Lubelski tor

żużel w Lublinie
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
kilar
Trener
Posty: 3008
Rejestracja: 7 lipca 2004, o 00:29
Lokalizacja: Lublin City

Re: Lubelski tor

#451 Postautor: kilar » 7 kwietnia 2013, o 18:01

MikeMistrz pisze:Skądże znowu, bardzo przyjemnie czyta się zdania bez kropek, dużych liter i przede wszystkim bez sensu. ;)

No przeciez dal kropke po D :]

miedziany
Senior
Posty: 811
Rejestracja: 11 sierpnia 2009, o 09:52

Re: Lubelski tor

#452 Postautor: miedziany » 7 kwietnia 2013, o 18:12

uwielbiam czytać te optymistyczne posty na forum... wszystko be, wszystko źle... tylko zlikwidować klub, tak żeby nie marudzić.

Awatar użytkownika
GeloSMT
Junior
Posty: 435
Rejestracja: 20 czerwca 2010, o 14:47

Re: Lubelski tor

#453 Postautor: GeloSMT » 7 kwietnia 2013, o 19:35

Miedziany a co wolisz być oszukiwany ? Skoro tak to od teraz specjalnie dla takich jak Ty pałam radością do treningów,które wkrótce się zaczną :) Maszyny w Teamach już gotowe lśnią adekwatnie do sytuacji w klubie i jeden z nich daje specjalnie dla Ciebie.

Obrazek

miedziany
Senior
Posty: 811
Rejestracja: 11 sierpnia 2009, o 09:52

Re: Lubelski tor

#454 Postautor: miedziany » 7 kwietnia 2013, o 20:18

A dzięki :D Tu nie chodzi o sytuacje w klubie. Każdy kibic w Lublinie wie jak jest, zna realia, wku**ia mnie tylko takie myślenie publiczne, ludzie chyba myślą że staną się kimś lepszym na tym forum jak napiszą jakąś oczywistą rzecz. Wiadomo na czym stoimy i że mamy sezon przejściowy, po co rozgrzebywać?

Awatar użytkownika
GeloSMT
Junior
Posty: 435
Rejestracja: 20 czerwca 2010, o 14:47

Re: Lubelski tor

#455 Postautor: GeloSMT » 7 kwietnia 2013, o 20:43

Więc zaufaj mi i uwierz na słowo,że póki co nie mamy żadnego sezonu nawet tego przejściowego ;)
żeby nie było dzisiejsza pogoda napawa optymizmem na treningi w najbliższych .... miesiącach :lol:

Deri
Senior
Posty: 676
Rejestracja: 17 marca 2011, o 21:23
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelski tor

#456 Postautor: Deri » 7 kwietnia 2013, o 23:02

Więc zaufaj mi

uff uff :lol:
Kobieta, która jęczy w nocy, nie warczy w dzień
GeloSMT Swiat na trzeżwo jest nie do przyjęcia.;p

go!
Trener
Posty: 3761
Rejestracja: 7 lipca 2003, o 10:23

Re: Lubelski tor

#457 Postautor: go! » 8 kwietnia 2013, o 04:42

Jakby NRD trwalo, to i my bysmy......
a tak?
PS. Bylem w kraju , ktorego juz nie ma

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelski tor

#458 Postautor: jerry78 » 8 kwietnia 2013, o 11:56

Czy to możliwe, że w Krośnie mniej śniegu padało?
http://www.sportowefakty.pl/zuzel/34902 ... -w-krosnie
Obok stadionu też chyba jakaś rzeczka przepływa.

Żeby nie było tak, że Lublin zostanie jedynym miastem z nieprzygotowanym torem, bo wtedy GKSŻ naprawdę się wkurzy i potraktują to jako celowe zagranie.

Awatar użytkownika
tezetomaniak
Trener
Posty: 4466
Rejestracja: 12 lipca 2007, o 21:37

Re: Lubelski tor

#459 Postautor: tezetomaniak » 8 kwietnia 2013, o 12:11

Oczywiście, że tak będzie. Większość torów potrzebuje kilku słonecznych i wietrznych dni. Nie wspominając o tych, na których treningi odbywają się regularnie.

Sledzio
Trener
Posty: 2203
Wiek: 39
Rejestracja: 6 lipca 2006, o 14:58
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Lubelski tor

#460 Postautor: Sledzio » 8 kwietnia 2013, o 13:19

Właśnie oglądam zdjęcia prosto ze stadionu i co widzę ? śnieg który leżał na murawie wylądował prosto na tor. Mam nadzieje że to zniknie szybciej niż tam wylądowało :?

