Motor Lublin w sezonie 2019

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Ge(L)o
Trener
Posty: 3244
Rejestracja: 26 czerwca 2006, o 12:14
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1001 Postautor: Ge(L)o » 11 października 2018, o 22:21

Z tym wycofaniem z rozgrywek to grubo lecicie. Jak są takie domniemane (!) problemy z transferami to niech jadą chłopaki z tego sezonu. Najwyżej przegramy wszystkie mecze, spadniemy i powalczymy znów w 1 lidze.
Wycofanie się spowoduje, że zaczniemy z powrotem od 2 ligi. Logiki w tym żadnej. Abstrakcja. Dziwię się, że jakikolwiek kibic Motoru po 23 latach nieobecności w najwyższej lidze może to proponować. :-|

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4460
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1002 Postautor: Kargolo » 11 października 2018, o 22:21

Flagg pisze:
RadeKas pisze:Retoryczne, chociaż miałem nadzieję, że trzeba przynajmniej zdać jakieś egzaminy na studiach czy coś. Ale pewnie nie.


Komputer i dostep do internetu.

Smiało mozna aplikować :D

Nie przyjmą go do sportowych fucktów. Zbyt wysokie kwalifikacje. Ostaf bardzo restrykcyjnie przestrzega tych limitów.

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1003 Postautor: jerry78 » 11 października 2018, o 22:34

Syfy nie mogą przeboleć, że nie mają żadnych przecieków co się dzieje w Lublinie :lol: :lol: :lol:
A ja napiszę tak: skoro Kuba jest spokojny o transfery to ja też jestem spokojny. A co z tego wyjdzie zobaczymy w listopadzie.
Musimy uzbroić się w cierpliwość i najlepiej przestać czytać te szmatławce.

Zaratustra
Kadrowicz
Posty: 1523
Rejestracja: 10 marca 2005, o 10:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1004 Postautor: Zaratustra » 11 października 2018, o 22:40

Ge(L)o pisze:Wycofanie się spowoduje, że zaczniemy z powrotem od 2 ligi. Logiki w tym żadnej. Abstrakcja. Dziwię się, że jakikolwiek kibic Motoru po 23 latach nieobecności w najwyższej lidze może to proponować. :-|


Nikt tego nie chce. Gwarantuję Ci;) Po prostu chłopaki się gotują, że Motorowi "kłody pod nogi kładą" i blokują mu transfery, jakie by chciał przeprowadzić. Ot i wszystko :)
Wystarczy jeden transferowy sukces i już będziemy atakować pierwszą czwórkę :twisted:

Flagg
Trener
Posty: 6095
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1005 Postautor: Flagg » 11 października 2018, o 22:46

jerry78 pisze:Syfy nie mogą przeboleć, że nie mają żadnych przecieków co się dzieje w Lublinie :lol: :lol: :lol:
A ja napiszę tak: skoro Kuba jest spokojny o transfery to ja też jestem spokojny. A co z tego wyjdzie zobaczymy w listopadzie.
Musimy uzbroić się w cierpliwość i najlepiej przestać czytać te szmatławce.


A skąd wiadomo, ze Kuba jest spokojny? bez złośliwości pytam. Po prostu nie widziałem z nim zadnych wywiadów, w których poruszałby kwestie transferowe
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Awatar użytkownika
Kshyhu
Zawodowiec
Posty: 1236
Rejestracja: 1 lipca 2009, o 12:18
Lokalizacja: Suavineq

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1006 Postautor: Kshyhu » 11 października 2018, o 22:49

Jakby był niespokojny, to byś już o tym czytał :cool: :cool: :cool:
Motor mocnyj!

