Robert Lambert

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Hans
Trener
Posty: 2265
Rejestracja: 22 czerwca 2006, o 16:49
Lokalizacja: Aberdeen

Re: Robert Lambert

#326 Postautor: Hans » 16 października 2018, o 18:34

Pierwszy bije sie w piers ale ciesze sie ze Robert zostal w Motorze. Ogromna ulga!

Awatar użytkownika
ravajas
Trener
Posty: 4025
Rejestracja: 16 listopada 2003, o 16:11
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Robert Lambert

#327 Postautor: ravajas » 16 października 2018, o 18:53

Lambert w Łodzi..., Lambert we Wrocławiu..., Lambert w Gorzowie..., Lambert w Rzeszowie..., Lambert w Ostrowie... info 100% KMO

Zanucę fragment klasyka:" gdzie oni są! Ci wszyscy..." itd :)

Awatar użytkownika
Perez
Trener
Posty: 4147
Rejestracja: 8 marca 2009, o 21:08
Lokalizacja: Lubartów

Re: Robert Lambert

#328 Postautor: Perez » 16 października 2018, o 18:59

To chłopak pozwiedzał nasz kraj xD
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!

Awatar użytkownika
dannie
Kadrowicz
Posty: 1745
Rejestracja: 13 października 2003, o 15:08
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Robert Lambert

#329 Postautor: dannie » 16 października 2018, o 19:16

Dobrze, że film pod tytułem:
"Być jak L. Adams w Unii Leszno"
Podtytuł: "R. Lambert - legenda Motoru Lublin"

wciąż może być zrealizowany ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6379
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Robert Lambert

#330 Postautor: kibicLBN » 16 października 2018, o 19:39

A widzicie. Ja prosiłem

kibicLBN pisze:Dajta chłopu szanse. Nie zabijajmy go sztachetami przed oficjalnym info. Zostawcie swoje płoty na razie w spokoju :cool:


Przyznać się, który ma dziurawy płot, widziałem ostatnio takie pod Lublinem :cool:
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Awatar użytkownika
Speedway
Trener
Posty: 2526
Rejestracja: 23 września 2005, o 23:14
Lokalizacja: Łęczna

Re: Robert Lambert

#331 Postautor: Speedway » 16 października 2018, o 20:26

Ulzylo mi bo juz oczyma wyobrazni widzialem go we Wroclawiu pod skrzydlami ulubionego trenera :)
Swoja droga to raczej nie przypadek ze info o Lambercie pojawia sie pare godzin po newsie na temat Sledzia. Minimalizowanie negatywnego PR :)
Obrazek

SwiDarek
Junior
Posty: 362
Rejestracja: 25 września 2018, o 12:57
Lokalizacja: Lublin

Re: Robert Lambert

#332 Postautor: SwiDarek » 17 października 2018, o 08:40

Sprawa z Dariuszem była napewno znana klubowi. Zauważcie, że info i podziękowania na fejsie pojawiły się zaraz po newsie na syfach - tak jakby były specjalnie przygotowane na tę okazję wcześniej. Za kilka godzin film z Lambim. Tak się dziś prowadzi marketing... jak wszyscy wszystko wiedzą w klubie to się takie newsy ma przygotowane i robi się wrzutki w odpowiednim momencie.

Nie zmienia to faktu, że baaaardzo mnie cieszy deklaracja Roberta - wierzyłem, że zostanie, nawet po informacjach o ofercie z miasta UĆ. Robert jest nasz i mam nadzieję, że nasz pozostanie na długo...
DON'T THINK!!! DRINK!!!

Awatar użytkownika
Hans
Trener
Posty: 2265
Rejestracja: 22 czerwca 2006, o 16:49
Lokalizacja: Aberdeen

Re: Robert Lambert

#333 Postautor: Hans » 17 października 2018, o 10:24


Awatar użytkownika
papi
Trener
Posty: 4165
Rejestracja: 10 marca 2005, o 08:39
Lokalizacja: Lublin

Re: Robert Lambert

#334 Postautor: papi » 17 października 2018, o 10:28

ogólnie w 1 lidze robi się nerwowo, aspiracje ma na pewno Rybnik, Łódź, Gdańsk, Tarnów i Rzeszów, a wszyscy ciekawi zawodnicy 1-ligowi szykują się do ekstraligi. Stagnacja na rynku może spowodować, że jak się trafi 2 dobre transfery (nawet za niewielkie pieniądze) to można poważnie walczyć o awans.

