Żużlowe różności

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6067
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

Re: Żużlowe różności

#11676 Postautor: grzesieck » 5 grudnia 2017, o 15:31

Trudno mi bylo przebrnac przez tych ostatnich kilkanascie postow i powiem szczerze jestem w lekkim szoku po przeczytaniu ich, bo czuje sie jakby to byl rok 1997, a nie 2017. Nie bede wyszczegolnial o ktore posty mi chodzi, kazdy powiniene wiedziec.

Seksizm i niesmieszne zarty zachowajcie na spotkania klubu singli i nie dzielcie sie nimi na forum.

Dziekuje za uwage.
METHANOL ADVENTURE TEAM

Awatar użytkownika
luCas
Kadrowicz
Posty: 1598
Rejestracja: 26 stycznia 2004, o 19:52

Re: Żużlowe różności

#11677 Postautor: luCas » 5 grudnia 2017, o 16:11

Brzmi groznie, strach pomyslec co bedzie uważane za nieśmieszne i seksistowskie za kolejnych 20 lat. :twisted:

Obrazek

A wracajac do zuzla, planowane sa juz jakies zespolowe przygotowania do nowego sezonu? :D
"Kto nie potępia - ten przyzwala" - Jan Karski

bartollo
Senior
Posty: 668
Rejestracja: 20 września 2017, o 23:36

Re: Żużlowe różności

#11678 Postautor: bartollo » 5 grudnia 2017, o 16:30

Swoje chamstwo i prostactwo lepiej zostawic dla siebie. Nie nazywajmy szamba perfumeria.

Czarek
Trener
Posty: 5251
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Żużlowe różności

#11679 Postautor: Czarek » 5 grudnia 2017, o 18:25

kibicLBN pisze:Nie jestem fanem kobiecego sportu, chociaż są dyscypliny gdzie panie naprawdę reprezentują wysoki poziom i ich organizmy sa wytrenowane do perfekcji, a że są nieco mniej wydajne to kwestia natury, jednak nie brakuje im profesjonalizmu. Dla mnie wystarczający dla uznania był fakt, że będąc w klasie maturalnej i biegając 1000m na poziomie 3m 10s (był to wynik na 5 i powyżej przeciętnej) koleżanka z biol-chemu trenująca biegi, biegała 800m na pograniczu 2 min, czyli prześcignęła by mnie bez najmniejszego problemu. Dlatego hejterom damskiego sportu zalecam się wstrzymać z szyderą, na którą bardziej zasługują (moim zdaniem) nasi lubelscy gladiatorzy piłki kopanej z budżetem kilkumilionowym.


Kobiety stale, ale korespondencyjnie konfrontują się z facetami wynikami sportowymi i regularnie przegrywają. Racjonalnie oceniają to kibice, którzy zdecydowanie chętniej oglądają zawody mężczyzn i nie zmienią tego czyjeś traumatyczne wspomnienia z okresu szkoły.

grzesieck pisze:Trudno mi bylo przebrnac przez tych ostatnich kilkanascie postow i powiem szczerze jestem w lekkim szoku po przeczytaniu ich, bo czuje sie jakby to byl rok 1997, a nie 2017. Nie bede wyszczegolnial o ktore posty mi chodzi, kazdy powiniene wiedziec.
Seksizm i niesmieszne zarty zachowajcie na spotkania klubu singli i nie dzielcie sie nimi na forum.
Dziekuje za uwage.


