zaległy mecz 10KOLEJKI 1LŻ + 12KOLEJKA EKSTRALIGI, 1LŻ, 2LŻ
zaległy mecz 10KOLEJKI 1LŻ + 12KOLEJKA EKSTRALIGI, 1LŻ, 2LŻ
Mecze przy których nie wstawiłem daty są zaplanowane na niedzielę, 12.08.
Orzeł Łódź - Start Gniezno - 10.08
Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra
KS Toruń - Unia Tarnów
Stal Gorzów - Sparta Wrocław
Unia Leszno - GKM Grudziądz
Orzeł Łódź - ROW Rybnik - 11.08
Wanda Kraków - Lokomotiv Daugavpils
Motor Lublin - Wybrzeże Gdańsk
Polonia Piła - Start Gniezno
KSM Krosno - Ostrovia Ostrów Wlkp.
Polonia Bydgoszcz - Unia-Kolejarz Rawicz
Stal Rzeszów - PSŻ Poznań
Orzeł Łódź - Start Gniezno - 10.08
Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra
KS Toruń - Unia Tarnów
Stal Gorzów - Sparta Wrocław
Unia Leszno - GKM Grudziądz
Orzeł Łódź - ROW Rybnik - 11.08
Wanda Kraków - Lokomotiv Daugavpils
Motor Lublin - Wybrzeże Gdańsk
Polonia Piła - Start Gniezno
KSM Krosno - Ostrovia Ostrów Wlkp.
Polonia Bydgoszcz - Unia-Kolejarz Rawicz
Stal Rzeszów - PSŻ Poznań
Re: zaległy mecz 10KOLEJKI 1LŻ + 12KOLEJKA EKSTRALIGI, 1LŻ,
Orzeł Łódź - Start Gniezno +12
Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra +14
KS Toruń - Unia Tarnów +12
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +6
Unia Leszno - GKM Grudziądz +18
Orzeł Łódź - ROW Rybnik +6
Wanda Kraków - Lokomotiv Daugavpils -16
Motor Lublin - Wybrzeże Gdańsk +12
Polonia Piła - Start Gniezno -10
KSM Krosno - Ostrovia Ostrów Wlkp. -10
Polonia Bydgoszcz - Unia-Kolejarz Rawicz -8
Stal Rzeszów - PSŻ Poznań +14
Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra +14
KS Toruń - Unia Tarnów +12
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +6
Unia Leszno - GKM Grudziądz +18
Orzeł Łódź - ROW Rybnik +6
Wanda Kraków - Lokomotiv Daugavpils -16
Motor Lublin - Wybrzeże Gdańsk +12
Polonia Piła - Start Gniezno -10
KSM Krosno - Ostrovia Ostrów Wlkp. -10
Polonia Bydgoszcz - Unia-Kolejarz Rawicz -8
Stal Rzeszów - PSŻ Poznań +14
- _piotrusss
- Kadrowicz
- Posty: 1655
- Rejestracja: 15 stycznia 2004, o 20:11
- Lokalizacja: Lublin
Re: zaległy mecz 10KOLEJKI 1LŻ + 12KOLEJKA EKSTRALIGI, 1LŻ,
#7
Orzeł Łódź - Start Gniezno +12
Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra +10
KS Toruń - Unia Tarnów +12
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +8
Unia Leszno - GKM Grudziądz +18
Orzeł Łódź - ROW Rybnik -6
Wanda Kraków - Lokomotiv Daugavpils -10
Motor Lublin - Wybrzeże Gdańsk +8
Polonia Piła - Start Gniezno +6
KSM Krosno - Ostrovia Ostrów Wlkp. -4
Polonia Bydgoszcz - Unia-Kolejarz Rawicz -8
Stal Rzeszów - PSŻ Poznań +14
Orzeł Łódź - Start Gniezno +12
Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra +10
KS Toruń - Unia Tarnów +12
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +8
Unia Leszno - GKM Grudziądz +18
Orzeł Łódź - ROW Rybnik -6
Wanda Kraków - Lokomotiv Daugavpils -10
Motor Lublin - Wybrzeże Gdańsk +8
Polonia Piła - Start Gniezno +6
KSM Krosno - Ostrovia Ostrów Wlkp. -4
Polonia Bydgoszcz - Unia-Kolejarz Rawicz -8
Stal Rzeszów - PSŻ Poznań +14
