Motor Lublin - Start Gniezno 15 kwietnia 2018 r. godz. 14.30

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
mustafa
Zawodowiec
Posty: 1482
Rejestracja: 26 stycznia 2009, o 11:39
Lokalizacja: Lubartów

Motor Lublin - Start Gniezno 15 kwietnia 2018 r. godz. 14.30

#1 Postautor: mustafa » 8 kwietnia 2018, o 21:48

Czas zacząć rozmawiać o kolejnym meczu:

1) Co się stało z Dawidem Lampartem, który na treningach spisywał się najlepiej, a tu taka wtopa.
2) Czy Masters wskoczy do składu i za kogo.
3) Co zrobić z torem, żeby na drugim łuku nasi się nie zakopywali.

Z Gnieznem trzeba wygrać pewnie. Nie wyobrażam sobie, żeby Jabole i Nowaki pozwalali sobie za dużo na naszym torze.

Ciekawe czy uda się utrzymać tak znakomitą frekwencję.

Awatar użytkownika
poli
Senior
Posty: 900
Rejestracja: 2 listopada 2005, o 16:08
Kontakt:

Re: Motor Lublin - Start Gniezno 15 kwietnia 2018 r. godz. 1

#2 Postautor: poli » 8 kwietnia 2018, o 22:06

Frekwencja bedzie dzis sporo ludzi nie obejrzala meczu kasy zamkniete biletow brak

Awatar użytkownika
Hans
Trener
Posty: 2265
Rejestracja: 22 czerwca 2006, o 16:49
Lokalizacja: Aberdeen

Re: Motor Lublin - Start Gniezno 15 kwietnia 2018 r. godz. 1

#3 Postautor: Hans » 8 kwietnia 2018, o 22:07

Na poczatek przypomnijmy sobie sklad TZ Lublin w wygranym spotkaniu z Dark Dog Gniezno, 48: 42, 15 sezonòw temu:

9. Śledz (10)
10. Andersen (2)
11. Piszcz (11)
12. Knapp (9)
13. Richardson (14)
14. D. Stachyra (0)
15. D. Jeleniewski (0)
16. J. Stachyra (2)


Jako ciekawostke dodam, ze pod numerem 7 startowal Miroslaw Jablonski, ktory zdobyl 5+3 (6). I dodatkowo Jensen nie byl jeszcze Monbergiem ;)


A co do meczu to na spokojnie. Potencjal i cele druzyn sa zupelnie inne. 55:35 w zasiegu pod warunkiem, ze:

- tor bedzie naszym handicapem
- chlopaki potrenuja ze 3 dni.
- oraz uklad par ulegnie zmianie


Ja nie widze powodu do sraczki, bo nie ma przed kim. Pavlic nie bedzie latal po szerokiej a przez 12 lat nasz tor sie troche zmienil :)

bartollo
Senior
Posty: 668
Rejestracja: 20 września 2017, o 23:36

Re: Motor Lublin - Start Gniezno 15 kwietnia 2018 r. godz. 1

#4 Postautor: bartollo » 8 kwietnia 2018, o 22:17

Lepiej nie napinac sie. Niech ta druzyna w koncu pojedzie na maksa. Bez odpuszczania, od poczatku do konca. Licze ze nasi sie zmobilizuja i ujada chociaz te 55 pkt zeby byc w miare pewnym bonusa. Jezeli naprawde walczymy o PO to juz nie wolno gubic pkt, a naepiej rozstrzygac o bonusie na swoim torze.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13181
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - Start Gniezno 15 kwietnia 2018 r. godz. 1

