2 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
2 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
Tu już typujemy do godziny 10:00 w dniu zawodów. Obok data rozgrywania meczu
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów - 13.04
KS Toruń - Sparta Wrocław - 14.04
Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz - 15.04
Unia Leszno - Stal Gorzów - 15.04
Polonia Piła - Wybrzeże Gdańsk - 14.04
Wanda Kraków - Orzeł Łódź - 15.04
Motor Lublin - Start Gniezno - 15.04
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik - 15.04
Kolejarz Opole - Polonia Bydgoszcz - 15.04
KSM Krosno - PSŻ Poznań - 15.04
Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów Wlkp. - 15.04
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów - 13.04
KS Toruń - Sparta Wrocław - 14.04
Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz - 15.04
Unia Leszno - Stal Gorzów - 15.04
Polonia Piła - Wybrzeże Gdańsk - 14.04
Wanda Kraków - Orzeł Łódź - 15.04
Motor Lublin - Start Gniezno - 15.04
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik - 15.04
Kolejarz Opole - Polonia Bydgoszcz - 15.04
KSM Krosno - PSŻ Poznań - 15.04
Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów Wlkp. - 15.04
Re: 2 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#12
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +10
KS Toruń - Sparta Wrocław -6
Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz +14
Unia Leszno - Stal Gorzów +8
Polonia Piła - Wybrzeże Gdańsk 0
Wanda Kraków - Orzeł Łódź -12
Motor Lublin - Start Gniezno +16
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik -6
Kolejarz Opole - Polonia Bydgoszcz +16
KSM Krosno - PSŻ Poznań +6
Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów Wlkp. +14
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +10
KS Toruń - Sparta Wrocław -6
Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz +14
Unia Leszno - Stal Gorzów +8
Polonia Piła - Wybrzeże Gdańsk 0
Wanda Kraków - Orzeł Łódź -12
Motor Lublin - Start Gniezno +16
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik -6
Kolejarz Opole - Polonia Bydgoszcz +16
KSM Krosno - PSŻ Poznań +6
Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów Wlkp. +14
Re: 2 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#4
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +20
KS Toruń - Sparta Wrocław +2
Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz +8
Unia Leszno - Stal Gorzów +8
Polonia Piła - Wybrzeże Gdańsk -6
Wanda Kraków - Orzeł Łódź -12
Motor Lublin - Start Gniezno +16
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik +2
Kolejarz Opole - Polonia Bydgoszcz +14
KSM Krosno - PSŻ Poznań +6
Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów Wlkp. +20
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +20
KS Toruń - Sparta Wrocław +2
Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz +8
Unia Leszno - Stal Gorzów +8
Polonia Piła - Wybrzeże Gdańsk -6
Wanda Kraków - Orzeł Łódź -12
Motor Lublin - Start Gniezno +16
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik +2
Kolejarz Opole - Polonia Bydgoszcz +14
KSM Krosno - PSŻ Poznań +6
Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów Wlkp. +20
-
- Zawodowiec
- Posty: 1498
- Rejestracja: 31 marca 2003, o 15:33
- Lokalizacja: Warszawa/Lublin
- Kontakt:
Re: 2 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#5
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +14
KS Toruń - Sparta Wrocław +4
Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz +8
Unia Leszno - Stal Gorzów +10
Polonia Piła - Wybrzeże Gdańsk -4
Wanda Kraków - Orzeł Łódź -10
Motor Lublin - Start Gniezno +18
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik +4
Kolejarz Opole - Polonia Bydgoszcz +20
KSM Krosno - PSŻ Poznań +6
Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów Wlkp. +10
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +14
KS Toruń - Sparta Wrocław +4
Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz +8
Unia Leszno - Stal Gorzów +10
Polonia Piła - Wybrzeże Gdańsk -4
Wanda Kraków - Orzeł Łódź -10
Motor Lublin - Start Gniezno +18
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik +4
Kolejarz Opole - Polonia Bydgoszcz +20
KSM Krosno - PSŻ Poznań +6
Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów Wlkp. +10
"Bo serce bije mocniej niż pięści..." - Motor 1950 Lublin
Pozdrawiam - Apocalips
Pozdrawiam - Apocalips
Re: 2 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#13
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +16
KS Toruń - Sparta Wrocław +8
Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz +4
Unia Leszno - Stal Gorzów +20
Polonia Piła - Wybrzeże Gdańsk +2
Wanda Kraków - Orzeł Łódź -12
Motor Lublin - Start Gniezno +14
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik +4
Kolejarz Opole - Polonia Bydgoszcz +24
KSM Krosno - PSŻ Poznań -2
Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów Wlkp. +12
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +16
KS Toruń - Sparta Wrocław +8
Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz +4
Unia Leszno - Stal Gorzów +20
Polonia Piła - Wybrzeże Gdańsk +2
Wanda Kraków - Orzeł Łódź -12
Motor Lublin - Start Gniezno +14
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik +4
Kolejarz Opole - Polonia Bydgoszcz +24
KSM Krosno - PSŻ Poznań -2
Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów Wlkp. +12
Ostatnio zmieniony 12 kwietnia 2018, o 22:32 przez Jcob, łącznie zmieniany 1 raz.
"Hans Nielsen, niczym taka dobra kwoka, czuwająca nad swym kurczęciem."
Re: 2 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#18
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +14
KS Toruń - Sparta Wrocław +10
Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz +6
Unia Leszno - Stal Gorzów +6
Polonia Piła - Wybrzeże Gdańsk +4
Wanda Kraków - Orzeł Łódź -16
Motor Lublin - Start Gniezno +12
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik -4
Kolejarz Opole - Polonia Bydgoszcz +30
KSM Krosno - PSŻ Poznań 0
Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów Wlkp. +14
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +14
KS Toruń - Sparta Wrocław +10
Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz +6
Unia Leszno - Stal Gorzów +6
Polonia Piła - Wybrzeże Gdańsk +4
Wanda Kraków - Orzeł Łódź -16
Motor Lublin - Start Gniezno +12
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik -4
Kolejarz Opole - Polonia Bydgoszcz +30
KSM Krosno - PSŻ Poznań 0
Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów Wlkp. +14
- _piotrusss
- Kadrowicz
- Posty: 1655
- Rejestracja: 15 stycznia 2004, o 20:11
- Lokalizacja: Lublin
Re: 2 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#7
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +8
KS Toruń - Sparta Wrocław +4
Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz +10
Unia Leszno - Stal Gorzów +10
Polonia Piła - Wybrzeże Gdańsk +8
Wanda Kraków - Orzeł Łódź -18
Motor Lublin - Start Gniezno +18
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik +4
Kolejarz Opole - Polonia Bydgoszcz +30
KSM Krosno - PSŻ Poznań +4
Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów Wlkp. +22
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +8
KS Toruń - Sparta Wrocław +4
Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz +10
Unia Leszno - Stal Gorzów +10
Polonia Piła - Wybrzeże Gdańsk +8
Wanda Kraków - Orzeł Łódź -18
Motor Lublin - Start Gniezno +18
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik +4
Kolejarz Opole - Polonia Bydgoszcz +30
KSM Krosno - PSŻ Poznań +4
Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów Wlkp. +22
Zrobił wilk elektrownię, lecz by prąd uzyskać
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski
Re: 2 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#9
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +14
KS Toruń - Sparta Wrocław -2
Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz +4
Unia Leszno - Stal Gorzów +16
Polonia Piła - Wybrzeże Gdańsk -8
Wanda Kraków - Orzeł Łódź -20
Motor Lublin - Start Gniezno +10
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik -4
Kolejarz Opole - Polonia Bydgoszcz +22
KSM Krosno - PSŻ Poznań +8
Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów Wlkp. +22
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +14
KS Toruń - Sparta Wrocław -2
Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz +4
Unia Leszno - Stal Gorzów +16
Polonia Piła - Wybrzeże Gdańsk -8
Wanda Kraków - Orzeł Łódź -20
Motor Lublin - Start Gniezno +10
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik -4
Kolejarz Opole - Polonia Bydgoszcz +22
KSM Krosno - PSŻ Poznań +8
Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów Wlkp. +22
Re: 2 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#15
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +14
KS Toruń - Sparta Wrocław -4
Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz +6
Unia Leszno - Stal Gorzów +8
Polonia Piła - Wybrzeże Gdańsk 0
Wanda Kraków - Orzeł Łódź -10
Motor Lublin - Start Gniezno +12
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik +4