Awatar użytkownika
spokojny
Junior
Posty: 458
Rejestracja: 6 czerwca 2011, o 18:28

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1007 Postautor: spokojny » 11 października 2018, o 22:53

A ja nie jestem Kuba :p

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1008 Postautor: jerry78 » 11 października 2018, o 22:53

Flagg pisze:A skąd wiadomo, ze Kuba jest spokojny? bez złośliwości pytam. Po prostu nie widziałem z nim zadnych wywiadów, w których poruszałby kwestie transferowe


Bo to z natury bardzo spokojny i ułożony gość ;)
Nie udziela wywiadów, bo nie ma parcia na szkło. Ma wiele ciekawszych rzeczy do robienia.
A jeśli chodzi o żużel to na pewno zrobi wszystko co w jego mocy, żeby skład był najlepszy z możliwych. Musimy czekać.

piotr76
Senior
Posty: 714
Rejestracja: 30 marca 2006, o 09:11
Lokalizacja: Lublin/Wa-wa
Kontakt:

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1009 Postautor: piotr76 » 11 października 2018, o 23:09

Ge(L)o pisze:Z tym wycofaniem z rozgrywek to grubo lecicie. Jak są takie domniemane (!) problemy z transferami to niech jadą chłopaki z tego sezonu. Najwyżej przegramy wszystkie mecze, spadniemy i powalczymy znów w 1 lidze.
Wycofanie się spowoduje, że zaczniemy z powrotem od 2 ligi. Logiki w tym żadnej. Abstrakcja. Dziwię się, że jakikolwiek kibic Motoru po 23 latach nieobecności w najwyższej lidze może to proponować. :-|


Nie wiem czy jest taka opcja ale wydaje mi się że tak,
mozemy zrezygnować z jazdy w E-lipie i zostajemy w 1 lidze.
A za rok może coś sie odblokuje z transferami ... gorzej niż w tym roku chyba nie bedzie ...
Ja p...e mieć kase, przepłacać a i tak zostać z niczym, (falubaz to bank obrobił ? czy cały sezon zbierali)

Jest jednak mała iskierka, jeśli @marun to ten sam co z SE to myślę, że coś moze drgneło
moja wiedza kończy na tym, że mieli jechać na galę po "list intencyjny" :) i wrócili z niczym ...

Jak mogę proponować ? ... to proste
Przeżyłem już tyle miernot wokół klubu, że nie chcę do tego wracać ...
Trafili się ludzie którzy sie sprawdzają i chcę żeby to trwało ...

A niestety jeden sezon w e-lidze z bęckami do 30 może całą tą ich pracę zniweczyć.
Można powiedzieć nawet że to reguła ... odchodzą sponsorzy itp ...

Ja dalej mam nadzieje że może uda się nam ruszyć tą karuzelę bo na chwilę obecną wszyscy poza nami są raczej zadowoleni ze składów nawet Stal nie płacze za specjalnie za Vaculikiem. Jak by wyjąć komuś lidera lub v-ce lidera to efekt domina murowany
i wtedy można by coś jeszcze skubnąć tym bardziej że kasa jest.

może tak historia zatoczy koło i znów mistrz świata w beniaminku z lublina :) :) :)
zamiast 500 + program Beryl +

Ge(L)o
Trener
Posty: 3244
Rejestracja: 26 czerwca 2006, o 12:14
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1010 Postautor: Ge(L)o » 11 października 2018, o 23:17

piotr76 pisze:mozemy zrezygnować z jazdy w E-lipie i zostajemy w 1 lidze.

Nie wydaje mi się, żeby była opcja 7-zespołowej Eligi i 9-zespołowej I ligi. Farmazony.

Flagg
Trener
Posty: 6095
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1011 Postautor: Flagg » 11 października 2018, o 23:24

Eliga wtedy wystosowałaby zaproszenie dla którejś z drużyn z 1 ligi. Możliwe, ze Irek albo Mrozek by się zgodzili. Ale to raczej scenariusz rodem z S-F. Wątpię, by ktokolwiek w Motorze rozważał taki scenariusz
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Zaratustra
Kadrowicz
Posty: 1523
Rejestracja: 10 marca 2005, o 10:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1012 Postautor: Zaratustra » 11 października 2018, o 23:26

