Motor Lublin w sezonie 2018

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13270
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#176 Postautor: Gelo » 10 października 2017, o 15:21

To mój faworyt numer jeden. Jako jeden z nielicznych od 3 lat trzyma równą formę chociaż testował po drodze gtr-y. Zdecydowanie wolałbym Fredkę od pająka

Awatar użytkownika
Perez
Trener
Posty: 4145
Rejestracja: 8 marca 2009, o 21:08
Lokalizacja: Lubartów

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#177 Postautor: Perez » 10 października 2017, o 16:14

Gelo pisze:To mój faworyt numer jeden. Jako jeden z nielicznych od 3 lat trzyma równą formę chociaż testował po drodze gtr-y. Zdecydowanie wolałbym Fredkę od pająka

Otóż to.
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4461
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#178 Postautor: Kargolo » 10 października 2017, o 16:15

Nawet go nie wymieniałem, bo jak dla mnie to sfera marzeń. Byłoby cudownie, gdyby jednak udało się ściągnąć Fredkę.

bartollo
Senior
Posty: 668
Rejestracja: 20 września 2017, o 23:36

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#179 Postautor: bartollo » 10 października 2017, o 17:03

Przydaloby sie jakies znane nazwisko. W Lublinie to dziala jak magnes, bo my daleko od wielkiego speedwaya bylismy latami. Tak zadzialal Pedersen w II lidze moim zdaniem. Jego kontrakt sporo szumu narobil wokol klubu. Z drugiej strony nazwiska nie jezdza, to juz inna kwestia.

tmaciuszczak
Posty: 112
Rejestracja: 18 stycznia 2009, o 11:21

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#180 Postautor: tmaciuszczak » 10 października 2017, o 18:33


Awatar użytkownika
DrPaiHiWo
Senior
Posty: 733
Rejestracja: 10 kwietnia 2011, o 07:49

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#181 Postautor: DrPaiHiWo » 10 października 2017, o 19:41

Jestem w sumie przeciwny wszelkiej maści sondom.
Skład na sezon to nie wybory ale chłodna kalkulacja połączona z wiedzą na temat budżetu.
Zastanawiają mnie słowa, że oferują kontrakt każdemu.
Rozumiem, że bez gwarancji startu ale to i tak mogłoby być potem trochę pretensjonalne.
Z tego składu powinno zostać w składzie max 3 seniorów resztą musi być świeża krew.
"Wprawdzie nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy ze swego rozumu. " -François de La Rochefoucauld

peterix
Szkółkowicz
Posty: 212
Rejestracja: 13 lipca 2004, o 07:20
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#182 Postautor: peterix » 10 października 2017, o 20:14

A ja z wieloletnich obserwacji wiem jedno: lepszy młody ambitny jeździec zza wschodniej granicy (np.Lebiedew, Tarasenko, Czałow), Czech (patrzcie jak rozwinął się w Polsce V.Milik) czy Słowenii, niż przereklamowany, podstarzały i rozkapryszony pseudogwiazdor z Danii czy Szwecji. Angole ze względu na terminarz, odległość do Lublina i ich specyficzne tory nigdy się u nas nie sprawdzali na dłuższą metę. Ś.p. Lee Richardson czy aktualnie Robert Lambert są tylko wyjątkami od tej reguły. Za to ambitni Australijczycy przeważnie nie zawodzą. Przy wyborze na nowy sezon trzeba uwzględnić głównie dyspozycyjność w meczach polskiej ligi. W przypadku jazdy w ligowych drużynach zagranicznych z terminami sobota-niedziela próbować podpisać kontrakt bez gwarancji startów. Zawodnicy z byłych demoludów gwarantują dyspozycyjność, udział w treningach na własnym torze i pewnie niższe stawki. Nie można się nastawiać od razu na kolejny awans i stwarzać sztuczne ciśnienie. Okrzepnijmy najpierw w tej lidze. Już nie będzie w niej takich Rawiczów (przy całym szacunku) czy Polonii Bydgoszcz, z każdym będzie ciężko nawet u siebie. Trzeba zachować spokój i czekać na... zgłoszenia od samych zawodników. Biorąc pod uwagę dotychczasowe kontrakty z obcokrajowcami jestem spokojny, że będziemy z nich w nowym sezonie zadowoleni.
NIGDY WIĘCEJ 2-giej LIGI!
Jestem przeciw - dymom, zadymom i serpentynom

