Finał 2 PLŻ - Motor Lublin - Start Gniezno 10.09.2017 18:30

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
spokojny
Junior
Posty: 457
Rejestracja: 6 czerwca 2011, o 18:28

Re: Finał 2 PLŻ - Motor Lublin - Start Gniezno 10.09.2017 18

#126 Postautor: spokojny » 10 września 2017, o 21:41

Dużo potraconych punktów (Miesiąc + Lambert na Mirka zepsuli pierwszy łuk jadąc na 5:1, defekt Peronia, defekt Bobera, błąd Peronia na pierwszym łuku gdy wychodzili na 5:1 i tak dalej...). Niestety zawiodło to o czym mówiłem - to miał być perfekcyjny mecz a wyszedł jak zwykle. Wynik 55:35 był do zrobienia a to stawiałoby nas w bardzo dobrej sytuacji. Mamy 50:40... Ktoś wierzy że zdobędziemy 41 punktów w Gnieźnie ? :lol:

Awatar użytkownika
tezetomaniak
Trener
Posty: 4466
Rejestracja: 12 lipca 2007, o 21:37

Re: Finał 2 PLŻ - Motor Lublin - Start Gniezno 10.09.2017 18

#127 Postautor: tezetomaniak » 10 września 2017, o 21:41

Kto by pomyślał przed sezonem, że to właśnie Lambert położy awans? ;x

Bardziej prawdopodobne, że wygramy w Gnieźnie niż uzbieramy 45 u siebie z Rzeszowem
Ostatnio zmieniony 10 września 2017, o 21:42 przez tezetomaniak, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
DrPaiHiWo
Senior
Posty: 733
Rejestracja: 10 kwietnia 2011, o 07:49

Re: Finał 2 PLŻ - Motor Lublin - Start Gniezno 10.09.2017 18

#128 Postautor: DrPaiHiWo » 10 września 2017, o 21:42

Grucha pisze:
DrPaiHiWo pisze:Nie mogłem być na meczu ale co do zaliczki...

Ostrów - Lublin 46:44
Lublin - Ostrów 47:43

Wrocław - Gorzów 47:43
Gorzów - Wrocław (Bez Drabika) 45:45

Także wszystko jest możliwe, trzeba tylko spiąć pośladki jak tylko się da.
Nie jestem pewien czy Daniel w sobotę w SEC to jest dobry pomysł :-P


To jeszcze nawiązując do tego

Leszno-Zielona 50-40
Zielona-Leszno 45-45

Wiadomo 10 pkt zaliczki to nie kosmos bo było już ładnie 14 a mogliśmy mieć więcej ale cóż. Jak wiemy play off to całkiem inaczej wygląda i wygrane 55-35 już tu nie wchodzą w grę. Realne są szanse to obronić a nasi na bank tego łatwo nie oddadzą


Dokładnie !
Trzeba wierzyć, że chłopaki na ten ostatni mecz sezonu zrobią silniki na igłę.
Nie wiem... wypożyczą z Gorzowa :-D
Generalnie nie wiem czy awansujemy, wiem, że klub zrobi absolutnie wszystko aby tak się stało, a to już bardzo dużo :-)
"Wprawdzie nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy ze swego rozumu. " -François de La Rochefoucauld

Zaratustra
Kadrowicz
Posty: 1523
Rejestracja: 10 marca 2005, o 10:24
Lokalizacja: Lublin

Re: Finał 2 PLŻ - Motor Lublin - Start Gniezno 10.09.2017 18

#129 Postautor: Zaratustra » 10 września 2017, o 21:47

Czarek pisze:
Zaratustra pisze:W Gnieźnie trzeba pojechać z jajem i robić mądre taktyczne.


Na to nie licz.


Akurat ja właśnie na to liczę. Wszystkie możliwe opcje z taktykami już"jutro" powinny być w klubie "rozrysowane" ( To, że skład jest już ustalony to oczywista oczywistość ).

