Motor Lublin w sezonie 2019

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Ramzes
Posty: 137
Rejestracja: 3 grudnia 2007, o 22:44

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1051 Postautor: Ramzes » 12 października 2018, o 12:43

A co mają powiedzieć? Przecież nikt by kasy nie wyłożył na klub pewny spadku.

Ja wierze w blef Falubazu i wybor jednego z dwóch. No chyba, że maja 15 mln budżetu.
Ja bym chciał w Lublinie jeździć... O wiele nie proszę...
Tylko o kurę znoszącą złote jajka i krowę z Milki.

blajar
Trener
Posty: 2583
Rejestracja: 5 października 2017, o 16:01
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1052 Postautor: blajar » 12 października 2018, o 12:43

Łoptymista pisze:pewien trener ma alergię na znanego i lubianego zawodnika, bo okazało się, że tamten pukał jego córkę w trakcie ubijania toru, a ślubu brać nie chce.


Roz...ś system :D Siedzę i nie mogę się przestać śmiać :D
"To ride with empty head" - jechać z "czystą głową", by Ł. Benz :lol:

Zaratustra
Kadrowicz
Posty: 1523
Rejestracja: 10 marca 2005, o 10:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1053 Postautor: Zaratustra » 12 października 2018, o 12:55

jerry78 pisze:
blajar pisze:To dawajcie, zróbmy Pudelkowi i Syfom dobrze i popuszczajmy trochę kaczek :)


No dobra. Miałem nie zdradzać składu, ale co tam, niech szmatławce mają o czym pisać.

9. Woffinden
10. Lambert
11. Kasprzak
12. Hampel
13. Doyle
14. Lampart
15. Cierniak
16. Kling

Do tego D. Lampart i Peroń

Aha, no i walczymy o Mistrza Polski z Lesznem ;)
Eh rozmarzyłem się.


No to popuszczali my bąki, może który doleci do pudelkowego serwera :lol: Chociaż mimo wszystko ciężko zakładać, by któryś z klakierów je zwąchał ;)

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6375
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1054 Postautor: kibicLBN » 12 października 2018, o 12:56

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/78236 ... awodnikiem
W piątkowe południe Falubaz Zielona Góra poinformował, że w klubie pozostaje kolejny zawodnik. Do Piotra Prostasiewicza i Patryka Dudka dołączył Michael Jepsen Jensen.

Także tym którzy proponowali Jensena ;)
https://youtu.be/nJpH5NkMb4w?t=11
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

TreleMorele
Senior
Posty: 803
Rejestracja: 25 sierpnia 2017, o 12:00
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1055 Postautor: TreleMorele » 12 października 2018, o 13:08

Dream-Team w Falubazie :)
Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6375
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1056 Postautor: kibicLBN » 12 października 2018, o 13:09

Ramzes pisze:A co mają powiedzieć? Przecież nikt by kasy nie wyłożył na klub pewny spadku.

Ja wierze w blef Falubazu i wybor jednego z dwóch. No chyba, że maja 15 mln budżetu.

Pojawiłeś się tu po 4 latach jak coś się delikatnie przycięło. Jesteś jak ten wrzód na zdrowym lubelskim organizmie. Jak uśpiony wirus zarazy - dżumy , czy innego cholerstwa. Idź stąd w cholerę, wątpię żeby ktoś cie chciał ty drobnoustroju ...
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Awatar użytkownika
RadeKas
Trener
Posty: 4883
Rejestracja: 5 listopada 2003, o 19:06
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1057 Postautor: RadeKas » 12 października 2018, o 13:13

Obrazek
Richie Faulkner:
Good morning Poland! You were fuckin unreal last night!You blew the roof off!! It was an honor to play for you all.

Apocalips
Zawodowiec
Posty: 1498
Rejestracja: 31 marca 2003, o 15:33
Lokalizacja: Warszawa/Lublin
Kontakt:

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1058 Postautor: Apocalips » 12 października 2018, o 13:13

Hahaha ten sezon ogórkowy przebija chyba wszystkie poprzednie. Hitem jest propozycja wycofania się z ligi. Ludzie, na prawdę skończcie pierdzielić głupoty i zaufajcie naszym działaczom. Widać, że to są ludzie z głową na karku i będzie dobrze. Nawet jak nie uda się ściągnąć żadnej armaty to skład będzie ciekawy. Pudelek i Syfy tylko kasę liczą nabijając kolejny gówniany artykuł. Wyłączcie internet i wróćcie z powrotem w listopadzie, a zaoszczędzicie sobie i pozostałym nerwów.

