Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
dobek
Senior
Posty: 559
Rejestracja: 17 stycznia 2009, o 16:09

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#126 Postautor: dobek » 4 maja 2018, o 18:26

Tak szczerze. I Sam i Paweł wiedzą, że są w ciemnej du.e. Teraz trzeba zaufać jednemu... Problem polega któremu? Moje zdanie powtarzam to jest tylko moje jest takie aby dać szanse Mastersowi. Tak jak pisałem wcześniej może wypożyczyć Cieślaka dla niego :) . Uważam, że Sam ma większy potencjał tylko musi się "odblokować". Myślę ,że spokój o skład dałoby mu dużo pozytywu i wykrzesania z siebie tego Mastersa co byśmy chcieli.... Cała otoczka związana z klubem, zawodnikami itd jest na + więc może trzeba tylko spokoju i uwierzenia w siebie w Drużynę... Przecież to nie jest byle kto..... Wspierać. wspierać i jeszcze raz wspierać!! Jeden za wszystkich.......

Czarek
Trener
Posty: 5269
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#127 Postautor: Czarek » 4 maja 2018, o 18:51

dobek pisze:Tak szczerze. I Sam i Paweł wiedzą, że są w ciemnej du.e. Teraz trzeba zaufać jednemu... Problem polega któremu? Moje zdanie powtarzam to jest tylko moje jest takie aby dać szanse Mastersowi. Tak jak pisałem wcześniej może wypożyczyć Cieślaka dla niego :) . Uważam, że Sam ma większy potencjał tylko musi się "odblokować". Myślę ,że spokój o skład dałoby mu dużo pozytywu i wykrzesania z siebie tego Mastersa co byśmy chcieli.... Cała otoczka związana z klubem, zawodnikami itd jest na + więc może trzeba tylko spokoju i uwierzenia w siebie w Drużynę... Przecież to nie jest byle kto..... Wspierać. wspierać i jeszcze raz wspierać!! Jeden za wszystkich.......


+100%
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
MarFi
Posty: 20
Wiek: 40
Rejestracja: 3 maja 2018, o 22:56
Lokalizacja: Lublin

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#128 Postautor: MarFi » 4 maja 2018, o 20:58

Przede wszystkim nie można doprowadzić do tego, że Mastersowi odechce się lubelskiego żużla. Ostatnio Śledź zrobił urodzinowy prezent Miesiącowi to teraz dla sprawiedliwości musi dać szansę Mastersowi. Obaj w tej chwili nie gwarantują niczego ale kolejne odsunięcie od składu Mastersa przy równie słabej postawie Miesiąca jest trochę nie na miejscu.

Awatar użytkownika
Cubator
Posty: 58
Rejestracja: 14 grudnia 2012, o 11:56

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#129 Postautor: Cubator » 5 maja 2018, o 13:21

MarFi pisze:Przede wszystkim nie można doprowadzić do tego, że Mastersowi odechce się lubelskiego żużla. Ostatnio Śledź zrobił urodzinowy prezent Miesiącowi to teraz dla sprawiedliwości musi dać szansę Mastersowi. Obaj w tej chwili nie gwarantują niczego ale kolejne odsunięcie od składu Mastersa przy równie słabej postawie Miesiąca jest trochę nie na miejscu.

A co ma mu się odechciewac ...wręcz przeciwnie powinien jeśli ma ku temu szansę na każdym kroku udowadniać że powinien dostawać powołanie do składu Motoru. Na razie tego nie pokazuje i on dobrze o tym wie. Gdybym był na miejscu Darka to łatwiej mi by było dać mecz ostatniej szansy Pawłowi i jasno powiedzieć że kolejna wtopa równa się odstawienie od składu i jazda Mastersem w dalszej części sezonu..albo co moim zdaniem lepsze testowanie kogoś nowego. Myślę że zestawianie składu meczowego na zasadzie zaglowanie dwoma slabymi zawodnikami na zasadzie a nóż wypali ...to nie jest dobra strategia i mam nadzieję Darek i ludzie w klubie o tym wiedzą. Dlatego Darek nic nie powinien musieć w stosunku do Mastersa. A nie na miejscu to jest kraść albo d... dawać.

