mecz 13K.ELIGI awans.+11K.ELIGI,1LŻ i 2LŻ+zal.mecz 8K.1LŻ
mecz 13K.ELIGI awans.+11K.ELIGI,1LŻ i 2LŻ+zal.mecz 8K.1LŻ
Przepraszam za tytuł tematu, ale musiałem przyciaśnić ze względu na ograniczoną ilość liter ;)
Mecz 13 kolejki Ekstraligi awansem - 27.07
Stal Gorzów - Unia Leszno
11 kolejka Ekstraligi, 1 LŻ i 2 LŻ - 29.07 (z wyjątkiem jednego meczu)
Unia Tarnów - Stal Gorzów
GKM Grudziądz - KS Toruń
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno
Lokomotiv Daugavpils - Polonia Piła
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk
Start Gniezno - Wanda Kraków
Unia-Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów - 28.07
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Kolejarz Opole
Zaległy mecz 8 kolejki 1 LŻ - 30.07
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils
Mecz 13 kolejki Ekstraligi awansem - 27.07
Stal Gorzów - Unia Leszno
11 kolejka Ekstraligi, 1 LŻ i 2 LŻ - 29.07 (z wyjątkiem jednego meczu)
Unia Tarnów - Stal Gorzów
GKM Grudziądz - KS Toruń
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno
Lokomotiv Daugavpils - Polonia Piła
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk
Start Gniezno - Wanda Kraków
Unia-Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów - 28.07
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Kolejarz Opole
Zaległy mecz 8 kolejki 1 LŻ - 30.07
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils
Re: mecz 13K.ELIGI awans.+11K.ELIGI,1LŻ i 2LŻ+zal.mecz 8K.1L
Mecz 13 kolejki Ekstraligi awansem - 27.07
Stal Gorzów - Unia Leszno +4
11 kolejka Ekstraligi, 1 LŻ i 2 LŻ - 29.07 (z wyjątkiem jednego meczu)
Unia Tarnów - Stal Gorzów -6
GKM Grudziądz - KS Toruń +4
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +10
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno +4
Lokomotiv Daugavpils - Polonia Piła +20
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk +10
Start Gniezno - Wanda Kraków +40
Unia-Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów -6
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz +18
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Kolejarz Opole +22
Zaległy mecz 8 kolejki 1 LŻ - 30.07
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +16
Stal Gorzów - Unia Leszno +4
11 kolejka Ekstraligi, 1 LŻ i 2 LŻ - 29.07 (z wyjątkiem jednego meczu)
Unia Tarnów - Stal Gorzów -6
GKM Grudziądz - KS Toruń +4
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +10
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno +4
Lokomotiv Daugavpils - Polonia Piła +20
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk +10
Start Gniezno - Wanda Kraków +40
Unia-Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów -6
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz +18
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Kolejarz Opole +22
Zaległy mecz 8 kolejki 1 LŻ - 30.07
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +16
Re: mecz 13K.ELIGI awans.+11K.ELIGI,1LŻ i 2LŻ+zal.mecz 8K.1L
#9
Stal Gorzów - Unia Leszno -8
Unia Tarnów - Stal Gorzów +8
GKM Grudziądz - KS Toruń +6
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +10
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno -10
Lokomotiv Daugavpils - Polonia Piła +38
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk +8
Start Gniezno - Wanda Kraków +44
Unia-Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów +8
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz +12
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Kolejarz Opole +16
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +14
Stal Gorzów - Unia Leszno -8
Unia Tarnów - Stal Gorzów +8
GKM Grudziądz - KS Toruń +6
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +10
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno -10
Lokomotiv Daugavpils - Polonia Piła +38
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk +8
Start Gniezno - Wanda Kraków +44
Unia-Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów +8
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz +12
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Kolejarz Opole +16
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +14
Re: mecz 13K.ELIGI awans.+11K.ELIGI,1LŻ i 2LŻ+zal.mecz 8K.1L
Mecz 13 kolejki Ekstraligi awansem - 27.07
Stal Gorzów - Unia Leszno +2
11 kolejka Ekstraligi, 1 LŻ i 2 LŻ - 29.07 (z wyjątkiem jednego meczu)
Unia Tarnów - Stal Gorzów -8
GKM Grudziądz - KS Toruń +10
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +8
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno -10
Lokomotiv Daugavpils - Polonia Piła +12
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk +10
Start Gniezno - Wanda Kraków +34
Unia-Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów -10
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz +12
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Kolejarz Opole +10
Zaległy mecz 8 kolejki 1 LŻ - 30.07
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils -6
Stal Gorzów - Unia Leszno +2
11 kolejka Ekstraligi, 1 LŻ i 2 LŻ - 29.07 (z wyjątkiem jednego meczu)
Unia Tarnów - Stal Gorzów -8
GKM Grudziądz - KS Toruń +10
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +8
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno -10
Lokomotiv Daugavpils - Polonia Piła +12
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk +10
Start Gniezno - Wanda Kraków +34
Unia-Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów -10
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz +12
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Kolejarz Opole +10
Zaległy mecz 8 kolejki 1 LŻ - 30.07
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils -6
Re: mecz 13K.ELIGI awans.+11K.ELIGI,1LŻ i 2LŻ+zal.mecz 8K.1L
#4
Stal Gorzów - Unia Leszno +2
Unia Tarnów - Stal Gorzów -12
GKM Grudziądz - KS Toruń +6
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +8
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno -10
Lokomotiv Daugavpils - Polonia Piła +10
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk 0
Start Gniezno - Wanda Kraków +24
Unia-Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów -18
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz +10
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Kolejarz Opole +10
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils 0
Stal Gorzów - Unia Leszno +2
Unia Tarnów - Stal Gorzów -12
GKM Grudziądz - KS Toruń +6
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +8
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno -10
Lokomotiv Daugavpils - Polonia Piła +10
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk 0
Start Gniezno - Wanda Kraków +24
Unia-Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów -18
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz +10
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Kolejarz Opole +10
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils 0
Re: mecz 13K.ELIGI awans.+11K.ELIGI,1LŻ i 2LŻ+zal.mecz 8K.1L
#8
Mecz 13 kolejki Ekstraligi awansem - 27.07
Stal Gorzów - Unia Leszno +4
11 kolejka Ekstraligi, 1 LŻ i 2 LŻ - 29.07 (z wyjątkiem jednego meczu)
Unia Tarnów - Stal Gorzów +2
GKM Grudziądz - KS Toruń +4
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +6
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno +4
Lokomotiv Daugavpils - Polonia Piła +30
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk +10
Start Gniezno - Wanda Kraków +40
Unia-Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów -6
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz +20
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Kolejarz Opole +26
Zaległy mecz 8 kolejki 1 LŻ - 30.07
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +10
Mecz 13 kolejki Ekstraligi awansem - 27.07
Stal Gorzów - Unia Leszno +4
11 kolejka Ekstraligi, 1 LŻ i 2 LŻ - 29.07 (z wyjątkiem jednego meczu)
Unia Tarnów - Stal Gorzów +2
GKM Grudziądz - KS Toruń +4
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +6
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno +4
Lokomotiv Daugavpils - Polonia Piła +30
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk +10
Start Gniezno - Wanda Kraków +40
Unia-Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów -6
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz +20
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Kolejarz Opole +26
Zaległy mecz 8 kolejki 1 LŻ - 30.07
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +10
- _piotrusss
- Kadrowicz
- Posty: 1655
- Rejestracja: 15 stycznia 2004, o 20:11
- Lokalizacja: Lublin
Re: mecz 13K.ELIGI awans.+11K.ELIGI,1LŻ i 2LŻ+zal.mecz 8K.1L
#7
Stal Gorzów - Unia Leszno -2
Unia Tarnów - Stal Gorzów -6
GKM Grudziądz - KS Toruń -6
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +8
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno -10
Lokomotiv Daugavpils - Polonia Piła +20
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk -4
Start Gniezno - Wanda Kraków +34
Unia-Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów -10
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz + 30
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Kolejarz Opole +26
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +8
Stal Gorzów - Unia Leszno -2
Unia Tarnów - Stal Gorzów -6
GKM Grudziądz - KS Toruń -6
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +8
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno -10
Lokomotiv Daugavpils - Polonia Piła +20
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk -4
Start Gniezno - Wanda Kraków +34
Unia-Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów -10
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz + 30
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Kolejarz Opole +26
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +8
Zrobił wilk elektrownię, lecz by prąd uzyskać
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski
-
- Senior
- Posty: 755
- Rejestracja: 10 sierpnia 2003, o 20:23
- Lokalizacja: Lublin
- Kontakt:
Re: mecz 13K.ELIGI awans.+11K.ELIGI,1LŻ i 2LŻ+zal.mecz 8K.1L
#10
Stal Gorzów - Unia Leszno +4
Unia Tarnów - Stal Gorzów +6
GKM Grudziądz - KS Toruń +8
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +6
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno -4
Lokomotiv Daugavpils - Polonia Piła +12
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk +14
Start Gniezno - Wanda Kraków +42
Unia-Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów +6
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz +18
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Kolejarz Opole +14
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +12
Stal Gorzów - Unia Leszno +4
Unia Tarnów - Stal Gorzów +6
GKM Grudziądz - KS Toruń +8
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +6
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno -4
Lokomotiv Daugavpils - Polonia Piła +12
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk +14
Start Gniezno - Wanda Kraków +42
Unia-Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów +6
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz +18
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Kolejarz Opole +14
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +12
Re: mecz 13K.ELIGI awans.+11K.ELIGI,1LŻ i 2LŻ+zal.mecz 8K.1L
#16
Stal Gorzów - Unia Leszno +2
Unia Tarnów - Stal Gorzów +4
GKM Grudziądz - KS Toruń -4
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +10
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno -8
Lokomotiv Daugavpils - Polonia Piła +20
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk +10
Start Gniezno - Wanda Kraków +44
Unia-Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów 0
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz +18
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Kolejarz Opole +12
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +14
Stal Gorzów - Unia Leszno +2
Unia Tarnów - Stal Gorzów +4
GKM Grudziądz - KS Toruń -4
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +10
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno -8
Lokomotiv Daugavpils - Polonia Piła +20
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk +10
Start Gniezno - Wanda Kraków +44
Unia-Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów 0
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz +18
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Kolejarz Opole +12
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +14
Motor mocny
Re: mecz 13K.ELIGI awans.+11K.ELIGI,1LŻ i 2LŻ+zal.mecz 8K.1L
Mecz 13 kolejki Ekstraligi awansem - 27.07
Stal Gorzów - Unia Leszno -4
11 kolejka Ekstraligi, 1 LŻ i 2 LŻ - 29.07 (z wyjątkiem jednego meczu)
Unia Tarnów - Stal Gorzów +4
GKM Grudziądz - KS Toruń +2
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +10
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno -8
Lokomotiv Daugavpils - Polonia Piła +36
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk -4
Start Gniezno - Wanda Kraków +44
Unia-Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów +10
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz +10
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Kolejarz Opole +14
Zaległy mecz 8 kolejki 1 LŻ - 30.07
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +16
Stal Gorzów - Unia Leszno -4
11 kolejka Ekstraligi, 1 LŻ i 2 LŻ - 29.07 (z wyjątkiem jednego meczu)
Unia Tarnów - Stal Gorzów +4
GKM Grudziądz - KS Toruń +2
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +10
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno -8
Lokomotiv Daugavpils - Polonia Piła +36
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk -4
Start Gniezno - Wanda Kraków +44
Unia-Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów +10
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz +10
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Kolejarz Opole +14
Zaległy mecz 8 kolejki 1 LŻ - 30.07
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +16
Re: mecz 13K.ELIGI awans.+11K.ELIGI,1LŻ i 2LŻ+zal.mecz 8K.1L
#13
Stal Gorzów - Unia Leszno +2
Unia Tarnów - Stal Gorzów -4
GKM Grudziądz - KS Toruń +8
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +4
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno -6
Lokomotiv Daugavpils - Polonia Piła +22
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk 0
Start Gniezno - Wanda Kraków +42
Unia-Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów -6
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz +26
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Kolejarz Opole +30
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +8
Stal Gorzów - Unia Leszno +2
Unia Tarnów - Stal Gorzów -4
GKM Grudziądz - KS Toruń +8
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +4
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno -6
Lokomotiv Daugavpils - Polonia Piła +22
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk 0
Start Gniezno - Wanda Kraków +42
Unia-Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów -6
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz +26
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Kolejarz Opole +30
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +8
"Hans Nielsen, niczym taka dobra kwoka, czuwająca nad swym kurczęciem."
