Leszno -Toruń +14
Zielona Góra - Wrocław +20
Bydgoszcz - Gorzów -4
Tarnów - Gdańsk +26
Rzeszów - Częstochowa +14
Zielona Góra - Rzeszów +20
Daugavpils - Grudziądz +12
Lublin - Ostrów +14
Rawicz - Krosno +20
Piła - Rybnik +8
Opole - Kraków +12
GP Danii: Nicki Pedersen
Najlepszy lubelski zawodnik: Robert Miśkowiak
VII RUNDA TYPERA
Re: VII RUNDA TYPERA
Leszno -Toruń +12
Zielona Góra - Wrocław +20
Bydgoszcz -Gorzów -2
Tarnów - Gdańsk +20
Rzeszów - Częstochowa +16
Zielona Góra - Rzeszów +16
Daugavpils - Grudziądz +10
Lublin - Ostrów +20
Rawicz - Krosno +20
Piła - Rybnik +8
Opole - Kraków +14
GP Danii: Hampel
Najlepszy lubelski zawodnik: Stachyra
Zielona Góra - Wrocław +20
Bydgoszcz -Gorzów -2
Tarnów - Gdańsk +20
Rzeszów - Częstochowa +16
Zielona Góra - Rzeszów +16
Daugavpils - Grudziądz +10
Lublin - Ostrów +20
Rawicz - Krosno +20
Piła - Rybnik +8
Opole - Kraków +14
GP Danii: Hampel
Najlepszy lubelski zawodnik: Stachyra
Re: VII RUNDA TYPERA
Leszno -Toruń
Zielona Góra - Wrocław
Bydgoszcz -Gorzów -2
Tarnów - Gdańsk +18
Rzeszów - Częstochowa +14
Zielona Góra - Rzeszów + 10
Daugavpils - Grudziądz +8
Lublin - Ostrów +12
Rawicz - Krosno +8
Piła - Rybnik +8
Opole - Kraków +16
GP Danii:
Najlepszy lubelski zawodnik:Miśkowiak
Zielona Góra - Wrocław
Bydgoszcz -Gorzów -2
Tarnów - Gdańsk +18
Rzeszów - Częstochowa +14
Zielona Góra - Rzeszów + 10
Daugavpils - Grudziądz +8
Lublin - Ostrów +12
Rawicz - Krosno +8
Piła - Rybnik +8
Opole - Kraków +16
GP Danii:
Najlepszy lubelski zawodnik:Miśkowiak
Mistrz, Mistrz, MOTOR MISTRZ!!!
Re: VII RUNDA TYPERA
Leszno -Toruń +14
Zielona Góra - Wrocław +20
Bydgoszcz -Gorzów -4
Tarnów - Gdańsk +28
Rzeszów - Częstochowa +20
Zielona Góra - Rzeszów +14
Daugavpils - Grudziądz +8
Lublin - Ostrów +16
Rawicz - Krosno +22
Piła - Rybnik +10
Opole - Kraków +18
Najlepszy lubelski zawodnik: Miskowiak
Zielona Góra - Wrocław +20
Bydgoszcz -Gorzów -4
Tarnów - Gdańsk +28
Rzeszów - Częstochowa +20
Zielona Góra - Rzeszów +14
Daugavpils - Grudziądz +8
Lublin - Ostrów +16
Rawicz - Krosno +22
Piła - Rybnik +10
Opole - Kraków +18
Najlepszy lubelski zawodnik: Miskowiak
Re: VII RUNDA TYPERA
Leszno -Toruń -2
Zielona Góra - Wrocław +20
Bydgoszcz - Gorzów 0
Tarnów - Gdańsk +26
Rzeszów - Częstochowa +14
Zielona Góra - Rzeszów +18
Daugavpils - Grudziądz +12
Lublin - Ostrów +20
Rawicz - Krosno +20
Piła - Rybnik +12
Opole - Kraków +12
Najlepszy lubelski zawodnik: Robert Miśkowiak
Zielona Góra - Wrocław +20
Bydgoszcz - Gorzów 0
Tarnów - Gdańsk +26
Rzeszów - Częstochowa +14
Zielona Góra - Rzeszów +18
Daugavpils - Grudziądz +12
Lublin - Ostrów +20
Rawicz - Krosno +20
Piła - Rybnik +12
Opole - Kraków +12
Najlepszy lubelski zawodnik: Robert Miśkowiak
Re: VII RUNDA TYPERA
Leszno -Toruń +2
Zielona Góra - Wrocław +22
Bydgoszcz -Gorzów -2
Tarnów - Gdańsk +30
Rzeszów - Częstochowa +15
Zielona Góra - Rzeszów +16
Daugavpils - Grudziądz +10
Lublin - Ostrów
Rawicz - Krosno +16
Piła - Rybnik +4
Opole - Kraków +10
GP Danii:
Najlepszy lubelski zawodnik:Miskowiak
Zielona Góra - Wrocław +22
Bydgoszcz -Gorzów -2
Tarnów - Gdańsk +30
Rzeszów - Częstochowa +15
Zielona Góra - Rzeszów +16
Daugavpils - Grudziądz +10
Lublin - Ostrów
Rawicz - Krosno +16
Piła - Rybnik +4
Opole - Kraków +10
