BARAŻE O I LIGE - MOTOR LUBLIN - STAL RZESZOW

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Vazqez
Posty: 37
Rejestracja: 28 września 2017, o 20:07

Re: BARAŻE O I LIGE - MOTOR LUBLIN - STAL RZESZOW

#776 Postautor: Vazqez » 9 października 2017, o 10:06

Gratulacje dla całej ekipy za upragniony awans, fantastyczna robota ludzi którzy mają pojecie o tym sporcie i co najważniejsze pasję. Pod każdym względem profesjonalizm, dzięki temu można patrzeć optymistycznie w przyszłość. Duże podziękowania dla zawodników, mimo wzlotów i upadków stanęli na wysokości zadania i pokazali, że potrafią. Następnym razem zanim kilka osób zacznie wylewać jad nt. poszczególnych zawodników niech się 10 razy zastanowi co pisze, rozumiem krytykę, bo to jest sport. Konstruktywna krytyka nikomu nie zaszkodziła, ale wyzywanie własnych zawodników trochę nie pasuje. Co do meczu to oprócz postawy Roberta, który ma ogromne umiejętności nie ma chyba nic ważnego do powiedzenia. GRATULACJE !!!

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7218
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: BARAŻE O I LIGE - MOTOR LUBLIN - STAL RZESZOW

#777 Postautor: istred » 9 października 2017, o 10:44

kibicLBN pisze:Wiem, że może się nie powinno tak robić ale tak wygląda ból dupy po rzeszowsku:
,,Otóż to, dobitne słowa.
Lublin wcale nie taki mocny.
Nie sztuka wygrać z (oczywiście nic nie ujmując chłopakom) Rząsą, Kiełbasą czy Szymko.
Sztuką byłoby wygrać z PEŁNYM składem i z Grajczonkiem na czele.
I pozycję Lublina widać jak na dłoni w starciu z Gnieznem, gdzie szczególnie w rundzie zasadniczej dostali omłot jakich mało.
A teraz się podniecają wygrywając z drużyną ze słabym składem i mającą wyrąbane na utrzymanie się w lidze.

PS. A wyśmiewanie Stachyry z Jego przepaścią nad ligami to mogliby zaśpiewać, jakby wygrali z optymalnym składem"

Co nie znaczy, że ogół tamtejszych kibiców nie potrafi się pogodzić z tym blamazem.
Przepraszam ale to było silniejsze ode mnie

Niektórzy chyba z zasady są przegranymi :shock:
Nawet w przypadku rozjechania rywala z wyższej ligi i awansowania do niej znajdą powód, żeby umniejszyć sukces i znajdą argument, który pozwoli narzekać zamiast się cieszyć.

Gratulacje dla całej drużyny, ale przede wszystkim dla zarządu, który w tym sezonie dokonał kilku rzeczy niemożliwych. Od kapitalnej organizacji, rekordów frekwencji i walki z torem o odjechanie meczu z Ostrowem, przez zakontraktowanie w ważnych momentach Smolińskiego i Trofimowa, po wypożyczenie Bobera z Wrocławia walczącego o mistrza.
Ogromny szacunek dla Was. Jestem przekonany, że z takim podejściem w kilka lat klub znajdzie się tam gdzie wasze miejsce - w ekstralidze.

Awatar użytkownika
Hans
Trener
Posty: 2265
Rejestracja: 22 czerwca 2006, o 16:49
Lokalizacja: Aberdeen

Re: BARAŻE O I LIGE - MOTOR LUBLIN - STAL RZESZOW

#778 Postautor: Hans » 9 października 2017, o 11:11

Mam nadzieje, ze kibice zuzla wczoraj okantowali buka ktory dawal Motor -8 z kursem 1.90 co bylo przedwczesnym prezentem pod choinke ;)

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6336
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: BARAŻE O I LIGE - MOTOR LUBLIN - STAL RZESZOW

#779 Postautor: kibicLBN » 9 października 2017, o 11:35

istred pisze:
kibicLBN pisze:Wiem, że może się nie powinno tak robić ale tak wygląda ból dupy po rzeszowsku:
,,Otóż to, dobitne słowa.
Lublin wcale nie taki mocny.
Nie sztuka wygrać z (oczywiście nic nie ujmując chłopakom) Rząsą, Kiełbasą czy Szymko.
Sztuką byłoby wygrać z PEŁNYM składem i z Grajczonkiem na czele.
I pozycję Lublina widać jak na dłoni w starciu z Gnieznem, gdzie szczególnie w rundzie zasadniczej dostali omłot jakich mało.
A teraz się podniecają wygrywając z drużyną ze słabym składem i mającą wyrąbane na utrzymanie się w lidze.