Re: mecz 13K.ELIGI awans.+11K.ELIGI,1LŻ i 2LŻ+zal.mecz 8K.1L
#21
Stal Gorzów - Unia Leszno -4
Unia Tarnów - Stal Gorzów +4
GKM Grudziądz - KS Toruń +8
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +6
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno -6
Lokomotiv Daugavpils - Polonia Piła +20
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk +8
Start Gniezno - Wanda Kraków +36
Unia-Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów -10
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz +20
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Kolejarz Opole +26
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +10
Stal Gorzów - Unia Leszno -4
Unia Tarnów - Stal Gorzów +4
GKM Grudziądz - KS Toruń +8
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +6
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno -6
Lokomotiv Daugavpils - Polonia Piła +20
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk +8
Start Gniezno - Wanda Kraków +36
Unia-Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów -10
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz +20
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Kolejarz Opole +26
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +10
never ride faster than your angel can fly
Re: mecz 13K.ELIGI awans.+11K.ELIGI,1LŻ i 2LŻ+zal.mecz 8K.1L
Stal Gorzow - Unia Leszno +10
Unia Tarnów - Stal Gorzów +6
GKM Grudziądz - KS Toruń +4
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +8
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno +2
Lokomotiv Daugavpils - Polonia Piła +20
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk +6
Start Gniezno - Wanda Kraków +30
Unia-Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów -10
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz +28
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Kolejarz Opole +20
Zaległy mecz 8 kolejki 1 LŻ - 30.07
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +20
Unia Tarnów - Stal Gorzów +6
GKM Grudziądz - KS Toruń +4
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +8
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno +2
Lokomotiv Daugavpils - Polonia Piła +20
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk +6
Start Gniezno - Wanda Kraków +30
Unia-Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów -10
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz +28
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Kolejarz Opole +20
Zaległy mecz 8 kolejki 1 LŻ - 30.07
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +20
Re: mecz 13K.ELIGI awans.+11K.ELIGI,1LŻ i 2LŻ+zal.mecz 8K.1L
#24
Unia Tarnów - Stal Gorzów +4
GKM Grudziądz - KS Toruń -2
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +10
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno -6
Lokomotiv Daugavpils - Polonia Piła +30
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk +12
Start Gniezno - Wanda Kraków +42
Unia-Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów -8
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz +22
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Kolejarz Opole +22
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +12
Unia Tarnów - Stal Gorzów +4
GKM Grudziądz - KS Toruń -2
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +10
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno -6
Lokomotiv Daugavpils - Polonia Piła +30
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk +12
Start Gniezno - Wanda Kraków +42
Unia-Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów -8
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz +22
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Kolejarz Opole +22
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +12
Re: mecz 13K.ELIGI awans.+11K.ELIGI,1LŻ i 2LŻ+zal.mecz 8K.1L
#18
Unia Tarnów - Stal Gorzów -4
GKM Grudziądz - KS Toruń -6
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +14
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno -10
Lokomotiv Daugavpils - Polonia Piła +32
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk +10
Start Gniezno - Wanda Kraków +46
Unia-Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów -12
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz +30
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Kolejarz Opole +16
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +14
Unia Tarnów - Stal Gorzów -4
GKM Grudziądz - KS Toruń -6
Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa +14
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno -10
Lokomotiv Daugavpils - Polonia Piła +32
Orzeł Łódź - Wybrzeże Gdańsk +10
Start Gniezno - Wanda Kraków +46
Unia-Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów -12
PSŻ Poznań - Polonia Bydgoszcz +30
Ostrovia Ostrów Wlkp. - Kolejarz Opole +16
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +14
Re: mecz 13K.ELIGI awans.+11K.ELIGI,1LŻ i 2LŻ+zal.mecz 8K.1L
Można jeszcze zmienić typ? Jak tak to uprzejmie proszę o uwzględnienie:
Unia-Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów +8
Unia-Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów +8
Motor mocny
Re: mecz 13K.ELIGI awans.+11K.ELIGI,1LŻ i 2LŻ+zal.mecz 8K.1L
Hayden pisze:Można jeszcze zmienić typ? Jak tak to uprzejmie proszę o uwzględnienie:
Unia-Kolejarz Rawicz - Stal Rzeszów +8
Jasne. Wiedziałem, że ktoś zmieni jak zobaczyłem, że Pan Dolar nie jedzie. Sam czekałem na skład Rawicza, bo typując uwzględniałem Smyka i Domina, ale bez złotówy mi się wyrównało ;)