Awatar użytkownika
maestro76
Zawodowiec
Posty: 1111
Rejestracja: 23 listopada 2003, o 16:56
Lokalizacja: Åšwidnik

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#183 Postautor: maestro76 » 10 października 2017, o 20:28

Wszystko sie zgadza tylko potrzebujemy zawodnika z nazwiskiem. Przyciagnie mniej rozgarnietych w temacie sponsorow i kibicow przytrzyma. Ponadto szum medialny dalej dziala pozytywnie na obecnych sponsorow.
never ride faster than your angel can fly

peterix
Szkółkowicz
Posty: 212
Rejestracja: 13 lipca 2004, o 07:20
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#184 Postautor: peterix » 10 października 2017, o 20:33

No to trzeba szukać nowego Nielsena :lol:
NIGDY WIĘCEJ 2-giej LIGI!
Jestem przeciw - dymom, zadymom i serpentynom

piotr76
Senior
Posty: 714
Rejestracja: 30 marca 2006, o 09:11
Lokalizacja: Lublin/Wa-wa
Kontakt:

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#185 Postautor: piotr76 » 10 października 2017, o 21:07

jak dla mnie głównym pytaniem jest to o co jedziemy w przyszłym sezonie i od tego bym uzależniał układanie składu ...
jeśli tylko play-off bez awansu ale z zadeniem budownia skladu na e-lipę rok później to:

(pakiety są nie rozelwalne)
Seniorzy :
Lambert
Miśkowiak
Masters
Lampart
Jeleniewski
Grajczonek (tylko z polską licencją)/Liebiedev
juniorzy:
Miśkowiak
Lampart
Peroń

(pakiety da się rozerawać)
Seniorzy:
Lambert
Kościuch
Masters
Mroczka/Jamróg
Jeleniewski
Grajczonek (tylko z polską licencją)/Liebiedev
juniorzy:
Miśkowiak
Lampart
Peroń

Walka o E-ligę
w sumie pakiety raczej nie wchodza w grę poza Lampartami ...

Zengota
Kildemand
Lambert
Kościuch
Lindgren
Lampart

Juniorzy
Lampart
Miśkowiak/Torfimov
Peroń

Wszystko przy założeniu że Oskara nie da się wyrwać ze sparty ...

Reasumując jeśli chcemy poszleć w 1 lidze a później w extra to jeśli nie będziemy mieć juniorów
to dupa blada ... Dlatego obecny zarząd powinien skoncetrować swoje wysiłki nad tą formacją
czego mam nadzieje nauczył ich obecny sezon.
2 priorytetem powinno być 2 dobrych i stabilnych polaków i tu zię pojawia pytanie o daniela o pawle nie wspomne ...
natomiast obco wszystko zależy o co się bijemy
zamiast 500 + program Beryl +

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6376
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#186 Postautor: kibicLBN » 10 października 2017, o 21:16

Kargolo pisze:Nawet go nie wymieniałem, bo jak dla mnie to sfera marzeń. Byłoby cudownie, gdyby jednak udało się ściągnąć Fredkę.

Chłopina by się u nas zameczyl. Zmieńmy geometrie i wtedy Fredrika , niech hasa ,mało który teraz tak umie hasac, ehhh
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Potbelly
Posty: 33
Rejestracja: 10 października 2017, o 17:01

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#187 Postautor: Potbelly » 10 października 2017, o 21:35

