4 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
4 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra - 27.04
Stal Gorzów - Unia Tarnów - 29.04
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław - 29.04
KS Toruń - GKM Grudziądz - 29.04
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź - 29.04
Wanda Kraków - Start Gniezno - 29.04
Polonia Piła - Lokomotiv Daugavpils - 24.06
Motor Lublin - ROW Rybnik - 27.04
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań - 29.04
Kolejarz Opole - Ostrovia Ostrów Wlkp. - 29.04
Stal Rzeszów - Unia Kolejarz Rawicz - 29.04
Stal Gorzów - Unia Tarnów - 29.04
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław - 29.04
KS Toruń - GKM Grudziądz - 29.04
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź - 29.04
Wanda Kraków - Start Gniezno - 29.04
Polonia Piła - Lokomotiv Daugavpils - 24.06
Motor Lublin - ROW Rybnik - 27.04
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań - 29.04
Kolejarz Opole - Ostrovia Ostrów Wlkp. - 29.04
Stal Rzeszów - Unia Kolejarz Rawicz - 29.04
Re: 4 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +20
Stal Gorzów - Unia Tarnów +16
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +10
KS Toruń - GKM Grudziądz +26
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +4
Wanda Kraków - Start Gniezno -10
Polonia Piła - Lokomotiv Daugavpils +12
Motor Lublin - ROW Rybnik +10
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań +6
Kolejarz Opole - Ostrovia Ostrów Wlkp. +10
Stal Rzeszów - Unia Kolejarz Rawicz +10
Stal Gorzów - Unia Tarnów +16
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +10
KS Toruń - GKM Grudziądz +26
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +4
Wanda Kraków - Start Gniezno -10
Polonia Piła - Lokomotiv Daugavpils +12
Motor Lublin - ROW Rybnik +10
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań +6
Kolejarz Opole - Ostrovia Ostrów Wlkp. +10
Stal Rzeszów - Unia Kolejarz Rawicz +10
Re: 4 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +22
Stal Gorzów - Unia Tarnów +8
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +6
KS Toruń - GKM Grudziądz +12
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +4
Wanda Kraków - Start Gniezno -10
Polonia Piła - Lokomotiv Daugavpils +12
Motor Lublin - ROW Rybnik +6
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań -4
Kolejarz Opole - Ostrovia Ostrów Wlkp. +4
Stal Rzeszów - Unia Kolejarz Rawicz +6
Stal Gorzów - Unia Tarnów +8
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +6
KS Toruń - GKM Grudziądz +12
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +4
Wanda Kraków - Start Gniezno -10
Polonia Piła - Lokomotiv Daugavpils +12
Motor Lublin - ROW Rybnik +6
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań -4
Kolejarz Opole - Ostrovia Ostrów Wlkp. +4
Stal Rzeszów - Unia Kolejarz Rawicz +6
Re: 4 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#4
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +24
Stal Gorzów - Unia Tarnów +14
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +14
KS Toruń - GKM Grudziądz +32
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +4
Wanda Kraków - Start Gniezno -8
Polonia Piła - Lokomotiv Daugavpils +14
Motor Lublin - ROW Rybnik +10
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań +10
Kolejarz Opole - Ostrovia Ostrów Wlkp. +4
Stal Rzeszów - Unia Kolejarz Rawicz +14
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +24
Stal Gorzów - Unia Tarnów +14
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +14
KS Toruń - GKM Grudziądz +32
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +4
Wanda Kraków - Start Gniezno -8
Polonia Piła - Lokomotiv Daugavpils +14
Motor Lublin - ROW Rybnik +10
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań +10
Kolejarz Opole - Ostrovia Ostrów Wlkp. +4
Stal Rzeszów - Unia Kolejarz Rawicz +14
- _piotrusss
- Kadrowicz
- Posty: 1655
- Rejestracja: 15 stycznia 2004, o 20:11
- Lokalizacja: Lublin
Re: 4 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#7
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +20
Stal Gorzów - Unia Tarnów +10
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +8
KS Toruń - GKM Grudziądz +14
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź -8
Wanda Kraków - Start Gniezno -8
Polonia Piła - Lokomotiv Daugavpils +10
Motor Lublin - ROW Rybnik +8
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań -10
Kolejarz Opole - Ostrovia Ostrów Wlkp. -2
Stal Rzeszów - Unia Kolejarz Rawicz +12
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +20
Stal Gorzów - Unia Tarnów +10
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +8
KS Toruń - GKM Grudziądz +14
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź -8
Wanda Kraków - Start Gniezno -8
Polonia Piła - Lokomotiv Daugavpils +10
Motor Lublin - ROW Rybnik +8
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań -10
Kolejarz Opole - Ostrovia Ostrów Wlkp. -2
Stal Rzeszów - Unia Kolejarz Rawicz +12
Zrobił wilk elektrownię, lecz by prąd uzyskać
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski
-
- Zawodowiec
- Posty: 1498
- Rejestracja: 31 marca 2003, o 15:33
- Lokalizacja: Warszawa/Lublin
- Kontakt:
Re: 4 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#5
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +18
Stal Gorzów - Unia Tarnów +10
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +6
KS Toruń - GKM Grudziądz +16
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +4
Wanda Kraków - Start Gniezno -4
Polonia Piła - Lokomotiv Daugavpils +8
Motor Lublin - ROW Rybnik +10
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań -8
Kolejarz Opole - Ostrovia Ostrów Wlkp. +6
Stal Rzeszów - Unia Kolejarz Rawicz 0
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +18
Stal Gorzów - Unia Tarnów +10
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +6
KS Toruń - GKM Grudziądz +16
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +4
Wanda Kraków - Start Gniezno -4
Polonia Piła - Lokomotiv Daugavpils +8
Motor Lublin - ROW Rybnik +10
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań -8
Kolejarz Opole - Ostrovia Ostrów Wlkp. +6
Stal Rzeszów - Unia Kolejarz Rawicz 0
Ostatnio zmieniony 26 kwietnia 2018, o 21:58 przez Apocalips, łącznie zmieniany 2 razy.
"Bo serce bije mocniej niż pięści..." - Motor 1950 Lublin
Pozdrawiam - Apocalips
Pozdrawiam - Apocalips
Re: 4 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#15
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +18
Stal Gorzów - Unia Tarnów +12
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +2
KS Toruń - GKM Grudziądz +18
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +2
Wanda Kraków - Start Gniezno 0
Polonia Piła - Lokomotiv Daugavpils +12
Motor Lublin - ROW Rybnik +14
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań -4
Kolejarz Opole - Ostrovia Ostrów Wlkp. +4
Stal Rzeszów - Unia Kolejarz Rawicz -2
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +18
Stal Gorzów - Unia Tarnów +12
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +2
KS Toruń - GKM Grudziądz +18
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +2
Wanda Kraków - Start Gniezno 0
Polonia Piła - Lokomotiv Daugavpils +12
Motor Lublin - ROW Rybnik +14
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań -4
Kolejarz Opole - Ostrovia Ostrów Wlkp. +4
Stal Rzeszów - Unia Kolejarz Rawicz -2
Re: 4 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#25
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +22
Stal Gorzów - Unia Tarnów +16
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +10
KS Toruń - GKM Grudziądz +20
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +6
Wanda Kraków - Start Gniezno -8
Polonia Piła - Lokomotiv Daugavpils +16
Motor Lublin - ROW Rybnik +20
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań -4
Kolejarz Opole - Ostrovia Ostrów Wlkp. 0
Stal Rzeszów - Unia Kolejarz Rawicz +6
Zmiana w ostatnim spotkaniu spowodowana startem Kubery i Smektały.
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +22
Stal Gorzów - Unia Tarnów +16
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +10
KS Toruń - GKM Grudziądz +20
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +6
Wanda Kraków - Start Gniezno -8
Polonia Piła - Lokomotiv Daugavpils +16
Motor Lublin - ROW Rybnik +20
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań -4
Kolejarz Opole - Ostrovia Ostrów Wlkp. 0
Stal Rzeszów - Unia Kolejarz Rawicz +6
Zmiana w ostatnim spotkaniu spowodowana startem Kubery i Smektały.
Ostatnio zmieniony 26 kwietnia 2018, o 14:56 przez Hans, łącznie zmieniany 1 raz.
-
- Senior
- Posty: 755
- Rejestracja: 10 sierpnia 2003, o 20:23
- Lokalizacja: Lublin
- Kontakt:
Re: 4 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +16
Stal Gorzów - Unia Tarnów +6
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +4
KS Toruń - GKM Grudziądz +18
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź -6
Wanda Kraków - Start Gniezno -8
Polonia Piła - Lokomotiv Daugavpils +14
Motor Lublin - ROW Rybnik +6
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań -6
Kolejarz Opole - Ostrovia Ostrów Wlkp. +10
Stal Rzeszów - Unia Kolejarz Rawicz +8
Stal Gorzów - Unia Tarnów +6
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +4
KS Toruń - GKM Grudziądz +18
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź -6
Wanda Kraków - Start Gniezno -8
Polonia Piła - Lokomotiv Daugavpils +14
Motor Lublin - ROW Rybnik +6
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań -6
Kolejarz Opole - Ostrovia Ostrów Wlkp. +10
Stal Rzeszów - Unia Kolejarz Rawicz +8
Re: 4 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#18
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +18
Stal Gorzów - Unia Tarnów +10
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +6
KS Toruń - GKM Grudziądz +20
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +4
Wanda Kraków - Start Gniezno -10
Polonia Piła - Lokomotiv Daugavpils +12
Motor Lublin - ROW Rybnik +8
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań -18
Kolejarz Opole - Ostrovia Ostrów Wlkp. +12
Stal Rzeszów - Unia Kolejarz Rawicz +4
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +18
Stal Gorzów - Unia Tarnów +10
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +6
KS Toruń - GKM Grudziądz +20
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +4
Wanda Kraków - Start Gniezno -10
Polonia Piła - Lokomotiv Daugavpils +12
Motor Lublin - ROW Rybnik +8
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań -18
Kolejarz Opole - Ostrovia Ostrów Wlkp. +12
Stal Rzeszów - Unia Kolejarz Rawicz +4
Re: 4 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#24
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +22
Stal Gorzów - Unia Tarnów +20
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +10
KS Toruń - GKM Grudziądz +22
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +6
Wanda Kraków - Start Gniezno -20
Polonia Piła - Lokomotiv Daugavpils +12
Motor Lublin - ROW Rybnik +12
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań -20
Kolejarz Opole - Ostrovia Ostrów Wlkp. +6
Stal Rzeszów - Unia Kolejarz Rawicz +12
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +22
Stal Gorzów - Unia Tarnów +20
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +10
KS Toruń - GKM Grudziądz +22
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +6
Wanda Kraków - Start Gniezno -20
Polonia Piła - Lokomotiv Daugavpils +12
Motor Lublin - ROW Rybnik +12
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań -20
Kolejarz Opole - Ostrovia Ostrów Wlkp. +6
Stal Rzeszów - Unia Kolejarz Rawicz +12
Re: 4 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#13
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +20
Stal Gorzów - Unia Tarnów +18
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +8
KS Toruń - GKM Grudziądz +14
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +6
Wanda Kraków - Start Gniezno -10
Polonia Piła - Lokomotiv Daugavpils +14
Motor Lublin - ROW Rybnik +10
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań -4
Kolejarz Opole - Ostrovia Ostrów Wlkp. +6
Stal Rzeszów - Unia Kolejarz Rawicz - 4
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +20
Stal Gorzów - Unia Tarnów +18
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +8
KS Toruń - GKM Grudziądz +14
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +6
Wanda Kraków - Start Gniezno -10
Polonia Piła - Lokomotiv Daugavpils +14
Motor Lublin - ROW Rybnik +10
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań -4
Kolejarz Opole - Ostrovia Ostrów Wlkp. +6
Stal Rzeszów - Unia Kolejarz Rawicz - 4
"Hans Nielsen, niczym taka dobra kwoka, czuwająca nad swym kurczęciem."
Re: 4 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#2
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +30
Stal Gorzów - Unia Tarnów +16
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +6
KS Toruń - GKM Grudziądz +30
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +6
Wanda Kraków - Start Gniezno -8
Polonia Piła - Lokomotiv Daugavpils +8
Motor Lublin - ROW Rybnik +10
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań +8
Kolejarz Opole - Ostrovia Ostrów Wlkp. +6
Stal Rzeszów - Unia Kolejarz Rawicz +16
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +30
Stal Gorzów - Unia Tarnów +16
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +6
KS Toruń - GKM Grudziądz +30
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +6
Wanda Kraków - Start Gniezno -8
Polonia Piła - Lokomotiv Daugavpils +8
Motor Lublin - ROW Rybnik +10
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań +8
Kolejarz Opole - Ostrovia Ostrów Wlkp. +6
Stal Rzeszów - Unia Kolejarz Rawicz +16
Re: 4 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#21
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +20
Stal Gorzów - Unia Tarnów +10
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +10
KS Toruń - GKM Grudziądz +20
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź -6
Wanda Kraków - Start Gniezno -10
Polonia Piła - Lokomotiv Daugavpils +10
Motor Lublin - ROW Rybnik +10
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań -6
Kolejarz Opole - Ostrovia Ostrów Wlkp. +6
Stal Rzeszów - Unia Kolejarz Rawicz +10
