II Kolejka Speedway Ekstraligi: Stal Gorzów - Motor Lublin (12.04.2019)

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
rafir
Junior
Posty: 473
Rejestracja: 17 kwietnia 2005, o 20:30
Lokalizacja: Lublin

Re: II Kolejka Speedway Ekstraligi: Stal Gorzów - Motor Lublin (12.04.2019)

#201 Postautor: rafir » 15 kwietnia 2019, o 12:22

Dziś jeszcze raz przeanalizowałem starty Karczmarza. Poza ewidentnym wstrzeleniem się w wyścigu 8, którego nie wiedzieć czemu nie zauważył nikt poza lubelakami i nawet w Magazynie Eligi Demski nic o tym nie wspomniał, to jeszcze wcześniej w wyścigu 6. start w jego wykonaniu nie był prawidłowy:
https://youtu.be/lc0EOllQ-To?t=936
Typowe czołganie się a la Hampel.
Można sobie tylko wyobrazić, jaki mógł być dalszy ciąg zawodów, gdyby wyścig 6. został powtórzony, a Karczmarz dostał ostrzeżenie.

bartollo
Senior
Posty: 668
Rejestracja: 20 września 2017, o 23:36

Re: II Kolejka Speedway Ekstraligi: Stal Gorzów - Motor Lublin (12.04.2019)

#202 Postautor: bartollo » 15 kwietnia 2019, o 12:24

Ale chyba większego frajerstwa niż w Rybniku 2014 to nawet w Gnieźnie 2017 nie było.

Awatar użytkownika
Fantys
Senior
Posty: 985
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, o 11:24

Re: II Kolejka Speedway Ekstraligi: Stal Gorzów - Motor Lublin (12.04.2019)

#203 Postautor: Fantys » 15 kwietnia 2019, o 12:40

Emocje opadły można się wypowiedziec , mecz mógł się podobać BRAWO PANOWIE ZA WALKĘ . O JN juz kazdy z Was sie wypowiedział więc więcej nie ma co pisać . Magazyn PGEE porażka , jak lubiłem Tomusia tak od wczoraj mam na niego alergię . Tak jak ktoś tu wspomniał za ruszenie nie wyklucza się z biegu , tylko za dotknięcie tasmy . Więc zostalismy mocno skrzywdzeni . Przerwanie biegu porażka , wszyscy w bloku mnie słyszeli jak rzucałem mięsem na lewo i prawo .


Mimo wszystko Brawo Panowie , ja w Was wierzę mocno !!

Zaratustra
Kadrowicz
Posty: 1523
Rejestracja: 10 marca 2005, o 10:24
Lokalizacja: Lublin

Re: II Kolejka Speedway Ekstraligi: Stal Gorzów - Motor Lublin (12.04.2019)

#204 Postautor: Zaratustra » 15 kwietnia 2019, o 13:39

Kolejne zawody pokazały, że wcale nie taka straszna ta extraliga, jak się ma ambicje i dobrą furę pod du*ą. Teraz ważny dobry serwis. Oby te maszyny, jak najdłużej spisywały się bez zarzutu, również jak temperatura bardzo wzrośnie.
Co do meczu... Przy takiej jeździe Kasprzaka, mieliśmy naprawdę duże szanse na zwycięstwo i gdyby nie junior Gorzowa, tak by się stało. Bardziej po Karczmarzu spodziewałem się zwycięstwa w biegu juniorskim, a później solidnego zjazdu w dół, a tu...taki klops ;) My jechaliśmy z zębem i każdy (nawet Paweł Miesiąc) dołożył swoją cegiełkę do tego wyniku drużyny. Bardzo bezbarwny był AJ i pewnie nie tylko ja zastanawiam się, czy to tylko konsekwencja upadku, czy też coś więcej...
41 punktów to dużo i mało. W rewanżu różnie może być, nawet jeśli się weźmie pod uwagę, że pojedziemy już z Łagutą.

W ogóle końcówka sezonu będzie pasjonująca. Częstochowa i Gorzów u siebie, oraz Grudziądz na wyjeździe. Sam jestem ciekawy, czy od tych meczów zależeć będzie jedynie nasze utrzymanie. A może coś więcej ;)

owen1989
Senior
Posty: 918
Rejestracja: 2 października 2008, o 10:24

Re: II Kolejka Speedway Ekstraligi: Stal Gorzów - Motor Lublin (12.04.2019)

#205 Postautor: owen1989 » 15 kwietnia 2019, o 13:45

Patrząc na poprzednie sezony, do utrzymania potrzeba 10-12 pkt. Czyli u siebie możemy przegrać 1-2 mecze i do tego trzeba urwać z 2 bonusy. Ani to dużo, ani mało. Na razie jest nieźle, a jak dojdzie Laguta jest szansa, żeby powalczyć o coś więcej.

Awatar użytkownika
dannie
Kadrowicz
Posty: 1738
Rejestracja: 13 października 2003, o 15:08
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: II Kolejka Speedway Ekstraligi: Stal Gorzów - Motor Lublin (12.04.2019)

#206 Postautor: dannie » 15 kwietnia 2019, o 17:34

Kluczowe będzie wygranie wszystkiego u siebie. Gdybyśmy jakimś cudem wygrali z Lesznem to już jesteśmy o 2 pkt do przodu w stosunku do Torunia. Ew. bonus w dwumeczu z nimi może wtedy nawet zamknąć temat spadkowicza.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13190
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: II Kolejka Speedway Ekstraligi: Stal Gorzów - Motor Lublin (12.04.2019)

#207 Postautor: Gelo » 15 kwietnia 2019, o 22:44

Z pozdrowieniami dla tych, którzy twierdzą, że dotknięcie taśmy było jednoczesne :)
https://www.facebook.com/10350715301687 ... 759369462/

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6338
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: II Kolejka Speedway Ekstraligi: Stal Gorzów - Motor Lublin (12.04.2019)

#208 Postautor: kibicLBN » 15 kwietnia 2019, o 22:55

Gelu Ty nadal tym żyjesz?
Aż mi się Widera przypomina
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13190
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: II Kolejka Speedway Ekstraligi: Stal Gorzów - Motor Lublin (12.04.2019)

#209 Postautor: Gelo » 15 kwietnia 2019, o 23:01

Żyję o tyle, że mam niedosyt. Mecz był do wygrania i dzisiaj mielibyśmy już luzik jeżeli chodzi o utrzymanie.

Awatar użytkownika
Torsen
Trener
Posty: 4246
Rejestracja: 14 października 2005, o 16:24
Lokalizacja: Lublin

Re: II Kolejka Speedway Ekstraligi: Stal Gorzów - Motor Lublin (12.04.2019)

#210 Postautor: Torsen » 15 kwietnia 2019, o 23:23

Twój link mi się nie otwiera, ale domyślam się, jakie zdjęcie chciałeś mi pokazać.
Tu natomiast masz całe zajście od początku i wszystko, co pokazano w transmisji, w dobrej jakości. Widać, że - po pierwsze - Lampart pierwszy rusza, po drugie - w taśmę wjeżdżają niemal idealnie równo, po trzecie (co ważne z punktu widzenia Twojego zdjęcia) - Karczmarz rusza dynamiczniej i kołem odkształca taśmę, a Lampart, mimo że już ją "dawno" dotknął, właściwie ją goni, dlatego możliwe było wykonanie zdjęcia, na którym Karczmarz siedzi w taśmie, a Lampart jej nie dotyka - ale dotknął wcześniej, równo z Karczmarzem, tyle że chwilę potem ten odjechał mu razem z taśmą.
Obrazek
Daniel Jeleniewski: "Jeszcze kupę mogę zrobić."

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13190
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: II Kolejka Speedway Ekstraligi: Stal Gorzów - Motor Lublin (12.04.2019)

#211 Postautor: Gelo » 15 kwietnia 2019, o 23:48

Oczywiście bzdury piszesz. Link mi się nie otwiera, bo żadnego nie podlinkowaleś.Generalnie nie bardzo wiem co chcesz udowodnić... To, że Karczmarz dotknął taśmy pierwszy widzieli i Dobrucki i Olkowicz podczas transmisji. Zapewne też są kibicami Motoru i patrzą życzeniowo. Nie róbmy sobie żartów. Ten wyścig to wielbłąd Najwera. Skoro zawodnik ma stać 10 cm od taśmy Lampart, który pierwszy puścił sprzęgło stał dalej od Karczmarza skoro Karczmarz dotknął taśmy pierwszy. Druga kwestia - Najwer "z dupy" wyklucza Lamparta (wiadomo zawodnik gości, beniaminka na torze wicemistzra Polski) - gdzie są ostrzeżenia dla gospodarzy, którzy ukradli start? Nie ma. Kolejny babol.

