XVIIIc RUNDA TYPERA - niedziela 2011-09-11
Re: XVIIIc RUNDA TYPERA - niedziela 2011-09-11
EKSTRALIGA - XVII KOLEJKA
Unia Leszno - Unibax Toruń -12
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra -12
EKSTRALIGA - XVIII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa -12
I LIGA - XVIII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -16
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +6
II LIGA - XVI KOLEJKA
Wanda Kraków - Kaskad Równe -8
Kolejarz Opole - Kolejarz Rawicz +22
Ostrovia Ostrów - KMŻ Lublin +18
Zawodnik:Woodward
Unia Leszno - Unibax Toruń -12
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra -12
EKSTRALIGA - XVIII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa -12
I LIGA - XVIII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -16
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +6
II LIGA - XVI KOLEJKA
Wanda Kraków - Kaskad Równe -8
Kolejarz Opole - Kolejarz Rawicz +22
Ostrovia Ostrów - KMŻ Lublin +18
Zawodnik:Woodward
Ostatnio zmieniony 11 września 2011, o 14:34 przez Seebek, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: XVIIIc RUNDA TYPERA - niedziela 2011-09-11
EKSTRALIGA - XVII KOLEJKA
Unia Leszno - Unibax Toruń +4
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +8
EKSTRALIGA - XVIII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +14
I LIGA - XVIII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -4
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +10
II LIGA - XVI KOLEJKA
Wanda Kraków - Kaskad Równe +6
Kolejarz Opole - Kolejarz Rawicz +18
Ostrovia Ostrów - KMŻ Lublin +16
Zawodnik: Woodward
Unia Leszno - Unibax Toruń +4
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +8
EKSTRALIGA - XVIII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +14
I LIGA - XVIII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -4
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +10
II LIGA - XVI KOLEJKA
Wanda Kraków - Kaskad Równe +6
Kolejarz Opole - Kolejarz Rawicz +18
Ostrovia Ostrów - KMŻ Lublin +16
Zawodnik: Woodward
Mateusz Borowicz o jeździe na przyczepnej nawierzchni: "Lubię czuć motocykl, to że parzy mnie w tyłek i jedzie do przodu."
Re: XVIIIc RUNDA TYPERA - niedziela 2011-09-11
EKSTRALIGA - XVII KOLEJKA
Unia Leszno - Unibax Toruń +9
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +9
EKSTRALIGA - XVIII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +13
I LIGA - XVIII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -7
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +9
II LIGA - XVI KOLEJKA
Wanda Kraków - Kaskad Równe +6
Kolejarz Opole - Kolejarz Rawicz +15
Ostrovia Ostrów - KMŻ Lublin -3
Zawodnik: Puzon
Unia Leszno - Unibax Toruń +9
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +9
EKSTRALIGA - XVIII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +13
I LIGA - XVIII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -7
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +9
II LIGA - XVI KOLEJKA
Wanda Kraków - Kaskad Równe +6
Kolejarz Opole - Kolejarz Rawicz +15
Ostrovia Ostrów - KMŻ Lublin -3
Zawodnik: Puzon
Motor mocny
Re: XVIIIc RUNDA TYPERA - niedziela 2011-09-11
EKSTRALIGA - XVII KOLEJKA
Unia Leszno - Unibax Toruń +4
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +12
EKSTRALIGA - XVIII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +14
I LIGA - XVIII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz +4
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +8
II LIGA - XVI KOLEJKA
Wanda Kraków - Kaskad Równe +12
Kolejarz Opole - Kolejarz Rawicz +18
Ostrovia Ostrów - KMŻ Lublin -6
Zawodnik: Malitowski
Unia Leszno - Unibax Toruń +4
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +12
EKSTRALIGA - XVIII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +14
I LIGA - XVIII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz +4
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +8
II LIGA - XVI KOLEJKA
Wanda Kraków - Kaskad Równe +12
Kolejarz Opole - Kolejarz Rawicz +18
Ostrovia Ostrów - KMŻ Lublin -6
Zawodnik: Malitowski
Re: XVIIIc RUNDA TYPERA - niedziela 2011-09-11
EKSTRALIGA - XVII KOLEJKA
Unia Leszno - Unibax Toruń +5
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +12
EKSTRALIGA - XVIII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +6
I LIGA - XVIII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz +7
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +7
II LIGA - XVI KOLEJKA
Wanda Kraków - Kaskad Równe +7
Kolejarz Opole - Kolejarz Rawicz +13
Ostrovia Ostrów - KMŻ Lublin -5
Zawodnik: Woodward
Unia Leszno - Unibax Toruń +5
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +12
EKSTRALIGA - XVIII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +6
I LIGA - XVIII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz +7
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +7
II LIGA - XVI KOLEJKA
Wanda Kraków - Kaskad Równe +7
Kolejarz Opole - Kolejarz Rawicz +13
Ostrovia Ostrów - KMŻ Lublin -5
Zawodnik: Woodward
Ostatnio zmieniony 11 września 2011, o 06:43 przez smerf_997, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: XVIIIc RUNDA TYPERA - niedziela 2011-09-11
EKSTRALIGA - XVII KOLEJKA
Unia Leszno - Unibax Toruń +8
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +14
EKSTRALIGA - XVIII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +12
I LIGA - XVIII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -8
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +3
II LIGA - XVI KOLEJKA
Wanda Kraków - Kaskad Równe +4
Kolejarz Opole - Kolejarz Rawicz +14
Ostrovia Ostrów - KMŻ Lublin -4
Zawodnik: Woodward
Unia Leszno - Unibax Toruń +8
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +14
EKSTRALIGA - XVIII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +12
I LIGA - XVIII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -8
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +3
II LIGA - XVI KOLEJKA
Wanda Kraków - Kaskad Równe +4
Kolejarz Opole - Kolejarz Rawicz +14
Ostrovia Ostrów - KMŻ Lublin -4
Zawodnik: Woodward
- Łoptymista
- Trener
- Posty: 3790
- Rejestracja: 15 kwietnia 2003, o 08:22
- Lokalizacja: Lublin
Re: XVIIIc RUNDA TYPERA - niedziela 2011-09-11
EKSTRALIGA - XVII KOLEJKA
Unia Leszno - Unibax Toruń +7
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +8
EKSTRALIGA - XVIII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +10
I LIGA - XVIII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -4
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +4
II LIGA - XVI KOLEJKA
Wanda Kraków - Kaskad Równe +8
Kolejarz Opole - Kolejarz Rawicz +18
Ostrovia Ostrów - KMŻ Lublin +20
Zawodnik: Woodward
Unia Leszno - Unibax Toruń +7
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +8
EKSTRALIGA - XVIII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +10
I LIGA - XVIII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -4
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +4
II LIGA - XVI KOLEJKA
Wanda Kraków - Kaskad Równe +8
Kolejarz Opole - Kolejarz Rawicz +18
Ostrovia Ostrów - KMŻ Lublin +20
Zawodnik: Woodward
Re: XVIIIc RUNDA TYPERA - niedziela 2011-09-11
EKSTRALIGA - XVII KOLEJKA
Unia Leszno - Unibax Toruń +5
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +9
EKSTRALIGA - XVIII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +15
I LIGA - XVIII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -9
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk -5
II LIGA - XVI KOLEJKA
Wanda Kraków - Kaskad Równe +7
Kolejarz Opole - Kolejarz Rawicz +21
Ostrovia Ostrów - KMŻ Lublin -5
Zawodnik: Woodward
Unia Leszno - Unibax Toruń +5
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +9
EKSTRALIGA - XVIII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +15
I LIGA - XVIII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -9
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk -5
II LIGA - XVI KOLEJKA
Wanda Kraków - Kaskad Równe +7
Kolejarz Opole - Kolejarz Rawicz +21
Ostrovia Ostrów - KMŻ Lublin -5
Zawodnik: Woodward
Re: XVIIIc RUNDA TYPERA - niedziela 2011-09-11
EKSTRALIGA - XVII KOLEJKA
Unia Leszno - Unibax Toruń +5
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +9
EKSTRALIGA - XVIII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +13
I LIGA - XVIII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -11
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk -5
II LIGA - XVI KOLEJKA
Wanda Kraków - Kaskad Równe +9
Kolejarz Opole - Kolejarz Rawicz +17
Ostrovia Ostrów - KMŻ Lublin -5
Zawodnik: Woodward
Unia Leszno - Unibax Toruń +5
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +9
EKSTRALIGA - XVIII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +13
I LIGA - XVIII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -11
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk -5
II LIGA - XVI KOLEJKA
Wanda Kraków - Kaskad Równe +9
Kolejarz Opole - Kolejarz Rawicz +17
Ostrovia Ostrów - KMŻ Lublin -5
Zawodnik: Woodward
Re: XVIIIc RUNDA TYPERA - niedziela 2011-09-11
EKSTRALIGA - XVII KOLEJKA
Unia Leszno - Unibax Toruń -10
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra -8
EKSTRALIGA - XVIII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +4
I LIGA - XVIII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -20
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +10
II LIGA - XVI KOLEJKA
Wanda Kraków - Kaskad Równe +18
Kolejarz Opole - Kolejarz Rawicz +26
Ostrovia Ostrów - KMŻ Lublin +12
Zawodnik:Woodward
Unia Leszno - Unibax Toruń -10
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra -8
EKSTRALIGA - XVIII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +4
I LIGA - XVIII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -20
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +10
II LIGA - XVI KOLEJKA
Wanda Kraków - Kaskad Równe +18
Kolejarz Opole - Kolejarz Rawicz +26
Ostrovia Ostrów - KMŻ Lublin +12
Zawodnik:Woodward
Re: XVIIIc RUNDA TYPERA - niedziela 2011-09-11
EKSTRALIGA - XVII KOLEJKA
Unia Leszno - Unibax Toruń -6
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +12
EKSTRALIGA - XVIII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +16
I LIGA - XVIII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -10
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +6
II LIGA - XVI KOLEJKA
Wanda Kraków - Kaskad Równe +10
Kolejarz Opole - Kolejarz Rawicz +22
Ostrovia Ostrów - KMŻ Lublin +14
Zawodnik: Woodward
Unia Leszno - Unibax Toruń -6
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +12
EKSTRALIGA - XVIII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +16
I LIGA - XVIII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -10
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +6
II LIGA - XVI KOLEJKA
Wanda Kraków - Kaskad Równe +10
Kolejarz Opole - Kolejarz Rawicz +22
Ostrovia Ostrów - KMŻ Lublin +14
Zawodnik: Woodward
-
- Zawodowiec
- Posty: 1240
- Rejestracja: 19 stycznia 2006, o 08:53
- Lokalizacja: Lublin
Re: XVIIIc RUNDA TYPERA - niedziela 2011-09-11
EKSTRALIGA - XVII KOLEJKA
Unia Leszno - Unibax Toruń -6
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +10
EKSTRALIGA - XVIII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +12
I LIGA - XVIII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -12
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +9
II LIGA - XVI KOLEJKA
Wanda Kraków - Kaskad Równe +6
Kolejarz Opole - Kolejarz Rawicz +18
Ostrovia Ostrów - KMŻ Lublin +4
Zawodnik: Cameron Woodward
Unia Leszno - Unibax Toruń -6
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +10
EKSTRALIGA - XVIII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +12
I LIGA - XVIII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -12
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +9
II LIGA - XVI KOLEJKA
Wanda Kraków - Kaskad Równe +6
Kolejarz Opole - Kolejarz Rawicz +18
Ostrovia Ostrów - KMŻ Lublin +4
Zawodnik: Cameron Woodward
Re: XVIIIc RUNDA TYPERA - niedziela 2011-09-11
EKSTRALIGA - XVII KOLEJKA
Unia Leszno - Unibax Toruń +2
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra -6
EKSTRALIGA - XVIII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +4
I LIGA - XVIII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -20
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +9
II LIGA - XVI KOLEJKA
Wanda Kraków - Kaskad Równe -3
Kolejarz Opole - Kolejarz Rawicz +12
Ostrovia Ostrów - KMŻ Lublin +18
Zawodnik: Puszakowski
Unia Leszno - Unibax Toruń +2
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra -6
EKSTRALIGA - XVIII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +4
I LIGA - XVIII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -20
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +9
II LIGA - XVI KOLEJKA
Wanda Kraków - Kaskad Równe -3
Kolejarz Opole - Kolejarz Rawicz +12
Ostrovia Ostrów - KMŻ Lublin +18
Zawodnik: Puszakowski
Re: XVIIIc RUNDA TYPERA - niedziela 2011-09-11
EKSTRALIGA - XVII KOLEJKA
Unia Leszno - Unibax Toruń +7
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +11
EKSTRALIGA - XVIII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +5
I LIGA - XVIII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -13
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +7
II LIGA - XVI KOLEJKA
Wanda Kraków - Kaskad Równe -5
Kolejarz Opole - Kolejarz Rawicz +17
Ostrovia Ostrów - KMŻ Lublin +13
Zawodnik:Baran
Unia Leszno - Unibax Toruń +7
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +11
EKSTRALIGA - XVIII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +5
I LIGA - XVIII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -13
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +7
II LIGA - XVI KOLEJKA
Wanda Kraków - Kaskad Równe -5
Kolejarz Opole - Kolejarz Rawicz +17
Ostrovia Ostrów - KMŻ Lublin +13
Zawodnik:Baran
Re: XVIIIc RUNDA TYPERA - niedziela 2011-09-11
EKSTRALIGA - XVII KOLEJKA
Unia Leszno - Unibax Toruń +10
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +10
EKSTRALIGA - XVIII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +12
I LIGA - XVIII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -8
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +10
II LIGA - XVI KOLEJKA
Wanda Kraków - Kaskad Równe -6
Kolejarz Opole - Kolejarz Rawicz +16
Ostrovia Ostrów - KMŻ Lublin -2
Zawodnik:Baran
Unia Leszno - Unibax Toruń +10
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +10
EKSTRALIGA - XVIII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +12
I LIGA - XVIII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -8
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +10
II LIGA - XVI KOLEJKA
Wanda Kraków - Kaskad Równe -6
Kolejarz Opole - Kolejarz Rawicz +16
Ostrovia Ostrów - KMŻ Lublin -2
Zawodnik:Baran
- jas
- Senior
- Posty: 757
- Rejestracja: 11 stycznia 2004, o 12:31
- Lokalizacja: Lublin / Erie, PA
- Kontakt:
Re: XVIIIc RUNDA TYPERA - niedziela 2011-09-11
EKSTRALIGA - XVII KOLEJKA
Unia Leszno - Unibax Toruń +14
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +6
EKSTRALIGA - XVIII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +8
I LIGA - XVIII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -14
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +14
II LIGA - XVI KOLEJKA
Wanda Kraków - Kaskad Równe +8
Kolejarz Opole - Kolejarz Rawicz +12
Ostrovia Ostrów - KMŻ Lublin -6
Zawodnik: Woodward
Unia Leszno - Unibax Toruń +14
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +6
EKSTRALIGA - XVIII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +8
I LIGA - XVIII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -14
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +14
II LIGA - XVI KOLEJKA
Wanda Kraków - Kaskad Równe +8
Kolejarz Opole - Kolejarz Rawicz +12
Ostrovia Ostrów - KMŻ Lublin -6
Zawodnik: Woodward
Srodmiescie zawsze z MOTOREM!!!
- Kaka
- Szkółkowicz
- Posty: 299
- Wiek: 42
- Rejestracja: 3 czerwca 2003, o 01:04
- Lokalizacja: Lublin/Cambridge
- Kontakt:
Re: XVIIIc RUNDA TYPERA - niedziela 2011-09-11
EKSTRALIGA - XVII KOLEJKA
Unia Leszno - Unibax Toruń: +8
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra: +10
EKSTRALIGA - XVIII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa: +10
I LIGA - XVIII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz: -8
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk: +14
II LIGA - XVI KOLEJKA
Wanda Kraków - Kaskad Równe: +10
Kolejarz Opole - Kolejarz Rawicz: +6
Ostrovia Ostrów - KMŻ Lublin: +8
Zawodnik: Puszakowski
Unia Leszno - Unibax Toruń: +8
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra: +10
EKSTRALIGA - XVIII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa: +10
I LIGA - XVIII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz: -8
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk: +14
II LIGA - XVI KOLEJKA
Wanda Kraków - Kaskad Równe: +10
Kolejarz Opole - Kolejarz Rawicz: +6
Ostrovia Ostrów - KMŻ Lublin: +8
Zawodnik: Puszakowski
Re: XVIIIc RUNDA TYPERA - niedziela 2011-09-11
EKSTRALIGA - XVII KOLEJKA
Unia Leszno - Unibax Toruń -10
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +14
EKSTRALIGA - XVIII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +10
I LIGA - XVIII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -9
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk
II LIGA - XVI KOLEJKA
Wanda Kraków - Kaskad Równe +12
Kolejarz Opole - Kolejarz Rawicz +20
Ostrovia Ostrów - KMŻ Lublin+8
Zawodnik:woodward
Unia Leszno - Unibax Toruń -10
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +14
EKSTRALIGA - XVIII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +10
I LIGA - XVIII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -9
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk
II LIGA - XVI KOLEJKA
Wanda Kraków - Kaskad Równe +12
Kolejarz Opole - Kolejarz Rawicz +20
Ostrovia Ostrów - KMŻ Lublin+8
Zawodnik:woodward
"Kto nie potępia - ten przyzwala" - Jan Karski
- niespokojny
- Trener
- Posty: 5602
- Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38
Re: XVIIIc RUNDA TYPERA - niedziela 2011-09-11
EKSTRALIGA - XVII KOLEJKA
Unia Leszno - Unibax Toruń +8
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +6
EKSTRALIGA - XVIII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +7
I LIGA - XVIII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -10
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk -4
II LIGA - XVI KOLEJKA
Wanda Kraków - Kaskad Równe -8
Kolejarz Opole - Kolejarz Rawicz +12
Ostrovia Ostrów - KMŻ Lublin -6
Zawodnik: Puszakowski
Unia Leszno - Unibax Toruń +8
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +6
EKSTRALIGA - XVIII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +7
I LIGA - XVIII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -10
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk -4
II LIGA - XVI KOLEJKA
Wanda Kraków - Kaskad Równe -8
Kolejarz Opole - Kolejarz Rawicz +12
Ostrovia Ostrów - KMŻ Lublin -6
Zawodnik: Puszakowski
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych
Re: XVIIIc RUNDA TYPERA - niedziela 2011-09-11
EKSTRALIGA - XVII KOLEJKA
Unia Leszno - Unibax Toruń -6
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +4
EKSTRALIGA - XVIII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +6
I LIGA - XVIII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -12
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +8
II LIGA - XVI KOLEJKA
Wanda Kraków - Kaskad Równe +2
Kolejarz Opole - Kolejarz Rawicz +22
Ostrovia Ostrów - KMŻ Lublin -6
Zawodnik: Woodward
Unia Leszno - Unibax Toruń -6
Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra +4
EKSTRALIGA - XVIII KOLEJKA
Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa +6
I LIGA - XVIII KOLEJKA
GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz -12
Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk +8
II LIGA - XVI KOLEJKA
Wanda Kraków - Kaskad Równe +2
Kolejarz Opole - Kolejarz Rawicz +22
Ostrovia Ostrów - KMŻ Lublin -6
Zawodnik: Woodward
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.
Re: XVIIIc RUNDA TYPERA - niedziela 2011-09-11
WYNIKI:
1. KMŻ Lublin - Kolejarz Rawicz 58:32 (+26)
Z. Zawodnik meczu: Puszakowski, Miesiąc
2. GTŻ Grudziądz - Start Gniezno 46:44 (+2)
3. Unia Leszno - Unibax Toruń 53:36 (+17)
4. Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra 27:19 (+8)
5. Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa 53:37 (+16)
6. GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz 45:45 (0)
7. Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk 43:47 (-4)
8. Wanda Kraków - Kaskad Równe 48:40 (+8)
9. Kolejarz Opole - Kolejarz Rawicz 59:31 (+28)
10.Ostrovia Ostrów - KMŻ Lublin 40:49 (-9)
Z. Zawodnik meczu: Baran
B1: Indywidualny Mistrz Polski: Hampel
B2: Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski: Pawlicki Piotr
B6: Ostatni zespol Ekstraligi: Częstochowa
B16: Zwycięzca DMŚJ: Rosja
G8: Jonsson
G9: Hancock
KLASYFIKACJA XVIII RUNDY TYPERA
KLASYFIKACJA GENERALNA PO XVIII RUNDZIE TYPERA
1. KMŻ Lublin - Kolejarz Rawicz 58:32 (+26)
Z. Zawodnik meczu: Puszakowski, Miesiąc
2. GTŻ Grudziądz - Start Gniezno 46:44 (+2)
3. Unia Leszno - Unibax Toruń 53:36 (+17)
4. Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra 27:19 (+8)
5. Unia Tarnów - Włókniarz Częstochowa 53:37 (+16)
6. GTŻ Grudziądz - Polonia Bydgoszcz 45:45 (0)
7. Start Gniezno - Wybrzeże Gdańsk 43:47 (-4)
8. Wanda Kraków - Kaskad Równe 48:40 (+8)
9. Kolejarz Opole - Kolejarz Rawicz 59:31 (+28)
10.Ostrovia Ostrów - KMŻ Lublin 40:49 (-9)
Z. Zawodnik meczu: Baran
B1: Indywidualny Mistrz Polski: Hampel
B2: Mlodziezowy Indywidualny Mistrz Polski: Pawlicki Piotr
B6: Ostatni zespol Ekstraligi: Częstochowa
B16: Zwycięzca DMŚJ: Rosja
G8: Jonsson
G9: Hancock
KLASYFIKACJA XVIII RUNDY TYPERA
KLASYFIKACJA GENERALNA PO XVIII RUNDZIE TYPERA