Daniel Jeleniewski

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Speedway
Trener
Posty: 2519
Rejestracja: 23 września 2005, o 23:14
Lokalizacja: Łęczna

Re: Daniel Jeleniewski

#1976 Postautor: Speedway » 2 lipca 2017, o 22:21

Gwoli scislosci: Miedzinski mial byc ale wyeliminowala go kontuzja i wskoczyl za niego Kosciuch.
Zawody niezbyt ciekawe, walka w klasyfikacji o punkty troche przyciemniala ogolny nudny obraz scigania w poszczegolnych biegach.
Brawo dla Mistrza, od pierwszego biegu robił wrazenie faceta mega skupionego na zadaniu do wykonania i zasluzyl na tytul
Obrazek

Awatar użytkownika
tezetomaniak
Trener
Posty: 4466
Rejestracja: 12 lipca 2007, o 21:37

Re: Daniel Jeleniewski

#1977 Postautor: tezetomaniak » 2 lipca 2017, o 23:04

go! pisze:Nie na trupie, bo i tak jechal trzeci. Nic go to nie broni, ale mowmy o faktach


Mówmy więc. Tego co robił dzisiaj Jeleniewski nie można na pewno nazwać jazdą na żużlu.

Awatar użytkownika
_piotrusss
Kadrowicz
Posty: 1653
Rejestracja: 15 stycznia 2004, o 20:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Daniel Jeleniewski

#1978 Postautor: _piotrusss » 30 sierpnia 2017, o 13:05

Daniel otrzymał dziką kartę na finałową rundę SEC.
Zrobił wilk elektrownię, lecz by prąd uzyskać
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski

Awatar użytkownika
MIERZWIN
Senior
Posty: 642
Wiek: 44
Rejestracja: 21 marca 2007, o 11:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Daniel Jeleniewski

#1979 Postautor: MIERZWIN » 30 sierpnia 2017, o 14:39

Co za przypadek, że od początku sezonu ma reklamy SEC na motocyklach :lol:
od 1988 tylko SPEEDWAY

mema
Senior
Posty: 672
Rejestracja: 21 marca 2004, o 20:06

Re: Daniel Jeleniewski

#1980 Postautor: mema » 30 sierpnia 2017, o 15:38

Żeby tylko odjechał te zawody cało i zdrowo bez kontuzji.

Awatar użytkownika
Maxx
Trener
Posty: 2961
Rejestracja: 7 października 2002, o 14:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Daniel Jeleniewski

#1981 Postautor: Maxx » 30 sierpnia 2017, o 21:45

I żeby "olimpiady" nie przywiózł...

Awatar użytkownika
Rusek
Zawodowiec
Posty: 1261
Rejestracja: 5 września 2009, o 08:23

Re: Daniel Jeleniewski

#1982 Postautor: Rusek » 5 października 2017, o 17:53

http://www.motormag.pl/2017/10/daniel-jeleniewski/
Daniel ma dużo racji z tymi komentarzami po meczu w Gnieźnie to niektórzy przesadzili, mogło zaboleć bo jest to nasz wychowanek i dla naszej drużyny jedzie najlepiej jak może i zawsze dawał z siebie wszystko. Jeśli ktoś nie potrafi powstrzymać emocji bezpośrednio po meczu to niech ochłonie i troszkę się zastanowi przed tym co napisze.

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4414
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Daniel Jeleniewski

#1983 Postautor: Kargolo » 5 października 2017, o 20:38

A jak Daniel zrobił wynik w Rzeszowie to Korzen od tamtej pory siedzi cicho :P

Czarek
Trener
Posty: 5251
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Daniel Jeleniewski

#1984 Postautor: Czarek » 5 października 2017, o 21:17

Rusek pisze:http://www.motormag.pl/2017/10/daniel-jeleniewski/
Daniel ma dużo racji z tymi komentarzami po meczu w Gnieźnie to niektórzy przesadzili, mogło zaboleć bo jest to nasz wychowanek i dla naszej drużyny jedzie najlepiej jak może i zawsze dawał z siebie wszystko. Jeśli ktoś nie potrafi powstrzymać emocji bezpośrednio po meczu to niech ochłonie i troszkę się zastanowi przed tym co napisze.