Awatar użytkownika
Torsen
Trener
Posty: 4246
Rejestracja: 14 października 2005, o 16:24
Lokalizacja: Lublin

Re: II Kolejka Speedway Ekstraligi: Stal Gorzów - Motor Lublin (12.04.2019)

#212 Postautor: Torsen » 16 kwietnia 2019, o 00:18

Link jest w wyrazie "tu". Mogłeś nie zauważyć, co wiele tłumaczy :cool:
Dobrucki i Olkowicz wielokrotnie w ciągu 5 minut zmieniali zdanie i to jest najlepszy komentarz do tego, co widać na powtórkach.
Błędem był brak ostrzeżeń. Błędem mogło być wykluczenie Lamparta zamiast Karczmarza, ale błąd ten można usprawiedliwić tym, o czym już wielokrotnie pisałem.
Obrazek
Daniel Jeleniewski: "Jeszcze kupę mogę zrobić."

Awatar użytkownika
radonis
Zawodowiec
Posty: 1095
Rejestracja: 10 maja 2011, o 15:28
Lokalizacja: Bielsko-Biała ex Lbn

Re: II Kolejka Speedway Ekstraligi: Stal Gorzów - Motor Lublin (12.04.2019)

#213 Postautor: radonis » 16 kwietnia 2019, o 06:58

grzesieck pisze:
Kargolo pisze:Wydaje mi się, że nie, chociaż nie mam ochoty przeglądać setek stron regulaminu, żeby się upewnić.


'nie znam sie, ale sie wypowiem' :)

Hela ma racje, a Kargolo i radonis blefuja, koniec tematu
Ja tylko mały cytat:

"Art. 719. 1. W biegach I - XV, zawodnik z numerem startowym 1 - 5 lub 9 - 13, który po zapaleniu zielonego światła startowego dotknie motocyklem taśmy maszyny startowej, będzie wykluczony z biegu, lecz w biegu powtórzonym może być zastąpiony przez zawodnika rezerwy zwykłej z numerem 6, 7 i 14, 15 odpowiednio. Zastępstwo takie jest zawsze rezerwą zwykłą, niezależnie od rodzaju rezerwy zawodnika wykluczonego."

Koniec tematu.

Awatar użytkownika
Hela
Kadrowicz
Posty: 1652
Rejestracja: 20 marca 2010, o 15:27

Re: II Kolejka Speedway Ekstraligi: Stal Gorzów - Motor Lublin (12.04.2019)

#214 Postautor: Hela » 16 kwietnia 2019, o 08:43

radonis pisze:
grzesieck pisze:
Kargolo pisze:Wydaje mi się, że nie, chociaż nie mam ochoty przeglądać setek stron regulaminu, żeby się upewnić.


'nie znam sie, ale sie wypowiem' :)

Hela ma racje, a Kargolo i radonis blefuja, koniec tematu
Ja tylko mały cytat:

"Art. 719. 1. W biegach I - XV, zawodnik z numerem startowym 1 - 5 lub 9 - 13, który po zapaleniu zielonego światła startowego dotknie motocyklem taśmy maszyny startowej, będzie wykluczony z biegu, lecz w biegu powtórzonym może być zastąpiony przez zawodnika rezerwy zwykłej z numerem 6, 7 i 14, 15 odpowiednio. Zastępstwo takie jest zawsze rezerwą zwykłą, niezależnie od rodzaju rezerwy zawodnika wykluczonego."

Koniec tematu.


Rozumiem, że to cytat w obronie tezy, że Karczmarz nie mógł być zastąpiony przez Bartkowiaka.

Najpierw przypomnę, że we wprowadzeniu przepisu dopuszczającego zastępstwo za dotknięcie taśmy chodziło o to, aby jak najmniej biegów odbywało się w niepełnej obsadzie. Z drugiej strony, wprowadzono zakaz który miał uniemożliwiać kombinacje mające na celu zastąpienie gorszego juniora, lepszym - gdy ten gorszy wjedzie w taśme. Rozumiem, że ten zakaz budzi kłopoty z interpretacją sytuacji.

Dlaczego Bartkowiak mógł pojechać?
Po pierwsze mówi o tym poniższy artykuł.

