Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Egon
Zawodowiec
Posty: 1498
Wiek: 35
Rejestracja: 13 czerwca 2009, o 10:10
Lokalizacja: Lublin/Turka

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#201 Postautor: Egon » 6 maja 2018, o 21:45

Szkoda komentować, można wejść na profil i poczytać wcześniejsze posty.
Co do meczu i postawy Sama to nie mogłem patrzeć na to co robi w pierwszych dwóch biegach na pierwszym łuku na KAŻDYM okrążeniu. Cóż to były za figury i czemu miały służyć? Oświećcie mnie proszę.. :roll: Później jazda zgoła inna niż przez poprzednie 7 biegów, ale do końca (chyba jak każdy) bałem się o to czy dowiezie swoje punkty czy nie.
Motor! Motor! Tylko Motor!

J. Stachyra: "Między ligami jest przepaść, tylko się o tym głośno nie mówi, ale to się wie."

Awatar użytkownika
GIGI
Trener
Posty: 2673
Rejestracja: 27 marca 2003, o 11:07

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#202 Postautor: GIGI » 6 maja 2018, o 21:50

kondzio78 pisze:Oczywiście ze nie ma kim ale to juz problem dyrektora sportowego ktory sie zachłysną swoim geniuszem i pracowitoscią.Wystarczy zobaczyć co się dzieje jak AJ traci furę i przebudzenia dostaje Lambert w dwóch ostatnich biegach. Nie wiem jak to się stało ale to ze jesteśmy na pierwszym miejscu to fart.


Takich bredni dawno nie czytałem.

Awatar użytkownika
Speedway
Trener
Posty: 2519
Rejestracja: 23 września 2005, o 23:14
Lokalizacja: Łęczna

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#203 Postautor: Speedway » 6 maja 2018, o 22:36

Slusznie meesha zauwazyl, Ameryki zreszta nie odkrywajac, ze znow wygrywamy mecz juniorami. To jest w zuzlu klucz do sukcesu, mozemy zajsc naprawde daleko, z awansem wlacznie. Jak dotad najlepszym mlodziezowcem w lidze jest oczywiscie Wiktor, a drugim kto? Oskar ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
tezetomaniak
Trener
Posty: 4469
Rejestracja: 12 lipca 2007, o 21:37

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#204 Postautor: tezetomaniak » 6 maja 2018, o 23:26

Mecze wygrywamy juniorami, ale jak przegrywamy to seniorami? :D
Oczywiście dobry junior może wskakiwać do biegów i ciągnąć/ratować wynik. Ale kto broni mieć na 1-5 samych kozaków na 12+ ;)

meesha
Trener
Posty: 7574
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#205 Postautor: meesha » 6 maja 2018, o 23:42

Przegrywamy? Coś przegapilem? :)
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

go!
Trener
Posty: 3762
Rejestracja: 7 lipca 2003, o 10:23

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#206 Postautor: go! » 7 maja 2018, o 00:36

Nie moglem "śledzić" meczu nazywo, ale po wszystkim wchodze na relacje, widze wynik, patrze kto jak punktowal i mysle: Nie moglo byc lepiej (choc taki wynik mniej wiecej przewidzialem).
Nie czaje tego calego p**rdolenia.
Jest zle?-bronimy niemoty, jest dobrze?-marudzimy ze jest zle.
Wezcie malkontenci zmiencie sobie zainteresowania

Awatar użytkownika
jataman20
Szkółkowicz
Posty: 209
Rejestracja: 26 marca 2005, o 15:45
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#207 Postautor: jataman20 » 7 maja 2018, o 00:37

