Polonia Piła- Speed Car Motor Lublin 27.05 godz. 14:30

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Perez
Trener
Posty: 4103
Rejestracja: 8 marca 2009, o 21:08
Lokalizacja: Lubartów

Re: Polonia Piła- Speed Car Motor Lublin 27.05 godz. 14:30

#76 Postautor: Perez » 27 maja 2018, o 17:10

Drużynie z Gniezna znów pomógł sędzia bo by dziś przegrali.
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!

Grucha
Junior
Posty: 364
Rejestracja: 28 czerwca 2009, o 17:43

Re: Polonia Piła- Speed Car Motor Lublin 27.05 godz. 14:30

#77 Postautor: Grucha » 27 maja 2018, o 17:11

Perez pisze:
Grucha pisze:Brawo dla zawodników za walkę za piękny kolejny piekielnie trudny mecz wygrany !

Każdy miał jakąś wpadkę ale jeden zastępował drugiego. Szkoda Wiktora ale gdyby jeszcze on więcej pkt przywiózł to można by ich roznieść. Obstawiałem 43-47 jest 41-49 przerosło to moje oczekiwania.

Wiktor w wywiadzie powiedział w TV że w pierwszym biegu mu poszedł silnik pierwszy przygotowany pod ten tor.

To Trojanowski powiedział :P



Ok masz rację coś mi też głos nie pasował a akurat nie patrzyłem wtedy w TV ale wiedziałem że chodziło o Wiktora

dobek
Senior
Posty: 559
Rejestracja: 17 stycznia 2009, o 16:09

Re: Polonia Piła- Speed Car Motor Lublin 27.05 godz. 14:30

#78 Postautor: dobek » 27 maja 2018, o 17:13

Komentarz z Sportowych Faktów-cytuje: "Beniaminek wyruchał ligę..." :)

Awatar użytkownika
mustafa
Zawodowiec
Posty: 1482
Rejestracja: 26 stycznia 2009, o 11:39
Lokalizacja: Lubartów

Re: Polonia Piła- Speed Car Motor Lublin 27.05 godz. 14:30

#79 Postautor: mustafa » 27 maja 2018, o 17:15

Ge(L)o pisze:A Kraków ? :cool:


A nie wspomniałem bo to oczywista oczywistość :)
Nasi są w gazie, nawet Masters coś jedzie, szkoda tylko że 2 biegi musi stracić zanim się dopasuje.

Awatar użytkownika
NoFear
Posty: 111
Rejestracja: 17 czerwca 2009, o 11:01

Re: Polonia Piła- Speed Car Motor Lublin 27.05 godz. 14:30

#80 Postautor: NoFear » 27 maja 2018, o 17:19

Brawo dla chłopaków za fantastyczny występ. Jestem pełen uznania dla naszych wyników w tym sezonie, runda bez porażki!

Co do to transmisji na Polsat Sport - to co zrobili panowie Wójcik i Świst to była kpina z lubelskich kibiców.

Tutaj link do formularza kontaktowego do Polsatu Sport: http://www.polsatsport.pl/kontakt/- wyraźmy swoją opinie co sądzimy o pracy komentatorów w dzisiejszym meczu.

Ja już to zrobiłem, zachęcam i Was - im więcej negatywnych opinii to może przyniesie to jakiś rezultat i Świst zostanie odsunięty raz na zawsze od mikrofonu.
Ostatnio zmieniony 27 maja 2018, o 17:21 przez NoFear, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Rusek
Zawodowiec
Posty: 1261
Rejestracja: 5 września 2009, o 08:23

Re: Polonia Piła- Speed Car Motor Lublin 27.05 godz. 14:30

#81 Postautor: Rusek » 27 maja 2018, o 17:20

A najlepszy czas dnia uzyskał Oskar Bober! Brawa dla całej drużyny! Mamy kolejne zwycięstwo. Mecz zaczął się trochę słabo ale szybko się chłopaki połapali i wyszło super, bo już przed nominowanymi zwycięstwo mieliśmy w garści :-)

Awatar użytkownika
jacur78
Senior
Posty: 603
Rejestracja: 25 października 2003, o 16:39
Lokalizacja: Poole