Rozmawiamy o faktach i nie zagłuszysz tego absurdalnymi terminami ze słownika lewicowej nowomowy typu "seksizm". Dobrze, że przyznałeś, że jesteś przez tę ideologię trwale zaszczepiony ("trudno mi było przebrnąć"), a poparłeś to brakiem argumentów i żenującą sugestią ("zachowajcie na spotkania klubu singli"). To jest forum żużlowe Klubu, który konkuruje o miejskie dotacje z klubem żeńskim i taka dyskusja też jest potrzebna.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6067
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

Re: Żużlowe różności

#11680 Postautor: grzesieck » 5 grudnia 2017, o 18:29

dyskusja jest potrzebna, ale zarty, ktore smiesza piotra76 niekoniecznie, przypominam, ze nie jest to forum tylko dla mezczyzn i kilka kobiet rowniez regularnie sie tu udziela.
posty na temat siatkowki plazowej chyba rowniez nie maja wiele wspolnego z rozmowa na temat dotacji, a jedyne co mialy na celu to zart w stylu 'he he he siatkowka plazowa he he he browar he he dupeczki he he'

a do lewaka mi daleko :)
METHANOL ADVENTURE TEAM

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4414
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Żużlowe różności

#11681 Postautor: Kargolo » 5 grudnia 2017, o 19:04

@Czarek
Oczywiście, że kobiety są słabsze. Przede wszystkim ze względu na możliwości fizyczne. Jednak dopóki ktoś chce je sponsorować i oglądać to będą sport uprawiały czy Ci się to podoba czy nie. A sponsorzy są. Taka Malwina Kopron za udział w jednych zawodach Diamentowej Ligi zarabia tyle siana ile np. ja nie zarobię w ciągu roku. A skoro są sponsorzy to są i kibice, bo kto chciałby reklamować się na zawodach, których nikt nie ogląda?
Post piotra76 miałem przemilczeć, ale skoro został przywołany to napiszę tylko, że był niezwykle żenujący. Porównanie kobiecego sportu do paraolimpiady czy jakieś "flap joby" to żarty na poziomie gimnazjum. I nie chodzi tu o seksizm, bo mnie też drażni nadużywanie tego terminu. To jest zwykłe chamstwo i buractwo, które powinno być tępione.

Awatar użytkownika
Torsen
Trener
Posty: 4245
Rejestracja: 14 października 2005, o 16:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużlowe różności

#11682 Postautor: Torsen » 6 grudnia 2017, o 11:53

Generalnie popieram zdanie Czarka i sportem w kobiecym wydaniu w ogóle się nie pasjonuję, ale z jednym zastrzeżeniem. Wielu, bardzo wielu "silnych, sprawnych, szybkich i w ogóle" mężczyzn przyjęłoby ciężką lekcję pokory od kobiet wyczynowo uprawiających sport. Jeśli świetnie grasz w tenisa na poziomie amatorskim, to nie miej złudzeń, że grając, powiedzmy, z dziesiątą JUNIORKĄ w Polsce urwiesz więcej niż trzy gemy w ciągu dwóch godzin ciężkich upokorzeń. Dlatego mówienie o kobiecym sporcie bez szacunku jest całkowicie nie na miejscu.

Sam z kolei pamiętam, jak przed laty, w dzieciństwie, ojciec zabierał mnie regularnie na koszykówkę na kobiecy Start, grający wówczas w najwyższej klasie rozgrywkowej, na wysokim poziomie. Pod koniec podstawówki natomiast poszedłem pierwszy raz na drugoligowy mecz mężczyzn i doznałem szoku. Dla mnie wyglądało to jak NBA. Na meczu kobiet nie byłem od tej pory ani razu.
Obrazek
Daniel Jeleniewski: "Jeszcze kupę mogę zrobić."

piotr76
Senior
Posty: 714
Rejestracja: 30 marca 2006, o 09:11
Lokalizacja: Lublin/Wa-wa
Kontakt:

Re: Żużlowe różności

#11683 Postautor: piotr76 » 6 grudnia 2017, o 21:56

Miałem się już nie zabierać w temacie głosu ale ...
Rzeczywiście zapomniałem, że jest na forum parę rodzynków płci odmiennej, dlatego też sypie głowę popiołem i proszę o przebaczenie.
Żarty takie powinny być „mówione” w męskim towarzystwie, jeszcze raz przepraszam !
Zaraz ten żart usunę ze swojego posta.
Co do reszty jak najbardziej podtrzymuje
Podobnie jak zauważył @maestro76 … roznegliżowanie i eksponowanie ciała i te zbliżenia w TV …
przecież to cyrk fakt sprzedaje się, ale to cyrk tak samo jak z paraolimpiadą
to też cyrk … kiedyś miałem przyjemność rozmawiać z jednym z zawodników niepełnosprawnym co o tym myśli i mnie zamurowało. Oczywiście są niepełnosprawni, którzy myślą inaczej i biorą udział cóż ich wybór, ale to dłuższy wywód i nie ma na forum tematu gdzie by to można zamieścić a szkoda…
a teraz do kolegi @Kargolo
Tak jestem męskim szowinistą i jakoś mi to nie przeszkadza, chłopie z kim tyś Ty na wódke czy piwo chodził ? Przecież w męskim towarzystwie takie żarty to norma … a bywałem na różnych rautach czy to z robotnikami, profesorami czy prezesami wszędzie to samo, żeby nie było że mi wyjedziesz z kim Ty się zadajesz …
zamiast 500 + program Beryl +

Robson
Senior
Posty: 758
Rejestracja: 5 września 2002, o 21:00
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużlowe różności

#11684 Postautor: Robson » 7 grudnia 2017, o 07:35

Swego czasu czołowe tenisistki siostry Williams zmierzyły sie w pojedynku z mężczyzną zajmującym miejsce w drugiej setce rankingu ATP. Obydwie zostały wręcz zmiażdżone.

bartollo
Senior
Posty: 668
Rejestracja: 20 września 2017, o 23:36

Re: Żużlowe różności

#11685 Postautor: bartollo » 7 grudnia 2017, o 08:00

Panowie ale chyba nie trzeba byc geniuszem, zeby wiedziec ze kobiety sa slabsze fizycznie a co za tym idzie, nigdy nie dorownaja w wynikach sportowych mezczyznom. Niektorzy ida troche za daleko, zaczyna wiac korwinizmem albo prawactwem wskazujacym, ze nie dosc ze kobiety sa slabsze to jeszcze glupsze, a ich miejsce jest w kuchni. Z racji tego ze kazdy ma jakas kobiete w swoim zyciu, matke, zone, corke, kolezanke to takie teksty nalezy potepiac.

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7445
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: Żużlowe różności

#11686 Postautor: Cooper » 7 grudnia 2017, o 09:09

Ja nie wiem po co ludzie biegają, skoro z gepardami nie mają szans.
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Awatar użytkownika
Torsen
Trener
Posty: 4245
Rejestracja: 14 października 2005, o 16:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużlowe różności

#11687 Postautor: Torsen » 7 grudnia 2017, o 11:12

Robson pisze:Swego czasu czołowe tenisistki siostry Williams zmierzyły sie w pojedynku z mężczyzną zajmującym miejsce w drugiej setce rankingu ATP. Obydwie zostały wręcz zmiażdżone.
Mówiłem o porównaniu zawodniczki z nawet bardzo dobrym amatorem, a nie z zawodnikiem. Obydwa porównania mają tyle samo sensu, ale to moje rzuca pewne światło na komentarze pod adresem kobiet wyczynowo uprawiających sport rzucane zza klawiatury przez kibiców, czyli archetypicznych brzuchatych piwożłopów.
Nawiasem mówiąc, nie zostały zmiażdżone, tylko dość gładko przegrały po jednym secie, a facet nie był z drugiej setki atp, tylko z trzeciej (203 miejsce, zdaje się).
Obrazek
Daniel Jeleniewski: "Jeszcze kupę mogę zrobić."

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4414
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Żużlowe różności

#11688 Postautor: Kargolo » 7 grudnia 2017, o 13:59

piotr76 pisze:a bywałem na różnych rautach czy to z robotnikami, profesorami czy prezesami wszędzie to samo, żeby nie było że mi wyjedziesz z kim Ty się zadajesz …

Nie ma znaczenia czy ktoś jest profesorem czy sprzątaczką. Burak znajdzie się w każdym towarzystwie.

Czarek
Trener
Posty: 5251
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Żużlowe różności

#11689 Postautor: Czarek » 7 grudnia 2017, o 16:53

bartollo pisze:Panowie ale chyba nie trzeba byc geniuszem, zeby wiedziec ze kobiety sa slabsze fizycznie a co za tym idzie, nigdy nie dorownaja w wynikach sportowych mezczyznom. Niektorzy ida troche za daleko, zaczyna wiac korwinizmem albo prawactwem wskazujacym, ze nie dosc ze kobiety sa slabsze to jeszcze glupsze, a ich miejsce jest w kuchni. Z racji tego ze kazdy ma jakas kobiete w swoim zyciu, matke, zone, corke, kolezanke to takie teksty nalezy potepiac.


Ponieważ każdy normalny facet chce dostać jeść, mieć uprasowaną koszulę i zaliczyć coś jeszcze to żaden dżentelmen nie podjął się tematu dyscypliny taktycznej w sporcie kobiet oraz jaki ma to związek z ich wyobraźnią przestrzenną i poziomem inteligencji. I słusznie! Tego się trzymajmy!
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
_piotrusss
Kadrowicz
Posty: 1653
Rejestracja: 15 stycznia 2004, o 20:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużlowe różności

#11690 Postautor: _piotrusss » 15 grudnia 2017, o 09:08

https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/72688 ... e-reagowac

„Co w tej sytuacji zamierza zrobić żużlowa centrala? - Nad słowami Mariana Maślanki na pewno się zastanowimy, bo dał nam do myślenia. Regulamin możemy zmienić w każdej chwili. Zapewniam, że nie będziemy uparcie tkwić przy swoim. Jeśli zobaczymy, że koretka jest konieczna, to zareagujemy - podsumowuje Fiałkowski.”

No brawo, profesjonalnie! Jak coś będzie nie tak to się zmieni regulamin :D Czyżby zapowiedź rewolucji? Teraz nie będziemy zmieniać regulaminu co sezon tylko wtedy kiedy zajdzie potrzeba, choćby tuż przed meczem!
Zrobił wilk elektrownię, lecz by prąd uzyskać
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski

Awatar użytkownika
GIGI
Trener
Posty: 2673
Rejestracja: 27 marca 2003, o 11:07

Re: Żużlowe różności

#11691 Postautor: GIGI » 15 grudnia 2017, o 12:55

O tym jak nieudolnie GKSZ ustala regulamin przekonalismy sie juz nie raz. Potrafie sobie wyobrazic sytuacje jak naszpikowana gwiazdami Stal dostaje przyslowiowe baty w Rawiczu ;)

Awatar użytkownika
Cz@rek
Trener
Posty: 2828
Rejestracja: 16 maja 2004, o 15:17
Lokalizacja: lublin

Re: Żużlowe różności

#11692 Postautor: Cz@rek » 17 grudnia 2017, o 09:46

Do jura do godz.21 trwa głosowanie sms-w plebiscycie Kuriera,na sportowców i drużyny Lublina.
Szkoda że gazeta zrezygnowała z tradycyjnych kuponów które kiedyś były,bo to co teraz wychodzi tak jakieś wypaczone wyniki:
http://www.kurierlubelski.pl/sport/pleb ... ,12720872/

Zwróćcie uwagę jaki wynik ma nasza drużyna (ja zagłosowałem) i z kim przegrywa aktualnie...
To jakaś kpina jest niestety...

Awatar użytkownika
mundzio
Senior
Posty: 967
Wiek: 38
Rejestracja: 8 kwietnia 2010, o 15:58
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Żużlowe różności

#11693 Postautor: mundzio » 17 grudnia 2017, o 10:37

No to jest śmiech na sali. Kiedyś sam specjalnie kupowałem gazetę żeby wysłać kupon, a teraz smsy których defakto wysłać nie mogę bo poblokowalem sobie usługi premium...

tck
Senior
Posty: 558
Rejestracja: 16 sierpnia 2012, o 08:37

Re: Żużlowe różności

#11694 Postautor: tck » 17 grudnia 2017, o 11:28

Jakiż to prestiżowy plebiscyt! Jak sama gazeta :-) co za pomysł publikacji wyników podczas głosowania?
Za tysiaka można 'wygrać' we wszystkich kategoriach...

Gecko
Szkółkowicz
Posty: 259
Rejestracja: 13 września 2011, o 21:32

Re: Żużlowe różności

#11695 Postautor: Gecko » 18 grudnia 2017, o 18:20

tck pisze:Jakiż to prestiżowy plebiscyt! Jak sama gazeta :-) co za pomysł publikacji wyników podczas głosowania?
Za tysiaka można 'wygrać' we wszystkich kategoriach...



W takich plebiscytach SMSy to niejako dodatek - głównie ludzie głosują wycinając kupony z Dziennika Wschodniego. W tamtym roku zwyciężczyni w kategorii Sportowiec Roku miała ponad 5000 głosów....

Koper
Trener
Posty: 5486
Wiek: 43
Rejestracja: 8 października 2004, o 00:48
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Żużlowe różności

#11696 Postautor: Koper » 19 grudnia 2017, o 08:30

Cz@rek pisze:Do jura do godz.21 trwa głosowanie sms-w plebiscycie Kuriera,na sportowców i drużyny Lublina.
Szkoda że gazeta zrezygnowała z tradycyjnych kuponów które kiedyś były,bo to co teraz wychodzi tak jakieś wypaczone wyniki:
http://www.kurierlubelski.pl/sport/pleb ... ,12720872/

Zwróćcie uwagę jaki wynik ma nasza drużyna (ja zagłosowałem) i z kim przegrywa aktualnie...
To jakaś kpina jest niestety...


Wysłałem SMS to teraz dostaję spam aby wysyłać kolejne SMSy. Żenada.

Awatar użytkownika
Cz@rek
Trener
Posty: 2828
Rejestracja: 16 maja 2004, o 15:17
Lokalizacja: lublin

Re: Żużlowe różności

#11697 Postautor: Cz@rek » 19 grudnia 2017, o 12:34

^^^To mnie jakoś oszczędzono bo dostałem tylko potwierdzenie oddania głosu i kod do e -wydania ;)

Koper
Trener
Posty: 5486
Wiek: 43
Rejestracja: 8 października 2004, o 00:48
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Żużlowe różności

#11698 Postautor: Koper » 19 grudnia 2017, o 15:21

Gdyby Cię nie oszczędzono dostałbyś coś podobnego:
Speed Car Motor Lublin walczy o awans do finału plebiscytu SPORTOWIEC ROKU. Czeka na Twoj jeszcze jeden, ostatni glos. Wyślij na nr 72355 SMS: KLD.2 / 2,46 złzVAT


wygląda to bardziej jak maszynka do zarabiania, a nie głosowania.

go!
Trener
Posty: 3762
Rejestracja: 7 lipca 2003, o 10:23

Re: Żużlowe różności

#11699 Postautor: go! » 19 grudnia 2017, o 17:38

No ale juz ostatni... Nie badz sknera ;)

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4414
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Żużlowe różności

#11700 Postautor: Kargolo » 19 grudnia 2017, o 18:18

Koper pisze:Gdyby Cię nie oszczędzono dostałbyś coś podobnego:
Speed Car Motor Lublin walczy o awans do finału plebiscytu SPORTOWIEC ROKU. Czeka na Twoj jeszcze jeden, ostatni glos. Wyślij na nr 72355 SMS: KLD.2 / 2,46 złzVAT


wygląda to bardziej jak maszynka do zarabiania, a nie głosowania.

No co Ty? :lol: