Motor Lublin- ROW Rybnik 27.04 godz 17:45

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
ravajas
Trener
Posty: 4024
Rejestracja: 16 listopada 2003, o 16:11
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Motor Lublin- ROW Rybnik 27.04 godz 17:45

#151 Postautor: ravajas » 28 kwietnia 2018, o 17:14

Popek pisze:U nas pewnie nikt nie wygra
Nikt nie wygrał, to u nas w pierwszym meczu ;)

Awatar użytkownika
Speedway
Trener
Posty: 2525
Rejestracja: 23 września 2005, o 23:14
Lokalizacja: Łęczna

Re: Motor Lublin- ROW Rybnik 27.04 godz 17:45

#152 Postautor: Speedway » 28 kwietnia 2018, o 17:15

@jataman
Nie wiem skad bierzesz te rewelacje kto ile chcial za podpis ale kazdy majacy choc srednie pojecie o zuzlu je wysmieje. No chyba ze Batchelor ma kompleksy i nie zna swej rynkowej wartosci a Sam na odwrot ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6376
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Motor Lublin- ROW Rybnik 27.04 godz 17:45

#153 Postautor: kibicLBN » 28 kwietnia 2018, o 17:26

Speedway pisze:@jataman
Nie wiem skad bierzesz te rewelacje kto ile chcial za podpis ale kazdy majacy choc srednie pojecie o zuzlu je wysmieje. No chyba ze Batchelor ma kompleksy i nie zna swej rynkowej wartosci a Sam na odwrot ;)

U Batcha nie zdecydowały pieniądze tylko poszedl do Rybnika ,,co by łyknąć trocha ślunskiej godki, jakby od bajtla po ślunsku godoł"
Tak było...
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Awatar użytkownika
Speedway
Trener
Posty: 2525
Rejestracja: 23 września 2005, o 23:14
Lokalizacja: Łęczna

Re: Motor Lublin- ROW Rybnik 27.04 godz 17:45

#154 Postautor: Speedway » 28 kwietnia 2018, o 17:49

Moglo tak byc. Albo od malego wzorowal sie na Gienku Skupieniu
Obrazek

bartollo
Senior
Posty: 668
Rejestracja: 20 września 2017, o 23:36

Re: Motor Lublin- ROW Rybnik 27.04 godz 17:45

#155 Postautor: bartollo » 28 kwietnia 2018, o 18:09

9.
10.Jeleniewski
11.Lambert
12.Lampart
13.Jonsson
14.Bober
15.Lampart

O ile inaczej wygladalby ten sklad majac Batcha albo Michelsena. W Mastersa nie wierze. Kontuzja go pozamiatala, okres przygotowawczy przespal. Nie mniej jednak daje wieksze nadzieje niz Miesiac wiec wybor jest prosty. Ale mamy jedna pare ktora moze baty dostawac na wyjezdzie 1-5 co bieg.

Awatar użytkownika
jataman20
Szkółkowicz
Posty: 209
Rejestracja: 26 marca 2005, o 15:45
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Motor Lublin- ROW Rybnik 27.04 godz 17:45

#156 Postautor: jataman20 » 28 kwietnia 2018, o 19:07

Speedway pisze:@jataman
Nie wiem skad bierzesz te rewelacje kto ile chcial za podpis ale kazdy majacy choc srednie pojecie o zuzlu je wysmieje. No chyba ze Batchelor ma kompleksy i nie zna swej rynkowej wartosci a Sam na odwrot ;)

Możesz śmiać się z czego chcesz, ja natomiast nie będę wyśmiewał braku Twojej wiedzy :)

Tak patrząc na statystyki z ostatnich 2 sezonów dziwi wywyższanie Batchelora nad Mastersem.
Ostatni sezon:
Masters: 2,4 w II lidze
Batchelor 1,9 w I lidze
W Premiership:
Masters 2,0
Batchelor 2,1
Elitserien:
Masters 1,5
Batchelor nie startował
2016:
Masters 1,9 w I lidze
Batchelor 1,0 w e-lidze w 3 biegach bo tyle ujechał w sezonie
W Premiership:
Masters 1,9
Batchelor 1,4
W Elitserien:
Masters 1,5
Batchelor nie startował

