Motor Lublin w sezonie 2019

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4414
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#976 Postautor: Kargolo » 11 października 2018, o 19:32

Ułamek, Walasek i Ryan Sullivan.
I jeszcze Szczepaniaki.

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6336
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#977 Postautor: kibicLBN » 11 października 2018, o 19:46

Flagg pisze:Jesli Vacul i Pedersen faktycznie nieaktualni, to trzeba walczyć o Michelsena, MJJ i Lamberta. Szału nie będzie, ale to taka trójka co może równie dobrze odpalić na 2.0 w Elidze kazdy.

Myślę że wszyscy na raz to zrobią. To niemal pewne, a Lambert to zeżre ekstralige, bez popitki...
Trzeba liczyć że coś tam zaczarujemy na tym rynku, A nie liczyć że 2 czy 3 sort utrzyma drużynę w elidze.
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Flagg
Trener
Posty: 5990
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#978 Postautor: Flagg » 11 października 2018, o 20:07

Przecież każdy na to liczy, ale wbrew obiegowej opinii, Kępa nie jest cudotwórca, który pstryknie palcami, a czołowa dycha SGP będzie dobijać się do jego drzwi. Takie rzeczy to tylko u Irka z Rzeszowa. Jak sie nie uda siągnąć armat, to trzeba kombinować inaczej i liczyć właśnie na ten drugi sort. Co innego nam zostanie? Wycofac sie? Kepa i Więckowski są za poważni na takie zagrywki
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Awatar użytkownika
kilar
Trener
Posty: 3008
Rejestracja: 7 lipca 2004, o 00:29
Lokalizacja: Lublin City

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#979 Postautor: kilar » 11 października 2018, o 20:20

2 lata temu - B. Pedersen
Rok temu - AJ
W tym roku - też będzie dobrze

TreleMorele
Senior
Posty: 803
Rejestracja: 25 sierpnia 2017, o 12:00
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#980 Postautor: TreleMorele » 11 października 2018, o 20:24

Falubaz nie żegnalby się z Zengota jakby nie miał podpisanych kontraktów z Pedersenem i Vaculikiem proste.
Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

piotr76
Senior
Posty: 714
Rejestracja: 30 marca 2006, o 09:11
Lokalizacja: Lublin/Wa-wa
Kontakt:

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#981 Postautor: piotr76 » 11 października 2018, o 20:54

Chyba lepiej sobie w tym sezonie e-lige darować ...
Nie ma sensu i może sie taki sezon czkawką odbić w następnych latach.
Szkoda chłopaków, robią kawał dobrej roboty, organizacyjnie naprawdę do tej pory chyba nikt tak zarządzał klubem w Lublinie i
to chyba w żadnej dyscyplinie.
Trafili na chyba najgorszy okres transferowy w historii ...

Jak na razie to nawet nie mamy zawodnika na 10 pkt. nie mówiąc o liderach.
Wychodzi na to, żeby mieć skład w e-lidze trzeba kontraktować nie zawodników a sponsorów.
A jak przyjdą sponsorzy to przyprowadzą ze sobą zawodników.

Na chwilę obecną moim zdaniem są 2 możliwości
1. Przepłacić Tai-a i to naprawdę będzie spory koszt , wtedy Lamberta mamy w pakiecie + "dolepić" skład spadami i wschodzącymi nadziejami żużla ...
2. Robić mega pakę na awans i to też łatwe nie bedzie ... ( ciekawe czy ktoś by chciał za nas jechać w e-lipe ... coś mi się zdaje że e-lipa była by niepełna ... choć mogę nie doceniać diamentowego Irka)

Tym co się szykuje jeśli chodzi o skład to wszystko w plecy no może jeden mecz fartem do przodu.
I jeszcze raz powtórzę to nie wina chłopaków oni robią wszystko co mogą a nawet jeszcze więcej.
zamiast 500 + program Beryl +

Awatar użytkownika
Perez
Trener
Posty: 4103
Rejestracja: 8 marca 2009, o 21:08
Lokalizacja: Lubartów

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#982 Postautor: Perez » 11 października 2018, o 20:59

Ale biadolicie juz nie da się tego czytać. Na szczęście do listopada jeszcze daleko a nie którzy już się obsrali po kilka razy.
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!

Awatar użytkownika
mustafa
Zawodowiec
Posty: 1482
Rejestracja: 26 stycznia 2009, o 11:39
Lokalizacja: Lubartów

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#983 Postautor: mustafa » 11 października 2018, o 21:06

TreleMorele pisze:Falubaz nie żegnalby się z Zengota jakby nie miał podpisanych kontraktów z Pedersenem i Vaculikiem proste.


To również nie świadczy o tym, że ma podpisane kontrakty z jednym i drugim.

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6336
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#984 Postautor: kibicLBN » 11 października 2018, o 21:11

Jeszcze tydzień temu 90% forum nie chciała za nic Przedpełskiego i wielu nabijało się z jego ,,perspektywiczności". Teraz Paweł którego cała ekstraliga ma za nic ma uratować wg tego forum Motor Lublin. Facet jako senior nawet 2 linią nigdy nie był dobrą. Przejął w spadku silniki po Sullivanie i zgrało się to z dobrą formą w wieku juniora. Miał 2 sezony. Ale się skończył, po prostu. Myślicie że będzie umierał za Lublin? Że jego ambicją będzie nas utrzymać? Predzej wywiezie juniora pod płot żeby zdobyć jedynkę, jadąc na 1-5. Mogę się mylić, ale nie sądzę i jeśli już Paweł to wolę Miesiąca.
Ja rozumiem pewne sprawy, ale naprawdę myślicie że wystarczy zebrać niechciane odpady ekstraligi z ekstraligowego śmietnika, żeby się utrzymać? Wiem że ,,wszystko się może zdarzyć, gdy chwila pełna marzeń", ale to nie film animowany tylko rzeczywistość...
Musimy odwalić jakiś gruby numer i tyle i wierzę w to mocnoi możemy to zrobić nawet na wiosnę jako wypożyczenie!, bo jazda Michelsenem i Lambertem jako liderami ( z całym szacunkiem dla wymienionych) to właściwie wypisanie na siebie wyroku.
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

ezbeg
Zawodowiec
Posty: 1495
Rejestracja: 14 listopada 2016, o 17:35

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#985 Postautor: ezbeg » 11 października 2018, o 21:17

To jak gruby numer - to czy IMŚ A.D 2017 Jason Doyle coś przedłużał w Toruniu ?

Awatar użytkownika
papi
Trener
Posty: 4105
Rejestracja: 10 marca 2005, o 08:39
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#986 Postautor: papi » 11 października 2018, o 21:22

Apator ogłaszał że się porozumieli

http://speedway.torun.pl/iversen-z-anio ... -2019-rok/

pwk
Posty: 18
Rejestracja: 10 października 2018, o 20:42

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#987 Postautor: pwk » 11 października 2018, o 21:28

kibicLBN pisze:Jeszcze tydzień temu 90% forum nie chciała za nic Przedpełskiego i wielu nabijało się z jego ,,perspektywiczności". Teraz Paweł którego cała ekstraliga ma za nic ma uratować wg tego forum Motor Lublin. Facet jako senior nawet 2 linią nigdy nie był dobrą. Przejął w spadku silniki po Sullivanie i zgrało się to z dobrą formą w wieku juniora. Miał 2 sezony. Ale się skończył, po prostu. Myślicie że będzie umierał za Lublin? Że jego ambicją będzie nas utrzymać? Predzej wywiezie juniora pod płot żeby zdobyć jedynkę, jadąc na 1-5. Mogę się mylić, ale nie sądzę i jeśli już Paweł to wolę Miesiąca.
Ja rozumiem pewne sprawy, ale naprawdę myślicie że wystarczy zebrać niechciane odpady ekstraligi z ekstraligowego śmietnika, żeby się utrzymać? Wiem że ,,wszystko się może zdarzyć, gdy chwila pełna marzeń", ale to nie film animowany tylko rzeczywistość...
Musimy odwalić jakiś gruby numer i tyle i wierzę w to mocnoi możemy to zrobić nawet na wiosnę jako wypożyczenie!, bo jazda Michelsenem i Lambertem jako liderami ( z całym szacunkiem dla wymienionych) to właściwie wypisanie na siebie wyroku.

Jeszcze wczoraj pisałem, że czytając wcześniejsze Twoje komentarze rzadko się z nimi zgadzałem, tak teraz przyznaję prawie 100% racji. Ja to co się obecnie dzieje zapowiadałem jakiś czas temu na SyFach. Zostałem nazwany czarnowidzem. Nie zgadzam się tylko z tym, że Michelsen=Lambert. Lambert jest perspektywicznym zawodnikiem, ale obawiam się, że na twardych ekstraligowych torach może pokazać niewiele więcej niż w GP. Michelsen natomiast to wg mnie kandydat w bliskiej perspektywie na drugiego Madsena. Z pewnością jeszcze nie w przyszłym sezonie, ale jednak więc jakimś nawet konkretnym wzmocnieniem by był. Po Lambercie zbyt dużo sobie co niektórzy obiecują. Liga angielska nie jest żadnym wyznacznikiem.
Fakt, że bez chociaż jednego dużego nazwiska będzie totalny piach. Nie wiem też dlaczego nie mówi się nic o np. Doylu. Poza deklaracją nic tam wielkiego nie powiedział, a pieniążki i przeprowadzki lubi nie mniej niż Vaculik.

TreleMorele
Senior
Posty: 803
Rejestracja: 25 sierpnia 2017, o 12:00
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#988 Postautor: TreleMorele » 11 października 2018, o 21:29

Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Awatar użytkownika
RadeKas
Trener
Posty: 4863
Rejestracja: 5 listopada 2003, o 19:06
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#989 Postautor: RadeKas » 11 października 2018, o 21:33

Jezu co za kretyński artykuł. Wszystko pisane jakby "dziennikarz" był przy wszystkich rozmowach. Założył z góry, że nie było od razu rozmów zaraz po awansie. Założył z góry, że przedłużenie Lamparta D. i Jonssona w jakiś sposób kolidowało z rozmowami z napieraczami.

Dalej już nawet nie chce mi się czytać tych pierdół. Czy żeby być dziennikarzem zdaje się jakieś egzaminy? Czy wystarczy pierdolić głupoty i być z siebie zadowolonym?

edit: dobra poczytałem dalej. LISTY INTENCYJNE :lol: :lol: :lol: :lol: . Jest zakaz rozmów z żużlowcami do 1 listopada, a ten proponuje LISTY INTENCYJNE. Nie wytrzymam.
Richie Faulkner:
Good morning Poland! You were fuckin unreal last night!You blew the roof off!! It was an honor to play for you all.

Flagg
Trener
Posty: 5990
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#990 Postautor: Flagg » 11 października 2018, o 21:38

Założenie, ze negocjacje z Jonssonem i Lampartami miały jakikolwiek wpływ na rozmowy z innymi zawodnikami jest tak debilne, ze z automaty dyskwalifikuje ten "artykuł". Dalej nie ma nawet sensu czytac
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Awatar użytkownika
Marun
Junior
Posty: 400
Rejestracja: 21 czerwca 2007, o 11:01

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#991 Postautor: Marun » 11 października 2018, o 21:41

A ja dostałem info ze źródła zbliżonego do klubowego, że skład będzie całkiem dobry i nie jeden kibic będzie pozytywnie zaskoczony. Nazwisk nie znam ale jestem spokojny :)

pwk
Posty: 18
Rejestracja: 10 października 2018, o 20:42

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#992 Postautor: pwk » 11 października 2018, o 21:45

Mam wrażenie, że jest coś na rzeczy w kontekście wydarcia Hancocka z diamentowego królestwa. Zwróćcie uwagę, kto napisał w odpowiedzi na poranny news o nim, artykuł który wydaje się być antytezą tego pierwszego i zaprzecza jakoby Rzeszów uwierał Hancocka. Niejaki p. Mielnik to "nasz" człowiek z trybun i parku maszyn przeprowadzający wywiady z zawodnikami. Przeważnie pisze on sytuacji na naszym podwórku. Trochę dziwnie brzmi więc ten artykuł o Hancocku w jego wykonaniu. Coś tu nie gra. Dodatkowo dwa tak bardzo zaprzeczające sobie stanowiska. Może to na prośbę klubu powstał ten artykuł, by odwrócić uwagę od zabiegów wokół dziadzi?

ezbeg
Zawodowiec
Posty: 1495
Rejestracja: 14 listopada 2016, o 17:35

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#993 Postautor: ezbeg » 11 października 2018, o 21:46

Miałem nie czytać syfów do listopada ale zrobiłem wyjątek. Nasuwa mnie się jedno pytanie - skąd oni biorą tych dziennikarzy i co oni biorą przed pisaniem takich prawd objawionych. I jeszcze, że po co z nimi podpisywaliśmy skoro i tak nikt by ich nie chciał. No tak - młody Lampart nie był wogóle w kręgu zainteresowań innych drużyn. Miał tak beznadziejny sezon, że nawet nie chcieliby go w Bydgoszczy czy Opolu.

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6336
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#994 Postautor: kibicLBN » 11 października 2018, o 21:52

Marun pisze:A ja dostałem info ze źródła zbliżonego do klubowego, że skład będzie całkiem dobry i nie jeden kibic będzie pozytywnie zaskoczony. Nazwisk nie znam ale jestem spokojny :)

No wreszcie. Przydało by się pare pozytywnych plotek, nawet o tych legendarnych busach na krochmalnej albo pod MOSiRem
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Awatar użytkownika
tezetomaniak
Trener
Posty: 4466
Rejestracja: 12 lipca 2007, o 21:37

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#995 Postautor: tezetomaniak » 11 października 2018, o 21:56

Każde wejście na syfy to więcej kasy w kieszeni ostafińskiego. Pomyślcie o tym następnym razem, gdy zacznie wpisywać sportowefak... ;)

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4414
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#996 Postautor: Kargolo » 11 października 2018, o 22:10

RadeKas pisze:Czy żeby być dziennikarzem zdaje się jakieś egzaminy? Czy wystarczy pierdolić głupoty i być z siebie zadowolonym?

Pytanie retoryczne oczywiście? ;)
Po 23 latach awansujemy, a ktoś na forum proponuje żeby wycofać się z Ekstraligi. To jest kurwa jakiś dramat...

Awatar użytkownika
RadeKas
Trener
Posty: 4863
Rejestracja: 5 listopada 2003, o 19:06
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#997 Postautor: RadeKas » 11 października 2018, o 22:12

Retoryczne, chociaż miałem nadzieję, że trzeba przynajmniej zdać jakieś egzaminy na studiach czy coś. Ale pewnie nie.
Richie Faulkner:
Good morning Poland! You were fuckin unreal last night!You blew the roof off!! It was an honor to play for you all.

TreleMorele
Senior
Posty: 803
Rejestracja: 25 sierpnia 2017, o 12:00
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#998 Postautor: TreleMorele » 11 października 2018, o 22:14

Kargolo pisze:
RadeKas pisze:Czy żeby być dziennikarzem zdaje się jakieś egzaminy? Czy wystarczy pierdolić głupoty i być z siebie zadowolonym?

Pytanie retoryczne oczywiście? ;)
Po 23 latach awansujemy, a ktoś na forum proponuje żeby wycofać się z Ekstraligi. To jest kurwa jakiś dramat...


haha troszkę się uśmiałem :) ciekawe co jeszcze wymyśla do Listopada
Ostatnio zmieniony 11 października 2018, o 22:15 przez TreleMorele, łącznie zmieniany 1 raz.
Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Flagg
Trener
Posty: 5990
Rejestracja: 26 września 2018, o 08:30

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#999 Postautor: Flagg » 11 października 2018, o 22:15

RadeKas pisze:Retoryczne, chociaż miałem nadzieję, że trzeba przynajmniej zdać jakieś egzaminy na studiach czy coś. Ale pewnie nie.


Komputer i dostep do internetu.

Smiało mozna aplikować :D
Motor 2024: 1.Holder 2.Cierniak 3. Lindgren 4.Kubera 5.Zmarzlik 6.Przyjemski 7.Bańbor 8.Jaworski

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6336
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Motor Lublin w sezonie 2019

#1000 Postautor: kibicLBN » 11 października 2018, o 22:16

Kargolo pisze:
RadeKas pisze:Czy żeby być dziennikarzem zdaje się jakieś egzaminy? Czy wystarczy pierdolić głupoty i być z siebie zadowolonym?

Pytanie retoryczne oczywiście? ;)
Po 23 latach awansujemy, a ktoś na forum proponuje żeby wycofać się z Ekstraligi. To jest kurwa jakiś dramat...

No słuchaj po wieściach ostatnich, 3/4 forum chce żebyśmy przejeździli w Ekstralidze tylko rok.
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.