8 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ
8 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra
GKM Grudziądz - Sparta Wrocław
Unia Tarnów - Unia Leszno
KS Toruń - Włókniarz Częstochowa
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils
ROW Rybnik - Wanda Kraków
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno
Motor Lublin - Polonia Piła
Unia-Kolejarz Rawicz - Kolejarz Opole
Stal Rzeszów - KSM Krosno
Mecz w Rawiczu 9.06, reszta 10.06.
GKM Grudziądz - Sparta Wrocław
Unia Tarnów - Unia Leszno
KS Toruń - Włókniarz Częstochowa
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils
ROW Rybnik - Wanda Kraków
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno
Motor Lublin - Polonia Piła
Unia-Kolejarz Rawicz - Kolejarz Opole
Stal Rzeszów - KSM Krosno
Mecz w Rawiczu 9.06, reszta 10.06.
Re: 8 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ
#15
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +12
GKM Grudziądz - Sparta Wrocław -6
Unia Tarnów - Unia Leszno +2
KS Toruń - Włókniarz Częstochowa 0
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils 0
ROW Rybnik - Wanda Kraków +34
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +6
Motor Lublin - Polonia Piła +12
Unia-Kolejarz Rawicz - Kolejarz Opole +12
Stal Rzeszów - KSM Krosno +26
Gdzie Łódź jedzie mecz ? Kto podpowie bo nie chce mi się szukać .
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +12
GKM Grudziądz - Sparta Wrocław -6
Unia Tarnów - Unia Leszno +2
KS Toruń - Włókniarz Częstochowa 0
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils 0
ROW Rybnik - Wanda Kraków +34
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +6
Motor Lublin - Polonia Piła +12
Unia-Kolejarz Rawicz - Kolejarz Opole +12
Stal Rzeszów - KSM Krosno +26
Gdzie Łódź jedzie mecz ? Kto podpowie bo nie chce mi się szukać .
Ostatnio zmieniony 6 czerwca 2018, o 15:13 przez Fantys, łącznie zmieniany 1 raz.
- mundzio
- Senior
- Posty: 971
- Wiek: 38
- Rejestracja: 8 kwietnia 2010, o 15:58
- Lokalizacja: Lublin
- Kontakt:
Re: 8 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ
W Rzeszowie?
Re: 8 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +6
GKM Grudziądz - Sparta Wrocław -10
Unia Tarnów - Unia Leszno -10
KS Toruń - Włókniarz Częstochowa +8
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +10
ROW Rybnik - Wanda Kraków +40
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +12
Motor Lublin - Polonia Piła +16
Unia-Kolejarz Rawicz - Kolejarz Opole +12
Stal Rzeszów - KSM Krosno +20
GKM Grudziądz - Sparta Wrocław -10
Unia Tarnów - Unia Leszno -10
KS Toruń - Włókniarz Częstochowa +8
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +10
ROW Rybnik - Wanda Kraków +40
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +12
Motor Lublin - Polonia Piła +16
Unia-Kolejarz Rawicz - Kolejarz Opole +12
Stal Rzeszów - KSM Krosno +20
Re: 8 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ
#4
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +16
GKM Grudziądz - Sparta Wrocław +4
Unia Tarnów - Unia Leszno -6
KS Toruń - Włókniarz Częstochowa +4
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +6
ROW Rybnik - Wanda Kraków +30
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +8
Motor Lublin - Polonia Piła +20
Unia-Kolejarz Rawicz - Kolejarz Opole +12
Stal Rzeszów - KSM Krosno +26
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +16
GKM Grudziądz - Sparta Wrocław +4
Unia Tarnów - Unia Leszno -6
KS Toruń - Włókniarz Częstochowa +4
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +6
ROW Rybnik - Wanda Kraków +30
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +8
Motor Lublin - Polonia Piła +20
Unia-Kolejarz Rawicz - Kolejarz Opole +12
Stal Rzeszów - KSM Krosno +26
- _piotrusss
- Kadrowicz
- Posty: 1655
- Rejestracja: 15 stycznia 2004, o 20:11
- Lokalizacja: Lublin
Re: 8 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +10
GKM Grudziądz - Sparta Wrocław -8
Unia Tarnów - Unia Leszno -10
KS Toruń - Włókniarz Częstochowa -4
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +8
ROW Rybnik - Wanda Kraków +44
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +12
Motor Lublin - Polonia Piła +12
Unia-Kolejarz Rawicz - Kolejarz Opole +10
Stal Rzeszów - KSM Krosno +30
GKM Grudziądz - Sparta Wrocław -8
Unia Tarnów - Unia Leszno -10
KS Toruń - Włókniarz Częstochowa -4
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +8
ROW Rybnik - Wanda Kraków +44
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +12
Motor Lublin - Polonia Piła +12
Unia-Kolejarz Rawicz - Kolejarz Opole +10
Stal Rzeszów - KSM Krosno +30
Zrobił wilk elektrownię, lecz by prąd uzyskać
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski
Re: 8 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ
#24
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +10
GKM Grudziądz - Sparta Wrocław -8
Unia Tarnów - Unia Leszno -12
KS Toruń - Włókniarz Częstochowa +4
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +8
ROW Rybnik - Wanda Kraków +44
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +20
Motor Lublin - Polonia Piła +24
Unia-Kolejarz Rawicz - Kolejarz Opole +18
Stal Rzeszów - KSM Krosno +36
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +10
GKM Grudziądz - Sparta Wrocław -8
Unia Tarnów - Unia Leszno -12
KS Toruń - Włókniarz Częstochowa +4
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +8
ROW Rybnik - Wanda Kraków +44
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +20
Motor Lublin - Polonia Piła +24
Unia-Kolejarz Rawicz - Kolejarz Opole +18
Stal Rzeszów - KSM Krosno +36
Re: 8 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ
Mecz Orła z Loko przełożony na 30 lipca.
Re: 8 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ
#18
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +12
GKM Grudziądz - Sparta Wrocław -10
Unia Tarnów - Unia Leszno -8
KS Toruń - Włókniarz Częstochowa -2
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +4
ROW Rybnik - Wanda Kraków +36
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +10
Motor Lublin - Polonia Piła +16
Unia-Kolejarz Rawicz - Kolejarz Opole +10
Stal Rzeszów - KSM Krosno +28
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +12
GKM Grudziądz - Sparta Wrocław -10
Unia Tarnów - Unia Leszno -8
KS Toruń - Włókniarz Częstochowa -2
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +4
ROW Rybnik - Wanda Kraków +36
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +10
Motor Lublin - Polonia Piła +16
Unia-Kolejarz Rawicz - Kolejarz Opole +10
Stal Rzeszów - KSM Krosno +28
-
- Senior
- Posty: 755
- Rejestracja: 10 sierpnia 2003, o 20:23
- Lokalizacja: Lublin
- Kontakt:
Re: 8 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ
#10
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +8
GKM Grudziądz - Sparta Wrocław -4
Unia Tarnów - Unia Leszno -6
KS Toruń - Włókniarz Częstochowa +4
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +10
ROW Rybnik - Wanda Kraków +44
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +12
Motor Lublin - Polonia Piła +16
Unia-Kolejarz Rawicz - Kolejarz Opole +14
Stal Rzeszów - KSM Krosno +32
Mecz w Rawiczu 9.06, reszta 10.06.
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +8
GKM Grudziądz - Sparta Wrocław -4
Unia Tarnów - Unia Leszno -6
KS Toruń - Włókniarz Częstochowa +4
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +10
ROW Rybnik - Wanda Kraków +44
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +12
Motor Lublin - Polonia Piła +16
Unia-Kolejarz Rawicz - Kolejarz Opole +14
Stal Rzeszów - KSM Krosno +32
Mecz w Rawiczu 9.06, reszta 10.06.