GP Danii:
Najlepszy lubelski zawodnik:Miskowiak
"Kto nie potępia - ten przyzwala" - Jan Karski
Re: VII RUNDA TYPERA
Leszno -Toruń +4
Zielona Góra - Wrocław +30
Bydgoszcz -Gorzów -6
Tarnów - Gdańsk +24
Rzeszów - Częstochowa +12
Zielona Góra - Rzeszów +14
Daugavpils - Grudziądz +8
Lublin - Ostrów +20
Rawicz - Krosno +24
Piła - Rybnik +8
Opole - Kraków +16
GP Danii:
Najlepszy lubelski zawodnik: Stachyra
Zielona Góra - Wrocław +30
Bydgoszcz -Gorzów -6
Tarnów - Gdańsk +24
Rzeszów - Częstochowa +12
Zielona Góra - Rzeszów +14
Daugavpils - Grudziądz +8
Lublin - Ostrów +20
Rawicz - Krosno +24
Piła - Rybnik +8
Opole - Kraków +16
GP Danii:
Najlepszy lubelski zawodnik: Stachyra
Re: VII RUNDA TYPERA
Leszno -Toruń +4
Zielona Góra - Wrocław +30
Bydgoszcz -Gorzów 0
Tarnów - Gdańsk +21
Rzeszów - Częstochowa +12
Zielona Góra - Rzeszów +12
Daugavpils - Grudziądz +7
Lublin - Ostrów +14
Rawicz - Krosno +12
Piła - Rybnik +10
Opole - Kraków +18
GP Danii:
Najlepszy lubelski zawodnik: Jeleniewski
Zielona Góra - Wrocław +30
Bydgoszcz -Gorzów 0
Tarnów - Gdańsk +21
Rzeszów - Częstochowa +12
Zielona Góra - Rzeszów +12
Daugavpils - Grudziądz +7
Lublin - Ostrów +14
Rawicz - Krosno +12
Piła - Rybnik +10
Opole - Kraków +18
GP Danii:
Najlepszy lubelski zawodnik: Jeleniewski
Re: VII RUNDA TYPERA
Leszno -Toruń -10
Zielona Góra - Wrocław +32
Bydgoszcz -Gorzów +8
Tarnów - Gdańsk +25
Rzeszów - Częstochowa +20
Zielona Góra - Rzeszów +10
Daugavpils - Grudziądz +8
Lublin - Ostrów +18
Rawicz - Krosno +16
Piła - Rybnik +12
Opole - Kraków +18
GP Danii:
Najlepszy lubelski zawodnik: BARAN
Zielona Góra - Wrocław +32
Bydgoszcz -Gorzów +8
Tarnów - Gdańsk +25
Rzeszów - Częstochowa +20
Zielona Góra - Rzeszów +10
Daugavpils - Grudziądz +8
Lublin - Ostrów +18
Rawicz - Krosno +16
Piła - Rybnik +12
Opole - Kraków +18
GP Danii:
Najlepszy lubelski zawodnik: BARAN
lepiej, żeby mnie dwunastu sądziło, niż czterech niosło.
- niespokojny
- Trener
- Posty: 5602
- Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38
Re: VII RUNDA TYPERA
Leszno -Toruń -6
Zielona Góra - Wrocław +22
Bydgoszcz -Gorzów -4
Tarnów - Gdańsk +26
Rzeszów - Częstochowa +14
Zielona Góra - Rzeszów +18
Daugavpils - Grudziądz +6
Lublin - Ostrów +20
Rawicz - Krosno +30
Piła - Rybnik -8
Opole - Kraków +8
Najlepszy lubelski zawodnik: Jeleniewski
Zielona Góra - Wrocław +22
Bydgoszcz -Gorzów -4
Tarnów - Gdańsk +26
Rzeszów - Częstochowa +14
Zielona Góra - Rzeszów +18
Daugavpils - Grudziądz +6
Lublin - Ostrów +20
Rawicz - Krosno +30
Piła - Rybnik -8
Opole - Kraków +8
Najlepszy lubelski zawodnik: Jeleniewski
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych
Re: VII RUNDA TYPERA
Leszno -Toruń 0
Zielona Góra - Wrocław 26
Bydgoszcz -Gorzów 4
Tarnów - Gdańsk 36
Rzeszów - Częstochowa 11
Zielona Góra - Rzeszów 11
Daugavpils - Grudziądz 4
Lublin - Ostrów 26
Rawicz - Krosno 29
Piła - Rybnik 13
Opole - Kraków -2
Wynik kolejki:
http://www.voila.pl/438/p5nmg/index.php?get=1&f=1
Zielona Góra - Wrocław 26
Bydgoszcz -Gorzów 4
Tarnów - Gdańsk 36
Rzeszów - Częstochowa 11
Zielona Góra - Rzeszów 11
Daugavpils - Grudziądz 4
Lublin - Ostrów 26
Rawicz - Krosno 29
Piła - Rybnik 13
Opole - Kraków -2
Wynik kolejki:
http://www.voila.pl/438/p5nmg/index.php?get=1&f=1