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +20
Stal Gorzów - Unia Tarnów +10
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +10
KS Toruń - GKM Grudziądz +20
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź -6
Wanda Kraków - Start Gniezno -10
Polonia Piła - Lokomotiv Daugavpils +10
Motor Lublin - ROW Rybnik +10
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań -6
Kolejarz Opole - Ostrovia Ostrów Wlkp. +6
Stal Rzeszów - Unia Kolejarz Rawicz +10
never ride faster than your angel can fly
Re: 4 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#12
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +18
Stal Gorzów - Unia Tarnów -2
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +12
KS Toruń - GKM Grudziądz +20
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź -6
Wanda Kraków - Start Gniezno 0
Polonia Piła - Lokomotiv Daugavpils +8
Motor Lublin - ROW Rybnik +12
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań -4
Kolejarz Opole - Ostrovia Ostrów Wlkp. -6
Stal Rzeszów - Unia Kolejarz Rawicz +4
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +18
Stal Gorzów - Unia Tarnów -2
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +12
KS Toruń - GKM Grudziądz +20
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź -6
Wanda Kraków - Start Gniezno 0
Polonia Piła - Lokomotiv Daugavpils +8
Motor Lublin - ROW Rybnik +12
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań -4
Kolejarz Opole - Ostrovia Ostrów Wlkp. -6
Stal Rzeszów - Unia Kolejarz Rawicz +4
- m.a.c.i.e.k.s
- Junior
- Posty: 345
- Wiek: 35
- Rejestracja: 5 marca 2004, o 16:16
- Lokalizacja: Lublin
Re: 4 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#1
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +14
Stal Gorzów - Unia Tarnów + 2
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław + 6
KS Toruń - GKM Grudziądz + 26
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź - 2
Wanda Kraków - Start Gniezno - 20
Polonia Piła - Lokomotiv Daugavpils + 30
Motor Lublin - ROW Rybnik + 6
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań - 12
Kolejarz Opole - Ostrovia Ostrów Wlkp. +4
Stal Rzeszów - Unia Kolejarz Rawicz +6
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +14
Stal Gorzów - Unia Tarnów + 2
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław + 6
KS Toruń - GKM Grudziądz + 26
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź - 2
Wanda Kraków - Start Gniezno - 20
Polonia Piła - Lokomotiv Daugavpils + 30
Motor Lublin - ROW Rybnik + 6
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań - 12
Kolejarz Opole - Ostrovia Ostrów Wlkp. +4
Stal Rzeszów - Unia Kolejarz Rawicz +6
Re: 4 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#8
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +6
Stal Gorzów - Unia Tarnów + 8
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +4
KS Toruń - GKM Grudziądz + 18
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +4
Wanda Kraków - Start Gniezno -16
Polonia Piła - Lokomotiv Daugavpils +20
Motor Lublin - ROW Rybnik + 6
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań - 16
Kolejarz Opole - Ostrovia Ostrów Wlkp. -4
Stal Rzeszów - Unia Kolejarz Rawicz -2
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +6
Stal Gorzów - Unia Tarnów + 8
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +4
KS Toruń - GKM Grudziądz + 18
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź +4
Wanda Kraków - Start Gniezno -16
Polonia Piła - Lokomotiv Daugavpils +20
Motor Lublin - ROW Rybnik + 6
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań - 16
Kolejarz Opole - Ostrovia Ostrów Wlkp. -4
Stal Rzeszów - Unia Kolejarz Rawicz -2
Re: 4 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#16
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +20
Stal Gorzów - Unia Tarnów +10
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +4
KS Toruń - GKM Grudziądz + 18
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź -4
Wanda Kraków - Start Gniezno -16
Polonia Piła - Lokomotiv Daugavpils +12
Motor Lublin - ROW Rybnik + 5
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań +2
Kolejarz Opole - Ostrovia Ostrów Wlkp. 0
Stal Rzeszów - Unia Kolejarz Rawicz +2
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +20
Stal Gorzów - Unia Tarnów +10
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +4
KS Toruń - GKM Grudziądz + 18
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź -4
Wanda Kraków - Start Gniezno -16
Polonia Piła - Lokomotiv Daugavpils +12
Motor Lublin - ROW Rybnik + 5
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań +2
Kolejarz Opole - Ostrovia Ostrów Wlkp. 0
Stal Rzeszów - Unia Kolejarz Rawicz +2
Motor mocny
Re: 4 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
Unia Leszno - Falubaz Zielona Góra +18
Stal Gorzów - Unia Tarnów +10
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +8
KS Toruń - GKM Grudziądz +18
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź -8
Wanda Kraków - Start Gniezno -14
Polonia Piła - Lokomotiv Daugavpils +12
Motor Lublin - ROW Rybnik
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań -10
Kolejarz Opole - Ostrovia Ostrów Wlkp. +10
Stal Rzeszów - Unia Kolejarz Rawicz +12
Stal Gorzów - Unia Tarnów +10
Włókniarz Częstochowa - Sparta Wrocław +8
KS Toruń - GKM Grudziądz +18
Wybrzeże Gdańsk - Orzeł Łódź -8
Wanda Kraków - Start Gniezno -14
Polonia Piła - Lokomotiv Daugavpils +12
Motor Lublin - ROW Rybnik
Polonia Bydgoszcz - PSŻ Poznań -10
Kolejarz Opole - Ostrovia Ostrów Wlkp. +10
Stal Rzeszów - Unia Kolejarz Rawicz +12
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!