Niech się wreszcie przyzwyczai, że gdy zawali będzie ostra krytyka, a gdy pojedzie wielki mecz będzie noszony na rękach. To normalne w zawodzie sportowca i uczciwe - kibic płaci, dopinguje, oczekuje i wymaga.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

ermen
Zawodowiec
Posty: 1255
Rejestracja: 2 lipca 2004, o 10:39

Re: Daniel Jeleniewski

#1985 Postautor: ermen » 5 października 2017, o 23:08

Są granice ostrej krytyki. Prostactwo w cywilizowanym świecie nie może mieć żadnego uzasadnienia. Nie dorobisz do tego żadnej teorii.
Każdemu jego Everest...

Czarek
Trener
Posty: 5251
Rejestracja: 16 marca 2004, o 10:50

Re: Daniel Jeleniewski

#1986 Postautor: Czarek » 6 października 2017, o 07:28

ermen pisze:Są granice ostrej krytyki. Prostactwo w cywilizowanym świecie nie może mieć żadnego uzasadnienia. Nie dorobisz do tego żadnej teorii.


Wiadomo, że inwektywy nie są na miejscu (chyba, że chodzi o takie przypadki jak komentarz M. Jabłońskiego...), bo powinniśmy się szanować, ale spora część ostrych komentarzy ich nie zawierała.
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7443
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: Daniel Jeleniewski

#1987 Postautor: Cooper » 6 października 2017, o 10:35

Ja sie Jeleniowi nie dziwie, bo skupienie agresji na nim bylo bardzo nie fair (a posty Korzenia to byl skandal).
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Awatar użytkownika
radonis
Zawodowiec
Posty: 1095
Rejestracja: 10 maja 2011, o 15:28
Lokalizacja: Bielsko-Biała ex Lbn

Re: Daniel Jeleniewski

#1988 Postautor: radonis » 6 października 2017, o 11:15

Zgadzam się. Korzeń wylał cały jad w najgorszych obelgach na Jelenia. Trzeba pamiętać że po drugiej stronie kasku i kewlaru jest człowiek. Zanim się coś napisze personalnie trzeba się zastanowić czy powiedziało by się to samo patrząc człowiekowi prosto w twarz.
Daniel wie że większość z nas nie zwątpiła - udowodniliśmy to frekwencją i jakością dopingu w Rzeszy.
A wracając do Korzenia. Jeśli jest prawdziwym facetem to powinien Daniela zwyczajnie przeprosić. Najlepiej nie pod ksywami tylko jawnie, a od forum parę miesięcy odpocząć.

Awatar użytkownika
Cooper
Trener
Posty: 7443
Rejestracja: 4 maja 2004, o 16:33
Lokalizacja: Made in Poland

Re: Daniel Jeleniewski

#1989 Postautor: Cooper » 6 października 2017, o 11:17

Pomijajac fakt, ze ja naprawde nie czaje tych wrzutow na Jelenia, juz bardziej mnie Bjarne czy Lambert zawiodł. Daniel ma bardzo dobry sezon, a delikatne wahniecia to jednak kwestia pecha, upadkow i ich skutkow. W Rzeszowie pojechal taka profesure, ze naprawde mozna wierzyc w to, ze jest to jeszcze kawal grajka na I lige.
Całe życie w drugiej lidze!- nieaktualne do odwołania :)

Awatar użytkownika
Misionis
Junior
Posty: 407
Rejestracja: 20 września 2004, o 12:36
Lokalizacja: Lublin

Re: Daniel Jeleniewski

#1990 Postautor: Misionis » 6 października 2017, o 12:13

Korzeń napisał mimo bana:
"Czepiacie sie mnie, a jechalo po Jeleniewskim pol forum, owszem powiedzialem wiele niepotrzebnych slow za ktore przepraszam, ale to co ujrzalem w biegu 11 doprowadzilo mnie do totalnego szalu."

Kurde, miałem szczerą nadzieję, że uznałeś, że skoro jesteś niestabilny to lepiej się nie udzielać i sam zrezygnowałeś, ale widzę, że ten powiew świeżości na forum to tylko zasługa admina. Mimo wszystko, skoro nie panujesz nad emocjami, to może warto udać się do specjalisty?