PS. A wyśmiewanie Stachyry z Jego przepaścią nad ligami to mogliby zaśpiewać, jakby wygrali z optymalnym składem"

Co nie znaczy, że ogół tamtejszych kibiców nie potrafi się pogodzić z tym blamazem.
Przepraszam ale to było silniejsze ode mnie

Niektórzy chyba z zasady są przegranymi :shock:
Nawet w przypadku rozjechania rywala z wyższej ligi i awansowania do niej znajdą powód, żeby umniejszyć sukces i znajdą argument, który pozwoli narzekać zamiast się cieszyć.

Gratulacje dla całej drużyny, ale przede wszystkim dla zarządu, który w tym sezonie dokonał kilku rzeczy niemożliwych. Od kapitalnej organizacji, rekordów frekwencji i walki z torem o odjechanie meczu z Ostrowem, przez zakontraktowanie w ważnych momentach Smolińskiego i Trofimowa, po wypożyczenie Bobera z Wrocławia walczącego o mistrza.
Ogromny szacunek dla Was. Jestem przekonany, że z takim podejściem w kilka lat klub znajdzie się tam gdzie wasze miejsce - w ekstralidze.

Źle mnie zrozumiałeś. Ja zakpiłem z tego forumowicza zza miedzy. Ja się cieszę i to bardzo, bardzo.
Za to że udało się doprowadzić do wczorajszego meczu ukłony do samej ziemi. Nie wierzyłem a oni to zrobili.
Super mobilizacja i walka do samego końca mimo , że zawodnicy nie do końca zaskoczyli a klub osiągnął cel.
Powiem więcej po tym co przez cały ten sezon zauważyłem to zarząd chyba nie ma tej choroby - ,,niedasizmu" i nie cechuje ich lubelski stan umysłu czyt. Dziadostwo, tylko to są ludzie którzy wierzą a nawet są przekonani o tym samym co ja - czyli Lublin stać, zasługuje i powinien walczyć o najwyższe cele w EKSTRALIDZE. Naprawdę nie jesteśmy gorsi, naprawdę należy nasze kompleksy wypierniczyc do kosza i walczyć w życiu I sporcie o jak najwięcej. Stać nas na coś więcej niż 3 raz w tym stuleciu awans do 1 ligi ,dwa dobre sezony w tejże , potem wegetacja i degradacja.
Istred myślę bardzo podobnie jak Ty. I niech władze tego miasta zrozumieją że Lublin kocha żużel, piłkarzom postawiono stadion , obawiam się że zanim Motor dorosnie do tego obiektu pojawią się pierwsze prace remontowe, my też zaslugujemy na więcej niż dziadostwo.
Będzie dobrze
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7218
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: BARAŻE O I LIGE - MOTOR LUBLIN - STAL RZESZOW

#780 Postautor: istred » 9 października 2017, o 11:38

W takim razie źle zrozumiałem wcześniejszy post :)
...nie zauważyłem cudzysłowu ;)

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6336
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: BARAŻE O I LIGE - MOTOR LUBLIN - STAL RZESZOW

#781 Postautor: kibicLBN » 9 października 2017, o 11:40

Może nawet usunę ten cytat Gela z podpisu ;)
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7443
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: BARAŻE O I LIGE - MOTOR LUBLIN - STAL RZESZOW

