Motor Lublin - Start Gniezno 15 kwietnia 2018 r. godz. 14.30

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
mikas
Trener
Posty: 3291
Rejestracja: 27 kwietnia 2003, o 15:01
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Motor Lublin - Start Gniezno 15 kwietnia 2018 r. godz. 1

#251 Postautor: mikas » 19 kwietnia 2018, o 09:41

Cooper masz tylko psa, to jeszcze nie wiesz jak bardzo ;) ale życzę Ci abyś za rok miał już nad czym się zastanawiać ;)
MOTOR LUBLIN
Obrazek

Mokatte
Posty: 138
Rejestracja: 3 września 2008, o 05:20

Re: Motor Lublin - Start Gniezno 15 kwietnia 2018 r. godz. 1

#252 Postautor: Mokatte » 19 kwietnia 2018, o 09:44

RomanToJa pisze:
Mokatte pisze:
O czym ty pieprzysz?! jest sektor dopingujący albo śpiewasz albo w*****j. Krótko!


Jest jakiś specjalny bilet albo chociaż oddzielne wejście na ten sektor? A może organizator zawodów wydzielił trybunę przy prostej na przeciwko startu i rządzi się ona innym regulaminem? Jeśli mi coś umknęło to daj znać. Pozdrawiam!


Konrad, ja Cię mocno szanuję za Twoje występy w MYMie i ogólnie za grę w LCS, ale gadasz głupoty straszne na temat sektora SE. Od zawsze to był sektor kibicujący i gdyby nie My, to na stadionie nic by się nie działo. W takich meczach jak ze Startem, gdzie mijanek praktycznie nie było.


Ale piszesz jakbym ja miał coś przeciwko SE. Super, że jesteście - serio. To co głównie mam na myśli - dobrze ujął @piotr76 - zwłaszcza:

Teraz droga SE dziwicie się że pikniki wbijają na sektor ... hmm moim zdaniem są to 3 powody :
1. Jest to z punktu widzenia widza jeden z bardziej atrakcyjnych sektorów jeśli chodzi o oglądanie meczu.
2. Brak oznaczeń że to sektor kibicowania (grudziądz potrafił to zrobić - mapka stadionu)


Dodałbym do tego, że 2) się rozmywa bo nie mówimy tu tylko o sektorze SE - ten jest niewydzielony i problem "niekibicowania" rozprzestrzenia się na sektory ościenne. Wątpię, że Ci którzy nie chcą krzyczeć siadają centralnie nad gniazdowym :)

tck
Senior
Posty: 558
Rejestracja: 16 sierpnia 2012, o 08:37

Re: Motor Lublin - Start Gniezno 15 kwietnia 2018 r. godz. 1

#253 Postautor: tck » 19 kwietnia 2018, o 09:55

I jeszcze jedno pytanie (kij w mrowisko) czy np "Ostrowia pasy...." to jeszcze kibicowanie własnej drużynie?

Awatar użytkownika
Torsen
Trener
Posty: 4244
Rejestracja: 14 października 2005, o 16:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - Start Gniezno 15 kwietnia 2018 r. godz. 1

#254 Postautor: Torsen » 19 kwietnia 2018, o 10:33

mikas pisze:mój 5-latek domaga się abyśmy szli na sektor kibicowski, bo lubi sobie pokrzyczeć "Motor" i zwyczajnie mu się tam atmosfera podoba.
Bo to są zabawy na Jego poziomie rozwoju i oczywiście nie jest moim zamiarem, by obrażać Twoje Dziecko.
Koniec dowodu :)
Obrazek
Daniel Jeleniewski: "Jeszcze kupę mogę zrobić."


Awatar użytkownika
jataman20
Szkółkowicz
Posty: 209
Rejestracja: 26 marca 2005, o 15:45
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Motor Lublin - Start Gniezno 15 kwietnia 2018 r. godz. 1

#256 Postautor: jataman20 » 19 kwietnia 2018, o 13:05

piotr76 pisze:
Teraz jedno pytanie do SE co będzie na wyjazdach ? bo tu jednak sektor jest wspólny
i jakoś nie wyobrażam sobie żeby ktoś "swojego" wyrzucał tylko dlatego że nie będzie robił tego
co robią inni ... tylko nie piszcie mi że skoro jadę na wyjazd to mam się drzeć, a jak nie to mogę
sobie siedzieć z gospodarzami ...


Spokojnie, ja byłem na 3 wyjazdach w zeszłym roku w playy-ofach i barażach i nie było żadnego ciśnienia na kibicowanie.
Masz ochotę- kibicujesz, nie masz to sobie siedzisz.

mikas pisze:
jataman20 pisze:Wolny wybór, a zabieranie dzieci na sektor kibicowski jest słabe i tutaj
winiłbym ojca, do pewnych rzeczy się dorasta i z pewnych wyrasta.


Paweł problem pojawia się w takim momencie jak u mnie, gdy mój 5-latek domaga się abyśmy szli na sektor kibicowski, bo lubi sobie pokrzyczeć "Motor" i zwyczajnie mu się tam atmosfera podoba. Z drugiej strony mając go pod opieką nie jestem w stanie sam do końca aktywnie uczestniczyć w dopingu. W poprzednim sezonie chodziliśmy tam i było ok. Nawet jak chłopaki widzieli, że w pewnych momentach siedzę, bo syn przez chwilę miał ochotę zająć się np. oglądaniem programu zawodów, to nikt nie robił z tego problemu. Nie zaobserwowałem też jakichś przesadnie wulgarnych i natarczywych zachęt do kibicowania. W tym sezonie na meczu z Łodzią jak przyszliśmy nie było już miejsc na sektorze SE, więc problem sam się rozwiązał, a na meczu z Gnieznem byłem sam, ale czytając te wpisy powyżej o pojawiających się bluzgach, zastanawiam się jak przekonać syna, że może na meczu z Rybnikiem jednak siądziemy dwa sektory obok SE, bo wiem, że będzie mi "wiercił dziurę", żeby iść na ten sektor.
Takie dylematy może mieć więcej osób i to jest jedyny punkt w którym zgadzam się z Czarkiem, że zachęcanie do dopingu może odbyć się bez bluzgów, a jeśli na 600 osób w sektorze nawet te 20-30 nie będzie krzyczeć ( nie wyobrażam sobie, żeby ktoś nie robił np. "szkocji") to naprawdę nic wielkiego się nie stanie. I piszę to z pełną świadomością jako osoba, która przez lata była w gronie osób które tak naprawdę ten doping od podstaw na tym sektorze, również z Tobą, tworzyły.
Nie dramatyzował bym jednak, bo wszystko jest do udoskonalenia i myślę, że jak chłopaki przeczytają tę dyskusję to w pewnym stopniu swoje działania "wypośrodkują" i będzie ok. Jest sporo nowych twarzy w SE i być może ktoś się za bardzo wczuł w rolę i poniosły emocje. Spokojnie to początek sezonu i wszystko jest do ogarnięcia.


Jasna sprawa, rozumiem.
Chyba sam na mecz z Rybnikiem usiądę na sektorze kibicowskim, żeby zobaczyć czy ten problem rzeczywiście istnieje i w jakim stopniu.
Na chamstwo oczywiście trzeba reagować od razu, tak aby to osoba obrażająca poczuła, że źle zrobiła.
Jednak jeśli się to nie zmieni, to zabieranie dziecka, żeby w czasie kilku godzin słyszało multum inwektyw jest słabe wychowawczo, nawet kosztem chęci dziecka, aczkolwiek uważam że spokojnie można to szybko ukrócić rozmową z młodymi kibicami, nie wyglądają niczym rodem z piłki nożnej ;)
;]

Awatar użytkownika
ravajas
Trener
Posty: 4018
Rejestracja: 16 listopada 2003, o 16:11
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Motor Lublin - Start Gniezno 15 kwietnia 2018 r. godz. 1

#257 Postautor: ravajas » 19 kwietnia 2018, o 13:37

Spiker też mógłby co jakiś czas przypomnieć o ZAKAZIE PALENIA na stadionie. Podziwiam i szanuję tych kibiców, którzy na dymka schodzą na dół, albo na górę, ale nie rozumiem myślenia pozostałych palaczy.

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7443
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: Motor Lublin - Start Gniezno 15 kwietnia 2018 r. godz. 1

#258 Postautor: Cooper » 19 kwietnia 2018, o 13:39

Tu po raz kolejny klania sie kwestia przebudowy stadionu - z niektórych sektorów praktycznie nie da sie wyjsc, jest tak ciasno pomiedzy rzedami krzeselek (nie twierdze, ze to usprawiedliwia palenie na sektorze).
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Czarek
Trener
Posty: 5251
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Motor Lublin - Start Gniezno 15 kwietnia 2018 r. godz. 1

#259 Postautor: Czarek » 19 kwietnia 2018, o 15:00

jataman20 pisze:Czarek to taki typowy wrzód na forum,
z Gnieznem mieliśmy przegrać, kibice hujowi bo kolega mu powiedział,
najchętniej odstawiłby od składu Mastersa który notabene pojechał dosyć pewne zawody.
Mamy świetną drużynę, świetnie zorganizowany klub, największy budżet w 1 lidze i jesteśmy jednym z faworytów do awansu.
Więcej luzu i zdrowych endorfin, a nie ciągłego szukania dziury w całym,
w tym sezonie "brak zawodnika" nam nie grozi :)


A ty jesteś manipulantem albo idiotą. Owszem obstawiałem porażkę po wyczynach Jelenia i prognozowanej dobrej postawie Jabłońskiego, ale
Czarek pisze:
radonis pisze:Wygląda na to, że za Jelenia Sam. Wydaje się że dobry ruch.


Zaczynam wierzyć w zwycięstwo.

Poza tym ww. zachowania niektórych kibiców potwierdzają inni forumowicze, a niektóre "niedociągnięcia" można wyeliminować i po to m.in. są takie dyskusje.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
jataman20
Szkółkowicz
Posty: 209
Rejestracja: 26 marca 2005, o 15:45
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Motor Lublin - Start Gniezno 15 kwietnia 2018 r. godz. 1

#260 Postautor: jataman20 » 19 kwietnia 2018, o 23:52

Czarek pisze:
jataman20 pisze:Czarek to taki typowy wrzód na forum,
z Gnieznem mieliśmy przegrać, kibice hujowi bo kolega mu powiedział,
najchętniej odstawiłby od składu Mastersa który notabene pojechał dosyć pewne zawody.
Mamy świetną drużynę, świetnie zorganizowany klub, największy budżet w 1 lidze i jesteśmy jednym z faworytów do awansu.
Więcej luzu i zdrowych endorfin, a nie ciągłego szukania dziury w całym,
w tym sezonie "brak zawodnika" nam nie grozi :)


A ty jesteś manipulantem albo idiotą. Owszem obstawiałem porażkę po wyczynach Jelenia i prognozowanej dobrej postawie Jabłońskiego, ale
Czarek pisze:
radonis pisze:Wygląda na to, że za Jelenia Sam. Wydaje się że dobry ruch.


Zaczynam wierzyć w zwycięstwo.

Poza tym ww. zachowania niektórych kibiców potwierdzają inni forumowicze, a niektóre "niedociągnięcia" można wyeliminować i po to m.in. są takie dyskusje.


Idiotą to jest ten, kto po remisie pechowym z faworytem ligi i wzmocnieniach Jonssonem, Lampartami i Mastersem wieszczy porażkę z outsiderem ligi gdzie prowadzącym parę z juniorem jest Pavlić, wzmocnień i juniorów brak.
Kompletnie tutaj nie ma znaczenia, czy pojechałby Jeleń czy Masters, a Jabłoński to nie Zmarzlik żeby się go bać jak ognia.
To nie był mecz, gdzie pech mógł odmienić losy meczu, wyrównany mecz to możemy z taką drużyną mieć na wyjeździe.
;]