Motor Lublin -Polonia Piła 10 czerwca 2018 r. godz. 14.45

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
max3
Zawodowiec
Posty: 1242
Rejestracja: 20 listopada 2002, o 23:16
Lokalizacja: lublin

Re: Motor Lublin -Polonia Piła 10 czerwca 2018 r. godz. 14.4

#51 Postautor: max3 » 10 czerwca 2018, o 22:37

Starty Miesiąca to dramat na wyjeździe przy takich startach nic nie zrobi.

Awatar użytkownika
Cz@rek
Trener
Posty: 2828
Rejestracja: 16 maja 2004, o 15:17
Lokalizacja: lublin

Re: Motor Lublin -Polonia Piła 10 czerwca 2018 r. godz. 14.4

#52 Postautor: Cz@rek » 10 czerwca 2018, o 23:00

Uff...udało się po wygranym meczu osiągnąć trzecią stronę :cool:

Awatar użytkownika
boxing
Kadrowicz
Posty: 1689
Rejestracja: 9 sierpnia 2004, o 22:15
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin -Polonia Piła 10 czerwca 2018 r. godz. 14.4

#53 Postautor: boxing » 10 czerwca 2018, o 23:09

Pytanie czy Masters nie moglby sie czasem u nas pokazac na silnikach na ktorych jezdzi w Elitserien?
Mini-zuzel w Lublinie i mamy co roku swojego Hliba a moze nawet Jonssona!

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin -Polonia Piła 10 czerwca 2018 r. godz. 14.4

#54 Postautor: $korzen$ » 11 czerwca 2018, o 01:39

Pila majac Okonia, Gape i hazardziste zrobila 5pkt wiecej od Wandy, szalony jest ten zuzel coraz bardziej. Farta mieli, ze im sie Gapinski wykurowal, bo by z 20pkt nie wyszli. Ciekawe jak u nich z finansami, mieli jakies problemy przed sezonem, bo patrzac na nazwiska to tam powinny leciec glowy za to co oni jada. Moze Harris zwietrzyl temat jak Watt rok temu w Rzeszowie i dlatego sie nie pokazuje? Wszystko zostalo o naszych powiedziane, Peron ma papiery na zuzlowca, musi za rok dostac szanse. No i naraze sie niektorym, ale Miesiac moze nie zapomnial jak sie jezdzi, ale na pewno nadal nie nauczyl sie startowac. Stary Lelek i tyle, Pilanie dali sie wozic, defektowali to i punkty sa, ale jak tu przyjedzie Row czy my pojedziemy z Lelkiem do Rybnika to znowu bedzie masakra. Lubie Pawla ale na widok jego startow opadaja mi rece i dopoki Lelek nie zrobi czegos ze startami to nie ma mowy o przeskoczeniu pewnego poziomu na tym poziomie rozgrywek. Bez poprawy tego elementu Miesiac zawsze bedzie dryfowal miedzy 1 a 2 liga. Dlatego do Krakowa wzialbym Mastersa. Mimo, ze lubie go duzo mniej od Lelka :cool:

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4414
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Motor Lublin -Polonia Piła 10 czerwca 2018 r. godz. 14.4

#55 Postautor: Kargolo » 11 czerwca 2018, o 16:42

Co do meczu to zwrócę tylko uwagę na cztery kwestie.
1. Pokazał on tylko naszą ogromną siłę. Skoro jedziemy bez Oskara i Samuela, a Gapa, Jonasson i Okoń nie mają nic do powiedzenia to znaczy, że naprawdę jesteśmy piekielnie mocni.
2. Dawid dogadał się ze sprzętem na Zygmuntowskie, co cieszy mnie niezmiernie, bo Rybnik jest bardzo mocny i w ewentualnym dwumeczu z nimi trzeba wykorzystać każdą okazję do zdobycia punktów. Mała zdobycz Dawida mogłaby nas zarżnąć.
3. Serce rosło jak patrzyłem na Emila! Chłopak ma papiery na jazdę, nie odpuszcza. Mam nadzieję, że za rok będzie naszym podstawowym juniorem w Ekstralidze obok Wiktora.
4. Tutaj mały minusik. Chodzi o zachowanie Lamberta w biegu przeciw Łagucie. Ja wiem, że to nie sport dla mięczaków, ale odpychanie zawodnika nogą, w dodatku przy samej bandzie chluby nie przynosi. Robert, nie idź tą drogą!

Czarek
Trener
Posty: 5251
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Motor Lublin -Polonia Piła 10 czerwca 2018 r. godz. 14.4

#56 Postautor: Czarek » 11 czerwca 2018, o 18:33

Kargolo pisze:Co do meczu to zwrócę tylko uwagę na cztery kwestie.
1. Pokazał on tylko naszą ogromną siłę. Skoro jedziemy bez Oskara i Samuela, a Gapa, Jonasson i Okoń nie mają nic do powiedzenia to znaczy, że naprawdę jesteśmy piekielnie mocni.
2. Dawid dogadał się ze sprzętem na Zygmuntowskie, co cieszy mnie niezmiernie, bo Rybnik jest bardzo mocny i w ewentualnym dwumeczu z nimi trzeba wykorzystać każdą okazję do zdobycia punktów. Mała zdobycz Dawida mogłaby nas zarżnąć.
3. Serce rosło jak patrzyłem na Emila! Chłopak ma papiery na jazdę, nie odpuszcza. Mam nadzieję, że za rok będzie naszym podstawowym juniorem w Ekstralidze obok Wiktora.
4. Tutaj mały minusik. Chodzi o zachowanie Lamberta w biegu przeciw Łagucie. Ja wiem, że to nie sport dla mięczaków, ale odpychanie zawodnika nogą, w dodatku przy samej bandzie chluby nie przynosi. Robert, nie idź tą drogą!


Dodałbym mały plusik dla przygotowania toru. Mimo fatalnej pogody i walki z kurzem udało się wyklepać całkiem dobry tor do walki. Wprawdzie słabość przeciwnika trochę zaciemniła obraz sytuacji, ale kto chciał ten jechał na zewnętrzną lub "pod łokieć" i były mijanki.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

hugo69
Posty: 22
Rejestracja: 10 kwietnia 2018, o 20:35

Re: Motor Lublin -Polonia Piła 10 czerwca 2018 r. godz. 14.4

#57 Postautor: hugo69 » 11 czerwca 2018, o 20:14

Wszyscy się jarają, że stary Lampart znalazł motocykl na ten tor, ale moim zdaniem nie było rewelacji, starty miał bdb. Na trasie wg. mnie jakos nie wyraźnie

zombie
Szkółkowicz
Posty: 181
Rejestracja: 15 czerwca 2010, o 17:49

Re: Motor Lublin -Polonia Piła 10 czerwca 2018 r. godz. 14.4

#58 Postautor: zombie » 17 czerwca 2018, o 13:49

czy ktos ma na zbyciu karte z Jeleniem z meczu?

Awatar użytkownika
Fantys
Senior
Posty: 985
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, o 11:24

Re: Motor Lublin -Polonia Piła 10 czerwca 2018 r. godz. 14.4

#59 Postautor: Fantys » 21 czerwca 2018, o 08:59

Podbijam pytanie , mój Młody zbiera a nie było nam dane być na meczu . Może komuś gdzieś zalega ?