Re: Polonia Piła- Speed Car Motor Lublin 27.05 godz. 14:30

#82 Postautor: jacur78 » 27 maja 2018, o 17:21

Na ta chwile mamy zdecydowanie najmocniejszą drużynę w lidze. Każdy może wygrać biegi a 2 ewentualne dziury mogą być łatane przez juniorów. Nic tylko wygrać ligę i awansować juz w tym roku
Motor 2023: 1.Zmarzlik 2.Hampel 3.Holder 4. Kubera 5. Lindgren 6.Cierniak 7.Banbor 8.Lampart

Awatar użytkownika
ptgt
Senior
Posty: 512
Rejestracja: 10 maja 2009, o 12:15

Re: Polonia Piła- Speed Car Motor Lublin 27.05 godz. 14:30

#83 Postautor: ptgt » 27 maja 2018, o 17:24

Brawo drużyna! Ciągle jesteśmy w gazie i nie sądzę, że przed 11tą kolejką ktoś nam wydrze punkty ;) Ciężko wybrać MVP bo wszyscy pojechali na równym poziomie, ale szczególnie wyróżniłbym Darka Śledzia, który wg poprowadził zespół najlepiej w swojej trenerskiej historii. Mam na myśli tutaj zachowanie zimnej krwi i brak zmian w wyścigach 8 i 12. Wczorajsza porażka Łodzi i dzisiejsza Gdańska stawia nas w roli głównego faworyta do awansu. Niech ktoś mi powie, że Czaja-Szczepaniak-Karpow jest lepsza od lubelskiego trio Jeleniewski-Lampart-Lambert. Liczę, że w następnej kolejce zapełnimy stadion, by podziękować naszym walczakom za zwycięstwo ;)
#NajśmieszniejszaLigaŚwiata

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4414
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Polonia Piła- Speed Car Motor Lublin 27.05 godz. 14:30

#84 Postautor: Kargolo » 27 maja 2018, o 17:33

Świst w trakcie nominowanych był tak załamany, że głos mu się łamał. Jakby sędzia dał punkcika Oskarowi to chyba Pan Piotr rozpłakałby się na antenie :D
Co do meczu to pokazał on tylko jak bardzo mocny mamy skład.
Punktowanie: 13, 9, 7, 7, 6, 6 i nawet przy tylko 1 punkcie Wiktora pewnie wygrywamy na ciężkim terenie.
AJ jest niesamowity. Facet ma taką wolę walki o każdy punkt na trasie, że nawet delikatnie się uśmiecham kiedy nie wyjdzie mu start. Przepięknie, że mamy takiego gościa i sto razy bardziej wolę jego niż amerykańską złotówę bez honoru.
Reszta bardzo ładnie oprócz Wiktora, któremu rozleciał się sprzęt więc nie można mieć do niego większych pretensji. Świetne jest to, że po takim meczu można stwierdzić, że mamy jeszcze rezerwy. Przede wszystkim Lamparty mogą wozić jeszcze większe punkty, a i dla Sama, Roberta i Jelenia ten mecz nie był szczytem możliwości.
Jest pięknie Panie i Panowie. Jedziemy prosto w jednym kierunku!

grzesiek
Szkółkowicz
Posty: 153
Rejestracja: 6 lipca 2003, o 01:37
Lokalizacja: lublin
Kontakt:

Re: Polonia Piła- Speed Car Motor Lublin 27.05 godz. 14:30

#85 Postautor: grzesiek » 27 maja 2018, o 17:36

Ge(L)o pisze:
grzesiek pisze: Canal+ i ich komentowanie "pod" Legię to pikuś przy tym co dzisiaj słyszeliśmy.

:lol:
Słyszałeś kiedyś jak mecz Legii komentują Węgrzyn albo Mielcarski ? Pod Legię ? :shock:

Brawo Motor. Wspaniała drużyna.


A gdzie Ja napisałem coś o Mielcarskim czy Węgrzynie?

Miałem na myśli akurat Rosłonia i już nieobecnego w C+ Smokowskiego. Są super komentatorami w przeciwieństwie do Śwista ( o ile go mozna nazwać komentatorem) ale jednak z deka stronniczymi.
NA ZAWSZE WIERNI !!!