Art. 772.W przypadku przerwania i powtórzenia XIV lub XV biegu i w sytuacji, gdy zawodnik nie jest wykluczony, lecz jest niezdolny do startu w biegu powtórzonym z powodu kontuzji, do której przyczynił się zawodnik wykluczony z biegu, mają zastosowanieprzepisy art. 768 ust. 7 pkt 1, a także:

(.......)

3) w biegach XIV i XV, zawodnik wykluczony za dotknięcie motocyklem taśmy maszyny startowej, w biegu powtórzonym może być zastąpiony przez zawodnika rezerwy zwykłej, spełniającego warunki art. 769.


Ten przepis nie wyróżnia już numerów zawodników.

Jest w żużlu także przepis, który mówi niejako o wejściu w buty zawodnika zastępowanego, kiedy jest zgłoszona zmiana.

Np. w biegu jedzie Paweł Miesiąc, który dotyka taśmy. Za niego może jechać rezerwowy. I jedzie Wiktor Lampart, który również dotyka taśmy. Trzymając się tylko wyrwanego z całości zapisów regulaminu przepisów który podałeś - Wiktora już nikt nie może zastąpić. A oczywistym jest że wtedy może pojechać za Wiktora drugi rezerwowy junior.

I te wszystkie sytuacje już miały miejsce wielokrotnie w rozgrykwach ligowych.
Żeby krytyka była konstruktywna, należy przykre zdanie zakończyć pozytywnym akcentem.
Na przykład: Jesteś wyjątkowym ch*jem, ale masz za to ładne buty!

Awatar użytkownika
radonis
Zawodowiec
Posty: 1095
Rejestracja: 10 maja 2011, o 15:28
Lokalizacja: Bielsko-Biała ex Lbn

Re: II Kolejka Speedway Ekstraligi: Stal Gorzów - Motor Lublin (12.04.2019)

#215 Postautor: radonis » 16 kwietnia 2019, o 09:13

Hela pisze:
radonis pisze:
grzesieck pisze:
'nie znam sie, ale sie wypowiem' :)

Hela ma racje, a Kargolo i radonis blefuja, koniec tematu
Ja tylko mały cytat:

"Art. 719. 1. W biegach I - XV, zawodnik z numerem startowym 1 - 5 lub 9 - 13, który po zapaleniu zielonego światła startowego dotknie motocyklem taśmy maszyny startowej, będzie wykluczony z biegu, lecz w biegu powtórzonym może być zastąpiony przez zawodnika rezerwy zwykłej z numerem 6, 7 i 14, 15 odpowiednio. Zastępstwo takie jest zawsze rezerwą zwykłą, niezależnie od rodzaju rezerwy zawodnika wykluczonego."

Koniec tematu.


Rozumiem, że to cytat w obronie tezy, że Karczmarz nie mógł być zastąpiony przez Bartkowiaka.

Najpierw przypomnę, że we wprowadzeniu przepisu dopuszczającego zastępstwo za dotknięcie taśmy chodziło o to, aby jak najmniej biegów odbywało się w niepełnej obsadzie. Z drugiej strony, wprowadzono zakaz który miał uniemożliwiać kombinacje mające na celu zastąpienie gorszego juniora, lepszym - gdy ten gorszy wjedzie w taśme. Rozumiem, że ten zakaz budzi kłopoty z interpretacją sytuacji.

Dlaczego Bartkowiak mógł pojechać?
Po pierwsze mówi o tym poniższy artykuł.

Art. 772.W przypadku przerwania i powtórzenia XIV lub XV biegu i w sytuacji, gdy zawodnik nie jest wykluczony, lecz jest niezdolny do startu w biegu powtórzonym z powodu kontuzji, do której przyczynił się zawodnik wykluczony z biegu, mają zastosowanieprzepisy art. 768 ust. 7 pkt 1, a także:

(.......)

3) w biegach XIV i XV, zawodnik wykluczony za dotknięcie motocyklem taśmy maszyny startowej, w biegu powtórzonym może być zastąpiony przez zawodnika rezerwy zwykłej, spełniającego warunki art. 769.


Ten przepis nie wyróżnia już numerów zawodników.

Jest w żużlu także przepis, który mówi niejako o wejściu w buty zawodnika zastępowanego, kiedy jest zgłoszona zmiana.

