Pozaligowe występy lubelskich zawodników

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Vazqez
Posty: 37
Rejestracja: 28 września 2017, o 20:07

Re: Pozaligowe występy lubelskich zawodników

#2576 Postautor: Vazqez » 19 września 2018, o 13:03

Gelo pisze:Na nic nie liczę, bo pewnikiem Masters już u nas nie pojedzie jeżeli nie stanie się nic niespodziewanego. Miał za dużo czasu na działanie. Życzylbym sobie jedynie żeby trener miał pewność, że w finale pojedzie najlepszy skład jaki możemy wystawić. A to zweryfikować można tylko przez porównanie zawodników walczących o skład. Obawiam się przy okazji, że dobry występ Joela w debiucie był raczej jednorazowym wyskokiem niż jakąś regułą. Bardziej kojarzy mi się z wczorajszym dorobkiem niż z dwucyfrowkami.


Daj sobie spokój już z tym Mastersem proszę Cię. Nie rozumiem jak można nazywać Klinga pośmiewiskiem, jak gość pokazał więcej (pod kazdym wzgledem) z Lokomotivem niż Masters przez cały sezon.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13180
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Pozaligowe występy lubelskich zawodników

#2577 Postautor: Gelo » 19 września 2018, o 13:47

Joel w zeszłym roku był po prostu obiektem żartów i komentarzy komentatorów prowadzących transmisję ze Szwecji. Nie ma tu ani drugiego dna ani nie jest to mój wymysł. Ja się bardzo cieszę że Joel pojechał świetnie w jednym meczu. Daj mu Boże powtórkę w niedzielę. Ja mam tylko obawy co do jego postawy. Nie wyciągam daleko idących wniosków z jednego meczu w związku z tym nie mam w stosunku do Joela większych oczekiwań.

rumburaque
Szkółkowicz
Posty: 245
Rejestracja: 19 listopada 2004, o 15:36
Lokalizacja: lublin

Re: Pozaligowe występy lubelskich zawodników

#2578 Postautor: rumburaque » 19 września 2018, o 13:52

w Rybniku też nie pojechał najgorzej...

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13180
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Pozaligowe występy lubelskich zawodników

#2579 Postautor: Gelo » 19 września 2018, o 13:54

Przyzwoicie. Normalnie.

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Pozaligowe występy lubelskich zawodników

#2580 Postautor: $korzen$ » 19 września 2018, o 14:19

W rundzie zasadniczej, na tym samym torze, ze slabszym niz obecnie Rybnikiem Masters zrobil cale 3pkt+ bonus. Malo tego, twoj idol nawet z Wanda nie potrafil zrobic tyle punktow, co Joel z Lokomotivem. Gelu tutaj juz nie ma zadnych argumentow, zeby sobie kangurem zawracac glowe.

rumburaque
Szkółkowicz
Posty: 245
Rejestracja: 19 listopada 2004, o 15:36
Lokalizacja: lublin

Re: Pozaligowe występy lubelskich zawodników

#2581 Postautor: rumburaque » 19 września 2018, o 14:24

Trumna spasuje, Trumna doradzi 3 pkt więcej zrobi i będzie git.. Ja też bardzo wierzyłem w Mastersa i uważałem jego za "czarnego konia" a nie sądziłem że Paweł będzie nam dupsko ratował:( Ale patrząc jak inni jeżdżą, balansują, nie odpuszczają to kangur wygląda jak szkółkowicz a szkoda bo stać go na dużo więcej. A czasu że odpali w jednym meczu i złapie wiatr w żagle tak jak Szczepaniak w Rybniku już nie mamy:( Ale może kto nie ryzykuje nie pije szampana;)
Ostatnio zmieniony 19 września 2018, o 14:29 przez rumburaque, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13180
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Pozaligowe występy lubelskich zawodników

#2582 Postautor: Gelo » 19 września 2018, o 14:28

$korzen$ pisze:W rundzie zasadniczej, na tym samym torze, ze slabszym niz obecnie Rybnikiem Masters zrobil cale 3pkt+ bonus. Malo tego, twoj idol nawet z Wanda nie potrafil zrobic tyle punktow, co Joel z Lokomotivem. Gelu tutaj juz nie ma zadnych argumentow, zeby sobie kangurem zawracac glowe.

Ja wiem doskonale kto ile zrobił i kiedy. I Masters nie jest moim idolem - z pewnością nie w tym sezonie.. Moje ostatnie wpisy dotyczyły składu na rewanż i obaw co do postawy Joela

Awatar użytkownika
kdsz
Trener
Posty: 3296
Rejestracja: 1 kwietnia 2003, o 02:47

Re: Pozaligowe występy lubelskich zawodników

#2583 Postautor: kdsz » 19 września 2018, o 15:33

Gelo pisze:Tak jak pisałem - pośmiewisko elitserien.

