II RUNDA TYPERA - niedziela 2011-04-10
II RUNDA TYPERA - niedziela 2011-04-10
UWAGA: Typujemy do 10.04 godz 15:00
EKSTRALIGA - II KOLEJKA
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa
Unia Leszno - Stal Rzeszów
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra
I LIGA - II KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - PSŻ Poznań
Start Gniezno - Orzeł Łódź
GTŻ Grudziądz - Wybrzeże Gdańsk
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz
II LIGA - III KOLEJKA
Kaskad Równe - Wanda Kraków
EKSTRALIGA - II KOLEJKA
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa
Unia Leszno - Stal Rzeszów
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra
I LIGA - II KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - PSŻ Poznań
Start Gniezno - Orzeł Łódź
GTŻ Grudziądz - Wybrzeże Gdańsk
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz
II LIGA - III KOLEJKA
Kaskad Równe - Wanda Kraków
Re: II RUNDA TYPERA - niedziela 2011-04-10
EKSTRALIGA - II KOLEJKA
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa + 22
Unia Leszno - Stal Rzeszów + 20
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra - 4
I LIGA - II KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - PSŻ Poznań + 24
Start Gniezno - Orzeł Łódź + 26
GTŻ Grudziądz - Wybrzeże Gdańsk + 14
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz - 12
II LIGA - III KOLEJKA
Kaskad Równe - Wanda Kraków + 8
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa + 22
Unia Leszno - Stal Rzeszów + 20
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra - 4
I LIGA - II KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - PSŻ Poznań + 24
Start Gniezno - Orzeł Łódź + 26
GTŻ Grudziądz - Wybrzeże Gdańsk + 14
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz - 12
II LIGA - III KOLEJKA
Kaskad Równe - Wanda Kraków + 8
Re: II RUNDA TYPERA - niedziela 2011-04-10
EKSTRALIGA - II KOLEJKA
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa + 22
Unia Leszno - Stal Rzeszów + 16
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +8
I LIGA - II KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - PSŻ Poznań + 16
Start Gniezno - Orzeł Łódź + 18
GTŻ Grudziądz - Wybrzeże Gdańsk + 6
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz +2
II LIGA - III KOLEJKA
Kaskad Równe - Wanda Kraków +10
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa + 22
Unia Leszno - Stal Rzeszów + 16
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +8
I LIGA - II KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - PSŻ Poznań + 16
Start Gniezno - Orzeł Łódź + 18
GTŻ Grudziądz - Wybrzeże Gdańsk + 6
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz +2
II LIGA - III KOLEJKA
Kaskad Równe - Wanda Kraków +10
"Życie to jazda"
Re: II RUNDA TYPERA - niedziela 2011-04-10
EKSTRALIGA - II KOLEJKA
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +20
Unia Leszno - Stal Rzeszów +12
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra -6
I LIGA - II KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - PSŻ Poznań +16
Start Gniezno - Orzeł Łódź +16
GTŻ Grudziądz - Wybrzeże Gdańsk +12
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz -16
II LIGA - III KOLEJKA
Kaskad Równe - Wanda Kraków +12
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +20
Unia Leszno - Stal Rzeszów +12
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra -6
I LIGA - II KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - PSŻ Poznań +16
Start Gniezno - Orzeł Łódź +16
GTŻ Grudziądz - Wybrzeże Gdańsk +12
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz -16
II LIGA - III KOLEJKA
Kaskad Równe - Wanda Kraków +12
-
- Senior
- Posty: 990
- Wiek: 33
- Rejestracja: 28 października 2006, o 14:58
- Lokalizacja: Czechów!
Re: II RUNDA TYPERA - niedziela 2011-04-10
EKSTRALIGA - II KOLEJKA
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +16
Unia Leszno - Stal Rzeszów +14
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +4
I LIGA - II KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - PSŻ Poznań +14
Start Gniezno - Orzeł Łódź +18
GTŻ Grudziądz - Wybrzeże Gdańsk -4
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz -10
II LIGA - III KOLEJKA
Kaskad Równe - Wanda Kraków +20
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +16
Unia Leszno - Stal Rzeszów +14
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +4
I LIGA - II KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - PSŻ Poznań +14
Start Gniezno - Orzeł Łódź +18
GTŻ Grudziądz - Wybrzeże Gdańsk -4
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz -10
II LIGA - III KOLEJKA
Kaskad Równe - Wanda Kraków +20
Re: II RUNDA TYPERA - niedziela 2011-04-10
EKSTRALIGA - II KOLEJKA
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa + 18
Unia Leszno - Stal Rzeszów + 20
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra - 6
I LIGA - II KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - PSŻ Poznań +6
Start Gniezno - Orzeł Łódź +24
GTŻ Grudziądz - Wybrzeże Gdańsk +10
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz -8
II LIGA - III KOLEJKA
Kaskad Równe - Wanda Kraków +8
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa + 18
Unia Leszno - Stal Rzeszów + 20
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra - 6
I LIGA - II KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - PSŻ Poznań +6
Start Gniezno - Orzeł Łódź +24
GTŻ Grudziądz - Wybrzeże Gdańsk +10
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz -8
II LIGA - III KOLEJKA
Kaskad Równe - Wanda Kraków +8
" Miasto zamiast dać nam pieniądze, wydaje je na ludzi przebranych za marchewki."