A co do artykułu to pan Puka pewnie nie wie, że Kadriaszow podpisał rok temu 3 letni kontrakt we Włókniarzu. No, ale skąd ma to wiedzieć jak to taka tajemna informacja...

Awatar użytkownika
_piotrusss
Kadrowicz
Posty: 1655
Rejestracja: 15 stycznia 2004, o 20:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Robert Lambert

#335 Postautor: _piotrusss » 17 października 2018, o 10:39

W sumie ciekawe czasy nastały w tym naszym żużlu. Jeszcze kilka lat temu mając kasę można było mieć praktycznie każdego zawodnika. Dzisiaj szastanie pieniędzmi już nie zawsze taki efekt przynosi. Witek ze swoim pięknym stadionem (a nie jakimś kurnikiem) pewnie stawia sobie za punkt honoru szybki awans do elity. Tymczasem ucieka mu Lambert, Kościuch i nawet Kudriaszow. Nie sądzę też, by Nawrocki odpalił takie bomby jak w ubiegłym roku. My zarówno tracimy na tej sytuacji, bo ciężko nam wyciągnąć kogoś pewnego z innych drużyn ale i zyskujemy, bo mamy nadal u siebie dwóch, niezwykle utalentowanych młodych żużlowców, którzy pewnie mieli świetne oferty na stole.
Zrobił wilk elektrownię, lecz by prąd uzyskać
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski

Awatar użytkownika
Kshyhu
Zawodowiec
Posty: 1239
Rejestracja: 1 lipca 2009, o 12:18
Lokalizacja: Suavineq

Re: Robert Lambert

#336 Postautor: Kshyhu » 17 października 2018, o 10:41



To w końcu można oficjalnie negocjować przed 1 listopada, czy nie można? Bo to się robi paranoja. Skoro Kościuch go poinformował o odejściu, to znaczy, że negocjował z kimś innym (i coś tam wynegocjował). Skoro Lambert dostał intratną propozycję od Witka, to znaczy, że też z nim rozmawiał. O co tu chodzi?
Motor mocnyj!

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6379
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Robert Lambert

#337 Postautor: kibicLBN » 17 października 2018, o 10:49

papi pisze:ogólnie w 1 lidze robi się nerwowo, aspiracje ma na pewno Rybnik, Łódź, Gdańsk, Tarnów i Rzeszów

A to ciekawe, bo ja słyszałem i czytałem, że mają wyprostować długi i ,,przewegetować" sezon, żadnego dementi ze strony tarnowian nie było.
A Gdańsk jeśli faktycznie straci Thomsena na rzecz Gorzowa i Michelsena na rzecz Lublina, to jest w ciężkiej pi...ie i musi buować wszystko od nowa. Bo de facto tam 3 zawodników trzymało wynik we wszystkich meczach i jak się od czasu do czasu przebudziły Fajfery czy Szczepaniaki to wygrali.
Dlatego moim zdaniem do faworytów należeć będą Rybnik, Łódź i Rzeszów , z tym że niekoniecznie
Ostatnio zmieniony 17 października 2018, o 10:52 przez kibicLBN, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

SwiDarek
Junior
Posty: 362
Rejestracja: 25 września 2018, o 12:57
Lokalizacja: Lublin

Re: Robert Lambert

#338 Postautor: SwiDarek » 17 października 2018, o 10:50

Kshyhu pisze:Biedny Witek :mrgreen: :mrgreen:

To w końcu można oficjalnie negocjować przed 1 listopada, czy nie można?


Faktycznie też uroniłem łezkę nad Wiciem - ale taką ze smichu. Do meritum - nie można nic PODPISAĆ.
DON'T THINK!!! DRINK!!!

Awatar użytkownika
_piotrusss
Kadrowicz
Posty: 1655
Rejestracja: 15 stycznia 2004, o 20:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Robert Lambert

#339 Postautor: _piotrusss » 17 października 2018, o 10:52

kibicLBN pisze:A to ciekawe, bo ja słyszałem i czytałem, że mają wyprostować długi i ,,przewegetować" sezon, żadnego dementi ze strony tarnowian nie było.

Najnowsze info jest takie, że na długi biorą kredyt a umowa z Azotami gwarantuje im 4 mln na sezon.
Zrobił wilk elektrownię, lecz by prąd uzyskać
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski

blajar
Trener
Posty: 2583
Rejestracja: 5 października 2017, o 16:01
Lokalizacja: Lublin

Re: Robert Lambert

#340 Postautor: blajar » 17 października 2018, o 11:04

_piotrusss pisze:Najnowsze info jest takie, że na długi biorą kredyt a umowa z Azotami gwarantuje im 4 mln na sezon.


Wow! Dotychczas była mowa o poziomie zbliżonym do 2mln. Aż tak Azoty zwiększają pulę? Grubo.
"To ride with empty head" - jechać z "czystą głową", by Ł. Benz :lol:

Awatar użytkownika
_piotrusss
Kadrowicz
Posty: 1655
Rejestracja: 15 stycznia 2004, o 20:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Robert Lambert

#341 Postautor: _piotrusss » 17 października 2018, o 11:07

Jak się dowiedzieliśmy, prezes Sady chce wziąć kredyt, który pozwoli mu wyczyścić wszystkie tegoroczne zaległości. Będzie potrzebował maksymalnie 2 miliony złotych. Obecnie jest na etapie szukania poręczyciela. Wcześniej miał z tym kłopoty, ale teraz ma w rękach nową umowę z Grupą Azoty na sezony 2019-2020. Gwarantuje mu ona blisko 4 miliony na rok.


źródło: https://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/783 ... -zabraknac
Zrobił wilk elektrownię, lecz by prąd uzyskać
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4463
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Robert Lambert

#342 Postautor: Kargolo » 17 października 2018, o 11:36

Po raz pierwszy zobaczyłem Roberta w akcji podczas World Speedway League 2015 w Gorzowie. Świeżo upieczony 17-latek po raz pierwszy pojawił się w Polsce i walczył jak lew zdobywając 6 pkt w 4 startach przeciwko Ljungowi, Balińskiemu i Sundstroemowi (jego numer startowy powodował, że rywalizował wtedy za każdym razem z tymi samymi zawodnikami). Zrobił fantastyczne wrażenie. Od tamtej pory śledziłem jego karierę, bo widać było, że to nie jest kolejny utalentowany Angol, który zniknie w odmętach Premiership jak Kennett czy Barker.
Obrazek
Dlatego cieszyłem się bardzo, że 1,5 roku później wybrał właśnie Lublin jako miejsce do podboju Polski.
No i przyszedł debiut Roberta. Najlepszy w drużynie przeciw Poznaniowi - 14+1 i do tego najlepszy czas dnia. Wujek powiedział mi, że przypomniał mu się debiut Adamsa w Motorze.
Obrazek
Potem mecz z Rzeszowem. Stachyra i reszta płaczą, że mokro i nie da się jeździć a Lamberator wyjeżdża na próbę toru i stwierdza, że jest fantastycznie i trzeba jechać. Potem robi taki speedway, że ciężko oderwać od niego oczy. Podjeżdża do bandy i fantastycznie się odpycha wygrywając z ogromną przewagą nad całą resztą, nawet nie brudząc sobie łyżwy w żużlu. Dla porównania niejaki Bjarne Pedersen jechał przez całą długość toru szorując laczkiem po nawierzchni. 12 pkt w 4 startach i kolejne potwierdzenie jakim jest brylantem.
Obrazek
Ostatni akt tej historii wszyscy doskonale pamiętacie. Mecz rewanżowy finału z Rybnikiem. Lamborghini przywozi nam Ekstraligę na jednym kole. Ten obrazek zapamiętam do końca życia. Jednocześnie Robert pokazał, że presja nie robi na nim żadnego wrażenia.
Troszkę się stresowałem, że ktoś nam go podkupi, ale na szczęście ta historia będzie trwała. Jeździj nam Roberciku w Motorze jak najdłużej!

Awatar użytkownika
Dragon_Juventino
Junior
Posty: 326
Rejestracja: 8 października 2004, o 19:18
Lokalizacja: LUBLIN

Re: Robert Lambert

#343 Postautor: Dragon_Juventino » 17 października 2018, o 11:47

Otóż to, właśnie Robert jako pierwszy otworzył bramy e-ligi i każdy do końca życia zapamięta kto był pierwszy w 15 biegu meczu finałowego z 2018 r.

Ja zaliczam się do absolutnie szaleńczych fanów talentu Robert. Jestem ogromnie szczęśliwy, że z nami został. Miałem naprawdę spore obawy. Jak widać nie bez podstawy, skoro na stole leżał rekordowy kontrakt w historii nice1.
To zawodnik, który sobie w e-lidze poradzi. Musi troszkę zweryfikować swój grafik bo jednak najlepsza liga Świata to ogromne wymagania. Dostał ponadto rolę pierwszego rezerwowego GP. Kiedyś trzeba jednak spać :) Jak trafi w silnik (a ze sprzętem nie ma większych problemów) to może być wielkim objawieniem w przyszłym sezonie. Kto wie, czy nie powalczy o ,,Szczakiela''. Oby tak było.
Obrazek

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6070
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

Re: Robert Lambert

#344 Postautor: grzesieck » 17 października 2018, o 12:59

kibicLBN pisze:
papi pisze:A Gdańsk jeśli faktycznie straci Thomsena na rzecz Gorzowa i Michelsena na rzecz Lublina, to jest w ciężkiej pi...ie i musi buować wszystko od nowa. Bo de facto tam 3 zawodników trzymało wynik we wszystkich meczach i jak się od czasu do czasu przebudziły Fajfery czy Szczepaniaki to wygrali.


Fajfer podobno w Gnieznie, razem z Kudriaszowem i Jacobsenem z Poznania. Nowak i Krcmar szukaja sobie klubow.
METHANOL ADVENTURE TEAM

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6379
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Robert Lambert

#345 Postautor: kibicLBN » 17 października 2018, o 13:04

Pudelek chyba pisał, że jest szansa na powrót Pieszczka. nie słychać żeby odchodził Bech. No to mają 2 seniorów, a reszta?
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Awatar użytkownika
papi
Trener
Posty: 4165
Rejestracja: 10 marca 2005, o 08:39
Lokalizacja: Lublin

Re: Robert Lambert

#346 Postautor: papi » 17 października 2018, o 13:07

to na pewno nie mój cytat :) ale jeśli Gniezno faktycznie zbuduje taki skład + Pavlic, który już potwierdził że zostaje i Gała... to myślę że może być komukolwiek ciężko o zebranie mocniejszego zespołu. Chyba, że Diamentowy Irek znajdzie zawodników, którzy uwierzą w jego apartamenty :)

EDIT: jeszcze Gomólski przymierzany jest do powrotu do Gdańska, ale to ciągle mało. Jak odejdzie dwóch Duńczyków to nie załatają składu
Ostatnio zmieniony 17 października 2018, o 13:08 przez papi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6070
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

Re: Robert Lambert

#347 Postautor: grzesieck » 17 października 2018, o 13:08

kibicLBN pisze:Pudelek chyba pisał, że jest szansa na powrót Pieszczka. nie słychać żeby odchodził Bech. No to mają 2 seniorów, a reszta?


szczerze? j**** mnie to :)
METHANOL ADVENTURE TEAM

Awatar użytkownika
Hans
Trener
Posty: 2265
Rejestracja: 22 czerwca 2006, o 16:49
Lokalizacja: Aberdeen

Re: Robert Lambert

#348 Postautor: Hans » 17 października 2018, o 13:33

Wpadlem na chwile na forum Stali Rzeszow i dowiedzialem sie, ze w sumie Zengota to pojdzie do Stali, a wczoraj trener Kedziora ustalal sklad z Irusiem i GH.

Szkoda tylko, ze Kedziora odszedl

:lol: :lol: :lol:

No i Roberta im zal...

Jak calej pierwszej lidze ;)

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4463
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Robert Lambert

#349 Postautor: Kargolo » 17 października 2018, o 15:38

papi pisze:ale jeśli Gniezno faktycznie zbuduje taki skład + Pavlic, który już potwierdził że zostaje i Gała... to myślę że może być komukolwiek ciężko o zebranie mocniejszego zespołu.

Szczególnie biorąc pod uwagę ich mocny skład juniorski. Bogdanowicz, Stalkowski i Krakowiak to nie jest krajowa czołówka, ale w Toruniu, Grudziądzu czy Zielonej Górze każdego z nich braliby z pocałowaniem ręki. Mogą juniorsko zdominować ligę jak Oskar z Wiktorem w tym roku, a równać się z nimi będą mogli tylko rybniccy juniorzy i Cierniak.
Przypomnę tylko, że Ekstraligę i 1 LŻ wygrały drużyny z najlepszymi parami juniorów :)

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6070
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

Re: Robert Lambert

#350 Postautor: grzesieck » 17 października 2018, o 15:42

Krakowiaka podobno wzieli wlasnie w Zielonej Gorze, ale nie wiem czy calowali rece.
METHANOL ADVENTURE TEAM