Kasę dzisiaj sypnęli klubowi kibice, więc premia dla chłopaków za 41+ i jazda 8)

Awatar użytkownika
mustafa
Zawodowiec
Posty: 1482
Rejestracja: 26 stycznia 2009, o 11:39
Lokalizacja: Lubartów

Re: Finał 2 PLŻ - Motor Lublin - Start Gniezno 10.09.2017 18

#130 Postautor: mustafa » 10 września 2017, o 21:48

organizacyjnie już dawno jesteśmy w pierwszej lidze, frekwencja niesamowita, klub nieźle zarobił.

Co do wyniku, nie jest tragiczny, ale wiadomo te 3-4 punkty więcej by się przydało. Szkoda tego 14 biegu. Szczerze to byłem pewien, że Śledź postawi na Miesiąca. Oby Lambert nie był tym który zawali nam awans. Trzeba liczyć na to, że w Gnieźnie pojedzie tak jak wcześniej.

Co do Pedersena, nie można się do niego przyczepić. Swoje zrobił. W 15 biegu każdy jechał na żyletki, Bjarne robił co mógł.

Wynik można odrobić, trudno uwierzyć, żeby Jeleń pojechał padakę jak w pierwszym meczu w Gnieźnie. Trzeba zrobić wszystko co się da zanim, może jakieś treningi na obcym torze (tylko u kogo). Czasu za wiele nie ma, ale na pewno nie można jeszcze myśleć o barażu.

Awatar użytkownika
Lumpproletariacki
Posty: 149
Rejestracja: 19 listopada 2007, o 20:03

Re: Finał 2 PLŻ - Motor Lublin - Start Gniezno 10.09.2017 18

#131 Postautor: Lumpproletariacki » 10 września 2017, o 21:51

Nie chce mi się pisać o Śledziu, a dzisiejszym szaleństwie Lambo, o Miesiącu wożącym się z Oskarem itp. itd. W rundzie finałowej, w 3 meczach, jeżeli dobrze liczę mamy 9 defektów (w tym 2 razy dzisiaj nieodkręcone kraniki), choć 2 to chyba D/4. Przeciwnicy - defekt Brzozowskiego po przekroczeniu mety 15 biegu. Można było ich dzisiaj rozjechać jak psa na drzwiach, ale tradycyjnie, na własne życzenie trzeba sobie komplikować życie.

garsija
Posty: 119
Rejestracja: 12 grudnia 2005, o 11:57
Lokalizacja: Lublin

Re: Finał 2 PLŻ - Motor Lublin - Start Gniezno 10.09.2017 18

#132 Postautor: garsija » 10 września 2017, o 21:52

W zasadzie utrzymaliśmy przewagę jaką udało się zdobyć po 4 pierwszych wyścigach, stąd duży niedosyt mimo zwycięstwa. Po pierwszej mega serii wydawało się, że będzie miazga, a potem Gniezno się niestety połapało o co kaman.
Punkty niezdobyte przez Roberta i Pawła przywoził dziś Stacho, bilans się niby wyrównuje, ale biorąc pod uwagę defekty Oskara i Roberta jest spory niesmak. Zawsze k**** coś!
Też uważam, że brak Miesiąca w nominowanych to błąd, mimo że dziś nie szedł z pod taśmy jak z Ostrowem to po trasie był szybki.
W Gnieźnie potrzebujemy 3 pewniaków którzy przy 6 startach przywiozą 10-12pkt + kilka od Miesiąca i juniorów i jest 41! Ale będzie o to mega ciężko.

Ostatni raz takie tłumy były chyba na Polska - Reszta Świata. Mega sprawa i to na II lidze! Super organizacja, doping, atmosfera. Duzo nowych kibiców, którzy myślę, że wrócą po tym co zobaczyli. Oby już na I ligę.

P.S. Te dzieci po meczu na torze to jakiś dramat. Czy klub w ogóle próbował coś z tym zrobić?

Awatar użytkownika
Maxx
Trener
Posty: 2961
Rejestracja: 7 października 2002, o 14:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Finał 2 PLŻ - Motor Lublin - Start Gniezno 10.09.2017 18

#133 Postautor: Maxx » 10 września 2017, o 21:53

.[/quote]

Widziałeś co Lambert ostatnio robi na twardych torach?[/quote]
A co takiego zrobił Smolinski? Zwłaszcza w barwach Motoru...