To jest fenomen co robimy w tym sezonie !
Powoli stajemy się czarnym koniem rozgrywek i głównym faworytem do awansu.
Masters nareszcie przebudzenie!
To jest zawodnik który może się obudzić i punktować na poziomie Lamberta, absolutnie od składu powinien być odsunięty Miesiąc i rozpatrywanie jego kandydatury w meczu powinno być poparte jedynie nagłą zmianą jego formy, oraz wygrywanie na treningach i to ewentualnie za Jelenia, ale też nie na mecze w Lublinie tylko ewentualnie wyjazdy.
Mamy kompletny zespół, uzupełniający się ze świetnymi juniorami, a pierwszy mecz to był wypadek przy pracy i najzwyczajniej wykorzystaliśmy limit pecha na ten sezon :)
;]

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13190
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#208 Postautor: Gelo » 7 maja 2018, o 07:09

Wspaniały mecz, emocje do końca. Mamy świetną wyrównaną drużynę z juniorami z innej ligi. Jak się patrzy na jazdę Wiktora i porównuje np. Kubę Miśkowiaka to człowiek zadaje sobie pytanie czym kierował się Dobrucki w powołaniach do kadry... Co do meczu -krytykowanie kogokolwiek za wygraną na tak trudnym terenie nie ma najmniejszego sensu. Dla mnie cichym bohaterem jest Sam. Nie znał toru a wyciągnął wnioski z przegranych i rewelacyjnie pracował manetką na pierwszym łuku. Daniel też zrobił swoje jak na Dauga

dobek
Senior
Posty: 559
Rejestracja: 17 stycznia 2009, o 16:09

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#209 Postautor: dobek » 7 maja 2018, o 07:13

Gelo pisze:Wspaniały mecz, emocje do końca. Mamy świetną wyrównaną drużynę z juniorami z innej ligi. Jak się patrzy na jazdę Wiktora i porównuje np. Kubę Miśkowiaka to człowiek zadaje sobie pytanie czym kierował się Dobrucki w powołaniach do kadry... Co do meczu -krytykowanie kogokolwiek za wygraną na tak trudnym terenie nie ma najmniejszego sensu. Dla mnie cichym bohaterem jest Sam. Nie znał toru a wyciągnął wnioski z przegranych i rewelacyjnie pracował manetką na pierwszym łuku. Daniel też zrobił swoje jak na Dauga

Amen!

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6338
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#210 Postautor: kibicLBN » 7 maja 2018, o 07:45

Gelo pisze: Co do meczu -krytykowanie kogokolwiek za wygraną na tak trudnym terenie nie ma najmniejszego sensu [...]Daniel też zrobił swoje jak na Dauga

Wow. Jestem pod wrażeniem opinii o Danielu. Podzielam ;)
Patrząc nieco do przodu. Kolejnych 5 spotkań to:
1.Kraków dom
2. Piła wyjazd
3. Piła dom
4. Kraków wyjazd
5. Dyneburg dom
Jeśli nie zawiedziemy w Pile I nie przytafi nam się tfu tfu nic złego powinniśmy uzyskać z tych spotkań komplet 13 punktów.
Z pozostałych spotkań najistotniejsze będzie moim zdaniem to z Gdańskiem u siebie, wcale łatwo nie będzie a tych punktów nie można stracić, pozostałe to moim zdaniem ile wywieziemy tyle będzie. Czyli po 10 kolejkach powinniśmy mieć spokojnie lidera, a kluczowe spotkania rundy zasadniczej są niemal wszystkie już za nami :)
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Awatar użytkownika
ravajas
Trener
Posty: 4018
Rejestracja: 16 listopada 2003, o 16:11
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#211 Postautor: ravajas » 7 maja 2018, o 09:10