Re: II RUNDA TYPERA - niedziela 2011-04-10
EKSTRALIGA - II KOLEJKA
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +22
Unia Leszno - Stal Rzeszów +14
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +6
I LIGA - II KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - PSŻ Poznań +20
Start Gniezno - Orzeł Łódź +12
GTŻ Grudziądz - Wybrzeże Gdańsk +10
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz -8
II LIGA - III KOLEJKA
Kaskad Równe - Wanda Kraków +2
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +22
Unia Leszno - Stal Rzeszów +14
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +6
I LIGA - II KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - PSŻ Poznań +20
Start Gniezno - Orzeł Łódź +12
GTŻ Grudziądz - Wybrzeże Gdańsk +10
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz -8
II LIGA - III KOLEJKA
Kaskad Równe - Wanda Kraków +2
METHANOL ADVENTURE TEAM
Re: II RUNDA TYPERA - niedziela 2011-04-10
EKSTRALIGA - II KOLEJKA
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +18
Unia Leszno - Stal Rzeszów +16
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +4
I LIGA - II KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - PSŻ Poznań +16
Start Gniezno - Orzeł Łódź +18
GTŻ Grudziądz - Wybrzeże Gdańsk +10
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz -4
II LIGA - III KOLEJKA
Kaskad Równe - Wanda Kraków +8
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +18
Unia Leszno - Stal Rzeszów +16
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +4
I LIGA - II KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - PSŻ Poznań +16
Start Gniezno - Orzeł Łódź +18
GTŻ Grudziądz - Wybrzeże Gdańsk +10
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz -4
II LIGA - III KOLEJKA
Kaskad Równe - Wanda Kraków +8
- _piotrusss
- Kadrowicz
- Posty: 1655
- Rejestracja: 15 stycznia 2004, o 20:11
- Lokalizacja: Lublin
Re: II RUNDA TYPERA - niedziela 2011-04-10
EKSTRALIGA - II KOLEJKA
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +28
Unia Leszno - Stal Rzeszów +24
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +6
I LIGA - II KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - PSŻ Poznań +18
Start Gniezno - Orzeł Łódź +18
GTŻ Grudziądz - Wybrzeże Gdańsk +8
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz -10
II LIGA - III KOLEJKA
Kaskad Równe - Wanda Kraków +10
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +28
Unia Leszno - Stal Rzeszów +24
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +6
I LIGA - II KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - PSŻ Poznań +18
Start Gniezno - Orzeł Łódź +18
GTŻ Grudziądz - Wybrzeże Gdańsk +8
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz -10
II LIGA - III KOLEJKA
Kaskad Równe - Wanda Kraków +10
Zrobił wilk elektrownię, lecz by prąd uzyskać
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski
Spalał w niej cały węgiel z kopalni od liska.
Kopalnia z elektrowni cały prąd zżerała,
Stąd brak światła i węgla. Ale system działa!
Andrzej Waligórski
Re: II RUNDA TYPERA - niedziela 2011-04-10
EKSTRALIGA - II KOLEJKA
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +20
Unia Leszno - Stal Rzeszów +8
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +8
I LIGA - II KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - PSŻ Poznań +8
Start Gniezno - Orzeł Łódź +22
GTŻ Grudziądz - Wybrzeże Gdańsk +16
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz -6
II LIGA - III KOLEJKA
Kaskad Równe - Wanda Kraków +6
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +20
Unia Leszno - Stal Rzeszów +8
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +8
I LIGA - II KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - PSŻ Poznań +8
Start Gniezno - Orzeł Łódź +22
GTŻ Grudziądz - Wybrzeże Gdańsk +16
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz -6
II LIGA - III KOLEJKA
Kaskad Równe - Wanda Kraków +6
Nie ma ludzi niezastąpionych, ale są ludzie niepowtarzalni.