#782 Postautor: Cooper » 9 października 2017, o 11:41

O, najwyższy czas, bym ja usunał swoj podpis :cool:
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

jacurek
Posty: 15
Rejestracja: 8 października 2017, o 16:14

Re: BARAŻE O I LIGE - MOTOR LUBLIN - STAL RZESZOW

#783 Postautor: jacurek » 9 października 2017, o 11:44

Hans pisze:Mam nadzieje, ze kibice zuzla wczoraj okantowali buka ktory dawal Motor -8 z kursem 1.90 co bylo przedwczesnym prezentem pod choinke ;)


To book okantowal nas, bo kupon zostal anulowany gdyz w teorii w ostatnich 3 biegach moglo bys 0:15... a ponad 1000 poszlo :)

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7218
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: BARAŻE O I LIGE - MOTOR LUBLIN - STAL RZESZOW

#784 Postautor: istred » 9 października 2017, o 11:46

To może ja Klimkiem pojadę i dodam:
"Motor - DMP 2019" ;)

Koper
Trener
Posty: 5486
Wiek: 43
Rejestracja: 8 października 2004, o 00:48
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: BARAŻE O I LIGE - MOTOR LUBLIN - STAL RZESZOW

#785 Postautor: Koper » 9 października 2017, o 12:18

Miło się czyta jak wszystkie obawy zupełnie się nie potwierdziły na torze :)

GIGI pisze:Podziwiam optymizm przed barazami. Zlalo nas Gniezno a my mamy ''zrobic'' Rzeszow?


Metalliczny pisze: Ogromną różnicę zrobi sprzęt. Ten czuję, że lepszy mogą mieć rzeszowiacy. Dawid Lampart jednak cały sezon to przejeździł, więc nasz tor zna, Wiktor też może zagrozić seniorom.
Szans nie mamy żadnych w mojej ocenie - ratuje nas cud i zrządzenie losu w postaci defektów, kontuzji, pecha rywali.


Ge(L)o pisze:Trudno o optymizm przed meczem w Rzeszowie po tym co nasi pokazali w dwumeczu z Gnieznem. Różnice sprzętowe i umiejętność zrobienia toru "pod siebie" zdecydują.
Stal ręką Janusza Stachyry zrobi tak, żeby nie wypuścić nas w Rzeszowie z 30pkt.


mustafa pisze:Raczej optymizmu brak, ale co nam pozostaje. Trzeba jeszcze raz spróbować.


ezbeg pisze:Tutaj to nawet św. Juda Tadeusz nie pomoże.


medyk pisze:Pedersen w Rzeszowie to się w łuk nie złoży...


tezetomaniak pisze:Ja sie nie zdziwie, jak te drugoligowe pseudogwiazdy będzie woził Szymko :)


bartosch pisze:Bjarne w Rzeszowie gwarantuje max 2pkt. dużo lepsi od niego koledzy jak Klindt czy Hougaard mieli poważne problemy na torze w Rzeszowie, a wtedy było twardo jak na rzeszowskie warunki.


bartosch pisze:z całym szacunkiem do klubu z Lublina ale po meczu Kraków - Łódź kiedy okazało się, że Rzeszów jedzie baraże powiedziałem Piotrkowi i Darkowi, że muszą zrobić wszystko aby awansować z 1 miejsca. nie zrobili. także nie miej pretensji do mnie czy Josha za to, że Lublin może mieć problem kiedy nie awansuje tylko do tych co dali ciała, że tak się stało.


Jeszcze milej czyta się, że potwierdziły się słowa optymistów przed dwumeczem z Rzeszowem :)

istred pisze:Nie wierzę, żebyśmy po raz kolejny mieli takiego pecha jak z Gnieznem i jeśli nie sfrajerzymy po całości - tak jak miało to miejsce dzisiaj i tydzień temu - to pykniemy Rzeszów spokojnie.
Różnica pomiędzy I ligą a Lublinem i Gnieznem, a zwłaszcza Lublinem, nie jest wcale taka duża. Pokazał to choćby sparing przed sezonem w Krakowie. Można też spojrzeć na nazwiska jakie są w tej I lidze. To nie jest taka przepaść jak pomiędzy ekstraligą a I ligą. Przynajmniej nie w tym sezonie.


