Treningi

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Jcob
Senior
Posty: 597
Rejestracja: 12 marca 2008, o 00:01
Lokalizacja: Lublin

Re: Treningi

#8626 Postautor: Jcob » 6 września 2018, o 17:38

Po cywilu dzisiaj.
"Hans Nielsen, niczym taka dobra kwoka, czuwająca nad swym kurczęciem."

meesha
Trener
Posty: 7575
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Treningi

#8627 Postautor: meesha » 6 września 2018, o 18:09

A chodzi przynajmniej? ;)
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Awatar użytkownika
Jcob
Senior
Posty: 597
Rejestracja: 12 marca 2008, o 00:01
Lokalizacja: Lublin

Re: Treningi

#8628 Postautor: Jcob » 6 września 2018, o 18:30

Akurat siedział jak go widziałem
"Hans Nielsen, niczym taka dobra kwoka, czuwająca nad swym kurczęciem."

Prymus44
Posty: 24
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 23:51

Re: Treningi

#8629 Postautor: Prymus44 » 6 września 2018, o 18:43

Tarnowski Bus i Kacper Konieczny (albo ktoś w jego kevlarze) w parku maszyn.

Awatar użytkownika
Rusek
Zawodowiec
Posty: 1261
Rejestracja: 5 września 2009, o 08:23

Re: Treningi

#8630 Postautor: Rusek » 6 września 2018, o 19:22

Prymus44 pisze:Tarnowski Bus i Kacper Konieczny (albo ktoś w jego kevlarze) w parku maszyn.

To on.
Ogólnie na treningu AJ, Lambo, Dawid, Paweł, Sam oraz Kacper i Joel. Jak byłem obecny to nie jeździli spod taśmy.

blajar
Trener
Posty: 2564
Rejestracja: 5 października 2017, o 16:01
Lokalizacja: Lublin

Re: Treningi

#8631 Postautor: blajar » 6 września 2018, o 19:27

Nie ma na rynku juniorów więc nie ma co marudzić. Kacper 3ma się przynajmniej na motorze dość pewnie choć przed każdym łukiem puszcza gaz. Mam nadzieję, że to kwestia przyzwyczajenia się do toru, którego nie zna. Też nie widziałem czy startował spod taśmy, bez niej ze startu zabierał się przyzwoicie.
"To ride with empty head" - jechać z "czystą głową", by Ł. Benz :lol:

soniak
Szkółkowicz
Posty: 236
Rejestracja: 12 stycznia 2010, o 11:44
Lokalizacja: Lublin

Re: Treningi

#8632 Postautor: soniak » 6 września 2018, o 19:54

Po relacji zdjęciowej widać że Masters i Kling ścigali się spod taśmy.

http://www.speedwaynews.pl pisze:W Daugavpils trenera Śledzia mocno rozczarował Sam Masters, który w dwóch biegach wywalczył ledwie punkt na Wadimie Tarasienko. Wobec tego w jego miejsce postanowiono ściągnąć Joela Klinga, a na dowód, że był to dobry ruch może stanowić fakt, że na trwającym czwartkowym treningu, Australijczyk przegrywa spod taśmy ze Szwedem i to w dość wyraźny sposób. .

Awatar użytkownika
Perez
Trener
Posty: 4104
Rejestracja: 8 marca 2009, o 21:08
Lokalizacja: Lubartów

Re: Treningi

#8633 Postautor: Perez » 6 września 2018, o 20:05

Na jednym ze zdjęć to Masters był pierwszy. Może ktoś widział ich starty i napisze tutaj relacje :)
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!

bartollo
Senior
Posty: 668
Rejestracja: 20 września 2017, o 23:36

Re: Treningi

#8634 Postautor: bartollo » 6 września 2018, o 20:07

A na trasie jak? Bo co z tego ze Masters wygrywa starty skoro mijaja go jak fure z sianem.

blajar
Trener
Posty: 2564
Rejestracja: 5 października 2017, o 16:01
Lokalizacja: Lublin

