Finał PLŻ II Start Gniezno - Motor Lublin 17.09.2017 godz 16

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
pavell
Posty: 149
Rejestracja: 13 lutego 2007, o 08:33
Lokalizacja: Looblin

Re: Finał PLŻ II Start Gniezno - Motor Lublin 17.09.2017 god

#676 Postautor: pavell » 19 września 2017, o 13:50

Teraz to juz nie ma co gdybac.
Stało sie i nie ma co drazyc tematu.
Serce mowi ze powalczymy z Rzeszowem, ale jak rozjechali nas Galy, Nowaki etc., to co zrobia z nami Lamparty, Morrisy....

Awatar użytkownika
Moran
Junior
Posty: 348
Rejestracja: 20 czerwca 2011, o 00:23

Re: Finał PLŻ II Start Gniezno - Motor Lublin 17.09.2017 god

#677 Postautor: Moran » 19 września 2017, o 14:32

lombard pisze:teraz jak masz punktówkę przed oczami to każdy mądrzejszy

nie potrzebuję punktówki żeby wytypować wynik Burzy w Gnieźnie przed meczem i wskazania ich najsłabszej formacji czyli juniorów
Janusz Stachyra: Kto na nas trafi, bedzie miał problem i dalej będzie jeździć w drugiej lidze

Awatar użytkownika
lombard
Senior
Posty: 795
Rejestracja: 21 kwietnia 2011, o 15:44

Re: Finał PLŻ II Start Gniezno - Motor Lublin 17.09.2017 god

#678 Postautor: lombard » 19 września 2017, o 14:48

Też przez chwilę pomyślałem o Burzy pod 5, ale pomyślałem też, że jeszcze ktoś podłapie a ryzyko było. :lol:
To nie oni byli tacy mocni tylko my tacy słabi, co nie zmienia faktu, że jednak zwyciężyli i trzeba oddać im honory. Pewnie mecz im się bardzo podobał i wychodzili zadowoleni. Chwała Lublinowi, że potrafi zorganizować dobre widowisko! 8)
Nam przychodzi czekać na swoje 5 minut...

miedziany
Senior
Posty: 811
Rejestracja: 11 sierpnia 2009, o 09:52

Re: Finał PLŻ II Start Gniezno - Motor Lublin 17.09.2017 god

#679 Postautor: miedziany » 19 września 2017, o 17:37

Dla mnie ten mecz i jego otoczka jest zagadką. Przede wszystkim pseudo sędzia nas skrzywdził, każdy wie o co kaman. Dziwne jest tez to że Start tak silnie nie chciał się zgodzić na transmisje lubelska.tv, czyżby było wszystko ustalone a sędzia "dogadany". Są w ogóle jakies pisemne protesty, skargi ze stron naszych włodarzy? Wiadomo teraz to już nic nie da, ale może warto to zrobic żeby ten spasluch miał nas na uwadze w przyszłosci.

A co do meczu to zawiódł tylko Bjarne i Stasiek. Jeleń się starał, Robert też, Łełek i Oskar klasa-pierwsza liga. Nie rozumiem tego napierd... na Daniela, jedyne wygrane biegi na 5-1 były z jego i Łełka udziałem. Może wywrócił się przez kontuzje, może ambicja i spięcie wzieło górę. Tak naprawdę zabrakło punktów z pierwszej pary i to przez tą mega dziurę przegralismy dwumecz. Mam nadzieje że Bjarne dostanie niezłą reprymendę od Sledzia, jego postawa w finale i nietylko potwierdziła że może nie sprzedał meczu, ale woli jechać w wypłacalnej drużynie w drugiej lidze. Za rok zostaje mu tylko Poznań albo Ostrów, bo w Lublinie takiego zawodnika nie chcemy. O Burzy nie chce mi się już pisać, ale wiadome też było że fajerwerków się nie spodziewalismy.

Z Bjarne Rzeszowa nie przejdziemy, miał być liderem, stał się kasiastym zawodnikiem. Zostaje nam duża luka- cała pierwsza para, może u siebie cos tam uciałają, ale na wyjeździe ich zmiażdżą. Potrzebny tutaj Smolinski jak nic. Na razie mamy trzech zawodników z seniorki (bo Lambert chyba ma wolny termin?) na baraż, no i wiadomo Oskar będzie rządzić na juniorce. Jeżeli będziemy mogli wystawic tylko dwóch obco to niestety ale jestesmy udupieni.