Hrabia pisze:Bjarne zapewne pojedzie w barażu i trzaśnie 10-12pkt.


mlody26 pisze:Panowie bądźcie dobrej myśli. Rzeszów jest w rozsypce. Nie zdziwię się jak nie zorganizują treningu przed barażami, a jak już to będzie tylko dla Lampartow, bo nikomu innemu nie będzie chciało się przyjechać.


Fantys pisze:Zobaczycie i tak będziemy się cieszyć z awansu ! Ja w nich dalej wierzę !

rumburaque
Szkółkowicz
Posty: 245
Rejestracja: 19 listopada 2004, o 15:36
Lokalizacja: lublin

Re: BARAŻE O I LIGE - MOTOR LUBLIN - STAL RZESZOW

#786 Postautor: rumburaque » 9 października 2017, o 12:23

Gratulacje!!!! Podziękowania, ukłony i dalszej motywacji do pracy. Piękna to była ustawka i osobne podziękowania należą się Stali że nie chcieli robić cyrku i zgodzili się odjechać mecz, nie psując nam święta:) Co do toru to kto chciał, umiał to pojechał. Myślę że tym co nie chcieli to w sumie można zrobić amnestię i wybaczyć.

Awatar użytkownika
lombard
Senior
Posty: 795
Rejestracja: 21 kwietnia 2011, o 15:44

Re: BARAŻE O I LIGE - MOTOR LUBLIN - STAL RZESZOW

#787 Postautor: lombard » 9 października 2017, o 12:40

powiedzmy sobie szczerze Koper- tylko ta ekipa mogła tego dokonać, w innym przypadku już dawno by nas zatrzymano na poziomie play off z Ostrowem i mam tu na myśli nie tyle samych zawodników co całą otoczkę, działaczy, kibiców, sponsorów, oficjeli no i co za tym idzie, a raczej przede wszystkim kasę!

Koper
Trener
Posty: 5486
Wiek: 43
Rejestracja: 8 października 2004, o 00:48
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: BARAŻE O I LIGE - MOTOR LUBLIN - STAL RZESZOW

#788 Postautor: Koper » 9 października 2017, o 12:48

i brawa, wielkie brawa dla tej ekipy ! na takich ludzi w klubie czekaliśmy już bardzo długo

Sledzio
Trener
Posty: 2203
Wiek: 39
Rejestracja: 6 lipca 2006, o 14:58
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: BARAŻE O I LIGE - MOTOR LUBLIN - STAL RZESZOW

#789 Postautor: Sledzio » 9 października 2017, o 12:59

Widzę Koper Tobie się nudzi :) W notatniku to wszystko kopiowałeś ? :D

Gratuluję awansu jakże upragnionego :)

Awatar użytkownika
tezetomaniak
Trener
Posty: 4466
Rejestracja: 12 lipca 2007, o 21:37

Re: BARAŻE O I LIGE - MOTOR LUBLIN - STAL RZESZOW

#790 Postautor: tezetomaniak » 9 października 2017, o 14:11

Koper pisze:Miło się czyta jak wszystkie obawy zupełnie się nie potwierdziły na torze :)


Niby wynikiem się nie potwierdziły, ale dużą zasługę w tym miała Stal Rzeszów.
Właśnie tego się obawiałem po pierwszym meczu. Podjaraniem się, że Riss nie potrafi liczyć do 2 i zakontraktowaniem na przyszły sezon np Pedersena albo Kuciape.
Baraże dużo nie zmieniły, w Gnieźnie dalej byłoby w palnik.

Co innego klub, przynajmniej z perspektywy kibica, zasłużył na najwyższą notę. Mam nadzieję, że bez kredytów na 20 lat ;)

Awatar użytkownika
Fantys
Senior
Posty: 985
Rejestracja: 17 sierpnia 2007, o 11:24

Re: BARAŻE O I LIGE - MOTOR LUBLIN - STAL RZESZOW

#791 Postautor: Fantys » 9 października 2017, o 14:47

Jak miło się czyta cytowanie mojego wpisu ! Ja w nich wierzyłem do końca i udało się !!