Re: II RUNDA TYPERA - niedziela 2011-04-10
EKSTRALIGA - II KOLEJKA
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +20
Unia Leszno - Stal Rzeszów 0
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra -10
I LIGA - II KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - PSŻ Poznań +20
Start Gniezno - Orzeł Łódź +14
GTŻ Grudziądz - Wybrzeże Gdańsk +10
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz +4
II LIGA - III KOLEJKA
Kaskad Równe - Wanda Kraków +16
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +20
Unia Leszno - Stal Rzeszów 0
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra -10
I LIGA - II KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - PSŻ Poznań +20
Start Gniezno - Orzeł Łódź +14
GTŻ Grudziądz - Wybrzeże Gdańsk +10
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz +4
II LIGA - III KOLEJKA
Kaskad Równe - Wanda Kraków +16
Re: II RUNDA TYPERA - niedziela 2011-04-10
EKSTRALIGA - II KOLEJKA
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +16
Unia Leszno - Stal Rzeszów +10
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +8
I LIGA - II KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - PSŻ Poznań +18
Start Gniezno - Orzeł Łódź +16
GTŻ Grudziądz - Wybrzeże Gdańsk +12
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz -8
II LIGA - III KOLEJKA
Kaskad Równe - Wanda Kraków +14
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +16
Unia Leszno - Stal Rzeszów +10
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +8
I LIGA - II KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - PSŻ Poznań +18
Start Gniezno - Orzeł Łódź +16
GTŻ Grudziądz - Wybrzeże Gdańsk +12
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz -8
II LIGA - III KOLEJKA
Kaskad Równe - Wanda Kraków +14
Re: II RUNDA TYPERA - niedziela 2011-04-10
EKSTRALIGA - II KOLEJKA
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +20
Unia Leszno - Stal Rzeszów + 18
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra - 4
I LIGA - II KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - PSŻ Poznań + 16
Start Gniezno - Orzeł Łódź + 14
GTŻ Grudziądz - Wybrzeże Gdańsk + 18
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz -12
II LIGA - III KOLEJKA
Kaskad Równe - Wanda Kraków + 10
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +20
Unia Leszno - Stal Rzeszów + 18
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra - 4
I LIGA - II KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - PSŻ Poznań + 16
Start Gniezno - Orzeł Łódź + 14
GTŻ Grudziądz - Wybrzeże Gdańsk + 18
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz -12
II LIGA - III KOLEJKA
Kaskad Równe - Wanda Kraków + 10
Re: II RUNDA TYPERA - niedziela 2011-04-10
EKSTRALIGA - II KOLEJKA
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +18
Unia Leszno - Stal Rzeszów + 4
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +8
I LIGA - II KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - PSŻ Poznań +16
Start Gniezno - Orzeł Łódź +10
GTŻ Grudziądz - Wybrzeże Gdańsk +4
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz -10
II LIGA - III KOLEJKA
Kaskad Równe - Wanda Kraków +10
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +18
Unia Leszno - Stal Rzeszów + 4
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +8
I LIGA - II KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - PSŻ Poznań +16
Start Gniezno - Orzeł Łódź +10
GTŻ Grudziądz - Wybrzeże Gdańsk +4
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz -10
II LIGA - III KOLEJKA
Kaskad Równe - Wanda Kraków +10
Kobieta, która jęczy w nocy, nie warczy w dzień
GeloSMT Swiat na trzeżwo jest nie do przyjęcia.;p
GeloSMT Swiat na trzeżwo jest nie do przyjęcia.;p
Re: II RUNDA TYPERA - niedziela 2011-04-10
EKSTRALIGA - II KOLEJKA
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +28
Unia Leszno - Stal Rzeszów +18
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +6
I LIGA - II KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - PSŻ Poznań +20
Start Gniezno - Orzeł Łódź +18
GTŻ Grudziądz - Wybrzeże Gdańsk +4
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz -10
II LIGA - III KOLEJKA
Kaskad Równe - Wanda Kraków +16
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +28
Unia Leszno - Stal Rzeszów +18
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +6
I LIGA - II KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - PSŻ Poznań +20
Start Gniezno - Orzeł Łódź +18
GTŻ Grudziądz - Wybrzeże Gdańsk +4
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz -10
II LIGA - III KOLEJKA
Kaskad Równe - Wanda Kraków +16
Re: II RUNDA TYPERA - niedziela 2011-04-10
EKSTRALIGA - II KOLEJKA
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +18
Unia Leszno - Stal Rzeszów +16
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +6
I LIGA - II KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - PSŻ Poznań +30
Start Gniezno - Orzeł Łódź +28
GTŻ Grudziądz - Wybrzeże Gdańsk +20
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz +4
II LIGA - III KOLEJKA
Kaskad Równe - Wanda Kraków +2
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +18
Unia Leszno - Stal Rzeszów +16
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +6
I LIGA - II KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - PSŻ Poznań +30
Start Gniezno - Orzeł Łódź +28
GTŻ Grudziądz - Wybrzeże Gdańsk +20
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz +4
II LIGA - III KOLEJKA
Kaskad Równe - Wanda Kraków +2
Re: II RUNDA TYPERA - niedziela 2011-04-10
EKSTRALIGA - II KOLEJKA
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +30
Unia Leszno - Stal Rzeszów +14
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra -2
I LIGA - II KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - PSŻ Poznań +26
Start Gniezno - Orzeł Łódź +30
GTŻ Grudziądz - Wybrzeże Gdańsk +12
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz -4
II LIGA - III KOLEJKA
Kaskad Równe - Wanda Kraków +6
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +30
Unia Leszno - Stal Rzeszów +14
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra -2
I LIGA - II KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - PSŻ Poznań +26
Start Gniezno - Orzeł Łódź +30
GTŻ Grudziądz - Wybrzeże Gdańsk +12
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz -4
II LIGA - III KOLEJKA
Kaskad Równe - Wanda Kraków +6
- Łoptymista
- Trener
- Posty: 3790
- Rejestracja: 15 kwietnia 2003, o 08:22
- Lokalizacja: Lublin
Re: II RUNDA TYPERA - niedziela 2011-04-10
EKSTRALIGA - II KOLEJKA
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +20
Unia Leszno - Stal Rzeszów +18
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +2
I LIGA - II KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - PSŻ Poznań +30
Start Gniezno - Orzeł Łódź +24
GTŻ Grudziądz - Wybrzeże Gdańsk +12
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz -6
II LIGA - III KOLEJKA
Kaskad Równe - Wanda Kraków -2
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +20
Unia Leszno - Stal Rzeszów +18
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +2
I LIGA - II KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - PSŻ Poznań +30
Start Gniezno - Orzeł Łódź +24
GTŻ Grudziądz - Wybrzeże Gdańsk +12
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz -6
II LIGA - III KOLEJKA
Kaskad Równe - Wanda Kraków -2
-
- Posty: 55
- Rejestracja: 20 grudnia 2009, o 19:07
Re: II RUNDA TYPERA - niedziela 2011-04-10
EKSTRALIGA - II KOLEJKA
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +14
Unia Leszno - Stal Rzeszów +12
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +8
I LIGA - II KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - PSŻ Poznań +14
Start Gniezno - Orzeł Łódź +18
GTŻ Grudziądz - Wybrzeże Gdańsk +14
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz -10
II LIGA - III KOLEJKA
Kaskad Równe - Wanda Kraków +10
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +14
Unia Leszno - Stal Rzeszów +12
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +8
I LIGA - II KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - PSŻ Poznań +14
Start Gniezno - Orzeł Łódź +18
GTŻ Grudziądz - Wybrzeże Gdańsk +14
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz -10
II LIGA - III KOLEJKA
Kaskad Równe - Wanda Kraków +10
Re: II RUNDA TYPERA - niedziela 2011-04-10
EKSTRALIGA - II KOLEJKA
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa + 24
Unia Leszno - Stal Rzeszów + 20
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra + 8
I LIGA - II KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - PSŻ Poznań + 26
Start Gniezno - Orzeł Łódź + 18
GTŻ Grudziądz - Wybrzeże Gdańsk + 22
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz - 6
II LIGA - III KOLEJKA
Kaskad Równe - Wanda Kraków + 12
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa + 24
Unia Leszno - Stal Rzeszów + 20
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra + 8
I LIGA - II KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - PSŻ Poznań + 26
Start Gniezno - Orzeł Łódź + 18
GTŻ Grudziądz - Wybrzeże Gdańsk + 22
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz - 6
II LIGA - III KOLEJKA
Kaskad Równe - Wanda Kraków + 12
Re: II RUNDA TYPERA - niedziela 2011-04-10
EKSTRALIGA - II KOLEJKA
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +25
Unia Leszno - Stal Rzeszów+16
