna, bo ja jej nie odbieram... A myślę, że oglądalność meczów byłaby wyższa, gdyby wszystkie mecze danej kolejki nie odbywały się tego samego dnia. Przecież w niedzielę po południu kibic żużla jest na stadionie a nie przed telewizorem. Może by wzorem ligi piłkarskiej przenieść po jednym meczu z każdej kolejki na sobotę. Wtedy możnaby obejrzeć jakiś fajny mecz w telewizorni w sobotę, a w niedzielę na stadion. Chociaż mówiąc szczerze sam nie wiem czy to by wypaliło :?


Nie wypalilo by poniewaz czesc polskich zawodnikow i wszyscy obcokrajowcy jezdza w zagranicznych ligach ktore swoje mecze rozgrywaja w danych dniach w sobote (szwedzka?),niedziele (liga polska), poniedzialek(angielska chyba). Wiec to rozwiazanie nie wchodzi w gre.

TV Puls jest telewizja ogolnopolska, ale nie ogolnodostepna. Regionalna np. jest w kazdym domu, w ktorym jest telewizor. 350 tys to jak na TV Puls jest i tak bardzo dobrym wynikiem, nie sadze, zeby jakikolwiek program tej stacji mial wieksza ogladalnosc.

I jeszcze jedna kwestia. Jak na razie bardziej mozliwa jest retramsmisja. Co i tak jak na poczatek ucieszylo by wielu kibicow, a przeciez zrobienie retransmisji to juz sa smieszne koszty w porownaniu z transmisja.

Awatar użytkownika
Talib
Zawodowiec
Posty: 1189
Rejestracja: 6 sierpnia 2003, o 15:28
Lokalizacja: Łódź

#10 Postautor: Talib » 27 maja 2004, o 11:09

Ta widownia dotyczy TV Puls + Polsat Sport, a sam przedstawiciel Polsatu uznał ją w ostatnim TŻ za stosunkowo niską w porównaniu z innymi dyscyplinami które transmitują,a żużel określił mianem sportu "niszowego".

Co do transmitowania jednego meczu na żywo i retransmitowania drugiego to koszty sądokładnie takie same jak transmisja dwóch na żywo, bo na ten drugi trzeba wysłać ekipę, zrobić transmisję tak jak na żywo i puścić ja potem przy znacznie mniejszej oglądalności = mniejsze zainteresowanie reklamodawców. I tak wytłumaczono te wysokie koszty.

Padła propozycja żeby więc puścić dwa mecze na żywo, ale obserwując skuteczność wydłużania meczu przez przepis o z/z ja również wątpię o realności takiego rozwiązania. No chyba żeby Polsat zamiast 2 godzin przeznaczał na transmisję meczu o 1 godzinę więcej.

Jest jeszcze jedno pytanie, czy liga żużlowa w obecnej postaci jest atrakcyjna dla nowego widza, którego powinna zainteresować i przyciągnąć do "czarnego sportu", a nie tylko dla bywalca, którego nie stać na wyprawę z Tarnowa do Wrocławia, a ma Puls lub Polsat Sport w kablu?

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7218
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

#11 Postautor: istred » 27 maja 2004, o 12:21

Co do kosztow i ogladalnosci retransmiji to moze i na Polsacie Sport czy TV Puls jest to nieoplacalne, ale w telewizji publicznej (bede trzymal sie kurczowo Regionalnej :D) moze byc to oplacalne, poniewaz beda wtedy mogli liczyc na podobna liczbe widzow co Polsat Sport w transmisji na zywo, moze niewiele mniej czyli i sponsorzy powinni sie znalezc, a koszt nagrania takiego meczu nie jest az taki duzy (w transmisjach na zywo duzy koszt stanowi przekaz satelitarny). Poza tym transmisje mozna ograniczyc do 1h-2h ze studiem czy cos takiego zeby uatrakcyjnic relacje (albo nawet nie) i wydluzajace sie przerwy nie maja wplywu na atrakcyjnosc zawodow w tv.
Nowych widzow moze przybyc, bo wroca kibice ze stadionow i w ogole wieczorem ludzie maja wiecej czasu.

Mysle, ze jakby podejsc do sprawy powaznie, profesjonalnie i z glowa to moze to sie udac.

Awatar użytkownika
Talib
Zawodowiec
Posty: 1189
Rejestracja: 6 sierpnia 2003, o 15:28
Lokalizacja: Łódź

#12 Postautor: Talib » 27 maja 2004, o 12:28

istred napisał:

"Poza tym transmisje mozna ograniczyc do 1h-2h ze studiem"

Chyba retransmisje, bo na żywo będziesz miał 1,5h zawodów + 1,5h studia w czasie przerw w zawodach...

" czy cos takiego zeby uatrakcyjnic relacje (albo nawet nie) "

Bez skąpo ubranej Martyny Wojciechowskiej nie ma mowy o uatrakcyjnieniu takiej ślimaczącej się transmisji...

"i wydluzajace sie przerwy nie maja wplywu na atrakcyjnosc zawodow w tv. "

Dla Ciebie i dla mnie nie, a dla kogoś kto ogląda mecz żużlowy po raz pierwszy?

Awatar użytkownika
:Radim:
Posty: 137
Rejestracja: 15 stycznia 2004, o 23:56
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

#13 Postautor: :Radim: » 27 maja 2004, o 12:57

ej a wiadomo kiedy bedzie transmitowana 2 runda GP na eurosporcie?? w z GP szwecji byla po tygodniu

a i jeszcze fajnie jakby TVP zrobilo jeszcze jakas relacje z jakiegos memorialu

a i jakby w nastepnym sezonie TVP mialo robic transmisje to niech z polsatu wezma tylko komentatora bo jeszcze nie bylo spotkana transmitowanego przez polsat w ktoym cos sie z kamerami nie dzialo
Czym jest zapalniczka wobec potęgi nieskończoności... poza tym nie mogę jej znaleźć :)
3% alkocholu we krwi - to brzmi dumnie
http://www.zuzelnews.com <-- Zapraszam na ogólnopolskie forum żuzlowe !!!

Awatar użytkownika
Scream
Junior
Posty: 318
Rejestracja: 14 sierpnia 2002, o 10:38
Lokalizacja: Lublin

#14 Postautor: Scream » 27 maja 2004, o 13:09

Po pierwsze to Witold Miszczak musi wrocic !! :lol:

Poza tym zuzel nie nadaje sie do telewizji, zwlaszcza nasz rodzimy zuzel. U nas mecz to swieta wojna - wszelkie chwyty dozwolone. Preparowanie toru, ktory pozniej trzeba rownac i zamiast wyscigow na ekranach bylby traktor. To wymuszane przerwy przez organizatorow roznymi dzwinymi sytuacjami i wiwczas tez niewiele mozna pokazac. To nasi sedziowie ktorzy nie potrafia wyegzekwowac szybiego przebiegu spotkania, itd, itp.

Zuzel to takze sport prowincjonalny. Kilka osrodkow zuzlowych i w 90% tylko tam sa kibice zuzlowi. Takiej widowni jak pilka nozna, skoki, siatka i inne swiatowe sporty, zuzel nigdy nie zapewni. Tym bardziej ze polowa wszystkich kibicow zuzlowych w niedziele w trakcie transmisji bylaby na stadionie :)

Talib pisze:Bez skąpo ubranej Martyny Wojciechowskiej nie ma mowy o uatrakcyjnieniu takiej ślimaczącej się transmisji...

Anglicy maja swoja Martyne, ktora pracuje dla telewizji Sky i bardzo sobie ja chwala :P

Talib pisze:"i wydluzajace sie przerwy nie maja wplywu na atrakcyjnosc zawodow w tv. "

Dla Ciebie i dla mnie nie, a dla kogoś kto ogląda mecz żużlowy po raz pierwszy?

A dla mnie przerwy maja wplyw na atrakcyjnosc zawodow. Bo co innego siedziec na stadionie i wpatrywac sie w tor a co innego przed teleiwzorem.

Natomiast zgadzam sei ze powinnismy domagac sie zuzla w naszej lubelskiej telewizji. Ale tutaj jest juz inny problem. Ludzie ktorzy tam pracuja wiedza ze moga robic byle co, byle jak i ogolnie jest tam zasada robic ale sie nie narobic... a kase i tak dostana

Awatar użytkownika
KubuÅ›
Junior
Posty: 318
Rejestracja: 31 stycznia 2004, o 22:24
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#15 Postautor: KubuÅ› » 27 maja 2004, o 14:10

Poza tym zuzel nie nadaje sie do telewizji, zwlaszcza nasz rodzimy zuzel. U nas mecz to swieta wojna - wszelkie chwyty dozwolone. Preparowanie toru, ktory pozniej trzeba rownac i zamiast wyscigow na ekranach bylby traktor. To wymuszane przerwy przez organizatorow roznymi dzwinymi sytuacjami i wiwczas tez niewiele mozna pokazac. To nasi sedziowie ktorzy nie potrafia wyegzekwowac szybiego przebiegu spotkania, itd, itp.

To przecierz nie musza pokazywac w telewizji rownania toru tylko moga w tym czasie np. pokazac wywiady z zawodnikami z parku maszyn. Ja jestem z tym zeby liga byla w regionalnej telewizji bo wtedy kazde miasto ma mecz swojej druzyny, a GP moze byc w TVP jak to bylo w tamtym roku.

Awatar użytkownika
mikas
Trener
Posty: 3291
Rejestracja: 27 kwietnia 2003, o 15:01
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#16 Postautor: mikas » 27 maja 2004, o 18:15

Ciekawie problem transmisji telewizyjnych ze spotkań Iskry rozwiązano w Ostrowie.Tam w każdy poniedziałek jest retransmisja z meczu w telewizji kablowej. Gdyby jedna z naszych lubelskich kablówek sie na coś takiego zdecydowała myślę ze zyskałaby sporo klientów a my zamiast napisów o wysokości abonamentu za określony pakiet moglibysmy obejrzeć sobie meczyk naszej drużyny. No ale do tego potrzebnaby jeszcze była grupa ludzi którzy zajeliby sie realizacja programu.
MOTOR LUBLIN
Obrazek

Awatar użytkownika
Cz@rek
Trener
Posty: 2828
Rejestracja: 16 maja 2004, o 15:17
Lokalizacja: lublin

#17 Postautor: Cz@rek » 27 maja 2004, o 18:33

Nie ma co liczyć na lubelską 3,szefem redakcij sportowej jest tam
były piłkarz T.Jasina a pracuje m.in. z byłym "agentem TVN"-Remkiem!
:lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7218
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

#18 Postautor: istred » 27 maja 2004, o 20:16

Talib pisze:istred napisał:
"Poza tym transmisje mozna ograniczyc do 1h-2h ze studiem"
Chyba retransmisje, bo na żywo będziesz miał 1,5h zawodów + 1,5h studia w czasie przerw w zawodach...
" czy cos takiego zeby uatrakcyjnic relacje (albo nawet nie) "
Bez skąpo ubranej Martyny Wojciechowskiej nie ma mowy o uatrakcyjnieniu takiej ślimaczącej się transmisji...
"i wydluzajace sie przerwy nie maja wplywu na atrakcyjnosc zawodow w tv. "
Dla Ciebie i dla mnie nie, a dla kogoś kto ogląda mecz żużlowy po raz pierwszy?


Zle zrozumiales sens mojej wypowiedzi. Te dwa cytaty to jest jedno zdanie i brzmi dokladnie tak:
"Poza tym transmisje mozna ograniczyc do 1h-2h ze studiem czy cos takiego zeby uatrakcyjnic relacje (albo nawet nie)"
Chodz oczywiscie o retransmisje - moj blad. A uatrakcyjnienie moze polegac na np. jakies felietony, wywiady, ewentualnie studio; no i skapo ubrana Wojciechowska (chociaz ja wolalbym jakas mlodsza :lol: ).
Przerwy oczywiscie psuja widowisko, ale wczesniej wyjasnilem ze chodzi o retransmisje, w ktorej przerwy mozna ograniczyc.

Awatar użytkownika
zdzisio
Posty: 117
Rejestracja: 19 listopada 2003, o 20:48
Lokalizacja: Tz Motor Lublin
Kontakt:

#19 Postautor: zdzisio » 29 maja 2004, o 12:49

mi sie wydaje jak by byly mecze naszego tezeciku to i ci kibice co by byli chorzy niewiem tam grypa ich do wyrka przykula to by sobie klikna pilotem na regionalna i by sobie obejrzal meczyk swojego kochanego klubu

ale fajnie by bylo jak by wszystkie mecze zuzla lecialy na regionalnej

Awatar użytkownika
Volter_Apator
Posty: 22
Rejestracja: 20 listopada 2003, o 11:45
Lokalizacja: Torun

#20 Postautor: Volter_Apator » 6 czerwca 2004, o 16:17

Fajnie by było jakby za darmo można obejrzeć w TV zawody. Tylko że TVP 1 czy 2 to odwalały lipę :cry: Jak mam słuchać tego komentarza to wolę Canal + wykupić :P
APATOR TORUN

Awatar użytkownika
GIGI
Trener
Posty: 2673
Rejestracja: 27 marca 2003, o 11:07

#21 Postautor: GIGI » 8 czerwca 2004, o 08:47

Volter_Apator pisze:Fajnie by było jakby za darmo można obejrzeć w TV zawody. Tylko że TVP 1 czy 2 to odwalały lipę :cry: Jak mam słuchać tego komentarza to wolę Canal + wykupić :P


Na pewno lepszy komentarz niż w polsacie swego czasu Krzysztofa Wanio. Ten koleś to kompletna lipa !!

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7218
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

#22 Postautor: istred » 28 sierpnia 2004, o 20:27

"W każdy poniedziałek - retransmisje meczów Motoru, nawet tych na wyjeździe. Myślimy o żużlu i rugby - dodaje Wijatkowski. "
Fragment wywiadu z dyrektorem nowego lubelskiego programy TELE TOP, w gazecie wyborczej.

Może jednak zobaczymy kiedyś nasz TŻ w telewizji. W tym sezonie to pewnie już nie. Chociaż jakby były baraże... kto wie.

Awatar użytkownika
mikas
Trener
Posty: 3291
Rejestracja: 27 kwietnia 2003, o 15:01
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#23 Postautor: mikas » 28 sierpnia 2004, o 21:39

mikas pisze:Ciekawie problem transmisji telewizyjnych ze spotkań Iskry rozwiązano w Ostrowie.Tam w każdy poniedziałek jest retransmisja z meczu w telewizji kablowej. Gdyby jedna z naszych lubelskich kablówek sie na coś takiego zdecydowała myślę ze zyskałaby sporo klientów a my zamiast napisów o wysokości abonamentu za określony pakiet moglibysmy obejrzeć sobie meczyk naszej drużyny. No ale do tego potrzebnaby jeszcze była grupa ludzi którzy zajeliby sie realizacja programu.


Hehe kilka postów wyzej napisałem o retrensmisjach w TV kablowej i po kilku miesiącach już telewizja się rozkręca 8) :wink:
A tak poważnie. To wreszcie coś się dzieje i mam nadzieję ze już w następnym sezonie będę mógł sobie pooglądać retransmisje ze spotkań naszej drużyny. Z tego co widac wszystko jest na dobrej drodze, wiec chyba wypada nam już tylko czekać do następnego sezonu. No chyba że jeszcze będziemy mieli jakąś niespodziankę w tym :D
MOTOR LUBLIN
Obrazek

Awatar użytkownika
kdsz
Trener
Posty: 3296
Rejestracja: 1 kwietnia 2003, o 02:47

#24 Postautor: kdsz » 28 sierpnia 2004, o 23:21

Dziennik Bałtycki:

"[...]Od przyszłego sezonu prawa do transmisji spotkań ekstraligi żużlowej otrzyma telewizja publiczna. Taką decyzję podjęła Główna Komisja Sportu Żużlowego. Twardo obstaje przy tym stanowisku Polski Związek Motorowy.

- W tej sytuacji nie ma mowy o wyłomie któregoś z klubów - mówi prezes gdańskiego lotosu Marek Formela. - W niedzielę wieczorem kibice zobaczą godzinny program w całości poświęcony rozegranej w tym dniu kolejce. Głównym punktem będzie jedno spotkanie. Z pozostałych ujrzymy skróty. Późna pora emisji związana jest z zebraniem i zmontowaniem materiału. Retransmisję programu zaplanowano w poniedziałek. Inne stacje telewizyjne być może otrzymają prawa do transmisji innych rozgrywek rangi mistrzostw Polski."

Caly artykul TUTAJ

No i co Wy na to? Jednak bedzie zuzel ligowy w TVP. Szkoda, ze w formie kroniki.....
W. Komarnicki: "Absolutnie usprawiedliwiam prezesa Andrzeja Ruskę i Krystynę Kloc"

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

#25 Postautor: $korzen$ » 29 sierpnia 2004, o 00:42

Lepsze to niz nic ....