Czarnym koniem rozgrywek - moim zdaniem - jest Gniezno. Nie umniejszam naszej drużynie, ale my się cokolwiek wzmocniliśmy, a oni nie; my wygrywamy wszystkie mecze jak dotąd (poza pierwszym), ale mamy też dość łaskawy terminarz. I jeśli wygrywamy to nieznacznie - o bonusy może być ciężko. Mimo to jednak, w tyle głowy świeci mi nadzieja, że to, co przed nami, może mieć nieoczekiwany przebieg i myślę - a nie wiem czy jestem w tym odosobniony, czy nie - że z Gniezna jesteśmy w stanie wywieźć 3 punkty. Podobnie myślę o Rybniku. Co do Łodzi to nie mam żadnych nadziei, bo kompletnie nie wiem czego spodziewać się po ich torze. Moje nadzieje co do powyższych wynikają z faktu, że nasza drużyna wszystkie mecze na własnym torze jedzie tak, jakby była na wyjazdach. Może to ten czas, kiedy nie ma już znaczenia czy tor jest domowy czy wyjazdowy? W tym sezonie nie zdziwi mnie nic. Żaden obrót sprawy.

Metalliczny
Senior
Posty: 755
Rejestracja: 10 sierpnia 2003, o 20:23
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#212 Postautor: Metalliczny » 7 maja 2018, o 09:41

Ja natomiast uważam, że Piła to trudny teren i wcale nasze zwycięstwo nie musi być takie oczywiste. Ostatni nasz wyjazd (2015 rok) to sromotne porażki do 31 i 29. Owszem, możemy tam zwyciężyć, ale wcale nie uważam, że będzie nam tam łatwiej niż w Dauga.

Co do Łodzi - ja bym nie demonizował ich toru - póki co nie mają gdzie trenować i na czym jeździć, co się odbija na ich postawie. Wjeżdżenie w swój tor też trochę zajmie, moim zdaniem prędzej wygramy w Łodzi (jeśli ten stadion będą mieli) niż w Rybniku.

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#213 Postautor: $korzen$ » 7 maja 2018, o 10:31

Ogromne brawa dla calego zespolu. Nie bede nic pisal, wszystko zostalo powiedziane.

Szacun dla trenera za stalowe nerwy w kontekscie Mastersa i za trafiona decyzje, bo ja bym go chyba zmienil po tym 2 starcie :cool:


Mysle, ze na ten moment podstawowy sklad mamy wykrystalizowany, nie widze zadnych logicznych przeslanek na jakiekolwiek zmiany na Wande. Miesiac przerznal walke o podstawowy sklad i nie moze miec o to do nikogo pretensji.

Pawel Miesiac 14pkt w 3 spotkaniach w tym wszystko jechal w Lublinie.

Sam Masters 17pkt w 3 spotkaniach z czego 2 trudne wyjazdy w Gdansku i Daugavpils.

Tym samym skladem co wczoraj rozjezdzamy Wande i szykujemy sie na arcytrudny wyjazd do Pily, zawsze nam sie tam ciezko jechalo. Wygrana w Pile niemalze gwarantuje nam 1 lub 2 miejsce po zasadniczej i rewanz w polfinale u siebie.

Awatar użytkownika
Hans
Trener
Posty: 2265
Rejestracja: 22 czerwca 2006, o 16:49
Lokalizacja: Aberdeen

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#214 Postautor: Hans » 7 maja 2018, o 10:51

Nie zgadzam sie z tym, ze mamy najlaskawszy terminarz, bo ten zdecydowanie mialo Gniezno :- LOK, POL, ŁDZ (dom) i wyjazdy do LBN i KRK. My już mamy za soba mecze ze wszystkimi potentatami do play-off, z czego dwa na wyjezdzie.

Jakby nie patrząc, powinnismy poradzic sobie w Pile, bo jednak juniorzy nam daja potężnego kopa na początek meczu. Piła oprocz Gapy, Okonia i polowy THJ na razie jedzie średnio. Przecież gdyby nie brak Thomsena w kolejnych startach w meczu Pily u siebie z Wybrzeżem to raczej Gdansk wygrałby to spotkanie. Jedyne czego sie martwie to play-offow z Łodzia...

Co do naszego meczu, napisane zostało wszystko. Niezwykle cenny skalp pomimo mniejszej zdobyczy AJ. Sam osobiscie odstawilbym Mastersa bo drugim starcie ale chwała Darkowi, ze drugi raz mu takie cos wychodzi :)

Teraz czas na serwis sprzetu, spokojne treningi i mecz z Wanda.

Awatar użytkownika
GIGI
Trener
Posty: 2673
Rejestracja: 27 marca 2003, o 11:07

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#215 Postautor: GIGI » 7 maja 2018, o 11:02

Gratulacje dla chlopakow. Mnie osobiscie bardzo zaskakuje ostatnio Robert Lambert. Poczatki spotkan kiepskie a jak juz sie spasuje to jedzie w innej lidze. Jedno jest pewne, poza meczmi z Wanda to emocje mamy gwarantowane w kazdym spotkaniu. Za to wlasnie kocham zuzel ☺

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7445
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#216 Postautor: Cooper » 7 maja 2018, o 11:02

A ja sie dotad zastanawiam jak ten Masters zrobil te punkty, bo patrzac na jego jazde ... hmm on dlaej jest daleki od formy. Mnie bardziej cieszy, ze Lambert dzwignal koncowke (owszem, przeskoczyl na wewnetrzne i to pomoglo).

Fajnie ze D.Lampart lubi jezdzic na wyjazdach :)
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Awatar użytkownika
radonis
Zawodowiec
Posty: 1095
Rejestracja: 10 maja 2011, o 15:28
Lokalizacja: Bielsko-Biała ex Lbn

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#217 Postautor: radonis » 7 maja 2018, o 11:08

Świetny mecz - nawet przez chwilę nie przegrywaliśmy. Można było wygrać wyżej, ale tym razem pecha miał AJ. Szkoda, że przez problemy z internetem nie można było puścić wyższej jakości obrazu.

Co do Rybki. Można go krytykować, albo chwalić. Wydaje mi się, że jego największym plusem w tym sezonie jest to, że jest blisko zawodników i wie co się u którego dzieje. Jak w Gd Robertowi nie szło, to pewnie usłyszał od niego, że nie wie co robić i mógł go zastępować a Daniel znalazł i można było w ten sposób wygrać.

W Dyne Masters pewnie szukał i Dariusz widział, że jest to dobry kierunek. W takim układzie, mając wzajemne zaufanie - kiedy zawodnik powie trenerowi co u niego i ważny jest wynik drużyny - można dokonywać trafionych rezerw.

Wg mnie procentują wspólne przedsezonowe przygotowania i integracja. Wygląda na to, że były to wydatki, które się właśnie zwracają, bo wyniki przyciągają na stadion komplety.

Awatar użytkownika
Marcinex
Senior
Posty: 726
Rejestracja: 25 listopada 2005, o 19:19
Lokalizacja: Lublin

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#218 Postautor: Marcinex » 7 maja 2018, o 11:17

Wydaje mi się że niektórzy byliby bardziej zadowoleni gdyby naszych 2 zawodników robiło 13+bonusy a reszta mizeria i przegrane mecze, niż każdy z zawodników po 7 punktów i wygrany mecz.
Akurat w tym meczu Ziółkowski idealnie podkreślił że mamy wyrównaną drużynę. Jak komuś nie wyjdzie jeden bieg, to wystrzeli inny. Pretensje do Jelenia o 4 punkty, czy Mastersa o 7 punktów lub Andreasa o to że przegrał nam mecz (a takie komentarze pojawiały się w trakcie spotkania) są nie na miejscu, każdy z punktów tych zawodników był na wagę wygranej.