Korzeń napisał mimo bana:
"Daniel mowi, ze jest mu przykro... sluchaj, mi tez bylo bardzo przykro po tych wszystkich "najwazniiejszych" meczach, ktore notorycznie zawalal. Nie bede ich wszystkich przytaczal, bo jak ktos kibicuje lubelskiej druzynie dluzej niz rok czy trzy to dokladnie wie o jakie spotkania chodzi. Mi po tymtych wszystkich spotkaniach rowniez bylo bardzo przykro i Daniela w porownaniu do mnie nigdy nie bylo stac na "glupie" slowo przepraszam w stosunku do lubelskich kibicow a kilka razy sie nalezalo."

Na prawdę według Ciebie jest symetria między Twoimi anonimowymi wynurzeniami na forum a błędami sportowca, które są wkalkulowane w sport, szczególnie tak ekstremalny jak żużel? Oczekujesz że Daniel Jeleniewski będzie przepraszał Korzenia za to, że się przewrócił?

ermen
Zawodowiec
Posty: 1255
Rejestracja: 2 lipca 2004, o 10:39

Re: Daniel Jeleniewski

#1991 Postautor: ermen » 6 października 2017, o 12:23

Szkoda pytać bo i tak nie odpowie. Ten nick jest już spalony. Jeśli nie ma dożywotniego bana, to cokolwiek nie napisze i tak każdy będzie pamiętał jego wpisy. Jestem pewien, że Danielowi w ogóle nie zależy na słowie przepraszam od kogoś takiego.

Nie wyobrażam sobie składu na przyszły rok bez Daniela.
Każdemu jego Everest...

Ge(L)o
Trener
Posty: 3224
Rejestracja: 26 czerwca 2006, o 12:14
Lokalizacja: Lublin

Re: Daniel Jeleniewski

#1992 Postautor: Ge(L)o » 6 października 2017, o 12:59

A ja sobie wyobrażam.
Fajnie, że nastukał punktów na II ligowych kelnerach i w niepłacącym Rzeszowie, gdzie gospodarze nie mieli ochoty do walki.
Ale w decydujących momentach prawie zawsze nawalał. Dauga, Łódź, Gniezno, jeśli zostanie to wkrótce będzie można dopisać następne miasto do tej listy.
Nie zasłużył na obelgi (tym bardziej, że to wychowanek), ale w tej chwili to mocny zawodnik II ligowy i to wszystko, na poziom wyżej już nie ma co liczyć.
Jestem pewien, że po awansie skład należy budować praktycznie od nowa. (Bobera tym razem już Wrocek nie puści, a Lambert może mieć w czym wybierać).

Awatar użytkownika
Misionis
Junior
Posty: 407
Rejestracja: 20 września 2004, o 12:36
Lokalizacja: Lublin

Re: Daniel Jeleniewski

#1993 Postautor: Misionis » 6 października 2017, o 13:19

Rozumiem, że te najważniejsze mecze same się osiągnęły, poprzednie same się wygrywały, a Jeleń nie brał w tym udziału? Ja osobiście kojarzę go zawsze jako lidera drużyny, który, jak każdy, miewa gorsze momenty. Ty kojarzysz go z kilku słabszych meczów. Masz do tego prawo. Na szczęście takie podejście prezentuje tylko garstka kibiców, a ogromna większość chciałaby oglądać Jelenia na Zygmuntowskich, oczywiście z Koziołkiem na plastronie. Moim zdaniem budowanie składu zawsze trzeba zaczynać od kontraktu z Jeleniem.

Ge(L)o
Trener
Posty: 3224
Rejestracja: 26 czerwca 2006, o 12:14
Lokalizacja: Lublin

Re: Daniel Jeleniewski

#1994 Postautor: Ge(L)o » 6 października 2017, o 13:23

I zawsze będzie się to kończyć wtopą w decydującym momencie.
Ale rozumiem Twój punkt widzenia. Sam bardzo lubię i szanuję zawodnika Jeleniewskiego, ale przy budowie składu na I ligę sentymenty powinny pójść na bok.

Awatar użytkownika
Misionis
Junior
Posty: 407
Rejestracja: 20 września 2004, o 12:36
Lokalizacja: Lublin

Re: Daniel Jeleniewski

#1995 Postautor: Misionis » 6 października 2017, o 13:28

Byłbym ostrożny z używaniem słów zawsze oraz nigdy, bo są one najczęściej fałszywe, co zresztą pokazał ostatni mecz w Rzeszowie.

Awatar użytkownika
Lublin_Fan
Zawodowiec
Posty: 1369
Rejestracja: 26 sierpnia 2002, o 18:10
Lokalizacja: Lublin

Re: Daniel Jeleniewski

#1996 Postautor: Lublin_Fan » 6 października 2017, o 13:48

Z Jeleniem w Lublinie jest chyba trochę tak jak z Protasiewiczem w Zielonej Górze.

Fragment ostatniego wywiadu z Cieślakiem:
Nie tylko Jason Doyle zawalił. Drugi rok z rzędu Falubaz nie może liczyć w kluczowej fazie sezonu na Piotra Protasiewicza. Kapitan ma ważny kontrakt z klubem, ale może trzeba z niego zrezygnować, jeśli ten zespół ma walczyć o tytuł?

Tego to bym nie powiedział. Dla mnie problemem tego zawodnika jest nadmierna ambicja. Myślę, że to przeszkadzało mu w całej karierze. Umiejętności są i to bardzo wysokie, ale chęci czasami go zabijają i w najważniejszych momentach nie jest sobą. Tak było w Grand Prix i podczas Pucharów Świata. Pana pytanie jest dla mnie jednak oderwane od rzeczywistości, bo nikt nie wyobraża sobie Falubazu bez kapitana Protasiewicza. To symbol tego klubu


Mnie też okrutnie wkurzył bieg 11 w Gnieźnie. Nie mogłem spać przez pół nocy po tym.
Ale jak wróciłem w minioną niedzielę z Rzeszowa to też nie mogłem usnąć :)
Pies drapał ten 11 bieg. Mamy sezon dłuższy o kilka tygodni i ogromne szanse na awans. I kto jak nie Daniel w Rzeszowie pojechał po profesorsku?

rumburaque
Szkółkowicz
Posty: 245
Rejestracja: 19 listopada 2004, o 15:36
Lokalizacja: lublin

Re: Daniel Jeleniewski

#1997 Postautor: rumburaque » 6 października 2017, o 14:13

No to znowu mamy najważniejszy mecz sezonu.... Jak awansujemy to Daniel owszem fajnie jakby ale nie jako lider.

Awatar użytkownika
mikas
Trener
Posty: 3291
Rejestracja: 27 kwietnia 2003, o 15:01
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Daniel Jeleniewski

#1998 Postautor: mikas » 6 października 2017, o 14:25

Lublin_Fan pisze:
Ale jak wróciłem w minioną niedzielę z Rzeszowa to też nie mogłem usnąć :)


Uff, bo już myślałem, że tylko ja przed zaśnięciem jeszcze kilkanaście razy patrzyłem w program zawodów ;)

Oczywiście, że Daniel powinien zostać w Lublinie po awansie, jednak według mnie powinien przynajmniej na papierze być kontraktowany jako uzupełnienie składu ( II linia), żeby zdjąć z niego presję lidera. To by było z korzyścią zarówno dla niego jak i dla klubu, bo jestem pewny, że w takim wypadku dwu cyfrówki w prawie każdym meczu by przywoził.
MOTOR LUBLIN
Obrazek

Awatar użytkownika
Lublin_Fan
Zawodowiec
Posty: 1369
Rejestracja: 26 sierpnia 2002, o 18:10
Lokalizacja: Lublin

Re: Daniel Jeleniewski

#1999 Postautor: Lublin_Fan » 6 października 2017, o 14:27

rumburaque pisze:No to znowu mamy najważniejszy mecz sezonu....

To już szósty z rzędu najważniejszy mecz sezonu ;)

rumburaque
Szkółkowicz
Posty: 245
Rejestracja: 19 listopada 2004, o 15:36
Lokalizacja: lublin

Re: Daniel Jeleniewski

#2000 Postautor: rumburaque » 6 października 2017, o 14:37

Ale ten jest naj... z tych naj....:)