Kolejarz Opole - Polonia Bydgoszcz +18
KSM Krosno - PSŻ Poznań -2
Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów Wlkp. -2
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +14
KS Toruń - Sparta Wrocław -4
Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz +6
Unia Leszno - Stal Gorzów +8
Polonia Piła - Wybrzeże Gdańsk 0
Wanda Kraków - Orzeł Łódź -10
Motor Lublin - Start Gniezno +12
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik +4
Kolejarz Opole - Polonia Bydgoszcz +18
KSM Krosno - PSŻ Poznań -2
Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów Wlkp. -2
Re: 2 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +14
KS Toruń - Sparta Wrocław +6
Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz +12
Unia Leszno - Stal Gorzów +12
Polonia Piła - Wybrzeże Gdańsk +2
Wanda Kraków - Orzeł Łódź -14
Motor Lublin - Start Gniezno +16
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik +8
Kolejarz Opole - Polonia Bydgoszcz +24
KSM Krosno - PSŻ Poznań +8
Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów Wlkp. +14
KS Toruń - Sparta Wrocław +6
Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz +12
Unia Leszno - Stal Gorzów +12
Polonia Piła - Wybrzeże Gdańsk +2
Wanda Kraków - Orzeł Łódź -14
Motor Lublin - Start Gniezno +16
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik +8
Kolejarz Opole - Polonia Bydgoszcz +24
KSM Krosno - PSŻ Poznań +8
Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów Wlkp. +14
Re: 2 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#8
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +12
KS Toruń - Sparta Wrocław +6
Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz +8
Unia Leszno - Stal Gorzów +16
Polonia Piła - Wybrzeże Gdańsk -4
Wanda Kraków - Orzeł Łódź -14
Motor Lublin - Start Gniezno +16
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik +8
Kolejarz Opole - Polonia Bydgoszcz +28
KSM Krosno - PSŻ Poznań -4
Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów Wlkp. +4
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +12
KS Toruń - Sparta Wrocław +6
Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz +8
Unia Leszno - Stal Gorzów +16
Polonia Piła - Wybrzeże Gdańsk -4
Wanda Kraków - Orzeł Łódź -14
Motor Lublin - Start Gniezno +16
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik +8
Kolejarz Opole - Polonia Bydgoszcz +28
KSM Krosno - PSŻ Poznań -4
Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów Wlkp. +4
Re: 2 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#21
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +18
KS Toruń - Sparta Wrocław +4
Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz +10
Unia Leszno - Stal Gorzów +14
Polonia Piła - Wybrzeże Gdańsk -4
Wanda Kraków - Orzeł Łódź -20
Motor Lublin - Start Gniezno +16
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik -4
Kolejarz Opole - Polonia Bydgoszcz +20
KSM Krosno - PSŻ Poznań +6
Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów Wlkp. +16
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +18
KS Toruń - Sparta Wrocław +4
Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz +10
Unia Leszno - Stal Gorzów +14
Polonia Piła - Wybrzeże Gdańsk -4
Wanda Kraków - Orzeł Łódź -20
Motor Lublin - Start Gniezno +16
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik -4
Kolejarz Opole - Polonia Bydgoszcz +20
KSM Krosno - PSŻ Poznań +6
Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów Wlkp. +16
never ride faster than your angel can fly
Re: 2 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#6
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +16
KS Toruń - Sparta Wrocław -2
Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz +10
Unia Leszno - Stal Gorzów +14
Polonia Piła - Wybrzeże Gdańsk -6
Wanda Kraków - Orzeł Łódź -20
Motor Lublin - Start Gniezno +12
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik -2
Kolejarz Opole - Polonia Bydgoszcz +24
KSM Krosno - PSŻ Poznań +6
Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów Wlkp. +18
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +16
KS Toruń - Sparta Wrocław -2
Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz +10
Unia Leszno - Stal Gorzów +14
Polonia Piła - Wybrzeże Gdańsk -6
Wanda Kraków - Orzeł Łódź -20
Motor Lublin - Start Gniezno +12
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik -2
Kolejarz Opole - Polonia Bydgoszcz +24
KSM Krosno - PSŻ Poznań +6
Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów Wlkp. +18
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!
Re: 2 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#24
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +20
KS Toruń - Sparta Wrocław -2
Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz +8
Unia Leszno - Stal Gorzów +12
Polonia Piła - Wybrzeże Gdańsk +4
Wanda Kraków - Orzeł Łódź -20
Motor Lublin - Start Gniezno +22
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik -4
Kolejarz Opole - Polonia Bydgoszcz +22
KSM Krosno - PSŻ Poznań +12
Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów Wlkp. +20
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +20
KS Toruń - Sparta Wrocław -2
Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz +8
Unia Leszno - Stal Gorzów +12
Polonia Piła - Wybrzeże Gdańsk +4
Wanda Kraków - Orzeł Łódź -20
Motor Lublin - Start Gniezno +22
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik -4
Kolejarz Opole - Polonia Bydgoszcz +22
KSM Krosno - PSŻ Poznań +12
Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów Wlkp. +20
Re: 2 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#17
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +22
KS Toruń - Sparta Wrocław -4
Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz +23
Unia Leszno - Stal Gorzów +16
Polonia Piła - Wybrzeże Gdańsk 0
Wanda Kraków - Orzeł Łódź -24
Motor Lublin - Start Gniezno +28
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik +4
Kolejarz Opole - Polonia Bydgoszcz +14
KSM Krosno - PSŻ Poznań +20
Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów Wlkp. +22
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +22
KS Toruń - Sparta Wrocław -4
Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz +23
Unia Leszno - Stal Gorzów +16
Polonia Piła - Wybrzeże Gdańsk 0
Wanda Kraków - Orzeł Łódź -24
Motor Lublin - Start Gniezno +28
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik +4
Kolejarz Opole - Polonia Bydgoszcz +14
KSM Krosno - PSŻ Poznań +20
Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów Wlkp. +22
"Życie to jazda"
-
- Senior
- Posty: 755
- Rejestracja: 10 sierpnia 2003, o 20:23
- Lokalizacja: Lublin
- Kontakt:
Re: 2 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#10
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +14
KS Toruń - Sparta Wrocław +2
Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz +16
Unia Leszno - Stal Gorzów +10
Polonia Piła - Wybrzeże Gdańsk -6
Wanda Kraków - Orzeł Łódź -18
Motor Lublin - Start Gniezno +12
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik +4
Kolejarz Opole - Polonia Bydgoszcz +20
KSM Krosno - PSŻ Poznań +14
Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów Wlkp. +16
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +14
KS Toruń - Sparta Wrocław +2
Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz +16
Unia Leszno - Stal Gorzów +10
Polonia Piła - Wybrzeże Gdańsk -6
Wanda Kraków - Orzeł Łódź -18
Motor Lublin - Start Gniezno +12
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik +4
Kolejarz Opole - Polonia Bydgoszcz +20
KSM Krosno - PSŻ Poznań +14
Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów Wlkp. +16
Re: 2 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +14
KS Toruń - Sparta Wrocław 0
Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz +12
Unia Leszno - Stal Gorzów +8
Polonia Piła - Wybrzeże Gdańsk +2
Wanda Kraków - Orzeł Łódź -20
Motor Lublin - Start Gniezno +20
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik -4
Kolejarz Opole - Polonia Bydgoszcz +24
KSM Krosno - PSŻ Poznań +6
Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów Wlkp. +24
KS Toruń - Sparta Wrocław 0
Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz +12
Unia Leszno - Stal Gorzów +8
Polonia Piła - Wybrzeże Gdańsk +2
Wanda Kraków - Orzeł Łódź -20
Motor Lublin - Start Gniezno +20
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik -4
Kolejarz Opole - Polonia Bydgoszcz +24
KSM Krosno - PSŻ Poznań +6
Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów Wlkp. +24
Re: 2 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#12
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów
KS Toruń - Sparta Wrocław +4
Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz +14
Unia Leszno - Stal Gorzów +8
Polonia Piła - Wybrzeże Gdańsk -2
Wanda Kraków - Orzeł Łódź -14
Motor Lublin - Start Gniezno +12
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik +4
Kolejarz Opole - Polonia Bydgoszcz +24
KSM Krosno - PSŻ Poznań +8
Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów Wlkp. +20
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów
KS Toruń - Sparta Wrocław +4
Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz +14
Unia Leszno - Stal Gorzów +8
Polonia Piła - Wybrzeże Gdańsk -2
Wanda Kraków - Orzeł Łódź -14
Motor Lublin - Start Gniezno +12
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik +4
Kolejarz Opole - Polonia Bydgoszcz +24
KSM Krosno - PSŻ Poznań +8
Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów Wlkp. +20
Motor mocny
- m.a.c.i.e.k.s
- Junior
- Posty: 345
- Wiek: 35
- Rejestracja: 5 marca 2004, o 16:16
- Lokalizacja: Lublin
Re: 2 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
#1
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów - 13.04
KS Toruń - Sparta Wrocław -10
Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz +10
Unia Leszno - Stal Gorzów +24
Polonia Piła - Wybrzeże Gdańsk +6
Wanda Kraków - Orzeł Łódź -14
Motor Lublin - Start Gniezno +20
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik +12
Kolejarz Opole - Polonia Bydgoszcz +30
KSM Krosno - PSŻ Poznań. -8
Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów Wlkp + 16
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów - 13.04
KS Toruń - Sparta Wrocław -10
Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz +10
Unia Leszno - Stal Gorzów +24
Polonia Piła - Wybrzeże Gdańsk +6
Wanda Kraków - Orzeł Łódź -14
Motor Lublin - Start Gniezno +20
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik +12
Kolejarz Opole - Polonia Bydgoszcz +30
KSM Krosno - PSŻ Poznań. -8
Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów Wlkp + 16
Re: 2 KOLEJKA EKSTRALIGI, 1 LŻ, 2LŻ
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów
KS Toruń - Sparta Wrocław -2
Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz -2
Unia Leszno - Stal Gorzów +12
Polonia Piła - Wybrzeże Gdańsk -2
Wanda Kraków - Orzeł Łódź -14
Motor Lublin - Start Gniezno +16
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik +2
Kolejarz Opole - Polonia Bydgoszcz +26
KSM Krosno - PSŻ Poznań +4
Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów Wlkp. +14
KS Toruń - Sparta Wrocław -2
Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz -2
Unia Leszno - Stal Gorzów +12
Polonia Piła - Wybrzeże Gdańsk -2
Wanda Kraków - Orzeł Łódź -14
Motor Lublin - Start Gniezno +16
Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik +2
Kolejarz Opole - Polonia Bydgoszcz +26
KSM Krosno - PSŻ Poznań +4
Stal Rzeszów - Ostrovia Ostrów Wlkp. +14