Zrobił wilk elektrownię, lecz by prąd uzyskać
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski
Re: zaległy mecz 10KOLEJKI 1LŻ + 12KOLEJKA EKSTRALIGI, 1LŻ,
#9
Orzeł Łódź - Start Gniezno +10
Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra +12
KS Toruń - Unia Tarnów +20
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +6
Unia Leszno - GKM Grudziądz +34
Orzeł Łódź - ROW Rybnik +4
Wanda Kraków - Lokomotiv Daugavpils -16
Motor Lublin - Wybrzeże Gdańsk +4
Polonia Piła - Start Gniezno -10
KSM Krosno - Ostrovia Ostrów Wlkp. -10
Polonia Bydgoszcz - Unia-Kolejarz Rawicz -4
Stal Rzeszów - PSŻ Poznań +30
Orzeł Łódź - Start Gniezno +10
Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra +12
KS Toruń - Unia Tarnów +20
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +6
Unia Leszno - GKM Grudziądz +34
Orzeł Łódź - ROW Rybnik +4
Wanda Kraków - Lokomotiv Daugavpils -16
Motor Lublin - Wybrzeże Gdańsk +4
Polonia Piła - Start Gniezno -10
KSM Krosno - Ostrovia Ostrów Wlkp. -10
Polonia Bydgoszcz - Unia-Kolejarz Rawicz -4
Stal Rzeszów - PSŻ Poznań +30
Re: zaległy mecz 10KOLEJKI 1LŻ + 12KOLEJKA EKSTRALIGI, 1LŻ,
#15
Orzeł Łódź - Start Gniezno - 10.08
Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra +16
KS Toruń - Unia Tarnów +20
Stal Gorzów - Sparta Wrocław -2
Unia Leszno - GKM Grudziądz +26
Orzeł Łódź - ROW Rybnik -4
Wanda Kraków - Lokomotiv Daugavpils -4
Motor Lublin - Wybrzeże Gdańsk +4
Polonia Piła - Start Gniezno +2
KSM Krosno - Ostrovia Ostrów Wlkp. -6
Polonia Bydgoszcz - Unia-Kolejarz Rawicz +2
Stal Rzeszów - PSŻ Poznań +18
Orzeł Łódź - Start Gniezno - 10.08
Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra +16
KS Toruń - Unia Tarnów +20
Stal Gorzów - Sparta Wrocław -2
Unia Leszno - GKM Grudziądz +26
Orzeł Łódź - ROW Rybnik -4
Wanda Kraków - Lokomotiv Daugavpils -4
Motor Lublin - Wybrzeże Gdańsk +4
Polonia Piła - Start Gniezno +2
KSM Krosno - Ostrovia Ostrów Wlkp. -6
Polonia Bydgoszcz - Unia-Kolejarz Rawicz +2
Stal Rzeszów - PSŻ Poznań +18
Re: zaległy mecz 10KOLEJKI 1LŻ + 12KOLEJKA EKSTRALIGI, 1LŻ,
#13
Orzeł Łódź - Start Gniezno +14
Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra +10
KS Toruń - Unia Tarnów +16
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +8
Unia Leszno - GKM Grudziądz +24
Orzeł Łódź - ROW Rybnik +4
Wanda Kraków - Lokomotiv Daugavpils -12
Motor Lublin - Wybrzeże Gdańsk +6
Polonia Piła - Start Gniezno +6
KSM Krosno - Ostrovia Ostrów Wlkp. -16
Polonia Bydgoszcz - Unia-Kolejarz Rawicz +2
Stal Rzeszów - PSŻ Poznań +22
Orzeł Łódź - Start Gniezno +14
Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra +10
KS Toruń - Unia Tarnów +16
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +8
Unia Leszno - GKM Grudziądz +24
Orzeł Łódź - ROW Rybnik +4
Wanda Kraków - Lokomotiv Daugavpils -12
Motor Lublin - Wybrzeże Gdańsk +6
Polonia Piła - Start Gniezno +6
KSM Krosno - Ostrovia Ostrów Wlkp. -16
Polonia Bydgoszcz - Unia-Kolejarz Rawicz +2
Stal Rzeszów - PSŻ Poznań +22
"Hans Nielsen, niczym taka dobra kwoka, czuwająca nad swym kurczęciem."