Koper jesteś mistrzem ! :D

Czarek
Trener
Posty: 5251
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: BARAŻE O I LIGE - MOTOR LUBLIN - STAL RZESZOW

#792 Postautor: Czarek » 9 października 2017, o 14:50

bartosch pisze:Bjarne w Rzeszowie gwarantuje max 2pkt. dużo lepsi od niego koledzy jak Klindt czy Hougaard mieli poważne problemy na torze w Rzeszowie, a wtedy było twardo jak na rzeszowskie warunki.


bartosch pisze:z całym szacunkiem do klubu z Lublina ale po meczu Kraków - Łódź kiedy okazało się, że Rzeszów jedzie baraże powiedziałem Piotrkowi i Darkowi, że muszą zrobić wszystko aby awansować z 1 miejsca. nie zrobili. także nie miej pretensji do mnie czy Josha za to, że Lublin może mieć problem kiedy nie awansuje tylko do tych co dali ciała, że tak się stało.


Podobno Bartosz ukrywa się teraz przed Stachyrą, bo mu wmówił, że to co widzi to jest przepaść między Lublinem a Rzeszowem, a to była góra problemów Stali. Poza tym Stachyra uwierzył mu, że Grajczonek jest Polakiem z papierami, a ten okazał się być Australijczykiem z kontuzją. Nie ma jednak co się śmiać, bo to nasz ziomal i zrobił nam znakomitą robotę.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
Moran
Junior
Posty: 348
Rejestracja: 20 czerwca 2011, o 00:23

Re: BARAŻE O I LIGE - MOTOR LUBLIN - STAL RZESZOW

#793 Postautor: Moran » 9 października 2017, o 17:53

_piotrusss pisze:Taki tor ma sens jak się postawi pod taśmą takich czterech Lambertów.

W punkt. A takich żużlowców ze świecą szukać nawet w SE. Poza tym e-ligowcy mają wyjątkowo małą styczność z takimi nawierzchniami
(patrz chociażby Zmarzlik w Teterow bodajże itp), tam wszystko odwołuje się z wyprzedzeniem
Taki mecz to jak trening, można sobie tylko popatrzeć na nieznośną lekkość jazdy Lamberta, jego spasowanie i porównać z kaleczeniem żużla u reszty. Czterech Lambertów mogłoby nawet podjąć walkę bo tor im by nie przeszkadzał.
Ale jeden taki zawodnik w meczu to nieporozumienie. A żużlowcy uważają się za zawodowców...
Janusz Stachyra: Kto na nas trafi, bedzie miał problem i dalej będzie jeździć w drugiej lidze

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7443
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: BARAŻE O I LIGE - MOTOR LUBLIN - STAL RZESZOW

#794 Postautor: Cooper » 9 października 2017, o 17:55

Dlatego trzeba przebudowac tor i zrobić taki by pasował do walki jak największej ilości zawodników. Trudno takie czasy.
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

peterix
Szkółkowicz
Posty: 212
Rejestracja: 13 lipca 2004, o 07:20
Lokalizacja: Lublin

Re: BARAŻE O I LIGE - MOTOR LUBLIN - STAL RZESZOW

#795 Postautor: peterix » 9 października 2017, o 18:50

Cooper pisze:O, najwyższy czas, bym ja usunał swoj podpis :cool:

To i ja zmieniam swój podpis - NIGDY więcej 2-giej ligi!

Dziękuję za cały sezon zawodnikom, trenerowi (Darku - człowiek uczy się całe życie, będzie dobrze!) i wszystkim zarządzającym klubem. Najlepszym komentarzem niech będą słowa kumpla, który był na Zygmuntowskich pierwszy raz od turnieju Złotego Kasku w marcu 2017: "No widzę pełna profeska - telebimy reklamowe, scena, komentator z NSportu, szybkie ciągniki - nieźle." I tak trzymać w następnym sezonie. Oddzielnie dzięki za piękne chwile na wyjeździe w Rzeszowie. A to czy Stali się chciało, czy byli osłabieni przypadkiem czy nie to już ich problem. Słabość przeciwnika trzeba wykorzystywać i nie mieć litości, jak ktoś już napisał wcześniej. Nawet trochę szkoda mi teraz Jaśka Stachyry za wczorajsze skandowanie, bo trochę zdrowia w Lublinie zostawił dla żużla, ale niech to będzie dla niego i innych żużlowych kłapaczy dziobem lekcja pokory. A Stal za 2-3 lata pewnie wróci do 1 ligi i znowu będzie fajny wyjazd, no chyba że... my też pójdziemy w górę. :mrgreen:
NIGDY WIĘCEJ 2-giej LIGI!
Jestem przeciw - dymom, zadymom i serpentynom