Np. w biegu jedzie Paweł Miesiąc, który dotyka taśmy. Za niego może jechać rezerwowy. I jedzie Wiktor Lampart, który również dotyka taśmy. Trzymając się tylko wyrwanego z całości zapisów regulaminu przepisów który podałeś - Wiktora już nikt nie może zastąpić. A oczywistym jest że wtedy może pojechać za Wiktora drugi rezerwowy junior.

I te wszystkie sytuacje już miały miejsce wielokrotnie w rozgrykwach ligowych.


Zacytowałeś przpisy dot. I i II ligi:

IV. REGULAMIN
DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTW I LIGI (DM I LIGI)
DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTW II LIGI (DM II LIGI)

Nie bez kozery w Art. 723, który jest lustrzanym ekstraligowym odbiciem Art. 772 dla I i II ligi, nie ma tego przepisu.

bartollo
Senior
Posty: 668
Rejestracja: 20 września 2017, o 23:36

Re: II Kolejka Speedway Ekstraligi: Stal Gorzów - Motor Lublin (12.04.2019)

#216 Postautor: bartollo » 16 kwietnia 2019, o 10:24

Pierwsze słyszę, żeby za rezerwę zwykłą można było zrobić kolejną rezerwę zwykłą w tym samym biegu :roll:

Awatar użytkownika
Hela
Kadrowicz
Posty: 1652
Rejestracja: 20 marca 2010, o 15:27

Re: II Kolejka Speedway Ekstraligi: Stal Gorzów - Motor Lublin (12.04.2019)

#217 Postautor: Hela » 16 kwietnia 2019, o 10:36

Masz racje. Mentalnie jeszcze chyba tkwię w 1 lidze, stąd nie ten przepis.
Ale nie masz racji, że jechaliby we trzech.
To wynika z zapisu, który cytowałeś.
Interpretowane jest to w taki sposób że zawodnik rezerwowy który zastępuje zawodnika 1-5, 9-13 przejmuje jego numer.
Czyli Karczmarz jest traktowany jako numer seniora którego zastąpił i dlatego po taśmie jechałby za niego Bartkowiak.
Żeby krytyka była konstruktywna, należy przykre zdanie zakończyć pozytywnym akcentem.
Na przykład: Jesteś wyjątkowym ch*jem, ale masz za to ładne buty!

Awatar użytkownika
radonis
Zawodowiec
Posty: 1095
Rejestracja: 10 maja 2011, o 15:28
Lokalizacja: Bielsko-Biała ex Lbn

Re: II Kolejka Speedway Ekstraligi: Stal Gorzów - Motor Lublin (12.04.2019)

#218 Postautor: radonis » 16 kwietnia 2019, o 10:56

Hela pisze:Masz racje. Mentalnie jeszcze chyba tkwię w 1 lidze, stąd nie ten przepis.
Ale nie masz racji, że jechaliby we trzech.
To wynika z zapisu, który cytowałeś.
Interpretowane jest to w taki sposób że zawodnik rezerwowy który zastępuje zawodnika 1-5, 9-13 przejmuje jego numer.
Czyli Karczmarz jest traktowany jako numer seniora którego zastąpił i dlatego po taśmie jechałby za niego Bartkowiak.


Przykro mi ale zgodzić się z Tobą nie mogę.

Z art. 719 ust. 1 zdanie ostatnie wynika, że "Zastępstwo takie jest zawsze rezerwą zwykłą, niezależnie od rodzaju rezerwy zawodnika wykluczonego."

W związku z tym nie jest to "przejęcie numeru" jak to ująłeś.

W art. 718 mamy zapisy:
"2. Zawodnicy z numerami startowymi 6, 7 i 14, 15 mogą być zastąpieni rezerwą
zwykłą w przypadku, gdy zawodnik z numerem startowym odpowiednio 6 albo 7
lub 14 albo 15 w jednym z biegów odniósł kontuzję, do której przyczynił się
zawodnik wykluczony z biegu i w wyniku której jest on niezdolny decyzją lekarza
do udziału w biegu, z zastrzeżeniem przepisów ust. 4 poniżej.
3. Do XIII biegu włącznie, zawodników z numerami 6, 7 i 14, 15 może zastąpić
rezerwa taktyczna z numerami startowymi odpowiednio 6, 7 i 14, 15,
z zastrzeżeniem przepisów ust. 4 poniżej."

i konsekwentnie w art 719 ust 4:
4. Niedopuszczalne jest:
1) użycie rezerwy taktycznej:
(...)
c) za zawodnika, który został wykluczony za dotknięcie motocyklem taśmy
maszyny startowej po zapaleniu zielonego światła startowego, (...).

