XVIb RUNDA TYPERA - niedziela 2011-08-14
Re: XVIb RUNDA TYPERA - niedziela 2011-08-14
EKSTRALIGA - XV KOLEJKA
Sparta Wrocław - Unibax Toruń -8
Unia Leszno - Stal Gorzów +2
EKSTRALIGA - XVI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Stal Rzeszów +22
I LIGA - XVI KOLEJKA
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz +4
Wybrzeże Gdańsk - GTŻ Grudziądz +6
II LIGA - XIV KOLEJKA
KSM Krosno - Kolejarz Rawicz +10
Ostrovia Ostrów - Wanda Kraków +26
Kolejarz Opole - Kaskad Równe +12
II LIGA - XIII KOLEJKA (15.08)
Kolejarz Rawicz - Polonia Piła -16
Sparta Wrocław - Unibax Toruń -8
Unia Leszno - Stal Gorzów +2
EKSTRALIGA - XVI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Stal Rzeszów +22
I LIGA - XVI KOLEJKA
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz +4
Wybrzeże Gdańsk - GTŻ Grudziądz +6
II LIGA - XIV KOLEJKA
KSM Krosno - Kolejarz Rawicz +10
Ostrovia Ostrów - Wanda Kraków +26
Kolejarz Opole - Kaskad Równe +12
II LIGA - XIII KOLEJKA (15.08)
Kolejarz Rawicz - Polonia Piła -16
Re: XVIb RUNDA TYPERA - niedziela 2011-08-14
EKSTRALIGA - XV KOLEJKA
Sparta Wrocław - Unibax Toruń +4
Unia Leszno - Stal Gorzów +12
EKSTRALIGA - XVI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Stal Rzeszów +16
I LIGA - XVI KOLEJKA
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz 0
Wybrzeże Gdańsk - GTŻ Grudziądz +8
II LIGA - XIV KOLEJKA
KSM Krosno - Kolejarz Rawicz +10
Ostrovia Ostrów - Wanda Kraków +42
Kolejarz Opole - Kaskad Równe +12
II LIGA - XIII KOLEJKA (15.08)
Kolejarz Rawicz - Polonia Piła -10
Sparta Wrocław - Unibax Toruń +4
Unia Leszno - Stal Gorzów +12
EKSTRALIGA - XVI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Stal Rzeszów +16
I LIGA - XVI KOLEJKA
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz 0
Wybrzeże Gdańsk - GTŻ Grudziądz +8
II LIGA - XIV KOLEJKA
KSM Krosno - Kolejarz Rawicz +10
Ostrovia Ostrów - Wanda Kraków +42
Kolejarz Opole - Kaskad Równe +12
II LIGA - XIII KOLEJKA (15.08)
Kolejarz Rawicz - Polonia Piła -10
- niespokojny
- Trener
- Posty: 5602
- Rejestracja: 11 września 2009, o 12:38
Re: XVIb RUNDA TYPERA - niedziela 2011-08-14
EKSTRALIGA - XV KOLEJKA
Sparta Wrocław - Unibax Toruń -6
Unia Leszno - Stal Gorzów +10
EKSTRALIGA - XVI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Stal Rzeszów +20
I LIGA - XVI KOLEJKA
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz +4
Wybrzeże Gdańsk - GTŻ Grudziądz +12
II LIGA - XIV KOLEJKA
KSM Krosno - Kolejarz Rawicz +6
Ostrovia Ostrów - Wanda Kraków +46
Kolejarz Opole - Kaskad Równe +14
II LIGA - XIII KOLEJKA (15.08)
Kolejarz Rawicz - Polonia Piła -4
Sparta Wrocław - Unibax Toruń -6
Unia Leszno - Stal Gorzów +10
EKSTRALIGA - XVI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Stal Rzeszów +20
I LIGA - XVI KOLEJKA
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz +4