P.s. Swoją drogą to ten Ostaf i reszta jego klakierów to straszne gnidy. Nie mają o czym pisać to 3/4 artykułów w kółko o tym samym i na dodatek większość wyssana z palca.
"Bo serce bije mocniej niż pięści..." - Motor 1950 Lublin

Pozdrawiam - Apocalips

Awatar użytkownika
Złoty
Szkółkowicz
Posty: 198
Rejestracja: 23 sierpnia 2007, o 11:42
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1059 Postautor: Złoty » 12 października 2018, o 13:16

jerry78 pisze:Syfy nie mogą przeboleć, że nie mają żadnych przecieków co się dzieje w Lublinie :lol: :lol: :lol:
A ja napiszę tak: skoro Kuba jest spokojny o transfery to ja też jestem spokojny. A co z tego wyjdzie zobaczymy w listopadzie.
Musimy uzbroić się w cierpliwość i najlepiej przestać czytać te szmatławce.


Ostafiński: Witam panie Kępa to kogo podpiszecie w tym roku?
Kępa: Panie redaktorze zapraszam w listopadzie, wtedy rusza karuzela transferowa.
Ostafiński: Może chociaż jakis trop, tyle ludzi nas czyta...
Kępa: Listopad. Do widzenia.

Ostafiński: a to wuj... napisze ze nie maja kasy, a Lambert w Gorzowie

Po awansie mielismy w skladzie marzen Kolodzieja i Zmarzlika, a dzis niektorzy chca rezygnacji z ekstraligi... Ludzie dajcie spokojnie pracowac zarzadowi i czekajmy na efekty. Co ma byc to bedzie, moze jeszcze niejednej ekipie utrzemy nosa. Moze rzeczywiscie zamkanac ten temat na 2 tygodnie bo niektorych postow nie da sie czytac.

Robson
Senior
Posty: 758
Rejestracja: 5 września 2002, o 21:00
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1060 Postautor: Robson » 12 października 2018, o 13:19

Wg przegladu Lambert dzisiaj w Łodzi

Apocalips
Zawodowiec
Posty: 1498
Rejestracja: 31 marca 2003, o 15:33
Lokalizacja: Warszawa/Lublin
Kontakt:

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1061 Postautor: Apocalips » 12 października 2018, o 13:21

Wczoraj w Gorzowie, dzisiaj w Łodzi, a w międzyczasie pisali, że będzie super-rezerwowym u nas. Właśnie o tym mowię...
"Bo serce bije mocniej niż pięści..." - Motor 1950 Lublin

Pozdrawiam - Apocalips

ezbeg
Kadrowicz
Posty: 1552
Rejestracja: 14 listopada 2016, o 17:35

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1062 Postautor: ezbeg » 12 października 2018, o 13:25

No to jutro Lambert w Rybniku :lol:

Awatar użytkownika
mustafa
Zawodowiec
Posty: 1482
Rejestracja: 26 stycznia 2009, o 11:39
Lokalizacja: Lubartów

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1063 Postautor: mustafa » 12 października 2018, o 13:26

Przedpełski nie zastanawiał się długo, bo jego alternatywą był transfer do Lublina. Tam jednak też mają już zamknięty skład, a niedługo władze klubu ogłoszą transfery Grzegorza Zengoty i Jakuba Jamroga.


ciekawe :)

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6069
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1064 Postautor: grzesieck » 12 października 2018, o 13:35

Łoptymista pisze:Dobijają mnie te wszystkie czarne newsy, a rzeczywistość może być...