#5 Postautor: Gelo » 8 kwietnia 2018, o 22:28

Gniezno to ambitna drużyna. Oczywiście są do pyknięcia ale nie można mieć rywala na deskach czyli 15:3 po trzech wyscigach a potem rozdawać prezenty.tym bardziej że tak jak dzisiaj tak w finale w Gnieźnie lubimy oddać punkty frajersko zamiast dobić leżącego

ezbeg
Zawodowiec
Posty: 1495
Rejestracja: 14 listopada 2016, o 17:35

Re: Motor Lublin - Start Gniezno 15 kwietnia 2018 r. godz. 1

#6 Postautor: ezbeg » 8 kwietnia 2018, o 22:32

Co do toru na ten mecz - trzeba od początku czekać na żale drużyny gości na nawierzchnię. W Gnieźnie umieją jeździć tylko na betonie jak stąd do Ułan Bator i będą chcieli wymagać na oficjalach prace nad torem. Trzeba trenować tzn. zapoznać się z torem bo to co działało rok temu już teraz nie jest wystarczajace. Zresztą było to widać w jeździe zawodników krajowych (chociaż Lambert czy Jonsson mogli dopasować się)
Ostatnio zmieniony 9 kwietnia 2018, o 10:44 przez ezbeg, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
GIGI
Trener
Posty: 2673
Rejestracja: 27 marca 2003, o 11:07

Re: Motor Lublin - Start Gniezno 15 kwietnia 2018 r. godz. 1

#7 Postautor: GIGI » 8 kwietnia 2018, o 22:41

ezbeg pisze:Zresztą było to widać w jeździe zawodników krajowych (chociaż Lambert czy Masters umieli odczytać zmiany)
??



Trening, trening i jeszcze raz trening. Dzisiejszy mecz pokazal czym sie rozni zawodostwo od amatorki. Najtrudniejszy mecz za nami. Teraz moze byc juz tylko lepiej. Mam nadzieje ze Masters bedzie juz bardziej dyspozycyjny za tydzien.
Ostatnio zmieniony 8 kwietnia 2018, o 22:51 przez GIGI, łącznie zmieniany 1 raz.

ezbeg
Zawodowiec
Posty: 1495
Rejestracja: 14 listopada 2016, o 17:35

Re: Motor Lublin - Start Gniezno 15 kwietnia 2018 r. godz. 1

#8 Postautor: ezbeg » 8 kwietnia 2018, o 22:44

O Jonssona mi chodziło :lol:. Chyba nie do końca mi emocje zeszły. Trzeba trenować, a powinno być dobrze. I niech jadą najlepsi, a nie decydują sentymenty bo to nie II liga

piteRR
Posty: 121
Rejestracja: 14 maja 2012, o 18:35

Re: Motor Lublin - Start Gniezno 15 kwietnia 2018 r. godz. 1

#9 Postautor: piteRR » 8 kwietnia 2018, o 22:57

Gelo pisze:Gniezno to ambitna drużyna. Oczywiście są do pyknięcia ale nie można mieć rywala na deskach czyli 15:3 po trzech wyscigach a potem rozdawać prezenty.tym bardziej że tak jak dzisiaj tak w finale w Gnieźnie lubimy oddać punkty frajersko zamiast dobić leżącego


Dokładnie tak ! Dla wielu Gniezno to zbieranina II ligowych odpadów, ale ten zespół jedzie mega ambitnie i uważam, że sprawi jeszcze nie jedną niespodziankę w tej lidze. Absolutnie nie wolno ich lekceważyć, zwłaszcza że od czasów Wardzały nie przypominam sobie, żebyśmy mieli handicap własnego toru (fakt tor był dziurawy i tylko nasi wiedzieli jak jechać). Dla mnie to czasem wygląda tak, jakby nasi zawodnicy szukali ustawień na równi z drużyną gości.