Wszyscy piszą o tych dużych wzmocnieniach, ale zobaczcie że w Ekstralidze będzie 8 zawodnik w składzie, niektórzy zawodnicy będą odchodzić w cień, a Unia Leszno zapewne pozyska Hampela może nawet Pawlickiego i w innych kubach zabraknie tych paru polskich seniorów. Zakładając, że każdy zespół potrzebuje na oko 8 seniorów to w najwyższej klasie potrzeba tych zawodników 64. Przecież kluby z ektraligi mają o wiele większe budżety i myślę że żaden zawodnik nie pójdzie ligę niżej bo w tej wyższej będzie deficyt zawodników. A jeszcze do 1 ligi spadł Rybnik (w sumie przypadkiem) i to jest dalej klub z budżetem ektraligowym, który może zabrac ze sobą większość swojego składu bo po prostu mają kasę i będą chcieli szybko tam wrócić. Te wszystkie plotki o dużych wzmocnieniach są bardzo fajne oczywiście ale można sobie narobić za dużych nadziei. Myślę że powinni szukac zawodnikow na lata którzy będa się z klubem utożsamiać i celowac w tych młodych tak jak zrobił Gdańsk. A jeszcze o awans będzie się bił Witek Szkrzydlewski a on słów na wiatr nie rzuca :D

Awatar użytkownika
DrPaiHiWo
Senior
Posty: 733
Rejestracja: 10 kwietnia 2011, o 07:49

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#188 Postautor: DrPaiHiWo » 10 października 2017, o 22:03

https://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/715 ... aprzeczaja

Głośne i stanowcze : NIE DLA KAROLA W LUBLINIE !
"Wprawdzie nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy ze swego rozumu. " -François de La Rochefoucauld

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13270
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#189 Postautor: Gelo » 10 października 2017, o 22:07

O co jedziemy? Jak sie zorientowałem skończyły się czasy małych kroczków co bardzo mi odpowiada :) Trzeba kuć żelazo póki gorące. Czyli trzeba składu na awans. A czy wyjdzie z tego awans, playoff czy spadek - nie wie nikt
Ostatnio zmieniony 10 października 2017, o 23:37 przez Gelo, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7231
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#190 Postautor: istred » 10 października 2017, o 22:07

piotr76 - nic dodać, nic ująć
...no, może dodałbym, że w przypadku, gdyby nie udało się wyjąć ani młodego Lamparta, ani Miśkowiaka to i tak trzeba poszukać drugiego - obok Peronia, który musi się objeżdżać - juniora. Dobrym wyjściem byłby Trofimow.

A ja z wieloletnich obserwacji wiem jedno: lepszy młody ambitny jeździec zza wschodniej granicy (np.Lebiedew, Tarasenko, Czałow), Czech (patrzcie jak rozwinął się w Polsce V.Milik) czy Słowenii, niż przereklamowany, podstarzały i rozkapryszony pseudogwiazdor z Danii czy Szwecji.
Rozumiem, że w tych wieloletnich obserwacjach pomijałeś Lublin - Kirył Filinov, Lenart Nagmatzianov, Tomicek, Kus, Pavlic - młodzi ambitni zza wschodniej granicy, Czech czy Słoweniec vs. Karlsson - podstarzały Szwed.
Angole ze względu na terminarz, odległość do Lublina i ich specyficzne tory nigdy się u nas nie sprawdzali na dłuższą metę. Ś.p. Lee Richardson czy aktualnie Robert Lambert są tylko wyjątkami od tej reguły.
Za to ambitni Australijczycy przeważnie nie zawodzą. Przy wyborze na nowy sezon trzeba uwzględnić głównie dyspozycyjność w meczach polskiej ligi. W przypadku jazdy w ligowych drużynach zagranicznych z terminami sobota-niedziela próbować podpisać kontrakt bez gwarancji startów. Zawodnicy z byłych demoludów gwarantują dyspozycyjność, udział w treningach na własnym torze i pewnie niższe stawki.
Obawiam się, że nie jest to kwestia tego, że nie sprawdzali się, bo byli Brytyjczykami, a dlatego, że byli cieniasami, którzy do żużla mało poważnie podchodzili i nie mieli ambicji, żeby zaistnieć w Polsce. W przeciwieństwie właśnie do Lee, Woffindena czy - miejmy nadzieję - Roberta.
Ruscy z kolei, ile by nie trenowali to jeśli są ciency to ciency pozostaną i narodowość nic tu nie zmieni. Australijczycy z kolei, skoro pokonali tak długą drogę do Europy i podjęli to ryzyko to zwykle są zdeterminowani i to jest ich przewaga. Wadą jest natomiast, że zaczynają od Anglii i jeśli w pewnym momencie nie postawią na Polskę to pewnego poziomu nie przeskoczą - patrz Masters.

