II RUNDA TYPERA
Re: II RUNDA TYPERA
Toruń - Gdańsk +20
Wrocław - Gorzów -14
Częstochowa - Bydgoszcz +12
Zielona Góra - Tarnów -4
Łódź - Lublin +10
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +24
Daugavpils - Gniezno -12
Rawicz - Opole +6
Rybnik - Kraków +14
Krosno - Piła +10
Najlepszy lubelski zawodnik: Stachyra
Wrocław - Gorzów -14
Częstochowa - Bydgoszcz +12
Zielona Góra - Tarnów -4
Łódź - Lublin +10
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +24
Daugavpils - Gniezno -12
Rawicz - Opole +6
Rybnik - Kraków +14
Krosno - Piła +10
Najlepszy lubelski zawodnik: Stachyra
Re: II RUNDA TYPERA
Toruń - Gdańsk +14
Wrocław - Gorzów -6
Częstochowa - Bydgoszcz +12
Zielona Góra - Tarnów 0
Łódź - Lublin 0
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +20
Daugavpils - Gniezno +2
Rawicz - Opole +8
Rybnik - Kraków +16
Krosno - Piła +10
Najlepszy lubelski zawodnik: Miśkowiak
Wrocław - Gorzów -6
Częstochowa - Bydgoszcz +12
Zielona Góra - Tarnów 0
Łódź - Lublin 0
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +20
Daugavpils - Gniezno +2
Rawicz - Opole +8
Rybnik - Kraków +16
Krosno - Piła +10
Najlepszy lubelski zawodnik: Miśkowiak
Re: II RUNDA TYPERA
Toruń - Gdańsk +10
Wrocław - Gorzów +50
Częstochowa - Bydgoszcz +10
Zielona Góra - Tarnów +10
Łódź - Lublin +10
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +10
Daugavpils - Gniezno -10
Rawicz - Opole +4
Rybnik - Kraków +12
Krosno - Piła +6
Najlepszy lubelski zawodnik:Miśkowiak
Wrocław - Gorzów +50
Częstochowa - Bydgoszcz +10
Zielona Góra - Tarnów +10
Łódź - Lublin +10
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +10
Daugavpils - Gniezno -10
Rawicz - Opole +4
Rybnik - Kraków +12
Krosno - Piła +6
Najlepszy lubelski zawodnik:Miśkowiak
Re: II RUNDA TYPERA
Toruń - Gdańsk +10
Wrocław - Gorzów -4
Częstochowa - Bydgoszcz +16
Zielona Góra - Tarnów -4
Łódź - Lublin +10
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +16
Daugavpils - Gniezno -8
Rawicz - Opole +10
Rybnik - Kraków +20
Krosno - Piła +14
Najlepszy lubelski zawodnik:Stachyra
Wrocław - Gorzów -4
Częstochowa - Bydgoszcz +16
Zielona Góra - Tarnów -4
Łódź - Lublin +10
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +16
Daugavpils - Gniezno -8
Rawicz - Opole +10
Rybnik - Kraków +20
Krosno - Piła +14
Najlepszy lubelski zawodnik:Stachyra
Re: II RUNDA TYPERA
Toruń - Gdańsk +13
Wrocław - Gorzów -5
Częstochowa - Bydgoszcz +5
Zielona Góra - Tarnów -7
Łódź - Lublin +3
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +21
Daugavpils - Gniezno +3
Rawicz - Opole -3
Rybnik - Kraków +13
Krosno - Piła +5
Najlepszy lubelski zawodnik: Miśkowiak
Wrocław - Gorzów -5
Częstochowa - Bydgoszcz +5
Zielona Góra - Tarnów -7
Łódź - Lublin +3
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +21
Daugavpils - Gniezno +3
Rawicz - Opole -3
Rybnik - Kraków +13
Krosno - Piła +5
Najlepszy lubelski zawodnik: Miśkowiak
Ostatnio zmieniony 15 kwietnia 2012, o 08:56 przez smerf_997, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: II RUNDA TYPERA
Toruń - Gdańsk +8
Wrocław - Gorzów -6
Częstochowa - Bydgoszcz +10
Zielona Góra - Tarnów -4
Łódź - Lublin +12
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +20
Daugavpils - Gniezno +4
Rawicz - Opole +12
Rybnik - Kraków +14
Krosno - Piła +10
Najlepszy lubelski zawodnik:Jeleniewski
Wrocław - Gorzów -6
Częstochowa - Bydgoszcz +10
Zielona Góra - Tarnów -4
Łódź - Lublin +12
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +20
Daugavpils - Gniezno +4
Rawicz - Opole +12
Rybnik - Kraków +14
Krosno - Piła +10
Najlepszy lubelski zawodnik:Jeleniewski
Re: II RUNDA TYPERA
Toruń - Gdańsk +16
Wrocław - Gorzów -4
Częstochowa - Bydgoszcz +10
Zielona Góra - Tarnów +2
Łódź - Lublin +8
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +20
Daugavpils - Gniezno -4
Rawicz - Opole +10
Rybnik - Kraków +18
Krosno - Piła +10
Najlepszy lubelski zawodnik: Miśkowiak
Wrocław - Gorzów -4
Częstochowa - Bydgoszcz +10
Zielona Góra - Tarnów +2
Łódź - Lublin +8
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +20
Daugavpils - Gniezno -4
Rawicz - Opole +10
Rybnik - Kraków +18
Krosno - Piła +10
Najlepszy lubelski zawodnik: Miśkowiak
- jas
- Senior
- Posty: 757
- Rejestracja: 11 stycznia 2004, o 12:31
- Lokalizacja: Lublin / Erie, PA
- Kontakt:
Re: II RUNDA TYPERA
Toruń - Gdańsk +10
Wrocław - Gorzów -10
Częstochowa - Bydgoszcz +16
Zielona Góra - Tarnów +6
Łódź - Lublin +12
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +26
Daugavpils - Gniezno -8
Rawicz - Opole +10
Rybnik - Kraków +18
Krosno - Piła +26
Najlepszy lubelski zawodnik: Miśkowiak
Wrocław - Gorzów -10
Częstochowa - Bydgoszcz +16
Zielona Góra - Tarnów +6
Łódź - Lublin +12
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +26
Daugavpils - Gniezno -8
Rawicz - Opole +10
Rybnik - Kraków +18
Krosno - Piła +26
Najlepszy lubelski zawodnik: Miśkowiak
Srodmiescie zawsze z MOTOREM!!!
- donarkadio
- Posty: 6
- Rejestracja: 10 stycznia 2012, o 13:03
Re: II RUNDA TYPERA
Toruń - Gdańsk +18
Wrocław - Gorzów -8
Częstochowa - Bydgoszcz +14
Zielona Góra - Tarnów +6
Łódź - Lublin -4
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +18
Daugavpils - Gniezno +6
Rawicz - Opole +8
Rybnik - Kraków +2o
Krosno - Piła +18
Najlepszy lubelski zawodnik:Miskowiak
Wrocław - Gorzów -8
Częstochowa - Bydgoszcz +14
Zielona Góra - Tarnów +6
Łódź - Lublin -4
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +18
Daugavpils - Gniezno +6
Rawicz - Opole +8
Rybnik - Kraków +2o
Krosno - Piła +18
Najlepszy lubelski zawodnik:Miskowiak
Re: II RUNDA TYPERA
Toruń - Gdańsk+14
Wrocław - Gorzów -10
Częstochowa - Bydgoszcz +4
Zielona Góra - Tarnów -2
Łódź - Lublin+10
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +24
Daugavpils - Gniezno +1
Rawicz - Opole -2
Rybnik - Kraków +6
Krosno - Piła +2
Najlepszy lubelski zawodnik:Stachyra
Wrocław - Gorzów -10
Częstochowa - Bydgoszcz +4
Zielona Góra - Tarnów -2
Łódź - Lublin+10
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +24
Daugavpils - Gniezno +1
Rawicz - Opole -2
Rybnik - Kraków +6
Krosno - Piła +2
Najlepszy lubelski zawodnik:Stachyra
"Kto nie potępia - ten przyzwala" - Jan Karski
Re: II RUNDA TYPERA
Toruń - Gdańsk +24
Wrocław - Gorzów -8
Częstochowa - Bydgoszcz +8
Zielona Góra - Tarnów +4
Łódź - Lublin +10
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +10
Daugavpils - Gniezno +4
Rawicz - Opole +4
Rybnik - Kraków +10
Krosno - Piła +10
Najlepszy lubelski zawodnik: Miśkowiak
Wrocław - Gorzów -8
Częstochowa - Bydgoszcz +8
Zielona Góra - Tarnów +4
Łódź - Lublin +10
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +10
Daugavpils - Gniezno +4
Rawicz - Opole +4
Rybnik - Kraków +10
Krosno - Piła +10
Najlepszy lubelski zawodnik: Miśkowiak
Re: II RUNDA TYPERA
Toruń - Gdańsk +15
Wrocław - Gorzów -9
Częstochowa - Bydgoszcz +10
Zielona Góra - Tarnów -5
Łódź - Lublin -5
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +23
Daugavpils - Gniezno +5
Rawicz - Opole +9
Rybnik - Kraków +19
Krosno - Piła +15
Najlepszy lubelski zawodnik:Miskowiak
Wrocław - Gorzów -9
Częstochowa - Bydgoszcz +10
Zielona Góra - Tarnów -5
Łódź - Lublin -5
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +23
Daugavpils - Gniezno +5
Rawicz - Opole +9
Rybnik - Kraków +19
Krosno - Piła +15
Najlepszy lubelski zawodnik:Miskowiak
-
- Zawodowiec
- Posty: 1240
- Rejestracja: 19 stycznia 2006, o 08:53
- Lokalizacja: Lublin
Re: II RUNDA TYPERA
Toruń - Gdańsk+12
Wrocław - Gorzów (mecz przełożony na 3 maja)
Częstochowa - Bydgoszcz +8
Zielona Góra - Tarnów -7
Łódź - Lublin -4
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +21
Daugavpils - Gniezno +6
Rawicz - Opole +4
Rybnik - Kraków +18
Krosno - Piła +10
Najlepszy lubelski zawodnik: Robert Miśkowiak
Wrocław - Gorzów (mecz przełożony na 3 maja)
Częstochowa - Bydgoszcz +8
Zielona Góra - Tarnów -7
Łódź - Lublin -4
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +21
Daugavpils - Gniezno +6
Rawicz - Opole +4
Rybnik - Kraków +18
Krosno - Piła +10
Najlepszy lubelski zawodnik: Robert Miśkowiak
Re: II RUNDA TYPERA
Toruń - Gdańsk +16
Wrocław - Gorzów 0
Częstochowa - Bydgoszcz +10
Zielona Góra - Tarnów -10
Łódź - Lublin +16
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +19
Daugavpils - Gniezno +8
Rawicz - Opole -4
Rybnik - Kraków +28
Krosno - Piła +15
Najlepszy lubelski zawodnik:Miskowiak
Wrocław - Gorzów 0
Częstochowa - Bydgoszcz +10
Zielona Góra - Tarnów -10
Łódź - Lublin +16
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +19
Daugavpils - Gniezno +8
Rawicz - Opole -4
Rybnik - Kraków +28
Krosno - Piła +15
Najlepszy lubelski zawodnik:Miskowiak
Re: II RUNDA TYPERA
Toruń - Gdańsk +14
Wrocław - Gorzów -10
Częstochowa - Bydgoszcz +12
Zielona Góra - Tarnów -6
Łódź - Lublin +8
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +18
Daugavpils - Gniezno +4
Rawicz - Opole -4
Rybnik - Kraków +16
Krosno - Piła +10
Najlepszy lubelski zawodnik: Robert Miśkowiak
Wrocław - Gorzów -10
Częstochowa - Bydgoszcz +12
Zielona Góra - Tarnów -6
Łódź - Lublin +8
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +18
Daugavpils - Gniezno +4
Rawicz - Opole -4
Rybnik - Kraków +16
Krosno - Piła +10
Najlepszy lubelski zawodnik: Robert Miśkowiak
trening czyni mistrza.
Re: II RUNDA TYPERA
Toruń - Gdańsk +14
Wrocław - Gorzów +6
Częstochowa - Bydgoszcz +14
Zielona Góra - Tarnów +10
Łódź - Lublin +6
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +22
Daugavpils - Gniezno +10
Rawicz - Opole +6
Rybnik - Kraków +22
Krosno - Piła -2
Najlepszy lubelski zawodnik: Robert Miśkowiak
Wrocław - Gorzów +6
Częstochowa - Bydgoszcz +14
Zielona Góra - Tarnów +10
Łódź - Lublin +6
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +22
Daugavpils - Gniezno +10
Rawicz - Opole +6
Rybnik - Kraków +22
Krosno - Piła -2
Najlepszy lubelski zawodnik: Robert Miśkowiak
Re: II RUNDA TYPERA
Toruń - Gdańsk +24
Wrocław - Gorzów -8
Częstochowa - Bydgoszcz +8
Zielona Góra - Tarnów +4
Łódź - Lublin +10
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +10
Daugavpils - Gniezno +4
Rawicz - Opole +4
Rybnik - Kraków +10
Krosno - Piła +10
Najlepszy lubelski zawodnik:Robert Miśkowiak
Wrocław - Gorzów -8
Częstochowa - Bydgoszcz +8
Zielona Góra - Tarnów +4
Łódź - Lublin +10
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +10
Daugavpils - Gniezno +4
Rawicz - Opole +4
Rybnik - Kraków +10
Krosno - Piła +10
Najlepszy lubelski zawodnik:Robert Miśkowiak
Re: II RUNDA TYPERA
Toruń - Gdańsk +19
Wrocław - Gorzów -7
Częstochowa - Bydgoszcz +13
Zielona Góra - Tarnów -5
Łódź - Lublin +11
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +19
Daugavpils - Gniezno +7
Rawicz - Opole +7
Rybnik - Kraków +17
Krosno - Piła +9
Najlepszy lubelski zawodnik:Dawid Stachyra
Wrocław - Gorzów -7
Częstochowa - Bydgoszcz +13
Zielona Góra - Tarnów -5
Łódź - Lublin +11
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +19
Daugavpils - Gniezno +7
Rawicz - Opole +7
Rybnik - Kraków +17
Krosno - Piła +9
Najlepszy lubelski zawodnik:Dawid Stachyra
Re: II RUNDA TYPERA
Toruń - Gdańsk +20
Wrocław - Gorzów -8
Częstochowa - Bydgoszcz +8
Zielona Góra - Tarnów -10
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +30
Rawicz - Opole +12
Rybnik - Kraków +20
Wrocław - Gorzów -8
Częstochowa - Bydgoszcz +8
Zielona Góra - Tarnów -10
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +30
Rawicz - Opole +12
Rybnik - Kraków +20
Re: II RUNDA TYPERA
Klasyfikacja II kolejki: (powinno być dobrze policzone, ale zachęcam do sprawdzenia swoich wyników).
Kod: Zaznacz cały
1. kuba 31
2. manjolo 31
3. Czarek 27
4. MLSpeedy 24
5. $korzen$ 23
6. kibicLBN 23
7. rieper 23
8. smerf_997 22
9. stefandzialek 21
10. Cooper 20
11. Hayden 20
12. istred 20
13. Fork 19
14. Hela 19
15. jas 19
16. Kargolo 19
17. leszek 19
18. Perez 19
19. Sledzio 19
20. Davv 18
21. luCas 18
22. Speedway-Mati 18
23. busko 18
24. Bialko 17
25. jerry78 17
26. Krzysztof 17
27. lublesky 17
28. malyex 17
29. Radekas 17
30. spiks 17
31. stiffler 17
32. yamahaR1, 17
33. BR 16
34. Hell 16
35. kdsz 16
36. rioletto 16
37. Saint 16
38. Volt 16
39. Yeste 16
40. Zycho 16
41. grzesieck 15
42. losiu 15
43. Susic 15
44. alfkrystian 14
45. Apocalips 14
46. donarkadio 14
47. Kaka 14
48. Maestro76 14
49. Masi 14
50. Mezzi 14
51. pav 14
52. Piocze 14
53. Rusek 14
54. Boobi 13
55. mariusz78 13
56. Łoptymista 12
57. niespokojny 12
58. Stereo 12
59. dilucio 11
60. rAdek23 11
61. Mary 10
62. neir1 10
63. Properr 10
64. _piotruss 9
65. Deri 9
66. Fantys 9
67. mikas 9
68. Piguła 7
Re: II RUNDA TYPERA
Toruń - Gdańsk +13
Wrocław - Gorzów -5
Częstochowa - Bydgoszcz +5
Zielona Góra - Tarnów -7
Łódź - Lublin +3
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +21
Daugavpils - Gniezno +3
Rawicz - Opole +9
Rybnik - Kraków +13
Krosno - Piła +5
Najlepszy lubelski zawodnik: Miśkowiak
Wrocław - Gorzów -5
Częstochowa - Bydgoszcz +5
Zielona Góra - Tarnów -7
Łódź - Lublin +3
Grudziądz - Ostrów Wlkp. +21
Daugavpils - Gniezno +3
Rawicz - Opole +9
Rybnik - Kraków +13
Krosno - Piła +5
Najlepszy lubelski zawodnik: Miśkowiak