Awatar użytkownika
Maxx
Trener
Posty: 2961
Rejestracja: 7 października 2002, o 14:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Finał 2 PLŻ - Motor Lublin - Start Gniezno 10.09.2017 18

#134 Postautor: Maxx » 10 września 2017, o 21:54

Sorki za błąd

MotorABG
Posty: 49
Rejestracja: 14 lipca 2012, o 12:30
Lokalizacja: Lublin

Re: Finał 2 PLŻ - Motor Lublin - Start Gniezno 10.09.2017 18

#135 Postautor: MotorABG » 10 września 2017, o 22:00

Ja nie wiem co wy macie z tym Miesiącem w czternastym. Ja się modliłem właśnie, żeby Śledziowi do głowy nie przyszedł taki pomysł. Oczywiście jak się potem okazało Lambert przywiózł zero, no ale sorry - defektu na starcie nie da się przewidzieć. Moim zdaniem to na pewno nie był błąd Śledzia patrząc na to co Miesiąc wyprawiał w poprzednim swoim biegu

Awatar użytkownika
Hayden
Trener
Posty: 2073
Wiek: 31
Rejestracja: 13 maja 2009, o 22:03

Re: Finał 2 PLŻ - Motor Lublin - Start Gniezno 10.09.2017 18

#136 Postautor: Hayden » 10 września 2017, o 22:01

Osoby, które chcą odstawić Lamberta i wziąć Smołę to albo jeszcze nie wytrzeźwiały albo nie ochłonęły po meczu. Na szczęście dla nas, kierownictwo drużyny zdaje się nie podejmować kluczowych decyzji w w/w stanach. Fakt - R.L. położył nam mecz i być może awans, rozumiem wkurw. Ale do tego dochodzą inne fakty - jest najlepszym zawodnikiem tej ligi a w Gnieźnie był naszym najlepszym zawodnikiem i zrobił w,1,3,3,3,1*=11+1 latając pod bandą.
Perez pisze:Powiem tylko tyle że Jabłoński i Nowak to sportowe chamy, kiedyś ktoś ich przewiezie i polecą w płot. C... im w d..!! Przepraszam ale jestem na nich mocno wkurzony.
Że co proszę? Jabol i Nowak pojechali jak w finale ligi, nasi powinni jechać dokładnie tak samo. Poza tym w bardzo brutalny dla nas sposób pokazali, że nasz tor nie nadaje się do walki, a wyprzedzenie poprawnie jadącego przeciwnika należy traktować w kategorii cudu (poza przypadkami, gdzie wyprzedzający dysponuje dwukrotnie szybszym sprzętem)

sting126 pisze:Odstawialiscie po Ostrowie Miesiaca, zrobil w rewanzu komplet, odstawialiscie po piątkowym meczu Bjarne - zrobił 12. Teraz odstaeiacie Lamberta wiec mam nadzieję, ze ta zasada się potwierdzi i w Gnieźnie sieknie 12 :)
Pójdę dalej -Lambert -Miesiąc +Smoła +Kuciapa, to nie może się nie udać :)

pavell pisze:Wg. Mnie Bjarne w tym sezonie nie minal NIKOGO na trasie. Puszcza gaz na polowie prostej, polozyl nam ostatni bieg.z ostrowem i dzis tez.
Minął - młodszego Jabłońskiego w 1. meczu z Gnieznem u nas :)

Generalnie rozumiem duże rozczarowanie, początek był wyborny i wydawało się, że faktycznie jest szansa, że wszystko dziś zagra i wklepiemy im do 35 albo i mocniej. Niestety - błędy (bieg 10.), pech (defekt Peronia) czy niewyobrażalnie słaba postawa R.L. pozostawiły nas bez złudzeń. Na plus należy zaliczyć frekwencję oraz występ Jelenia i Burzy. Bjarne i Peroń zrobili to, co do nich należy, natomiast delikatne minusy dla Bobera i Miesiąca i niestety bardzo duży dla Lamberta.

edit:
tezetomaniak pisze:Kto by pomyślał przed sezonem, że to właśnie Lambert położy awans? ;x

Ja. Przed sezonem nie wiedziałem kim jest Lambert :lol:
Motor mocny

Awatar użytkownika
Maxx
Trener
Posty: 2961
Rejestracja: 7 października 2002, o 14:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Finał 2 PLŻ - Motor Lublin - Start Gniezno 10.09.2017 18

