Archiwalne zdjęcia

Wiadomość
Autor
kowal2207
Posty: 4
Rejestracja: 21 października 2011, o 12:19

Archiwalne zdjęcia

#1 Postautor: kowal2207 » 21 października 2011, o 12:24

Witam forumowiczów
Poszukuję zdjęć zawodników z Lublina (zdjęcia z prezentacji) pochodzące z lat 1990-2004.
Zdjęcia można byłoby wrzucać tu na forum w tym oto wątku, co niewątpliwie było by nie lada gratką dla kibiców.
Posiadających takie fotki prosiłbym także o kontakt na PW.
Pozdrawiam i liczę na pomoc

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4414
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Archiwalne zdjęcia

#2 Postautor: Kargolo » 21 października 2011, o 15:07

Obrazek
A więc znalazłem i zeskanowałem 4 zdjęcia (kiedyś kupowałem jak sprzedawali na stadionie).
Od lewej: Adam Pietraszko (2005), Daniel Jeleniewski (2004), Attila Stefani (chyba 2003). A na dole TŻ Sipma Lublin 2004: Grzegorz Knapp, Jerzy Mordel, Peter Karlsson, Mariusz Franków, Dariusz Śledź, Daniel Jeleniewski, Dawid Stachyra. Swoją drogą po tamtym sezonie nigdy nie mieliśmy tak dobrej pary juniorów.
Edit: Jak już się bawię skanerem to:
Obrazek
Seba Trumiński chyba jak był jeszcze juniorem i kadra z pamiętnego 2004.

kowal2207
Posty: 4
Rejestracja: 21 października 2011, o 12:19

Re: Archiwalne zdjęcia

#3 Postautor: kowal2207 » 21 października 2011, o 16:35

Świetnie właśnie o takie zdjęcia mi chodzi ;) Dzięki Kargolo
Jeśli ktoś coś ma to niech wrzuca jeśli może;)

Awatar użytkownika
Stereeo
Junior
Posty: 458
Rejestracja: 10 maja 2009, o 22:48
Lokalizacja: Lublin/Czechów

Re: Archiwalne zdjęcia

#4 Postautor: Stereeo » 23 października 2011, o 00:18

Obrazek
lepiej, żeby mnie dwunastu sądziło, niż czterech niosło.

meesha
Trener
Posty: 7574
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Archiwalne zdjęcia

#5 Postautor: meesha » 23 października 2011, o 01:58

Tak na dobry początek cyklu kilka zdjęć :)
Nie jestem w stanie podać kto konkretnie jest autorem którego, na pewno wszystkie są autorstwa lubelskiego duetu żużlowych fotografów: Mieczysław Bielak & Stanisław Szalak.
Niestety niektóre z nich są zanieczyszczone przyklejonymi literkami z imieniem i nazwiskiem, ale wybaczcie, miałem wtedy jakieś 11-13 lat ;)
Opisy do zdjęć pojawiają się nad nimi i idą w kolejności:
1. lewe górne
2. prawe górne
3. lewe dolne
4. prawe dolne

Enjoy :)


1. Leigh Adams (1991)
2. Leigh Adams (1991)
3. ś.p. Robert Dados (1993)
4. Robert Birski (1991)

Obrazek


1. Jerzy Głogowski (1991)
2. Martin Dugard (1992) - foto z meczu Rybnik - Oxford
3. Robert Jucha (1993)
4. Robert Jucha (1991)