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra+8
I LIGA - II KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - PSŻ Poznań +24
Start Gniezno - Orzeł Łódź+30
GTŻ Grudziądz - Wybrzeże Gdańsk+15
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz +1
II LIGA - III KOLEJKA
Kaskad Równe - Wanda Kraków+18
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +25
Unia Leszno - Stal Rzeszów+16
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra+8
I LIGA - II KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - PSŻ Poznań +24
Start Gniezno - Orzeł Łódź+30
GTŻ Grudziądz - Wybrzeże Gdańsk+15
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz +1
II LIGA - III KOLEJKA
Kaskad Równe - Wanda Kraków+18
"Kto nie potępia - ten przyzwala" - Jan Karski
Re: II RUNDA TYPERA - niedziela 2011-04-10
EKSTRALIGA - II KOLEJKA
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +26
Unia Leszno - Stal Rzeszów +20
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +6
I LIGA - II KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - PSŻ Poznań +14
Start Gniezno - Orzeł Łódź +20
GTŻ Grudziądz - Wybrzeże Gdańsk +4
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz -10
II LIGA - III KOLEJKA
Kaskad Równe - Wanda Kraków +12
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +26
Unia Leszno - Stal Rzeszów +20
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +6
I LIGA - II KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - PSŻ Poznań +14
Start Gniezno - Orzeł Łódź +20
GTŻ Grudziądz - Wybrzeże Gdańsk +4
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz -10
II LIGA - III KOLEJKA
Kaskad Równe - Wanda Kraków +12
Re: II RUNDA TYPERA - niedziela 2011-04-10
EKSTRALIGA - II KOLEJKA
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +16
Unia Leszno - Stal Rzeszów +12
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +4
I LIGA - II KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - PSŻ Poznań +14
Start Gniezno - Orzeł Łódź +22
GTŻ Grudziądz - Wybrzeże Gdańsk -6
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz +4
II LIGA - III KOLEJKA
Kaskad Równe - Wanda Kraków +8
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +16
Unia Leszno - Stal Rzeszów +12
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra +4
I LIGA - II KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - PSŻ Poznań +14
Start Gniezno - Orzeł Łódź +22
GTŻ Grudziądz - Wybrzeże Gdańsk -6
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz +4
II LIGA - III KOLEJKA
Kaskad Równe - Wanda Kraków +8
Ostatnio zmieniony 9 kwietnia 2011, o 11:28 przez Mary, łącznie zmieniany 3 razy.
- rAdEk23
- Junior
- Posty: 434
- Wiek: 33
- Rejestracja: 20 października 2006, o 18:47
- Lokalizacja: Londyn
- Kontakt:
Re: II RUNDA TYPERA - niedziela 2011-04-10
EKSTRALIGA - II KOLEJKA
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +20
Unia Leszno - Stal Rzeszów + 14
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra -2
I LIGA - II KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - PSŻ Poznań + 20
Start Gniezno - Orzeł Łódź + 14
GTŻ Grudziądz - Wybrzeże Gdańsk + 14
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz +2
II LIGA - III KOLEJKA
Kaskad Równe - Wanda Kraków 0-remis
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +20
Unia Leszno - Stal Rzeszów + 14
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra -2
I LIGA - II KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - PSŻ Poznań + 20
Start Gniezno - Orzeł Łódź + 14
GTŻ Grudziądz - Wybrzeże Gdańsk + 14
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz +2
II LIGA - III KOLEJKA
Kaskad Równe - Wanda Kraków 0-remis
Ostatnio zmieniony 8 kwietnia 2011, o 22:39 przez rAdEk23, łącznie zmieniany 3 razy.
Sipma Lublin
Re: II RUNDA TYPERA - niedziela 2011-04-10
EKSTRALIGA - II KOLEJKA
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +22
Unia Leszno - Stal Rzeszów +18
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra -2
I LIGA - II KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - PSŻ Poznań +26
Start Gniezno - Orzeł Łódź +22
GTŻ Grudziądz - Wybrzeże Gdańsk +18
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz -4
II LIGA - III KOLEJKA
Kaskad Równe - Wanda Kraków +8
Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa +22
Unia Leszno - Stal Rzeszów +18
Unia Tarnów - Falubaz Zielona Góra -2
I LIGA - II KOLEJKA
Lokomotiv Daugavpils - PSŻ Poznań +26
Start Gniezno - Orzeł Łódź +22
GTŻ Grudziądz - Wybrzeże Gdańsk +18
ROW Rybnik - Polonia Bydgoszcz -4
II LIGA - III KOLEJKA
Kaskad Równe - Wanda Kraków +8
Ostatnio zmieniony 9 kwietnia 2011, o 15:46 przez smerf_997, łącznie zmieniany 1 raz.