Skoro:
1) młodzieżowiec może zastąpić młodzieżowca z rezerwy zwykłej tylko wtedy jeżeli zastępowany młodzieżowiec doznał kontuzji z winy przeciwnika
2) każda inna rezerwa młodzieżowca za młodzieżowca jest rezerwą taktyczną
3) jednocześnie po dotknięciu taśmy można jedynie zastosować rezerwę zwykłą,
4) młodzieżowiec może zastąpić młodzieżowca z taktycznej tylko do XIII biegu,
to Bartkowiak nie mógł zastąpić Karczmarza.

Awatar użytkownika
Hela
Kadrowicz
Posty: 1652
Rejestracja: 20 marca 2010, o 15:27

Re: II Kolejka Speedway Ekstraligi: Stal Gorzów - Motor Lublin (12.04.2019)

#219 Postautor: Hela » 16 kwietnia 2019, o 11:25

Nie idę dalej w tę dyskusję.
Niech każdy zostanie przy swoim zdaniu w takiej sytuacji.
Żeby krytyka była konstruktywna, należy przykre zdanie zakończyć pozytywnym akcentem.
Na przykład: Jesteś wyjątkowym ch*jem, ale masz za to ładne buty!

Awatar użytkownika
radonis
Zawodowiec
Posty: 1095
Rejestracja: 10 maja 2011, o 15:28
Lokalizacja: Bielsko-Biała ex Lbn

Re: II Kolejka Speedway Ekstraligi: Stal Gorzów - Motor Lublin (12.04.2019)

#220 Postautor: radonis » 16 kwietnia 2019, o 11:27

OK.

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6338
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: II Kolejka Speedway Ekstraligi: Stal Gorzów - Motor Lublin (12.04.2019)

#221 Postautor: kibicLBN » 16 kwietnia 2019, o 11:30

To dopiero piąty dzień rozstrząsania!? Na pewno warto odpuścić? :cool:
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

vaikai
Posty: 149
Rejestracja: 10 lipca 2007, o 11:01

Re: II Kolejka Speedway Ekstraligi: Stal Gorzów - Motor Lublin (12.04.2019)

#222 Postautor: vaikai » 16 kwietnia 2019, o 11:40

Mały offtop, ale muszę powiedzieć: uwielbiam to forum za takie drobiazgowe dyskusje. I to nie tylko na temat regulaminów, ale też metodach motywacji w sporcie oraz korporacjach chociażby czy psychologii zarządzania grupą :D.

owen1989
Senior
Posty: 918
Rejestracja: 2 października 2008, o 10:24

Re: II Kolejka Speedway Ekstraligi: Stal Gorzów - Motor Lublin (12.04.2019)

#223 Postautor: owen1989 » 17 kwietnia 2019, o 10:37

Kulisy meczu:
https://www.youtube.com/watch?v=w3aBq-XdNb0
9:55
Zmarzlik: musisz zamknąć tego ch... :roll:

Swoją drogą, co się stało że u nas już nie ma takich filmików ? W tamtym sezonie były po każdym meczu..

Awatar użytkownika
Pils
Szkółkowicz
Posty: 159
Rejestracja: 14 lipca 2004, o 08:47
Lokalizacja: Lublin

Re: II Kolejka Speedway Ekstraligi: Stal Gorzów - Motor Lublin (12.04.2019)

#224 Postautor: Pils » 17 kwietnia 2019, o 11:08

Dokładnie, też mi tego brakuje. Ogólnie mam wrażenie, że marketingowo jest jakby troszkę gorzej w tym sezonie. Cóż, stadion pełny po brzegi, więc może jakieś cięcia kosztów.

Awatar użytkownika
Dragon_Juventino
Junior
Posty: 323
Rejestracja: 8 października 2004, o 19:18
Lokalizacja: LUBLIN

Re: II Kolejka Speedway Ekstraligi: Stal Gorzów - Motor Lublin (12.04.2019)

#225 Postautor: Dragon_Juventino » 17 kwietnia 2019, o 11:14

Aż mi trudno uwierzyć. Najpierw ,,żółty wypad'' teraz to... Lubię Bartka, ale chyba głowa nie dojeżdża.
Pokora, to takie fajne słowo.
Obrazek