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13181
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: BARAŻE O I LIGE - MOTOR LUBLIN - STAL RZESZOW

#796 Postautor: Gelo » 9 października 2017, o 20:27

Czy ktoś zorientowany wie dlaczego Maćka nie było na podeście i nie świętował awansu? Podobno był na meczu

Awatar użytkownika
Hayden
Trener
Posty: 2073
Wiek: 31
Rejestracja: 13 maja 2009, o 22:03

Re: BARAŻE O I LIGE - MOTOR LUBLIN - STAL RZESZOW

#797 Postautor: Hayden » 9 października 2017, o 20:44

Na meczu był ale czego go nie było na podium sam nie wiem. Chyba był średnio ucieszony, że klub w którym jeździł przez zdecydowaną większość kariery właśnie się stoczył na samo dno.
Obrazek
Motor mocny

Czarek
Trener
Posty: 5251
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: BARAŻE O I LIGE - MOTOR LUBLIN - STAL RZESZOW

#798 Postautor: Czarek » 9 października 2017, o 20:48

Cooper pisze:Dlatego trzeba przebudowac tor i zrobić taki by pasował do walki jak największej ilości zawodników. Trudno takie czasy.


Bardzo mocno wierzę w obecną ekipę, ale w realizację projektu przebudowy toru w tej przerwie jesienno-zimowej kompletnie nie.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
lombard
Senior
Posty: 795
Rejestracja: 21 kwietnia 2011, o 15:44

Re: BARAŻE O I LIGE - MOTOR LUBLIN - STAL RZESZOW

#799 Postautor: lombard » 10 października 2017, o 09:31

Maciek dla II-go ligowej Stali to dobra opcja

Awatar użytkownika
_piotrusss
Kadrowicz
Posty: 1653
Rejestracja: 15 stycznia 2004, o 20:11
Lokalizacja: Lublin

Re: BARAŻE O I LIGE - MOTOR LUBLIN - STAL RZESZOW

#800 Postautor: _piotrusss » 10 października 2017, o 14:22

No proszę proszę jakie kolejne talenty ujawnia nowy właściciel Stali. Nie dość że wybuduje apartamentowiec to jeszcze na żużlu zęby zjadł!
To nie był żużel
- Miałem pełne wsparcie zawodników. Byłem w Rzeszowie od piątku, spotykałem się po kilka godzin i z Porsingiem, Grajczonkiem i Morrisem. Chłopaki mieli naprawdę dużą ochotę wygrać rewanż w Lublinie. Przejechałem 400 km, aby tam obejrzeć mecz. W niedzielę byłem jednak zbulwersowany, ponieważ nie były to zawody żużlowe tylko motocross. Nie wiem, jakie siły zadziałały, aby ten mecz się odbył. Na torze znajdowało się bagno, byłem na nim, tam się nie dało jechać - opisuje Ireneusz Nawrocki.

A tak na poważnie to o ile dobrze życzę sąsiadom, to czytając wywiady z tym gościem bardziej pasuje mi na organizatora dożynek a nie prezesa klubu żużlowego. No ale jak im spłaci długi to i tak powinni być zadowoleni.

PS
Wiktor Lampart po pierwszym swoim wyścigu powiedział mi, że dostał taką szprycę, że mało mu nogi z biodra nie wyrwało - kontynuuje nasz rozmówca.

Wyobrażam sobie minę Roberta gdyby to usłyszał :D
Zrobił wilk elektrownię, lecz by prąd uzyskać
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski