Żużel u innych

liga polska, ligi zagraniczne, GP
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Bozena
Senior
Posty: 568
Rejestracja: 6 maja 2009, o 11:29
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel u innych

#226 Postautor: Bozena » 3 października 2011, o 22:56

InDorka pisze:Fajnie, ze sa u nas takie wpisy jak dwa ostatnie.

Jestem pewna, ze Bozena mysli tak samo, a swoje kondolencje zlozyla zupelnie machinalnie, wstrzasnieta jak normalni ludzie straszna wiadomoscia o kibolach w naszej spokojnej dyscyplinie.

Dlaczego niby machinalnie ? Zginął młody kibic żużla, spokojny chłopak, ojciec 5 letniej dziewczynki. Nie obchodzi mnie jaki klub reprezentował, wracał do domu, być może dzwonił do żony. Dlaczego niby miałoby mnie to nie obchodzić ?
Najbardziej współczuję rodzinie zmarłego, bo według tego co rano słyszałam w TV 2 policjantki są hospitalizowane, więc wszelkie inne doniesienia o innych poszkodowanych są mocno przesadzone. Na pewno nie pochwalam burd wywoływanych przez kiboli, ale nie rozumiem dlaczego miałabym nie współczuć rodzinie młodego kibica, fana speedwaya tak jak ja. Policjanci jechali do interwencji, nie oznakowanym autem, bez sygnału, jak mówią niektórzy z dużą prędkością, prawdopodobnie nie udzielili po wypadku pomocy (tu są rozbieżności) i to być może rozjuszyło kiboli, kiedy usłyszeli, że ofiara wypadku nie żyje. Oczywiście to nie usprawiedliwia agresywnych, zapewne nietrzeźwych kiboli, demolujących przy okazji co popadnie.Sprawą zajmie się prokuratura ustalając jak było w rzeczywistości i winni poniosą zasłużoną karę. Co do Tuska to ponoć faktycznie niezbyt dobrze przywitali go podczas kampanii wyborczej kibice z Poznania i Piły, ale mnie to akurat "ani ziębi, ani grzeje" :wink:
Żałuję tylko, że doszło do tragicznego wypadku i zamieszek w Zielonej Górze i współczuję normalnym kibicom Falubazu, że muszą się wstydzić za to co się tam wydarzyło , zamiast cieszyć się z mistrzostwa :(
http://foto.sportowefakty.pl/index.php?k=2&p=4&g=6216

Awatar użytkownika
yamahaR1
Senior
Posty: 982
Rejestracja: 24 lipca 2004, o 20:43
Lokalizacja: LUBLIN

Re: Żużlowe różności

#227 Postautor: yamahaR1 » 3 października 2011, o 23:17

Sledzio pisze:A gdyby to był normalny człowiek to zapewne z 100 razy byłby ganiany po sadach, a że policjant to pewnie już po sprawie i to własnie jest POLSKA.


faktycznie bo policjant u nas ma niesamowite prawa i możliwości. Robią co chcą, nie boją się konsekwencji a amunicji i paliwa to mają tyle, że jeżdżą po kraju i strzelają do wszystkiego co się rusza :roll:

Odpowiednie służby zabezpieczyły teren i udzieliły pierwszej pomocy a narąbany tłum zarzuca im, że nie pozwolili podejść i pomóc ...

Ty to myślisz sam czasami czy klepiesz co wyczytasz na onecie ?

meesha
Trener
Posty: 7574
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Żużel u innych

#228 Postautor: meesha » 3 października 2011, o 23:27

No niestety, ale takie rzeczy często się zdarzają na wiejskich potańcówkach. Niektórzy mówią, że to magia, a to zwykły bandytyzm...
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

GeloG89
Szkółkowicz
Posty: 189
Rejestracja: 8 czerwca 2011, o 21:29

Re: Żużlowe różności

#229 Postautor: GeloG89 » 3 października 2011, o 23:27

Nie pierwszy raz Zielono Górska dzicz pokazała "mistrzostwo" ale jak jest przyzwolenie i namawianie do takich czynów od samego prezesa Dowhana to ich problem. Szkoda ze to odbije się czkawką dla całego żużla. Nikt nie mówił że Stal zdobyła brąz, że Bydgoszcz i Wybrzeże awansowało,nikt nie pokazuje całych rodzin na trybunach, pięknych opraw bo to takie nudne, ale o zadymie to wszędzie, w każdej telewizji i we wszystkich portalach piszą. SENSACJA Chyba nie taką drogą poszło to wszystko w Zielonej. Z magi Falubazu zrobiło się pośmiewisko. Dobrze ale szkoda ze niewinni ucierpieli i że żużel powoli ewoluuje w stronę chuliganki.

Awatar użytkownika
RadeKas
Trener
Posty: 4863
Rejestracja: 5 listopada 2003, o 19:06
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Żużel u innych

#230 Postautor: RadeKas » 3 października 2011, o 23:31

To zadna ewolucja. Magiczni z zielonej dziury byli tacy od lat. Kiedy jezdzilismy z nimi w 1 lidze zawsze jakies jaja byly.
Richie Faulkner:
Good morning Poland! You were fuckin unreal last night!You blew the roof off!! It was an honor to play for you all.

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7218
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel u innych

#231 Postautor: istred » 4 października 2011, o 09:17

Zginął młody kibic żużla, spokojny chłopak, ojciec 5 letniej dziewczynki. Nie obchodzi mnie jaki klub reprezentował, wracał do domu, być może dzwonił do żony.
Znałaś go?
Równie dobrze mógłby to być recydywista, handlarz narkotykami pod szkołą podstawową, dzwoniący do swojego dostawcy żeby załatwił towar, bo dzicz chce się bawić. Może jeszcze do tego alimentów na dziecko nie płacił...
Nie lepiej napisać po prostu, że zginął człowiek?

Awatar użytkownika
Bozena
Senior
Posty: 568
Rejestracja: 6 maja 2009, o 11:29
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel u innych

#232 Postautor: Bozena » 4 października 2011, o 11:54

A Ty znałeś, że wypisujesz takie bzdury? Ja przynajmniej opieram się na informacjach z prasy:
http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.d ... 6/34747568
http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.d ... /687489560

jerry78
Trener
Posty: 4535
Rejestracja: 16 czerwca 2007, o 20:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel u innych

#233 Postautor: jerry78 » 4 października 2011, o 12:11

Wierzcie w to lub nie, ale ja to wszystko odczytuję jako karę "z góry" wobec kibiców falubazu za powieszenie szalika na pomniku.
Niby można powiedzieć, że zwykły zbieg okoliczności, ale jednak coś w tym jest.

meesha
Trener
Posty: 7574
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Żużel u innych

#234 Postautor: meesha » 4 października 2011, o 12:12

Znałaś go?

A Ty znałeś?

Nikt z nas nie znał, a to co pisze prasa nie musi być wiarygodne.
,Po prostu - zginął młody człowiek, w nieszczęśliwym wypadku. I tyle można na ten temat powiedzieć obiektywnie. A takich wypadków na drogach zdarza się codziennie kilkadziesiąt. Czy to jest powód, żeby wszczynać regularną bitwę? Gdyby wpadł pod wóz straży pożarnej to należy rozpieprzyć całą remizę? A pod autobus to rozwalić całą zajezdnię (pół miasta oczywiście jako bonus)? Czy tak się zachowuje Homo Sapiens czy raczej jakieś małpy człekokształtne???

Pytanie retoryczne...
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Awatar użytkownika
MLSpeedy
Junior
Posty: 352
Rejestracja: 10 grudnia 2007, o 16:30
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel u innych

#235 Postautor: MLSpeedy » 4 października 2011, o 12:29

Amen. I post Meeshy powinien zakończyć ten temat.

Ge(L)o
Trener
Posty: 3224
Rejestracja: 26 czerwca 2006, o 12:14
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel u innych

#236 Postautor: Ge(L)o » 4 października 2011, o 15:16

Inaczej byście śpiewali, gdyby policja zabiła kogoś z Waszego najbliższego otoczenia albo rodziny.

meesha
Trener
Posty: 7574
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Żużel u innych

#237 Postautor: meesha » 4 października 2011, o 15:17

Tak. Zabilibyśmy policję...
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Awatar użytkownika
RadeKas
Trener
Posty: 4863
Rejestracja: 5 listopada 2003, o 19:06
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Żużel u innych

#238 Postautor: RadeKas » 4 października 2011, o 15:20

Ge(L)o pisze:Inaczej byście śpiewali, gdyby policja zabiła kogoś z Waszego najbliższego otoczenia albo rodziny.



:lol: :lol: :lol:
Richie Faulkner:
Good morning Poland! You were fuckin unreal last night!You blew the roof off!! It was an honor to play for you all.

meesha
Trener
Posty: 7574
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Żużel u innych

#239 Postautor: meesha » 4 października 2011, o 15:21

A ja myślałem, że to Tusk... Co mają ludzie we łbach nasrane to żal :?
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Awatar użytkownika
manjolo
Junior
Posty: 319
Wiek: 36
Rejestracja: 13 września 2010, o 21:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Żużel u innych

#240 Postautor: manjolo » 4 października 2011, o 16:11

sztucznej mgły nie było ?
motoru brum

speedwayowiec
Szkółkowicz
Posty: 203
Rejestracja: 20 czerwca 2010, o 12:39

Re: Żużel u innych

#241 Postautor: speedwayowiec » 4 października 2011, o 16:25

Nikt z nas nie wie jak było naprawdę. Wiedzę na temat tej sytuacji czerpiecie tylko z tv czy prasy. A jeśli wierzycie we wszystko co wam podają media to radzę wam zastanowić się 2 razy. Zginął człowiek w tragicznych okolicznościach i tyle wiemy. Niech spoczywa w pokoju [*]

Awatar użytkownika
Hayden
Trener
Posty: 2073
Wiek: 31
Rejestracja: 13 maja 2009, o 22:03

Re: Żużel u innych

#242 Postautor: Hayden » 4 października 2011, o 16:34

A banda kretynow poszla demolowac miasto i pobic dwie policjantki.
Motor mocny

Awatar użytkownika
InDorka
Zawodowiec
Posty: 1134
Rejestracja: 25 kwietnia 2004, o 11:26
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel u innych

#243 Postautor: InDorka » 4 października 2011, o 16:58

Nie powinnam sie juz odzywac, bo nie ma sensu tlumaczyc oczywistosci, ale musze.

Te dwie mlode policjantki tez pewnie mialy mezow i dzieci, ale nade wszystko one byly w pracy i musialy tam byc. On mogl - ale nie musial.
A kibic to jakis specjalny, wybrany gatunek czlowieka, ze od razu trzeba wymierzac samosad?
I to nie bylo tylko odreagowanie wscieklosci na policje, ale oni przeciez chcieli sfajczyc kawalek miasta
Potwierdzono próbę zniszczenia stacji benzynowej, Napastnicy zaczęli wylewać paliwo z dystrybutorów - na szczęście pracownicy stacji wyłączyli prąd.

Meesha slusznie zauwazyl, ze gdyby takie akcje rozgrywaly sie po kazdym wypadku smiertelnym...
to ten swiat wygladalby...lepiej sobie nie wyobrazac.
~~~~~~~~
"Na pewno" pisze się naprawdę osobno, a "naprawdę" pisze się na pewno razem.
~~~~~~~~

Awatar użytkownika
istred
Trener
Posty: 7218
Rejestracja: 27 stycznia 2004, o 20:38
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel u innych

#244 Postautor: istred » 4 października 2011, o 17:36

speedwayowiec pisze:Nikt z nas nie wie jak było naprawdę. Wiedzę na temat tej sytuacji czerpiecie tylko z tv czy prasy. A jeśli wierzycie we wszystko co wam podają media to radzę wam zastanowić się 2 razy. Zginął człowiek w tragicznych okolicznościach i tyle wiemy. Niech spoczywa w pokoju [*]

Dodaj do tego doświadczenie życiowe i logikę.