Ale chyba taki urok tego forum... Szkoda tylko meczu z Łodzią, formy Pawła oraz braku jazdy Emila. Poza tym sezon układa się idealnie
Obrazek

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6067
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#219 Postautor: grzesieck » 7 maja 2018, o 11:27

Cooper pisze:A ja sie dotad zastanawiam jak ten Masters zrobil te punkty, bo patrzac na jego jazde ... hmm on dlaej jest daleki od formy. Mnie bardziej cieszy, ze Lambert dzwignal koncowke (owszem, przeskoczyl na wewnetrzne i to pomoglo)


ja tak samo, ogladajac jazde Mastersa w biegach, gdzie zdobyl 2, 3 i 2 punkty ani przez moment nie czulem, ze jest luz i na pewno dowiezie, w przeciwienstwie do Lamberta, ktory byl bardzo szybki i jechal ladnie technicznie

na miejscu klubu nadal rozgladalbym sie za wzmocnieniem
METHANOL ADVENTURE TEAM

Awatar użytkownika
lombard
Senior
Posty: 795
Rejestracja: 21 kwietnia 2011, o 15:44

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#220 Postautor: lombard » 7 maja 2018, o 14:25

Metalliczny pisze:Ja natomiast uważam, że Piła to trudny teren i wcale nasze zwycięstwo nie musi być takie oczywiste

Każdy mecz jest inny. Gdybyśmy My wczoraj jechali u siebie z Łodzią, prawdopodobnie też byśmy ich rozgromili a nie remis.

ravajas pisze:Czarnym koniem rozgrywek - moim zdaniem - jest Gniezno.

Jeśli Gniezno wejdzie do play-off to chyba zbraknie miejsca dla Gdańska i to już będzie niespodzianka. Gniezno deklaruje nie pchać się do awansu, więc wydaje się, że w play off będą do przejścia.
ravajas pisze:Co do Łodzi to nie mam żadnych nadziei, bo kompletnie nie wiem czego spodziewać się po ich torze

Oni też nie wiedzą. Zanim się dowiedzą, trzeba będzie Witkowi plany odłożyć na kolejny rok.

Metalliczny pisze:Co do Łodzi - ja bym nie demonizował ich toru - póki co nie mają gdzie trenować i na czym jeździć, co się odbija na ich postawie. Wjeżdżenie w swój tor też trochę zajmie, moim zdaniem prędzej wygramy w Łodzi (jeśli ten stadion będą mieli) niż w Rybniku.

To zależy jak bardzo nam zwycięstwo w Rybniku w rundzie zasadniczej potrzebne. Trzeba będzie usiąść i policzyć.

grzesieck pisze:na miejscu klubu nadal rozgladalbym sie za wzmocnieniem

Chyba za wcześnie. Na play off zgoda, pod warunkiem, że walczymy o awans. Na razie nikt głośno tego nie powiedział.

GIGI pisze:Jedno jest pewne, poza meczmi z Wanda to emocje mamy gwarantowane w kazdym spotkaniu. Za to wlasnie kocham zuzel ☺

Dokładnie :)

Ge(L)o
Trener
Posty: 3224
Rejestracja: 26 czerwca 2006, o 12:14
Lokalizacja: Lublin

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#221 Postautor: Ge(L)o » 7 maja 2018, o 15:41

Gratulacje dla drużyny po raz kolejny. Pierwsze miejsce po 14 kolejkach na wyciągnięcie ręki. Inna sprawa czy będzie to korzystne i na kogo chcemy trafić w play-off.
Niektórzy postawili krzyżyk na Miesiącu, a ja trzymam kciuki, żeby doszedł do ładu ze sprzętem, trenował cierpliwie i złapał formę. Jestem zwolennikiem rotacji w składzie meczowym przy 6 seniorach i mam nadzieję, że wkrótce znów dostanie swoją szansę. Potrzebujemy solidnego zmiennika, żeby w razie czego (kontuzja, odpukać) nie trzeba było sięgać po Smolinskiego. Pamiętam jak Miesiąc był nie do złapania w Gnieźnie niedawno i to jest do powtórzenia.

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6338
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#222 Postautor: kibicLBN » 7 maja 2018, o 15:42

Metalliczny pisze:Ja natomiast uważam, że Piła to trudny teren i wcale nasze zwycięstwo nie musi być takie oczywiste. Ostatni nasz wyjazd (2015 rok) to sromotne porażki do 31 i 29. Owszem, możemy tam zwyciężyć, ale wcale nie uważam, że będzie nam tam łatwiej niż w Dauga.