W tym sezonie Batchelor wymiata, ale czy oby na pewno na podstawie statystyk i jazdy obu zawodników z ostatnich 2 sezonów można było śmiało stawiać na Troya ?
Absolutnie nie.
Batchelor nigdy nie był czołówką światową, ani nawet się do niej nie zbliżył, idąc dalej:
2015r. 2,2 w I lidze
2014r. 1,3 w e-lidze
2013r. 2,0 w e-lidze to był jego najlepszy sezon w karierze.
2012r. 1,6 w e-lidze
Analizując na podstawie całej kariery z pewnością wygrał więcej ważnych wyścigów od Mastersa, ale na podstawie ostatnich 2 sezonów można śmiało stwierdzić, że Masters wypada trochę lepiej statystycznie, oraz miał zdecydowanie więcej jazdy.
Porównywalna wartość zawodników przed sezonem nie powinna dziwić.
;]

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7231
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin- ROW Rybnik 27.04 godz 17:45

#157 Postautor: istred » 28 kwietnia 2018, o 20:11

Ten sezon może pokazać kto jest lepszy - Mastera czy Barchelor, ale dotychczas Troy to jednak inna polka niż Sam. Można przerzucać się statystykami, ale to Barchelor jeździł trochę w elidze i GP z czołówka światowa , a nie Sam. Bez względu jakie wyniki tam robił. Nie przez przypadek.

Awatar użytkownika
Maxx
Trener
Posty: 2963
Rejestracja: 7 października 2002, o 14:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin- ROW Rybnik 27.04 godz 17:45

#158 Postautor: Maxx » 28 kwietnia 2018, o 21:24

Porównywanie Sam'a i Troy'a to raczej trochę nie na miejscu pomysł póki co. Rzeczywiście to nie ten sam poziom ale nie miałbym nic przeciw temu aby się to zmieniło a role odwróciły. Cały czas czekam aż Sam odpali i zacznie wymiatać. Jak dotąd jednak nie pokazał nic nadzwyczajnego, a już na pewno nie takiego, co pozwoliłoby mówić, że jest lepszy od Troy'a.

Awatar użytkownika
Fantys
Senior
Posty: 985
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, o 11:24

Re: Motor Lublin- ROW Rybnik 27.04 godz 17:45

#159 Postautor: Fantys » 29 kwietnia 2018, o 00:11

O meczu wszystko napisane , natomiast przeraziła mnie ochrona a dokładnie jedna Pani która w niej pracuje . Wchodziłem brama od MOSiRu , było w kolejce do wejścia może 5 osób . Podeszła do mnie Pani z ochrony i powiedziała abym szedł dalej ( brama pod parkiem maszyn ) bo tam nie ma kolejek . Powiedziałem że dziękuję ale tu czeka znajomy , na co przemiła Pani jak Pan nie pójdzie nie wpuszczę Pana na stadion. Moje relacja wyśmiałem ja prosto w twarz po czym wszedłem na mecz . Władza w głowę uderzyła czy ki UJ ?

Awatar użytkownika
Fantys
Senior
Posty: 985
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, o 11:24

Re: Motor Lublin- ROW Rybnik 27.04 godz 17:45

#160 Postautor: Fantys » 29 kwietnia 2018, o 00:12

Fantys pisze:O meczu wszystko napisane , natomiast przeraziła mnie ochrona a dokładnie jedna Pani która w niej pracuje . Wchodziłem brama od MOSiRu , było w kolejce do wejścia może 5 osób . Podeszła do mnie Pani z ochrony i powiedziała abym szedł dalej ( brama pod parkiem maszyn ) bo tam nie ma kolejek . Powiedziałem że dziękuję ale tu czeka znajomy , na co przemiła Pani jak Pan nie pójdzie nie wpuszczę Pana na stadion. Moje reakcja wyśmiałem ja prosto w twarz po czym wszedłem na mecz . Władza w głowę uderzyła czy ki UJ ?

dobek
Senior
Posty: 559
Rejestracja: 17 stycznia 2009, o 16:09

Re: Motor Lublin- ROW Rybnik 27.04 godz 17:45

#161 Postautor: dobek » 29 kwietnia 2018, o 08:44

Co do Mastersa to poczekajcie z oceną. Może potrzebuje spokoju może jeszcze trochę czasu aby się "zaklimatyzować". A może trzeba pożyczyć Cieślaka aby "ustawił" Sama jak Miedzińskiego :) Tak czy inaczej uważam, że Sam ma lepsze rokowania na lepszą jazdę niż Paweł.