Re: 8 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ
#16
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +14
GKM Grudziądz - Sparta Wrocław -10
Unia Tarnów - Unia Leszno -10
KS Toruń - Włókniarz Częstochowa 0
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +8
ROW Rybnik - Wanda Kraków +48
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +12
Motor Lublin - Polonia Piła +12
Unia-Kolejarz Rawicz - Kolejarz Opole +18
Stal Rzeszów - KSM Krosno +36
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +14
GKM Grudziądz - Sparta Wrocław -10
Unia Tarnów - Unia Leszno -10
KS Toruń - Włókniarz Częstochowa 0
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +8
ROW Rybnik - Wanda Kraków +48
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +12
Motor Lublin - Polonia Piła +12
Unia-Kolejarz Rawicz - Kolejarz Opole +18
Stal Rzeszów - KSM Krosno +36
Ostatnio zmieniony 9 czerwca 2018, o 15:11 przez Hayden, łącznie zmieniany 2 razy.
Motor mocny
Re: 8 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ
#12
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +12
GKM Grudziądz - Sparta Wrocław -6
Unia Tarnów - Unia Leszno -8
KS Toruń - Włókniarz Częstochowa +4
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +10
ROW Rybnik - Wanda Kraków +34
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +26
Motor Lublin - Polonia Piła +14
Unia-Kolejarz Rawicz - Kolejarz Opole +16
Stal Rzeszów - KSM Krosno +20
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +12
GKM Grudziądz - Sparta Wrocław -6
Unia Tarnów - Unia Leszno -8
KS Toruń - Włókniarz Częstochowa +4
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +10
ROW Rybnik - Wanda Kraków +34
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +26
Motor Lublin - Polonia Piła +14
Unia-Kolejarz Rawicz - Kolejarz Opole +16
Stal Rzeszów - KSM Krosno +20
Re: 8 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +6
GKM Grudziądz - Sparta Wrocław -4
Unia Tarnów - Unia Leszno -14
KS Toruń - Włókniarz Częstochowa +6
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +20
ROW Rybnik - Wanda Kraków +40
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +14
Motor Lublin - Polonia Piła +16
Unia-Kolejarz Rawicz - Kolejarz Opole +20
Stal Rzeszów - KSM Krosno +36
GKM Grudziądz - Sparta Wrocław -4
Unia Tarnów - Unia Leszno -14
KS Toruń - Włókniarz Częstochowa +6
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +20
ROW Rybnik - Wanda Kraków +40
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +14
Motor Lublin - Polonia Piła +16
Unia-Kolejarz Rawicz - Kolejarz Opole +20
Stal Rzeszów - KSM Krosno +36
Re: 8 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +8
GKM Grudziądz - Sparta Wrocław -16
Unia Tarnów - Unia Leszno -20
KS Toruń - Włókniarz Częstochowa -2
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils -2
ROW Rybnik - Wanda Kraków +44
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +10
Motor Lublin - Polonia Piła +16
Unia-Kolejarz Rawicz - Kolejarz Opole +16
Stal Rzeszów - KSM Krosno +24
Mecz w Rawiczu 9.06, reszta 10.06.
GKM Grudziądz - Sparta Wrocław -16
Unia Tarnów - Unia Leszno -20
KS Toruń - Włókniarz Częstochowa -2
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils -2
ROW Rybnik - Wanda Kraków +44
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +10
Motor Lublin - Polonia Piła +16
Unia-Kolejarz Rawicz - Kolejarz Opole +16
Stal Rzeszów - KSM Krosno +24
Mecz w Rawiczu 9.06, reszta 10.06.
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!
Re: 8 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +10
GKM Grudziądz - Sparta Wrocław +8
Unia Tarnów - Unia Leszno +2
KS Toruń - Włókniarz Częstochowa +4
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +10
ROW Rybnik - Wanda Kraków +40
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +16
Motor Lublin - Polonia Piła +20
Unia-Kolejarz Rawicz - Kolejarz Opole +12
Stal Rzeszów - KSM Krosno +24
GKM Grudziądz - Sparta Wrocław +8
Unia Tarnów - Unia Leszno +2
KS Toruń - Włókniarz Częstochowa +4
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +10
ROW Rybnik - Wanda Kraków +40
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +16
Motor Lublin - Polonia Piła +20
Unia-Kolejarz Rawicz - Kolejarz Opole +12
Stal Rzeszów - KSM Krosno +24
Re: 8 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ
#8
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +16
GKM Grudziądz - Sparta Wrocław -4
Unia Tarnów - Unia Leszno -4
KS Toruń - Włókniarz Częstochowa -4
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +8
ROW Rybnik - Wanda Kraków +40
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +10
Motor Lublin - Polonia Piła +26
Unia-Kolejarz Rawicz - Kolejarz Opole +16
Stal Rzeszów - KSM Krosno +26
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +16
GKM Grudziądz - Sparta Wrocław -4
Unia Tarnów - Unia Leszno -4
KS Toruń - Włókniarz Częstochowa -4
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +8
ROW Rybnik - Wanda Kraków +40
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +10
Motor Lublin - Polonia Piła +26
Unia-Kolejarz Rawicz - Kolejarz Opole +16
Stal Rzeszów - KSM Krosno +26
Re: 8 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ
#13
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +14
GKM Grudziądz - Sparta Wrocław -6
Unia Tarnów - Unia Leszno -12
KS Toruń - Włókniarz Częstochowa -4
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +8
ROW Rybnik - Wanda Kraków +34
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +14
Motor Lublin - Polonia Piła +20
Unia-Kolejarz Rawicz - Kolejarz Opole +16
Stal Rzeszów - KSM Krosno +30
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +14
GKM Grudziądz - Sparta Wrocław -6
Unia Tarnów - Unia Leszno -12
KS Toruń - Włókniarz Częstochowa -4
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +8
ROW Rybnik - Wanda Kraków +34
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +14
Motor Lublin - Polonia Piła +20
Unia-Kolejarz Rawicz - Kolejarz Opole +16
Stal Rzeszów - KSM Krosno +30
"Hans Nielsen, niczym taka dobra kwoka, czuwająca nad swym kurczęciem."
Re: 8 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ
# 21
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +16
GKM Grudziądz - Sparta Wrocław -8
Unia Tarnów - Unia Leszno -8
KS Toruń - Włókniarz Częstochowa -4
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +8
ROW Rybnik - Wanda Kraków +34
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +16
Motor Lublin - Polonia Piła +20
Unia-Kolejarz Rawicz - Kolejarz Opole +26
Stal Rzeszów - KSM Krosno +28
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +16
GKM Grudziądz - Sparta Wrocław -8
Unia Tarnów - Unia Leszno -8
KS Toruń - Włókniarz Częstochowa -4
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +8
ROW Rybnik - Wanda Kraków +34
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +16
Motor Lublin - Polonia Piła +20
Unia-Kolejarz Rawicz - Kolejarz Opole +26
Stal Rzeszów - KSM Krosno +28
never ride faster than your angel can fly
Re: 8 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +16
GKM Grudziądz - Sparta Wrocław -6
Unia Tarnów - Unia Leszno -10
KS Toruń - Włókniarz Częstochowa +8
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +8
ROW Rybnik - Wanda Kraków +50
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +16
Motor Lublin - Polonia Piła +14
Stal Rzeszów - KSM Krosno +30
GKM Grudziądz - Sparta Wrocław -6
Unia Tarnów - Unia Leszno -10
KS Toruń - Włókniarz Częstochowa +8
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +8
ROW Rybnik - Wanda Kraków +50
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +16
Motor Lublin - Polonia Piła +14
Stal Rzeszów - KSM Krosno +30
- m.a.c.i.e.k.s
- Junior
- Posty: 345
- Wiek: 35
- Rejestracja: 5 marca 2004, o 16:16
- Lokalizacja: Lublin
Re: 8 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2 LŻ
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +10
GKM Grudziądz - Sparta Wrocław -10
Unia Tarnów - Unia Leszno -20
KS Toruń - Włókniarz Częstochowa -2
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +10
ROW Rybnik - Wanda Kraków +40
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +10
Motor Lublin - Polonia Piła +12
Stal Rzeszów - KSM Krosno +38
GKM Grudziądz - Sparta Wrocław -10
Unia Tarnów - Unia Leszno -20
KS Toruń - Włókniarz Częstochowa -2
Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils +10
ROW Rybnik - Wanda Kraków +40
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +10
Motor Lublin - Polonia Piła +12
Stal Rzeszów - KSM Krosno +38