Stadion

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
mechanizator
Junior
Posty: 424
Rejestracja: 9 sierpnia 2010, o 20:08

Re: Stadion

#6026 Postautor: mechanizator » 11 kwietnia 2018, o 15:52

A jak zjedzą caly karczek i dla kibicow nic nie zostanie ? Ale pomysł przedni

Awatar użytkownika
jataman20
Szkółkowicz
Posty: 209
Rejestracja: 26 marca 2005, o 15:45
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Stadion

#6027 Postautor: jataman20 » 11 kwietnia 2018, o 16:38

Dłuższe przerwy na równanie toru- muzyka, wesoła uniwersalna motywacyjna, zdecydowanie pop, rock.
Krótkie przerwy między biegami- brak muzyki, czas na doping dla kibiców którzy mają ochotę dopingować swoją drużynę.
Włączenie czasu 2 minut powinno być końcem muzyki, kibice wtedy najbardziej lubią dopingować swoich ulubieńców.
;]

Czarek
Trener
Posty: 5251
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Stadion

#6028 Postautor: Czarek » 11 kwietnia 2018, o 16:44

DrPaiHiWo pisze:Pamietam jak 30 lat temu w Poznaniu Ironi wparowali na wesele i grali gościom weselnym do rana.
Może by im tak w zamian za krótką autoprezentację zaproponować wejście za free i darmowy karczek z piwem ?


Tobie wydaje się, że oni kiedykolwiek będą w pobliżu Lublina - miasta g.... koncertów i studentów słuchających disco polo?
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
DrPaiHiWo
Senior
Posty: 733
Rejestracja: 10 kwietnia 2011, o 07:49

Re: Stadion

#6029 Postautor: DrPaiHiWo » 11 kwietnia 2018, o 16:49

Czarek pisze:
DrPaiHiWo pisze:Pamietam jak 30 lat temu w Poznaniu Ironi wparowali na wesele i grali gościom weselnym do rana.
Może by im tak w zamian za krótką autoprezentację zaproponować wejście za free i darmowy karczek z piwem ?


Tobie wydaje się, że oni kiedykolwiek będą w pobliżu Lublina - miasta g.... koncertów i studentów słuchających disco polo?


No jesli jego mieszkańcy bedą przejawiali tyle wiary we własny region co Pan to na bank nie przyjadą.
"Wprawdzie nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy ze swego rozumu. " -François de La Rochefoucauld

Awatar użytkownika
GIGI
Trener
Posty: 2673
Rejestracja: 27 marca 2003, o 11:07

Re: Stadion

#6030 Postautor: GIGI » 11 kwietnia 2018, o 17:11

Czarek pisze:
Tobie wydaje się, że oni kiedykolwiek będą w pobliżu Lublina - miasta g.... koncertów i studentów słuchających disco polo?


Ty naprawde masz nierowno pod sufitem kolego.

Czarek
Trener
Posty: 5251
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Stadion

#6031 Postautor: Czarek » 11 kwietnia 2018, o 20:26

GIGI pisze:
Czarek pisze:
Tobie wydaje się, że oni kiedykolwiek będą w pobliżu Lublina - miasta g.... koncertów i studentów słuchających disco polo?


Ty naprawde masz nierowno pod sufitem kolego.


Nie da się ukryć. Jest ktoś normalny kto lubi żużel?
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
Cz@rek
Trener
Posty: 2828
Rejestracja: 16 maja 2004, o 15:17
Lokalizacja: lublin

Re: Stadion

#6032 Postautor: Cz@rek » 11 kwietnia 2018, o 21:02

I nikt nawet nie pisze że dziś lali asfalt na stadionie.... ;)

kondzio78
Szkółkowicz
Posty: 227
Rejestracja: 22 sierpnia 2017, o 15:35

Re: Stadion

#6033 Postautor: kondzio78 » 11 kwietnia 2018, o 21:10

Cz@rek pisze:I nikt nawet nie pisze że dziś lali asfalt na stadionie.... ;)

Mogliby już pociągnąć po całości na torze wtedy niebyłoby problemów z odebraniem przez komisarza a i chłopaki niegrzęzliby jak z chryzantemami.

Czarek
Trener
Posty: 5251
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Stadion

#6034 Postautor: Czarek » 11 kwietnia 2018, o 21:15

Cz@rek pisze:I nikt nawet nie pisze że dziś lali asfalt na stadionie.... ;)


W niedzielę też był.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Stadion

#6035 Postautor: $korzen$ » 20 kwietnia 2018, o 12:41

Apeluje o ponumerowanie krzeselek i mozliwosc kupna biletu na konkretne miejsce, nic mnie tak nie irytuje, jak cebulaki z brzuszkami, ktorzy 40 minut przed meczem trzymaja "zajete" po 10 czy 15 miejsc, przez co czlowiek musi marnowac nascie minut na poronione pytania "zajete?" / "mozna?"

btw. tak wiem, moglem byc wczesniej, ale zajmowanie 10 miejsc to juz patologia.

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7218
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Stadion

#6036 Postautor: istred » 20 kwietnia 2018, o 12:50

40 minut? :)
Ja byłem 2 h przed meczem i nie znalazłem nawet jednego wolnego miejsca na sektorze obok trybuny VIP.

Awatar użytkownika
Egon
Zawodowiec
Posty: 1498
Wiek: 35
Rejestracja: 13 czerwca 2009, o 10:10
Lokalizacja: Lublin/Turka

Re: Stadion

#6037 Postautor: Egon » 20 kwietnia 2018, o 13:08

Jeśli nie jest się VIP-em, kibicem gości, nie chce się dostać kamieniemi na łuku, nie lubi się skakać, drzeć ryja i patrzeć na człowieka bez koszulki to faktycznie jest problem.. :lol:
Zaraz ktoś napisze, że można oglądać w telewizji.. :-P
A jeśli chodzi o numerowanie krzesełek to niestety ale pewnie dopiero po przebudowie stadionu, czyli za dosyć długi czas, chyba że ktoś uwierzy w przedwyborcze obietnice, które lada chwila sie pojawią.
Dodatkowo to problem z dużo bardziej skomplikowanym systemem sprzedaży biletów..ale jestem jak najbardziej za.

A z tych bardziej realnych rzeczy to marzę o tym, żeby co max. 3 matry poustawiać kosze na śmieci, bo to co widać na stadionie po meczu to jakaś masakra.
Motor! Motor! Tylko Motor!

J. Stachyra: "Między ligami jest przepaść, tylko się o tym głośno nie mówi, ale to się wie."

Awatar użytkownika
$korzen$
Trener
Posty: 3581
Rejestracja: 6 lutego 2003, o 20:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Stadion

#6038 Postautor: $korzen$ » 20 kwietnia 2018, o 13:50

Ja lubie dostac kamieniami (tymi z toru :cool: ), lubie skakac i drzec ryja, nie mam nic do czlowieka bez koszulki i bylem z synem na trybunie dopingowej i nie widze w tym nic zlego (bo ktos pisal jakies aluzje w strone ojcow) skoro moj syn sam chce tam isc.

Ale na Boga, zajmowanie 10 czy 15 miejsc na 40 minut czy 2 godziny przed meczem to juz jest jakas masakra. Rozumiem, 2-3 miejsca, ale polowa rzedu? Na meczu z Gnieznem krazylem chyba z 15 minut po trybunie jak jehowy po klatce w celu znalezienia 3 (slownie TRZECH) wolnych miejsc zadajac w miedzyczasie 50 pytan, czy to miejsce jest wolne.... ciekawe kiedy na stadionie pojawia sie parawany :roll:

Do reszty nie mam zastrzezen.

blajar
Trener
Posty: 2563
Rejestracja: 5 października 2017, o 16:01
Lokalizacja: Lublin

Re: Stadion

#6039 Postautor: blajar » 20 kwietnia 2018, o 21:35

Tak z innej beczki. Jest szansa, że na którymś meczu u nas pojawi się w tym sezonie Tomek Dryła?
"To ride with empty head" - jechać z "czystą głową", by Ł. Benz :lol:

Awatar użytkownika
mundzio
Senior
Posty: 967
Wiek: 38
Rejestracja: 8 kwietnia 2010, o 15:58
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Stadion

#6040 Postautor: mundzio » 20 kwietnia 2018, o 21:37

blajar pisze:Tak z innej beczki. Jest szansa, że na którymś meczu u nas pojawi się w tym sezonie Tomek Dryła?