Poza tym, nie wiem, czy po takim zachowaniu centrala i sponsorzy traktowaliby "nas" poważnie... (pytanie retoryczne)

Awatar użytkownika
Torsen
Trener
Posty: 4268
Rejestracja: 14 października 2005, o 16:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1013 Postautor: Torsen » 11 października 2018, o 23:46

Marun pisze:A ja dostałem info ze źródła zbliżonego do klubowego, że skład będzie całkiem dobry i nie jeden kibic będzie pozytywnie zaskoczony. Nazwisk nie znam ale jestem spokojny :)
"Całkiem dobry" i "nie jeden kibic będzie pozytywnie zaskoczony" niestety pachnie propagandą, a jak rozebrać to na czynniki pierwsze, to jest to po prostu zła informacja. "Całkiem dobry" to przecież nawet nie "dobry". A że nie jeden kibic będzie zadowolony? No, to może dwóch się znajdzie.
Zobaczymy. Żużel to specyficzny sport. Cele można osiągnąć nie tylko talentem, ale i sprzętem. I broną.
Obrazek
Daniel Jeleniewski: "Jeszcze kupę mogę zrobić."

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13264
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1014 Postautor: Gelo » 12 października 2018, o 00:18

Należy zachować spokój. Nasz zarząd nigdy nas nie zawiódł chociaż oczywiście nigdy nie był w sytuacji odbicia się od betonowej ściany. Jak nie da się wyrwać dwóch armat z czołówki GP trzeba spróbować z najlepszymi zawodnikami 1 ligi. I im dłużej patrzę na ten wielkopolsko-lubuski beton tym bardziej radykalizuję swoje stanowisko. Utrzeć im nosa, bez łaski pierwszoligowcami - piękna sprawa. Może przegramy wszystkie mecze ale ja wierzę w naszych chłopaków.

Awatar użytkownika
Torsen
Trener
Posty: 4268
Rejestracja: 14 października 2005, o 16:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1015 Postautor: Torsen » 12 października 2018, o 00:26

Czyli w kogo? :)
Obrazek
Daniel Jeleniewski: "Jeszcze kupę mogę zrobić."

samba
Senior
Posty: 572
Rejestracja: 25 września 2018, o 12:16

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1016 Postautor: samba » 12 października 2018, o 00:32

Ja powiem tak, pamietam plotki z poprzedniego sezonu ktore pojawialy sie w PS albo SF. Mam nadzieje ze to wszystko okaze sie gownem wyssanym z palca ale tez pisane bylo przede wszystkim w przegladzie ze jestesmy dogadani z lampartami, ze walczymy o Hancocka. To jednak okazalo sie prawdą (bo ponoc bylismy dogadani z Amerykaninem i nas olał na ostatniej prostej) a ostatecznie skonczylo sie na AJ. Ja osobiscie mam nadzieje na trojke zagranicznych: Hancock, AJ, Michelsen. Polakow jakos dobierzemy: Jamrog, Zengota i jest przecietna linia polskich seniorow na srednia w granicach 1,7. Po prostu uwazam ze w kazdej plotce jest ziarenko prawdy. Chcialbym lamberta na numer 8 ale on sie ostatnio chwali Garcarkami i pisze ze jest dumny ze wspolpracy z nimi, wiadomo nic to nie znaczy ale jednak mysle ze maja na niego taki wplyw ze jednak moze znalezc sie w Ostrowie w nastepnym sezonie.

