XVII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-08-21
Re: XVII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-08-21
EKSTRALIGA - XVI KOLEJKA
Stal Gorzów - Unia Leszno +18
Unibax Toruń - Sparta Wrocław +40
EKSTRALIGA - XVII KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +8
I LIGA - XVII KOLEJKA
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +20
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +14
II LIGA - XV KOLEJKA
Kaskad Równe - Ostrovia Ostrów +2
Polonia Piła - KSM Krosno +52
KMŻ Lublin - Kolejarz Opole +16
Zawodnik: Baran
Stal Gorzów - Unia Leszno +18
Unibax Toruń - Sparta Wrocław +40
EKSTRALIGA - XVII KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +8
I LIGA - XVII KOLEJKA
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +20
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +14
II LIGA - XV KOLEJKA
Kaskad Równe - Ostrovia Ostrów +2
Polonia Piła - KSM Krosno +52
KMŻ Lublin - Kolejarz Opole +16
Zawodnik: Baran
Mateusz Borowicz o jeździe na przyczepnej nawierzchni: "Lubię czuć motocykl, to że parzy mnie w tyłek i jedzie do przodu."
Re: XVII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-08-21
EKSTRALIGA - XVI KOLEJKA
Stal Gorzów - Unia Leszno +22
Unibax Toruń - Sparta Wrocław
EKSTRALIGA - XVII KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +10
I LIGA - XVII KOLEJKA
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +24
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +16
II LIGA - XV KOLEJKA
Kaskad Równe - Ostrovia Ostrów +6
Polonia Piła - KSM Krosno +54
KMŻ Lublin - Kolejarz Opole +24
Zawodnik: Baran
Stal Gorzów - Unia Leszno +22
Unibax Toruń - Sparta Wrocław
EKSTRALIGA - XVII KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +10
I LIGA - XVII KOLEJKA
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +24
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +16
II LIGA - XV KOLEJKA
Kaskad Równe - Ostrovia Ostrów +6
Polonia Piła - KSM Krosno +54
KMŻ Lublin - Kolejarz Opole +24
Zawodnik: Baran
Ostatnio zmieniony 21 sierpnia 2011, o 10:44 przez turek, łącznie zmieniany 2 razy.
Re: XVII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-08-21
EKSTRALIGA - XVI KOLEJKA
Stal Gorzów - Unia Leszno +16
Unibax Toruń - Sparta Wrocław +40
EKSTRALIGA - XVII KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +10
I LIGA - XVII KOLEJKA
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +28
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +9
II LIGA - XV KOLEJKA
Kaskad Równe - Ostrovia Ostrów -6
Polonia Piła - KSM Krosno +52
KMŻ Lublin - Kolejarz Opole +8
Zawodnik: Woodward
Stal Gorzów - Unia Leszno +16
Unibax Toruń - Sparta Wrocław +40
EKSTRALIGA - XVII KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +10
I LIGA - XVII KOLEJKA
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +28
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +9
II LIGA - XV KOLEJKA
Kaskad Równe - Ostrovia Ostrów -6
Polonia Piła - KSM Krosno +52
KMŻ Lublin - Kolejarz Opole +8
Zawodnik: Woodward
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.
Re: XVII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-08-21
EKSTRALIGA - XVI KOLEJKA
Stal Gorzów - Unia Leszno +22
Unibax Toruń - Sparta Wrocław +24
EKSTRALIGA - XVII KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +6
I LIGA - XVII KOLEJKA
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +16
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +4
II LIGA - XV KOLEJKA
Kaskad Równe - Ostrovia Ostrów +9
Polonia Piła - KSM Krosno +46
KMŻ Lublin - Kolejarz Opole +28
Zawodnik: C. Woodward
Stal Gorzów - Unia Leszno +22
Unibax Toruń - Sparta Wrocław +24
EKSTRALIGA - XVII KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +6
I LIGA - XVII KOLEJKA
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +16
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +4
II LIGA - XV KOLEJKA
Kaskad Równe - Ostrovia Ostrów +9
Polonia Piła - KSM Krosno +46
KMŻ Lublin - Kolejarz Opole +28
Zawodnik: C. Woodward
Re: XVII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-08-21
EKSTRALIGA - XVI KOLEJKA
Stal Gorzów - Unia Leszno +19
Unibax Toruń - Sparta Wrocław wo
EKSTRALIGA - XVII KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +11
I LIGA - XVII KOLEJKA
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +23
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +15
II LIGA - XV KOLEJKA
Kaskad Równe - Ostrovia Ostrów -11
Polonia Piła - KSM Krosno +49
KMŻ Lublin - Kolejarz Opole + 17
Zawodnik: Woodward
Stal Gorzów - Unia Leszno +19
Unibax Toruń - Sparta Wrocław wo
EKSTRALIGA - XVII KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +11
I LIGA - XVII KOLEJKA
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +23
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +15
II LIGA - XV KOLEJKA
Kaskad Równe - Ostrovia Ostrów -11
Polonia Piła - KSM Krosno +49
KMŻ Lublin - Kolejarz Opole + 17
Zawodnik: Woodward
Re: XVII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-08-21
EKSTRALIGA - XVI KOLEJKA
Stal Gorzów - Unia Leszno +19
Unibax Toruń - Sparta Wrocław +40
EKSTRALIGA - XVII KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +7
I LIGA - XVII KOLEJKA
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +23
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +5
II LIGA - XV KOLEJKA
Kaskad Równe - Ostrovia Ostrów +3
Polonia Piła - KSM Krosno +49
KMŻ Lublin - Kolejarz Opole +21
Zawodnik: C. Woodward
Stal Gorzów - Unia Leszno +19
Unibax Toruń - Sparta Wrocław +40
EKSTRALIGA - XVII KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +7
I LIGA - XVII KOLEJKA
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +23
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +5
II LIGA - XV KOLEJKA
Kaskad Równe - Ostrovia Ostrów +3
Polonia Piła - KSM Krosno +49
KMŻ Lublin - Kolejarz Opole +21
Zawodnik: C. Woodward
Motor mocny
-
- Zawodowiec
- Posty: 1240
- Rejestracja: 19 stycznia 2006, o 08:53
- Lokalizacja: Lublin
Re: XVII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-08-21
EKSTRALIGA - XVI KOLEJKA
Stal Gorzów - Unia Leszno +14
Unibax Toruń - Sparta Wrocław ---
EKSTRALIGA - XVII KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +8
I LIGA - XVII KOLEJKA
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +16
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +8
II LIGA - XV KOLEJKA
Kaskad Równe - Ostrovia Ostrów +5
Polonia Piła - KSM Krosno +46
KMŻ Lublin - Kolejarz Opole +13
Zawodnik: Tyron Proctor
Stal Gorzów - Unia Leszno +14
Unibax Toruń - Sparta Wrocław ---
EKSTRALIGA - XVII KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +8
I LIGA - XVII KOLEJKA
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +16
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +8
II LIGA - XV KOLEJKA
Kaskad Równe - Ostrovia Ostrów +5
Polonia Piła - KSM Krosno +46
KMŻ Lublin - Kolejarz Opole +13
Zawodnik: Tyron Proctor
Re: XVII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-08-21
EKSTRALIGA - XVI KOLEJKA
Stal Gorzów - Unia Leszno +22
Unibax Toruń - Sparta Wrocław +40
EKSTRALIGA - XVII KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +12
I LIGA - XVII KOLEJKA
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +16
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +6
II LIGA - XV KOLEJKA
Kaskad Równe - Ostrovia Ostrów -10
Polonia Piła - KSM Krosno +40
KMŻ Lublin - Kolejarz Opole +16
Zawodnik: Woodward
Stal Gorzów - Unia Leszno +22
Unibax Toruń - Sparta Wrocław +40
EKSTRALIGA - XVII KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +12
I LIGA - XVII KOLEJKA
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +16
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +6
II LIGA - XV KOLEJKA
Kaskad Równe - Ostrovia Ostrów -10
Polonia Piła - KSM Krosno +40
KMŻ Lublin - Kolejarz Opole +16
Zawodnik: Woodward
Re: XVII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-08-21
EKSTRALIGA - XVI KOLEJKA
Stal Gorzów - Unia Leszno +14
Unibax Toruń - Sparta Wrocław +32
EKSTRALIGA - XVII KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +14
I LIGA - XVII KOLEJKA
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +22
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +1
II LIGA - XV KOLEJKA
Kaskad Równe - Ostrovia Ostrów -8
Polonia Piła - KSM Krosno +40
KMŻ Lublin - Kolejarz Opole +18
Zawodnik: Woodward
Stal Gorzów - Unia Leszno +14
Unibax Toruń - Sparta Wrocław +32
EKSTRALIGA - XVII KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +14
I LIGA - XVII KOLEJKA
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +22
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +1
II LIGA - XV KOLEJKA
Kaskad Równe - Ostrovia Ostrów -8
Polonia Piła - KSM Krosno +40
KMŻ Lublin - Kolejarz Opole +18
Zawodnik: Woodward
Re: XVII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-08-21
EKSTRALIGA - XVI KOLEJKA
Stal Gorzów - Unia Leszno +12
Unibax Toruń - Sparta Wrocław +40
EKSTRALIGA - XVII KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów -2
I LIGA - XVII KOLEJKA
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz -6
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +12
II LIGA - XV KOLEJKA
Kaskad Równe - Ostrovia Ostrów +10
Polonia Piła - KSM Krosno +40
KMŻ Lublin - Kolejarz Opole +6
Zawodnik: Stead
Stal Gorzów - Unia Leszno +12
Unibax Toruń - Sparta Wrocław +40
EKSTRALIGA - XVII KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów -2
I LIGA - XVII KOLEJKA
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz -6
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +12
II LIGA - XV KOLEJKA
Kaskad Równe - Ostrovia Ostrów +10
Polonia Piła - KSM Krosno +40
KMŻ Lublin - Kolejarz Opole +6
Zawodnik: Stead
Re: XVII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-08-21
UWAGA: Typujemy do 21.08 godz 16:00
EKSTRALIGA - XVI KOLEJKA
Stal Gorzów - Unia Leszno +12
Unibax Toruń - Sparta Wrocław +40
EKSTRALIGA - XVII KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +12
I LIGA - XVII KOLEJKA
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +16
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +12
II LIGA - XV KOLEJKA
Kaskad Równe - Ostrovia Ostrów -8
Polonia Piła - KSM Krosno +40
KMŻ Lublin - Kolejarz Opole +12
Zawodnik: Woodward
EKSTRALIGA - XVI KOLEJKA
Stal Gorzów - Unia Leszno +12
Unibax Toruń - Sparta Wrocław +40
EKSTRALIGA - XVII KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +12
I LIGA - XVII KOLEJKA
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +16
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +12
II LIGA - XV KOLEJKA
Kaskad Równe - Ostrovia Ostrów -8
Polonia Piła - KSM Krosno +40
KMŻ Lublin - Kolejarz Opole +12
Zawodnik: Woodward
Re: XVII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-08-21
EKSTRALIGA - XVI KOLEJKA
Stal Gorzów - Unia Leszno +13
Unibax Toruń - Sparta Wrocław +40
EKSTRALIGA - XVII KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +13
I LIGA - XVII KOLEJKA
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +9
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +5
II LIGA - XV KOLEJKA
Kaskad Równe - Ostrovia Ostrów +7
Polonia Piła - KSM Krosno +45
KMŻ Lublin - Kolejarz Opole +15
Zawodnik: Woodward
Stal Gorzów - Unia Leszno +13
Unibax Toruń - Sparta Wrocław +40
EKSTRALIGA - XVII KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +13
I LIGA - XVII KOLEJKA
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +9
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +5
II LIGA - XV KOLEJKA
Kaskad Równe - Ostrovia Ostrów +7
Polonia Piła - KSM Krosno +45
KMŻ Lublin - Kolejarz Opole +15
Zawodnik: Woodward
Re: XVII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-08-21
EKSTRALIGA - XVI KOLEJKA
Stal Gorzów - Unia Leszno +14
Unibax Toruń - Sparta Wrocław wo
EKSTRALIGA - XVII KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +10
I LIGA - XVII KOLEJKA
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +22
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +8
II LIGA - XV KOLEJKA
Kaskad Równe - Ostrovia Ostrów -6
Polonia Piła - KSM Krosno +30
KMŻ Lublin - Kolejarz Opole +12
Zawodnik: Baran
Stal Gorzów - Unia Leszno +14
Unibax Toruń - Sparta Wrocław wo
EKSTRALIGA - XVII KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +10
I LIGA - XVII KOLEJKA
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +22
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +8
II LIGA - XV KOLEJKA
Kaskad Równe - Ostrovia Ostrów -6
Polonia Piła - KSM Krosno +30
KMŻ Lublin - Kolejarz Opole +12
Zawodnik: Baran
"Kto nie potępia - ten przyzwala" - Jan Karski
Re: XVII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-08-21
EKSTRALIGA - XVI KOLEJKA
Stal Gorzów - Unia Leszno +8
Unibax Toruń - Sparta Wrocław -
EKSTRALIGA - XVII KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +9
I LIGA - XVII KOLEJKA
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +17
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +11
II LIGA - XV KOLEJKA
Kaskad Równe - Ostrovia Ostrów +3
Polonia Piła - KSM Krosno +42
KMŻ Lublin - Kolejarz Opole +5
Zawodnik:Stead
Stal Gorzów - Unia Leszno +8
Unibax Toruń - Sparta Wrocław -
EKSTRALIGA - XVII KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +9
I LIGA - XVII KOLEJKA
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +17
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +11
II LIGA - XV KOLEJKA
Kaskad Równe - Ostrovia Ostrów +3
Polonia Piła - KSM Krosno +42
KMŻ Lublin - Kolejarz Opole +5
Zawodnik:Stead
- niespokojny
- Trener
- Posty: 5597
- Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38
Re: XVII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-08-21
EKSTRALIGA - XVI KOLEJKA
Stal Gorzów - Unia Leszno
Unibax Toruń - Sparta Wrocław +40
EKSTRALIGA - XVII KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +8
I LIGA - XVII KOLEJKA
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +20
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +12
II LIGA - XV KOLEJKA
Kaskad Równe - Ostrovia Ostrów -8
Polonia Piła - KSM Krosno +46
KMŻ Lublin - Kolejarz Opole +20
Zawodnik: Woodward
Stal Gorzów - Unia Leszno
Unibax Toruń - Sparta Wrocław +40
EKSTRALIGA - XVII KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +8
I LIGA - XVII KOLEJKA
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +20
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +12
II LIGA - XV KOLEJKA
Kaskad Równe - Ostrovia Ostrów -8
Polonia Piła - KSM Krosno +46
KMŻ Lublin - Kolejarz Opole +20
Zawodnik: Woodward
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych
Re: XVII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-08-21
EKSTRALIGA - XVI KOLEJKA
Stal Gorzów - Unia Leszno +18
Unibax Toruń - Sparta Wrocław +24
EKSTRALIGA - XVII KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +10
I LIGA - XVII KOLEJKA
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +16
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +10
II LIGA - XV KOLEJKA
Kaskad Równe - Ostrovia Ostrów +4
Polonia Piła - KSM Krosno +38
KMŻ Lublin - Kolejarz Opole +16
Zawodnik: Karol Baran
Stal Gorzów - Unia Leszno +18
Unibax Toruń - Sparta Wrocław +24
EKSTRALIGA - XVII KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +10
I LIGA - XVII KOLEJKA
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +16
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +10
II LIGA - XV KOLEJKA
Kaskad Równe - Ostrovia Ostrów +4
Polonia Piła - KSM Krosno +38
KMŻ Lublin - Kolejarz Opole +16
Zawodnik: Karol Baran
Re: XVII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-08-21
EKSTRALIGA - XVI KOLEJKA
Stal Gorzów - Unia Leszno +18
Unibax Toruń - Sparta Wrocław +40
EKSTRALIGA - XVII KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +16
I LIGA - XVII KOLEJKA
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +24
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +10
II LIGA - XV KOLEJKA
Kaskad Równe - Ostrovia Ostrów +2
Polonia Piła - KSM Krosno +52
KMŻ Lublin - Kolejarz Opole +20
Zawodnik: Woodward
Stal Gorzów - Unia Leszno +18
Unibax Toruń - Sparta Wrocław +40
EKSTRALIGA - XVII KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +16
I LIGA - XVII KOLEJKA
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +24
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +10
II LIGA - XV KOLEJKA
Kaskad Równe - Ostrovia Ostrów +2
Polonia Piła - KSM Krosno +52
KMŻ Lublin - Kolejarz Opole +20
Zawodnik: Woodward
- jas
- Senior
- Posty: 757
- Rejestracja: 11 stycznia 2004, o 12:31
- Lokalizacja: Lublin / Erie, PA
- Kontakt:
Re: XVII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-08-21
EKSTRALIGA - XVI KOLEJKA
Stal Gorzów - Unia Leszno +16
Unibax Toruń - Sparta Wrocław
EKSTRALIGA - XVII KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +16
I LIGA - XVII KOLEJKA
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +24
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +8
II LIGA - XV KOLEJKA
Kaskad Równe - Ostrovia Ostrów +4
Polonia Piła - KSM Krosno +42
KMŻ Lublin - Kolejarz Opole +22
Zawodnik: Woodward
Stal Gorzów - Unia Leszno +16
Unibax Toruń - Sparta Wrocław
EKSTRALIGA - XVII KOLEJKA
Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów +16
I LIGA - XVII KOLEJKA
Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz +24
Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno +8
II LIGA - XV KOLEJKA
Kaskad Równe - Ostrovia Ostrów +4
Polonia Piła - KSM Krosno +42
KMŻ Lublin - Kolejarz Opole +22
Zawodnik: Woodward
Srodmiescie zawsze z MOTOREM!!!
Re: XVII RUNDA TYPERA - niedziela 2011-08-21
WYNIKI:
1. Stal Gorzów - Unia Leszno 56:33 (+23)
2. Unibax Toruń - Sparta Wrocław walkower
3. Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów 49:41 (+8)
4. Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz 67:23 (+44)
5. Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno 50:40 (+10)
6. Kaskad Równe - Ostrovia Ostrów 41:49 (-8)
7. Polonia Piła - KSM Krosno 64:26 (+38)
8. KMŻ Lublin - Kolejarz Opole 50:39 (+11)
Z. Zawodnik meczu: Stead
KLASYFIKACJA XVII RUNDY TYPERA
KLASYFIKACJA GENERALNA PO XVII RUNDZIE TYPERA
1. Stal Gorzów - Unia Leszno 56:33 (+23)
2. Unibax Toruń - Sparta Wrocław walkower
3. Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów 49:41 (+8)
4. Polonia Bydgoszcz - GTŻ Grudziądz 67:23 (+44)
5. Wybrzeże Gdańsk - Start Gniezno 50:40 (+10)
6. Kaskad Równe - Ostrovia Ostrów 41:49 (-8)
7. Polonia Piła - KSM Krosno 64:26 (+38)
8. KMŻ Lublin - Kolejarz Opole 50:39 (+11)
Z. Zawodnik meczu: Stead
KLASYFIKACJA XVII RUNDY TYPERA
KLASYFIKACJA GENERALNA PO XVII RUNDZIE TYPERA