To co mi się najbardziej podoba w tej lidze to właśnie fakt, że tu nie będzie łatwych spotkań. Jedynie Wanda wydaje się słabsza, dziś pięknie było się przejść na stadion z myślą, że czeka nas zacięte spotkanie ;)

ezbeg
Zawodowiec
Posty: 1495
Rejestracja: 14 listopada 2016, o 17:35

Re: Motor Lublin - Start Gniezno 15 kwietnia 2018 r. godz. 1

#10 Postautor: ezbeg » 8 kwietnia 2018, o 23:29

Od czasu wprowadzenia funkcji komisarza toru nie mieliśmy atutu własnego toru. Kto nie przyjedzie do Lublina to płacze że jest niebezpiecznie i zaczyna się ubijanie. Jesteśmy na cenzurowanym bo zawsze było gadane "w Lublinie jest niebezpiecznie" i nieistotne kto jest u władz klubu.

Talmai
Junior
Posty: 485
Rejestracja: 19 czerwca 2011, o 22:39

Re: Motor Lublin - Start Gniezno 15 kwietnia 2018 r. godz. 1

#11 Postautor: Talmai » 9 kwietnia 2018, o 01:45

mustafa pisze: Nie wyobrażam sobie, żeby Jabole i Nowaki pozwalali sobie za dużo na naszym torze.

Ja sobie wyobrażam, bo Mirek to jeden z królów tego toru, chyba żaden inny tak mu nie leży.
Jechał tu bardzo dobrze i to na różnych nawierzchniach. Ale tu reguły nie ma, każdy może się pomylić w ustawieniach, Miśkowiak też kiedyś robił komplety w Lublinie, a teraz każdy punkt który uciągnie, mnie dziwi.
Atutem Gniezna są juniorzy u siebie, ale u nas pojadą na wyjeździe przeciwko lepszym juniorom.
Dla mnie powrót Pavlica to niewypał dzisiaj. Dużo szumu, słaby efekt, pewnie Berntzon zrobiłby więcej.

Metalliczny
Senior
Posty: 755
Rejestracja: 10 sierpnia 2003, o 20:23
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Motor Lublin - Start Gniezno 15 kwietnia 2018 r. godz. 1

#12 Postautor: Metalliczny » 9 kwietnia 2018, o 06:47

Hans pisze:Na poczatek przypomnijmy sobie sklad TZ Lublin w wygranym spotkaniu z Dark Dog Gniezno, 48: 42, 15 sezonòw temu:

9. Śledz (10)
10. Andersen (2)
11. Piszcz (11)
12. Knapp (9)
13. Richardson (14)
14. D. Stachyra (0)
15. D. Jeleniewski (0)
16. J. Stachyra (2)


Jako ciekawostke dodam, ze pod numerem 7 startowal Miroslaw Jablonski, ktory zdobyl 5+3 (6). I dodatkowo Jensen nie byl jeszcze Monbergiem ;)


A co do meczu to na spokojnie. Potencjal i cele druzyn sa zupelnie inne. 55:35 w zasiegu pod warunkiem, ze:

- tor bedzie naszym handicapem
- chlopaki potrenuja ze 3 dni.
- oraz uklad par ulegnie zmianie


Ja nie widze powodu do sraczki, bo nie ma przed kim. Pavlic nie bedzie latal po szerokiej a przez 12 lat nasz tor sie troche zmienil :)



To ten mecz, gdzie Hansio-lansio przyjechał z silnikiem w reklamówce? :D

Awatar użytkownika
Dobromir
Zawodowiec
Posty: 1483
Rejestracja: 16 marca 2003, o 10:46
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Motor Lublin - Start Gniezno 15 kwietnia 2018 r. godz. 1

#13 Postautor: Dobromir » 9 kwietnia 2018, o 08:16

Ja bym był bardzo ostrożny przed meczem z Gnieznem, bo praktycznie cały skład, którym przyjadą zna bardzo dobrze nasz tor. Za cienkiego Pavlica pewnie wskoczy Berntzon, który jak się przełożył jechał przyzwoicie. Ja osobiście postawiłbym na Mastersa za Miesiąca. Wiem, że powinno się odstawić Lamparta, ale to zawodnik, który ma dużo większy potencjał od Miesiąca i musi się przełamać.

