3 RUNDA GP + 10 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ
3 RUNDA GP + 10 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ
GP Danii - Horsens - 30.06
KS Toruń - Falubaz Zielona Góra - 1.07
Sparta Wrocław - Unia Tarnów - 1.07
Stal Gorzów - GKM Grudziądz - 1.07
Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno - 1.07
Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik - 1.07
Polonia Piła - Wanda Kraków - 1.07
Motor Lublin - Lokomotiv Daugavpils - 1.07
KSM Krosno - Kolejarz Opole - 1.07
PSŻ Poznań - Unia-Kolejarz Rawicz - 1.07
Polonia Bydgoszcz - Ostrovia Ostrów Wlkp. - 1.07
Mecz w Łodzi w innym terminie oczywiście.
KS Toruń - Falubaz Zielona Góra - 1.07
Sparta Wrocław - Unia Tarnów - 1.07
Stal Gorzów - GKM Grudziądz - 1.07
Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno - 1.07
Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik - 1.07
Polonia Piła - Wanda Kraków - 1.07
Motor Lublin - Lokomotiv Daugavpils - 1.07
KSM Krosno - Kolejarz Opole - 1.07
PSŻ Poznań - Unia-Kolejarz Rawicz - 1.07
Polonia Bydgoszcz - Ostrovia Ostrów Wlkp. - 1.07
Mecz w Łodzi w innym terminie oczywiście.
Re: 3 RUNDA GP + 10 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ
GP Danii - Horsens - 30.06 Pedersen
KS Toruń - Falubaz Zielona Góra - 1.07 +12
Sparta Wrocław - Unia Tarnów - 1.07 +20
Stal Gorzów - GKM Grudziądz - 1.07 +18
Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno - 1.07 +4
Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik - 1.07 -6
Polonia Piła - Wanda Kraków - 1.07 +32
Motor Lublin - Lokomotiv Daugavpils - 1.07 +16
KSM Krosno - Kolejarz Opole - 1.07 -6
PSŻ Poznań - Unia-Kolejarz Rawicz - 1.07 -4
Polonia Bydgoszcz - Ostrovia Ostrów Wlkp. - 1.07 -20
KS Toruń - Falubaz Zielona Góra - 1.07 +12
Sparta Wrocław - Unia Tarnów - 1.07 +20
Stal Gorzów - GKM Grudziądz - 1.07 +18
Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno - 1.07 +4
Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik - 1.07 -6
Polonia Piła - Wanda Kraków - 1.07 +32
Motor Lublin - Lokomotiv Daugavpils - 1.07 +16
KSM Krosno - Kolejarz Opole - 1.07 -6
PSŻ Poznań - Unia-Kolejarz Rawicz - 1.07 -4
Polonia Bydgoszcz - Ostrovia Ostrów Wlkp. - 1.07 -20
Re: 3 RUNDA GP + 10 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ
GP Danii - Horsens - M.Janowski
KS Toruń - Falubaz Zielona Góra +10
Sparta Wrocław - Unia Tarnów +18
Stal Gorzów - GKM Grudziądz +22
Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno +4
Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik -6
Polonia Piła - Wanda Kraków +24
Motor Lublin - Lokomotiv Daugavpils +28
KSM Krosno - Kolejarz Opole -8
PSŻ Poznań - Unia-Kolejarz Rawicz -10
Polonia Bydgoszcz - Ostrovia Ostrów Wlkp. -10
KS Toruń - Falubaz Zielona Góra +10
Sparta Wrocław - Unia Tarnów +18
Stal Gorzów - GKM Grudziądz +22
Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno +4
Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik -6
Polonia Piła - Wanda Kraków +24
Motor Lublin - Lokomotiv Daugavpils +28
KSM Krosno - Kolejarz Opole -8
PSŻ Poznań - Unia-Kolejarz Rawicz -10
Polonia Bydgoszcz - Ostrovia Ostrów Wlkp. -10
- _piotrusss