Re: Treningi

#8635 Postautor: blajar » 6 września 2018, o 20:17

Widziałem chyba 2 wyjazdy, w każdym po dwa biegi spod taśmy. Dwa razy start wygrał Kling i pomknął do przodu, Masters odpuszczał po pierwszym łuku. Dwa razy start wygrał Masters ale moim zdaniem kradł starty. Mimo tego Kling był raz bliski objechania Sama po zewnętrznej (pierwszy łuk). W drugim łuku popełnił błąd, również moim zdaniem, wynikający z braku znajomości toru próbując wejść szeroko i przyciąć do krawężnika. Nie poszło Mu, wyłamał za bardzo motocykl i stracił 3 metry do jadącego optymalną ścieżką Mastersa. Nie jestem specem od techniki ale rzućcie okiem na relację na FB (zdjęcia na profilu speedway motor lublin), jest jedna fotka gdzie obaj są złożeni w łuku. Różnica diametralna.
"To ride with empty head" - jechać z "czystą głową", by Ł. Benz :lol:

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13180
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Treningi

#8636 Postautor: Gelo » 6 września 2018, o 21:32

Nie byłem na treningu, bo nie ma mnie w Polsce ale z relacji świadkòw opinia o Joelu że to jeden z najslabszych Szwedòw potwierdza się. Jezeli ktokolwiek mysli, ze chlopak odmieni oblicze druzyny jest naiwniakiem. Sledz zrobi wielki blad puszczajac go w meczu

Potbelly
Posty: 33
Rejestracja: 10 października 2017, o 17:01

Re: Treningi

#8637 Postautor: Potbelly » 6 września 2018, o 21:37

Gelo pisze:Nie byłem na treningu, bo nie ma mnie w Polsce ale z relacji świadkòw opinia o Joelu że to jeden z najslabszych Szwedòw potwierdza się. Jezeli ktokolwiek mysli, ze chlopak odmieni oblicze druzyny jest naiwniakiem. Sledz zrobi wielki blad puszczajac go w meczu


Chłopak jest ambitny nie odpuszczał jak jest z tyłu w przeciwieństwie do Mastersa (na treningu) i podpatrywał Lamberta plus jego sylwetka na motocyklu jest o niebo lepsza od Mastersa. Na treningu wypadł dobrze a przegrał z Mastersem tylko wtedy gdy ten ukradł starty, więc nwm jaki jest błąd. Nie ściągnie lidera który robi 10 pkt ani zawodnika który gwarantuje 6 pkt tylko gościa który jest chimeryczny, wolny i bez ambicji (mówię o Mastersie). Nawet jak się nie uda to warto było spróbować bo jest do tego okazja.

lubimoto
Posty: 6
Rejestracja: 5 listopada 2017, o 08:52

Re: Treningi

#8638 Postautor: lubimoto » 6 września 2018, o 21:37

Moim zdaniem jest to przynajmniej jakiś straszak na Mastersa

Metalliczny
Senior
Posty: 755
Rejestracja: 10 sierpnia 2003, o 20:23
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Treningi

#8639 Postautor: Metalliczny » 6 września 2018, o 21:59

Jeśli przyjeżdża gość, widzi pierwszy raz na oczy tor i objeżdża zawodnika, który jechał na nim kilkanaście spotkań/treningów to coś jednak znaczy.

I jeśli jest tak jak mówi Gelo, że Kling to jeden ze słabszych Szwedów, a mimo to robi Sama, to tylko świadczy o Australijczyku, jaki jest rzadki. Mając na względzie doświadczenie o objeżdżenie Masters powinien takiego szczylka wciągać lewą dziurką od nosa, a jeśli ma z nim jakikolwiek problem i przegrywa, to sorry, ale dziękujemy :)

blajar
Trener
Posty: 2564
Rejestracja: 5 października 2017, o 16:01
Lokalizacja: Lublin

Re: Treningi

#8640 Postautor: blajar » 6 września 2018, o 22:04

Potbelly pisze:
Chłopak jest ambitny nie odpuszczał jak jest z tyłu w przeciwieństwie do Mastersa (na treningu) i podpatrywał Lamberta plus jego sylwetka na motocyklu jest o niebo lepsza od Mastersa. Na treningu wypadł dobrze a przegrał z Mastersem tylko wtedy gdy ten ukradł starty, więc nwm jaki jest błąd. Nie ściągnie lidera który robi 10 pkt ani zawodnika który gwarantuje 6 pkt tylko gościa który jest chimeryczny, wolny i bez ambicji (mówię o Mastersie). Nawet jak się nie uda to warto było spróbować bo jest do tego okazja.


Trzeba przyznać, że jeśli coś dobrego można powiedzieć o Mastersie w kontekście tego sezonu to, że akurat startować potrafi i często wyjeżdża w czubie stawki. Inna sprawa, że na dystansie tragedia. Pokonać go akurat w tym elemencie łatwo nie jest więc moim zdaniem chłopak rokuje całkiem nieźle.
"To ride with empty head" - jechać z "czystą głową", by Ł. Benz :lol:

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4414
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Treningi

#8641 Postautor: Kargolo » 6 września 2018, o 22:33

Gelo pisze:Nie byłem na treningu, bo nie ma mnie w Polsce ale z relacji świadkòw opinia o Joelu że to jeden z najslabszych Szwedòw potwierdza się. Jezeli ktokolwiek mysli, ze chlopak odmieni oblicze druzyny jest naiwniakiem. Sledz zrobi wielki blad puszczajac go w meczu

Wiem, że u Ciebie miłość do Mastersa ciągle żywa, ale przyznaj, że warto sprawdzić w ostatnim momencie nawet tego najsłabszego Szweda. Masters olał nas - wszystkich kibiców, działaczy którzy dali mu szansę oraz kolegów z drużyny, którzy walczą o awans. Potraktował polską ligę rozrywkowo i jeździ do tej pory na jakichś beznadziejnych osiołkach.
Wolę ambitnego Szweda niż olewczego Kangura. Myślę, że tegoroczną postawą Samuel Masters zamknął sobie drogę do 1 LŻ na najbliższe lata. Szkoda, bo facet potrafi jeździć, ale jego przygotowanie sprzętowe było żenujące. Jeśli byłbym osobą decyzyjną w klubie to postawiłbym na Joela na Loko - nie mamy nic do stracenia.

NervGal
Junior
Posty: 384
Wiek: 30
Rejestracja: 22 lutego 2011, o 20:19

Re: Treningi

#8642 Postautor: NervGal » 6 września 2018, o 22:47

blajar pisze:Nie jestem specem od techniki ale rzućcie okiem na relację na FB (zdjęcia na profilu speedway motor lublin), jest jedna fotka gdzie obaj są złożeni w łuku. Różnica diametralna.



https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/ ... e=5C37DC55

https://i.kinja-img.com/gawker-media/im ... lsmrzs.png

blajar
Trener
Posty: 2564
Rejestracja: 5 października 2017, o 16:01
Lokalizacja: Lublin

Re: Treningi

#8643 Postautor: blajar » 6 września 2018, o 22:58

"To ride with empty head" - jechać z "czystą głową", by Ł. Benz :lol:

BlueRay73
Posty: 54
Wiek: 51
Rejestracja: 28 sierpnia 2018, o 23:25
Lokalizacja: Lublin/Śródmieście

Re: Treningi

#8644 Postautor: BlueRay73 » 6 września 2018, o 23:37

nie mam pojęcia jak większość z nas ,co dzieje się z Mastersem w polskiej lidze. w Anglii w wyścigach wokół remizy w Donchester coś jedzie. tak samo w lidze szwedzkiej.wiem że Anglia nie jest wykładnią . bardziej liga skandynawska. czy jest to totalna olewka 1 Nice ,czy też problemy z osiołkami na polskie tory? facet ma papiery na jazdę, tego nie można podważyć. ale obecna forma lub jej brak ,chyba nie wymaga komentarza. wyjście ze startu jest w miarę ok, rozegranie pierwszego łuku również. ale trasa... . właśnie trasa. kupiłem fajny ciągnik ...
Ostatnio zmieniony 7 września 2018, o 13:09 przez BlueRay73, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Torsen
Trener
Posty: 4245
Rejestracja: 14 października 2005, o 16:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Treningi

#8645 Postautor: Torsen » 7 września 2018, o 09:24

Z tego, co pamiętam, w którymś momencie, chyba po wypadku Daniela, Klub, pośrednio lub bezpośrednio, deklarował pomoc dla Mastersa. Zakładam, że mogła to być wyłącznie pomoc sprzętowa. Najwyraźniej na nic się zdała, bo przez cały sezon facet jedzie ten sam piach.
Obrazek
Daniel Jeleniewski: "Jeszcze kupę mogę zrobić."

Awatar użytkownika
GIGI
Trener
Posty: 2673
Rejestracja: 27 marca 2003, o 11:07

Re: Treningi

#8646 Postautor: GIGI » 7 września 2018, o 10:49

Wczoraj byl luzny trening a dzis pewnie pojda spod tasmy. Niech wygra lepszy. Obawiam sie ze Kling nie jest az tak mocny aby "lyknac" Mastersa w Lublinie.
Co do formy Sama to proponowalbym juz zluzowac. Jak czytam komentarze ze facet mial kontuzje i dlatego ma caly czas pod gore to mi sie niedobrze robi. Od miesiscy kreci sie kolo 10-12 punktow na cholernie ciezkich i trudnych angielskich torach wiec o czym my dywagujemy? Wina lezy tylko i wylacznie w sprzecie.
Ostatnio zmieniony 7 września 2018, o 11:19 przez GIGI, łącznie zmieniany 1 raz.

blajar
Trener
Posty: 2564
Rejestracja: 5 października 2017, o 16:01
Lokalizacja: Lublin

Re: Treningi

#8647 Postautor: blajar » 7 września 2018, o 11:14

Jak by ktoś dziś na treningu był to gorąca prośba o jakąś relację bo mimo chęci nie dam dziś rady podjechać na stadion.
"To ride with empty head" - jechać z "czystą głową", by Ł. Benz :lol:

Awatar użytkownika
MarFi
Posty: 20
Wiek: 40
Rejestracja: 3 maja 2018, o 22:56
Lokalizacja: Lublin

Re: Treningi

#8648 Postautor: MarFi » 7 września 2018, o 11:42

Będzie dziś trening? Jeżeli tak to o której można się go spodziewać?

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7443
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: Treningi

#8649 Postautor: Cooper » 7 września 2018, o 12:26

GIGI pisze:Wina lezy tylko i wylacznie w sprzecie.


I tak od 15 meczow, ile mozna tego sluchac? Czy on ma bana na zakupy silnikow?

Moim zdaneim tu w ogole nie chodzi o sprzet, tylko o "glowe". Sam jest w PL pod duza presja, niestety negatywna. Lebiediew poradzil sobie z nia dopiero, gdy zmienil klub.
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4414
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Treningi

#8650 Postautor: Kargolo » 7 września 2018, o 12:32

Cooper pisze:I tak od 15 meczow, ile mozna tego sluchac? Czy on ma bana na zakupy silnikow?

Bana nie ma. Kwestia chęci zainwestowania. Łełek też był pod dużą presją, bo nie jeździł, więc nie zarabiał. Nie wyobrażam sobie większej presji niż brak możliwości zarabiania pieniędzy. Kupił silnik i zawodnik nie do poznania. Sam olewa polską ligę i tyle. Nie doszukiwałbym się problemów w jego głowie, bo jest zwyczajnie wolny jak wóz z węglem na trasie.