Re: zaległy mecz 10KOLEJKI 1LŻ + 12KOLEJKA EKSTRALIGI, 1LŻ,
Orzeł Łódź - Start Gniezno +16
Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra +18
KS Toruń - Unia Tarnów +14
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +4
Unia Leszno - GKM Grudziądz +18
Orzeł Łódź - ROW Rybnik -6
Wanda Kraków - Lokomotiv Daugavpils -14
Motor Lublin - Wybrzeże Gdańsk +16
Polonia Piła - Start Gniezno +10
KSM Krosno - Ostrovia Ostrów Wlkp. -10
Polonia Bydgoszcz - Unia-Kolejarz Rawicz -10
Stal Rzeszów - PSŻ Poznań +12
Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra +18
KS Toruń - Unia Tarnów +14
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +4
Unia Leszno - GKM Grudziądz +18
Orzeł Łódź - ROW Rybnik -6
Wanda Kraków - Lokomotiv Daugavpils -14
Motor Lublin - Wybrzeże Gdańsk +16
Polonia Piła - Start Gniezno +10
KSM Krosno - Ostrovia Ostrów Wlkp. -10
Polonia Bydgoszcz - Unia-Kolejarz Rawicz -10
Stal Rzeszów - PSŻ Poznań +12
Re: zaległy mecz 10KOLEJKI 1LŻ + 12KOLEJKA EKSTRALIGI, 1LŻ,
Orzeł Łódź - Start Gniezno +14
Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra +16
KS Toruń - Unia Tarnów +10
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +10
Unia Leszno - GKM Grudziądz +34
Orzeł Łódź - ROW Rybnik -4
Wanda Kraków - Lokomotiv Daugavpils -16
Motor Lublin - Wybrzeże Gdańsk +4
Polonia Piła - Start Gniezno -4
KSM Krosno - Ostrovia Ostrów Wlkp. -18
Polonia Bydgoszcz - Unia-Kolejarz Rawicz +4
Stal Rzeszów - PSŻ Poznań +22
Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra +16
KS Toruń - Unia Tarnów +10
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +10
Unia Leszno - GKM Grudziądz +34
Orzeł Łódź - ROW Rybnik -4
Wanda Kraków - Lokomotiv Daugavpils -16
Motor Lublin - Wybrzeże Gdańsk +4
Polonia Piła - Start Gniezno -4
KSM Krosno - Ostrovia Ostrów Wlkp. -18
Polonia Bydgoszcz - Unia-Kolejarz Rawicz +4
Stal Rzeszów - PSŻ Poznań +22
Re: zaległy mecz 10KOLEJKI 1LŻ + 12KOLEJKA EKSTRALIGI, 1LŻ,
#24
Orzeł Łódź - Start Gniezno +12
Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra +16
KS Toruń - Unia Tarnów +12
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +6
Unia Leszno - GKM Grudziądz +26
Orzeł Łódź - ROW Rybnik +4
Wanda Kraków - Lokomotiv Daugavpils -26
Motor Lublin - Wybrzeże Gdańsk +6
Polonia Piła - Start Gniezno -2
KSM Krosno - Ostrovia Ostrów Wlkp. -12
Polonia Bydgoszcz - Unia-Kolejarz Rawicz -8
Stal Rzeszów - PSŻ Poznań +20
Orzeł Łódź - Start Gniezno +12
Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra +16
KS Toruń - Unia Tarnów +12
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +6
Unia Leszno - GKM Grudziądz +26
Orzeł Łódź - ROW Rybnik +4
Wanda Kraków - Lokomotiv Daugavpils -26
Motor Lublin - Wybrzeże Gdańsk +6
Polonia Piła - Start Gniezno -2
KSM Krosno - Ostrovia Ostrów Wlkp. -12
Polonia Bydgoszcz - Unia-Kolejarz Rawicz -8
Stal Rzeszów - PSŻ Poznań +20
Re: zaległy mecz 10KOLEJKI 1LŻ + 12KOLEJKA EKSTRALIGI, 1LŻ,
#18
Orzeł Łódź - Start Gniezno +10
Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra +12
KS Toruń - Unia Tarnów +12
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +4
Unia Leszno - GKM Grudziądz +20
Orzeł Łódź - ROW Rybnik -4
Wanda Kraków - Lokomotiv Daugavpils -20
Motor Lublin - Wybrzeże Gdańsk +6
Polonia Piła - Start Gniezno +4
KSM Krosno - Ostrovia Ostrów Wlkp. -6
Polonia Bydgoszcz - Unia-Kolejarz Rawicz -10
Stal Rzeszów - PSŻ Poznań +20
edit - zapomniałem o "numerze startowym"
Orzeł Łódź - Start Gniezno +10
Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra +12
KS Toruń - Unia Tarnów +12
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +4
Unia Leszno - GKM Grudziądz +20
Orzeł Łódź - ROW Rybnik -4
Wanda Kraków - Lokomotiv Daugavpils -20
Motor Lublin - Wybrzeże Gdańsk +6
Polonia Piła - Start Gniezno +4
KSM Krosno - Ostrovia Ostrów Wlkp. -6
Polonia Bydgoszcz - Unia-Kolejarz Rawicz -10
Stal Rzeszów - PSŻ Poznań +20
edit - zapomniałem o "numerze startowym"
Re: zaległy mecz 10KOLEJKI 1LŻ + 12KOLEJKA EKSTRALIGI, 1LŻ,
#21
Orzeł Łódź - Start Gniezno +16
Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra +14
KS Toruń - Unia Tarnów +10
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +8
Unia Leszno - GKM Grudziądz +22
Orzeł Łódź - ROW Rybnik -4
Wanda Kraków - Lokomotiv Daugavpils -16
Motor Lublin - Wybrzeże Gdańsk +6
Polonia Piła - Start Gniezno -4
KSM Krosno - Ostrovia Ostrów Wlkp. -6
Polonia Bydgoszcz - Unia-Kolejarz Rawicz +4
Stal Rzeszów - PSŻ Poznań +20
Orzeł Łódź - Start Gniezno +16
Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra +14
KS Toruń - Unia Tarnów +10
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +8
Unia Leszno - GKM Grudziądz +22
Orzeł Łódź - ROW Rybnik -4
Wanda Kraków - Lokomotiv Daugavpils -16
Motor Lublin - Wybrzeże Gdańsk +6
Polonia Piła - Start Gniezno -4
KSM Krosno - Ostrovia Ostrów Wlkp. -6
Polonia Bydgoszcz - Unia-Kolejarz Rawicz +4
Stal Rzeszów - PSŻ Poznań +20
never ride faster than your angel can fly
Re: zaległy mecz 10KOLEJKI 1LŻ + 12KOLEJKA EKSTRALIGI, 1LŻ,
#16
Orzeł Łódź - Start Gniezno +16
Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra +12
KS Toruń - Unia Tarnów +14
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +8
Unia Leszno - GKM Grudziądz +28
Orzeł Łódź - ROW Rybnik +6
Wanda Kraków - Lokomotiv Daugavpils -20
Motor Lublin - Wybrzeże Gdańsk +8
Polonia Piła - Start Gniezno -4
KSM Krosno - Ostrovia Ostrów Wlkp. -10
Polonia Bydgoszcz - Unia-Kolejarz Rawicz -2
Stal Rzeszów - PSŻ Poznań +24
Orzeł Łódź - Start Gniezno +16
Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra +12
KS Toruń - Unia Tarnów +14
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +8
Unia Leszno - GKM Grudziądz +28
Orzeł Łódź - ROW Rybnik +6
Wanda Kraków - Lokomotiv Daugavpils -20
Motor Lublin - Wybrzeże Gdańsk +8
Polonia Piła - Start Gniezno -4
KSM Krosno - Ostrovia Ostrów Wlkp. -10
Polonia Bydgoszcz - Unia-Kolejarz Rawicz -2
Stal Rzeszów - PSŻ Poznań +24
Motor mocny
-
- Senior
- Posty: 755
- Rejestracja: 10 sierpnia 2003, o 20:23
- Lokalizacja: Lublin
- Kontakt:
Re: zaległy mecz 10KOLEJKI 1LŻ + 12KOLEJKA EKSTRALIGI, 1LŻ,
Orzeł Łódź - Start Gniezno +16
Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra +8
KS Toruń - Unia Tarnów +14
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +4
Unia Leszno - GKM Grudziądz +20
Orzeł Łódź - ROW Rybnik -6
Wanda Kraków - Lokomotiv Daugavpils -22
Motor Lublin - Wybrzeże Gdańsk +4
Polonia Piła - Start Gniezno +4
KSM Krosno - Ostrovia Ostrów Wlkp. -10
Polonia Bydgoszcz - Unia-Kolejarz Rawicz -14
Stal Rzeszów - PSŻ Poznań + 22
Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra +8
KS Toruń - Unia Tarnów +14
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +4
Unia Leszno - GKM Grudziądz +20
Orzeł Łódź - ROW Rybnik -6
Wanda Kraków - Lokomotiv Daugavpils -22
Motor Lublin - Wybrzeże Gdańsk +4
Polonia Piła - Start Gniezno +4
KSM Krosno - Ostrovia Ostrów Wlkp. -10
Polonia Bydgoszcz - Unia-Kolejarz Rawicz -14
Stal Rzeszów - PSŻ Poznań + 22
Re: zaległy mecz 10KOLEJKI 1LŻ + 12KOLEJKA EKSTRALIGI, 1LŻ,
#8
Orzeł Łódź - Start Gniezno
Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra +6
KS Toruń - Unia Tarnów +10
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +4
Unia Leszno - GKM Grudziądz +26
Orzeł Łódź - ROW Rybnik -2
Wanda Kraków - Lokomotiv Daugavpils -22
Motor Lublin - Wybrzeże Gdańsk +4
Polonia Piła - Start Gniezno -4
KSM Krosno - Ostrovia Ostrów Wlkp. -10
Polonia Bydgoszcz - Unia-Kolejarz Rawicz -14
Stal Rzeszów - PSŻ Poznań + 22
Orzeł Łódź - Start Gniezno
Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra +6
KS Toruń - Unia Tarnów +10
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +4
Unia Leszno - GKM Grudziądz +26
Orzeł Łódź - ROW Rybnik -2
Wanda Kraków - Lokomotiv Daugavpils -22
Motor Lublin - Wybrzeże Gdańsk +4
Polonia Piła - Start Gniezno -4
KSM Krosno - Ostrovia Ostrów Wlkp. -10
Polonia Bydgoszcz - Unia-Kolejarz Rawicz -14
Stal Rzeszów - PSŻ Poznań + 22
Re: zaległy mecz 10KOLEJKI 1LŻ + 12KOLEJKA EKSTRALIGI, 1LŻ,
#13
Zmiana
Orzeł Łódź - ROW Rybnik - 6
Zmiana
Orzeł Łódź - ROW Rybnik - 6
"Hans Nielsen, niczym taka dobra kwoka, czuwająca nad swym kurczęciem."
Re: zaległy mecz 10KOLEJKI 1LŻ + 12KOLEJKA EKSTRALIGI, 1LŻ,
Pewnie tego pożałuję:
Orzeł Łódź - ROW Rybnik -4
Orzeł Łódź - ROW Rybnik -4
Motor mocny
Re: zaległy mecz 10KOLEJKI 1LŻ + 12KOLEJKA EKSTRALIGI, 1LŻ,
Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra +14
KS Toruń - Unia Tarnów +16
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +8
Unia Leszno - GKM Grudziądz +14
Orzeł Łódź - ROW Rybnik -8
Wanda Kraków - Lokomotiv Daugavpils -8
Motor Lublin - Wybrzeże Gdańsk +4
Polonia Piła - Start Gniezno -6
KSM Krosno - Ostrovia Ostrów Wlkp. -6
Polonia Bydgoszcz - Unia-Kolejarz Rawicz -4
Stal Rzeszów - PSŻ Poznań +12
KS Toruń - Unia Tarnów +16
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +8
Unia Leszno - GKM Grudziądz +14
Orzeł Łódź - ROW Rybnik -8
Wanda Kraków - Lokomotiv Daugavpils -8
Motor Lublin - Wybrzeże Gdańsk +4
Polonia Piła - Start Gniezno -6
KSM Krosno - Ostrovia Ostrów Wlkp. -6
Polonia Bydgoszcz - Unia-Kolejarz Rawicz -4
Stal Rzeszów - PSŻ Poznań +12
Re: zaległy mecz 10KOLEJKI 1LŻ + 12KOLEJKA EKSTRALIGI, 1LŻ,
#6
Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra +14
KS Toruń - Unia Tarnów + 14
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +4
Unia Leszno - GKM Grudziądz +22
Wanda Kraków - Lokomotiv Daugavpils -18
Motor Lublin - Wybrzeże Gdańsk +12
Polonia Piła - Start Gniezno -6
KSM Krosno - Ostrovia Ostrów Wlkp. -10
Polonia Bydgoszcz - Unia-Kolejarz Rawicz -12
Stal Rzeszów - PSŻ Poznań +20
Włókniarz Częstochowa - Falubaz Zielona Góra +14
KS Toruń - Unia Tarnów + 14
Stal Gorzów - Sparta Wrocław +4
Unia Leszno - GKM Grudziądz +22
Wanda Kraków - Lokomotiv Daugavpils -18
Motor Lublin - Wybrzeże Gdańsk +12
Polonia Piła - Start Gniezno -6
KSM Krosno - Ostrovia Ostrów Wlkp. -10
Polonia Bydgoszcz - Unia-Kolejarz Rawicz -12
Stal Rzeszów - PSŻ Poznań +20
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!