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4462
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Motor Lublin- ROW Rybnik 27.04 godz 17:45

#162 Postautor: Kargolo » 29 kwietnia 2018, o 09:23

W każdym razie, gdybym przed sezonem miał x kasy na zawodnika i do wyboru Batchelora i Mastersa to nie zastanawiałbym się nawet chwili i od razu kontraktował Troya. Większe doświadczenie na najwyższym poziomie, a co za tym idzie mam pełniejszą ocenę tego zawodnika. Masters zawsze jeździł ligę niżej od Batcha i nie był to przypadek. Ligi angielskiej nie liczę, bo tam to kiedyś nawet Josh Auty kręcił się wokół kompletów, potem przyjeżdżał na 2 ligę polską i nie istniał. Nie wiem Jataman skąd masz info o stawkach, ale mi jakoś to nie gra. Ciężko mi uwierzyć, że Batchelor kosztował podobnie do Mastersa.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13298
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin- ROW Rybnik 27.04 godz 17:45

#163 Postautor: Gelo » 29 kwietnia 2018, o 09:52

Porównania nie mają sensu. Troy jeździł w GP gdzie Sam tylko liznął dzięki dzikim kartom. Chodzi tylko i wyłącznie o to jaki można mieć z niego pożytek w Lublinie. Z tego co kojarzę w Ostrowie też mieli do niego pretensje na początku sezonu. A potem ogarnął się ze sprzętem i było w porządku. Dla mnie sprawa jest oczywista - mają jechać najlepsi. Łełek ma problem z jazdą w 1 lidze - jest wolny. Lambert od meczu w Gdańsku ma wyraźny problem ze sprzętem na kontynent. Dawid męczy się na naszym torze. Sam nie jest w swojej najwyższej formie ale jest dość pewny. Czekam na dobry sprzęt, bo facet umie jeździć na żużlu.

Czarek
Trener
Posty: 5269
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Motor Lublin- ROW Rybnik 27.04 godz 17:45

#164 Postautor: Czarek » 29 kwietnia 2018, o 10:07

Gelo pisze:Porównania nie mają sensu. Troy jeździł w GP gdzie Sam tylko liznął dzięki dzikim kartom. Chodzi tylko i wyłącznie o to jaki można mieć z niego pożytek w Lublinie. Z tego co kojarzę w Ostrowie też mieli do niego pretensje na początku sezonu. A potem ogarnął się ze sprzętem i było w porządku. Dla mnie sprawa jest oczywista - mają jechać najlepsi. Łełek ma problem z jazdą w 1 lidze - jest wolny. Lambert od meczu w Gdańsku ma wyraźny problem ze sprzętem na kontynent. Dawid męczy się na naszym torze. Sam nie jest w swojej najwyższej formie ale jest dość pewny. Czekam na dobry sprzęt, bo facet umie jeździć na żużlu.


Uważam, że jest sporo powodów do optymizmu tzn. naszym zawodnikom, poza Miesiącem, brakuje czegoś co mają na wyciągnięcie ręki i jest kwestią czasu kiedy zobaczymy ich w lepszej dyspozycji. Oby omijały ich kontuzje, a powinno być wesoło. Co nie oznacza, że Klub nie powinien szukać jakiejś alternatywy na pozycje seniorskie, a Peroń nie nauczyć się startów - nie wiem co tam Jucha i Śledź robią w tym zakresie, ale najwidoczniej nic.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6376
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Motor Lublin- ROW Rybnik 27.04 godz 17:45

#165 Postautor: kibicLBN » 29 kwietnia 2018, o 10:16

Gelu o czym Ty piszesz? Sam jest pewny?! Wystartował u nas w 2 spotkaniach i odwalił totalną kaszane. Na betonie w Gdańsku mijali go jak furę gnoju, u nas ze słabym na wyjazdach Gnieznem wyglądał słabo. W jego przypadku jestem pewien jednego, więcej jak tych 6-8 pkt przez najbliższe 2 tygodnie nie przywiezie.
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