Podobnie jak Masters.
Sam jest jednym z najsłabszych seniorów w Elitserien. Ma 45. średnią biego-punktową i tylko o cztery pozycje wyprzedza Klinga.

Ostatnie wyniki Sama poza Wielką Brytanią:

Kod: Zaznacz cały

18.09.2018   Rospiggarna Hallstavik vs Smederna Elskilstuna   (3,1,0,,) 4
31.08.2018   1 Liga: SC Lokomotiv Daugavpils vs Speed Car Motor Lublin (0 kolejka)   (1,0,,,) 1
30.08.2018   1 Liga: Orzeł Łódź vs Speed Car Motor Lublin (14 kolejka)   (1,1,0,d,0) 2
21.08.2018   Rospiggarna Hallstavik vs Lejonen Gislaved   (2,u/w,3,,) 5
19.08.2018   1 Liga: Car Gwarant Start Gniezno vs Speed Car Motor Lublin (13 kolejka)   (0,3,0,0,) 3
14.08.2018   Vetlanda Speedway vs Rospiggarna Hallstavik   (1,1,2,,) 4
12.08.2018   1 Liga: Speed Car Motor Lublin vs Zdunek Wybrzeże Gdańsk (12 kolejka)   (2,3,2,2,0) 9
07.08.2018   Rospiggarna Hallstavik vs Dackarna Malilla   (1,1,1,0,) 3
31.07.2018   Vaestervik vs Rospiggarna   (1,3,0,0,) 4
18.07.2018   Rospiggarna Hallstavik vs Smederna Eskilstuna   (3,1,1,1*,) 6+1
17.07.2018   Smederna Eskilstuna vs Rospiggarna Hallstavik   (2,0,0,,) 2

http://www.zuzelend.com/zaw,479,sam-masters
Średnia 4 punkty na mecz. Australijczyk nie jest chyba w gazie. Ale oczywiście zawsze może odpalić.
Z Joela również nie jest żaden napieracz, ale Ljunga i Lahtiego w Lublinie objechał. Może goście jechali na luzie... Z drugiej strony Kubera w Lesznie w finale IMŚJ raczej miał ciśnienie na dobry wynik, a jednak przyjechał za Szwedem.
W. Komarnicki: "Absolutnie usprawiedliwiam prezesa Andrzeja Ruskę i Krystynę Kloc"

Awatar użytkownika
Popek
Senior
Posty: 635
Rejestracja: 8 stycznia 2011, o 10:28

Re: Pozaligowe występy lubelskich zawodników

#2584 Postautor: Popek » 2 kwietnia 2019, o 16:54

To co, wypozyczamy Jeleniewskiego z Łodzi :D ?

hugo69
Posty: 22
Rejestracja: 10 kwietnia 2018, o 20:35

Re: Pozaligowe występy lubelskich zawodników

#2585 Postautor: hugo69 » 2 kwietnia 2019, o 17:06

Popek pisze:To co, wypozyczamy Jeleniewskiego z Łodzi :D ?


Dużo bardziej pasuje mi Jeleń na Lubelskim torze, nawet jak na wyjazdach będzie kapa, niż D. Lampart ...

Flagg
Trener
Posty: 5992
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Pozaligowe występy lubelskich zawodników

#2586 Postautor: Flagg » 2 kwietnia 2019, o 18:29

No cóż, żaden z trójki dupy nie urwał. Z kim mieli przegrać, to przegrali. Z kim mieli wygrać...też nie każdego udało się pokonać. Z relacji tekstowej za wielu wniosków wyciągnąć się nie da, ale wygląda na to, ze starty cała trójka miała po prostu słabe. Na dystansie udało się minąć jednego czy dwóch, ale jeśli jechali na tych swoich Eligowych rumakach to za wiele optymizmu (jeśli w ogóle) przed niedzielą w serca kibiców nie wlali.

Do tej pory byłem umiarkowanym optymista odnośnie meczu z GKMem, ale po dzisiejszym występie raczej zaczyna mi brakować argumentów, żeby taką postawę obronić. Sami obco nam meczu nie pociągną.
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Awatar użytkownika
mustafa
Zawodowiec
Posty: 1482
Rejestracja: 26 stycznia 2009, o 11:39
Lokalizacja: Lubartów

Re: Pozaligowe występy lubelskich zawodników

#2587 Postautor: mustafa » 2 kwietnia 2019, o 18:35

Niestety gadanie po sparingach, że nasi seniorzy trafili z ekstraligowym sprzętem było mocno przesadzone. Eliminacje pokazują, że Miesiąc i Lampart prezentują 1 ligowy poziom i w starciu z takimi zawodnikami jak Lindbaeck, czy Pawlicki cudów nie wróżę. Trzeba liczyć, że przynajmniej w początkowej fazie na naszym torze ugrają trochę punktów. Cały ciężar wyniku spadnie chyba na naszych obcokrajowców.

samba
Senior
Posty: 565
Rejestracja: 25 września 2018, o 12:16

Re: Pozaligowe występy lubelskich zawodników

#2588 Postautor: samba » 2 kwietnia 2019, o 18:36

Flagg pisze:No cóż, żaden z trójki dupy nie urwał. Z kim mieli przegrać, to przegrali. Z kim mieli wygrać...też nie każdego udało się pokonać. Z relacji tekstowej za wielu wniosków wyciągnąć się nie da, ale wygląda na to, ze starty cała trójka miała po prostu słabe. Na dystansie udało się minąć jednego czy dwóch, ale jeśli jechali na tych swoich Eligowych rumakach to za wiele optymizmu (jeśli w ogóle) przed niedzielą w serca kibiców nie wlali.

Do tej pory byłem umiarkowanym optymista odnośnie meczu z GKMem, ale po dzisiejszym występie raczej zaczyna mi brakować argumentów, żeby taką postawę obronić. Sami obco nam meczu nie pociągną.


Zależy na czym jechali masz rację ale jeśli to były najlepsze motocykle to nasuwa sie powiedzonko "z malucha mercedesa nie zrobisz" ;) Chyba tylko raz Miesiąc przyjechał przed Jamrogiem, a tak to nasi seniorzy nie pokonali żadnego ekstraligowca

Awatar użytkownika
Vaginator
Senior
Posty: 572
Rejestracja: 2 listopada 2018, o 12:42

Re: Pozaligowe występy lubelskich zawodników

#2589 Postautor: Vaginator » 2 kwietnia 2019, o 18:38

Oni mają wygrywać na torze w Lublinie, a nie na wyjazdach. Przecież to domowy tor Jamroga. Protasiewicza, Drabika mieli pokonać? Więcej luzu.

Flagg
Trener
Posty: 5992
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Pozaligowe występy lubelskich zawodników

#2590 Postautor: Flagg » 2 kwietnia 2019, o 18:46

Ale Jelenia czy Kozę, to by wypadało chyba? :) Wedle opisu to i Gruchalski by całą trójkę zrobił, jakby nie błąd. No i Dawid jakoś specjalnie bardziej nie błyszczy na Z5 w porównaniu do innych torów. Choć paradoksalnie o niego boję się jakby mniej, bo czasem mu wyjdzie start, nie zrobił błędu, a wtedy 2-3 pkt może dowieźć. A i oczekiwań względem niego nie mam zbyt wielkich. Z Pawłem gorzej, bo jeśli on nie ma pod tyłkiem predkości, to choćby wyginał się pod samą koronę stadionu, to nic nie wskóra.

Jedyna nadzieja, ze najlepsze osiołki jednak zostawili na ligę.

EDIT: Paweł wycofał się z biegu dodatkowego o awans. Wiec moze niespecjalnie mu na tym zależało i jednak było w tym wszystkim trochę testowania? Choć nie wiem czy sobie życzeniowo teraz nie dopowiadam zbyt dużo.
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6337
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Pozaligowe występy lubelskich zawodników

#2591 Postautor: kibicLBN » 2 kwietnia 2019, o 19:12

Vaginator pisze:Oni mają wygrywać na torze w Lublinie, a nie na wyjazdach. Przecież to domowy tor Jamroga. Protasiewicza, Drabika mieli pokonać? Więcej luzu.

No właśnie Protasiewicza, Drabika i Kasprzaka. Bo to są ich normalni rywale , bo będą startować w ekstralidze i jechać bez kompleksów. To ma być niby klucz do utrzymania. Tylko ten klucz wydaje się być nie do tych drzwi. Ale zobaczymy, z tego co widzę to chłopaki są dobrze przygotowani do sezonu, tylko co to da?
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Awatar użytkownika
Vaginator
Senior
Posty: 572
Rejestracja: 2 listopada 2018, o 12:42

Re: Pozaligowe występy lubelskich zawodników

#2592 Postautor: Vaginator » 2 kwietnia 2019, o 19:19

No to może uda im się wygrać, ale na pewno nie na neutralnym torze. Ocenimy po występach w Lublinie.