Obrazek


1. Marek Kępa (1992)
2. ś.p. Antonin Kasper (1991)
3. Jarosław Libera (1991)
4. ś.p. Marcin Knap (1994)

Obrazek


1. Marek Muszyński (1991)
2. Jerzy Mordel (1991)
3. Hans Nielsen (1992)
4. Hans Nielsen (1991)

Obrazek


1. Jens Henry Nielsen (1992)
2. Hans Nielsen (1990)
3. ś.p. Tomasz Słowiński (1993)
4. Tomasz Pawelec (1991)

Obrazek


1. Dariusz Stenka (1992)
2. Paweł Staszek (1993)
3. Robert Szewczyk (1991)
4. Dariusz Stenka (1991)

Obrazek


1. Dariusz Śledź (1993) już w Sparcie-Aspro
2. Dariusz Śledź (1991)
3. Tomasz Włodarczyk (1992)
4. Motor Lublin (1990)
górny rząd od lewej: Dariusz Śledź, Dariusz Stenka, Antonin Kasper, Jerzy Głogowski, Hans Nielsen, Stanisław Gąszcz (kierownik sekcji żużlowej),
dolny rząd od lewej: Marek Kępa, Robert Jucha, Jerzy Mordel

Obrazek


1. Motor Lublin (1992)
górny rząd od lewej: Marek Muszyński, Tomasz Pawelec, Dariusz Stenka, Jerzy Mordel, Hans Nielsen, Stanisław Gąszcz (kierownik sekcji żużlowej), Stanisław Tanikowski (kierownik drużyny),
dolny rząd od lewej: Robert Jucha, Marek Kępa, Robert Szewczyk
2. Motor Lublin (1992)
górny rząd od lewej: Marek Muszyński, Jens Henry Nielsen, Tomasz Pawelec, Hans Nielsen, Dariusz Stenka, Robert Birski, ???
dolny rząd od lewej: Marek Kępa, Jerzy Mordel
3. Motor Lublin & Coventry Bees (1994)
górny rząd od lewej: Marek Muszyński, Dariusz Stenka, Jerzy Głogowski, Zenon Kasprzak, Tomasz Szpak (kier. startu), Brian Andersen, Chris Clarence, Zbigniew Osiński (tłumacz), Glen Taylor, Shaun Tacey, Hans Nielsen, Ryszard Bielecki (kier. drużyny Motoru), Marek Suchodolski (kier drużyny Coventry, dyrektor naczelny lubelskiego oddziału CPN)
dolny rząd od lewej: Robert Szewczyk, Robert Dados, Paweł Staszek, Martin Willis, Jerzy Mordel, Janusz Stachyra, Leigh Adams, Marek Kępa, Alun Rossiter

Obrazek


Koniec odcinka pierwszego i zarazem nie ostatniego ;)

Jeśli rozpoznajecie osoby przy których są znaki zapytania to proszę o info. To samo tyczy się ewentualnych pomyłek z datami rocznymi (saturday night fever i późno już więc trochę jestem mało rozgarnięty, jak mawia klasyk :D)
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Awatar użytkownika
Bozena
Senior
Posty: 568
Rejestracja: 6 maja 2009, o 11:29
Lokalizacja: Lublin

Re: Archiwalne zdjęcia

#6 Postautor: Bozena » 24 października 2011, o 10:13

meesha pisze:3. Motor Lublin & Coventry Bees (1994)
górny rząd od lewej: Marek Muszyński, Dariusz Stenka, Jerzy Głogowski, Zenon Kasprzak, Brian Andersen, Chris Clarence (?), Shaun Tacey (?), Glen Taylor (?), Hans Nielsen, Ryszard Bielecki, ???
dolny rząd od lewej: Robert Szewczyk, Robert Dados, Martin Willis, Jerzy Mordel, Janusz Stachyra, Leigh Adams, Marek Kępa,

Uzupełnię trochę i poprawię podpisy do tego zdjęcia.
Górny rząd od lewej: Muszyński, Stenka, Głogowski, Kasprzak,za Zenonem Kasprzakiem w okularach kierownik startu Tomasz Szpak, Brian Andersen, Chris Clarence, tłumacz Zbigniew Osiński, Glen Taylor, Shaun Tacey,Hans Nielsen, Ryszard Bielecki (kierownik drużyny Motoru na tym meczu), Marek Suchodolski (dyrektor naczelny lubelskiej CPN-kierownik drużyny Coventry-)
Na dole pomiędzy Robertem Dadosem, a Martinem Willisem Paweł Staszek .

Z łezką w oku wspominam ten mecz. Były na nim tłumy kibiców i wspaniała atmosfera. :D Szczerze mówiąc to nie spodziewałam się tylu ludzi i w efekcie okupowałam miejsce na samym dole sektora nad Bystrzycą.

meesha
Trener
Posty: 7574
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Archiwalne zdjęcia

#7 Postautor: meesha » 24 października 2011, o 10:18

Bozena pisze:tłumacz Zbigniew Osiński,
Faktycznie, znajoma twarz a jakoś nie skojarzyłem :)
Marek Suchodolski (dyrektor naczelny lubelskiej CPN-kierownik drużyny Coventry-)
tak przypuszczałem, że jakiś ważniak z cepeenu, ale kto dokładnie - nie wiedziałem.
Na dole pomiędzy Robertem Dadosem, a Martinem Willisem Paweł Staszek .

Ale się skubaniec ukrył, "po głowach" leciałem i nie zauważyłem go zupełnie :D

Dzięki Bożena za te wszystkie poprawki i uzupełnienia, zaraz nanoszę w odpowiednim miejscu :)
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6067
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

Re: Archiwalne zdjęcia

#8 Postautor: grzesieck » 24 października 2011, o 14:14

meesha pisze:3. Hans Nielsen (1994)

Obrazek


na pewno 1994? Nielsen juz wtedy byl w Pile, a Sakpoltrans na plastronach to chyba rok 1992
METHANOL ADVENTURE TEAM

Awatar użytkownika
Yeste
Szkółkowicz
Posty: 208
Rejestracja: 16 sierpnia 2005, o 00:41
Lokalizacja: Lublin

Re: Archiwalne zdjęcia

#9 Postautor: Yeste » 24 października 2011, o 14:28

Ale się skubaniec ukrył


Bo on był w rzędzie środkowym :)

meesha
Trener
Posty: 7574
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Archiwalne zdjęcia

#10 Postautor: meesha » 24 października 2011, o 16:30

na pewno 1994? Nielsen juz wtedy byl w Pile, a Sakpoltrans na plastronach to chyba rok 1992
No na pewno nie 1994. Ta sama skóra co na grupowej fotce w plastronach z reklamą "Express Faktów", a ta jest na 100% z 1992. Literówka ;) Proszę o wyznaczenie zasłużonej kary :)
A jeszcze dziś kolejna porcja fotek.

EDIT:
OK, jedziemy dalej. Co prawda od teraz będą się pojawiały zdjęcia z gazet więc ich jakość nie będzie zbyt szałowa, ale wartość archiwistyczna duża. A o to chyba w tym wątku "sie rozchodzi". Jeśli ktoś uważa inaczej to nie ma przecież obowiązku przeglądania tego tematu ;)

Tym razem wszystkie zdjęcia są autorstwa Mieczysława Bielaka (oprócz ostatniego - podpisanego), zrobione w sezonie 1990, a pochodzą z takiego oto wydawnictwa (na okładce Dariusz Śledź i Hans Nielsen sławetnego dnia 1. kwietnia 1990 zdobywcy 14 punktów :) ):

Obrazek

Na zdjęciu poniżej
w górnym rzędzie: Dariusz Stenka, Dariusz Śledź, Jerzy Głogowski, Jezy Mordel, Hans Nielsen, Stanisław Gąszcz (kier. sekcji żużlowej),
w dolnym rzędzie: Robert Jucha, Marek Kępa, "Toni" Kasper.

Obrazek

A te już są podpisane, jedynie coś ten "Muszyński" jakiś za bardzo podobny do Roberta Birskiego więc to chyba pomyłka :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

kowal2207
Posty: 4
Rejestracja: 21 października 2011, o 12:19

Re: Archiwalne zdjęcia

#11 Postautor: kowal2207 » 24 października 2011, o 17:13

Świetna robota meesha, dzięki wielkie za te zdjęcia. Czekamy na kolejne wrzuty.

Awatar użytkownika
kibicLBN
Trener
Posty: 6336
Rejestracja: 23 lipca 2009, o 21:47

Re: Archiwalne zdjęcia

#12 Postautor: kibicLBN » 24 października 2011, o 18:18

Patrzcie jaki meesha był bogaty za głupią gazetkę 20 000zł mógł wydać ;)
Ile to by było na dzisiaj 2zł?
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6067
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

Re: Archiwalne zdjęcia

#13 Postautor: grzesieck » 24 października 2011, o 19:16

tak, 2zl

bilety ulgowe na mecze u nas kosztowaly wtedy niewiele wiecej, z tego co pamietam to w sezonie '93 bylo to 30 000zl, ale niestety nie moge tego sprawdzic, bo bilety mam w Lublinie :]
METHANOL ADVENTURE TEAM

Manitou
Kadrowicz
Posty: 1716
Rejestracja: 25 marca 2004, o 13:45
Lokalizacja: 081//022
Kontakt:

Re: Archiwalne zdjęcia

#14 Postautor: Manitou » 24 października 2011, o 20:00

Zwróćcie uwagę na pulęnagród do wygrana w wydaniu specjalnym Lubelskiego Sportu: odtwarzacz video, 5 kaset vhs i 20 kaset magnetofonowych, ehhhh łezka się w oku kręci :D

meesha
Trener
Posty: 7574
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Archiwalne zdjęcia

#15 Postautor: meesha » 24 października 2011, o 22:42

grzesieck pisze:bilety ulgowe na mecze u nas kosztowaly wtedy niewiele wiecej, z tego co pamietam to w sezonie '93 bylo to 30 000zl, ale niestety nie moge tego sprawdzic, bo bilety mam w Lublinie :]

Ale ja mogę sprawdzić :) Bilet szkolny (naklejka Pepsi) kosztował 30.000 zł. Tylko nie mówcie, że bilety też mam skanować :)
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Awatar użytkownika
InDorka
Zawodowiec
Posty: 1134
Rejestracja: 25 kwietnia 2004, o 11:26
Lokalizacja: Lublin

Re: Archiwalne zdjęcia

#16 Postautor: InDorka » 24 października 2011, o 22:53

Alez nie krepuj sie Meesha, skanuj :lol:
Jak Grzesieck napisal, ze nie moze sprawdzic ceny biletow bo zostaly w Lublinie - chcialam wyrazic zartobliwe ubolewanie, ze nie zabral tak cennych pamiatek ze soba :-P ...a tu widze, ze to nie tylko on...
Napiszcie panowie, ze juz nie zbieracie biletow, ze to zwyczaje z okresu podstawowki, bo inaczej zwatpie w siebie i swoje wlasne kibicowanie...
~~~~~~~~
"Na pewno" pisze się naprawdę osobno, a "naprawdę" pisze się na pewno razem.
~~~~~~~~

meesha
Trener
Posty: 7574
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Archiwalne zdjęcia

#17 Postautor: meesha » 24 października 2011, o 22:56

Ja tam zbieram. I żeby to tylko z żużla bilety to jeszcze bym się o swoje zdrowie psychiczne bardzo nie martwił. Niestety nie tylko :lol:
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6067
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

Re: Archiwalne zdjęcia

#18 Postautor: grzesieck » 24 października 2011, o 22:56

no ja juz nie zbieram biletow od dawien dawna, a kilka lat temu nawet program przestalem kupowac

co nie zmienia faktu, ze kolekcje z lat 90-tych nadal trzymam na polce : )
METHANOL ADVENTURE TEAM

Awatar użytkownika
InDorka
Zawodowiec
Posty: 1134
Rejestracja: 25 kwietnia 2004, o 11:26
Lokalizacja: Lublin

Re: Archiwalne zdjęcia

#19 Postautor: InDorka » 24 października 2011, o 23:10

:lol: jestescie niesamowici :lol:
Jesli ktos kiedys bedzie robil wzorzec kibica dla Sevres ...Meesha bedziesz pierwszym kandydatem

P.S Mam bilety z piatku - parking na Krola Leszczynskiego, parking pod Media Markt i biuro UPC
jakby sie przydaly to gwizdnij :lol:
~~~~~~~~
"Na pewno" pisze się naprawdę osobno, a "naprawdę" pisze się na pewno razem.
~~~~~~~~

meesha
Trener
Posty: 7574
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Archiwalne zdjęcia

#20 Postautor: meesha » 24 października 2011, o 23:14

A tak w ogóle to mam pytanko, a nawet trzy. Założyciel tematu prosił o zdjęcia z lat 1990+ czy zatem:
a) mogę wrzucać tu również fotki (jakości gazetowej schyłkowego Jaruzela) z lat nieco wcześniejszych?
b) czy w ogóle zdjęcia czarno-białe (również z lat 90-tych) wklejać czy nie?
c) czy inne foty niż z prezentacji kogoś interesują?


A żeby tak za bardzo nie off-topować to coś zarzucę. Mecz Unia Leszno - Motor Lublin 42:48 (kto by to w dzisiejszych czasach pomyślał :D), 1 maja 1990. Plastrony model "old skul" ;)
Od lewej na górze: Dariusz Śledź, Dariusz Stenka, Jerzy Głogowski, Lars Henrik Jorgensen, Tadeusz Supryn (kierownik drużyny), Antonin Kasper jr.,
Od lewej na dole: Marek Iwaniec, Marek Kępa, Jerzy Mordel

Obrazek

Autor nieznany, źródło: tygodnik "Na Wirażu" nr 7/1990

P.S. InDorka - parkingowych nie zbieram, ale jakbyś była gdzieś w Polsce czy na świecie i przywiozła bilet komunikacji miejskiej (może być skasowany) to nie pogardzę ;)
Jesli ktos kiedys bedzie robil wzorzec kibica dla Sevres ...Meesha bedziesz pierwszym kandydatem
Oj nie i jeszcze długo nie. Znam większych wariatów :D
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Manitou
Kadrowicz
Posty: 1716
Rejestracja: 25 marca 2004, o 13:45
Lokalizacja: 081//022
Kontakt:

Re: Archiwalne zdjęcia

#21 Postautor: Manitou » 24 października 2011, o 23:15

InDorka pisze:Napiszcie panowie, ze juz nie zbieracie biletow, ze to zwyczaje z okresu podstawowki, bo inaczej zwatpie w siebie i swoje wlasne kibicowanie...
Kurczę czas do lekarza... ponad 30 lat na karku i wszystkie bilety z wyjazdów w koszulkach i segregatorach :(

Awatar użytkownika
InDorka
Zawodowiec
Posty: 1134
Rejestracja: 25 kwietnia 2004, o 11:26
Lokalizacja: Lublin

Re: Archiwalne zdjęcia

#22 Postautor: InDorka » 24 października 2011, o 23:21

Gdyby temat biletow pojawil sie kilka miesiecy wczesniej... moglabym Ci obiecac co najmniej trzy zagraniczne. A teraz to musimy czekac do nastepnego sezonu. Zapamietam.
~~~~~~~~
"Na pewno" pisze się naprawdę osobno, a "naprawdę" pisze się na pewno razem.
~~~~~~~~

Awatar użytkownika
Bozena
Senior
Posty: 568
Rejestracja: 6 maja 2009, o 11:29
Lokalizacja: Lublin

Re: Archiwalne zdjęcia

#23 Postautor: Bozena » 24 października 2011, o 23:41

InDorka pisze:Alez nie krepuj sie Meesha, skanuj :lol:
Jak Grzesieck napisal, ze nie moze sprawdzic ceny biletow bo zostaly w Lublinie - chcialam wyrazic zartobliwe ubolewanie, ze nie zabral tak cennych pamiatek ze soba :-P ...a tu widze, ze to nie tylko on...
Napiszcie panowie, ze juz nie zbieracie biletow, ze to zwyczaje z okresu podstawowki, bo inaczej zwatpie w siebie i swoje wlasne kibicowanie...