CHCESZ DOSTAĆ BILET NA MECZ?? ZAJRZYJ NA NASZ FANPAGE
https://www.facebook.com/ncplusfelicitylublin/

Nasz Salon NC+ w FELICITY w sezonie 2019 będzie wspierał Lubelski Żużel


https://www.facebook.com/Kamery-Lublin/

Awatar użytkownika
Popek
Senior
Posty: 635
Rejestracja: 8 stycznia 2011, o 10:28

Re: Polonia Piła- Speed Car Motor Lublin 27.05 godz. 14:30

#86 Postautor: Popek » 27 maja 2018, o 17:45

Kargolo pisze:Świst w trakcie nominowanych był tak załamany, że głos mu się łamał. Jakby sędzia dał punkcika Oskarowi to chyba Pan Piotr rozpłakałby się na antenie :D
Co do meczu to pokazał on tylko jak bardzo mocny mamy skład.
Punktowanie: 13, 9, 7, 7, 6, 6 i nawet przy tylko 1 punkcie Wiktora pewnie wygrywamy na ciężkim terenie.
AJ jest niesamowity. Facet ma taką wolę walki o każdy punkt na trasie, że nawet delikatnie się uśmiecham kiedy nie wyjdzie mu start. Przepięknie, że mamy takiego gościa i sto razy bardziej wolę jego niż amerykańską złotówę bez honoru.
Reszta bardzo ładnie oprócz Wiktora, któremu rozleciał się sprzęt więc nie można mieć do niego większych pretensji. Świetne jest to, że po takim meczu można stwierdzić, że mamy jeszcze rezerwy. Przede wszystkim Lamparty mogą wozić jeszcze większe punkty, a i dla Sama, Roberta i Jelenia ten mecz nie był szczytem możliwości.
Jest pięknie Panie i Panowie. Jedziemy prosto w jednym kierunku!



Jest dobrze, ale faza play-off rządzi się swoimi prawami. Mamy równy skład i wygrywamy póki co wszystko, jednak z nikim (oprócz Wandy) nie osiągneliśmy jakiejś miażdżącej przewagi punktowej. Rybnik zrobił u nas 42 pkt, a łódź 45. To bonus z tymi drużynami (a zwłaszcza z Rybnikiem bo Łodzi pewnie nie wejdzie do czwórki :P) będzie decydował o tym kto wygra w lidze. Nasi muszą w końcu zacząć jechać wszyscy na równym i wysokim poziomie, żeby każdy z kim pojedziemy w finałach dostał tutaj w palnik do 35. Inaczej będzie bardzo nerwowo w finałach i wszystko zależeć będzie tylko od szczęścia w danym dniu. Rybnik w ostatnim czasie robi na mnie spore wrażenie, zwłaszcza forma ich juniorów wydaje się rosnąć.

Jednak za dziś wielkie gratulacje dla drużyny, bo po pierwszych biegach zapowiadał się bardzo trudny mecz.

Awatar użytkownika
GIGI
Trener
Posty: 2673
Rejestracja: 27 marca 2003, o 11:07

Re: Polonia Piła- Speed Car Motor Lublin 27.05 godz. 14:30

#87 Postautor: GIGI » 27 maja 2018, o 19:17

Popek pisze:Rybnik zrobił u nas 42 pkt, a łódź 45. To bonus z tymi drużynami (a zwłaszcza z Rybnikiem bo Łodzi pewnie nie wejdzie do czwórki :P) będzie decydował o tym kto wygra w lidze. Nasi muszą w końcu
Rybnika nie musimy sie obawiac. Bonus pewnie ucieknie ale nie zapominajmy ze Rybnik przegral w Dauga wiec tu mamy +2 nad rekinami.

Awatar użytkownika
ptgt
Senior
Posty: 512
Rejestracja: 10 maja 2009, o 12:15

Re: Polonia Piła- Speed Car Motor Lublin 27.05 godz. 14:30

#88 Postautor: ptgt » 27 maja 2018, o 19:28

Dodatkowo mają cięższy terminarz od nas (wyjazd do Gdańska i Piły).
#NajśmieszniejszaLigaŚwiata

Grucha
Junior
Posty: 364
Rejestracja: 28 czerwca 2009, o 17:43

Re: Polonia Piła- Speed Car Motor Lublin 27.05 godz. 14:30

#89 Postautor: Grucha » 27 maja 2018, o 19:31

ptgt pisze:Dodatkowo mają cięższy terminarz od nas (wyjazd do Gdańska i Piły).