- Kadrowicz
- Posty: 1655
- Rejestracja: 15 stycznia 2004, o 20:11
- Lokalizacja: Lublin
Re: 3 RUNDA GP + 10 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ
#7
GP Danii - Horsens - M. Janowski
KS Toruń - Falubaz Zielona Góra +10
Sparta Wrocław - Unia Tarnów +12
Stal Gorzów - GKM Grudziądz +22
Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno -4
Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik +6
Polonia Piła - Wanda Kraków +26
Motor Lublin - Lokomotiv Daugavpils +24
KSM Krosno - Kolejarz Opole +8
PSŻ Poznań - Unia-Kolejarz Rawicz -6
Polonia Bydgoszcz - Ostrovia Ostrów Wlkp. -22
GP Danii - Horsens - M. Janowski
KS Toruń - Falubaz Zielona Góra +10
Sparta Wrocław - Unia Tarnów +12
Stal Gorzów - GKM Grudziądz +22
Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno -4
Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik +6
Polonia Piła - Wanda Kraków +26
Motor Lublin - Lokomotiv Daugavpils +24
KSM Krosno - Kolejarz Opole +8
PSŻ Poznań - Unia-Kolejarz Rawicz -6
Polonia Bydgoszcz - Ostrovia Ostrów Wlkp. -22
Ostatnio zmieniony 29 czerwca 2018, o 10:02 przez _piotrusss, łącznie zmieniany 1 raz.
Zrobił wilk elektrownię, lecz by prąd uzyskać
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski
Re: 3 RUNDA GP + 10 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ
#8
GP Danii - Horsens - 30.06 M.Janowski
KS Toruń - Falubaz Zielona Góra - 1.07 +6
Sparta Wrocław - Unia Tarnów - 1.07 +20
Stal Gorzów - GKM Grudziądz - 1.07 +16
Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno - 1.07 +4
Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik - 1.07 -4
Polonia Piła - Wanda Kraków - 1.07 +26
Motor Lublin - Lokomotiv Daugavpils - 1.07 +20
KSM Krosno - Kolejarz Opole - 1.07 -6
PSŻ Poznań - Unia-Kolejarz Rawicz - 1.07 -4
Polonia Bydgoszcz - Ostrovia Ostrów Wlkp. - 1.07 -20
GP Danii - Horsens - 30.06 M.Janowski
KS Toruń - Falubaz Zielona Góra - 1.07 +6
Sparta Wrocław - Unia Tarnów - 1.07 +20
Stal Gorzów - GKM Grudziądz - 1.07 +16
Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno - 1.07 +4
Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik - 1.07 -4
Polonia Piła - Wanda Kraków - 1.07 +26
Motor Lublin - Lokomotiv Daugavpils - 1.07 +20
KSM Krosno - Kolejarz Opole - 1.07 -6
PSŻ Poznań - Unia-Kolejarz Rawicz - 1.07 -4
Polonia Bydgoszcz - Ostrovia Ostrów Wlkp. - 1.07 -20
Re: 3 RUNDA GP + 10 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ
#9
GP Danii - Horsens - 30.06 Woffinden
KS Toruń - Falubaz Zielona Góra +10
Sparta Wrocław - Unia Tarnów +14
Stal Gorzów - GKM Grudziądz +12
Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno -6
Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik +6
Polonia Piła - Wanda Kraków +34
Motor Lublin - Lokomotiv Daugavpils +36
KSM Krosno - Kolejarz Opole +4
PSŻ Poznań - Unia-Kolejarz Rawicz -4
Polonia Bydgoszcz - Ostrovia Ostrów Wlkp. -6
GP Danii - Horsens - 30.06 Woffinden
KS Toruń - Falubaz Zielona Góra +10
Sparta Wrocław - Unia Tarnów +14
Stal Gorzów - GKM Grudziądz +12
Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno -6
Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik +6
Polonia Piła - Wanda Kraków +34
Motor Lublin - Lokomotiv Daugavpils +36
KSM Krosno - Kolejarz Opole +4
PSŻ Poznań - Unia-Kolejarz Rawicz -4
Polonia Bydgoszcz - Ostrovia Ostrów Wlkp. -6
Re: 3 RUNDA GP + 10 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ
#2
GP Danii - Horsens - Maciej Janowski
KS Toruń - Falubaz Zielona Góra +4
Sparta Wrocław - Unia Tarnów +18
Stal Gorzów - GKM Grudziądz +24
Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno -4
Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik +12
Polonia Piła - Wanda Kraków +30
Motor Lublin - Lokomotiv Daugavpils +34
KSM Krosno - Kolejarz Opole +6
PSŻ Poznań - Unia-Kolejarz Rawicz +8
Polonia Bydgoszcz - Ostrovia Ostrów Wlkp. -14
GP Danii - Horsens - Maciej Janowski
KS Toruń - Falubaz Zielona Góra +4
Sparta Wrocław - Unia Tarnów +18
Stal Gorzów - GKM Grudziądz +24
Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno -4
Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik +12
Polonia Piła - Wanda Kraków +30
Motor Lublin - Lokomotiv Daugavpils +34
KSM Krosno - Kolejarz Opole +6
PSŻ Poznań - Unia-Kolejarz Rawicz +8
Polonia Bydgoszcz - Ostrovia Ostrów Wlkp. -14
Re: 3 RUNDA GP + 10 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ
#24
GP Danii - Horsens - Tai Woffinden
KS Toruń - Falubaz Zielona Góra +12
Sparta Wrocław - Unia Tarnów +22
Stal Gorzów - GKM Grudziądz +28
Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno +2
Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik +8
Polonia Piła - Wanda Kraków +30
Motor Lublin - Lokomotiv Daugavpils +30
KSM Krosno - Kolejarz Opole +8
PSŻ Poznań - Unia-Kolejarz Rawicz +6
Polonia Bydgoszcz - Ostrovia Ostrów Wlkp. -12
GP Danii - Horsens - Tai Woffinden
KS Toruń - Falubaz Zielona Góra +12
Sparta Wrocław - Unia Tarnów +22
Stal Gorzów - GKM Grudziądz +28
Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno +2
Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik +8
Polonia Piła - Wanda Kraków +30
Motor Lublin - Lokomotiv Daugavpils +30
KSM Krosno - Kolejarz Opole +8
PSŻ Poznań - Unia-Kolejarz Rawicz +6
Polonia Bydgoszcz - Ostrovia Ostrów Wlkp. -12
-
- Senior
- Posty: 755
- Rejestracja: 10 sierpnia 2003, o 20:23
- Lokalizacja: Lublin
- Kontakt:
Re: 3 RUNDA GP + 10 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ
#10
GP Danii - Horsens - Woffinden
KS Toruń - Falubaz Zielona Góra +6
Sparta Wrocław - Unia Tarnów +14
Stal Gorzów - GKM Grudziądz +18
Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno +4
Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik +4
Polonia Piła - Wanda Kraków +26
Motor Lublin - Lokomotiv Daugavpils +32
KSM Krosno - Kolejarz Opole -6
PSŻ Poznań - Unia-Kolejarz Rawicz -4
Polonia Bydgoszcz - Ostrovia Ostrów Wlkp. -10
GP Danii - Horsens - Woffinden
KS Toruń - Falubaz Zielona Góra +6
Sparta Wrocław - Unia Tarnów +14
Stal Gorzów - GKM Grudziądz +18
Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno +4
Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik +4
Polonia Piła - Wanda Kraków +26
Motor Lublin - Lokomotiv Daugavpils +32
KSM Krosno - Kolejarz Opole -6
PSŻ Poznań - Unia-Kolejarz Rawicz -4
Polonia Bydgoszcz - Ostrovia Ostrów Wlkp. -10
Re: 3 RUNDA GP + 10 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ
#15
GP Danii - Horsens - P.Dudek
KS Toruń - Falubaz Zielona Góra - +14
Sparta Wrocław - Unia Tarnów - +16
Stal Gorzów - GKM Grudziądz - +20
Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno - 0
Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik - +2
Polonia Piła - Wanda Kraków - +20
Motor Lublin - Lokomotiv Daugavpils - +12
KSM Krosno - Kolejarz Opole - +4
PSŻ Poznań - Unia-Kolejarz Rawicz - 0
Polonia Bydgoszcz - Ostrovia Ostrów Wlkp. -2
GP Danii - Horsens - P.Dudek
KS Toruń - Falubaz Zielona Góra - +14
Sparta Wrocław - Unia Tarnów - +16
Stal Gorzów - GKM Grudziądz - +20
Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno - 0
Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik - +2
Polonia Piła - Wanda Kraków - +20
Motor Lublin - Lokomotiv Daugavpils - +12
KSM Krosno - Kolejarz Opole - +4
PSŻ Poznań - Unia-Kolejarz Rawicz - 0
Polonia Bydgoszcz - Ostrovia Ostrów Wlkp. -2
Ostatnio zmieniony 30 czerwca 2018, o 14:21 przez Fantys, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: 3 RUNDA GP + 10 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ
#21
GP Danii - Horsens - Woffinden
KS Toruń - Falubaz Zielona Góra +10
Sparta Wrocław - Unia Tarnów +20
Stal Gorzów - GKM Grudziądz +20
Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno -4
Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik 0
Polonia Piła - Wanda Kraków +24
Motor Lublin - Lokomotiv Daugavpils +20
KSM Krosno - Kolejarz Opole +6
PSŻ Poznań - Unia-Kolejarz Rawicz +6
Polonia Bydgoszcz - Ostrovia Ostrów Wlkp. -10
GP Danii - Horsens - Woffinden
KS Toruń - Falubaz Zielona Góra +10
Sparta Wrocław - Unia Tarnów +20
Stal Gorzów - GKM Grudziądz +20
Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno -4
Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik 0
Polonia Piła - Wanda Kraków +24
Motor Lublin - Lokomotiv Daugavpils +20
KSM Krosno - Kolejarz Opole +6
PSŻ Poznań - Unia-Kolejarz Rawicz +6
Polonia Bydgoszcz - Ostrovia Ostrów Wlkp. -10
never ride faster than your angel can fly
Re: 3 RUNDA GP + 10 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ
#13
GP Danii - Horsens - Nicki Pedersen
KS Toruń - Falubaz Zielona Góra +8
Sparta Wrocław - Unia Tarnów +16
Stal Gorzów - GKM Grudziądz +22
Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno -6
Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik +6
Polonia Piła - Wanda Kraków +22
Motor Lublin - Lokomotiv Daugavpils +24
KSM Krosno - Kolejarz Opole +4
PSŻ Poznań - Unia-Kolejarz Rawicz +8
Polonia Bydgoszcz - Ostrovia Ostrów Wlkp. -14
GP Danii - Horsens - Nicki Pedersen
KS Toruń - Falubaz Zielona Góra +8
Sparta Wrocław - Unia Tarnów +16
Stal Gorzów - GKM Grudziądz +22
Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno -6
Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik +6
Polonia Piła - Wanda Kraków +22
Motor Lublin - Lokomotiv Daugavpils +24
KSM Krosno - Kolejarz Opole +4
PSŻ Poznań - Unia-Kolejarz Rawicz +8
Polonia Bydgoszcz - Ostrovia Ostrów Wlkp. -14
"Hans Nielsen, niczym taka dobra kwoka, czuwająca nad swym kurczęciem."
Re: 3 RUNDA GP + 10 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ
#18
GP Danii - Horsens - Sajfutdinow
KS Toruń - Falubaz Zielona Góra +10
Sparta Wrocław - Unia Tarnów +14
Stal Gorzów - GKM Grudziądz +20
Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno +4
Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik +2
Polonia Piła - Wanda Kraków +30
Motor Lublin - Lokomotiv Daugavpils +28
KSM Krosno - Kolejarz Opole -10
PSŻ Poznań - Unia-Kolejarz Rawicz +10
Polonia Bydgoszcz - Ostrovia Ostrów Wlkp. -10
GP Danii - Horsens - Sajfutdinow
KS Toruń - Falubaz Zielona Góra +10
Sparta Wrocław - Unia Tarnów +14
Stal Gorzów - GKM Grudziądz +20
Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno +4
Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik +2
Polonia Piła - Wanda Kraków +30
Motor Lublin - Lokomotiv Daugavpils +28
KSM Krosno - Kolejarz Opole -10
PSŻ Poznań - Unia-Kolejarz Rawicz +10
Polonia Bydgoszcz - Ostrovia Ostrów Wlkp. -10
Re: 3 RUNDA GP + 10 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ
KS Toruń - Falubaz Zielona Góra +12
Sparta Wrocław - Unia Tarnów +10
Stal Gorzów - GKM Grudziądz +8
Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno +6
Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik +12
Polonia Piła - Wanda Kraków +30
Motor Lublin - Lokomotiv Daugavpils +30
KSM Krosno - Kolejarz Opole +8
PSŻ Poznań - Unia-Kolejarz Rawicz +4
Polonia Bydgoszcz - Ostrovia Ostrów Wlkp. - 10
Sparta Wrocław - Unia Tarnów +10
Stal Gorzów - GKM Grudziądz +8
Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno +6
Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik +12
Polonia Piła - Wanda Kraków +30
Motor Lublin - Lokomotiv Daugavpils +30
KSM Krosno - Kolejarz Opole +8
PSŻ Poznań - Unia-Kolejarz Rawicz +4
Polonia Bydgoszcz - Ostrovia Ostrów Wlkp. - 10
Re: 3 RUNDA GP + 10 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ
#16
KS Toruń - Falubaz Zielona Góra +10
Sparta Wrocław - Unia Tarnów +12
Stal Gorzów - GKM Grudziądz +14
Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno -6
Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik +10
Polonia Piła - Wanda Kraków +30
Motor Lublin - Lokomotiv Daugavpils +34
KSM Krosno - Kolejarz Opole -2
PSŻ Poznań - Unia-Kolejarz Rawicz +4
Polonia Bydgoszcz - Ostrovia Ostrów Wlkp. -10
KS Toruń - Falubaz Zielona Góra +10
Sparta Wrocław - Unia Tarnów +12
Stal Gorzów - GKM Grudziądz +14
Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno -6
Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik +10
Polonia Piła - Wanda Kraków +30
Motor Lublin - Lokomotiv Daugavpils +34
KSM Krosno - Kolejarz Opole -2
PSŻ Poznań - Unia-Kolejarz Rawicz +4
Polonia Bydgoszcz - Ostrovia Ostrów Wlkp. -10
Motor mocny
Re: 3 RUNDA GP + 10 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ
KS Toruń - Falubaz Zielona Góra +12
Sparta Wrocław - Unia Tarnów +14
Stal Gorzów - GKM Grudziądz +18
Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno +6
Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik +12
Polonia Piła - Wanda Kraków +34
Motor Lublin - Lokomotiv Daugavpils +32
KSM Krosno - Kolejarz Opole +8
PSŻ Poznań - Unia-Kolejarz Rawicz +4
Polonia Bydgoszcz - Ostrovia Ostrów Wlkp. -10
Sparta Wrocław - Unia Tarnów +14
Stal Gorzów - GKM Grudziądz +18
Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno +6
Wybrzeże Gdańsk - ROW Rybnik +12
Polonia Piła - Wanda Kraków +34
Motor Lublin - Lokomotiv Daugavpils +32
KSM Krosno - Kolejarz Opole +8
PSŻ Poznań - Unia-Kolejarz Rawicz +4
Polonia Bydgoszcz - Ostrovia Ostrów Wlkp. -10
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!