GlacaLBN
Posty: 143
Rejestracja: 4 czerwca 2017, o 15:06

Re: Motor Lublin- ROW Rybnik 27.04 godz 17:45

#166 Postautor: GlacaLBN » 29 kwietnia 2018, o 10:17

Lampart będzie na wyjazdach kręcić, nasz tor mu nie leży.
Max Fricke jechał mpkiem 14 w stronę zygmuntowskich.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13298
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin- ROW Rybnik 27.04 godz 17:45

#167 Postautor: Gelo » 29 kwietnia 2018, o 10:40

kibicLBN pisze:Gelu o czym Ty piszesz? Sam jest pewny?! Wystartował u nas w 2 spotkaniach i odwalił totalną kaszane. Na betonie w Gdańsku mijali go jak furę gnoju, u nas ze słabym na wyjazdach Gnieznem wyglądał słabo. W jego przypadku jestem pewien jednego, więcej jak tych 6-8 pkt przez najbliższe 2 tygodnie nie przywiezie.
Piszę o tym, że Łełek jest bardzo wolny a Daniel jak to Daniel - nic nie wiadomo zwłaszcza w Daugavpils. A Sam te parę punkcików zrobi. Może jeszcze nie dwucyfrowkę ale w przypadku Łełka i Daniela nie można założyć niczego.

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4462
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Motor Lublin- ROW Rybnik 27.04 godz 17:45

#168 Postautor: Kargolo » 29 kwietnia 2018, o 10:54

GlacaLBN pisze:Lampart będzie na wyjazdach kręcić, nasz tor mu nie leży.

Akurat w piątek do momentu upadku był naprawdę szybki. W pierwszym starcie siedział do końca na kole świetnego tego dnia Batchelora, a w drugim wyraźnie wygrał start, ale niestety Mateusz Szczepaniak nie mógł się z tym pogodzić i musiał się w niego bezczelnie wpierdzielić. Z perspektywy przeciwległej prostej nie było to takie oczywiste, ale w powtórkach widać wyraźnie, że był to zwykły torowy bandytyzm w stylu Miedzińskiego z poprzedniego sezonu. Podobno stracił najlepszy sprzęt, poobijał się też niechudo, więc do końca meczu bardzo się męczył. Myślę, że Dawid i przy Zygmuntowskich sprawi nam jeszcze sporo radości ;)

Awatar użytkownika
jataman20
Szkółkowicz
Posty: 209
Rejestracja: 26 marca 2005, o 15:45
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Motor Lublin- ROW Rybnik 27.04 godz 17:45

#169 Postautor: jataman20 » 29 kwietnia 2018, o 16:42

Gelo pisze:
kibicLBN pisze:Gelu o czym Ty piszesz? Sam jest pewny?! Wystartował u nas w 2 spotkaniach i odwalił totalną kaszane. Na betonie w Gdańsku mijali go jak furę gnoju, u nas ze słabym na wyjazdach Gnieznem wyglądał słabo. W jego przypadku jestem pewien jednego, więcej jak tych 6-8 pkt przez najbliższe 2 tygodnie nie przywiezie.
Piszę o tym, że Łełek jest bardzo wolny a Daniel jak to Daniel - nic nie wiadomo zwłaszcza w Daugavpils. A Sam te parę punkcików zrobi. Może jeszcze nie dwucyfrowkę ale w przypadku Łełka i Daniela nie można założyć niczego.

Nie wkładałbym Jeleniewskiego z Miesiącem do jednego worka.
Jeleń zaczął jechać w Gdańsku a mecz z Rybnikiem miał już dobry, do tego starty ma dobre. Miesiąc cieniuje od początku sezonu i nie pasuje kompletnie do drużyny.
Nie mam pojęcia po co go puszczać, jak na treningach też przegrywa z Jeleniem i Mastersem.
Śledź musi mieć do Miesiąca spory sentyment i kredyt zaufania, bo sam zawodnik kompletnie nie daje oznak poprawy swojej dyspozycji.
;]

Awatar użytkownika
Maxx
Trener
Posty: 2963
Rejestracja: 7 października 2002, o 14:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin- ROW Rybnik 27.04 godz 17:45

#170 Postautor: Maxx » 29 kwietnia 2018, o 16:50

Powiedzmy sobie szczerze, że ani Łełek ani Sam nie gwarantują dokładnie niczego. Walecznością Paweł bije sama bez dwóch zdań ale do pełni szczęścia potrzebny jest konkretny silnik. Jeśli tutaj zajdzie poprawa to Łełek będzie ulubieńcem kibiców. Po raz kolejny zresztą. Sam musi pokazać, że chce walczyć i co istotniejsze - potrafi.