Ps. Tez nie pasuje mi Jankes w Motorze i z pocalowaniem reki wzialbym za niego Vaculika albo Dzika

Awatar użytkownika
Jinxsior
Junior
Posty: 365
Rejestracja: 17 lutego 2004, o 15:38
Lokalizacja: Swindon/Lublin
Kontakt:

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1017 Postautor: Jinxsior » 12 października 2018, o 04:13

Dokładnie tak jak pisze Gelo. Nie było Nas w tym bagienku ponad 20 lat. Nie zdawalismy sobie sprawy jak tu betonowo. Jeśli "gwiazdom śmierdzą Nasze pieniądze to pies im mordę lizał. Jeśli mamy pisac historie to utrzymamy się Michelsenem Jonssonem Jamrogiem czy innym Zengotą. To jaki jest ten sport pokazal w tym roku skład Gniezna. "Ogórkami" awansowali do PO. Dobra fura pod dupą i Gała niełapany. Jeśli ktokolwiem wątpi w dobre chęci Kępy i całego Naszego klubu w fajny skład to jest ignorantem. Nieraz pewnych rzeczy się nie przeskoczy. I nawet jak będziemy dostawać w palnik to nadal ma być pełny stadion, bo przecież Lublin to żużel....
P.S
Lambertowi do tych wszystkich imprez dochodzi kilka rund w GP. To że facet w tym roku przyjechał sezon bez kontuzji to jest cud. Sympatyczny gość, ale ja za nim płakać nie będę.
Obrazek
.GG..::2399959:...
...:speedway_jinx@wp.pl:..

Awatar użytkownika
Marun
Junior
Posty: 400
Rejestracja: 21 czerwca 2007, o 11:01

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1018 Postautor: Marun » 12 października 2018, o 06:03

Torsen pisze:
Marun pisze:A ja dostałem info ze źródła zbliżonego do klubowego, że skład będzie całkiem dobry i nie jeden kibic będzie pozytywnie zaskoczony. Nazwisk nie znam ale jestem spokojny :)
"Całkiem dobry" i "nie jeden kibic będzie pozytywnie zaskoczony" niestety pachnie propagandą, a jak rozebrać to na czynniki pierwsze, to jest to po prostu zła informacja. "Całkiem dobry" to przecież nawet nie "dobry". A że nie jeden kibic będzie zadowolony? No, to może dwóch się znajdzie.
Zobaczymy. Żużel to specyficzny sport. Cele można osiągnąć nie tylko talentem, ale i sprzętem. I broną.


Heh chyba niektórym się wybory czkawką odbijają. Z tą propagandą to poleciałeś :D Żaden ze mnie Goebbels. Po prostu takie informacje otrzymałem i się nimi podzieliłem. Jak mówię nazwisk nie znam, lecz "całkiem dobry" - tak wywnioskowałem z późniejszej rozmowy - oznacza dobry (a być może nawet bardzo dobry). Ale musimy poczekać do listopada na jakieś oficjalne informacje.

pulkownik
Junior
Posty: 317
Rejestracja: 20 lipca 2011, o 18:46

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1019 Postautor: pulkownik » 12 października 2018, o 07:02

Witam.
Ja rozumiem ze forum jest od wyrażania opinii ale awansowalismy do extra kase mamy a niektórzy pisza o tym ze mamy nie jechac w extra. Dla swojego i innych dobra proszę o nie pisanie takich durnot.
Druga sprawa jest to ze na pewno zagladaja tutaj na forum osoby z Przeglądu sportowego i sportowych faktów.
Ktos napisze ze ma info skądś, ze ten czy ten zawodnik rozmawia, kto inny podłapie i poda do niego resztę skladu i za tydzien już czytamy w ktorej z gazet rewelacje o tym czy o tamtym.
Podsumowując jestem za zablokowaniem tego watku do 1 listopada dla naszego wspólnego dobra.
Oczywiście jest to moja opinia na ten temat i nie musicie sie z nia zgodzić.

blajar
Trener
Posty: 2583
Rejestracja: 5 października 2017, o 16:01
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1020 Postautor: blajar » 12 października 2018, o 08:13

To dawajcie, zróbmy Pudelkowi i Syfom dobrze i popuszczajmy trochę kaczek :) Też mam takie wrażenie bo niektóre "informacje" w artykułach wyglądają łudząco podobnie do pisanych tutaj :)
"To ride with empty head" - jechać z "czystą głową", by Ł. Benz :lol:

Awatar użytkownika
Łoptymista
Trener
Posty: 3790
Rejestracja: 15 kwietnia 2003, o 08:22
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1021 Postautor: Łoptymista » 12 października 2018, o 08:14

Wątek niech będzie. Lepiej po prostu nie czytać PS i Syfów. Co dzień to osiem różnych newsów, a do listopada jeszcze ponad dwa tygodnie. Trzeba czekać i tyle. W żaden sposób nie możemy pomóc naszym, nawet jak bardzo byśmy chcieli.
Podobnie jak wielu z moich poprzedników trzyma kciuki za naszych i wiem, że zrobią wszystko co w ich mocy, żeby było dobrze.
Cieszą mnie przecieki mamy po drodze z panem Michelsenem. Uważam, że facet może nieźle odpalić i namieszać w czołówce.
Na razie jednak nerwówkę związaną z czekaniem na nasz skład osładza śledzenie cyrku jaki odbywa się w Rzeszowie. :)

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6375
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1022 Postautor: kibicLBN » 12 października 2018, o 08:23

blajar pisze:To dawajcie, zróbmy Pudelkowi i Syfom dobrze i popuszczajmy trochę kaczek :) Też mam takie wrażenie bo niektóre "informacje" w artykułach wyglądają łudząco podobnie do pisanych tutaj :)

To czyj bus wczoraj stał pod MOSiRem? :cool:
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

L(o)katy
Szkółkowicz
Posty: 178
Rejestracja: 27 lipca 2005, o 21:39

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1023 Postautor: L(o)katy » 12 października 2018, o 08:28

no dobra ... publicznie deklaruję, że pojutrze będzie drugi dzień nie czytania przeze mnie SF i PS :cool:
Obrazek

blajar
Trener
Posty: 2583
Rejestracja: 5 października 2017, o 16:01
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1024 Postautor: blajar » 12 października 2018, o 08:34

kibicLBN pisze:To czyj bus wczoraj stał pod MOSiRem? :cool:


Sądzisz, że brak jakichkolwiek informacji (poza tą o Dobruckim) to przypadek? We Wrocławiu nie dzieje się dobrze bo praktycznie tylko Czugunow i Janowski zostają na 100% w klubie. Pozostali wciąż się wahają bo napłynęły ciekawe oferty, m.in. z Lublina. Dodatkowo Lambert mocno namawia Tai'a do przejścia do nas, od SON Panowie ponoć są w bardzo dobrych relacjach bo Młody zrobił bardzo dobre wrażenie, nie tylko sportowe. W przypadku Mistrza ważny aspekt stanowi atmosfera i brak presji, z którą ma do czynienia na każdym kroku w obecnym klubie. Nie muszę chyba dodawać, że na stole pojawiła się bardzo intratna oferta zapewniająca ekwiwalent za brak ewentualnych PO, na które nie ma u nas w pierwszym sezonie ciśnienia? Mówi się, że całość kontraktu miałaby wziąć na siebie Bogdanka, której Zarząd zafiksował się na posiadanie w składzie Mistrza Świata i są w stanie zapewnić rekordowe warunki.




:twisted:
"To ride with empty head" - jechać z "czystą głową", by Ł. Benz :lol:

Awatar użytkownika
Torsen
Trener
Posty: 4268
Rejestracja: 14 października 2005, o 16:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1025 Postautor: Torsen » 12 października 2018, o 09:11

Marun pisze:Z tą propagandą to poleciałeś :D Żaden ze mnie Goebbels.
Źle mnie zrozumiałeś, Kolego - nie mam nic do Ciebie, wręcz jestem wdzięczny, że jakoś studzisz emocje na forum. Mówiąc o propagandzie, miałem na myśli Klub, który puszcza takie informacje, jak przytoczyłeś. Jest to zresztą na swój sposób zrozumiałe, bo biorąc pod uwagę ogół krążących plotek, trzeba jakoś dbać o samopoczucie kibiców i sponsorów.
Obrazek
Daniel Jeleniewski: "Jeszcze kupę mogę zrobić."