Nie ma co się oglądać na narodowość, a jedynie na poziom sportowy, podejście i ambicje.

Co do celów na przyszły sezon, to skoro w II lidze mieliśmy pierwszoligowy budżet, to należy zakładać, że wobec sukcesu, w przyszłym roku ten budżet będzie większy, a to pozwala myśleć o przyzwoitym składzie. Czy na awans? Nie wiem. Na pewno nie ma co na ten awans się napinać. Natomiast chyba skończyły się czasy - mam nadzieję, że już na zawsze - kiedy to z zazdrością patrzyliśmy na Dźwińsk, Tarnów, Rzeszów, Grudziądz czy Rybnik jak kontraktowali żużlowców, a my musieliśmy się zastanawiać czy jakiś wynalazek wypali czy jednak nie.
Ostatnio zmieniony 10 października 2017, o 22:13 przez istred, łącznie zmieniany 1 raz.

Ge(L)o
Trener
Posty: 3244
Rejestracja: 26 czerwca 2006, o 12:14
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#191 Postautor: Ge(L)o » 10 października 2017, o 22:10

Czytając wypowiedzi Więckowskiego w prasie, odnośnie zawodników z tego sezonu to boję się, żeby skład 2018 nie wyglądał tak:
1. B.Pedersen
2. Baran
3. Jeleniewski
4. Miesiąc
5. Lambert
6. Peroń
7. Trofimow

Awatar użytkownika
Hayden
Trener
Posty: 2089
Wiek: 31
Rejestracja: 13 maja 2009, o 22:03

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#192 Postautor: Hayden » 10 października 2017, o 22:24

Skoro wróciliśmy do tematu Karola Barana w Lublinie to wie ktoś czy i ew. jak skończyły się te jego sprawy z fiskusem? Na początku faktycznie nie wyglądało to kolorowo ale później czytałem, że egzekucja została zawieszona a on sam otrzymał status poszkodowanego w całym tym geszefcie.

Jeszcze słówko tytułem odniesienia się do stwierdzeń jakoby "Baran i Miesiąc byli nieprzewidywalni". Otóż moim zdaniem, wbrew pozorom, KB i PM są chyba jednymi z najbardziej przewidywalnych seniorów w 1. lidze. Ich w miarę stały w ostatnich sezonach poziom to zakręcenie się w granicach średniej 1.7-1.9, to są przeciętni zawodnicy I-ligowi na 7-9 pkt w meczu. Wiadomo, jest w tym cyrku jeszcze trochę sportu i mogą się każdemu przytrafić zarówno najlepsze jak i najgorsze sezony życia. Już bardziej nieprzewidywalny dla mnie jest Lambert, gdyż jest to jego pierwszy sezon w I lidze albo Miśkowiak, który potrafi być w top5 ligi by potem spaść do średniej 1,7.
Ostatnio zmieniony 10 października 2017, o 22:38 przez Hayden, łącznie zmieniany 1 raz.
Motor mocny

Awatar użytkownika
ziomal
Posty: 145
Rejestracja: 8 października 2006, o 09:42
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#193 Postautor: ziomal » 10 października 2017, o 22:33

A jak się ma sytuacja z Erykiem Borczuchem ?

Awatar użytkownika
Egon
Zawodowiec
Posty: 1498
Wiek: 35
Rejestracja: 13 czerwca 2009, o 10:10
Lokalizacja: Lublin/Turka

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#194 Postautor: Egon » 10 października 2017, o 22:51

Ge(L)o pisze:Czytając wypowiedzi Więckowskiego w prasie, odnośnie zawodników z tego sezonu to boję się, żeby skład 2018 nie wyglądał tak:
1. B.Pedersen
2. Baran
3. Jeleniewski
4. Miesiąc
5. Lambert
6. Peroń
7. Trofimow

Ja też się tego boję. No chyba, że mamy zamiar zamiast walczyć w play-offach bić się o utrzymanie.

Hayden pisze:Skoro wróciliśmy do tematu Karola Barana w Lublinie to wie ktoś czy i ew. jak skończyły się te jego sprawy z fiskusem? Na początku faktycznie nie wyglądało to kolorowo ale później czytałem, że egzekucja została zawieszona a on sam otrzymał status poszkodowanego w całym tym geszefcie.

Samo zawieszenie postępowania to tak naprawdę jeszcze nic. Smród po takich akcjach ciągnie się latami, a za wały w VAT idzie się do kryminału. Forum to nie miejsce, żeby pisać o takich rzeczach, ale takie sprawy ciągną się długo z uwagi na zawiłość, wymianę informacji z instytucja finansowymi czy organami w innych państwach. Mam nadzieję, że Karol okaże się niewinny ale czy to jest materiał na wzmocnienie pierwszej linii?
Motor! Motor! Tylko Motor!

J. Stachyra: "Między ligami jest przepaść, tylko się o tym głośno nie mówi, ale to się wie."

bartollo
Senior
Posty: 668
Rejestracja: 20 września 2017, o 23:36

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#195 Postautor: bartollo » 10 października 2017, o 23:02

Jeleniewski
Baran
Woodward
Miesiac
Kuciapa
Lukaszewski

Jeleniewski
Baran
Lambert
Miesiac
Lider
Peron

Widze tu analogie do roku 2013. Gdyby sie Kudriaszow nie wylozyl na koncu stawki, to bysmy spadli w 7 zespolowej I lidze. Prosze sie nie sugerowac, ze w skladzie byl Kuciapa. On mial wtedy mega sezon i byl w TOP 5 I ligi.

Mam nadzieje, ze zakontraktujemy dwoch zawodnikow "liderow". Tzn takich, ze smialo ich mozna oczekiwac w top 10. Inaczej nerwowo bedzie o utrzymanie.

Karol Baran to zawodnik na top 20 ale nie na 10. A to roznica. Lepszy np. od Miesiaca ale nie na tyle, zeby pociagnac zespol w tej lidze.

Bilynho
Posty: 46
Rejestracja: 12 stycznia 2010, o 21:45

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#196 Postautor: Bilynho » 10 października 2017, o 23:16

Ja jestem spokojny o działania zarządu, myśle ze po tym co zrobili w tym sezonie nie pozostaje nam nic innego jak cierpliwie poczekać na ogłoszenie składu.

Ja widzę to tak:
1. Jeleń
2. Lambert
3. Okoniewski/Baran
4. Miesiąc
5. Kildemand
6. Trofinov/Peron
7. Oskar

Wiele osób mówi ze stanowcze nie dla Barana a ja widzę wiele na tak, przyjdzie z E-ligi, na naszych treningach był dużo lepszy od Daniela i Pawła.
Okoń ma swój wiek ale posiada sprzęt i moment startowy który spokojnie pozwoli osiągnąć mu srednia 2 punktów na mecz w pierwszej lidze.
Na koniec jak to mówi Hajto truskawka na torcie :) Kildemand i Oskar jeden będzie magnesem na kibiców a drugi gwarantem 6-8 punktów z pozycji juniora, uważam ze na dzień dzisiejszy na pająka mamy większe szanse niż na Oskara ale jest nadzieja ze się dogadają :) trzymajmy kciuki i czekajmy cierpliwie.