szansa jest zawsze, ale z uwagi na terminarz pewnie bedzie ciezko, chyba ze na mecz z Rybnikiem :P

blajar
Trener
Posty: 2563
Rejestracja: 5 października 2017, o 16:01
Lokalizacja: Lublin

Re: Stadion

#6041 Postautor: blajar » 20 kwietnia 2018, o 21:54

mundzio pisze:
szansa jest zawsze, ale z uwagi na terminarz pewnie bedzie ciezko, chyba ze na mecz z Rybnikiem :P


Fajnie by było bo zupełnie inaczej się ogląda i przede wszystkim słucha. Klasa, wiedza, energia, aż szkoda drzeć ryja żeby którejś ciekawostki nie przeoczyć :)
"To ride with empty head" - jechać z "czystą głową", by Ł. Benz :lol:

mechanizator
Junior
Posty: 424
Rejestracja: 9 sierpnia 2010, o 20:08

Re: Stadion

#6042 Postautor: mechanizator » 3 maja 2018, o 20:30

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/75240 ... ru-cos-z-t


"Wreszcie pojawiły się jakieś ciekawe perspektywy, gdy idzie o finansowanie Motoru. Włączyła się w to Grupa Azoty Puławy, a to jest na pewno instytucja z pieniędzmi. Słyszałem, że to ma działać razem z Bogdanką, a to jest na pewno rozsądny pomysł."

Ciekawe czy jest coś na rzeczy z Bogdanką.

"Być może trzeba stadion wyłączyć na rok, przenieść się do Rzeszowa, by potem być gotowym na awans pod każdym względem. Z tym, co jest można jeździć w niższych ligach, ale w elicie nie ma na to szans."

Moim zdaniem nie ma szans aby Józki nam na sezon wypożyczyły tor skoro maja w planach co roku awans ligę wyżej. Już predzej opcja taka jak u Lodzi, jechać wszystko na wyjazdach a w czerwcu na swoim.

Awatar użytkownika
ptgt
Senior
Posty: 512
Rejestracja: 10 maja 2009, o 12:15

Re: Stadion

#6043 Postautor: ptgt » 3 maja 2018, o 21:26

Jeśli można wiedzieć: Co ma stadion tarnowski czy ten w Grudziądzu a czego nie ma nasz, że nie mamy podejścia do e-ligi? większe natężenie oświetlenia?
#NajśmieszniejszaLigaŚwiata

simona
Szkółkowicz
Posty: 229
Rejestracja: 5 listopada 2011, o 16:49

Re: Stadion

#6044 Postautor: simona » 3 maja 2018, o 21:31

mechanizator pisze:https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/752409/krzysztof-cugowski-zuzlowe-tango-serce-peka-jak-patrze-na-stadion-motoru-cos-z-t


"Wreszcie pojawiły się jakieś ciekawe perspektywy, gdy idzie o finansowanie Motoru. Włączyła się w to Grupa Azoty Puławy, a to jest na pewno instytucja z pieniędzmi. Słyszałem, że to ma działać razem z Bogdanką, a to jest na pewno rozsądny pomysł."

Ciekawe czy jest coś na rzeczy z Bogdanką.

"Być może trzeba stadion wyłączyć na rok, przenieść się do Rzeszowa, by potem być gotowym na awans pod każdym względem. Z tym, co jest można jeździć w niższych ligach, ale w elicie nie ma na to szans."

Moim zdaniem nie ma szans aby Józki nam na sezon wypożyczyły tor skoro maja w planach co roku awans ligę wyżej. Już predzej opcja taka jak u Lodzi, jechać wszystko na wyjazdach a w czerwcu na swoim.


po co reanimować trupa nie wiem czy nie taniej by było wybudować od podstaw nowy nowoczesny stadion typowo żużlowy na obrzeżasz Lublina z zadaszonym torem ( wiem marzę ) ale marzenia się spełniają , a na obecnym zawody odbywały by się bo licencję warunkową na pewno dostanie nawet w takim stanie jaki jest obecnie

Awatar użytkownika
jataman20
Szkółkowicz
Posty: 209
Rejestracja: 26 marca 2005, o 15:45
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Stadion

#6045 Postautor: jataman20 » 3 maja 2018, o 22:53

simona pisze:
mechanizator pisze:https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/752409/krzysztof-cugowski-zuzlowe-tango-serce-peka-jak-patrze-na-stadion-motoru-cos-z-t


"Wreszcie pojawiły się jakieś ciekawe perspektywy, gdy idzie o finansowanie Motoru. Włączyła się w to Grupa Azoty Puławy, a to jest na pewno instytucja z pieniędzmi. Słyszałem, że to ma działać razem z Bogdanką, a to jest na pewno rozsądny pomysł."

