9 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ
9 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ
Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław
GKM Grudziądz - Unia Tarnów
Unia Leszno - KS Toruń
Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów
Start Gniezno - ROW Rybnik - 15.06
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk
Wanda Kraków - Motor Lublin
KSM Krosno - Polonia Bydgoszcz
Ostrovia Ostrów - Unia-Kolejarz Rawicz
Kolejarz Opole - Stal Rzeszów
Mecz w Gnieźnie jak wyżej, reszta w niedzielę 17.06. Łódź-Piła - przełożony.
GKM Grudziądz - Unia Tarnów
Unia Leszno - KS Toruń
Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów
Start Gniezno - ROW Rybnik - 15.06
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk
Wanda Kraków - Motor Lublin
KSM Krosno - Polonia Bydgoszcz
Ostrovia Ostrów - Unia-Kolejarz Rawicz
Kolejarz Opole - Stal Rzeszów
Mecz w Gnieźnie jak wyżej, reszta w niedzielę 17.06. Łódź-Piła - przełożony.
Re: 9 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ
#4
Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław +8
GKM Grudziądz - Unia Tarnów +10
Unia Leszno - KS Toruń +12
Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów +4
Start Gniezno - ROW Rybnik +4
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk +6
Wanda Kraków - Motor Lublin -10
KSM Krosno - Polonia Bydgoszcz +12
Ostrovia Ostrów - Unia-Kolejarz Rawicz +10
Kolejarz Opole - Stal Rzeszów -16
Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław +8
GKM Grudziądz - Unia Tarnów +10
Unia Leszno - KS Toruń +12
Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów +4
Start Gniezno - ROW Rybnik +4
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk +6
Wanda Kraków - Motor Lublin -10
KSM Krosno - Polonia Bydgoszcz +12
Ostrovia Ostrów - Unia-Kolejarz Rawicz +10
Kolejarz Opole - Stal Rzeszów -16
- _piotrusss
- Kadrowicz
- Posty: 1655
- Rejestracja: 15 stycznia 2004, o 20:11
- Lokalizacja: Lublin
Re: 9 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ
Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław +4
GKM Grudziądz - Unia Tarnów +2
Unia Leszno - KS Toruń +10
Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów +8
Start Gniezno - ROW Rybnik +8
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk +12
Wanda Kraków - Motor Lublin -12
KSM Krosno - Polonia Bydgoszcz +12
Ostrovia Ostrów - Unia-Kolejarz Rawicz +14
Kolejarz Opole - Stal Rzeszów -12
GKM Grudziądz - Unia Tarnów +2
Unia Leszno - KS Toruń +10
Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów +8
Start Gniezno - ROW Rybnik +8
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk +12
Wanda Kraków - Motor Lublin -12
KSM Krosno - Polonia Bydgoszcz +12
Ostrovia Ostrów - Unia-Kolejarz Rawicz +14
Kolejarz Opole - Stal Rzeszów -12
Zrobił wilk elektrownię, lecz by prąd uzyskać
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski
Re: 9 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ
#18
Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław -4
GKM Grudziądz - Unia Tarnów +4
Unia Leszno - KS Toruń +16
Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów +12
Start Gniezno - ROW Rybnik +10
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk +14
Wanda Kraków - Motor Lublin -20
KSM Krosno - Polonia Bydgoszcz +16
Ostrovia Ostrów - Unia-Kolejarz Rawicz +10
Kolejarz Opole - Stal Rzeszów -10
Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław -4
GKM Grudziądz - Unia Tarnów +4
Unia Leszno - KS Toruń +16
Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów +12
Start Gniezno - ROW Rybnik +10
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk +14
Wanda Kraków - Motor Lublin -20
KSM Krosno - Polonia Bydgoszcz +16
Ostrovia Ostrów - Unia-Kolejarz Rawicz +10
Kolejarz Opole - Stal Rzeszów -10
Re: 9 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ
#9
Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław -4
GKM Grudziądz - Unia Tarnów +12
Unia Leszno - KS Toruń +20
Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów +12
Start Gniezno - ROW Rybnik +2
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk +6
Wanda Kraków - Motor Lublin -16
KSM Krosno - Polonia Bydgoszcz +10
Ostrovia Ostrów - Unia-Kolejarz Rawicz +12
Kolejarz Opole - Stal Rzeszów -8
Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław -4
GKM Grudziądz - Unia Tarnów +12
Unia Leszno - KS Toruń +20
Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów +12
Start Gniezno - ROW Rybnik +2
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk +6
Wanda Kraków - Motor Lublin -16
KSM Krosno - Polonia Bydgoszcz +10
Ostrovia Ostrów - Unia-Kolejarz Rawicz +12
Kolejarz Opole - Stal Rzeszów -8
Re: 9 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ
#12
Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław -8
GKM Grudziądz - Unia Tarnów +100
Unia Leszno - KS Toruń +14
Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów +8
Start Gniezno - ROW Rybnik -6
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk +10
Wanda Kraków - Motor Lublin -32
KSM Krosno - Polonia Bydgoszcz +16
Ostrovia Ostrów - Unia-Kolejarz Rawicz +4
Kolejarz Opole - Stal Rzeszów -12
Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław -8
GKM Grudziądz - Unia Tarnów +100
Unia Leszno - KS Toruń +14
Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów +8
Start Gniezno - ROW Rybnik -6
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk +10
Wanda Kraków - Motor Lublin -32
KSM Krosno - Polonia Bydgoszcz +16
Ostrovia Ostrów - Unia-Kolejarz Rawicz +4
Kolejarz Opole - Stal Rzeszów -12
Re: 9 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ
#8
Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław +4
GKM Grudziądz - Unia Tarnów +4
Unia Leszno - KS Toruń +16
Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów +6
Start Gniezno - ROW Rybnik +4
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk +6
Wanda Kraków - Motor Lublin -36
KSM Krosno - Polonia Bydgoszcz +16
Ostrovia Ostrów - Unia-Kolejarz Rawicz +4
Kolejarz Opole - Stal Rzeszów -16
Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław +4
GKM Grudziądz - Unia Tarnów +4
Unia Leszno - KS Toruń +16
Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów +6
Start Gniezno - ROW Rybnik +4
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk +6
Wanda Kraków - Motor Lublin -36
KSM Krosno - Polonia Bydgoszcz +16
Ostrovia Ostrów - Unia-Kolejarz Rawicz +4
Kolejarz Opole - Stal Rzeszów -16
Re: 9 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ
#21
Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław -6
GKM Grudziądz - Unia Tarnów +6
Unia Leszno - KS Toruń +18
Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów +10
Start Gniezno - ROW Rybnik -4
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk +10
Wanda Kraków - Motor Lublin - 20
KSM Krosno - Polonia Bydgoszcz +16
Ostrovia Ostrów - Unia-Kolejarz Rawicz +10
Kolejarz Opole - Stal Rzeszów -18
Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław -6
GKM Grudziądz - Unia Tarnów +6
Unia Leszno - KS Toruń +18
Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów +10
Start Gniezno - ROW Rybnik -4
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk +10
Wanda Kraków - Motor Lublin - 20
KSM Krosno - Polonia Bydgoszcz +16
Ostrovia Ostrów - Unia-Kolejarz Rawicz +10
Kolejarz Opole - Stal Rzeszów -18
never ride faster than your angel can fly
Re: 9 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ
Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław -6
GKM Grudziądz - Unia Tarnów +6
Unia Leszno - KS Toruń +30
Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów +6
Start Gniezno - ROW Rybnik -4
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk +8
Wanda Kraków - Motor Lublin -20
KSM Krosno - Polonia Bydgoszcz +22
Ostrovia Ostrów - Unia-Kolejarz Rawicz +22
Kolejarz Opole - Stal Rzeszów -14
GKM Grudziądz - Unia Tarnów +6
Unia Leszno - KS Toruń +30
Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów +6
Start Gniezno - ROW Rybnik -4
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk +8
Wanda Kraków - Motor Lublin -20
KSM Krosno - Polonia Bydgoszcz +22
Ostrovia Ostrów - Unia-Kolejarz Rawicz +22
Kolejarz Opole - Stal Rzeszów -14
Re: 9 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ
#24
Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław -6
GKM Grudziądz - Unia Tarnów +8
Unia Leszno - KS Toruń +20
Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów +4
Start Gniezno - ROW Rybnik +4
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk +8
Wanda Kraków - Motor Lublin -30
KSM Krosno - Polonia Bydgoszcz +18
Ostrovia Ostrów - Unia-Kolejarz Rawicz +16
Kolejarz Opole - Stal Rzeszów -10
Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław -6
GKM Grudziądz - Unia Tarnów +8
Unia Leszno - KS Toruń +20
Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów +4
Start Gniezno - ROW Rybnik +4
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk +8
Wanda Kraków - Motor Lublin -30
KSM Krosno - Polonia Bydgoszcz +18
Ostrovia Ostrów - Unia-Kolejarz Rawicz +16
Kolejarz Opole - Stal Rzeszów -10
Re: 9 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ
#16
Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław -8
GKM Grudziądz - Unia Tarnów +10
Unia Leszno - KS Toruń +18
Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów +4
Start Gniezno - ROW Rybnik 0
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk +8
Wanda Kraków - Motor Lublin -20
KSM Krosno - Polonia Bydgoszcz +19
Ostrovia Ostrów - Unia-Kolejarz Rawicz +16
Kolejarz Opole - Stal Rzeszów -8
Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław -8
GKM Grudziądz - Unia Tarnów +10
Unia Leszno - KS Toruń +18
Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów +4
Start Gniezno - ROW Rybnik 0
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk +8
Wanda Kraków - Motor Lublin -20
KSM Krosno - Polonia Bydgoszcz +19
Ostrovia Ostrów - Unia-Kolejarz Rawicz +16
Kolejarz Opole - Stal Rzeszów -8
Motor mocny
-
- Senior
- Posty: 755
- Rejestracja: 10 sierpnia 2003, o 20:23
- Lokalizacja: Lublin
- Kontakt:
Re: 9 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ
#10
Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław +2
GKM Grudziądz - Unia Tarnów +8
Unia Leszno - KS Toruń +12
Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów +4
Start Gniezno - ROW Rybnik - 15.06 +2
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk +6
Wanda Kraków - Motor Lublin - 32
KSM Krosno - Polonia Bydgoszcz +12
Ostrovia Ostrów - Unia-Kolejarz Rawicz +8
Kolejarz Opole - Stal Rzeszów - 6
Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław +2
GKM Grudziądz - Unia Tarnów +8
Unia Leszno - KS Toruń +12
Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów +4
Start Gniezno - ROW Rybnik - 15.06 +2
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk +6
Wanda Kraków - Motor Lublin - 32
KSM Krosno - Polonia Bydgoszcz +12
Ostrovia Ostrów - Unia-Kolejarz Rawicz +8
Kolejarz Opole - Stal Rzeszów - 6
Re: 9 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ
#13
Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław - 4
GKM Grudziądz - Unia Tarnów +10
Unia Leszno - KS Toruń +20
Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów +8
Start Gniezno - ROW Rybnik -6
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk +10
Wanda Kraków - Motor Lublin -20
KSM Krosno - Polonia Bydgoszcz +18
Ostrovia Ostrów - Unia-Kolejarz Rawicz +16
Kolejarz Opole - Stal Rzeszów -14
Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław - 4
GKM Grudziądz - Unia Tarnów +10
Unia Leszno - KS Toruń +20
Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów +8
Start Gniezno - ROW Rybnik -6
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk +10
Wanda Kraków - Motor Lublin -20
KSM Krosno - Polonia Bydgoszcz +18
Ostrovia Ostrów - Unia-Kolejarz Rawicz +16
Kolejarz Opole - Stal Rzeszów -14
"Hans Nielsen, niczym taka dobra kwoka, czuwająca nad swym kurczęciem."
Re: 9 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ
Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław -4
GKM Grudziądz - Unia Tarnów +10
Unia Leszno - KS Toruń +14
Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów +8
Start Gniezno - ROW Rybnik +16
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk +10
Wanda Kraków - Motor Lublin -20
KSM Krosno - Polonia Bydgoszcz +18
Ostrovia Ostrów - Unia-Kolejarz Rawicz +12
Kolejarz Opole - Stal Rzeszów +2
GKM Grudziądz - Unia Tarnów +10
Unia Leszno - KS Toruń +14
Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów +8
Start Gniezno - ROW Rybnik +16
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk +10
Wanda Kraków - Motor Lublin -20
KSM Krosno - Polonia Bydgoszcz +18
Ostrovia Ostrów - Unia-Kolejarz Rawicz +12
Kolejarz Opole - Stal Rzeszów +2
Re: 9 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ
Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław
GKM Grudziądz - Unia Tarnów
Unia Leszno - KS Toruń
Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów
Start Gniezno - ROW Rybnik +6
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk
Wanda Kraków - Motor Lublin
KSM Krosno - Polonia Bydgoszcz
Ostrovia Ostrów - Unia-Kolejarz Rawicz
Kolejarz Opole - Stal Rzeszów
GKM Grudziądz - Unia Tarnów
Unia Leszno - KS Toruń
Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów
Start Gniezno - ROW Rybnik +6
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk
Wanda Kraków - Motor Lublin
KSM Krosno - Polonia Bydgoszcz
Ostrovia Ostrów - Unia-Kolejarz Rawicz
Kolejarz Opole - Stal Rzeszów
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!
Re: 9 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ
#15
Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław -6
GKM Grudziądz - Unia Tarnów 0
Unia Leszno - KS Toruń +12
Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów +6
Start Gniezno - ROW Rybnik - 15.06
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk +12
Wanda Kraków - Motor Lublin -14
KSM Krosno - Polonia Bydgoszcz +8
Ostrovia Ostrów - Unia-Kolejarz Rawicz +6
Kolejarz Opole - Stal Rzeszów +2
Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław -6
GKM Grudziądz - Unia Tarnów 0
Unia Leszno - KS Toruń +12
Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów +6
Start Gniezno - ROW Rybnik - 15.06
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk +12
Wanda Kraków - Motor Lublin -14
KSM Krosno - Polonia Bydgoszcz +8
Ostrovia Ostrów - Unia-Kolejarz Rawicz +6
Kolejarz Opole - Stal Rzeszów +2
Re: 9 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ
Proszę o nie edytowanie postów. Jeśli chcecie zmienić typ albo dodać nowy (jak zapewne jutro zrobi Perez) to róbcie to w nowym poście, żeby pokazywał mi się komunikat o nowym poście. Nie będę musiał wtedy grzebać w postach, bo najczęściej wklepuję typy do arkusza sukcesywnie jak się pojawiają.
Re: 9 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ
Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław -12
GKM Grudziądz - Unia Tarnów +10
Unia Leszno - KS Toruń +14
Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów +10
Start Gniezno - ROW Rybnik +6
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk +8
Wanda Kraków - Motor Lublin -32
KSM Krosno - Polonia Bydgoszcz +12
Ostrovia Ostrów - Unia-Kolejarz Rawicz +14
Kolejarz Opole - Stal Rzeszów -6
GKM Grudziądz - Unia Tarnów +10
Unia Leszno - KS Toruń +14
Włókniarz Częstochowa - Stal Gorzów +10
Start Gniezno - ROW Rybnik +6
Lokomotiv Daugavpils - Wybrzeże Gdańsk +8
Wanda Kraków - Motor Lublin -32
KSM Krosno - Polonia Bydgoszcz +12
Ostrovia Ostrów - Unia-Kolejarz Rawicz +14
Kolejarz Opole - Stal Rzeszów -6
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!