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#197 Postautor: jerry78 » 10 października 2017, o 23:17

Gelo pisze:O co jedziemy? Jak sie zorientowałem skończyły się czasy małych kroczków co bardzo mi odpowiada :) Trzeba kuć żelazo póki gorąco. Czyli trzeba składu na awans. A czy wyjdzie z tego awans, playoff czy spadek - nie wie nikt


:)

Awatar użytkownika
ptgt
Senior
Posty: 513
Rejestracja: 10 maja 2009, o 12:15

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#198 Postautor: ptgt » 10 października 2017, o 23:38

Jeśli odmładzamy to do ankiety dodałbym jeszcze Richie Worrall'a (nawet jako ósmego do składu), który może okazać się podobnym kalibrem co Robert. Na naszym torze stuknął 12+1. Mam nadzieje, że klub bierze go pod uwagę.

Lindgren z Kildemandem razem pewnie kosztują tyle co nasz obecny skład. Karpov? Jak dla mnie bardzo chimeryczny zawodnik w obu ligach. Jeździ z zębem ale z tego co pamiętam to co sezon notował sporą liczbę defektów na trasie.

Btw. w temacie chyba nie padło jeszcze nazwisko innego ciekawego Duńczyka ;)

Update mojego przyszłorocznego składu :cool: (opcja z dwoma rezerwowymi)

1. Lambert
2. Jepsen Jensen/Worrall
3. Jeleniewski
4. Baran/Miesiąc
5. Miśkowiak
6. Miśkowiak
7. Trofimov/Peroń
#NajśmieszniejszaLigaŚwiata

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6376
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#199 Postautor: kibicLBN » 11 października 2017, o 00:46

ptgt pisze:Lindgren z Kildemandem razem pewnie kosztują tyle co nasz obecny skład.

Popatrz że w 9 spotkaniach według wg sf na stadion przyszło w tym sezonie łącznie 68 tyś fanów. W przyszłym roku jeśli doszlibysmy do finałów też było by 9 spotkań, W 1 lidze moglibyśmy się z gwiazdami w składzie zakręcić blisko 100 tyś przez sezon. Wiem że to uproszczenie ale przy cenach biletów
30 - normalny
20 - ulgowy
10 - dzieciaki z rodzicami do 12 lat
Mamy wpływy z biletów blisko 2mln zł
Sprawa 2. Miasto dało w tym roku ponad milion , niechże da za rok półtora.
Przy gwiazdach typu Lindgren, Kildemand czy inne Holdery nie wierzę że nie znajdą się sponsorzy pokrywajacy tym zawodnikom wypłat w dużej części, ale też inni sponsorzy i nagle robi nam się budżet praktycznie ekstraligowy. Więc załóżmy że nie wszystko idzie jak z płatka i nie zbieramy 5,5mln ale 4,3 To nadal jest ogrom. A nie liczę że na samych programach wpadło by lekko 50 koła, nasprzedawac czapków, koszulków, kubków, szalikow, bluzow, kaszkietówków idzie na tym przy popularności zgarnąć trochę grosza. No i z tej popluczyny co ja pijemy na stadionie niech wpadnie 0,5 zł z litra.
Dla porównania zachowawcze jedziemy składem a la Łódź, ewentualnie wynalazków czy nie daj Boże węgla i papy:
Frekwencja średnia nie większa niż 4 tyś co dało by w 7 meczach (o Play offach zapomniec) 28 tyś wejściówek za mniejsze ceny bo za węgiel i pape nikt nie da więcej niż 25zl
Druga sprawa na klub po takim sezonie jak miasto zobaczy pape to da max 1mln
Sponsorzy poza najpewniejszymi będą niechętnie wspierać klub który na wyjazdach obskakuje regularny wpierdziel a u siebie nie daje rady z top2 drużynami ligi.
I co się dzieje? Nagle mamy 2 mln na przykład. Dziadostwo się słabo sprzedaje w dzisiejszych czasach
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Awatar użytkownika
Fantys
Senior
Posty: 985
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, o 11:24

Re: Motor Lublin w sezonie 2018

#200 Postautor: Fantys » 11 października 2017, o 08:21

ziomal pisze:A jak się ma sytuacja z Erykiem Borczuchem ?



A po co Ci on ? Jest to Kolejny po Brzezińskim , Flisie który do niczego się nie nadaje a Tym bardziej na pierwszą ligę .