#137 Postautor: Maxx » 10 września 2017, o 22:04

MotorABG pisze:Ja nie wiem co wy macie z tym Miesiącem w czternastym. Ja się modliłem właśnie, żeby Śledziowi do głowy nie przyszedł taki pomysł. Oczywiście jak się potem okazało Lambert przywiózł zero, no ale sorry - defektu na starcie nie da się przewidzieć. Moim zdaniem to na pewno nie był błąd Śledzia patrząc na to co Miesiąc wyprawiał w poprzednim swoim biegu

Powiem ci tak. Nie chodzilo nawet o Łełka zamiast Lamberta ale bardziej o inne ustawienie czyli Lamberta i Łełka w parze.

go!
Trener
Posty: 3761
Rejestracja: 7 lipca 2003, o 10:23

Re: Finał 2 PLŻ - Motor Lublin - Start Gniezno 10.09.2017 18

#138 Postautor: go! » 10 września 2017, o 22:05

Lambert musi zostac! To bardzo ambitny chlopak i nie bedzie kalkulowal w Gnieznie, odkuje sie za dzis.

Awatar użytkownika
Egon
Zawodowiec
Posty: 1498
Wiek: 35
Rejestracja: 13 czerwca 2009, o 10:10
Lokalizacja: Lublin/Turka

Re: Finał 2 PLŻ - Motor Lublin - Start Gniezno 10.09.2017 18

#139 Postautor: Egon » 10 września 2017, o 22:10

Chyba z tych emocji pozapominaliście, że to był finał. Serio ktoś myślał o wygranej 60:30 z takim mocnym rywalem? Ja osobiście mam niedosyt, bo liczyłem na te 2 może 4 punkty więcej ale to jest sport i różne rzeczy się zdarzają. Najbardziej zawiódł mnie Lambert ale oczywiście musi jechać w finale i odkupić to, co stracił dziś w Lublinie.
Co do defektów, to jeśli to były zakręcone kraniki, to jest ta jakaś masakra.. :evil:
Motor! Motor! Tylko Motor!

J. Stachyra: "Między ligami jest przepaść, tylko się o tym głośno nie mówi, ale to się wie."

MotorABG
Posty: 49
Rejestracja: 14 lipca 2012, o 12:30
Lokalizacja: Lublin

Re: Finał 2 PLŻ - Motor Lublin - Start Gniezno 10.09.2017 18

#140 Postautor: MotorABG » 10 września 2017, o 22:13

Maxx pisze:
MotorABG pisze:Ja nie wiem co wy macie z tym Miesiącem w czternastym. Ja się modliłem właśnie, żeby Śledziowi do głowy nie przyszedł taki pomysł. Oczywiście jak się potem okazało Lambert przywiózł zero, no ale sorry - defektu na starcie nie da się przewidzieć. Moim zdaniem to na pewno nie był błąd Śledzia patrząc na to co Miesiąc wyprawiał w poprzednim swoim biegu

Powiem ci tak. Nie chodzilo nawet o Łełka zamiast Lamberta ale bardziej o inne ustawienie czyli Lamberta i Łełka w parze.


Odnosiłem się do tego co większość osób tutaj pisze czyli że Śledź popełnił błąd wystawiając Lamberta kosztem Miesiąca w 14. Dla mnie to nie był żaden błąd. A ustawienie par to już inna kwestia.

Dziwi mnie też, że co niektórzy widzą Smolińskiego w miejsce Brytola w Gnieźnie :shock: Ok, chłopakowi nie wyszedł jeden mecz, ale no bez jaj. Ja jestem jakoś dziwnie spokojny o niego - po tak słabym występie zrobi wszystko żeby się zrehabilitować. Już bardziej boję się o Jelenia, bo on lubi sobie zawalić w ważnych meczach wyjazdowych. Nie mówiąc już o Miesiącu, bo on na betonie w Gnieźnie to nie będzie istniał.

garsija
Posty: 119
Rejestracja: 12 grudnia 2005, o 11:57
Lokalizacja: Lublin

Re: Finał 2 PLŻ - Motor Lublin - Start Gniezno 10.09.2017 18

#141 Postautor: garsija » 10 września 2017, o 22:17

Skoro tak lubimy porównania z innymi ligami to Lublin tak samo utrzyma przewagę w Gnieźnie jak Gdańsk w Tarnowie :lol:


Czarek Ty na pewno jesteś z Lbna? Smerf Maruda, zawsze coś nie tak, zawsze coś zle i trzeba było inaczej...