Wybrzeże Gdańsk - GTŻ Grudziądz +12
II LIGA - XIV KOLEJKA
KSM Krosno - Kolejarz Rawicz +6
Ostrovia Ostrów - Wanda Kraków +46
Kolejarz Opole - Kaskad Równe +14
II LIGA - XIII KOLEJKA (15.08)
Kolejarz Rawicz - Polonia Piła -4
Lepiej być najgorszym wśród najlepszych niż najlepszym wśród słabych
-
- Szkółkowicz
- Posty: 203
- Rejestracja: 20 czerwca 2010, o 12:39
Re: XVIb RUNDA TYPERA - niedziela 2011-08-14
EKSTRALIGA - XV KOLEJKA
Sparta Wrocław - Apator Toruń -4
Unia Leszno - Stal Gorzów +8
EKSTRALIGA - XVI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Stal Rzeszów +18
I LIGA - XVI KOLEJKA
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz 0
Wybrzeże Gdańsk - GKM Grudziądz +8
II LIGA - XIV KOLEJKA
KSM Krosno - Kolejarz Rawicz +8
Ostrovia Ostrów - Wanda Kraków +20
Kolejarz Opole - Kaskad Równe +10
II LIGA - XIII KOLEJKA (15.08)
Kolejarz Rawicz - Polonia Piła -14
Sparta Wrocław - Apator Toruń -4
Unia Leszno - Stal Gorzów +8
EKSTRALIGA - XVI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Stal Rzeszów +18
I LIGA - XVI KOLEJKA
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz 0
Wybrzeże Gdańsk - GKM Grudziądz +8
II LIGA - XIV KOLEJKA
KSM Krosno - Kolejarz Rawicz +8
Ostrovia Ostrów - Wanda Kraków +20
Kolejarz Opole - Kaskad Równe +10
II LIGA - XIII KOLEJKA (15.08)
Kolejarz Rawicz - Polonia Piła -14
Re: XVIb RUNDA TYPERA - niedziela 2011-08-14
EKSTRALIGA - XV KOLEJKA
Sparta Wrocław - Unibax Toruń -12
Unia Leszno - Stal Gorzów +6
EKSTRALIGA - XVI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Stal Rzeszów +18
I LIGA - XVI KOLEJKA
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz -6
Wybrzeże Gdańsk - GTŻ Grudziądz +8
II LIGA - XIV KOLEJKA
KSM Krosno - Kolejarz Rawicz +4
Ostrovia Ostrów - Wanda Kraków +22
Kolejarz Opole - Kaskad Równe +12
II LIGA - XIII KOLEJKA (15.08)
Kolejarz Rawicz - Polonia Piła -33
Sparta Wrocław - Unibax Toruń -12
Unia Leszno - Stal Gorzów +6
EKSTRALIGA - XVI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Stal Rzeszów +18
I LIGA - XVI KOLEJKA
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz -6
Wybrzeże Gdańsk - GTŻ Grudziądz +8
II LIGA - XIV KOLEJKA
KSM Krosno - Kolejarz Rawicz +4
Ostrovia Ostrów - Wanda Kraków +22
Kolejarz Opole - Kaskad Równe +12
II LIGA - XIII KOLEJKA (15.08)
Kolejarz Rawicz - Polonia Piła -33
Re: XVIb RUNDA TYPERA - niedziela 2011-08-14
EKSTRALIGA - XV KOLEJKA
Sparta Wrocław - Apator Toruń -6
Unia Leszno - Stal Gorzów +9
EKSTRALIGA - XVI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Stal Rzeszów +24
I LIGA - XVI KOLEJKA
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz -6
Wybrzeże Gdańsk - GKM Grudziądz +14
II LIGA - XIV KOLEJKA
KSM Krosno - Kolejarz Rawicz +2
Ostrovia Ostrów - Wanda Kraków +26
Kolejarz Opole - Kaskad Równe +10
II LIGA - XIII KOLEJKA (15.08)
Kolejarz Rawicz - Polonia Piła -18
Sparta Wrocław - Apator Toruń -6
Unia Leszno - Stal Gorzów +9
EKSTRALIGA - XVI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Stal Rzeszów +24
I LIGA - XVI KOLEJKA
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz -6
Wybrzeże Gdańsk - GKM Grudziądz +14
II LIGA - XIV KOLEJKA
KSM Krosno - Kolejarz Rawicz +2
Ostrovia Ostrów - Wanda Kraków +26
Kolejarz Opole - Kaskad Równe +10
II LIGA - XIII KOLEJKA (15.08)
Kolejarz Rawicz - Polonia Piła -18
Re: XVIb RUNDA TYPERA - niedziela 2011-08-14
EKSTRALIGA - XV KOLEJKA
Sparta Wrocław - Unibax Toruń +3
Unia Leszno - Stal Gorzów +9
EKSTRALIGA - XVI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Stal Rzeszów +25
I LIGA - XVI KOLEJKA
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz +3
Wybrzeże Gdańsk - GTŻ Grudziądz +9
II LIGA - XIV KOLEJKA
KSM Krosno - Kolejarz Rawicz +9
Ostrovia Ostrów - Wanda Kraków +49
Kolejarz Opole - Kaskad Równe +15
II LIGA - XIII KOLEJKA (15.08)
Kolejarz Rawicz - Polonia Piła -17
Sparta Wrocław - Unibax Toruń +3
Unia Leszno - Stal Gorzów +9
EKSTRALIGA - XVI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Stal Rzeszów +25
I LIGA - XVI KOLEJKA
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz +3
Wybrzeże Gdańsk - GTŻ Grudziądz +9
II LIGA - XIV KOLEJKA
KSM Krosno - Kolejarz Rawicz +9
Ostrovia Ostrów - Wanda Kraków +49
Kolejarz Opole - Kaskad Równe +15
II LIGA - XIII KOLEJKA (15.08)
Kolejarz Rawicz - Polonia Piła -17
Motor mocny
Re: XVIb RUNDA TYPERA - niedziela 2011-08-14
EKSTRALIGA - XV KOLEJKA
Sparta Wrocław - Unibax Toruń +3
Unia Leszno - Stal Gorzów +17
EKSTRALIGA - XVI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Stal Rzeszów +15
I LIGA - XVI KOLEJKA
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz +5
Wybrzeże Gdańsk - GTŻ Grudziądz +11
II LIGA - XIV KOLEJKA
KSM Krosno - Kolejarz Rawicz +7
Ostrovia Ostrów - Wanda Kraków +31
Kolejarz Opole - Kaskad Równe +9
II LIGA - XIII KOLEJKA (15.08)
Kolejarz Rawicz - Polonia Piła -17
Sparta Wrocław - Unibax Toruń +3
Unia Leszno - Stal Gorzów +17
EKSTRALIGA - XVI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Stal Rzeszów +15
I LIGA - XVI KOLEJKA
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz +5
Wybrzeże Gdańsk - GTŻ Grudziądz +11
II LIGA - XIV KOLEJKA
KSM Krosno - Kolejarz Rawicz +7
Ostrovia Ostrów - Wanda Kraków +31
Kolejarz Opole - Kaskad Równe +9
II LIGA - XIII KOLEJKA (15.08)
Kolejarz Rawicz - Polonia Piła -17
Re: XVIb RUNDA TYPERA - niedziela 2011-08-14
EKSTRALIGA - XV KOLEJKA
Sparta Wrocław - Unibax Toruń +10
Unia Leszno - Stal Gorzów +12
EKSTRALIGA - XVI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Stal Rzeszów +16
I LIGA - XVI KOLEJKA
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz +10
Wybrzeże Gdańsk - GTŻ Grudziądz -7
II LIGA - XIV KOLEJKA
KSM Krosno - Kolejarz Rawicz +8
Ostrovia Ostrów - Wanda Kraków +30
Kolejarz Opole - Kaskad Równe +16
II LIGA - XIII KOLEJKA (15.08)
Kolejarz Rawicz - Polonia Piła +10
Sparta Wrocław - Unibax Toruń +10
Unia Leszno - Stal Gorzów +12
EKSTRALIGA - XVI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Stal Rzeszów +16
I LIGA - XVI KOLEJKA
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz +10
Wybrzeże Gdańsk - GTŻ Grudziądz -7
II LIGA - XIV KOLEJKA
KSM Krosno - Kolejarz Rawicz +8
Ostrovia Ostrów - Wanda Kraków +30
Kolejarz Opole - Kaskad Równe +16
II LIGA - XIII KOLEJKA (15.08)
Kolejarz Rawicz - Polonia Piła +10
Re: XVIb RUNDA TYPERA - niedziela 2011-08-14
EKSTRALIGA - XV KOLEJKA
Sparta Wrocław - Apator Toruń -4
Unia Leszno - Stal Gorzów +16
EKSTRALIGA - XVI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Stal Rzeszów +26
I LIGA - XVI KOLEJKA
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz -2
Wybrzeże Gdańsk - GKM Grudziądz +8
II LIGA - XIV KOLEJKA
KSM Krosno - Kolejarz Rawicz +4
Ostrovia Ostrów - Wanda Kraków +32
Kolejarz Opole - Kaskad Równe +12
II LIGA - XIII KOLEJKA (15.08)
Kolejarz Rawicz - Polonia Piła -8
Sparta Wrocław - Apator Toruń -4
Unia Leszno - Stal Gorzów +16
EKSTRALIGA - XVI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Stal Rzeszów +26
I LIGA - XVI KOLEJKA
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz -2
Wybrzeże Gdańsk - GKM Grudziądz +8
II LIGA - XIV KOLEJKA
KSM Krosno - Kolejarz Rawicz +4
Ostrovia Ostrów - Wanda Kraków +32
Kolejarz Opole - Kaskad Równe +12
II LIGA - XIII KOLEJKA (15.08)
Kolejarz Rawicz - Polonia Piła -8
Dyktator forum: Czarek ban na tydzień, reszta ostrzeżenia.
Re: XVIb RUNDA TYPERA - niedziela 2011-08-14
EKSTRALIGA - XV KOLEJKA
Sparta Wrocław - Unibax Toruń -6
Unia Leszno - Stal Gorzów +8
EKSTRALIGA - XVI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Stal Rzeszów +18
I LIGA - XVI KOLEJKA
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz +6
Wybrzeże Gdańsk - GTŻ Grudziądz +12
II LIGA - XIV KOLEJKA
KSM Krosno - Kolejarz Rawicz +8
Ostrovia Ostrów - Wanda Kraków +30
Kolejarz Opole - Kaskad Równe +12
II LIGA - XIII KOLEJKA (15.08)
Kolejarz Rawicz - Polonia Piła -8
Sparta Wrocław - Unibax Toruń -6
Unia Leszno - Stal Gorzów +8
EKSTRALIGA - XVI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Stal Rzeszów +18
I LIGA - XVI KOLEJKA
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz +6
Wybrzeże Gdańsk - GTŻ Grudziądz +12
II LIGA - XIV KOLEJKA
KSM Krosno - Kolejarz Rawicz +8
Ostrovia Ostrów - Wanda Kraków +30
Kolejarz Opole - Kaskad Równe +12
II LIGA - XIII KOLEJKA (15.08)
Kolejarz Rawicz - Polonia Piła -8
-
- Zawodowiec
- Posty: 1240
- Rejestracja: 19 stycznia 2006, o 08:53
- Lokalizacja: Lublin
Re: XVIb RUNDA TYPERA - niedziela 2011-08-14
EKSTRALIGA - XV KOLEJKA
Sparta Wrocław - Unibax Toruń -6
Unia Leszno - Stal Gorzów +7
EKSTRALIGA - XVI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Stal Rzeszów +22
I LIGA - XVI KOLEJKA
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz +4
Wybrzeże Gdańsk - GTŻ Grudziądz +6
II LIGA - XIV KOLEJKA
KSM Krosno - Kolejarz Rawicz +14
Ostrovia Ostrów - Wanda Kraków +32
Kolejarz Opole - Kaskad Równe +16
II LIGA - XIII KOLEJKA (15.08)
Kolejarz Rawicz - Polonia Piła -12
Sparta Wrocław - Unibax Toruń -6
Unia Leszno - Stal Gorzów +7
EKSTRALIGA - XVI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Stal Rzeszów +22
I LIGA - XVI KOLEJKA
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz +4
Wybrzeże Gdańsk - GTŻ Grudziądz +6
II LIGA - XIV KOLEJKA
KSM Krosno - Kolejarz Rawicz +14
Ostrovia Ostrów - Wanda Kraków +32
Kolejarz Opole - Kaskad Równe +16
II LIGA - XIII KOLEJKA (15.08)
Kolejarz Rawicz - Polonia Piła -12
Re: XVIb RUNDA TYPERA - niedziela 2011-08-14
EKSTRALIGA - XV KOLEJKA
Sparta Wrocław - Unibax Toruń -8
Unia Leszno - Stal Gorzów +4
EKSTRALIGA - XVI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Stal Rzeszów +20
I LIGA - XVI KOLEJKA
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz +4
Wybrzeże Gdańsk - GTŻ Grudziądz +10
II LIGA - XIV KOLEJKA
KSM Krosno - Kolejarz Rawicz +15
Ostrovia Ostrów - Wanda Kraków +30
Kolejarz Opole - Kaskad Równe +23
II LIGA - XIII KOLEJKA (15.08)
Kolejarz Rawicz - Polonia Piła -17
Sparta Wrocław - Unibax Toruń -8
Unia Leszno - Stal Gorzów +4
EKSTRALIGA - XVI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Stal Rzeszów +20
I LIGA - XVI KOLEJKA
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz +4
Wybrzeże Gdańsk - GTŻ Grudziądz +10
II LIGA - XIV KOLEJKA
KSM Krosno - Kolejarz Rawicz +15
Ostrovia Ostrów - Wanda Kraków +30
Kolejarz Opole - Kaskad Równe +23
II LIGA - XIII KOLEJKA (15.08)
Kolejarz Rawicz - Polonia Piła -17
"Kto nie potępia - ten przyzwala" - Jan Karski
Re: XVIb RUNDA TYPERA - niedziela 2011-08-14
EKSTRALIGA - XV KOLEJKA
Sparta Wrocław - Unibax Toruń -8
Unia Leszno - Stal Gorzów +8
EKSTRALIGA - XVI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Stal Rzeszów +16
I LIGA - XVI KOLEJKA
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz +6
Wybrzeże Gdańsk - GTŻ Grudziądz +12
II LIGA - XIV KOLEJKA
KSM Krosno - Kolejarz Rawicz +10
Ostrovia Ostrów - Wanda Kraków +30
Kolejarz Opole - Kaskad Równe +30
II LIGA - XIII KOLEJKA (15.08)
Kolejarz Rawicz - Polonia Piła -12
Sparta Wrocław - Unibax Toruń -8
Unia Leszno - Stal Gorzów +8
EKSTRALIGA - XVI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Stal Rzeszów +16
I LIGA - XVI KOLEJKA
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz +6
Wybrzeże Gdańsk - GTŻ Grudziądz +12
II LIGA - XIV KOLEJKA
KSM Krosno - Kolejarz Rawicz +10
Ostrovia Ostrów - Wanda Kraków +30
Kolejarz Opole - Kaskad Równe +30
II LIGA - XIII KOLEJKA (15.08)
Kolejarz Rawicz - Polonia Piła -12
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.
Re: XVIb RUNDA TYPERA - niedziela 2011-08-14
EKSTRALIGA - XV KOLEJKA
Sparta Wrocław - Unibax Toruń -4
Unia Leszno - Stal Gorzów +9
EKSTRALIGA - XVI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Stal Rzeszów +28
I LIGA - XVI KOLEJKA
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz -4
Wybrzeże Gdańsk - GTŻ Grudziądz +8
II LIGA - XIV KOLEJKA
KSM Krosno - Kolejarz Rawicz +7
Ostrovia Ostrów - Wanda Kraków +31
Kolejarz Opole - Kaskad Równe +10
II LIGA - XIII KOLEJKA (15.08)
Kolejarz Rawicz - Polonia Piła -18
Sparta Wrocław - Unibax Toruń -4
Unia Leszno - Stal Gorzów +9
EKSTRALIGA - XVI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Stal Rzeszów +28
I LIGA - XVI KOLEJKA
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz -4
Wybrzeże Gdańsk - GTŻ Grudziądz +8
II LIGA - XIV KOLEJKA
KSM Krosno - Kolejarz Rawicz +7
Ostrovia Ostrów - Wanda Kraków +31
Kolejarz Opole - Kaskad Równe +10
II LIGA - XIII KOLEJKA (15.08)
Kolejarz Rawicz - Polonia Piła -18
Re: XVIb RUNDA TYPERA - niedziela 2011-08-14
EKSTRALIGA - XV KOLEJKA
Sparta Wrocław - Apator Toruń -4
Unia Leszno - Stal Gorzów +8
EKSTRALIGA - XVI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Stal Rzeszów +12
I LIGA - XVI KOLEJKA
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz -4
Wybrzeże Gdańsk - GKM Grudziądz +12
II LIGA - XIV KOLEJKA
KSM Krosno - Kolejarz Rawicz -4
Ostrovia Ostrów - Wanda Kraków +28
Kolejarz Opole - Kaskad Równe +10
II LIGA - XIII KOLEJKA (15.08)
Kolejarz Rawicz - Polonia Piła -10
Sparta Wrocław - Apator Toruń -4
Unia Leszno - Stal Gorzów +8
EKSTRALIGA - XVI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Stal Rzeszów +12
I LIGA - XVI KOLEJKA
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz -4
Wybrzeże Gdańsk - GKM Grudziądz +12
II LIGA - XIV KOLEJKA
KSM Krosno - Kolejarz Rawicz -4
Ostrovia Ostrów - Wanda Kraków +28
Kolejarz Opole - Kaskad Równe +10
II LIGA - XIII KOLEJKA (15.08)
Kolejarz Rawicz - Polonia Piła -10
Re: XVIb RUNDA TYPERA - niedziela 2011-08-14
EKSTRALIGA - XV KOLEJKA
Sparta Wrocław - Apator Toruń -7
Unia Leszno - Stal Gorzów +13
EKSTRALIGA - XVI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Stal Rzeszów +19
I LIGA - XVI KOLEJKA
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz +5
Wybrzeże Gdańsk - GKM Grudziądz +17
II LIGA - XIV KOLEJKA
KSM Krosno - Kolejarz Rawicz +11
Ostrovia Ostrów - Wanda Kraków +45
Kolejarz Opole - Kaskad Równe +19
II LIGA - XIII KOLEJKA (15.08)
Kolejarz Rawicz - Polonia Piła -15
Sparta Wrocław - Apator Toruń -7
Unia Leszno - Stal Gorzów +13
EKSTRALIGA - XVI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Stal Rzeszów +19
I LIGA - XVI KOLEJKA
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz +5
Wybrzeże Gdańsk - GKM Grudziądz +17
II LIGA - XIV KOLEJKA
KSM Krosno - Kolejarz Rawicz +11
Ostrovia Ostrów - Wanda Kraków +45
Kolejarz Opole - Kaskad Równe +19
II LIGA - XIII KOLEJKA (15.08)
Kolejarz Rawicz - Polonia Piła -15
Re: XVIb RUNDA TYPERA - niedziela 2011-08-14
EKSTRALIGA - XV KOLEJKA
Sparta Wrocław - Unibax Toruń +7
Unia Leszno - Stal Gorzów +7
EKSTRALIGA - XVI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Stal Rzeszów +17
I LIGA - XVI KOLEJKA
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz +5
Wybrzeże Gdańsk - GTŻ Grudziądz +9
II LIGA - XIV KOLEJKA
KSM Krosno - Kolejarz Rawicz +7
Ostrovia Ostrów - Wanda Kraków +41
Kolejarz Opole - Kaskad Równe +9
II LIGA - XIII KOLEJKA (15.08)
Kolejarz Rawicz - Polonia Piła -12
Sparta Wrocław - Unibax Toruń +7
Unia Leszno - Stal Gorzów +7
EKSTRALIGA - XVI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Stal Rzeszów +17
I LIGA - XVI KOLEJKA
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz +5
Wybrzeże Gdańsk - GTŻ Grudziądz +9
II LIGA - XIV KOLEJKA
KSM Krosno - Kolejarz Rawicz +7
Ostrovia Ostrów - Wanda Kraków +41
Kolejarz Opole - Kaskad Równe +9
II LIGA - XIII KOLEJKA (15.08)
Kolejarz Rawicz - Polonia Piła -12
Ostatnio zmieniony 14 sierpnia 2011, o 14:50 przez smerf_997, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: XVIb RUNDA TYPERA - niedziela 2011-08-14
EKSTRALIGA - XV KOLEJKA
Sparta Wrocław - Unibax Toruń +7
Unia Leszno - Stal Gorzów +7
EKSTRALIGA - XVI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Stal Rzeszów +17
I LIGA - XVI KOLEJKA
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz +5
Wybrzeże Gdańsk - GTŻ Grudziądz +9
II LIGA - XIV KOLEJKA
KSM Krosno - Kolejarz Rawicz +7
Ostrovia Ostrów - Wanda Kraków +41
Kolejarz Opole - Kaskad Równe +9
II LIGA - XIII KOLEJKA (15.08)
Kolejarz Rawicz - Polonia Piła -12
Sparta Wrocław - Unibax Toruń +7
Unia Leszno - Stal Gorzów +7
EKSTRALIGA - XVI KOLEJKA
Falubaz Zielona Góra - Stal Rzeszów +17
I LIGA - XVI KOLEJKA
Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz +5
Wybrzeże Gdańsk - GTŻ Grudziądz +9
II LIGA - XIV KOLEJKA
KSM Krosno - Kolejarz Rawicz +7
Ostrovia Ostrów - Wanda Kraków +41
Kolejarz Opole - Kaskad Równe +9
II LIGA - XIII KOLEJKA (15.08)
Kolejarz Rawicz - Polonia Piła -12
Re: XVIb RUNDA TYPERA - niedziela 2011-08-14
WYNIKI:
1. Stal Rzeszów - Falubaz Zielona Góra 31:59 (-28)
2. Wanda Kraków - Kolejarz Opole 40:50 (-10)
3. KMŻ Lublin - KSM Krosno 65:24 (+41)
Z. Zawodnik meczu: Woodward
4. Sparta Wrocław - Unibax Toruń 32:58 (-26)
5. Unia Leszno - Stal Gorzów 39:51 (-12)
6. Falubaz Zielona Góra - Stal Rzeszów 60:30 (+30)
7. Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz 51:39 (+12)
8. Wybrzeże Gdańsk - GTŻ Grudziądz 57:32 (+25)
9. KSM Krosno - Kolejarz Rawicz 38:52 (-14)
10.Ostrovia Ostrów - Wanda Kraków 62:28 (+34)
11.Kolejarz Opole - Kaskad Równe 58:32 (+26)
12.Kolejarz Rawicz - Polonia Piła 44:46 (-2)
GP7: Hampel
KLASYFIKACJA XVI RUNDY TYPERA
KLASYFIKACJA GENERALNA PO XVI RUNDZIE TYPERA
1. Stal Rzeszów - Falubaz Zielona Góra 31:59 (-28)
2. Wanda Kraków - Kolejarz Opole 40:50 (-10)
3. KMŻ Lublin - KSM Krosno 65:24 (+41)
Z. Zawodnik meczu: Woodward
4. Sparta Wrocław - Unibax Toruń 32:58 (-26)
5. Unia Leszno - Stal Gorzów 39:51 (-12)
6. Falubaz Zielona Góra - Stal Rzeszów 60:30 (+30)
7. Start Gniezno - Polonia Bydgoszcz 51:39 (+12)
8. Wybrzeże Gdańsk - GTŻ Grudziądz 57:32 (+25)
9. KSM Krosno - Kolejarz Rawicz 38:52 (-14)
10.Ostrovia Ostrów - Wanda Kraków 62:28 (+34)
11.Kolejarz Opole - Kaskad Równe 58:32 (+26)
12.Kolejarz Rawicz - Polonia Piła 44:46 (-2)
GP7: Hampel
KLASYFIKACJA XVI RUNDY TYPERA
KLASYFIKACJA GENERALNA PO XVI RUNDZIE TYPERA