Awatar użytkownika
jataman20
Szkółkowicz
Posty: 209
Rejestracja: 26 marca 2005, o 15:45
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Motor Lublin- ROW Rybnik 27.04 godz 17:45

#171 Postautor: jataman20 » 29 kwietnia 2018, o 20:03

Maxx pisze:Powiedzmy sobie szczerze, że ani Łełek ani Sam nie gwarantują dokładnie niczego. Walecznością Paweł bije sama bez dwóch zdań ale do pełni szczęścia potrzebny jest konkretny silnik. Jeśli tutaj zajdzie poprawa to Łełek będzie ulubieńcem kibiców. Po raz kolejny zresztą. Sam musi pokazać, że chce walczyć i co istotniejsze - potrafi.

Powiedzmy sobie szczerzę, Masters to 3 klasy lepszy zawodnik od Miesiąca tylko jeszcze nie wrócił po kontuzji, a Miesiąc kompletnie nie nadaje się na 2 ligę, a jego waleczność można włożyć między bajki bo niby kogo w tym sezonie wziął na trasie?
Masters bezwzględnie w składzie, to jest bardzo dobry zawodnik i jak ustabilizuje formę będzie mocnym punktem w zespole.
;]

Awatar użytkownika
GIGI
Trener
Posty: 2673
Rejestracja: 27 marca 2003, o 11:07

Re: Motor Lublin- ROW Rybnik 27.04 godz 17:45

#172 Postautor: GIGI » 29 kwietnia 2018, o 20:38

Nie kupuje tego ze Masters nie wrocil po kontuzji. Jak pisalem wczesniej, tu wina lezy w sprzecie. W Anglii na ciezkich przyczepnych torach wozi ekstraligowcow wiec forma I moc jest.

Czarek
Trener
Posty: 5269
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Motor Lublin- ROW Rybnik 27.04 godz 17:45

#173 Postautor: Czarek » 29 kwietnia 2018, o 20:57

GIGI pisze:Nie kupuje tego ze Masters nie wrocil po kontuzji. Jak pisalem wczesniej, tu wina lezy w sprzecie. W Anglii na ciezkich przyczepnych torach wozi ekstraligowcow wiec forma I moc jest.


Wg mnie ekstraligowcy wożą do Anglii sprzęt adekwatny do tamtejszych wypłat za punkty.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
GIGI
Trener
Posty: 2673
Rejestracja: 27 marca 2003, o 11:07

Re: Motor Lublin- ROW Rybnik 27.04 godz 17:45

#174 Postautor: GIGI » 29 kwietnia 2018, o 21:08

Za czapke gruszek nie jezdza. Poza tym zawodnicy maja oddzielne motocykle na tamta lige. Z tego co mi wiadomo to na Wyspach zaczeli lepiej placic. Promotorzy chca podniesc prestiz I atrakcyjnosc ligi angielskiej.

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7231
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin- ROW Rybnik 27.04 godz 17:45

#175 Postautor: istred » 29 kwietnia 2018, o 21:14

Porównywanie Miesiąca do Sama to trochę jak porównywanie Batchelora do Sama.
Masters jest nie tyle lepszym zawodnikiem (choć jest) ile znacznie bardziej perspektywicznym. Jak upora się ze swoimi problemami i wróci na swój normalny poziom to powinien regularnie robić ok. 8-10 pkt, a czasami dwucyfrówki. Szanse, że Miesiąc zacznie regularnie takie wyniki osiągać są bardzo niskie. Dlatego, dla dobra drużyny trzeba dać szansę Samowi, bo wiadomo, że do formy najlepiej się wraca poprzez starty.