Awatar użytkownika
Moran
Junior
Posty: 348
Rejestracja: 20 czerwca 2011, o 00:23

Re: Finał PLŻ II Start Gniezno - Motor Lublin 17.09.2017 god

#680 Postautor: Moran » 20 września 2017, o 01:23

https://www.youtube.com/watch?v=Zko48kHuUSQ
15 bieg w Gnieźnie i dekoracja.

Ale nam dokuczają, Berntzona za atak życia zrobili kapitanem na użytek tej dekoracji i uniósł puchar :lol:
Tam na podium brakowało jeszcze Gomóły w bluzie Barneya do kompletu.
Ten mały "motocyklowy przykurcz" Gała nie dosyć że sprawił sobie od Ryśka silnik z innej galaktyki na ten mecz,
to jeszcze zrobił perfekcyjnego lotnego w tym 15, tak żeby tylko nakryć a nie wystrzelić nie wiem ile.
Ale wiem jedno, chcę takiej fety jak oni w Lublinie, jak nie w tym roku to w kolejnym, żadnego uzupełniania stawki PLŻ i zaproszeń z dupy. W końcu awansujmy po ludzku, jak Sipma. Poniżenie w dwumeczu Władka Golloba w drugiej ligi też będzie dla mnie przyjemne, zadośćuczynienie za stare dzieje.
Typowałem od dawna że pojedziemy w barażu z Rzeszą i dostaniemy baty, w tym 61:28 na wyjeździe,
ale po wejściu Oskara na juniorkę i Smoliego za Stacha, nie będziemy bez szans w dwumeczu.
Gdyby jednak jakimś cudem okazało się że nie możemy jechać 3 vs 3 obco to wtedy Trybunał PZM i wyżej, bo nie można się tak dawać.
Janusz Stachyra: Kto na nas trafi, bedzie miał problem i dalej będzie jeździć w drugiej lidze

Awatar użytkownika
bartosch
Kadrowicz
Posty: 1552
Rejestracja: 27 marca 2003, o 15:43
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Finał PLŻ II Start Gniezno - Motor Lublin 17.09.2017 god

#681 Postautor: bartosch » 20 września 2017, o 01:58

carpe diem!

Awatar użytkownika
Yeste
Szkółkowicz
Posty: 208
Rejestracja: 16 sierpnia 2005, o 00:41
Lokalizacja: Lublin

Re: Finał PLŻ II Start Gniezno - Motor Lublin 17.09.2017 god

#682 Postautor: Yeste » 20 września 2017, o 11:07

Pokatujmy się jeszcze trochę...
Przegląd Sportowy pisze:PRZEZ NIEGO PRZEGRALI AWANS. CZY DOSTANIE SZANSĘ W BARAŻACH?

Speed Car Motor Lublin nie obronił dziesięciopunktowej zaliczki z pierwszego meczu finałowego 2. LŻ i pojedzie tylko w barażach. Do Nice 1. LŻ bezpośrednio awansował HAWA Start Gniezno. W Lublinie wygrał Motor 50:40, a w Gnieźnie Start 53:36. Dwumecz oglądało ponad 20 tysięcy kibiców.

Mecz, który oglądało około 10 tysięcy kibiców był niebywale dramatyczny. Najlepiej skomentował to oglądający mecz na stadionie Startu - szkoleniowiec Kolejarza Opole - Piotr Żyto. - Widać, że druga liga na dobre nam się odrodziła - powiedział Żyto.

Losy zwycięstwa w lidze i bezpośredniego awansu ważyły się do ostatniego wyścigu, który gospodarze wygrali 5:1. Ostatecznie byli lepsi w całym meczu 53:36. - Wynik jest co prawda wysoki, ale byliśmy bardzo blisko awansu - uważa Jacek Ziółkowski, kierownik drużyny Motoru. - Kluczowym wyścigiem był jedenasty. Jeleniewski i Miesiąc wyszli na 5:1, ale ten pierwszy się przewrócił. Szkoda, by gdyby nawet dał się wyprzedzić, ale dojechały do mety, to byłoby 4:2 i przegrywalibyśmy tylko czterema punktami. Stało się jednak inaczej. Jeleniewski upadł, został wykluczony, a w powtórce to samo spotkało Miesiąca. W efekcie zamiast 35:31 było 38:27 i nasza sytuacja zrobiła się krytyczna.

- Nie wiem jak kibice, ale my nie mamy pretensji do Daniela Jeleniewskiego, który popełnił co prawda dwa istotne błędy w tym meczu, ale dlatego, bo bardzo zależało mu na wyniku. Warto też podkreślić, że Paweł Miesiąc tego dnia był eksploatowany do granic możliwości. W sumie z powtórkami wziął udział w dziewięciu wyścigach! - powiedział Żiółkowski.

Lublinian na całej linii zawiódł Bjarne Pedersen. Duńczyk zdobył tylko 4 punkty. - Brak słów na jego postawę - mówi Ziółkowski. - Dla mnie Bjarne nie zdobył w tym meczu żadnego punktu! W pierwszym starcie wyprzedził Burzę, w drugim nikogo, w trzecim Stalkowskiego, a w ostatnim przewrócił się Krakowiak. Żałuję, że desygnowaliśmy go do czwartego startu. Czy pojedzie w barażach? Decyzję podejmie trener.

Rywalem Motoru w barażach będzie siódmy zespół Nice 1. LŻ Stal Rzeszów. - Mimo, że Stal jest z wyższej ligi, to nasze szanse oceniam pół na pół. Uważam, że będziemy walczyli o zwycięstwo nawet na wyjeździe. Gospodarze lubią przyczepną nawierzchnię, ale my też - powiedział Ziółkowski


Źródło: http://www.przegladsportowy.pl/zuzel,zu ... 1,281.html

miedziany
Senior
Posty: 811
Rejestracja: 11 sierpnia 2009, o 09:52

Re: Finał PLŻ II Start Gniezno - Motor Lublin 17.09.2017 god

#683 Postautor: miedziany » 20 września 2017, o 11:15

Musi być bardzo gorąco na linii Bjarne-klub, Jacek Ziółkowski jak dla mnie zawsze był tym najbardziej opanowanym. Pewnie już w poniedziałek były rozmowy ze Smolińskim.

Awatar użytkownika
lombard
Senior
Posty: 795
Rejestracja: 21 kwietnia 2011, o 15:44

Re: Finał PLŻ II Start Gniezno - Motor Lublin 17.09.2017 god

#684 Postautor: lombard » 20 września 2017, o 11:21

Dziwicie się? Facet który miał być liderem w najważniejszym meczu robi blamaż. Wszyscy mówią zadecydował bieg 11. Zadecydowały jego jedynki! Jechał gęsiego, zachowawczo. Zero walki i ambicji. To podcięło naszym skrzydła nie mniej jak kontrowersyjna decyzja sędziego grodzkiego! :idea:

rumburaque
Szkółkowicz
Posty: 245
Rejestracja: 19 listopada 2004, o 15:36
Lokalizacja: lublin

Re: Finał PLŻ II Start Gniezno - Motor Lublin 17.09.2017 god

#685 Postautor: rumburaque » 20 września 2017, o 13:07

Do Jelenia można mieć pretensję tylko o to że nie wytrzymał ciśnienia. Upadki, defekty to zdarzenia losowe. Ale jazda Pedersena to były jakieś jaja. Zdecydowanie jego punktów zabrakło... A o wpływ takiej jazdy na morale drużyn nie wspomnę.

Ge(L)o
Trener
Posty: 3224
Rejestracja: 26 czerwca 2006, o 12:14
Lokalizacja: Lublin

Re: Finał PLŻ II Start Gniezno - Motor Lublin 17.09.2017 god

#686 Postautor: Ge(L)o » 20 września 2017, o 13:37

rumburaque pisze:Do Jelenia można mieć pretensję tylko o to że nie wytrzymał ciśnienia.

To ja się jeszcze trochę ponapinam, bo jeszcze mnie nie puściło po niedzieli.
Jak to tylko ?? Jakby tam jechał Peroń to można by było tak napisać. Kto miał trzymać ciśnienie jak nie kapitan ? Tak doświadczony i dobry zawodnik (przecież sroce spod ogona nie wypadł, a na żużlu zjadł zęby) nie miał prawa upaść w takiej sytuacji i w takim momencie. Absolutnie decydującym momencie meczu, gdzie 3 okrążenia dzieliły nas od triumfu w postaci awansu.
Ja Daniela lubię i szanuję, bo to jeden z nielicznych naszych wychowanków, który liznął żużla na dobrym poziomie. I fajnie, że przywiózł z Pawłem dwa razy 5-1. Ale tu trzeba było dołożyć ten trzeci raz. Zresztą w pierwszym swoim starcie też się nie popisał wpakowując się w przeciwnika, zamiast spokojnie przygotować atak. Zagotował się jak nastolatek.
To kapitan jest głównym winowajcą porażki w Gnieźnie. Sorry Daniel.

A Pedersonowi to wiadomo co, trzy w cztery.

Fajnie, że uśmiechnięty i kochany przez nas Adik Gomólski (rodowity Startowiec) paradował w naszym parkingu, jeszcze w naszych barwach. Kto za to odpowiada ? Tfu.

Do Śledzia nie mam pretensji, pewnie do końca wierzył jak my wszyscy, że Duńczyk się ogarnie, choćby i w 4 swoim starcie. Będę miał pretensje, jeśli znajdzie się dla niego miejsce w składzie na któryś z meczów barażowych.

Awatar użytkownika
lombard
Senior
Posty: 795
Rejestracja: 21 kwietnia 2011, o 15:44

Re: Finał PLŻ II Start Gniezno - Motor Lublin 17.09.2017 god

#687 Postautor: lombard » 20 września 2017, o 13:50

Jak ktoś dobrze wcześniej pisał, nieodżałowany trener Zwierzchowski umiał powiedzieć chłopakom co to jest jazda na remis. Naszych poniosły ambicje a szczególnie właśnie Daniela. Dun pokazał, że za Lublin umierał nie będzie. Zmylił nas wcześniej i nie podejrzewałem go o to. Ładnie ustawiał się do zdjęć, w wywiadach mówił jaki ważny jest awans dla drużyny, jak wszyscy stanowią kolektyw. Okazało się, że to były tylko puste słowa pod publiczkę. Właściwie masz rację. Nie zasłużył na jazdę w barażach. Tyle tylko, że jak wspominam defekty Stasia na punktowanej pozycji to mam nie mniejsze frustracje żołądka. Bjarne wziął kasę, ma sprzęt, niech zasuwa. Jak nie zrobi w Rzeszowie audi, to przynajmniej będzie w Lublinie okazja na niego pogwizdać :)
Śledź powinien go poniżyć i wstawić go do składu jako II linia. 8)

rumburaque
Szkółkowicz
Posty: 245
Rejestracja: 19 listopada 2004, o 15:36
Lokalizacja: lublin

Re: Finał PLŻ II Start Gniezno - Motor Lublin 17.09.2017 god

#688 Postautor: rumburaque » 20 września 2017, o 13:57

Nie zrozumieliśmy się... Fakt że kolejny najważniejszy mecz i Danielowi nie wyszedł, o ile min. w Dauga pojechał ( ach... nawet nie wspomnę) to w Gnieźnie widać było postęp. Tak jak pisałem upadki; pierwszy walka, drugi kij wie co się stało że się zesrało, defekt
Stanisława i parę pkt uciekło, ale to jest wpisane w ryzyko. To do porażki najbardziej przyczynił się Pedersen, takie jest moje zdanie. Powinien trzymać wynik, a tak jak J.Z napisał zdobył 4 pkt a tak jakby nie zdobył żadnego. Kuźwa przed meczem tak sobie liczyłem nawet niech pojadą jak w rundzie zasadniczej plus Bober dorzuci te brakujące punktu i jesteśmy w domu...

Awatar użytkownika
lombard
Senior
Posty: 795
Rejestracja: 21 kwietnia 2011, o 15:44

Re: Finał PLŻ II Start Gniezno - Motor Lublin 17.09.2017 god

#689 Postautor: lombard » 20 września 2017, o 14:06

Ja nie widzę nie zrozumienia. Analogii do Daugavpils bym nie szukał. Inne czasy, inni ludzie, inna kasa. Szkoda to wyciągać po latach...
Oczywiście, że zabrakło nam 4 punktów! Tylko powiedz mi teraz:
- 4 punktów Pedersena?
- 4 punktów Burzy?
- 4 punktów Daniela?
Gdyby każdy z naszych dorzucił po punkcie...
Peroń-1
Burza-1
Lambert-1
i Pedersen-1
ale oczywiście można powiedzieć zawalił Pedersen albo Daniel. Tak najszybciej. Owszem Pedersen zawalił. Każdy mu w ciemno wpisywał 10 a wystarczyło jakby zrobił 8.
Na początku myślałem, że coś się stało. Coś o czym nie wiemy, ale wypowiedź Ziółkowskiego rozwiała moje wątpliwości....

rumburaque
Szkółkowicz
Posty: 245
Rejestracja: 19 listopada 2004, o 15:36
Lokalizacja: lublin

Re: Finał PLŻ II Start Gniezno - Motor Lublin 17.09.2017 god

#690 Postautor: rumburaque » 20 września 2017, o 14:31

Nie wyciągam tego złośliwie. Tak jak $korzen$ pisał że w najważniejszych meczach delikatnie mówiąc Danielowi nie wychodzi, zawsze coś. (Pretensji za Gniezno dużej nie mam, trzymał wynik z Pawłem a resztę to uważam za wypadki przy pracy) Odpowiadam- dla mnie zdecydowanie i na pewno zabrakło punktów Pedersena i wiesz co, ja podchodzę do tego emocjonalnie (widzieli jak mi łapki się trzęsły przy uzupełnianiu programu) i wybaczyłbym i te 4 pkt Pedersenowi ale nie po takim stylu. Cooper wspominał o średnich i statystykach.... i kuźwa papier wskazuje kto nam przegrał finał.... ale w sumie ja z moim psem średnio mamy po 3 nogi:)
No cóż trzeba spiąć poślady i próbować w barażach. Niechaj Duńczyk pokaże że ma jeszcze cojones...
Ps
Czy klub mam możliwość wyciągania konsekwencji po takich numerach? Czy stosowane są jakieś klauzury w umowach (nie chodzi mi o osunięcie od meczu, podejrzewam że ma on gwarancję startów) ale jakieś kary finansowe itp. Czy tylko "sory Darku w następny meczu będzie lepiej"

Awatar użytkownika
mustafa
Zawodowiec
Posty: 1482
Rejestracja: 26 stycznia 2009, o 11:39
Lokalizacja: Lubartów

Re: Finał PLŻ II Start Gniezno - Motor Lublin 17.09.2017 god

#691 Postautor: mustafa » 20 września 2017, o 14:42

Ja tam jakiś teorii spiskowych u Pedersena bym się nie doszukiwał, raczej sprawa wygląda tak, że jego motor na mega twardym nie jechał. U nas był szybki to i jechał z zębem. A jak się nie ma "mocy" pod tyłkiem to za wiele wyczarować nie można i się wydaje że zawodnik oddaje mecz bez walki. Kompletnie był nie spasowany i ze startu i na trasie. Zresztą w fazie zasadniczej w Gnieźnie też jechał tak sobie.

Awatar użytkownika
Egon
Zawodowiec
Posty: 1498
Wiek: 35
Rejestracja: 13 czerwca 2009, o 10:10
Lokalizacja: Lublin/Turka

Re: Finał PLŻ II Start Gniezno - Motor Lublin 17.09.2017 god

#692 Postautor: Egon » 20 września 2017, o 14:49

Żeby trochę rozluźnić atmosferę coś na temat klauzury. Jak dla mnie Marne mógłby tam zostać już do końca ważności kontraktu. 8)
Motor! Motor! Tylko Motor!

J. Stachyra: "Między ligami jest przepaść, tylko się o tym głośno nie mówi, ale to się wie."

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13180
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Finał PLŻ II Start Gniezno - Motor Lublin 17.09.2017 god

#693 Postautor: Gelo » 20 września 2017, o 15:22

Nie zaryzykowalbym stwierdzenia, że Bjarne sprzedał mecz. Niby po co miałby to robić? Ma u nas jak u Pana Boga za piecem, z wypłatami na czas, prawdopodobnie pierwszoligowymi i prawdopodobnie z gwarantem startów. Miałby dużo do stracenia na karierę schyłkową. A w to, że puścił mecz z sentymentu do Gniezna po prostu nie chce mi się wierzyć. Bjarne po prostu jest słabszy z każdym sezonem.Juz wczesniej zdarzały mu się wpadki i zera

rumburaque
Szkółkowicz
Posty: 245
Rejestracja: 19 listopada 2004, o 15:36
Lokalizacja: lublin

Re: Finał PLŻ II Start Gniezno - Motor Lublin 17.09.2017 god

#694 Postautor: rumburaque » 20 września 2017, o 16:08

Nie twierdzę że sprzedał, tylko że pojechał jak wołowa..... Był czas do spasowania, drużyna do udzielenia wskazówek, słynne idź jeden ząb w dół synku...

Awatar użytkownika
ravajas
Trener
Posty: 4018
Rejestracja: 16 listopada 2003, o 16:11
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Finał PLŻ II Start Gniezno - Motor Lublin 17.09.2017 god

#695 Postautor: ravajas » 20 września 2017, o 16:22

rumburaque pisze: idź jeden ząb w dół synku...

Może właśnie to mu mówił Adi ;)

Awatar użytkownika
spokojny
Junior
Posty: 457
Rejestracja: 6 czerwca 2011, o 18:28

Re: Finał PLŻ II Start Gniezno - Motor Lublin 17.09.2017 god

#696 Postautor: spokojny » 20 września 2017, o 16:34

Dajcie spokoj Jeleniewskiemu. Messi zakonczyl kariere w reprezentacji, bo po raz 4 z rzedu w finale jakiegos pucharu nie trafil karnego ( 4 raz z rzedu pudlowal kazdego roku!!!), skoro takie wpadki trafiaja sie tak wybitnemu sportowcowi to czego wy wymagacie od Daniela? Dajcie spokoj chlopakowi bo nie zasluzyl sobie na takie traktowanie. Jakby zabraklo mu woli walki lub przygotowania to mozna miec pretensje, a nie o takie rzeczy...

Awatar użytkownika
Moran
Junior
Posty: 348
Rejestracja: 20 czerwca 2011, o 00:23

Re: Finał PLŻ II Start Gniezno - Motor Lublin 17.09.2017 god

#697 Postautor: Moran » 20 września 2017, o 16:42

Miał wpadki. Ale nie takie. On był najgorszy na torze (na torze który zna i mu leży) ze wszystkich seniorów. Lepszy był też Krakowiak, nie wspominając o Oskarze. Dziadostwa które odwalił nie da się opisać, a czepianie się Daniela na tym tle jest głupim żartem.
Jeleń ma marną technikę jazdy, jest po dzwonie, specjalnie mnie nie dziwi że się przewraca, ale robił wszystko żeby zrobić naprawdę mocny wynik, zagotował się. Na te wszystkie "skorzenowe" epitety zasługuje Duńczyk, nie Daniel.
Ja stawiam właśnie na przyjacielskie odpuszczenie. Pedersen nie jest aż tak słaby.
To on załatwił Startowi awans. Paradoksalnie Gniezno miało zerowe szanse w barażu, my jakieś mamy, bo tam już nikt nie dojdzie,
a u nas Smoła na ławce siedzi.
Janusz Stachyra: Kto na nas trafi, bedzie miał problem i dalej będzie jeździć w drugiej lidze

rumburaque
Szkółkowicz
Posty: 245
Rejestracja: 19 listopada 2004, o 15:36
Lokalizacja: lublin

Re: Finał PLŻ II Start Gniezno - Motor Lublin 17.09.2017 god

#698 Postautor: rumburaque » 20 września 2017, o 17:05

Daniela nie czepiam się. Tak jest pax między Polakami. Okazję do rehabilitacji Bierne będzie pewnie miał.

Awatar użytkownika
Gelo
Leszek Demski
Posty: 13180
Rejestracja: 23 września 2002, o 12:11
Lokalizacja: Lublin

Re: Finał PLŻ II Start Gniezno - Motor Lublin 17.09.2017 god

#699 Postautor: Gelo » 20 września 2017, o 18:36

Miał wpadki. Ale nie takie.
A i owszem wystarczy spojrzeć na mecze w Rawiczu (Lutowicz) Poznaniu (Liszka) czy pierwszy mecz w Gnieźnie gdzie na trzecim okrążeniu wyprzedził Fajfera który wtedy wygrał np. z Danielem. Moim zdaniem wszyscy (my kibice oraz działacze) niewłaściwie ocenili sytuację. Przed sezonem każdemu wydawało się, że gdzie jak gdzie ale w Gnieźnie w 2 lidze Bjarne jedną ręką zrobi 12+ jadąc nawet z kontuzją. A tymczasem facet co roku pikuje ze średnią z każdym rokiem notuje więcej niezrozumiałych wpadek nie bez powodu zostal wyrzucony z Piły. Parę lat temu wchodziłby pod łokieć czy piką.Teraz chociaż jest wyraźnie szybszy markuje ataki, wystawia nogę w połowie prostej niczym Holder po kontuzji. Może po prostu się zestarzał i liczy, że kilka punktów uciuła na startach i pociągnie sezon czy dwa w Krośnie czy Rawiczu na magii nazwiska z Grand Prix? Bjarne który trzepal na nas komplety już nie wróci

rumburaque
Szkółkowicz
Posty: 245
Rejestracja: 19 listopada 2004, o 15:36
Lokalizacja: lublin

Re: Finał PLŻ II Start Gniezno - Motor Lublin 17.09.2017 god

#700 Postautor: rumburaque » 20 września 2017, o 22:17

Znając nasze szczęście to wróci z innym zespołem i pierdyknie z 13 pkt hehe niczym Pulpet..