No i tu się nie zgadzam. Piła jedzie naprawdę słabo. Do tego kontuzji uległ Aspgren który był chyba numerem 3, zwłaszcza na ich torze. W tej chwili oni mają 2,5 zawodnika
jakby nie patrząc, powinnismy poradzic sobie w Pile, bo jednak juniorzy nam daja potężnego kopa na początek meczu. Piła oprocz Gapy, Okonia i polowy THJ na razie jedzie średnio. Przecież gdyby nie brak Thomsena w kolejnych startach w meczu Pily u siebie z Wybrzeżem to raczej Gdansk wygrałby to spotkanie.

Prawda. No i wyniki Oskara z Piły mówią same za siebie. On tam zawsze wymiatał
Hans pisze:Nie zgadzam sie z tym, ze mamy najlaskawszy terminarz, bo ten zdecydowanie mialo Gniezno :- LOK, POL, ŁDZ (dom) i wyjazdy do LBN i KRK. My już mamy za soba mecze ze wszystkimi potentatami do play-off, z czego dwa na wyjezdzie.

Moim zdaniem terminarz był dość trudny.2 z 3 pierwszych spotkań od razu z grubej rury. Łatwiejsi nieco rywale dopiero w 6 i 7 kolejce, w porównaniu do Gniezna mieliśmy przechlapane wręcz. Gniezno na walkę o trofea się nie nadaje, ale tak sobie radzą na tej litej skale (chyba że to jest beton wysokowartosciowy klasy c50/60 lub wyższej), że biorąc pod uwagę że gala z Jabłońskim coś zawsze pojadą na wyjeździe są bardzo bliscy PO. Pytanie czy faktycznie nie rozegrają tego tak żeby w nich nie wystąpić, bo są dla nich zupełnie zbędne, więc nie zdziwią mnie szachy w ich wykonaniu tak jak to kiedyś rozegrał Skrzydlewski.
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Awatar użytkownika
ravajas
Trener
Posty: 4018
Rejestracja: 16 listopada 2003, o 16:11
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#223 Postautor: ravajas » 7 maja 2018, o 17:47

lombard pisze:
ravajas pisze:Co do Łodzi to nie mam żadnych nadziei, bo kompletnie nie wiem czego spodziewać się po ich torze

Oni też nie wiedzą. Zanim się dowiedzą, trzeba będzie Witkowi plany odłożyć na kolejny rok.
Użyłem niefortunnego sformułowania: chodziło mi, że nie mam żadnych przeczuć - ani przegranej, ani wygranej. Ot, po prostu każdy wynik tam może paść.
:)

Sledzio
Trener
Posty: 2203
Wiek: 39
Rejestracja: 6 lipca 2006, o 14:58
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#224 Postautor: Sledzio » 7 maja 2018, o 20:55

Tak jak mówiłem przed sezonem, będziemy czarnym koniem rozgrywek i jezeli klub zechce to awansujemy, bo za rok już tak kolorowo nie będzie, bo młody Lampart dostanie zapewne ofertę z extraligi, a Bober kończy wiek juniora, a jak widać co mecz juniorzy wygrywają nam mecze. Poprzednie lata pokazały że bez nich nic nie zwojujemy. Fajowo by było wejść po 23 latach do extraligi, ale czy klub chce ?

Awatar użytkownika
maestro76
Zawodowiec
Posty: 1107
Rejestracja: 23 listopada 2003, o 16:56
Lokalizacja: Åšwidnik

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#225 Postautor: maestro76 » 7 maja 2018, o 21:42

My chcemy ale tu musi chcieć więcej decydentów niż zarząd i kibice . Mam nadzieję że widza jaka jest sytuacja i jakiej nie będziemy mieć długo. Jak nie teraz to długo nigdy
never ride faster than your angel can fly