Awatar użytkownika
Oskarinho
Junior
Posty: 324
Rejestracja: 9 kwietnia 2012, o 22:45

Re: Lubelski tor

#461 Postautor: Oskarinho » 8 kwietnia 2013, o 14:11

Podziel sie tymi zdjęciami :)

Awatar użytkownika
MikeMistrz
Senior
Posty: 866
Rejestracja: 8 stycznia 2009, o 20:29

Re: Lubelski tor

#462 Postautor: MikeMistrz » 8 kwietnia 2013, o 17:48

To Sprawka powinien kazać zrzucać śnieg z toru na murawę, aż piłkarzom by się znudziło i zaczęliby grzecznie rzucać za bandę. :P

Awatar użytkownika
malyex
Szkółkowicz
Posty: 175
Rejestracja: 12 marca 2005, o 09:35
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelski tor

#463 Postautor: malyex » 8 kwietnia 2013, o 17:57

Za bandę powiadasz. Obawiam się, że wtedy wszystko spłynie na tor.

Awatar użytkownika
losiu
Junior
Posty: 455
Rejestracja: 5 kwietnia 2009, o 21:15

Re: Lubelski tor

#464 Postautor: losiu » 8 kwietnia 2013, o 22:36

Spokojnie, za tydzień wyjdziemy na tor http://www.sportowefakty.pl/zuzel/34929 ... m-tygodniu :D
Karol Baran Karol!

go!
Trener
Posty: 3761
Rejestracja: 7 lipca 2003, o 10:23

Re: Lubelski tor

#465 Postautor: go! » 9 kwietnia 2013, o 10:34

jerry78 pisze:Obok stadionu też chyba jakaś rzeczka przepływa.

Rzeczka powiadasz.. przeciez tam jest rok rocznie powodz na torze. Lublin to ma w porownaniu do Krosna idealne warunki do prowadzenia druzyny zuzlowej... No ale to juz inne kwestie niz "rzeczka" wchodza w gre.. (niestety)

Awatar użytkownika
Egon
Zawodowiec
Posty: 1498
Wiek: 35
Rejestracja: 13 czerwca 2009, o 10:10
Lokalizacja: Lublin/Turka

Re: Lubelski tor

#466 Postautor: Egon » 9 kwietnia 2013, o 11:14

Czy ktokolwiek bierze pod uwagę, że nasz tor ma tendencję do zatrzymywania w sobie wody? Nie wiem jak są zbudowane inne tory w Polsce ale nasz jest na betonowych płytach i woda ma w większości jedynie możliwość ucieczki z niego do góry. Drenaż a raczej system studzienek w około toru tez nie jest zbyt skuteczny, bo jakoś ta woda do tych studzienek musi dopłynąć. Nie wiem jakie na torze są spadki ale nigdy kiedy widziałem tor ubity i po porządnej zlewie nie było widać, żeby woda jakoś do tych studzienek szorowała ochoczo, więc ten system to tylko pic na wodę. Nie mówiąc już o sytuacji kiedy tor jest zbronowany czy zbobrowany tak jak teraz, czy po zimie kiedy mnóstwo wody stoi w miejscu i musi po prostu wyschnąć, bo nie bardzo ma gdzie wsiąknąć. Tu obecność rzeki wg mnie nie ma żadnego znaczenia dopóki woda nie wybija ze studzienek na stadion jak to miało już kiedyś miejsce. Inna sprawa, że w takim wypadku powinno się jeszcze bardziej przykładać wagę do tego, żeby śniegu na torze było jak najmniej i żeby przed ulewą tor ubić na beton aby woda wsiąkała jak najmniej.. Tak naprawdę to u nas zawsze po zimie czeka się na cud, kiedy to już tor powinien być w tym momencie goły i przesychać na słoneczku i wietrze.
Motor! Motor! Tylko Motor!

J. Stachyra: "Między ligami jest przepaść, tylko się o tym głośno nie mówi, ale to się wie."

Awatar użytkownika
AGENCIK
Szkółkowicz
Posty: 150
Rejestracja: 4 grudnia 2005, o 11:36
Lokalizacja: LUBLIN

Re: Lubelski tor

#467 Postautor: AGENCIK » 9 kwietnia 2013, o 12:15

Byłem w niedzielę w Rzeszowie kolega był w Krośnie.Tam naprawdę śniegu jest mniej niż u nas i było cieplej odwilż ,więc tam śnieg już prawie znikł widać to też jadąc samochodem im bliżej Lublina tym śniegu więcej
Może ktoś fotkę naszego toru by wrzucił jak to wygląda

harry
Trener
Posty: 4753
Rejestracja: 14 kwietnia 2003, o 11:14

Re: Lubelski tor

#468 Postautor: harry » 9 kwietnia 2013, o 13:05

Egon pisze: nasz tor ma tendencję do zatrzymywania w sobie wod. Nie wiem jak są zbudowane inne tory w Polsce ale nasz jest na betonowych płytach i woda ma w większości jedynie możliwość ucieczki z niego do góry. Drenaż a raczej system studzienek w około toru tez nie jest zbyt skuteczny, bo jakoś ta woda do tych studzienek musi dopłynąć. Nie wiem jakie na torze są spadki ale nigdy kiedy widziałem tor ubity i po porządnej zlewie nie było widać, żeby woda jakoś do tych studzienek szorowała ochoczo, więc ten system to tylko pic na wodę.

Trochę racji. Z tymi betonami. Ale od czego jest głowa? Jeżeli góra nie chciała przyjść do Mahometa musiał Mahomet iść do góry. Prosta sprawa. Śnieg trzeba na bieżąco sprzątać. Możliwości jest wiele. A później jak jest taka pogoda jak teraz, śniegu nie ma na torze tylko kałuże i to duże to bierze się szpadla i kopie się rowki w torze do studzienek, aż woda spłynie. Przeważnie wystarcza jeden - dwa dni i kałuże znikają a tor obsycha bardzo szybko. Później trzeba to kilka razy przerzucić broną talerzową ( przy odrobinie słońca i wiatru) ułożyć równiarką, zaszynować i ubijać. Przy takiej pogodzie jak teraz na sobotę tor byłby gotowy do treningu.
Tylko po co jak i tak chłopaki nie mają na czym jeździć? To szkoda zachodu, pracy i pieniędzy. Jakoś to będzie.
" Jak powiedział mi jeden młody dziennikarz, niektórzy ludzie są genetycznie niezdolni do tego, żeby mówić prawdę" - Jacek Gajewski

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Lubelski tor

#469 Postautor: jerry78 » 9 kwietnia 2013, o 13:09

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbc ... /130409557

tutaj jest jakieś zdjęcie toru, chyba od tej mniej zaśnieżonej strony

Zajrzałem wczoraj na stadion i ten widok był niestety smutny. Ogromna ilość śniegu na torze. Nie wiem na co MOSiR czeka :? Dwie ostatnie noce był mróz, rano ziemia była zmarznięta, więc spokojnie można było wjechać sprzętem i uprzątnąć te zaspy.
W powyższym artykule jest mowa, że MOSiR obiecał, ale tu nie wolno czekać aż coraz więcej śniegu zamieni się w wodę. Jak nikt tego natychmiast nie usunie to spokojnie do maja zaczekamy na inaugurację sezonu w Lublinie. Przy usunięciu śniegu i tak z tydzień to będzie musiało schnąć.

Awatar użytkownika
tezetomaniak
Trener
Posty: 4466
Rejestracja: 12 lipca 2007, o 21:37

Re: Lubelski tor

#470 Postautor: tezetomaniak » 9 kwietnia 2013, o 17:11

Rozprawiacie o tym, że woda nie ma gdzie uciekać albo śniegu na czas nie sprzątają.

Obrazek

Problem solved.

Awatar użytkownika
vadik
Junior
Posty: 451
Rejestracja: 20 czerwca 2006, o 09:46
Lokalizacja: lbn

Re: Lubelski tor

#471 Postautor: vadik » 10 kwietnia 2013, o 12:52

Byłem dziś na stadionie koło południa, odziwo coś ruszyło, pracuję jakieś 20osób, snieg jest wyworzony. Wieczorem wrzuce pare zdjęć.

krzyg
Posty: 6
Rejestracja: 21 sierpnia 2012, o 10:55

Re: Lubelski tor

#472 Postautor: krzyg » 10 kwietnia 2013, o 15:15

vadik pisze:Byłem dziś na stadionie koło południa, odziwo coś ruszyło, pracuję jakieś 20osób, snieg jest wyworzony. Wieczorem wrzuce pare zdjęć.

Niemożliwe, może pomyłkowo trafiłeś na jakiś inny stadion? :D :D :D

Sebek
Posty: 68
Rejestracja: 25 lutego 2013, o 10:41

Re: Lubelski tor

#473 Postautor: Sebek » 10 kwietnia 2013, o 16:04

Ja niedawno byłem na stadionie i śniegu jest tylko mała kupka. Trochę więcej jest na murawie za bramkami ale pewnie wywiozą bo koparka ładowała ten śnieg na przyczepę. Więc pozostaje tylko czekać aż tor się wyschnie bo widać że jest spore błoto


janek
Kadrowicz
Posty: 1878
Rejestracja: 17 czerwca 2006, o 21:30

Re: Lubelski tor

#475 Postautor: janek » 11 kwietnia 2013, o 08:38

Co roku powtarza się ta sama sytuacja: "piłkarzyki" (pożal się boże) bezkarnie!! zgarniają śnieg na tor.
Dopuki nie zbudują im w miejsce cukrowni - Lublin areny, to sytuacja się nie zmieni.