TreleMorele
Senior
Posty: 803
Rejestracja: 25 sierpnia 2017, o 12:00
Lokalizacja: Lublin

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#130 Postautor: TreleMorele » 5 maja 2018, o 13:42

Moim zdaniem to będzie ostatnia szansa dla Mastersa , jeżeli nic się nie zmieni w jego jeździe to klub powinien jak najszybciej wzmocnić drużynę np.Smolinskim.
Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

piteRR
Posty: 121
Rejestracja: 14 maja 2012, o 18:35

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#131 Postautor: piteRR » 5 maja 2018, o 14:10

Trener Dariusz Śledź wciąż szuka optymalnego zestawienia par. Na mecz w Daugavpils przygotował znów nowe ustawienie zawodników. Do składu wraca Australijczyk Sam Masters, który ponownie zastąpi Pawła Miesiąca.

Czytaj więcej: http://www.kurierlubelski.pl/sport/zuze ... ,13147600/

Ge(L)o
Trener
Posty: 3244
Rejestracja: 26 czerwca 2006, o 12:14
Lokalizacja: Lublin

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#132 Postautor: Ge(L)o » 5 maja 2018, o 14:18

TreleMorele pisze: wzmocnić drużynę np.Smolinskim.

A cóż to za wzmocnienie, daj Pan spokój.

Awatar użytkownika
jataman20
Szkółkowicz
Posty: 209
Rejestracja: 26 marca 2005, o 15:45
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#133 Postautor: jataman20 » 5 maja 2018, o 14:45

MarFi pisze:Przede wszystkim nie można doprowadzić do tego, że Mastersowi odechce się lubelskiego żużla. Ostatnio Śledź zrobił urodzinowy prezent Miesiącowi to teraz dla sprawiedliwości musi dać szansę Mastersowi. Obaj w tej chwili nie gwarantują niczego ale kolejne odsunięcie od składu Mastersa przy równie słabej postawie Miesiąca jest trochę nie na miejscu.
dobek pisze:Tak szczerze. I Sam i Paweł wiedzą, że są w ciemnej du.e. Teraz trzeba zaufać jednemu... Problem polega któremu? Moje zdanie powtarzam to jest tylko moje jest takie aby dać szanse Mastersowi. Tak jak pisałem wcześniej może wypożyczyć Cieślaka dla niego :) . Uważam, że Sam ma większy potencjał tylko musi się "odblokować". Myślę ,że spokój o skład dałoby mu dużo pozytywu i wykrzesania z siebie tego Mastersa co byśmy chcieli.... Cała otoczka związana z klubem, zawodnikami itd jest na + więc może trzeba tylko spokoju i uwierzenia w siebie w Drużynę... Przecież to nie jest byle kto..... Wspierać. wspierać i jeszcze raz wspierać!! Jeden za wszystkich.......

Popieram w 100%!

Cubator pisze:
MarFi pisze:Przede wszystkim nie można doprowadzić do tego, że Mastersowi odechce się lubelskiego żużla. Ostatnio Śledź zrobił urodzinowy prezent Miesiącowi to teraz dla sprawiedliwości musi dać szansę Mastersowi. Obaj w tej chwili nie gwarantują niczego ale kolejne odsunięcie od składu Mastersa przy równie słabej postawie Miesiąca jest trochę nie na miejscu.

A co ma mu się odechciewac ...wręcz przeciwnie powinien jeśli ma ku temu szansę na każdym kroku udowadniać że powinien dostawać powołanie do składu Motoru. Na razie tego nie pokazuje i on dobrze o tym wie. Gdybym był na miejscu Darka to łatwiej mi by było dać mecz ostatniej szansy Pawłowi i jasno powiedzieć że kolejna wtopa równa się odstawienie od składu i jazda Mastersem w dalszej części sezonu..albo co moim zdaniem lepsze testowanie kogoś nowego. Myślę że zestawianie składu meczowego na zasadzie zaglowanie dwoma slabymi zawodnikami na zasadzie a nóż wypali ...to nie jest dobra strategia i mam nadzieję Darek i ludzie w klubie o tym wiedzą. Dlatego Darek nic nie powinien musieć w stosunku do Mastersa. A nie na miejscu to jest kraść albo d... dawać.