Co prawda mam teraz bałagan w swoich zbiorach, ale bilety z tego sezonu też się tam znajdą :)
Podobają mi się bilety z fotkami zawodników, zwłaszcza te duże zamieszczone poniżej z 1994 roku.
Moje fotki:
Marek Kępa 1993
Obrazek
Hans Nielsen
Obrazek
Jerzy Mordel
Obrazek
Tomasz Piszcz
Obrazek
Robert Jucha
Obrazek
Robert Jucha
Obrazek
Robert Dados
Obrazek
Od lewej u góry:Jerzy Głogowski, Robert Jucha, Jerzy Mordel, Dariusz Stenka, Robert Birski, trener Witold zwierzchowski.
Na dole: Marek Muszyński, Robert Szewczyk, Martin Dugard
Obrazek
Drużyna Motoru 1995 rok: Leigh Adams, Robert Jucha, Dariusz Stenka, Jerzy Mordel, Marek Kępa, Jacek Ziółkowski.
Na dole: Tomasz Słowiński, Paweł Staszek, Robert Dados
Obrazek
LKŻ;1996 rok
Od lewej u góry: Jerzy Głogowski, Piotr Styczyński, Michaił Starostin, trener Ryszard Bielecki
Na dole:Robert Szewczyk, Marcin Knap, Tomasz Piszcz, Marek Muszyński

Obrazek
Robert Jucha
Obrazek
Marek Kępa
Obrazek
Hans Nielsen
Obrazek

Obrazek
Dariusz Stenka
Obrazek
Jerzy Mordel
Obrazek
Paweł Staszek
Obrazek
Leigh Adams
Obrazek
Jerzy Mordel
Obrazek
Dariusz Stenka
Obrazek
Marek Kępa
Obrazek

LKŻ 1997 rok:
U góry od lewj:W głębi trener Ryszard Bielecki, Marcin Nowoszyński, Armando Castagna, Robert Szewczyk, Jerzy Mordel, Jacek Ziółkowski.
Na dole: Jarosław Cieślak, Tomasz Piszcz, ....

Obrazek

Bilet ze Speedway Show: Leigh Adams i jego goście:

Obrazek
Ostatnio zmieniony 27 października 2011, o 15:49 przez Bozena, łącznie zmieniany 3 razy.

meesha
Trener
Posty: 7574
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Archiwalne zdjęcia

#24 Postautor: meesha » 25 października 2011, o 00:11

Ładnie - 130 000 za bilet, a mówią, że to ja za gazetkę przepłaciłem ;)

Pierwsze zdjęcie Marka Kępy pochodzi z meczu z Apatorem w 1993 - poznaję po tancerkach/rzach w strojach ludowych :)

EDIT:
Coś z klasyki. Wiadomo z jakiego meczu i kiedy :)

Obrazek

Źródło: Magazyn Ilustrowany "Żużel" nr 2/1990
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Awatar użytkownika
MLSpeedy
Junior
Posty: 352
Rejestracja: 10 grudnia 2007, o 16:30
Lokalizacja: Lublin

Re: Archiwalne zdjęcia

#25 Postautor: MLSpeedy » 25 października 2011, o 08:02

meesha pisze:A tak w ogóle to mam pytanko, a nawet trzy. Założyciel tematu prosił o zdjęcia z lat 1990+ czy zatem:
a) mogę wrzucać tu również fotki (jakości gazetowej schyłkowego Jaruzela) z lat nieco wcześniejszych?
b) czy w ogóle zdjęcia czarno-białe (również z lat 90-tych) wklejać czy nie?
c) czy inne foty niż z prezentacji kogoś interesują?


Założycielem tematu nie jestem ale chętnie go odwiedzam, więc jak będziesz miał czas to wrzucaj jak leci :)