Sam Masters

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
lombard
Senior
Posty: 795
Rejestracja: 21 kwietnia 2011, o 15:44

Re: Sam Masters

#101 Postautor: lombard » 10 listopada 2015, o 07:41

bartosch przekaż nasze podziękowania Samowi. Życzymy mu wielu sukcesów w dalszej karierze zawodowej. 8)

Awatar użytkownika
bartosch
Kadrowicz
Posty: 1552
Rejestracja: 27 marca 2003, o 15:43
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Sam Masters

#102 Postautor: bartosch » 10 listopada 2015, o 08:56

Gelo pisze:Ja rozumiem że o wszystkim decyduje rynek i zawodnik jest tyle wart ile ktoś za niego zapłaci ale Sam nie był u nas przygotowany do polskiej ligi.Być może nasz klub nie potrafił wymusić na zawodniku dyspozycyjności ale jak zobaczę że Sam co tydzień jeździ dla Gdańska czy Łodzi to się wkurzę.Jak nie będzie problemów z połączeniami wizami i priorytetem lig to dla mnie będzie to wiadomy sygnał że zostaliśmy jako klub posunięci w odbyt dając szeroko nieznajomemu zawodnikowi dać się wybić dla polskiej ligi.zawsze byłem zwolennikiem Sama i dlatego uważam że jak będzie żużel w Lublinie powinien się jeszcze rok u nas przemęczyć rekompensując brak dyspozycyjności.

Grzesiek to nie tak. zauważ, że przed podpisaniem kontraktu w lidze Polskiej Sam miał podpisany kontrakt z zespołem Monarchów. były pewne zapisy w kontakcie na które nie mieliśmy żadnego wpływu i to liga angielska była priorytetem. po części jest to też związane z problemami wizowymi, które od ubiegłego sezonu dotykają Australijczyków. dlatego też Sam parę dni temu przyleciał z Australii do UK załatwiać papiery na następny sezon. poza tym plan na ten rok był taki żeby z Lublinem awansować do 1 ligi, bo 2 liga w obecnej formule kiedy w jej skład wchodzi 4-5 drużyn to nieporozumienie. do tego doszły problemy finansowe klubu, które są pokłosiem działań poprzednich bohaterów i klimat jest jaki jest. dziwne, że do dzisiaj nikt nie rozliczy jednego czy drugiego... my jesteśmy młodzi czterdziestolatkowie i chcemy się rozwijać, dlatego nie ma co dziwić się młodszym. mimo wszystko pozytywnych emocji życzę. pozdrawiam!
carpe diem!

Gecko
Szkółkowicz
Posty: 259
Rejestracja: 13 września 2011, o 21:32

Re: Sam Masters

#103 Postautor: Gecko » 10 listopada 2015, o 09:47

Gelo pisze:Ja rozumiem że o wszystkim decyduje rynek i zawodnik jest tyle wart ile ktoś za niego zapłaci ale Sam nie był u nas przygotowany do polskiej ligi.Być może nasz klub nie potrafił wymusić na zawodniku dyspozycyjności ale jak zobaczę że Sam co tydzień jeździ dla Gdańska czy Łodzi to się wkurzę.Jak nie będzie problemów z połączeniami wizami i priorytetem lig to dla mnie będzie to wiadomy sygnał że zostaliśmy jako klub posunięci w odbyt dając szeroko nieznajomemu zawodnikowi dać się wybić dla polskiej ligi.zawsze byłem zwolennikiem Sama i dlatego uważam że jak będzie żużel w Lublinie powinien się jeszcze rok u nas przemęczyć rekompensując brak dyspozycyjności.


Gelu to już możesz się wkurzać :) Bartosch napisał że odpuszczają Premier League więc Sam będzie w pełni dyspozycyjny dla nowego pracodawcy.

I nie ma co mieć do niego pretensji, chłopak idzie taką drogą jak kiedyś Doyle i życzę mu żeby też znalazł się w GP na dłużej.

go!
Trener
Posty: 3761
Rejestracja: 7 lipca 2003, o 10:23

Re: Sam Masters

#104 Postautor: go! » 12 listopada 2015, o 15:30

Gecko pisze:I nie ma co mieć do niego pretensji, chłopak idzie taką drogą jak kiedyś Doyle i życzę mu żeby też znalazł się w GP na dłużej.

Przeciez zawsze tak jest. Nie rozumiem dlaczego miała by tu zadziałać jakas inna zasada. Lublin posuwa sie sam we wlasny tyl i nie ma co zwalac tu na zawodnika. Sam nie jest pierwszym ktory dla nas nie mial czasu, a w przyszlym sezonie chodzi jak po sznurku innego zespolu. I tak jak mowisz, Gelo juz moze zaczac sie wkurzac... na skutecznosc negocjacji lubelskich paradziałaczy.

mema
Senior
Posty: 672
Rejestracja: 21 marca 2004, o 20:06

Re: Sam Masters

#105 Postautor: mema » 26 listopada 2015, o 21:38


Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13184
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Sam Masters

#106 Postautor: Gelo » 27 listopada 2015, o 00:02

Ciekawym w ilu meczach pojedzie

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4414
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Sam Masters

#107 Postautor: Kargolo » 27 listopada 2015, o 18:25

We wszystkich, jeśli kontuzje mu nie przeszkodzą. I ja mu życzę wszystkiego najlepszego. To w końcu klub nie dopilnował żeby pojechał we wszystkich spotkaniach, on chciał się tu wypromować. Dlaczego jemu miało jakoś szczególnie zależeć?
A ze zdjęciem do artykułu na syfach to pojechali :P

Awatar użytkownika
_piotrusss
Kadrowicz
Posty: 1653
Rejestracja: 15 stycznia 2004, o 20:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Sam Masters

#108 Postautor: _piotrusss » 22 kwietnia 2017, o 01:42

Tak sobie myślę że chyba żaden inny zawodnik tak koncertowo nie marnuje swojego talentu jak Sam. Ma on lepsze papiery na jazdę niż np. Daniel, który jednak swoje umiejętności i talent potrafił wykorzystać do maksimum. Sam dokonuje złych wyborów i więcej o nim słychać jako wymiataczu niż widać to jego wymiatanie na torze. Niestety ale prawda jest taka że kibiców nie obchodzi aż tak bardzo kiedy zawodnik otrzymał ostatnio pieniądze z klubu i jak bardzo ważne jest dla niego ściganie w jakiejś innej lidze. Taki Misiek wydawałoby się frajerzył i jeździł za darmo dla kilku klubów, ale teraz na każdym stadionie jest postrzegany jako symbol solidności i w końcu zaczął trafiać na ludzi którzy to doceniają. Sam niestety zamiast walczyć o skład w jakimś ekstraligowym klubie pokazuje że nie jest profesjonalistą nawet na drugoligowe standardy. Najbliższy mecz to hit naszej ligi z wieloma podtekstami a lidera jednej z nich tak po prostu zabraknie... bo nie załatwił sobie wizy.
Zrobił wilk elektrownię, lecz by prąd uzyskać
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6067
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

Re: Sam Masters

#109 Postautor: grzesieck » 13 listopada 2017, o 17:18

temat w gore, zeby nie trzeba bylo szukac potem :)
METHANOL ADVENTURE TEAM

Gecko
Szkółkowicz
Posty: 259
Rejestracja: 13 września 2011, o 21:32

Re: Sam Masters

#110 Postautor: Gecko » 13 listopada 2017, o 18:14

Mam pytanie do Bartoscha - czy Sam planuje w 2018 roku jazdę w Premiership?

blajar
Trener
Posty: 2563
Rejestracja: 5 października 2017, o 16:01
Lokalizacja: Lublin

Re: Sam Masters

#111 Postautor: blajar » 13 listopada 2017, o 19:22

Niestety Sam chyba zbyt aktywny w mediach społecznościowych nie jest :) Na FB cisza, na instagramie i twitterze coś sprzed 3 dni wisi :)
"To ride with empty head" - jechać z "czystą głową", by Ł. Benz :lol:

Awatar użytkownika
Jcob
Senior
Posty: 597
Rejestracja: 12 marca 2008, o 00:01
Lokalizacja: Lublin

Re: Sam Masters

#112 Postautor: Jcob » 13 listopada 2017, o 19:25

Może dlatego że odpoczywa na Bali.
"Hans Nielsen, niczym taka dobra kwoka, czuwająca nad swym kurczęciem."

Awatar użytkownika
bartosch
Kadrowicz
Posty: 1552
Rejestracja: 27 marca 2003, o 15:43
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Sam Masters

#113 Postautor: bartosch » 13 listopada 2017, o 20:31

Gecko pisze:Mam pytanie do Bartoscha - czy Sam planuje w 2018 roku jazdę w Premiership?

ciężko jest mi powiedzieć co siedzi w jego w głowie, bo nie reprezentuje jego interesów już jakiś czas ale z tego co mi powiedział podczas ostatniej wizyty w Lublinie to to, że rezygnuje z Championship natomiast o Premiership nie wspominał. tak czy siak bardzo dobry ruch dla Lublina z tym kontraktem.
carpe diem!

Awatar użytkownika
boxing
Kadrowicz
Posty: 1689
Rejestracja: 9 sierpnia 2004, o 22:15
Lokalizacja: Lublin

Re: Sam Masters

#114 Postautor: boxing » 13 listopada 2017, o 20:48

A co u Josha? Wyleczyl sie? W jakich barwach pojedzie przeciwko nam?
Mini-zuzel w Lublinie i mamy co roku swojego Hliba a moze nawet Jonssona!

Awatar użytkownika
bartosch
Kadrowicz
Posty: 1552
Rejestracja: 27 marca 2003, o 15:43
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Sam Masters

#115 Postautor: bartosch » 13 listopada 2017, o 22:14

boxing pisze:A co u Josha? Wyleczyl sie? W jakich barwach pojedzie przeciwko nam?

okazało się, że pewne rozmowy odbyły się za moimi plecami i powiem szczerze, nie wiem gdzie podpisze. byliśmy dogadani w Stali (przynajmniej tak mi się wydawało), a wyszło jak wyszło. znajomy mówi, że jestem jak swego czasu Ajax Amsterdam:)
carpe diem!

Awatar użytkownika
boxing
Kadrowicz
Posty: 1689
Rejestracja: 9 sierpnia 2004, o 22:15
Lokalizacja: Lublin

Re: Sam Masters

#116 Postautor: boxing » 13 listopada 2017, o 22:19

Może dobrze, bo szkoda chłopaka na 2 lige, a w pierwszej może potwierdzić, ze swietny sezon nie był przypadkowy. A co z kontuzja?
Mini-zuzel w Lublinie i mamy co roku swojego Hliba a moze nawet Jonssona!

Awatar użytkownika
Hans
Trener
Posty: 2265
Rejestracja: 22 czerwca 2006, o 16:49
Lokalizacja: Aberdeen

Re: Sam Masters

#117 Postautor: Hans » 14 listopada 2017, o 22:51

Jak w ogole wystartuje w jakims meczu.

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6067
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

Re: Sam Masters

#118 Postautor: grzesieck » 14 listopada 2017, o 22:53

Hans pisze:Jak w ogole wystartuje w jakims meczu.


kibicLBN to ty?
METHANOL ADVENTURE TEAM

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6336
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Sam Masters

#119 Postautor: kibicLBN » 14 listopada 2017, o 23:20

No nie ja. Śmiejesz się Grześ ale mnie do szału doprowadzają sytuacje z tymi zawodnikami startujacymi w niższych ligach na wyspach, a Masters to jeszcze ma dodatkowe wymagania ;)
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Awatar użytkownika
Perez
Trener
Posty: 4103
Rejestracja: 8 marca 2009, o 21:08
Lokalizacja: Lubartów

Re: Sam Masters

#120 Postautor: Perez » 24 listopada 2017, o 20:39

Sam, chwali nasz skład a Gravesen miał udział w transferze Sama do Motoru.
http://www.motormag.pl/2017/11/masters- ... -lige/amp/
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!

Coranan
Posty: 4
Rejestracja: 13 listopada 2017, o 14:47

Re: Sam Masters

#121 Postautor: Coranan » 24 listopada 2017, o 23:30

To za rok mogłaby fredka w ten sam sposób do nas przyjść ;)

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Sam Masters

#122 Postautor: jerry78 » 1 grudnia 2017, o 09:46

bartosch pisze:
Gecko pisze:Mam pytanie do Bartoscha - czy Sam planuje w 2018 roku jazdę w Premiership?

ciężko jest mi powiedzieć co siedzi w jego w głowie, bo nie reprezentuje jego interesów już jakiś czas ale z tego co mi powiedział podczas ostatniej wizyty w Lublinie to to, że rezygnuje z Championship natomiast o Premiership nie wspominał. tak czy siak bardzo dobry ruch dla Lublina z tym kontraktem.


Sam właśnie oficjalnie potwierdził na istagramie, że rezygnuje w kolejnym roku z Championship

Kod: Zaznacz cały

sam_masters33
although it was a tough decision for me to make, I feel it’s right for my career, I’ve chosen to not race in the championship league next season, thankyou to the best fans and best promotion and the best mechanic out there @robert.mcneil.pt for the past 4 years, I have had my best years racing with them and have to thank them a lot for my successes in the sport, I’d like to wish the monarchs all the best for the 2018 season and hopefully one day I can return, see you all soon

Awatar użytkownika
Speedway
Trener
Posty: 2519
Rejestracja: 23 września 2005, o 23:14
Lokalizacja: Łęczna

Re: Sam Masters

#123 Postautor: Speedway » 1 grudnia 2017, o 10:16

Dobra wiadomosc, jest szansa ze Sam bedzie waznym ogniwem naszej druzyny. Przyznam ze mocno licze na jego punkty bo chlopak ma duze mozliwosci. W 2015 ladnie u nas latal i widac bylo ze dobrze sie czuje na lubelskim torze. Ogolnie nasz sklad coraz bardziej mi sie podoba, jest kilku kandydatow na objawienie sezonu (Lambert, Masters, mlody Lampart).
Obrazek

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13184
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Sam Masters

#124 Postautor: Gelo » 1 grudnia 2017, o 13:13

Ja mocno w niego wierzę. Spokojnie stać go na jazdę na poziomie Tungate'a czy Kurtza. A skoro zrezygnował z 2 ligi angielskiej to oznacza, że może rzetelniej podejdzie do ligi polskiej. Jak wypali na miarę swojego talentu to sezon może być arcyciekawy ;)

bartollo
Senior
Posty: 668
Rejestracja: 20 września 2017, o 23:36

Re: Sam Masters

#125 Postautor: bartollo » 1 grudnia 2017, o 14:52

Do Australijczykow mamy reke. Odkrylismy Shieldsa i Woodwarda, oby Masters byl najlepszym z tych odkryc i omijaly go kontuzje z daleka. Jednak, zeby sezon byl arcyciekawy to oprocz Mastersa musialby odpalic Lambert. Obaj pierwszy raz stawiaja na Polske, kosztem prowincjonalnych zawodow w Anglii.. Zobaczymy co z tego wyjdzie.