Ja mam gorącą nadzieję, że w klubie myślą zdecydowanie inaczej niż Ty.
Co ma się Mastersowi odechciewać ?
A chociażby tego, że jest lepszy od Miesiąca na treningach, lepiej pojechał w meczy z Gnieznem, jest klasowo zdecydowanie lepszym zawodnikiem, a tu nagle kolejna szansa dla Miesiąca ni z gruszki ni z pietruszki.
Problem jest w tym, że Masters może w końcu zacząć jechać "swoje" na poziomie 2.0, a Miesiąc pewnego poziomu nie przeskoczy, o tyle Masters powinien być dla nas ważniejszym zawodnikiem, chociażby w kontekście play-offów gdzie jego forma może się diametralnie różnić od tej z obecnej części sezonu, co w przypadku Miesiąca jest baaardzo mało realne.
Ge(L)o pisze:
TreleMorele pisze: wzmocnić drużynę np.Smolinskim.

A cóż to za wzmocnienie, daj Pan spokój.


Niewiele zabrakło a byłby w składzie Falubazu, w Niemczech wymiata a wbrew pozorom w tym roku jeżdżą tam całkiem ciekawe ekipy, ma z pewnością silniki na Polską ligę i to e-ligę. Jako 2-ga linia może się okazać całkiem niezły jak na obecne możliwości kontraktowe.
;]

TreleMorele
Senior
Posty: 803
Rejestracja: 25 sierpnia 2017, o 12:00
Lokalizacja: Lublin

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#134 Postautor: TreleMorele » 5 maja 2018, o 16:48

Ge(L)o pisze:
TreleMorele pisze: wzmocnić drużynę np.Smolinskim.

A cóż to za wzmocnienie, daj Pan spokój.


Mam odmienne zdanie jest bardzo dobrze przygotowany sprzętowo do sezonu.
Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Awatar użytkownika
mundzio
Senior
Posty: 971
Wiek: 38
Rejestracja: 8 kwietnia 2010, o 15:58
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#135 Postautor: mundzio » 5 maja 2018, o 18:42

TreleMorele pisze:
Ge(L)o pisze:
TreleMorele pisze: wzmocnić drużynę np.Smolinskim.

A cóż to za wzmocnienie, daj Pan spokój.


Mam odmienne zdanie jest bardzo dobrze przygotowany sprzętowo do sezonu.
Patrząc na jego występy w SBP śmiem wątpić...

Awatar użytkownika
ravajas
Trener
Posty: 4024
Rejestracja: 16 listopada 2003, o 16:11
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#136 Postautor: ravajas » 5 maja 2018, o 21:35

Młody Castagna do Motoru! :D
Ktoś jeszcze ogląda SEC Challenge? :D

Awatar użytkownika
luCas
Kadrowicz
Posty: 1602
Rejestracja: 26 stycznia 2004, o 19:52

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#137 Postautor: luCas » 5 maja 2018, o 21:39

15000 widzow ;)
"Kto nie potępia - ten przyzwala" - Jan Karski

Awatar użytkownika
Rusek
Zawodowiec
Posty: 1268
Rejestracja: 5 września 2009, o 08:23

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#138 Postautor: Rusek » 5 maja 2018, o 21:52

Andrey na razie nie łapany.
Ale wracając do tematu ja mam nadzieję że Sam się ogarnie i zacznie jeździć zdecydowanie lepiej. Oby ta lepsza jazda była od jutra. Jeśli będzie relacja na żywo to rewelacja !

Awatar użytkownika
Maxx
Trener
Posty: 2963
Rejestracja: 7 października 2002, o 14:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#139 Postautor: Maxx » 5 maja 2018, o 23:04

ravajas pisze:Młody Castagna do Motoru! :D
Ktoś jeszcze ogląda SEC Challenge? :D

Się patrzy...

TreleMorele
Senior
Posty: 803
Rejestracja: 25 sierpnia 2017, o 12:00
Lokalizacja: Lublin

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#140 Postautor: TreleMorele » 6 maja 2018, o 17:41

Masters nie mam pytań...
Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Awatar użytkownika
Perez
Trener
Posty: 4145
Rejestracja: 8 marca 2009, o 21:08
Lokalizacja: Lubartów

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#141 Postautor: Perez » 6 maja 2018, o 17:42

Mam nadzieje ze juz więcej Masters nie wyjedzie na tor.
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!

Czarek
Trener
Posty: 5269
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#142 Postautor: Czarek » 6 maja 2018, o 17:42

TreleMorele pisze:Masters nie mam pytań...


Pokazuje, że można jechać jeszcze gorzej.
PS. Źle to wygląda. Zdziwię się jeśli wygramy.
Ostatnio zmieniony 6 maja 2018, o 17:50 przez Czarek, łącznie zmieniany 1 raz.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

TreleMorele
Senior
Posty: 803
Rejestracja: 25 sierpnia 2017, o 12:00
Lokalizacja: Lublin

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#143 Postautor: TreleMorele » 6 maja 2018, o 17:45

On jedzie gorzej od Juniora , aż żal patrzeć .
Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

ezbeg
Kadrowicz
Posty: 1565
Rejestracja: 14 listopada 2016, o 17:35

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#144 Postautor: ezbeg » 6 maja 2018, o 17:46

Coś czuje, że to był ostatni bieg Mastersa w tym sezonie dla Motoru. Fatalna, pasywna jazda.

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6376
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#145 Postautor: kibicLBN » 6 maja 2018, o 17:47

Proszę kogoś z Adminów/Modertorów o zamknięcie wątku na czas meczu
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

TreleMorele
Senior
Posty: 803
Rejestracja: 25 sierpnia 2017, o 12:00
Lokalizacja: Lublin

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#146 Postautor: TreleMorele » 6 maja 2018, o 17:51

Dobrze ze mamy Andreasa prawdziwy Lider :)
Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...

Awatar użytkownika
Cubator
Posty: 58
Rejestracja: 14 grudnia 2012, o 11:56

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#147 Postautor: Cubator » 6 maja 2018, o 17:58

Lepiej dawać gościa ze słabszym/niepewnym sprzętem .... Czy gościa totalnie bez formy ..po kontuzji .. ??
Odpowiedz brzmi ...tego bez formy ...a nóż wypali :shock: :!:
Ostatnio zmieniony 6 maja 2018, o 18:57 przez Cubator, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Maxx
Trener
Posty: 2963
Rejestracja: 7 października 2002, o 14:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#148 Postautor: Maxx » 6 maja 2018, o 17:59

Masters powinien póki co chyba zakończyć sezon w barwach Motoru. Tragedia. Jedyny bez punktów po dwóch seriach startów.

No wreszcie w 3 starcie punktuje. Oby było lepiej.
Ostatnio zmieniony 6 maja 2018, o 18:03 przez Maxx, łącznie zmieniany 1 raz.

Kalhorn
Junior
Posty: 323
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 19:27

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#149 Postautor: Kalhorn » 6 maja 2018, o 17:59

to co discord/forum?

ps. polachat juz nie ma a sf-y czy fbook to nie to.

TreleMorele
Senior
Posty: 803
Rejestracja: 25 sierpnia 2017, o 12:00
Lokalizacja: Lublin

Re: Lokomotiv Dyneburg - Speed Car Motor Lublin 06.05.2018

#150 Postautor: TreleMorele » 6 maja 2018, o 18:03

Jak na razie Lambert tez nie jedzie za specjalnie.

P.S Ogólnie wszyscy jadą w kratkę tylko Szwed jest nie łapany.
Z końmi się nie kopię bo przegram, z idiotami staram się nie dyskutować bo sprowadzają dyskusję do swojego poziomu, na argumenty ad personam staram się nie reagować, patrz wcześniejsze punkty - no i tylko krowa nie zmienia zdania ...