Ciekawe czy jest coś na rzeczy z Bogdanką.

"Być może trzeba stadion wyłączyć na rok, przenieść się do Rzeszowa, by potem być gotowym na awans pod każdym względem. Z tym, co jest można jeździć w niższych ligach, ale w elicie nie ma na to szans."

Moim zdaniem nie ma szans aby Józki nam na sezon wypożyczyły tor skoro maja w planach co roku awans ligę wyżej. Już predzej opcja taka jak u Lodzi, jechać wszystko na wyjazdach a w czerwcu na swoim.


po co reanimować trupa nie wiem czy nie taniej by było wybudować od podstaw nowy nowoczesny stadion typowo żużlowy na obrzeżasz Lublina z zadaszonym torem ( wiem marzę ) ale marzenia się spełniają , a na obecnym zawody odbywały by się bo licencję warunkową na pewno dostanie nawet w takim stanie jaki jest obecnie


Stadion na Zygmuntowskich ma swoją historię, magię, coś kiedy wchodzę to pamiętam jak mnie ojciec trzymał na rękach jak miałem 4-5 lat.
Jak śpiewał, uczył mnie pasji do żużla.
Dorastanie, przezywanie jak było się nastolatkiem, zawsze poza sezonem przejeżdżanie obok Zygmuntowskich z myślą o jak najszybsze rozpoczęcie sezonu.
Jestem przekonany, że takich ludzi jak ja jest wielu.
;]

ezbeg
Zawodowiec
Posty: 1496
Rejestracja: 14 listopada 2016, o 17:35

Re: Stadion

#6046 Postautor: ezbeg » 3 maja 2018, o 23:03

Stadion na Zygmuntowskich niech zostanie. Zawsze tam był żużel i ma być. Żadnych przenosin. Wśród kibiców są osoby, które pamiętają lata 60/70. Sam mimo, że jestem dużo dużo młodszy to zawsze speedway w Lublinie kojarzę z Zygmuntowskimi. Może swojego pierwszego spotkania nie pamiętam, ale kojarzę czasy kiedy mając te 7-8 lat w TŻ Lublin liderami byli Stachyra, Szajchulin czy Stefani. Żadnych dziwnych pomysłów na przenosiny. Tutaj jeździł Nielsen. Tutaj punkty dla Lublina zdobywali Richardson, Karlsson czy Kylnaekorpi, a między rywali wjeżdżał Filinow.

Awatar użytkownika
MarFi
Posty: 20
Wiek: 40
Rejestracja: 3 maja 2018, o 22:56
Lokalizacja: Lublin

Re: Stadion

#6047 Postautor: MarFi » 3 maja 2018, o 23:36

jataman20 pisze:
simona pisze:
mechanizator pisze:https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/752409/krzysztof-cugowski-zuzlowe-tango-serce-peka-jak-patrze-na-stadion-motoru-cos-z-t


"Wreszcie pojawiły się jakieś ciekawe perspektywy, gdy idzie o finansowanie Motoru. Włączyła się w to Grupa Azoty Puławy, a to jest na pewno instytucja z pieniędzmi. Słyszałem, że to ma działać razem z Bogdanką, a to jest na pewno rozsądny pomysł."

Ciekawe czy jest coś na rzeczy z Bogdanką.

"Być może trzeba stadion wyłączyć na rok, przenieść się do Rzeszowa, by potem być gotowym na awans pod każdym względem. Z tym, co jest można jeździć w niższych ligach, ale w elicie nie ma na to szans."

Moim zdaniem nie ma szans aby Józki nam na sezon wypożyczyły tor skoro maja w planach co roku awans ligę wyżej. Już predzej opcja taka jak u Lodzi, jechać wszystko na wyjazdach a w czerwcu na swoim.



po co reanimować trupa nie wiem czy nie taniej by było wybudować od podstaw nowy nowoczesny stadion typowo żużlowy na obrzeżasz Lublina z zadaszonym torem ( wiem marzę ) ale marzenia się spełniają , a na obecnym zawody odbywały by się bo licencję warunkową na pewno dostanie nawet w takim stanie jaki jest obecnie


Stadion na Zygmuntowskich ma swoją historię, magię, coś kiedy wchodzę to pamiętam jak mnie ojciec trzymał na rękach jak miałem 4-5 lat.
Jak śpiewał, uczył mnie pasji do żużla.
Dorastanie, przezywanie jak było się nastolatkiem, zawsze poza sezonem przejeżdżanie obok Zygmuntowskich z myślą o jak najszybsze rozpoczęcie sezonu.
Jestem przekonany, że takich ludzi jak ja jest wielu.


Jestem jednym z nich :) Miejsce stadionu żużlowego jest na Zygmuntowskich. Tuż po ostatnim meczu, nie czekając na zimę trzeba skrócić tor, zrobić go z jak największą ilością ścieżek (poszukać konkretnych ludzi, którzy się tym zajmą). Zrobi się miejsce na wybudowanie nowej trybuny od strony lekkoatletycznego. Myślę, że taka na 3 tysiące kibiców jest realna? Marzą mi się wysokie podwójne trybuny jak w Gorzowie czy Toruniu. To trzeba zrobić w pierwszej kolejności od razu po sezonie. Pytanie do znawców tematu, ile czasu potrzeba na jej wybudowanie? Po kolejnym sezonie zająłbym się tym koszmarnym blaszakiem, zrównał z ziemią wszystko do wejścia w pierwszy łuk i postawił coś na około 6 tyś widzów. Już to da nam pojemność około 15 tysięcy krzesełek. Jak dla mnie to wystarczy na kolejne kilka lat.

Bilynho
Posty: 46
Rejestracja: 12 stycznia 2010, o 21:45

Re: Stadion

#6048 Postautor: Bilynho » 4 maja 2018, o 00:18

7-8 lat? to bylo 13-14 lat temu ;) ale racja żużel tylko na Zygmuntowskich ;)

Czarek
Trener
Posty: 5251
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Stadion

#6049 Postautor: Czarek » 4 maja 2018, o 09:32

MarFi pisze:Jestem jednym z nich :) Miejsce stadionu żużlowego jest na Zygmuntowskich. Tuż po ostatnim meczu, nie czekając na zimę trzeba skrócić tor, zrobić go z jak największą ilością ścieżek (poszukać konkretnych ludzi, którzy się tym zajmą). Zrobi się miejsce na wybudowanie nowej trybuny od strony lekkoatletycznego. Myślę, że taka na 3 tysiące kibiców jest realna? Marzą mi się wysokie podwójne trybuny jak w Gorzowie czy Toruniu. To trzeba zrobić w pierwszej kolejności od razu po sezonie. Pytanie do znawców tematu, ile czasu potrzeba na jej wybudowanie? Po kolejnym sezonie zająłbym się tym koszmarnym blaszakiem, zrównał z ziemią wszystko do wejścia w pierwszy łuk i postawił coś na około 6 tyś widzów. Już to da nam pojemność około 15 tysięcy krzesełek. Jak dla mnie to wystarczy na kolejne kilka lat.


Wierzysz, że ratusz/MOSiR jest w stanie zdążyć z remontem przed rozpoczęciem sezonu 2019?! Przypomnij sobie ile grzebali się z montażem głupich krzesełek, zobacz w jakim tempie prowadzony jest remont deptaka... Powtórka z Łodzi jest nieunikniona.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7445
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: Stadion

#6050 Postautor: Cooper » 4 maja 2018, o 09:39

MarFi pisze: Marzą mi się wysokie podwójne trybuny jak w Gorzowie czy Toruniu.


Na takie nie ma szans - trybuny ie beda mogly byc duzo wyzsze niz obecne.

Ja tez uwazam, ze przez zime mozna dostosowac stadion do ekstraligi.

Nie zmienia to faktu, ze tak czy inaczej potrzeba dzialan radykalnych - albo kompleksowej renowacji, albo budowy stadionu w nowym miejscu. Kazda koncepcja ma swoje minusy i plusy, najwazniejsze jednak by zaczac cos dzialac - a raczej by miasto rozpzoczelo finansowanie.
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)