Wystarczy tylko pogadać z kumatymi i wszystko jasne. Ze znajomym gadałem i na 99,9 % pewny jest gruby strzał. Chodzi o gościa, który może śmigać jako Polak. Niestety krąży za nim komornik i to powoduje pewne problemy. Ostatnio komornik miał zablokować sporą część zarobków więc oficjalne deklaracje o klepnięciu kontraktu w obecnym klubie poszły się kopcić.
I tedy do akcji wkracza pewien niedoceniany klub ;) i jest szansa, że sprawa będzie załatwiona inaczej. Jeden z naszych sponsorów ma spółkę córkę, która ma na Ukrainie inną spółkę, która ma wziąć na siebie finansowanie naszego nowego napieracza. Także może być jeszcze wesoło.


z tego co wiem, to wszystko jest juz dogadane na 100%

bardzo mozliwe ze wobec tego Przedpelski jednak zostanie w Toruniu, Apator nie spodziewal sie takiego obrotu spraw i nie mili przygotowej zadnej alternatywy, a teraz juz jest za pozno
METHANOL ADVENTURE TEAM

Ge(L)o
Trener
Posty: 3244
Rejestracja: 26 czerwca 2006, o 12:14
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1065 Postautor: Ge(L)o » 12 października 2018, o 13:42

Czyli Jonsson, Lamparty, Zengota, Jamróg, Michelsen. Szybko się wszystko zmienia :-P
Do tego składu jakby dodać Lamberta i dziadka w stylu Nicki lub Hancock wcale na spadek nie bylibyśmy skazani.
Jak będzie jedynie ta pierwsza szóstka to niestety będzie bardzo trudno choćby o siódme miejsce.

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7231
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1066 Postautor: istred » 12 października 2018, o 13:44

kibicLBN pisze:
Ramzes pisze:A co mają powiedzieć? Przecież nikt by kasy nie wyłożył na klub pewny spadku.

Ja wierze w blef Falubazu i wybor jednego z dwóch. No chyba, że maja 15 mln budżetu.

Pojawiłeś się tu po 4 latach jak coś się delikatnie przycięło. Jesteś jak ten wrzód na zdrowym lubelskim organizmie. Jak uśpiony wirus zarazy - dżumy , czy innego cholerstwa. Idź stąd w cholerę, wątpię żeby ktoś cie chciał ty drobnoustroju ...

Bez jaj, trzymajmy tu przynajmniej minimalny poziom... :roll:

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6069
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1067 Postautor: grzesieck » 12 października 2018, o 13:47

kibicLBN pisze:
Ramzes pisze:A co mają powiedzieć? Przecież nikt by kasy nie wyłożył na klub pewny spadku.

Ja wierze w blef Falubazu i wybor jednego z dwóch. No chyba, że maja 15 mln budżetu.

Pojawiłeś się tu po 4 latach jak coś się delikatnie przycięło. Jesteś jak ten wrzód na zdrowym lubelskim organizmie. Jak uśpiony wirus zarazy - dżumy , czy innego cholerstwa. Idź stąd w cholerę, wątpię żeby ktoś cie chciał ty drobnoustroju ...


wyluzuj troche kolego, bo tak sie smiesznie sklada, ze wiele osob ma podobne zdanie o tobie
METHANOL ADVENTURE TEAM

Awatar użytkownika
rhekin
Posty: 77
Rejestracja: 14 listopada 2004, o 16:05
Lokalizacja: z pokoju

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1068 Postautor: rhekin » 12 października 2018, o 13:48

grzesieck pisze:
Łoptymista pisze:Dobijają mnie te wszystkie czarne newsy, a rzeczywistość może być...

Wystarczy tylko pogadać z kumatymi i wszystko jasne. Ze znajomym gadałem i na 99,9 % pewny jest gruby strzał. Chodzi o gościa, który może śmigać jako Polak. Niestety krąży za nim komornik i to powoduje pewne problemy. Ostatnio komornik miał zablokować sporą część zarobków więc oficjalne deklaracje o klepnięciu kontraktu w obecnym klubie poszły się kopcić.
I tedy do akcji wkracza pewien niedoceniany klub ;) i jest szansa, że sprawa będzie załatwiona inaczej. Jeden z naszych sponsorów ma spółkę córkę, która ma na Ukrainie inną spółkę, która ma wziąć na siebie finansowanie naszego nowego napieracza. Także może być jeszcze wesoło.


z tego co wiem, to wszystko jest juz dogadane na 100%

bardzo mozliwe ze wobec tego Przedpelski jednak zostanie w Toruniu, Apator nie spodziewal sie takiego obrotu spraw i nie mili przygotowej zadnej alternatywy, a teraz juz jest za pozno


Do Holty po kontuzji jeszcze jednej armaty potrzebujecie. Przedpelski we wlokniarzu i Apator na szczescie ma cieplo. Pewnie zostawia Kaczmarka.

