:[

Wiadomość
Autor
Piotrbaz

#26 Postautor: Piotrbaz » 28 kwietnia 2004, o 13:04

ja nie powiedziałem ze wykluczam takie zjawisko pisania sensownych postów człowieka który ma poniezj 16 lat.. ja mam 15 :D 8) (kozak)

rusek moim zdaniem też pisze jak na człowieka przystało..

Nie zaluwazyłem zeby ktos w wieku 17 lat i powyżej pisał posty podobne do kukiego.

Awatar użytkownika
Talib
Zawodowiec
Posty: 1189
Rejestracja: 6 sierpnia 2003, o 15:28
Lokalizacja: Łódź

#27 Postautor: Talib » 30 kwietnia 2004, o 10:45

Moim zdaniem zjawisko nabijania postów bierze się z dwóch prostych rzeczy. Pod nickiem użytkownika znajduje się kategoria przyznawana w zależności od ilości postów, natomiast pod avatarem i datą założenia konta ilość wysłanych postów. Zapewne spora część młodszych użytkowników tego forum chciałaby mieć tam słowo Trener, Kadrowicz, albo chociaż Zawodowiec oraz adekwatną do tego ilość "nabitych" postów. No cóż pewnie w ten sposób w swoim mniemaniu podnoszą swoje znaczenie jako kibiców i forumowiczów. Do tego dochodzi również lista użytkowników, którą można posortować pod względem ilości wysłanych postów i ... wielka radość w domu gucia, gucio jest np. drugim co do aktywności uczestnikiem tego forum.

Może dobrym rozwiązaniem byłoby nie wyświetlanie tych informacji. Swego czasu tak właśnie zrobiono na wielu forach dyskusyjnych, w których uczestniczę z moim ulubionym :) widzewskim na czele: http://widzew.home.pl/forum/phpBB2/index.php (Przyznaję nie mogłem się powstrzymać od kryptoreklamy).

Co do banów to oczywiście jest to rozwiąznie tyleż bezwzględne co skuteczne. Osobiście jestem zwolennikiem pełnej demokracji w dyskusji, a postów niektórych "nabijaczy" lub "nudziarzy" przyzwyczaiłem się po prostu nie czytać i już. Dodam jeszcze tylko, że czasem są to osoby o całkiem sporym stanie licznika postów 8) .

I na koniec ostatnia kwestia, jeśli chcecie zobaczyć jak wygląda spokojne forum żużlowe to zapraszam na forum łódzkiego TŻ: http://free4web.pl/3/?31629 (znowu kryptoreklama :) ). Jest tak spokojne, wyważone i odpowiedzialne, że można usnąć śledząc toczące się tam "dyskusje".

Awatar użytkownika
Erwin
Senior
Posty: 655
Wiek: 36
Rejestracja: 4 lutego 2003, o 21:05
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#28 Postautor: Erwin » 30 kwietnia 2004, o 15:36

Jak taki JAN poluje na jak największą ilość postów to tylko dać mu banana :evil: , żeby się uspokoił, liczba postów jest po to żeby czlowiek znał swoją historię :P , ile wniósł do tego forum itd. własne statystyki, a nabijaczy to wywalać dożywotnio i problem z głowy :!: :roll:

Jan = Ban :!:

Sober
Senior
Posty: 655
Rejestracja: 4 kwietnia 2004, o 12:03
Lokalizacja: Lublin

#29 Postautor: Sober » 2 maja 2004, o 19:47

Talib pisze:
Może dobrym rozwiązaniem byłoby nie wyświetlanie tych informacji. Swego czasu tak właśnie zrobiono na wielu forach dyskusyjnych, w których uczestniczę z moim ulubionym :) widzewskim na czele: http://widzew.home.pl/forum/phpBB2/index.php (Przyznaję nie mogłem się powstrzymać od kryptoreklamy).


Tak jak i forum Górnika Łęczna - http://gornik.leczna.com/forum/ ..
Musze przyznać, że gdy zlikwidowano licznik postów i rangi to zaoowocowało w pisanie "normalnych" postów. Typowe osoby, które pisały takie nędzne posty zaczęły pisać rzadziej, normalniej albo wogóle nie pisały kierując się tym, że po co mają pisać skoro to im nic nie da? :wink:

Heh.. Ja oczywiście jestem za tym żeby usunąc licznik i rangi :!:

Awatar użytkownika
mikas
Trener
Posty: 3291
Rejestracja: 27 kwietnia 2003, o 15:01
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

#30 Postautor: mikas » 4 maja 2004, o 22:59

Napisze to bo jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.W ostatnich dniach na forum zrobiło sie wreszcie tak jak powinno być. Porządek i kultura. Czyżby posypały sie jakies bany??
Brawo dla Gawrzyka i Shacka, bo chyba sam się porządek nie zaprowadził.
MOTOR LUBLIN
Obrazek

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6067
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

#31 Postautor: grzesieck » 4 maja 2004, o 23:16

kuki z naszym mistrzem świata cos dawno juz nic nie pisali.... 8) Moderatorzy przyznajcie sie! To wasza sprawka:>?
METHANOL ADVENTURE TEAM

Morgan71

No way

#32 Postautor: Morgan71 » 23 sierpnia 2006, o 16:54

[quote="Gawrzyk"][/quote]

It is impossible for that to work, it simply can not be done like that.