Stadion

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Perez
Trener
Posty: 4104
Rejestracja: 8 marca 2009, o 21:08
Lokalizacja: Lubartów

Re: Stadion

#6251 Postautor: Perez » 9 października 2018, o 12:26

Chyba najtwardszy. ;)
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7218
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Stadion

#6252 Postautor: istred » 9 października 2018, o 12:31

Dokładnie. Plus za wnikliwe czytanie ;)

Awatar użytkownika
Dragon_Juventino
Junior
Posty: 323
Rejestracja: 8 października 2004, o 19:18
Lokalizacja: LUBLIN

Re: Stadion

#6253 Postautor: Dragon_Juventino » 16 października 2018, o 12:22

Bozena pisze:Zagłosujmy na naszą oprawę z Meczu Motor:ROW/ Zostało już tylko kilka godzin na głosowanie!. Teraz mamy 6 miejsce!
http://stadionowioprawcy.net/oprawy/18- ... 4-09-2018/

http://stadionowioprawcy.net/oprawy/wrzesien-2018/
Teraz to samo, tylko jako oprawa miesiąca a nie tygodnia. Sytuacja trudniejsza :-)
Obrazek

Sledzio
Trener
Posty: 2203
Wiek: 39
Rejestracja: 6 lipca 2006, o 14:58
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Stadion

#6254 Postautor: Sledzio » 16 października 2018, o 22:10

Wie ktoś co tam się działo na stadionie po 18 ? Jakaś delegacja ? bo rozświetlony stadion jakby mistrzostwa świata się odbywały :)

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13180
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Stadion

#6255 Postautor: Gelo » 16 października 2018, o 22:44

Należy zmienić nasz tor. Najlepiej pod dyktando AJ. Niech będzie królem jak w Hallstavik. Skrócić, poszerzyć, wyprofilować i po prostu się ścigać. Trzeba jakoś zneutralizować ewentualną przepaść sprzętową.

rafir
Junior
Posty: 473
Rejestracja: 17 kwietnia 2005, o 20:30
Lokalizacja: Lublin

Re: Stadion

#6256 Postautor: rafir » 16 października 2018, o 23:01

Wiadomo w ogóle czy i kiedy mają się rozpocząć prace na stadionie z Budżetu Obywatelskiego 2018?
Dla przypomnienia ma być wykonane: "Poprawa parku narzędziowego niezbędnego podczas zawodów żużlowych, zwiększenie komfortu dla publiczności na trybunach oraz zmiana geometrii toru co przyczyni się do podniesienia poziomu widowiskowości wyścigów.".

Flagg
Trener
Posty: 5992
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Stadion

#6257 Postautor: Flagg » 16 października 2018, o 23:43

To samo pytanie zadałem im przy okazji głosowania na tegoroczny BO. Oficjalny profil Motoru na FB odpowiedział mi, że prace z Budżetu Obywatelskiego na rok poprzedni zostały już wykonane...Nie pytaj mnie co to były za prace, bo tego nie sprecyzowali, ale taka odp. otrzymałem od nich.
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13180
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Stadion

#6258 Postautor: Gelo » 17 października 2018, o 08:10

Krzesełka, maszyna startowa, park maszyn.

SwiDarek
Junior
Posty: 362
Rejestracja: 25 września 2018, o 12:57
Lokalizacja: Lublin

Re: Stadion

#6259 Postautor: SwiDarek » 17 października 2018, o 08:42

Dobra . A co z przebudową toru? Bo mam wrażenie, że MOSIR ma na to wysypane jak Mrozek na mecz finałowy.
DON'T THINK!!! DRINK!!!

Awatar użytkownika
spokojny
Junior
Posty: 457
Rejestracja: 6 czerwca 2011, o 18:28

Re: Stadion

#6260 Postautor: spokojny » 17 października 2018, o 08:54

Tor nie będzie przebudowany, a już na pewno nie w tym roku.

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Stadion

#6261 Postautor: jerry78 » 17 października 2018, o 09:27

Info z FB p. Żuka
Dzisiaj będą ciekawe informacje dla kibiców lubelskiego żużla #zobaczefekty #Żuk2018 #prezydentŻuk2018 #prezydent2018


Czekamy

rafir
Junior
Posty: 473
Rejestracja: 17 kwietnia 2005, o 20:30
Lokalizacja: Lublin

Re: Stadion

#6262 Postautor: rafir » 17 października 2018, o 12:03


Awatar użytkownika
Hayden
Trener
Posty: 2073
Wiek: 31
Rejestracja: 13 maja 2009, o 22:03

Re: Stadion

#6263 Postautor: Hayden » 17 października 2018, o 12:29

Kampania wyborcza.
Motor mocny

Awatar użytkownika
GIGI
Trener
Posty: 2673
Rejestracja: 27 marca 2003, o 11:07

Re: Stadion

#6264 Postautor: GIGI » 17 października 2018, o 12:36

….I wymogi licencyjne

tck
Senior
Posty: 558
Rejestracja: 16 sierpnia 2012, o 08:37

Re: Stadion

#6265 Postautor: tck » 17 października 2018, o 13:30

SwiDarek pisze:Dobra . A co z przebudową toru? Bo mam wrażenie, że MOSIR ma na to wysypane jak Mrozek na mecz finałowy.


To nie mosir lachę położył, ogłaszali na wiosnę przetargi do których nie zgłosili się oferenci, teraz to już za mało czasu na przeprowadzenie postępowania i prace związane z przebudową.

SwiDarek
Junior
Posty: 362
Rejestracja: 25 września 2018, o 12:57
Lokalizacja: Lublin

Re: Stadion

#6266 Postautor: SwiDarek » 17 października 2018, o 13:37

tck pisze:To nie mosir lachę położył, ogłaszali na wiosnę przetargi do których nie zgłosili się oferenci, teraz to już za mało czasu na przeprowadzenie postępowania i prace związane z przebudową.


Skoro oferent się nie zgłosił, to organizator przetargu na ustawowe narządzia do wybrania oferenta z wolnej ręki lub w drodze zapytania o cenę. Zatem nadal utrzymuję, że MOSIR lachę położył i nie dowiózł terminu. Mnie jako korpochomika by za to zajechali na śmierć w robocie ale na urzędzie... na urzędzie jakoś to będzie

Ciekawe w jaki sposób dojdzie do rozliczenia budżetu obywatelskiego?
DON'T THINK!!! DRINK!!!

qpa
Junior
Posty: 345
Rejestracja: 18 sierpnia 2013, o 23:09
Lokalizacja: Lublin

Re: Stadion

#6267 Postautor: qpa » 17 października 2018, o 20:23

Stadion się świeci? :)

Awatar użytkownika
Fantys
Senior
Posty: 985
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, o 11:24

Re: Stadion

#6268 Postautor: Fantys » 24 października 2018, o 13:03

Budżet obywatelski znow dla stadionu ! Brawo My !

Awatar użytkownika
Dragon_Juventino
Junior
Posty: 323
Rejestracja: 8 października 2004, o 19:18
Lokalizacja: LUBLIN

Re: Stadion

#6269 Postautor: Dragon_Juventino » 31 października 2018, o 11:13

Dragon_Juventino pisze:
Bozena pisze:Zagłosujmy na naszą oprawę z Meczu Motor:ROW/ Zostało już tylko kilka godzin na głosowanie!. Teraz mamy 6 miejsce!
http://stadionowioprawcy.net/oprawy/18- ... 4-09-2018/

http://stadionowioprawcy.net/oprawy/wrzesien-2018/
Teraz to samo, tylko jako oprawa miesiąca a nie tygodnia. Sytuacja trudniejsza :-)

Podbijam, zostało kilka godzin. Ruch na forum duży przed jutrem także każdy po 1 głosie dla relaksu :-) Można z każdego urządzenia 1 raz.
Legia nas właśnie koncertowo wyprzedziła w 2 dni nadrabiając ponad 350 głosów ... :/
Obrazek

tck
Senior
Posty: 558
Rejestracja: 16 sierpnia 2012, o 08:37

Re: Stadion

#6270 Postautor: tck » 4 listopada 2018, o 10:04

W karuzeli transferowej umknęły planowane prace na torze- mosir ogłosił przetargi na wykonanie odwodnienia liniowego na całej długości toru oraz na dostawę 1500 ton nawierzchni.

Czarek
Trener
Posty: 5251
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Stadion

#6271 Postautor: Czarek » 4 listopada 2018, o 11:02

tck pisze:W karuzeli transferowej umknęły planowane prace na torze- mosir ogłosił przetargi na wykonanie odwodnienia liniowego na całej długości toru oraz na dostawę 1500 ton nawierzchni.


No to mamy większy problem niż ze składem. Skoro dopiero ogłoszono przetargi to na pewno nie uda się zrealizować zamówień przed zimą, a wszyscy wiemy co to oznacza.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7218
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Stadion

#6272 Postautor: istred » 4 listopada 2018, o 11:30

Czarek pisze:No to mamy większy problem niż ze składem. Skoro dopiero ogłoszono przetargi to na pewno nie uda się zrealizować zamówień przed zimą, a wszyscy wiemy co to oznacza.
Rozumiem wrodzony pesymizm i czarnowidztwo, ale wystarczy poszukać... i dowiadujemy się, że:

1. nawierzchnia będzie dowożona sukcesywnie przez 5 miesięcy
2. 80 % nawierzchni ma zostać przywiezione do końca listopada
3. clou:

Kod: Zaznacz cały

Przedmiot zamówienia dostarczany będzie sukcesywnie wg bieżących potrzeb Zamawiającego
określonych w składanych zamówieniach (e-mail) kolejnych partii kruszywa przez okres do
maksymalnie 5 miesięcy od daty zawarcia umowy, chyba, że wcześniej wyczerpana zostanie kwota
brutto Zamówienia.
Dostawę każdej zamawianej partii kruszywa należy zrealizować w terminie maksymalnie 14 dni
od złożenia zamówienia na daną partię kruszywa przez Zamawiającego.
Przewiduje się realizację większości dostaw (80%) w okresie do końca listopada 2018 r.

PS. Czyli coś co było nie do przeskoczenia dla jednego z wcześniejszych prezydentów Lublina (a być może do dziś jest dla jego otoczenia :) ) udaje się ogarnąć obecnej ekipie :twisted:

Czarek
Trener
Posty: 5251
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Stadion

#6273 Postautor: Czarek » 4 listopada 2018, o 14:10

istred pisze:
Czarek pisze:No to mamy większy problem niż ze składem. Skoro dopiero ogłoszono przetargi to na pewno nie uda się zrealizować zamówień przed zimą, a wszyscy wiemy co to oznacza.
Rozumiem wrodzony pesymizm i czarnowidztwo, ale wystarczy poszukać... i dowiadujemy się, że:

1. nawierzchnia będzie dowożona sukcesywnie przez 5 miesięcy
2. 80 % nawierzchni ma zostać przywiezione do końca listopada
3. clou:

Kod: Zaznacz cały

Przedmiot zamówienia dostarczany będzie sukcesywnie wg bieżących potrzeb Zamawiającego
określonych w składanych zamówieniach (e-mail) kolejnych partii kruszywa przez okres do
maksymalnie 5 miesięcy od daty zawarcia umowy, chyba, że wcześniej wyczerpana zostanie kwota
brutto Zamówienia.
Dostawę każdej zamawianej partii kruszywa należy zrealizować w terminie maksymalnie 14 dni
od złożenia zamówienia na daną partię kruszywa przez Zamawiającego.
Przewiduje się realizację większości dostaw (80%) w okresie do końca listopada 2018 r.

PS. Czyli coś co było nie do przeskoczenia dla jednego z wcześniejszych prezydentów Lublina (a być może do dziś jest dla jego otoczenia :) ) udaje się ogarnąć obecnej ekipie :twisted:


Po pierwsze jeśli wszyscy użytkownicy mają być traktowani sprawiedliwie powinieneś dostać bana za politykowanie, zwłaszcza że mamy ciszę wyborczą. Po drugie to co zacytowałeś jest planem. Wg mnie nie zostanie on zrealizowany w terminie.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7218
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Stadion

#6274 Postautor: istred » 4 listopada 2018, o 14:50

Po pierwsze, w moim poście nie znalazło się nic co choćby teoretycznie mogłoby naruszać ciszę wyborczą - zachęcam do zapoznania się z przepisami w tym zakresie.
Po drugie, to co zacytowałem nie jest żadnym planem, a znajduje się w warunkach zamówienia. Co oznacza, że na takich zasadach zostanie udzielone zamówienie. Nie mam pojęcia czy masz jakąkolwiek wiedzę na temat zamówień publicznych - po tym co piszesz, zakładam że nie - ale zamawiający jest zobowiązany do podpisania umowy właśnie na takich zasadach.

Wg mnie nie zostanie on zrealizowany w terminie.
Bez urazy, ale Twoje "wydaje mi się" nie ma żadnego znaczenia. Wiele rzeczy już Ci się wydawało... Obwieszczasz wszem i wobec coś co istnieje tylko w sferze Twoich domysłów. Dokumenty mówią jednak co innego, nikt z klubu też jakiejś paniki nie robi.

Zresztą. Zima niedaleko. Przyjmujesz zakładzik, że do 22 grudnia (pierwszy dzień kalendarzowej zimy) na torze pojawi się nowa nawierzchnia?
O to, że do startu nowego sezonu jeden z nas nie napisze nic na tym forum :twisted:

Czarek
Trener
Posty: 5251
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Stadion

#6275 Postautor: Czarek » 4 listopada 2018, o 14:57

istred pisze:Po pierwsze, w moim poście nie znalazło się nic co choćby teoretycznie mogłoby naruszać ciszę wyborczą - zachęcam do zapoznania się z przepisami w tym zakresie.
Po drugie, to co zacytowałem nie jest żadnym planem, a znajduje się w warunkach zamówienia. Co oznacza, że na takich zasadach zostanie udzielone zamówienie. Nie mam pojęcia czy masz jakąkolwiek wiedzę na temat zamówień publicznych - po tym co piszesz, zakładam że nie - ale zamawiający jest zobowiązany do podpisania umowy właśnie na takich zasadach.

Wg mnie nie zostanie on zrealizowany w terminie.
Bez urazy, ale Twoje "wydaje mi się" nie ma żadnego znaczenia. Wiele rzeczy już Ci się wydawało... Obwieszczasz wszem i wobec coś co istnieje tylko w sferze Twoich domysłów. Dokumenty mówią jednak co innego, nikt z klubu też jakiejś paniki nie robi.

Zresztą. Zima niedaleko. Przyjmujesz zakładzik, że do 22 grudnia (pierwszy dzień kalendarzowej zimy) na torze pojawi się nowa nawierzchnia?
O to, że do startu nowego sezonu jeden z nas nie napisze nic na tym forum :twisted:


Po pierwsze nigdzie nie napisałem, że naruszasz ciszę wyborczą, a jedynie, że politykujesz. Po drugie można nie wyłonić wykonawcy, można zmienić SIWZ i terminy realizacji, mogą być wreszcie opóźnienia w realizacji, co jest domeną ekipy rządzącej tym zapomnianym przez zdrowy rozsądek miastem.
Możemy się założyć. Obstawiam, że ww. zamówienie nie będzie zrealizowane na czas określony w tym opisie. Kto przegra eliminuje się z wpisów na forum przez miesiąc. Zakładasz się?!
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.