Awatar użytkownika
Cz@rek
Trener
Posty: 2828
Rejestracja: 16 maja 2004, o 15:17
Lokalizacja: lublin

Re: Pozaligowe występy lubelskich zawodników

#2593 Postautor: Cz@rek » 2 kwietnia 2019, o 19:21

A ja powiem tak. W niedzielę 9pkt.Pawła i 8 Dawida biorę w ciemno :)

Mad
Senior
Posty: 994
Rejestracja: 31 marca 2012, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Pozaligowe występy lubelskich zawodników

#2594 Postautor: Mad » 2 kwietnia 2019, o 19:23

mustafa pisze:Niestety gadanie po sparingach, że nasi seniorzy trafili z ekstraligowym sprzętem było mocno przesadzone. Eliminacje pokazują, że Miesiąc i Lampart prezentują 1 ligowy poziom i w starciu z takimi zawodnikami jak Lindbaeck, czy Pawlicki cudów nie wróżę. Trzeba liczyć, że przynajmniej w początkowej fazie na naszym torze ugrają trochę punktów. Cały ciężar wyniku spadnie chyba na naszych obcokrajowców.

A kto wiecznie mówi że nasi mają sprzęt z górnej półki że muszą się wstrzelić i takie tam? Na spokojnie czekam do późnego wieczora niedzielnego i zobaczymy z jakiej półki mamy sprzęt. Dla Dawida może same ustanie na palcach to już górna póła a może trzeba po widlaka?

samba
Senior
Posty: 565
Rejestracja: 25 września 2018, o 12:16

Re: Pozaligowe występy lubelskich zawodników

#2595 Postautor: samba » 2 kwietnia 2019, o 19:27

Cz@rek pisze:A ja powiem tak. W niedzielę 9pkt.Pawła i 8 Dawida biorę w ciemno :)

To każdy z nas by brał w ciemno :D tylko do objechania niestety będą buczkowski i pawlicki a nie polis i gruchalski

Awatar użytkownika
Cz@rek
Trener
Posty: 2828
Rejestracja: 16 maja 2004, o 15:17
Lokalizacja: lublin

Re: Pozaligowe występy lubelskich zawodników

#2596 Postautor: Cz@rek » 2 kwietnia 2019, o 19:36

Co do silników,warto uzmysłowić sobie że coś takiego jak "silniki z górnej półki" są dostępne w praktyce tylko i wyłącznie dla zawodników z górnej półki,reszta kupuje to co zostaje i czasem któryś silnik wypali a czasem,na ogół częściej nie...I taka jest smutna prawda.
Co oczywiście nie musi oznaczać że jesteśmy na straconej pozycji,mamy swój tor który dla wielu w tym sezonie będzie dużym zaskoczeniem,najważniejsze jest zatem spasowanie do niego naszych zawodników ich motocykli -to będzie klucz do sukcesu :)

Mad
Senior
Posty: 994
Rejestracja: 31 marca 2012, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Pozaligowe występy lubelskich zawodników

#2597 Postautor: Mad » 2 kwietnia 2019, o 19:37

samba pisze:
Cz@rek pisze:A ja powiem tak. W niedzielę 9pkt.Pawła i 8 Dawida biorę w ciemno :)

To każdy z nas by brał w ciemno :D tylko do objechania niestety będą buczkowski i pawlicki a nie polis i gruchalski

Kolego dostałem bure że napisałem motor w takiej formie a nie Motor. Na Boga ale nazwiska z małej?

kondzio78
Szkółkowicz
Posty: 227
Rejestracja: 22 sierpnia 2017, o 15:35

Re: Pozaligowe występy lubelskich zawodników

#2598 Postautor: kondzio78 » 2 kwietnia 2019, o 19:59

Cz@rek pisze:A ja powiem tak. W niedzielę 9pkt.Pawła i 8 Dawida biorę w ciemno :)

Myślę że się nawet zakręcą w okolicy kompletu skoro łykają na trasie Kozy...Bądzmy obiektywni to nie są zawodnicy na eligę.

Flagg
Trener
Posty: 5992
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Pozaligowe występy lubelskich zawodników

#2599 Postautor: Flagg » 2 kwietnia 2019, o 20:07

kondzio78 pisze:Myślę że się nawet zakręcą w okolicy kompletu skoro łykają na trasie Kozy...Bądzmy obiektywni to nie są zawodnicy na eligę.


Zgadzam się, ale też nie do końca musza nimi być. jamróg i Mroczka też wydawało się, ze nie podołają. Pierwszemu się udało, a Mroczka miewal naprawdę dobre mecze w Tarnowie (8 pkt z Toruniem, 7 z GKMem, 6 z Lesznem, 10 z Włókniarzem). Skoro takiemu asowi jak Artur się udawało, to jakaś nadzieja jest, że i Dawid z Pawłem ogarną.
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Mad
Senior
Posty: 994
Rejestracja: 31 marca 2012, o 21:31
Lokalizacja: Lublin

Re: Pozaligowe występy lubelskich zawodników

#2600 Postautor: Mad » 2 kwietnia 2019, o 20:15

Flaggu nadzieja wiara cud?!