Skąd wiesz, że ziemia jest okrągła?
Wierzysz we wszystko co Ci ktoś powie albo przeczytasz?

speedwayowiec
Szkółkowicz
Posty: 203
Rejestracja: 20 czerwca 2010, o 12:39

Re: Żużel u innych

#245 Postautor: speedwayowiec » 4 października 2011, o 20:00

Jeśli mówi mi coś ktoś godny zaufania i z autorytetem jestem skłonny uwierzyć.
Przykład z Ziemią doprawdy idealny...

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4414
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Żużel u innych

#246 Postautor: Kargolo » 5 października 2011, o 15:10

Jak uważacie kto zostanie w Zielonej? Ja sam nie wiem kogo bym zostawił. Protas w GP zawsze był słaby i potrafił przegrać z każdym ale w lidze w tym sezonie był świetny i ma najdłuższy kontrakt (do 2015) a dodatkowym plusem jest to że jest Polakiem więc z nim w składzie może jeździć więcej obco. Gregowi kończy się kontrakt w tym roku i ma chyba najsłabszą średnią z tych trzech zawodników ale to mistrz świata a taki ktoś przyciąga kibiców jak magnes. Jonsson najlepsza średnia w drużynie (3 w lidze), na 99,5% medalista GP ale odjechał tylko jeden sezon w Zielonej i najmniej identyfikuje się z drużyną i miastem (mi zawsze chyba będzie się kojarzył z Bydgoszczą). Ja zostawiłbym Protasa nie tylko ze względu na to że jest wychowankiem ale przede wszystkim Polakiem więc można będzie zatrudnić więcej obcokrajowców a w ekstralidze będzie w przyszłym sezonie łatwiej o dobrego obcokrajowca niż o dobrego Polaka. Myślę że któryś z pozostałych może trafić do Wrocławia, Częstochowy albo Torunia chyba że w Toruniu zostanie Holder. Prawie na pewno z Wrocka wyleci Bjerre który za mało gwarantuje w ekstralidze jako zawodnik z GP. Myślę że jego miejsce zajmie właśnie Hancock albo Jonsson. A wtedy dawać Duńczyka do nas razem z bratem w pakiecie. Lasse może być niezłym juniorem w 1 lidze i przede wszystkim przyszłościowym zawodnikiem.
Whatever możemy się spodziewać gorącego okresu transferowego i sporych zmian w składach niektórych drużyn.

meesha
Trener
Posty: 7574
Wiek: 43
Rejestracja: 30 marca 2004, o 23:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Żużel u innych

#247 Postautor: meesha » 5 października 2011, o 15:16

A nawet however ;)
T. Lorek: Gdyby ktoś obudził cię w środku nocy i zapytał: z czym kojarzy ci się Polska, to co byś odpowiedział?

H. Nielsen: Nie zdążyłbym przetrzeć oczu, a już mówiłbym o pierwszym występie w meczu ligowym w barwach Motoru Lublin. 1990 rok...

Awatar użytkownika
Kargolo
Trener
Posty: 4414
Rejestracja: 26 sierpnia 2011, o 10:55

Re: Żużel u innych

#248 Postautor: Kargolo » 5 października 2011, o 15:18

Też 8)

Awatar użytkownika
MLSpeedy
Junior
Posty: 352
Rejestracja: 10 grudnia 2007, o 16:30
Lokalizacja: Lublin

Re: Żużel u innych

#249 Postautor: MLSpeedy » 5 października 2011, o 15:31

...Prawie na pewno z Wrocka wyleci Bjerre który za mało gwarantuje w ekstralidze jako zawodnik z GP...

Uwielbiam ten pogrubiony zwrot :lol:

P.S. Chyba na pewno tak będzie 8) sorry za OT

Awatar użytkownika
grzesieck
Trener
Posty: 6067
Rejestracja: 22 maja 2003, o 19:59

Re: Żużel u innych

#250 Postautor: grzesieck » 5 października 2011, o 15:42

meesha pisze:A nawet however ;)


a nawet anyway ;)
METHANOL ADVENTURE TEAM