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6069
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1069 Postautor: grzesieck » 12 października 2018, o 13:53

mowisz o stanie na wczoraj, dzisiaj rano wiele sie pozmienialo, Terminski podobno niesamowicie wkurwiony wygraza Holcie i straszy go prawnikami, a Przedpelski nie wie co robic, bo wyglada na to ze mialby pewny sklad w Toruniu
METHANOL ADVENTURE TEAM

Robson
Senior
Posty: 758
Rejestracja: 5 września 2002, o 21:00
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1070 Postautor: Robson » 12 października 2018, o 13:54

Już nie wiem co tu jest prawdą a co podpuszczaniem Ostafińskiego :lol:

rafir
Junior
Posty: 473
Rejestracja: 17 kwietnia 2005, o 20:30
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1071 Postautor: rafir » 12 października 2018, o 13:58

A Kaczmarek mówi, że pójdzie tam gdzie Holta. Nie chce tracić swojego mentora. Tak, że temat Taia upadł, mimo, że bardzo chciał zmienić klimat na lubelski.
Ostatnio zmieniony 12 października 2018, o 14:00 przez rafir, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6375
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1072 Postautor: kibicLBN » 12 października 2018, o 14:00

grzesieck pisze:
Łoptymista pisze:Dobijają mnie te wszystkie czarne newsy, a rzeczywistość może być...

Wystarczy tylko pogadać z kumatymi i wszystko jasne. Ze znajomym gadałem i na 99,9 % pewny jest gruby strzał. Chodzi o gościa, który może śmigać jako Polak. Niestety krąży za nim komornik i to powoduje pewne problemy. Ostatnio komornik miał zablokować sporą część zarobków więc oficjalne deklaracje o klepnięciu kontraktu w obecnym klubie poszły się kopcić.
I tedy do akcji wkracza pewien niedoceniany klub ;) i jest szansa, że sprawa będzie załatwiona inaczej. Jeden z naszych sponsorów ma spółkę córkę, która ma na Ukrainie inną spółkę, która ma wziąć na siebie finansowanie naszego nowego napieracza. Także może być jeszcze wesoło.


z tego co wiem, to wszystko jest juz dogadane na 100%

bardzo mozliwe ze wobec tego Przedpelski jednak zostanie w Toruniu, Apator nie spodziewal sie takiego obrotu spraw i nie mili przygotowej zadnej alternatywy, a teraz juz jest za pozno

Fakt. Pociągło mnie jak Frankowa kiedyś ...
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Awatar użytkownika
Yeste
Szkółkowicz
Posty: 208
Rejestracja: 16 sierpnia 2005, o 00:41
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1073 Postautor: Yeste » 12 października 2018, o 14:07

No Rysiek to chyba akurat w Lublinie często nie bywał. Nie wiem, nie wiem. Mam nadzieję, że są też inne opcje... :roll:

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7231
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1074 Postautor: istred » 12 października 2018, o 14:11

Generalnie w Toruniu źle się ponoć dzieje i nawet Doyle nie jest już taki pewny pozostania. Kolejny raz nie chce opuścić play off.

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1075 Postautor: jerry78 » 12 października 2018, o 14:14

Dudek jednak na 3 lata nie w ZG a w Lublinie, Janowski też zerwał obowiązujący kontrakt we Wrocławiu, żeby się do nas przenieść. Będziemy mieli najlepszych Polaków w lidze :cool:
Aha, no i pod 8 chcielismy wyciągnąć Zmarzlika, ale się nie udało
Ostatnio zmieniony 12 października 2018, o 15:40 przez jerry78, łącznie zmieniany 1 raz.