Awatar użytkownika
spokojny
Junior
Posty: 457
Rejestracja: 6 czerwca 2011, o 18:28

Re: Finał 2 PLŻ - Motor Lublin - Start Gniezno 10.09.2017 18

#142 Postautor: spokojny » 10 września 2017, o 22:19

Egon pisze:Chyba z tych emocji pozapominaliście, że to był finał. Serio ktoś myślał o wygranej 60:30 z takim mocnym rywalem? Ja osobiście mam niedosyt, bo liczyłem na te 2 może 4 punkty więcej ale to jest sport i różne rzeczy się zdarzają. Najbardziej zawiódł mnie Lambert ale oczywiście musi jechać w finale i odkupić to, co stracił dziś w Lublinie.
Co do defektów, to jeśli to były zakręcone kraniki, to jest ta jakaś masakra.. :evil:


Jedno wyklucza drugie. Właśnie takie pierdoły jak kraniki powodują porażki w dwumeczach. Czy nie ma nikogo w klubie kto dopilnuje wszystkiego na zicher? Jak nie ma to zainwestujcie kasę na gościa co będzie fruwał w parku maszyn i wszystko ogarnie (ala Jacek Frątczak). Brakowało tylko żeby któryś z naszych wyjechał bez deflektora. To jest tragedia i aż dziw bierze, że po meczu z Ostrowem nikt nie wyciągnął wniosków. Co z tego jak jest frekwencja, promocja, marketing, jak wynik sportowy jest mocno szarpany, przez głupie błędy... Ten skład odpowiednio poprowadzony wypracowałby większą zaliczkę i zdania nie zmienię. Wielka szkoda, mam nadzieję że uda się to obronić w Gnieźnie.

ermen
Zawodowiec
Posty: 1255
Rejestracja: 2 lipca 2004, o 10:39

Re: Finał 2 PLŻ - Motor Lublin - Start Gniezno 10.09.2017 18

#143 Postautor: ermen » 10 września 2017, o 22:19

Mecz niewykorzystanej szansy na dużą zaliczkę. Mogliśmy ich dzisiaj przewieść. Myślę, że ten nieszczęsny bieg 14-ty może nas mocno boleć. Ale trudno, jeszcze nic straconego.

Gniezno było całkowicie pogubione na początku i dzięki temu mamy 10 punktów przewagi. Gdyby nie defekty (dramatyczne kraniki), byłoby kilka więcej. Ale te 10 punktów też trzeba szanować, bo Gniezno nie pojechało słabego meczu. Każdy senior wygrał przynajmniej jeden bieg. Mieli tak wyrównany skład, że mimo możliwości stosowania taktycznej od 5 biegu aż do końca (teoretycznie mogli zrobić roszadę młodzieżowców już w biegu 4, ale to nieistotne) nie skorzystali z tego. Logiczne, bo nie mieli jednocześnie żadnego pewniaka. Szczerze powiedziawszy to nie pamiętam takiej sytuacji w play-off, na żadnym szczeblu rozgrywek w ostatnich latach. Brak lidera nadrobili wyrównanym składem.

Co ciekawe, u nas też nikt nie zawalił. Wiem, wiem, Lambert, ale w końcu 6 punktów też przywiózł. Tym bardziej nie ma sensu szukać możliwości zmiany w składzie przed rewanżem. Jedziemy tym co mamy.

Liczę na to, że też zespołowością w Gnieźnie nie damy sobie wyrwać tego awansu. Liczymy na Bjarne, Daniela i Lamberta jako liderów. Ale równie dobrze, Staszek i Paweł (w tej kolejności lepiej żeby nikt nie pomyślał o Pawle Staszku) mogą wygrać po choćby jednym biegu. Jak to na betonie - jak wyjdziesz ze startu i dobrze rozegrasz pierwszy łuk, nasz trochę siły w rękach, to już z górki.
Zdecydują niuanse - każdy defekt, taśma, wykluczenie, upadek może być decydujące. Na razie to my traciliśmy w tym finale pechowo punkty. Może w rewanżu los się odwróci.

Wierzymy w awans!!!
Każdemu jego Everest...

Awatar użytkownika
GIGI
Trener
Posty: 2673
Rejestracja: 27 marca 2003, o 11:07

Re: Finał 2 PLŻ - Motor Lublin - Start Gniezno 10.09.2017 18

#144 Postautor: GIGI » 10 września 2017, o 22:25

Cytujac klasyka: Nie wytrzymam! Puszakowski zapomnial deflektora !! :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
spokojny
Junior
Posty: 457
Rejestracja: 6 czerwca 2011, o 18:28

Re: Finał 2 PLŻ - Motor Lublin - Start Gniezno 10.09.2017 18

#145 Postautor: spokojny » 10 września 2017, o 22:29

GIGI pisze:Cytujac klasyka: Nie wytrzymam! Puszakowski zapomnial deflektora !! :lol: :lol: :lol:


Raczej "Jeeezus Maria, Puszakowski nie ma deflektora, nie wytrzymam! :D" A.Kwiek "Wytrzymasz wytrzymasz, człowiek wszystko wytrzyma" :D - to była niezła akcja, również walka o awans. Wtedy się udało, ale jak widać, pewne "Lubelskie" rzeczy pozostały niezmienione..

Awatar użytkownika
GIGI
Trener
Posty: 2673
Rejestracja: 27 marca 2003, o 11:07

Re: Finał 2 PLŻ - Motor Lublin - Start Gniezno 10.09.2017 18

#146 Postautor: GIGI » 10 września 2017, o 22:31

Prawie mi sie udalo :lol:

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6336
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Finał 2 PLŻ - Motor Lublin - Start Gniezno 10.09.2017 18

#147 Postautor: kibicLBN » 10 września 2017, o 22:33

Osobom które uznają wystep Pedersena za dobry, powiem tylko to, że ja gościa który wykręca 2.0 I więcej w 1 lidze, widzę w roli dominatora 2 ligi, dodajmy SŁABO OBSADZONEJ 2 LIGI. Jak dla mnie on miał być tym kim był Przemek Pawlicki w Pile w 2011, czy Nielsen w Motorze w 1991 itp. Z kim on miał się ścigać? Jabłoński, Masters i załóżmy że będą 2 odkrycia ligi. Minimum 2,6.... A on od biedy wozi 11 u siebie i w finałowych biegach mijają bo na lajcie zawodnicy, których z reguły nakrywal czapką. Pojechał podobnie do Staszka którego rolą była walka o skład...
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Awatar użytkownika
Perez
Trener
Posty: 4103
Rejestracja: 8 marca 2009, o 21:08
Lokalizacja: Lubartów

Re: Finał 2 PLŻ - Motor Lublin - Start Gniezno 10.09.2017 18

#148 Postautor: Perez » 10 września 2017, o 22:40

Hayden pisze:Osoby, które chcą odstawić Lamberta i wziąć Smołę to albo jeszcze nie wytrzeźwiały albo nie ochłonęły po meczu. Na szczęście dla nas, kierownictwo drużyny zdaje się nie podejmować kluczowych decyzji w w/w stanach. Fakt - R.L. położył nam mecz i być może awans, rozumiem wkurw. Ale do tego dochodzą inne fakty - jest najlepszym zawodnikiem tej ligi a w Gnieźnie był naszym najlepszym zawodnikiem i zrobił w,1,3,3,3,1*=11+1 latając pod bandą.
Perez pisze:Powiem tylko tyle że Jabłoński i Nowak to sportowe chamy, kiedyś ktoś ich przewiezie i polecą w płot. C... im w d..!! Przepraszam ale jestem na nich mocno wkurzony.
Że co proszę? Jabol i Nowak pojechali jak w finale ligi, nasi powinni jechać dokładnie tak samo. Poza tym w bardzo brutalny dla nas sposób pokazali, że nasz tor nie nadaje się do walki, a wyprzedzenie poprawnie jadącego przeciwnika należy traktować w kategorii cudu (poza przypadkami, gdzie wyprzedzający dysponuje dwukrotnie szybszym sprzętem)

sting126 pisze:Odstawialiscie po Ostrowie Miesiaca, zrobil w rewanzu komplet, odstawialiscie po piątkowym meczu Bjarne - zrobił 12. Teraz odstaeiacie Lamberta wiec mam nadzieję, ze ta zasada się potwierdzi i w Gnieźnie sieknie 12 :)
Pójdę dalej -Lambert -Miesiąc +Smoła +Kuciapa, to nie może się nie udać :)

pavell pisze:Wg. Mnie Bjarne w tym sezonie nie minal NIKOGO na trasie. Puszcza gaz na polowie prostej, polozyl nam ostatni bieg.z ostrowem i dzis tez.


Wiesz co to jest sportowa czysta walka? ja rozumiem ze tu sie rozgrywają losy finału i kazdy jedzie na maksa, ale nie zostawianie rywalowi miejsca przy bandzie, gdy jest szybszy i bezczelne chamowanie i blokowanie go (ala N.Pedersen) to istne skurwysyństwo, plus duże zagrożenie dla zdrowia, sędzia miał podstawy do ukarania. Jakoś nasi zawodnicy nie mieli z tym problemu żeby zostawić miejsce. Mam nadzieje ze karma wróci.
Ostatnio zmieniony 10 września 2017, o 22:52 przez Perez, łącznie zmieniany 1 raz.
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!

ermen
Zawodowiec
Posty: 1255
Rejestracja: 2 lipca 2004, o 10:39

Re: Finał 2 PLŻ - Motor Lublin - Start Gniezno 10.09.2017 18

#149 Postautor: ermen » 10 września 2017, o 22:42

kibicLBN pisze:Osobom które uznają wystep Pedersena za dobry, powiem tylko to, że ja gościa który wykręca 2.0 I więcej w 1 lidze, widzę w roli dominatora 2 ligi, dodajmy SŁABO OBSADZONEJ 2 LIGI. Jak dla mnie on miał być tym kim był Przemek Pawlicki w Pile w 2011, czy Nielsen w Motorze w 1991 itp. Z kim on miał się ścigać? Jabłoński, Masters i załóżmy że będą 2 odkrycia ligi. Minimum 2,6.... A on od biedy wozi 11 u siebie i w finałowych biegach mijają bo na lajcie zawodnicy, których z reguły nakrywal czapką. Pojechał podobnie do Staszka którego rolą była walka o skład...


Ochłoń. Po czerech biegach miał 11 punktów. Mało? Gdyby nie blokowanie Jabłońskiego na granicy faul (albo nawet po prostu faul), byłby chyba punkt więcej. Razem z Danielem byli naszymi liderami.
Każdemu jego Everest...

Awatar użytkownika
MIERZWIN
Senior
Posty: 642
Wiek: 44
Rejestracja: 21 marca 2007, o 11:34
Lokalizacja: Lublin

Re: Finał 2 PLŻ - Motor Lublin - Start Gniezno 10.09.2017 18

#150 Postautor: MIERZWIN » 10 września 2017, o 22:47

spokojny pisze:Dużo potraconych punktów (Miesiąc + Lambert na Mirka zepsuli pierwszy łuk jadąc na 5:1, defekt Peronia, defekt Bobera, błąd Peronia na pierwszym łuku gdy wychodzili na 5:1 i tak dalej...). Niestety zawiodło to o czym mówiłem - to miał być perfekcyjny mecz a wyszedł jak zwykle. Wynik 55:35 był do zrobienia...


Przed meczem 50-40, brałbym w ciemno. Po meczu uważam, że właśnie 55-35 byłoby wynikiem jak najbardziej odzwierciedlającym sytuację na torze (przynajmniej do wejścia w I wiraż). Sporo nam dzisiaj punktów uciekło. Oby to się nie zemściło w rewanżu.
Może by tak w końcu nasi rywale zaczęli głupio tracić punkty w meczach z nami u siebie???
Gdzie jest ta sprawiedliwość???
od 1988 tylko SPEEDWAY