Plus jeszcze wyjazd do Gniezna i Łodzi więc w rundzie rewanżowej mają dość ciężki terminarz my już 3 ciężkie tereny mamy za sobą pozostał Rybnik,Gniezno,Łódź pamiętajmy że po meczu z Krakowem na wyjedzie jedziemy awansem z Rybnikiem 24 czerwca.
Ja jakoś nie wiem mam dziwne przeczucie że w Rybniku powalczymy o coś większego niż minimalną porażkę patrząc na to jak się prezentuje nasza drużyna jest duża szansa.

Trzeba bacznie obserwować jaka będzie sytuacja w tabeli bo po rundzie zasadniczej 1 miejsce daje duży atut w fazie play off.
Chodź jeśli jako czwarta do Play off wskoczy Łódź mają na tą duże szanse chodź muszą teraz do końca u siebie wszystko wygrać. I wtedy lepiej taktycznie rozegrać bo lepiej jechać w finale z Łodzią niż półfinale.

Zobaczymy jak to się wszystko ułoży cieszmy teraz oko bo to jest nasz czas :) Zawodnicy robią kapitalną robotę

Awatar użytkownika
Maxx
Trener
Posty: 2961
Rejestracja: 7 października 2002, o 14:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Polonia Piła- Speed Car Motor Lublin 27.05 godz. 14:30

#90 Postautor: Maxx » 27 maja 2018, o 20:50

Fakt. Kopacz mogą się uczyć.

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7218
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Polonia Piła- Speed Car Motor Lublin 27.05 godz. 14:30

#91 Postautor: istred » 27 maja 2018, o 21:30

Gratulacje dla zespołu. Każdy dokłada swoją cegiełkę i nawet jak jeden jedzie słabiej - dziś Wiktor - to nie mamy dziury w składzie. Jestem pewien, że nawet jakby któryś z seniorów miał gorszy dzień, to Bober by go udanie zastąpił. Trochę właśnie Oskara żałuję. Pojechał dwa świetne biegi, później dłuższa przerwa i wyraźnie pogubił się z ustawieniami. Choć ostatni jego bieg to typowe dla niego zaspanie na starcie.

Liderem był oczywiście AJ i obserwując trochę zaangażowanie zawodników widać, że AJ jest liderem nie tylko na torze. Taki zawodnik to prawdziwy skarb i cieszę się, że to Andreas do nas trafił, a nie Greg.

Co do tabeli, to oczywiste jest, że PO już mamy i jesteśmy faworytem do wygrania rundy zasadniczej. W PO jesteśmy już my i Rybnik. Pozostałe dwa miejsca to Start, Lokomotiv albo Orzeł. Nie wierzę, żeby Wybrzeże cokolwiek zwojowało w rundzie rewanżowej. Mają dwa trudne wyjazdy - Lublin i Łódź, oprócz tego Łotwa i u siebie z ROWem, a stratę mają taką, że musieliby wszystko wygrywać.

PO rządzi się swoimi prawami. Nierzadko lider po rundzie zasadniczej przegrywał w półfinale. My mamy drużynę kompletną, silną i wyrównaną i wszędzie będziemy mocni. Również w Rybniku i Łodzi. Jedyny nasz minus to brak atutu własnego toru i nad tym trzeba popracować w rundzie finałowej. Jeśli będziemy u siebie tak silni jak Rybnik czy Gniezno to nie widzę możliwości żebyśmy nie awansowali do EL.

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Polonia Piła- Speed Car Motor Lublin 27.05 godz. 14:30

#92 Postautor: jerry78 » 27 maja 2018, o 23:57

Kargolo pisze:AJ jest niesamowity. Facet ma taką wolę walki o każdy punkt na trasie, że nawet delikatnie się uśmiecham kiedy nie wyjdzie mu start. Przepięknie, że mamy takiego gościa i sto razy bardziej wolę jego niż amerykańską złotówę bez honoru.


Otóż to. Na początku miał być Kildemand. Pół ligi go chciało, wybierał, przebierał i dzięki Bogu do nas nie trafił.
Potem dziadziuś Hancock. Wyglądało jakby nas przerobił, a tak naprawdę wyratował nas Nawrocki. Profesjonalista z Amerykanina żaden. W pierwszym meczu z Ostrowem anulowali jego punkty, w drugim nie został dopuszczony. Aż strach pomyśleć ile mógł nam narobić szkody.
Cały ten zbieg zdarzeń sprowadził do nas AJ, który póki co jest strzałem w 10. Świetnie, że do nas trafił.

GIGI pisze:Rybnika nie musimy sie obawiac. Bonus pewnie ucieknie ale nie zapominajmy ze Rybnik przegral w Dauga wiec tu mamy +2 nad rekinami.

Popek pisał to pewnie w kontekście ewentualnego dwumeczu w play-off, a nie odnośnie rundy zasadniczej

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Polonia Piła- Speed Car Motor Lublin 27.05 godz. 14:30

#93 Postautor: $korzen$ » 28 maja 2018, o 09:23

Jestem tak dumny z tego zespolu, ze co bym nie napisal to i tak bedzie za malo. Ostatni raz tak dumny z Motoru bylem w 2004 jak pchnelismy u siebie Rzeszow 52:37 i zapewnilismy sobie udzial w barazach z Falubazem. Wczesniej przegralismy u siebie 41:49 bo szmciury z Rzeszowa przyjechaly z jakims przewodniczacym sedziow i zrobili z naszym torem co chcieli. Tak samo albo i mocniej dumny bylem wczoraj. Dodajac do tego, ze ta Pila jest zawsze dla nas przekleta moge smialo powiedziec, ze przeszedlem wczoraj po 13 biegu kibicowski orgazm :lol: No cos pieknego. AJ jak kosmita, znowu zajebiscie wazne punkty przywiozl Jelen, Bober wykrecajacy czas dnia, Lambert podkreslam na zajebiscie trudnym torze w Pile juz w II swoim starcie zapierdziela jak w Lublinie. Chlopaki jestescie WIEEEEELCYYYY!!! Nie widze innej mozliwosci jak pelne trybuny z Pila i doping na maksa, nalezy sie to chlopakom, bo mimo, ze siedze w tym gownie ponad 20 lat to wczoraj az mi sie lezka w oku zakrecila. Jak czlowiek patrzy na to co oni jada i przypomina sobie te wszystkie dziadowskie lata i karetke w studzience to mam ochote wziac ich wszystkich na barana i przeniesc przez deptak jak faraonow :cool: Oby tylko kontuzje nie pokrzyzowaly nam planow. Dzieki wielkie Panowie za wczoraj, jestescie wielcy.

Awatar użytkownika
ravajas
Trener
Posty: 4018
Rejestracja: 16 listopada 2003, o 16:11
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Polonia Piła- Speed Car Motor Lublin 27.05 godz. 14:30

#94 Postautor: ravajas » 28 maja 2018, o 09:50

$korzen$ pisze:i karetke w studzience

Musiałeś?? :D



tera cho i mi wytrzyj monitor.

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6336
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Polonia Piła- Speed Car Motor Lublin 27.05 godz. 14:30

#95 Postautor: kibicLBN » 28 maja 2018, o 20:17

To i ja się podzielę radością. Ktoś tu pisał że po wygranej padnie niewiele wypowiedzi, a w przypadku przegranej posypie się ok. 10 stron postów, głównie gownoburzy i bólu dupy.
Jak widać miał ten ktoś sporo racji. Co prawda przewidywałem to zwycięstwo, ale jednak to byla pierwsza porażka pilan u siebie. 3 wygrany wyjazd. Piękna sprawa, jak widać ciężko wygrać 3 zawodnikami wyjazdy, mimo że niby nie tracą punktów itd. I taki Gdańsk ma 3 Duńczyków, nak....ają chłopy niesamowicie, ale co z tego że w każdym meczu klepią we 3 razem 7-9 trójek jak i tak Gdańsk jest w plecy. U nas jedzie drużyna.
Strach pomyśleć jak byśmy rwali w strzępy tę ligę jakby na swoim poziomie jechał starszy Lampart i Sam Masters. No ale chłopak się rozwalił przed sezonem i co począć. Ale tu widać jak mądrze zbudowany jest skład. Nie wszyscy są w optymalnej formie a i tak jesteśmy na te chwilę najlepsi.
Jedyne co poza dyspozycją 2 zawodników można poprawić to chyba wykorzystanie naszego toru. Tak jak niektórzy pisali, żeby mieć realne szanse w Play offach trzeba zdobywać u siebie powyżej 50pkt , a nam udało się to jak dotąd z Gnieznem (bardzo słabo na wyjazdach matadorzy własnego toru) i ze słabiutką Wandą. Testem dla nas będzie mecz z Gdańskiem. Jeśli na nich zdobędziemy powyżej 50 pkt (co będzie dość trudne) to będzie dobry prognostyk na PO.
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.