Jeleniewski
Masters
Lambert
Lampart
Jonsson
Bober
Lampart

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13181
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - Start Gniezno 15 kwietnia 2018 r. godz. 1

#14 Postautor: Gelo » 9 kwietnia 2018, o 08:30

Może Darek powinien pomyśleć o rotowaniu jednym zawodnikiem na zasadzie - najsłabszy w meczu nie jedzie w następnym. Ja również dałbym szansę Samowi - na treningach był porównywalny z Robertem. Może nie był jakoś bardzo przekonywujący ale wobec padaki jaką odjechali Lampart, Jeleniewski i Miesiąc chyba nie ma wyjścia. Masters na Gnieżnie trzepnął w zeszłym roku komplet. Zakładam, że teraz jest w słabszej formie (kontuzja, sprzęt). Ale to dalej koleś na dwucyfrówkę. Co do toru - prawdopodobnie nie został właściwie wyprofilowany przy dowiezeniu nawierzchni. Szkoda - bo jazda gęsiego trochę się już opatrzyła. Bez możliwosci latania po szerokiej nie będzie u nas wielu wyprzedzanek.

simona
Szkółkowicz
Posty: 229
Rejestracja: 5 listopada 2011, o 16:49

Re: Motor Lublin - Start Gniezno 15 kwietnia 2018 r. godz. 1

#15 Postautor: simona » 9 kwietnia 2018, o 09:19

Dobromir pisze:Ja bym był bardzo ostrożny przed meczem z Gnieznem, bo praktycznie cały skład, którym przyjadą zna bardzo dobrze nasz tor. Za cienkiego Pavlica pewnie wskoczy Berntzon, który jak się przełożył jechał przyzwoicie. Ja osobiście postawiłbym na Mastersa za Miesiąca. Wiem, że powinno się odstawić Lamparta, ale to zawodnik, który ma dużo większy potencjał od Miesiąca i musi się przełamać.

Jeleniewski
Masters
Lambert
Lampart
Jonsson
Bober
Lampart


co chcesz od P. Miesiąca zrobił swoje jedyny minus to defekt
popatrz w powtórkach co zrobił Miesiąc przez jedno okrążenie gdy wyprzedził Daniela widząc jego nieudolną jazdę
odsunięty powinien być Dawid lub Daniel , a Paweł powinien w spokoju mając miejsce w składzie na Gniezno przygotować się aby nie było więcej takich głupich defektów
wspomniani zawodnicy umiejętności jazdy nie zapomnieli na pewno , ale trzeba spojrzeć na to z innej strony czy to wina sprzętu czy z zle przepracowanego okresu przygotowawczego
było Gorican , Opole , Częstochowa treningi w Lublinie i z przebiegu zawodów Łódz nie miała prawa przekroczyć 38 pkt , ale błędy , defekty głupio tracone punkty do tego fatalne prowadzenie taktyczne brak ingerencji jak polewaczka ma polewać jak szynować tor w przerwach .Wiem był komisarz , ale potrzebne jest do tego cwaniactwo i pełne zaangażowanie tak trenera jak i kier drużyny , a tego brak w lubelskim klubie jedyny PLUS to PR jakiego od dawna w tym klubie nie było i wielkie podziękowania dla K. Kępy jak i pewnie M. Kępy .

Awatar użytkownika
lombard
Senior
Posty: 795
Rejestracja: 21 kwietnia 2011, o 15:44

Re: Motor Lublin - Start Gniezno 15 kwietnia 2018 r. godz. 1

#16 Postautor: lombard » 9 kwietnia 2018, o 09:38

Nie można Gniezna lekceważyć, ale to też nie te nazwiska co w Łodzi. Nie zaskoczyło mnie ich zwycięstwo u siebie z Daugavpils ale rozmiar zwycięstwa już trochę daje do myślenia. Przeciwko nim musimy po prostu zrobić swoje, popełniając znacznie mniej błędów niż to było wczoraj. Jest kilka dni na poprawę tego i owego.
Co do składu to ja nie wiem czy jest to już czas na odstawianie kogokolwiek. Rozumiem tęsknotę za Mastersem, ale ile będzie hejtu jak Masters nie wypali?
Jeżeli Dawid dostanie szansę rehabilitacji, moim zdaniem nie powinien jechać jako prowadzący parę. Kask niebieski to dla Lamparta aktualnie właściwy kolor. No chyba że Andreas pójdzie pod 9 a Dawid pojedzie w parze z juniorem.
Prowadzącym parę powinien być też Lambert. To aktualnie nasz drugi zawodnik po Jonssonie. Juniorzy wiadomo. Nie wyobrażam sobie też odstawienia od składu na Gniezno Łełka.
W tej sytuacji skład mógłby wyglądać tak:
9. Jonsson
10. Miesiąc
11. Lambert
12. Jeleniewski
13. Lampart / Masters
14. Bober
15. Lampart
I jeszcze jedno: w klubie wiedzą lepiej. Być może już się rozglądają za wzmocnieniami. Baran? hmmmmmm no nie wiem, nie wiem...

Awatar użytkownika
Dobromir
Zawodowiec
Posty: 1483
Rejestracja: 16 marca 2003, o 10:46
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Motor Lublin - Start Gniezno 15 kwietnia 2018 r. godz. 1

#17 Postautor: Dobromir » 9 kwietnia 2018, o 09:53

Ja nie mam nic do Miesiąca tylko jest to zawodnik który nie preskoczy pewnego poziomu - 6-8 punktów u siebie to max, a obawiam się, że na wyjeździe to może być 2-3 punkty. Lampart jest docelowo zawodnikiem bardziej perspektywicznym patrząc przez pryzmat sezonu. Pogubił się w 1 meczu, miał wywrotk na 1 pozycji ale, to ciągle jest zawodnik na 10 punktów u nas i 8 na wyjeździe.

Awatar użytkownika
Perez
Trener
Posty: 4103
Rejestracja: 8 marca 2009, o 21:08
Lokalizacja: Lubartów

Re: Motor Lublin - Start Gniezno 15 kwietnia 2018 r. godz. 1

#18 Postautor: Perez » 9 kwietnia 2018, o 10:02

Gniezno jest mocne u siebie i wiadomo to nie od dziś, są spasowani ze swoim torem na maxa i tak powinno być i u nas. Jestem ciekawy jak w Gnieźnie poradzi sobie Łódź, Rybnik czy Gdańsk.
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7441
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: Motor Lublin - Start Gniezno 15 kwietnia 2018 r. godz. 1

#19 Postautor: Cooper » 9 kwietnia 2018, o 10:23

Dobromir pisze:Ja nie mam nic do Miesiąca tylko jest to zawodnik który nie preskoczy pewnego poziomu - 6-8 punktów u siebie to max, a obawiam się, że na wyjeździe to może być 2-3 punkty. Lampart jest docelowo zawodnikiem bardziej perspektywicznym patrząc przez pryzmat sezonu. Pogubił się w 1 meczu, miał wywrotk na 1 pozycji ale, to ciągle jest zawodnik na 10 punktów u nas i 8 na wyjeździe.


Zgadzam sie tak bardzo.

Co do "latania po szerokiej" to bez radykalnej przebudowy toru nic z tego nie bedzie. Labo trzeba isc w strone Czestochowy, albo Grudziadza :) Ale ze da sie to pokazal nawet Wrocek.


Masters musi wskoczyc do skladu, rowniez w kontekscie Gdanska. I tu tez mozemy sobie odpowiedziec kto z wyjazdu do Gdanska powinien wypasc z trojki Lampart, Danny i Paweł...
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13181
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - Start Gniezno 15 kwietnia 2018 r. godz. 1

#20 Postautor: Gelo » 9 kwietnia 2018, o 10:33

W zeszłym sezonie Rzeszów okrutnie dostał w Gdańsku, a Dawid odjechał jedno z najsłabszych swoich spotkań (osiem w sześciu). A zdaje się był w ciut lepszej dyspozycji niż wczoraj. W Gdańsku tor jest odwrotnie wyprofilowany niż powinien, szeroka też nie chodzi.

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7441
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: Motor Lublin - Start Gniezno 15 kwietnia 2018 r. godz. 1

#21 Postautor: Cooper » 9 kwietnia 2018, o 10:37

Owszem, czyli Danny do Gdanska jedzie (bo moze urwie start ze dwa razy). Pozostaje kwestia Lampart-Miesiac-Masters.
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

bartollo
Senior
Posty: 668
Rejestracja: 20 września 2017, o 23:36

Re: Motor Lublin - Start Gniezno 15 kwietnia 2018 r. godz. 1

#22 Postautor: bartollo » 9 kwietnia 2018, o 11:24

Atlas Wrocław 48:
1. Jason Crump - ZZ
2. Davey Watt (1*,1,1,3,1,-) 7+1
3. Daniel Jeleniewski (3,3,3,0,2*,3) 14+1
4. Scott Nicholls (0,1,1,-) 2
5. Tomasz Jędrzejak (2,2,2,0,1,0) 7
6. Leon Madsen (3,1*,1*,3,-,3,2*) 13+3
7. Maciej Janowski (1,1,0,3) 5

Lotos Wybrzeże Gdańsk 42:
9. Kenneth Bjerre (3,3,3,3,0) 12
10. Adam Skórnicki (0,0,-,0) 0
11. Magnus Zetterstroem (1*,2,3,2,1*) 9+2
12. Renat Gafurov (2,0,2*,2*,2) 8+2
13. Hans Andersen (3,2,2,2*,1,1) 11+1
14. Damian Sperz (2,0,0,0,-) 2
15. Andriej Kobrin (0,0) 0

Z czasow gdy Jeleniewski byl powaznym zawodnikiem.

miedziany
Senior
Posty: 811
Rejestracja: 11 sierpnia 2009, o 09:52

Re: Motor Lublin - Start Gniezno 15 kwietnia 2018 r. godz. 1

#23 Postautor: miedziany » 9 kwietnia 2018, o 11:46

Perez pisze:Gniezno jest mocne u siebie i wiadomo to nie od dziś, są spasowani ze swoim torem na maxa i tak powinno być i u nas. Jestem ciekawy jak w Gnieźnie poradzi sobie Łódź, Rybnik czy Gdańsk.


No sa sa swietnie spasowani. Zreszta takiego betonu jak w Gnieznie nikt nie robi.
tu masz linka, tor przygotowany na Dauga, my bysmy tam tez nie za wiele ugrali wczoraj.
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 7923908565

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7218
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin - Start Gniezno 15 kwietnia 2018 r. godz. 1

#24 Postautor: istred » 9 kwietnia 2018, o 13:56

Zgadzam się, że rywala należy szanować.
Liczę zatem, że nasi z szacunku do rywala go nie zlekceważą, pokażą swoją siłę i nie wypuszczą z 30.

Czarek
Trener
Posty: 5251
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Motor Lublin - Start Gniezno 15 kwietnia 2018 r. godz. 1

#25 Postautor: Czarek » 9 kwietnia 2018, o 15:43

Start ma nomen omen lepsze starty od naszych, a skład całkiem dobry. W sytuacji gdy przyjadą i znowu zrobią tor "lubelskim frajerom" nie rozumiem optymizmu przed tym meczem. Na takim torze jak wczoraj polegniemy, zwłaszcza że zremisowaliśmy na nim, cudem unikając porażki z beznadziejnie jadącą (poza Łoktajewem) Łodzią.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.